Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

HÁNA Květoslav

Základní informace

PohlavíMuž
Rok narození (věk)1937 (87)
OddílSvatobořice - Mistřín

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
06.04.2024 Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  245 290 Svatobořice - Mistřín M70 18 2 00:42:18 1 kolo
17.03.2024 BBP 8 - Běh na Nový hrad - Hlavní závod 4,3km
  97 51 Svatobořice - Mistřín MV4 9 1 00:40:14 00:26:18
24.02.2024 Rohálovská desítka - 10km
  503 87 Svatobořice - Mistřín M85-89 2 3 01:26:19 00:55:29
20.01.2024 BBP 5 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,5 km
  94 86 Svatobořice -Mistřin MV4 12 1 00:08:40 1 kolo
06.01.2024 BBP 4 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  92 38 Svatobořice -Mistřin MV4 9 1 00:45:14 00:27:53
26.12.2023 Štěpánský běh Kyjov - Muži nad 70 let
  8 288 Svatobořice -Mistřin m_70+ 8 2 00:26:18 00:11:37
10.12.2023 BBP 3 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  89 18 Veselí nad Moravou MV4 11 2 00:38:11 00:23:06
17.11.2023 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  238 148 Veselí nad Moravou MV4 8 1 00:57:55 00:37:05
08.10.2023 Slovácký běh 2023 - Hlavní závod 5 km
  48 62 Veselí nad Moravou m_70 4 4 00:42:08 00:23:27
13.09.2023 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  144 28 HC Kometa Brno M_E 8 1 00:47:22 00:26:22
06.09.2023 15. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  DNS 28 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Celkové pořadí 10 km
  117 28 HC Kometa Brno M_E 8 25 01:24:16 00:50:02
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 28 HC Kometa Brno M_E 0 25 kol
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 1
  75 28 HC Kometa Brno M_E 8 25 01:24:16 00:43:36
23.08.2023 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 28 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
16.08.2023 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  118 28 HC Kometa Brno M_E 7 1 01:02:09 00:36:21
09.08.2023 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 28 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
05.08.2023 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  85 649 Obec Svatobořice-Mistřin F 14 2 00:39:43 00:21:42
02.08.2023 10. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  147 28 HC Kometa Brno M_E 9 1 01:15:51 00:48:12
26.07.2023 9. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  167 28 HC Kometa Brno M_E 8 1 00:51:46 00:32:22
19.07.2023 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  121 28 HC Kometa Brno M_E 7 1 01:05:31 00:39:44
28.06.2023 7. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 28 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
21.06.2023 6. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,5 km
  96 28 HC Kometa Brno M_E 9 1 00:30:22 00:18:35
14.06.2023 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 28 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
07.06.2023 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  141 28 HC Kometa Brno M_E 8 1 01:11:40 00:42:20
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km
  184 28 HC Kometa Brno M_E 9 13 00:37:52 00:21:21
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 3
  DNS 28 HC Kometa Brno M_E 0 13 kol
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 2
  DNS 28 HC Kometa Brno M_E 0 13 kol
24.05.2023 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 28 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
17.05.2023 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 28 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
15.04.2023 Běh osvobození Vacenovic - mistrovství JmK přespolák - Ženy a muži 70+
  50 63 Obec Svatobořice-Mistřín M70 10 2 00:35:18 00:17:51
04.03.2023 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  120 29 Obec Svatobořice - Mistřín MV4 8 1 00:45:34 00:26:23
25.02.2023 Rohálovská desítka - 10km
  431 86 Obec Svatobořice - Mistřín M70+ 18 1 01:20:31 00:48:13
17.11.2022 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  233 135 HC Kometa Brno MV4 11 1 00:50:35 00:28:04
14.09.2022 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  136 32 HC Kometa Brno M_E 6 1 00:42:20 00:22:33
07.09.2022 15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou - Hlavní závod 3,5 km
  121 32 HC Kometa Brno M_E 8 0 1 kolo
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 32 HC Kometa Brno M_E 0 25 kol
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1
  92 32 HC Kometa Brno M_E 7 25 01:12:20 00:32:18
24.08.2022 13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 32 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
17.08.2022 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 32 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
10.08.2022 11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 32 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
06.08.2022 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  65 544 Veselí nad Moravou F 10 2 00:35:28 00:17:09
03.08.2022 10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 32 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
27.07.2022 9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  156 32 HC Kometa Brno M_E 7 1 01:05:43 00:35:19
20.07.2022 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 32 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
02.07.2022 30. ročník mezi. silničního běhu Skalica - Holíč - Hodonín - Hlavní závod
  199 258 Veselí nad Moravou M80 2 1 01:46:41 01:07:29
29.06.2022 7. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  165 32 HC Kometa Brno M_E 6 1 00:47:48 00:27:27
22.06.2022 6. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 32 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
15.06.2022 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 32 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
08.06.2022 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  174 32 HC Kometa Brno M_E 8 1 00:51:36 00:27:16
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  221 32 HC Kometa Brno M_E 7 13 00:36:33 00:20:37
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 3
  DNS 32 HC Kometa Brno M_E 0 13 kol
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 2
  DNS 32 HC Kometa Brno M_E 0 13 kol
25.05.2022 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 32 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
18.05.2022 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  177 32 HC Kometa Brno M_E 7 1 00:43:58 00:24:37
02.04.2022 Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  133 40 Obec Svatobořice - Mistřín M70 7 2 01:18:06 00:44:14
26.03.2022 BBP 10 - Masarykův okruh - Hlavní závod 5km
  73 202 Obec Svatobořice - Mistřín MV4 8 1 00:40:18 00:22:29
19.03.2022 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  90 52 Obec Svatobořice - Mistřín MV4 9 1 00:47:46 00:27:36
05.03.2022 Rohálovská desítka - 10km
  351 85 Obec Svatobořice - Mistřín M70+ 10 3 01:17:13 00:46:17
22.01.2022 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,5 km
  59 27 HC Kometa Brno MV4 6 2 00:35:38 00:19:31
08.01.2022 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  90 27 HC Kometa Brno MV4 8 1 00:42:09 00:24:56
17.11.2021 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  166 69 HC Kometa Brno MV4 9 1 00:49:14 00:27:34
15.09.2021 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  176 351 HC Kometa Brno M_E 4 13 00:36:11 00:20:25
08.09.2021 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km
  DNS 351 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
01.09.2021 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  166 351 HC Kometa Brno M_E 6 1 01:05:11 00:37:29
25.08.2021 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 351 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
18.08.2021 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  DNS 1351 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
11.08.2021 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 351 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
07.08.2021 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  57 525 Veselí nad Moravou F 9 2 00:38:08 00:20:02
04.08.2021 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  200 351 HC Kometa Brno M_E 9 1 00:44:03 00:24:15
28.07.2021 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 351 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
21.07.2021 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  181 351 HC Kometa Brno M_E 7 1 01:08:59 00:39:55
14.07.2021 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  DNS 351 HC Kometa Brno M_E 0 1 kolo
07.07.2021 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  134 351 HC Kometa Brno M_E 6 1 00:47:21 00:26:18
30.06.2021 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 351 M_E 0 1 kolo
23.06.2021 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 351 M_E 0 1 kolo
16.06.2021 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  176 351 M_E 7 1 01:00:07 00:35:24
05.12.2020 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  DNF 97 Veselí nad Moravou MV4 0 1 kolo
08.08.2020 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  68 600 Veselí nad Moravou F 6 2 00:35:11 00:17:07
07.03.2020 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  191 20 HC Kometa Brno MV4 9 2 00:34:49 00:19:11
22.02.2020 Rohálovská desítka - 10km
  461 124 SVATOBOŘICE MISTŘÍN M70+ 15 3 01:16:36 00:45:32
25.01.2020 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  104 8 HC Kometa Brno MV4 6 1 00:42:40 00:23:59
18.01.2020 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km
  126 8 HC Kometa Brno MV4 5 2 00:34:59 00:19:38
11.01.2020 Uhřické kolečko - Ženy, Junioři
  37 184 HC Kometa Brno MV4 10 3 00:29:46 00:15:23
04.01.2020 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  138 24 HC Kometa Brno MV4 7 1 00:36:40 00:19:15
14.12.2019 29. ročník mezi. silničního běhu Hodonín - Holíč - Skalica - Hlavní závod
  404 98 Svatobořice-Mistřín M80 2 1 01:32:48 00:54:24
17.11.2019 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  364 7 HC Kometa Brno MV4 9 1 00:45:52 00:24:19
28.09.2019 BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  173 31 HC Kometa Brno M_I 7 4 01:06:06 00:33:22
28.09.2019 BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  173 31 HC Kometa Brno MV4 7 4 01:06:06 00:33:22
14.09.2019 BT 2019 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  158 20 Svatobořice M_I 6 2 01:00:28 00:32:25
14.09.2019 BT 2019 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  158 20 Svatobořice M70 6 2 01:00:28 00:32:25
10.08.2019 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  79 766 Svatobořice F 16 2 00:34:35 00:18:12
02.06.2019 BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  148 20 HC Kometa Brno M_I 5 1 01:36:33 00:49:35
02.06.2019 BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  148 20 HC Kometa Brno MV4 5 1 01:36:33 00:49:35
07.04.2019 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km
  89 19 HC Kometa Brno XM 8 1 00:39:29 00:20:22
06.04.2019 BT 2019 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  224 29 HC Kometa Brno M_I 7 2 01:07:25 00:35:19
06.04.2019 BT 2019 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  224 29 HC Kometa Brno M70 7 2 01:07:25 00:35:19
16.03.2019 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  141 14 HC Kometa Brno XM 12 1 00:41:29 00:21:37
09.03.2019 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  162 26 HC Kometa Brno XM 19 2 00:32:20 00:16:10
26.01.2019 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  80 17 HC Kometa Brno XM 10 1 00:40:15 00:21:11
19.01.2019 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km
  115 52 HC Kometa Brno XM 11 2 00:32:04 00:17:14
12.01.2019 Uhřické kolečko - Muži
  42 148 HC Kometa Brno MV4 5 4 00:37:29 00:18:35
05.01.2019 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  109 27 HC Kometa Brno XM 14 1 00:35:40 00:18:48
15.12.2018 28. ročník medzinárodného behu Hodonín - Holíč - Skalica - Hlavní závod
  342 330 Svatobořice-Mistřín M80 1 1 01:31:06 00:52:40
17.11.2018 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  261 32 HC Kometa Brno XM 44 1 00:44:52 00:24:16
28.09.2018 BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  206 257 Obec Svatobořice M_I 7 4 01:04:37 00:32:29
28.09.2018 BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  206 257 Obec Svatobořice MV4 7 4 01:04:37 00:32:29
08.09.2018 BT 2018 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  173 315 Obec Svatobořice M_I 5 2 00:55:58 00:27:20
08.09.2018 BT 2018 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  173 315 Obec Svatobořice M70 5 2 00:55:58 00:27:20
11.08.2018 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  71 152 Svatobořice - Mistřín F 10 2 00:33:51 00:15:25
03.06.2018 BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  153 30 HC Kometa Brno M_I 5 1 01:28:00 00:41:04
03.06.2018 BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  153 30 HC Kometa Brno MV4 5 1 01:28:00 00:41:04
07.04.2018 BT 2018 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  214 50 HC Kometa Brno M_I 9 1 01:03:33 00:30:59
07.04.2018 BT 2018 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  214 50 HC Kometa Brno M70 9 2 01:03:33 00:30:59
25.03.2018 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km
  117 24 HC Kometa Brno XM 11 1 00:36:30 00:17:26
17.03.2018 Uhřické kolečko - Muži
  27 228 HC Kometa Brno MV4 3 4 00:37:29 00:18:14
10.03.2018 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  129 19 HC Kometa Brno XM 18 1 00:40:52 00:20:54
24.02.2018 Rohálovská desítka - 10km
  515 153 SVATOBOŘICE MISTŘÍN M70+ 9 1 01:09:20 00:37:47
17.02.2018 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  144 35 HC Kometa Brno XM 21 2 00:31:12 00:15:36
27.01.2018 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  92 24 HC Kometa Brno XM 10 1 00:38:08 00:19:26
20.01.2018 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km
  105 30 HC Kometa Brno XM 16 2 00:30:30 00:15:20
06.01.2018 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  153 172 HC Kometa Brno XM 16 1 00:33:25 00:16:24
09.12.2017 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  149 25 HC Kometa Brno XM 16 1 00:37:53 00:18:56
02.12.2017 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km
  136 50 HC Kometa Brno XM 13 1 00:37:38 00:19:14
17.11.2017 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  261 90 Obec Svatobořice XM 39 1 00:41:19 00:19:53
28.09.2017 BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  247 16 Obec Svatobořice M_I 8 4 01:01:59 00:29:28
28.09.2017 BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  247 16 Obec Svatobořice MV4 8 4 01:01:59 00:29:28
09.09.2017 BT 2017 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  184 66 Obec Svatobořice M_I 10 1 00:54:55 00:25:24
09.09.2017 BT 2017 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  184 66 Obec Svatobořice M70 10 2 00:54:55 00:25:24
12.08.2017 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  71 676 Svatobořice Mistřín Orel F 12 2 00:31:34 00:14:19
08.04.2017 BT 2017 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  232 78 Obec Svatobořice M_I 10 2 01:00:54 00:28:57
04.06.2017 BT 2017 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  174 241 Obec Svatobořice M_I 6 1 01:29:21 00:42:34
04.06.2017 BT 2017 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  174 241 Obec Svatobořice MV4 6 1 01:29:21 00:42:34
08.04.2017 BT 2017 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  232 78 Obec Svatobořice M70 10 2 01:00:54 00:28:57
02.04.2017 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km
  129 23 OU Svatobořice-Mistřín XM 17 1 00:35:33 00:16:27
04.03.2017 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  157 30 Obec Svatobořice XM 22 3 00:30:35 00:13:52
25.02.2017 Rohálovská desítka - 10km
  525 463 OU Svatobořice-Mistřín M70+ 10 3 01:05:12 00:33:55
11.02.2017 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  123 65 Obec Svatobořice XM 15 1 00:39:27 00:19:48
21.01.2017 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 5km
  106 34 Obec Svatobořice XM 14 2 00:31:35 00:15:20
03.12.2016 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 5km
  159 53 HC Kometa Brno XM 16 1 00:33:31 00:15:17
17.11.2016 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  235 43 Obec Svatobořice XM 41 1 00:39:55 00:18:17
28.09.2016 BT 2016 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  272 43 Obec Svatobořice MV4 9 4 00:59:50 00:28:23
28.09.2016 BT 2016 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  272 43 Obec Svatobořice M_I 9 4 00:59:50 00:28:23
10.09.2016 BT 2016 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  171 25 (ČR) Svatobořice Mistřín M70 8 2 00:52:58 00:22:58
10.09.2016 BT 2016 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  171 25 (ČR) Svatobořice Mistřín M_I 8 2 00:52:58 00:22:58
13.08.2016 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  68 104 Obec Svatobořice F 11 2 00:29:02 00:12:21
05.06.2016 BT 2016 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál - kategorie dle seriálu BT
  181 239 (ČR) Svatobořice Mistřín M_I 9 1 01:25:30 00:39:23
05.06.2016 BT 2016 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  181 239 (ČR) Svatobořice Mistřín MV4 9 1 01:25:30 00:39:23
09.04.2016 BT 2016 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  223 53 (ČR) Svatobořice Mistřín M_I 10 2 01:01:37 00:30:32
09.04.2016 BT 2016 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  223 53 (ČR) Svatobořice Mistřín M70 10 2 01:01:37 00:30:32
03.04.2016 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km
  153 30 (ČR) Svatobořice Mistřín XM 14 1 00:35:31 00:16:11
12.03.2016 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  179 79 (ČR) Svatobořice Mistřín XM 21 3 00:30:13 00:13:13
06.02.2016 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  152 25 (ČR) Svatobořice Mistřín XM 11 1 00:34:45 00:15:19
16.01.2016 Uhřické kolečko - Muži
  35 41 (ČR) Svatobořice Mistřín MV4 4 4 00:34:53 00:15:38
09.01.2016 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  264 22 (ČR) Svatobořice Mistřín MV3 21 1 01:09:57 00:36:37
17.11.2015 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  412 48 (ČR) Svatobořice Mistřín MV3 24 1 01:06:34 00:31:37
28.09.2015 BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 11km - kategorie dle BT
  323 84 (ČR) Svatobořice Mistřín M_I 5 5 01:10:08 00:34:56
28.09.2015 BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  323 84 (ČR) Svatobořice Mistřín MV4 5 5 01:10:08 00:34:56
15.08.2015 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  44 31 Svatobořice-Mistřín F 5 2 00:29:56 00:13:07
18.04.2015 BT 2015 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  242 74 (ČR) Svatobořice Mistřín M_I 8 2 00:59:07 00:27:39
07.06.2015 BT 2015 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 12km - kategorie dle seriálu BT
  168 74 (ČR) Svatobořice Mistřín M_I 4 1 01:16:50 00:36:17
07.06.2015 BT 2015 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 12,3km
  168 74 (ČR) Svatobořice Mistřín MV4 4 1 01:16:50 00:36:17
18.04.2015 BT 2015 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  242 74 (ČR) Svatobořice Mistřín M70 8 2 00:59:07 00:27:39
29.03.2015 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  182 21 (ČR) Svatobořice Mistřín MV3 12 1 01:05:58 00:30:19
14.03.2015 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  232 24 (ČR) Svatobořice Mistřín MV3 23 1 01:09:11 00:34:06
07.03.2015 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  257 24 Svatobořice MV3 18 1 00:57:44 00:26:51
28.02.2015 Rohálovská desítka - 10km
  555 483 Svatobořice M 70+ 8 5 01:02:54 00:31:55
17.01.2015 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  275 35 (ČR) Svatobořice Mistřín MV3 15 3 01:07:20 00:32:16
17.11.2014 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  461 54 (ČR) Svatobořice Mistřín MV3 33 1 01:14:00 00:38:59
28.09.2014 BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  273 80 (ČR) Svatobořice Mistřín M_I 4 3 01:02:13 00:26:24
28.09.2014 BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  274 80 (ČR) Svatobořice Mistřín MV4 4 3 01:02:13 00:26:24
13.09.2014 BT 2014 Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  142 35 (ČR) Svatobořice Mistřín M_I 6 2 00:51:44 00:21:41
13.09.2014 BT 2014 Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  142 35 (ČR) Svatobořice Mistřín M70 6 2 00:51:44 00:21:41
24.08.2014 Slopenská desítka - Závod_kategorie_MČR_Veteránů
  139 19 (ČR) Svatobořice Mistřín M75 2 1 01:10:38 00:34:37
24.08.2014 Slopenská desítka - Hlavní závod
  139 19 (ČR) Svatobořice Mistřín ME 4 1 01:10:38 00:34:37
16.08.2014 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  41 119 VHS PLUS Veselí n.M. F 7 2 00:27:53 00:11:05
01.06.2014 BT 2014 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 12km - kategorie dle seriálu BT
  163 74 VHS PLUS Veselí n.M. M_I 4 1 01:11:26 00:30:20
12.04.2014 BT 2014 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  194 77 VHS PLUS Veselí n.M. M_I 7 1 00:55:05 00:23:31
01.06.2014 BT 2014 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 12,3km
  163 74 VHS PLUS Veselí n.M. MV4 4 1 01:11:26 00:30:20
12.04.2014 BT 2014 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  194 77 VHS PLUS Veselí n.M. M70 7 2 00:55:05 00:23:31
05.04.2014 BBP 10 - SOUDEK Vinice-Hnanice - Hlavní závod 10km
  149 31 VHS PLUS Veselí n.M. MV3 14 1 01:04:30 00:31:09
08.03.2014 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  271 43 VHS PLUS Veselí n.M. MV3 23 1 00:53:16 00:22:30
22.02.2014 Rohálovská desítka - 10km
  518 292 VHS PLUS Veselí n.M. M 70+ 1 5 00:57:38 00:26:30
08.02.2014 BBP 7 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 10km
  248 21 Svatobořice-Mistřín MV3 21 1 01:01:51 00:28:12
18.01.2014 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  309 42 Svatobořice-Mistřín MV3 20 3 01:03:37 00:27:57
11.01.2014 Uhřické kolečko - Muži 5640m
  37 292 Svatobořice-Mistřín MV4 4 4 00:32:42 00:14:05
04.01.2014 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  262 21 Svatobořice-Mistřín MV3 14 1 00:59:34 00:27:14
14.12.2013 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  208 20 Svatobořice-Mistřín MV3 17 1 00:58:44 00:27:04
30.11.2013 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  284 50 Svatobořice-Mistřín MV3 19 1 00:59:53 00:30:41
17.11.2013 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  353 52 Svatobořice-Mistřín MV3 21 1 01:02:49 00:27:59
28.09.2013 BT - 04 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  258 94 Svatobořice-Mistřín M_I 5 1 01:02:47 00:28:16
28.09.2013 BT - 04 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  258 94 Svatobořice-Mistřín MV4 5 1 01:02:47 00:28:16
14.09.2013 BT - 03 Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  131 255 Svatobořice-Mistřín M_I 5 2 00:49:26 00:21:33
14.09.2013 BT - 03 Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  131 255 Svatobořice-Mistřín M70 5 2 00:49:26 00:21:33
17.08.2013 Vnorovská desítka - 10000m
  137 55 Svatobořice-Mistřín MF 4 4 00:56:27 00:25:58
02.06.2013 BT - 02 Šaratice - Mohyla Míru - Seriál 12km - kategorie dle seriálu BT
  145 41 Svatobořice-Mistřín M_I 5 1 01:11:15 00:30:38
13.04.2013 BT - 01 Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  193 42 Svatobořice-Mistřín M_I 5 1 00:57:47 00:24:57
02.06.2013 BT - 02 Šaratice - Mohyla Míru - Hlavní závod 12300m
  145 41 Svatobořice-Mistřín MV4 6 1 01:11:15 00:30:38
13.04.2013 BT - 01 Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  193 42 Svatobořice-Mistřín M70 5 2 00:57:47 00:24:57
06.04.2013 BBP 10 - Soudek Vinice-Hnanice - Hlavní závod 10km
  143 17 Svatobořice-Mistřín MV3 15 1 01:02:02 00:27:32
24.03.2013 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  189 17 Svatobořice-Mistřín MV3 17 2 01:06:48 00:31:43
09.03.2013 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  179 22 Svatobořice-Mistřín MV3 14 1 00:55:07 00:23:56
09.03.2013 BBP 7 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  194 47 Svatobořice-Mistřín MV3 21 1 01:02:39 00:31:21
02.02.2013 BBP 6 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 10km
  187 20 Svatobořice-Mistřín MV3 17 1 01:00:04 00:24:50
19.01.2013 BBP 5 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  190 29 Svatobořice-Mistřín MV3 22 3 01:11:21 00:32:36
05.01.2013 BBP 4 -Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  244 21 Svatobořice-Mistřín MV3 17 1 00:54:37 00:23:32
01.12.2012 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  268 43 Svatobořice-Mistřín MV3 26 1 00:58:49 00:28:48
17.11.2012 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  335 42 Svatobořice-Mistřín MV3 22 1 01:03:15 00:29:15

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.