Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT - 01 Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 13.04.2013 08:00 do 13.04.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků213
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 225 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M 1980 2 00:32:49
2 255 STEINER Tomáš VSK Univerzita Brno 2 M 1986 2 00:33:21 00:00:31
3 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 1 M40 1970 2 00:33:25 00:00:36
4 315 VALACHOVIČ Jakub AC Malacky 3 M 1985 2 00:33:36 00:00:47
5 313 MATÚŠ Jan AK Junior Holič 4 M 1988 2 00:34:31 00:01:41
6 230 SEDLÁČEK Josef Bike kamík Tučapy 2 M40 1970 2 00:34:51 00:02:02
7 12 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 3 M40 1973 2 00:35:04 00:02:15
8 78 MUSIL Pavel Brno - Medlánky 5 M 1975 2 00:35:14 00:02:24
9 299 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 6 M 1977 2 00:35:16 00:02:27
10 14 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 7 M 1992 2 00:35:33 00:02:44
11 349 GAJDUŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 8 M 1991 2 00:35:35 00:02:46
12 40 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 M50 1960 2 00:35:41 00:02:51
13 312 PALKOVIČ Tomáš AK Junior Holič 9 M 1985 2 00:35:53 00:03:03
14 331 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 4 M40 1967 2 00:35:56 00:03:07
15 348 KRÁLIK Eduard AŠK Grafobal Skalica 5 M40 1973 2 00:36:07 00:03:17
16 259 KUNDERA Zdeněk AC Moravská Slavia Brno 10 M 1989 2 00:36:45 00:03:56
17 346 MATYÁŠ Radim SBK Wiky Kyjov 11 M 1975 2 00:36:47 00:03:58
18 330 TOMČAL Dušan Lipov 6 M40 1973 2 00:36:48 00:03:58
19 336 NETOPIL Vladislav MK SEITL Ostrava 12 M 1981 2 00:36:49 00:04:00
20 72 CHADIM Michal KC Brno 13 M 1978 2 00:36:56 00:04:07
21 217 ŠKROBÁK Jiří AK Hodonín 14 M 1982 2 00:37:14 00:04:24
22 15 NOVÁČEK Michal VSK Univerzita Brno 15 M 1993 2 00:37:25 00:04:36
23 289 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 7 M40 1971 2 00:37:28 00:04:38
24 302 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 16 M 1981 2 00:37:48 00:04:59
25 291 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 8 M40 1968 2 00:37:55 00:05:05
26 303 POLAKOVIČ Marek ŠK Jablonica 17 M 1985 2 00:37:58 00:05:09
27 241 KADLEC Petr Milotice 9 M40 1965 2 00:38:16 00:05:27
28 250 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M50 1959 2 00:38:19 00:05:30
29 249 VEVERKA Josef AC Čejkovice 3 M50 1958 2 00:38:21 00:05:31
30 266 MIKULA Miroslav Radošovce 4 M50 1957 2 00:38:21 00:05:32
31 63 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 18 M 1982 2 00:38:33 00:05:44
32 342 JANOŠ Pavol BK VP Malacky 19 M 1984 2 00:38:40 00:05:50
33 258 MITOŠINKA Jan 20 M 1975 2 00:38:55 00:06:05
34 53 HRBÁČEK Karel Útěchov 10 M40 1968 2 00:38:57 00:06:08
35 64 FLORIÁN Radim Zetor Brno 11 M40 1970 2 00:39:00 00:06:11
36 269 MACHALÍNEK Tomáš Kyjov 21 M 1974 2 00:39:07 00:06:17
37 223 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 12 M40 1971 2 00:39:26 00:06:36
38 38 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 M60 1950 2 00:39:26 00:06:36
39 271 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 22 M 1977 2 00:39:31 00:06:42
40 16 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 23 M 1995 2 00:39:42 00:06:53
41 290 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 13 M40 1971 2 00:39:52 00:07:03
42 277 KYNICKÝ Radek 14 M40 1972 2 00:39:55 00:07:05
43 48 SKYBA Martin Fit online 5 M50 1962 2 00:39:58 00:07:09
44 49 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 24 M 1975 2 00:40:00 00:07:10
45 80 FABRIK Miroslav Brno 6 M50 1959 2 00:40:03 00:07:14
46 284 FIGURA Tomáš 25 M 1986 2 00:40:20 00:07:30
47 59 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 2 00:40:23 00:07:33
48 227 KAŇA Miroslav Mikulčice 15 M40 1968 2 00:40:37 00:07:47
49 301 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 M60 1950 2 00:40:48 00:07:59
50 54 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 7 M50 1955 2 00:41:03 00:08:13
51 286 NĚMEC Ondřej AK Kroměříž 8 M50 1957 2 00:41:05 00:08:15
52 343 BELLAY Jan Skalica 26 M 1982 2 00:41:08 00:08:18
53 30 BĚLOHOUBEK Petr Brno 16 M40 1972 2 00:41:11 00:08:22
54 60 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 3 M60 1953 2 00:41:16 00:08:27
55 242 KADLECOVÁ Jana AK Hodonín 1 Ž35 1977 2 00:41:19 00:08:29
56 311 VINTR Tomáš AK Junior Holič 27 M 1983 2 00:41:23 00:08:34
57 353 DOČKAL Radek RILA Team Brno 17 M40 1966 2 00:41:30 00:08:40
58 219 KORVAS Josef AK Hodonín 18 M40 1964 2 00:41:35 00:08:46
59 21 NEHYBKA Josef Orel Židenice 28 M 1995 2 00:41:42 00:08:53
60 281 TRNKA Roman INA Skalica 19 M40 1972 2 00:41:45 00:08:56
61 70 MATOUŠEK Pavel KC Brno 29 M 1978 2 00:41:48 00:08:59
62 76 RERYCH Jiří Brno 30 M 1988 2 00:41:52 00:09:02
63 253 SMUTNÝ Zdeněk AHA Vyškov 9 M50 1957 2 00:41:56 00:09:07
64 262 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž45 1963 2 00:41:59 00:09:09
65 43 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 Ž35 1972 2 00:42:06 00:09:17
66 221 HUBAČKA Jiří Mikulčice 31 M 1980 2 00:42:17 00:09:27
67 296 HALAS Petr AHA Vyškov 20 M40 1973 2 00:42:25 00:09:36
68 240 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 3 Ž35 1970 2 00:42:36 00:09:46
69 321 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 2 Ž 1979 2 00:42:43 00:09:54
70 74 ADÁMKOVÁ Blanka AC Moravská Slavia Brno 4 Ž35 1978 2 00:42:49 00:09:59
71 338 VESELÝ Pavel Tvrdonice 32 M 1975 2 00:42:51 00:10:02
72 292 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 33 M 1974 2 00:42:52 00:10:02
73 222 FOJTÍK Radim American Flyers 34 M 1978 2 00:42:54 00:10:04
74 31 MIKA Ivo Brno 21 M40 1966 2 00:42:56 00:10:06
75 248 ŠVECOVÁ Simona Trilife 5 Ž35 1977 2 00:42:57 00:10:07
76 297 BAJÁK Marek TJ Sokol Velké Bílovice 22 M40 1972 2 00:42:59 00:10:09
77 66 ŠINDELKA Antonín RBK Blansko 23 M40 1972 2 00:43:00 00:10:11
78 58 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 6 Ž35 1978 2 00:43:12 00:10:23
79 32 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 24 M40 1968 2 00:43:15 00:10:26
80 340 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 10 M50 1960 2 00:43:18 00:10:29
81 39 SLOUKA Jiří Blažovice 35 M 1983 2 00:43:19 00:10:30
82 283 POLÁŠEK Vít Hodonín 36 M 1976 2 00:43:39 00:10:50
83 328 KANTEK Miroslav Hodonín 37 M 1993 2 00:43:45 00:10:56
84 294 KUBÍČEK Jaroslav Senica 38 M 1977 2 00:43:46 00:10:56
85 77 MĚSÍČEK Jakub Družba Dukovany 39 M 1990 2 00:43:49 00:11:00
86 231 DANIEL Roman Brno 25 M40 1972 2 00:43:50 00:11:01
87 345 BYRTUS Marian Prostějov 40 M 1984 2 00:43:52 00:11:03
88 357 GUNAR Elvis AC Malacky 41 M 1996 2 00:43:53 00:11:04
89 245 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 4 M60 1952 2 00:43:53 00:11:04
90 267 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M60 1951 2 00:43:56 00:11:06
91 229 JOSEF Filip Mikulčice 42 M 1984 2 00:43:59 00:11:10
92 29 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 11 M50 1958 2 00:44:02 00:11:13
93 316 HRADIL Stanislav BK Hodonín 12 M50 1958 2 00:44:02 00:11:13
94 270 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M70 1942 2 00:44:06 00:11:16
95 344 SLANÍKOVÁ Adriana AK Hodonín 3 Ž 1993 2 00:44:08 00:11:19
96 350 MATULOVÁ Martina AC Moravská Slavia Brno 7 Ž35 1972 2 00:44:10 00:11:21
97 329 HABA Milan AC Malacky 26 M40 1970 2 00:44:12 00:11:23
98 62 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 4 Ž 1986 2 00:44:16 00:11:26
99 333 ADÁMEK Hubert AC Moravská Slavia Brno 27 M40 1971 2 00:44:18 00:11:29
100 354 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 43 M 1974 2 00:44:21 00:11:31
101 293 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 13 M50 1961 2 00:44:22 00:11:33
102 322 ŠKARECKÝ Tomáš Vracov 44 M 1986 2 00:44:23 00:11:33
103 276 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 14 M50 1957 2 00:44:31 00:11:42
104 45 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 2 Ž45 1964 2 00:44:32 00:11:42
105 251 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 6 M60 1951 2 00:44:49 00:11:59
106 224 ZDVOŘÁČEK Tomáš Running Death 45 M 1980 2 00:44:52 00:12:02
107 347 VYDARENÝ Vladislav AŠK Grafobal Skalica 28 M40 1966 2 00:44:53 00:12:03
108 295 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 1 M65 1948 2 00:44:58 00:12:09
109 282 HYRÁNEK Vladimír Kuty 46 M 1979 2 00:45:04 00:12:14
110 44 KUNC Josef LRS Vyškov 15 M50 1960 2 00:45:07 00:12:17
111 7 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 8 Ž35 1969 2 00:45:19 00:12:29
112 244 ŠTUKA Vladimír AŠK Grafobal Skalica 16 M50 1955 2 00:45:19 00:12:30
113 218 FOJTÍK Bronislav American Flyers 47 M 1980 2 00:45:22 00:12:33
114 51 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 7 M60 1953 2 00:45:24 00:12:34
115 18 KUSYOVÁ Veronika 5 Ž 1987 2 00:45:28 00:12:39
116 339 JANOTA Boris INA Skalica 48 M 1975 2 00:45:48 00:12:59
117 351 MATULA Jaroslav Zetor Brno 29 M40 1970 2 00:45:51 00:13:02
118 220 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 8 M60 1949 2 00:45:54 00:13:05
119 23 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 30 M40 1964 2 00:45:55 00:13:06
120 254 HYNŠTOVÁ Marie AHA Vyškov 3 Ž45 1957 2 00:46:03 00:13:14
121 310 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 31 M40 1966 2 00:46:15 00:13:25
122 252 ŠMÝD Ladislav Vracov 32 M40 1973 2 00:46:34 00:13:45
123 228 JOSEF Ján Mikulčice 49 M 1986 2 00:46:40 00:13:50
124 13 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 9 M60 1953 2 00:46:40 00:13:51
125 278 MICHNA Miroslav 50 M 1978 2 00:46:43 00:13:54
126 300 POKORNÝ Aleš ZŠ Kočovská Hodonín 51 M 1975 2 00:46:51 00:14:01
127 324 HÝBL Lubomír SBK Wiky Kyjov 17 M50 1958 2 00:47:08 00:14:19
128 335 MECL Karel BK Hodonín 18 M50 1963 2 00:47:25 00:14:36
129 334 ČADEK Martin Brno 19 M50 1957 2 00:47:32 00:14:43
130 280 BAŤA Radek 52 M 1981 2 00:47:36 00:14:47
131 50 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 20 M50 1961 2 00:47:44 00:14:55
132 275 MIKLOVIČ Igor Skalica 33 M40 1967 2 00:47:55 00:15:06
133 52 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 2 M65 1946 2 00:47:58 00:15:09
134 47 BOHÁČ Jiří Brno 21 M50 1954 2 00:47:58 00:15:09
135 260 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie Moravský Krumlov 9 Ž35 1975 2 00:47:59 00:15:10
136 326 BÁBÍK Antonín Sokol Vacenovice 22 M50 1963 2 00:48:03 00:15:14
137 67 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 6 Ž 1989 2 00:48:05 00:15:16
138 307 KOZEL Dušan Kroměříž 23 M50 1963 2 00:48:22 00:15:32
139 261 VOLAVÝ Vladimír Fit online 24 M50 1955 2 00:48:54 00:16:04
140 233 HALEŠOVÁ Simona AK Borský Svetý Jur 7 Ž 1999 2 00:48:54 00:16:05
141 306 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 8 Ž 1983 2 00:49:12 00:16:23
142 246 KAŠPÁRKOVÁ Dana Dvorský Mikuláš 9 Ž 1986 2 00:49:28 00:16:38
143 238 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 25 M50 1954 2 00:49:33 00:16:44
144 285 KLIMEŠOVÁ Jana WIKI Kyjov 4 Ž45 1963 2 00:49:40 00:16:50
145 332 PROFOUS Petr BET Ostrava 26 M50 1958 2 00:49:54 00:17:05
146 279 MICHNOVÁ Jitka 10 Ž 1982 2 00:49:56 00:17:07
147 268 CRHÁK Luděk Zetor Brno 27 M50 1959 2 00:50:07 00:17:18
148 325 KRATOCHVÍL Vladimír Run for fun 53 M 1978 2 00:50:09 00:17:19
149 263 JANÍKOVÁ Gabriela Palacký 5 Ž45 1966 2 00:50:09 00:17:20
150 71 KLIMEŠ Petr Dolní Kounice 54 M 1979 2 00:50:16 00:17:27
151 319 TIRPAK Onrej Senica 3 M65 1948 2 00:50:23 00:17:34
152 24 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 28 M50 1956 2 00:50:24 00:17:34
153 55 KRIEG Petr BMT Brno 10 M60 1949 2 00:50:55 00:18:06
154 73 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 55 M 1986 2 00:51:02 00:18:12
155 337 ŠITKOVÁ Terezie Drnovice u Vyškova 11 Ž 1992 2 00:51:02 00:18:12
156 22 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 10 Ž35 1970 2 00:51:06 00:18:16
157 305 KOCÚRIKOVÁ Marcela ŠK Jablonica 12 Ž 1987 2 00:51:10 00:18:21
158 327 PRČÍK Antonín Město Hodonín 29 M50 1955 2 00:51:25 00:18:36
159 298 MARŠÁLKOVÁ Jana Lužice 11 Ž35 1977 2 00:51:32 00:18:42
160 309 KOCÁK Ján AK Junior Holič 2 M70 1940 2 00:51:32 00:18:43
161 341 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 4 M65 1945 2 00:51:50 00:19:01
162 46 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 34 M40 1973 2 00:52:09 00:19:19
163 355 TUREK Miroslav 35 M40 1965 2 00:52:10 00:19:20
164 243 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 30 M50 1955 2 00:52:21 00:19:32
165 57 KROUPA Jiří Brno 31 M50 1959 2 00:52:21 00:19:32
166 247 SVĚTINSKÝ Radek Trilife 56 M 1977 2 00:52:26 00:19:37
167 318 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 5 M65 1945 2 00:52:36 00:19:46
168 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 32 M50 1956 2 00:52:41 00:19:51
169 288 MARŠÁLEK Jiří Brno 33 M50 1958 2 00:53:00 00:20:11
170 69 FLORIÁNOVÁ Veronika AP Brno 12 Ž35 1973 2 00:53:15 00:20:26
171 17 KUSYOVÁ Katarína 6 Ž45 1966 2 00:53:21 00:20:31
172 232 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 3 M70 1941 2 00:53:41 00:20:51
173 320 VAČKOVÁ Andrea Senica 13 Ž35 1971 2 00:53:44 00:20:54
174 323 HLADÍK Marek Malacky 57 M 1980 2 00:54:08 00:21:19
175 317 SCHILLEROVÁ Martina H-triatlon Kompava 14 Ž35 1973 2 00:54:13 00:21:23
176 287 FORETNÍK František Krumvíř 11 M60 1951 2 00:54:13 00:21:24
177 264 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 12 M60 1952 2 00:54:26 00:21:37
178 237 SNOPKO Peter Žiar nad Hronom 36 M40 1966 2 00:54:31 00:21:42
179 226 MIKUŠOVÁ Lucie JAC Brno 13 Ž 1998 2 00:54:47 00:21:57
180 272 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 13 M60 1949 2 00:54:52 00:22:03
181 19 PELC Vít OZZY Brno 37 M40 1967 2 00:55:07 00:22:18
182 68 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 7 Ž45 1960 2 00:55:13 00:22:24
183 235 STIBUREK Radim Mikulčice 58 M 1990 2 00:55:27 00:22:38
184 61 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 8 Ž45 1954 2 00:55:52 00:23:03
185 352 SCHMIED Miroslav Krumvíř 59 M 1981 2 00:56:06 00:23:17
186 25 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 6 M65 1944 2 00:56:14 00:23:24
187 234 HALEŠ Peter AK Borský Svetý Jur 38 M40 1971 2 00:56:40 00:23:51
188 27 SEDLÁČEK Josef Boleráz 4 M70 1939 2 00:57:00 00:24:11
189 304 ZAVADILOVÁ Božena ŠK Jablonica 14 Ž 1980 2 00:57:21 00:24:32
190 236 KOTÁSEK Miroslav Mikulčice 60 M 1986 2 00:57:30 00:24:40
191 34 BĚLKA Jaroslav LRS Vyškov 14 M60 1952 2 00:57:33 00:24:43
192 36 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 15 M60 1953 2 00:57:44 00:24:55
193 42 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 5 M70 1937 2 00:57:47 00:24:57
194 65 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 15 Ž35 1973 2 00:57:55 00:25:06
195 33 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 9 Ž45 1953 2 00:58:31 00:25:41
196 37 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 10 Ž45 1938 2 00:59:00 00:26:11
197 75 DRAŽAN Libor Sokol Kuničky 34 M50 1960 2 01:00:36 00:27:46
198 79 FABRIKOVÁ Blanka Brno 11 Ž45 1960 2 01:00:50 00:28:01
199 239 KOUSAL Oldřich SK Přerov 6 M70 1938 2 01:01:16 00:28:26
200 274 HOŘÍNKOVÁ Dana 16 Ž35 1978 2 01:01:30 00:28:40
201 273 HOŘÍNEK Michal 61 M 1978 2 01:01:30 00:28:40
202 256 JABLUNKOVÁ Andrea 17 Ž35 1977 2 01:02:12 00:29:22
203 257 JABLUNKA Dušan 62 M 1977 2 01:02:12 00:29:23
204 314 MATÚŠ Jan AK Junior Holič 35 M50 1954 2 01:02:33 00:29:44
205 308 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 7 M70 1939 2 01:03:42 00:30:52
206 28 HRUBÝ Milan ASK Blansko 8 M70 1938 2 01:04:23 00:31:34
207 20 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 12 Ž45 1967 2 01:04:40 00:31:51
208 35 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 13 Ž45 1955 2 01:07:57 00:35:08
209 41 MACHALA Jaroslav Hluk 9 M70 1938 2 01:08:37 00:35:48
210 56 KROUPOVÁ Pavla Brno 14 Ž45 1965 2 01:09:38 00:36:48
211 26 KUBÍK Josef Adamov 10 M70 1938 2 01:14:33 00:41:43

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 265 HAJOSSY Miroslav Kovalob M65 1946
DNF 356 HANÁČEK Luděk FK Mikulčice M40 1966

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.