Rychlé novinky:

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

Seznam proběhlých akcí

Typ závodu

  • 20.10.2018 09:00

    Krumlovský běh - 28. ročník

    Moravský Krumlov
    AC Moravský Krumlov, Orel Jednota Rakšice
    13.10.2018 08:00

    Běh Slavkovem 2018

    Slavko u Brna
    Austerlitz Adventure z.s.
    11.10.2018 17:00

    BB 7 - Běh okolo Campusu

    Běh okolo Campusu
    Běžecký spolek z.s.
    06.10.2018 08:00

    AusterliCzFechtlCup 15

    Slavkov u Brna
    MK Austerlitz
    30.09.2018 10:00

    15. ročník - Stominutový desetiboj

    Stadion VUT, Brno
    T.J. SOKOL Brno – Žabovřesky
    28.09.2018 08:00

    BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice

    Blažovice
    Sdružení Vévoda, TJ Blažovice, Orel Blažovice,
    27.09.2018 09:45

    Želešická růže

    Želešice
    ZŠ a MŠ Želešice
    23.09.2018 10:30

    5. Pivní míle

    Vojtova 12, Brno
    ABC CYKLOSPORT s.r.o.
    23.09.2018 08:30

    Hvězdná desítka 26. ročník

    Praha 6
    Athletic Club Obora Hvězda
    22.09.2018 08:30

    Běh rektorky

    Arboretum, Brno
    MENDELU
    20.09.2018 17:00

    Běh na škopek: Špilas

    Brno, Špilberk
    16.09.2018 09:00

    Slatinský kros 2018

    Brno, Slatina
    16.09.2018 08:00

    Brněnský koloběžkový půlmaraton

    Velodrom TJ Favorit, Brno
    15.09.2018 08:45

    18. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + BABY SPAC

    Makov, Kopanice
    Cykloklub Turzovka, Sportovní klub Biatlon Velké Karlovice
    15.09.2018 07:00

    Brněnský MASAKR

    Brno, Družstevní
    BM z.s.
    13.09.2018 17:00

    BB 6 - Běh Akátkami

    Běh Akátkami
    Běžecký spolek z.s.
    09.09.2018 08:00

    2. FORCE SPAC - Slatina

    Bagbike
    08.09.2018 09:30

    BMT nerez duatlon

    Radostice
    08.09.2018 09:00

    WOODS RACE

    Pístovice
    08.09.2018 08:30

    BT 2018 - Velká Cena města Holíč

    Holíč
    Atletický klub Junior Holíč a Město Holíč
    02.09.2018 08:00

    17. FORCE SPAC - O cenu města Petřvald + BABY SPAC

    CK FESO Petřvald – Březiny
    25.08.2018 08:00

    AusterlitzMan 2018

    Slavkov u Brna
    Občanské sdružení Austerlitz Adventure
    12.08.2018 08:00

    14. FORCE SPAC - Grand Prix Forman

    Janovice
    Forman Cycling Team
    11.08.2018 13:00

    Vnorovská desítka

    Vnorovy
    BK Vnorovy o.s.
    09.08.2018 17:00

    BB 5 - Běh okolo Olympie

    Běh okolo Olympie
    Běžecký spolek z.s.
    04.08.2018 10:00

    32. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2018

    Hostěradský triatlon
    SpSb Vévoda Blažovice, obec Hostěrádky-Rešov
    29.07.2018 08:00

    Amper cup Moravská Třebová 2018

    Moravská Třebová
    Zdeněk Kopetzký, BREDY s.r.o.,
    28.07.2018 12:00

    Tylovská dvacítka

    Rožnov pod Radhoštěm
    28.07.2018 08:30

    MTB Sádecká pila

    Sádek u Poličky
    F-BIKE KLUB SÁDEK
    28.07.2018 08:00

    32. KALÁB JM TT Liga - Xtrail Žďár nad Sázavou 2018

    Xtrail Žďár nad Sázavou
    SK AXIOM OrBiTt
    21.07.2018 09:30

    32. KALÁB JM TT Liga - XTRAIL Vysočany 2018

    Xtrail Vysočany
    SPORT CLUB Ráječko, TJ Vysočany, Obec Vysočany
    21.07.2018 07:00

    15. ročník Moravskotřebovský cyklomaraton

    Moravská Třebová
    Jan Marek a Ing. Pavel Brettschneider, BREDY s.r.o.,
    15.07.2018 09:30

    12. FORCE SPAC - Memoriál Aloise Dohnala ►SILNICE

    Suchdol nad Odrou
    Městys Suchdol n.O., TJ Lokomotiva, Cyklokramo Suchdol n.O.
    14.07.2018 09:00

    11. FORCE SPAC - Memoriál Aloise Dohnala ►ČASOVKA

    Suchdol nad Odrou
    Městys Suchdol n.O., TJ Lokomotiva, Cyklokramo Suchdol n.O.
    12.07.2018 17:00

    BB 4 - Běh Rosničkou

    Běh Rosničkou
    Běžecký spolek z.s.
    01.07.2018 08:00

    32. KALÁB JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2018

    Žďárský triatlon Classic
    SK AXIOM OrBiTt
    30.06.2018 06:00

    12h vytrvalostní Babetta závod

    Kopřivnice
    Babetta klub Brno
    24.06.2018 10:00

    OIP 2018 II

    Speedskating club Otrokovice. z.s.
    23.06.2018 13:30

    Molitanový muž 2018

    Havlíčkův Brod
    Spolek Tatínci dětem z.s.
    23.06.2018 11:00

    DELIKOMAT manager triatlon 2018

    Jedovnice, autokemp Olšovec
    GALANT BRNO, s.r.o.
    23.06.2018 07:00

    10. FORCE SPAC - Velká cena SPAC

    vedení SPAC ve spolupráci s Racing Olešná
    17.06.2018 09:30

    32. KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2018

    Blanenský Plecháč
    ASK BLANSKO,TRIATLON-SKI KLUB
    16.06.2018 09:00

    4. ročník „Běhu Jana Opletala“

    Lhota nad Moravou
    16.06.2018 08:20

    8. FORCE SPAC - O cenu Continentalu Frenštát p. R.

    16.06.2018 08:00

    CROSS CITY TRIATHLON Ostrov

    Ostrov
    CITY TRIATHLON Karlovy Vary z.s.
    14.06.2018 17:00

    BB 3 - Běh okolo Špilberku

    Běh okolo Špilberku
    Běžecký spolek z.s.
    10.06.2018 07:30

    ME 2018 vysokých kol 100/40km pod Špilberkem

    Brno
    HaPe cyklo-sport Brno
    09.06.2018 11:00

    Triatlon Valeč

    Extroverts
    09.06.2018 10:00

    XXI. ročník Svatoslavské Šlapky

    Svatoslav
    09.06.2018 08:00

    7. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60

    Lyžařský klub Mokré Lazce z.s.
    08.06.2018 16:00

    Zámecká 5

    Holešov
    03.06.2018 09:00

    6. FORCE SPAC - VC Frýdku-Místku

    03.06.2018 08:30

    BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru

    Šaratice
    Základní škola a mateřská škola Šaratice
    01.06.2018 12:30

    NA KOLE DOKOLA - ABB Bike Cup 2018

    Nové Město na Moravě
    ABB s.r.o.
    31.05.2018 15:00

    Atletický mítink - Jehnice

    ZŠ Jehnice a VSK Univerzita Brno
    27.05.2018 09:30

    5. FORCE SPAC - O cenu Krnova - Mistrovství SPAC + BABY SPAC

    Krnov
    Cyklistika pro všechny Krnov, z.s.
    26.05.2018 13:13

    VolšoHEC run

    Rybník Olšovec
    Phoenix contact
    26.05.2018 12:00

    Happy run 2018

    Valeč u Hrotovic
    SK a SPV Valeč z.s.
    26.05.2018 09:00

    KOLKOLEM.com VÉMYSLICE

    Vémyslice
    Čestmír Maša
    20.05.2018 09:30

    4. FORCE SPAC - Bohumínská časovka

    CK HOBBY BOHUMÍN z.s.
    19.05.2018 10:00

    32. KALÁB JM TT Liga - 2. MORKNIMAN SPRINT 2018

    Moravské Knínice
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOL TEAM o.s.
    13.05.2018 07:00

    3. FORCE SPAC - Slezan Tour 2018 - Silniční závod

    Krnov
    Cyklistický oddíl Loko Krnov
    12.05.2018 13:00

    3. FORCE SPAC - Slezan Tour 2018 - Kritérium

    Krnov
    Cyklistický oddíl Loko Krnov
    12.05.2018 10:00

    OIP 2018 I

    Speedskating club Otrokovice. z.s.
    12.05.2018 07:00

    3. FORCE SPAC - Slezan Tour 2018 - Časovka

    Krnov
    Cyklistický oddíl Loko Krnov
    10.05.2018 17:00

    BB 2 - Běh Holednou

    Běh Holednou
    Běžecký spolek z.s.
    08.05.2018 06:45

    Kardio běh Jiřího Tomana 2018

    Brno
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOL TEAM o.s.
    05.05.2018 09:00

    Běh daňových poradců

    Brno
    KDP Brno
    30.04.2018 15:00

    Z bačkor do tenisek

    Obec Hvozdec a TJ Sokol Hvozdec
    28.04.2018 09:00

    32. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON

    Kaláb Aquatlon
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOL TEAM o.s.
    28.04.2018 08:00

    Rohálovská 50ka MTB

    Prusinovice
    Sportovní klub Vesani.cz, o.s.
    22.04.2018 08:00

    1. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2018

    Olšovec
    TJ Sigma Hranice, o.s. – oddíl cyklistiky
    21.04.2018 08:00

    Jarní běh severem 2018

    Brno-Lesná
    Městská část Brno-sever a Kluturní středisko Omega
    12.04.2018 18:00

    BB 1 - Běh Čertovou roklí

    Běh Čertovou roklí
    Běžecký spolek z.s.
    07.04.2018 08:00

    BT 2018 - Silniční běh Velká Morava

    Mikulčice
    Atletický klub Mikulčice a Obec Mikulčice
    25.03.2018 08:00

    BBP 10 - Brněnská přehrada

    Rakovec
    VSK Univerzita Brno, Hotel Rakovec
    17.03.2018 08:00

    Uhřické kolečko

    Uhřice
    ASC TJ Bučovice, Altetika UNI
    10.03.2018 08:00

    BBP 9 - Běh kolem Myslivny

    Lískovec
    AC Moravská Slavia Brno
    24.02.2018 09:00

    Rohálovská desítka

    Prusinovice
    BK Holešov, OÚ Prusinovice, SDH Prusinovice
    17.02.2018 08:00

    BBP 8 - Modřický pohár

    Modřice
    MÚ a TJ Sokol Modřice
    27.01.2018 08:00

    BBP 7 - Rájecká desítka

    Rájec
    Sport Club Ráječko, o.s. "Za rozvoj města" z.s.
    20.01.2018 08:00

    BBP 6 - Radostická nerezová desítka

    Radostice
    TJ Sokol Radostice, obec Radostice, BETA URSUS Orienteering
    06.01.2018 08:00

    BBP 5 - Kuřimský kros

    Kuřim
    TJ Slovan Kuřim - Podlesí
  • 26.12.2017 08:00

    BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice

    Syrovice
    TJ Sokol Syrovice
    09.12.2017 08:00

    BBP 3 - Vranovský žleb

    Vranov
    Atletika UNI CZ s.r.o. a Nadace Vranov
    02.12.2017 08:00

    BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá

    Okrouhlá
    AC Okrouhlá a obec Okrouhlá
    17.11.2017 07:45

    BBP 1 - Běh o pohár Jehnic

    Jehnice
    VSK Univerzita Brno, Atletika UNI CZ s.r.o.
    04.11.2017 09:30

    Rabštejnský Kocour - 31. ročník

    Libina
    Akademik sport centrum, Univerzita Palackého v Olomouci
    01.11.2017 13:00

    Běh o pohár děkana

    Brno
    Fakulta sportovních studií MU
    21.10.2017 09:00

    Krumlovský běh - 27. ročník

    Moravský Krumlov
    AC Moravský Krumlov, Orel Jednota Rakšice
    17.10.2017 16:00

    BB 16 - Běh okolo Olympie II

    Běh okolo Olympie II
    Běžecký spolek z.s.
    14.10.2017 08:00

    Běh Slavkovem 2017

    Slavko u Brna
    Austerlitz Adventure z.s.
    10.10.2017 16:00

    BB 15 - Běh okolo dubu Trojáku II

    Běh okolo dubu Trojáku II
    Běžecký spolek z.s.
    03.10.2017 17:00

    BB 14 - Běh okolo Špilberku II

    Běh okolo Špilberku II
    Běžecký spolek z.s.
    01.10.2017 10:30

    4. Pivní míle

    Vojtova 12, Brno
    ABC CYKLOSPORT s.r.o.
    30.09.2017 12:00

    Polický okruh

    Police
    _
    30.09.2017 08:00

    EXTRÉM RACE

    Přerov
    Extrém Race
    28.09.2017 11:00

    20. FORCE SPAC - MERIDA - Krnovské Kritérium

    Krnov
    Cyklistický oddíl Loko Krnov, SVČ Krnov
    28.09.2017 08:00

    BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice

    Blažovice
    Sdružení Vévoda, TJ Blažovice, Orel Blažovice,
    27.09.2017 09:45

    Želešická růže

    Želešice
    ZŠ a MŠ Želešice
    26.09.2017 16:00

    BB 13 - Běh okolo Campusu II

    Běh okolo Campusu II
    Běžecký spolek z.s.
    23.09.2017 08:00

    8. FORCE SPAC - Cena Continentalu Frenštát p. R.

    Frenštát p. R.
    CK Frenštát p.R.
    19.09.2017 16:00

    BB 12 - Běh Holednou II

    Běh Holednou II
    Běžecký spolek z.s.
    17.09.2017 08:30

    Hvězdná desítka 25. ročník

    Praha 6
    Athletic Club Obora Hvězda
    17.09.2017 08:00

    19. FORCE SPAC - Paskovský kriťák

    Paskov
    Sokol Žabeň
    17.09.2017 08:00

    Brněnský koloběžkový půlmaraton

    Brno
    Jan Fiala
    16.09.2017 07:00

    Brněnský MASAKR 2017

    Brno, Družstevní
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOLTEAM o.s
    12.09.2017 16:00

    BB 11 - Běh Čertovou roklí II

    Běh Čertovou roklí II
    Běžecký spolek z.s.
    10.09.2017 08:45

    18. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + BABY SPAC

    Makov, Kopanice
    Cykloklub Turzovka, Sportovní klub Biatlon Velké Karlovice,
    09.09.2017 09:30

    BMT nerez duatlon

    Radostice
    09.09.2017 08:00

    BT 2017 - Velká Cena města Holíč

    Holíč, ul. Zámocká
    Atletický klub Junior Holíč a Město Holíč
    08.09.2017 13:00

    EMOS RACE - firemní běh

    Přerov - Kozlovice
    Milan Jansa
    03.09.2017 08:00

    17. FORCE SPAC - O cenu města Petřvald + BABY SPAC

    CK FESO Petřvald – Březiny
    26.08.2017 11:00

    DELIKOMAT manager triatlon 2017

    Brno
    GALANT BRNO, s.r.o. a EKOLTEAM o.s.
    26.08.2017 10:00

    OIP 2017 III

    Speedskating club Otrokovice. z.s.
    26.08.2017 08:00

    AusterlitzMan 2017

    Slavkov
    Občanské sdružení Austerlitz Adventure
    26.08.2017 08:00

    16. FORCE SPAC - Memoriál Jana Veselého

    Ostrava-Poruba
    Ostrava-Poruba
    22.08.2017 16:00

    BB 10 - Běh okolo Olympie

    Běh okolo Olympie
    Běžecký spolek z.s.
    19.08.2017 08:00

    15. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60 - mistrák SPAC

    Lyžařský klub Mokré Lazce z.s.
    13.08.2017 08:00

    14. FORCE SPAC - Doubravská časovka - mistrák SPAC + Baby SPAC

    Třinec
    12.08.2017 13:00

    Vnorovská desítka

    Vnorovy
    BK Vnorovy o.s.
    06.08.2017 08:00

    13. FORCE SPAC - Grand Prix Forman

    Janovice
    Forman Cycling Team
    05.08.2017 10:00

    31. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2017

    Hostěradský triatlon
    SpSb Vévoda Blažovice, obec Hostěrádky-Rešov
    30.07.2017 08:00

    Amper cup Moravská Třebová 2017

    Moravská Třebová
    Zdeněk Kopetzký, BREDY s.r.o.,
    29.07.2017 15:00

    Borovská desítka 2017

    Havlíčkova Borová
    Městys Havlíčkova Borová
    29.07.2017 12:00

    Tylovská dvacítka

    Rožnov pod Radhoštěm
    Zbyněk Solanský
    29.07.2017 08:00

    Memoriál tří Štaudů

    Vranov
    29.07.2017 08:00

    31. KEPÁK JM TT Liga - Xtrail Žďár nad Sázavou 2017

    Xtrail Žďár nad Sázavou
    SK AXIOM OrBiTt
    22.07.2017 08:00

    Moravskotřebovský cyklomaraton, 13. ročník

    Moravská Třebová
    Zdeněk Kopetzký, BREDY s.r.o.,
    22.07.2017 08:00

    Miniduatlon Kunovice

    Kunovice
    18.07.2017 16:00

    BB 9 - Běh Akátkami II

    Běh Akátkami II
    Běžecký spolek z.s.
    15.07.2017 09:30

    31. KEPÁK JM TT Liga - XTRAIL Vysočany 2017

    Xtrail Vysočany
    SPORT CLUB Ráječko, TJ Vysočany, Obec Vysočany
    02.07.2017 08:00

    31. KEPÁK JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2017

    Žďárský triatlon Classic
    SK AXIOM OrBiTt
    01.07.2017 13:30

    Molitanový muž 2017

    Havlíčkův Brod
    Spolek Tatínci dětem z.s.
    01.07.2017 10:00

    Osecký triatlon 2017

    Osek nad Bečvou
    TTS Osek
    01.07.2017 10:00

    Osecký triatlon 2017 - štafety

    Osek nad Bečvou
    TTS Osek
    01.07.2017 08:00

    10. FORCE SPAC - Memoriál Aloise Dohnala

    Suchdol nad Odrou
    Městys Suchdol n.O., TJ Lokomotiva, Cyklokramo Suchdol n.O.
    25.06.2017 09:00

    Olympiáda dětí a mládeže - triatlon

    Brněnská přehrada
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOL TEAM z.s.
    25.06.2017 07:30

    Mistrovství Evropy 2017 vysokých kol 100/40 km pod Špilberkem

    Brno
    HaPe cyklo-sport Brno
    20.06.2017 16:00

    BB 8 - Běh Soběšickou muldou

    Běh Soběšickou muldou
    Běžecký spolek z.s.
    18.06.2017 10:00

    OIP 2017 II

    Speedskating club Otrokovice. z.s.
    18.06.2017 08:00

    9. FORCE SPAC - Tour de Javorový + Baby SPAC

    Třinec
    TJ TŽ Třinec
    17.06.2017 09:00

    3. ročník „Běhu Jana Opletala“

    Lhota nad Moravou
    17.06.2017 08:30

    MTB Životské hory

    Dolní Životice
    Iron Team Opava o.s
    11.06.2017 09:30

    31. KEPÁK JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2017

    Blansko
    ASK BLANSKO,TRIATLON-SKI KLUB
    10.06.2017 10:00

    XX. ročník Svatoslavské Šlapky

    Svatoslav
    09.06.2017 16:00

    Zámecká 5

    Holešov
    06.06.2017 16:00

    BB 7 - Běh okolo dubu Trojáku

    Běh okolo dubu Trojáku
    Běžecký spolek z.s.
    04.06.2017 08:30

    BT 2017 - Šaratice, Mohyla Míru

    Šaratice
    Základní škola a mateřská škola Šaratice
    04.06.2017 08:00

    7. FORCE SPAC - Velká cena Frýdku-Místku

    Frýdek-Místek
    01.06.2017 13:00

    MTB Fun Cup #2

    Nové město na Moravě
    28.05.2017 08:00

    Půlmaraton údolím Moravské Sázavy

    Zábřeh
    Atletika Zábřeh
    25.05.2017 13:00

    MTB Fun Cup

    Nové město na Moravě
    23.05.2017 17:00

    BB 6 - Běh okolo Špilberku

    Běh okolo Špilberku
    Běžecký spolek z.s.
    21.05.2017 09:30

    6. FORCE SPAC - O cenu Krnova

    SPAC6 Krnov
    Cyklistika pro všechny Krnov, z.s.
    20.05.2017 12:00

    Happy run

    Valeč u Hrotovic
    SK a SPV Valeč z.s.
    14.05.2017 08:00

    5. FORCE SPAC - Bohumínská časovka

    SPAC5 Bohumín
    CK Kolík-Hobby
    13.05.2017 10:00

    4. FORCE SPAC - Krnovský kriťák

    Krnov
    Cyklistický oddíl Loko Krnov, SVČ Krnov
    13.05.2017 10:00

    OIP 2017 I

    Speedskating club Otrokovice. z.s.
    09.05.2017 16:00

    BB 5 - Běh Rosničkou

    Běh Rosničkou
    Běžecký spolek z.s.
    09.05.2017 06:45

    Kardio běh Jiřího Tomana 2017

    Brno
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOL TEAM o.s.
    07.05.2017 07:30

    3. FORCE SPAC - Okolo Bílovce

    SK BAGBIKE a KOLOSPORT BÍLOVEC
    01.05.2017 09:00

    2. FORCE SPAC - Memoriál Jana Ferdyna

    Dolní Lutyně
    Lowell pro Šafrata Team
    29.04.2017 10:00

    1. FORCE SPAC - Cena Karlovic

    Karlovice
    ACS DRAK Vrbno
    29.04.2017 09:00

    Běh daňových poradců

    Brno
    KDP Brno
    29.04.2017 09:00

    31. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON

    Kaláb Aquatlon
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOL TEAM o.s.
    29.04.2017 08:00

    Rohálovská 50ka MTB

    Prusinovice
    Sportovní klub Vesani.cz, o.s.
    25.04.2017 16:00

    BB 4 - Běh okolo Campusu

    Běh okolo Campusu
    Běžecký spolek z.s.
    22.04.2017 15:00

    Ivanovický sportovní den - Běh

    Asporty, z.s., městská část Brno-Ivanovice, Sokol Ivanovice
    22.04.2017 13:00

    Ivanovický sportovní den - horská kola

    Asporty, z.s., městská část Brno-Ivanovice, Sokol Ivanovice
    22.04.2017 08:00

    Jarní běh severem 2017

    Brno-Lesná
    Městská část Brno-sever a Kluturní středisko Omega
    18.04.2017 16:00

    BB 3 - Běh Holednou

    Běh Holednou
    Běžecký spolek z.s.
    11.04.2017 16:00

    BB 2 - Běh Akátkami

    Běh Akátkami
    Běžecký spolek z.s.
    08.04.2017 08:00

    BT 2017 - Silniční běh Velká Morava

    Mikulčice
    Atletický klub Mikulčice a Obec Mikulčice
    04.04.2017 16:00

    BB 1 - Běh Čertovou roklí

    Běh Čertovou roklí
    Běžecký spolek z.s.
    02.04.2017 08:00

    BBP 10 - Brněnská přehrada

    Brno - Rakovec, přehrada
    VSK Univerzita Brno, Hotel Rakovec
    25.03.2017 08:00

    BBP 9 - Běh kolem Myslivny

    Brno - Nový Lískovec
    AC Moravská Slavia Brno
    04.03.2017 08:00

    BBP 8 - Modřický pohár

    Modřice
    MÚ a TJ Sokol Modřice
    25.02.2017 09:00

    Rohálovská desítka

    Prusinovice
    BK Holešov, OÚ Prusinovice, SDH Prusinovice
    11.02.2017 08:00

    BBP 7 - Rájecká desítka

    Rájec Jestřebí - Gymnázium
    Sport Club Ráječko, o,s. "Za rozvoj města" z.s.
    21.01.2017 08:00

    BBP 6 - Radostická nerezová desítka

    Radostice
    TJ Sokol Radostice, obec Radostice, BETA URSUS Orienteering
    14.01.2017 08:00

    Uhřické kolečko

    Uhřice
    ASC TJ Bučovice, Altetika UNI
    07.01.2017 08:00

    BBP 5 - Kuřimský kros

    Kuřim
    TJ Slovan Kuřim - Podlesí
  • 26.12.2016 08:00

    BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice

    Syrovice
    TJ Sokol Syrovice
    10.12.2016 08:00

    BBP 3 - Vranovský žleb

    Vranov u Brna
    Atletika UNI CZ s.r.o. a Nadace Vranov
    03.12.2016 08:00

    BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá

    Okrouhlá
    AC Okrouhlá a obec Okrouhlá
    17.11.2016 07:45

    BBP 1 - Běh o pohár Jehnic

    Jehnice
    VSK Univerzita Brno, Atletika UNI CZ s.r.o.
    25.10.2016 17:00

    BB 6 - Výstaviště

    Brno
    Běžecký spolek z.s.
    25.10.2016 16:00

    Běh o Pohár děkana

    Brno
    FSpS
    18.10.2016 16:00

    BB 5 - Pavlovská

    Brno
    Běžecký spolek z.s.
    15.10.2016 09:00

    Krumlovský běh 26.ročník

    Moravský Krumlov
    AC Moravský Krumlov, Orel Jednota Rakšice
    15.10.2016 08:00

    Havířovská desítka 2016

    SK FUGA triathlon team, Handicap sport club Havířov
    11.10.2016 17:00

    BB 4 - Rosnička

    Brno
    Běžecký spolek z.s.
    08.10.2016 08:00

    AusterliCzFechtlCup 13

    Slavkov u Brna
    MK Austerlitz
    04.10.2016 16:00

    BB 3 - Běh okolo Špilberku

    Brno
    Běžecký spolek z.s.
    02.10.2016 10:30

    BEER MILE - Pivní míle

    Vojtova 12, Brno
    ABC CYKLOSPORT s.r.o.
    01.10.2016 15:00

    Night Trail Run - Holešov

    Holešov
    01.10.2016 09:00

    Mizuno Podzimní 10

    30.09.2016 09:45

    Želešická růže

    Želešice
    ZŠ a MŠ Želešice
    28.09.2016 08:00

    BT 2016 - Svatováclavský běh Blažovice

    Blažovice – fotbalové hřiště
    Sdružení Vévoda, TJ Blažovice, Orel Blažovice,
    27.09.2016 16:00

    BB 2 - Běh Holednou

    Brno
    Běžecký spolek z.s.
    24.09.2016 10:00

    VITA SANA RUN 2016

    Zlín
    Vita Sana Club
    24.09.2016 08:00

    SPAC 22. Ustroň Polsko

    24.09.2016 08:00

    EXTRÉM RACE

    Přerov
    20.09.2016 16:00

    BB 1 - Běh Čertovou roklí

    Brno
    Běžecký spolek z.s.
    18.09.2016 08:30

    Hvězdná desítka 24.ročník

    Praha 6
    Athletic Club Obora Hvězda
    17.09.2016 07:00

    Brněnský MASAKR

    Brno, Družstevní
    GALANT BRNO s.r.o.a EKOLTEAM o.s
    17.09.2016 06:30

    Přerovské kopky - 25 km

    Přerov
    Alexandr Salachov
    10.09.2016 08:00

    BT 2016 - Velká Cena města Holíč

    Holíč, ul. Zámocká
    Atletický klub Junior Holíč a Město Holíč
    04.09.2016 10:00

    30. KEPÁK JM TT Liga - Ekol Superprestige

    Brno
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOL TEAM o.s.
    04.09.2016 10:00

    SPAC 21. O cenu města Petřvald

    Petřvald
    CK FESO Petřvald – Březiny
    03.09.2016 17:00

    Night Trail Run - Vyškov

    Vyškov
    03.09.2016 09:30

    BMT nerez duatlon

    Radostice
    28.08.2016 08:00

    SPAC 20. Paskovský kriťák

    Paskov
    Sokol Žabeň
    27.08.2016 08:00

    AusterlitzMan 2016

    Slavkov
    Občanské sdružení Austerlitz Adventure
    21.08.2016 08:00

    SPAC 19. Mokrolazecká 60

    Mokré Lazce
    LK Mokré Lazce
    20.08.2016 10:00

    OIP 2016 III

    Speedskating club Otrokovice. z.s.
    20.08.2016 08:00

    SPAC 18. Memoriál Jana Veselého

    Ostrava-Poruba
    Ostrava-Poruba
    20.08.2016 07:30

    Rusavská 50ka

    Rusava
    SK Rusava
    13.08.2016 13:00

    Vnorovská desítka

    Vnorovy
    13.08.2016 08:00

    SPAC 17. Grand Prix Forman

    Janovice
    Forman Cycling Team
    07.08.2016 08:00

    SPAC 16. Stonavská časovka

    Stonava
    Marcel Bában
    06.08.2016 10:00

    30. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2016

    Hostěrádky-Rešov
    SpSb Vévoda Blažovice, obec Hostěrádky-Rešov
    31.07.2016 08:00

    SPAC 15. MR S.A.C. ČR silnice - MP

    30.07.2016 15:00

    Borovská desítka 2016

    Havlíčkova Borová
    Městys Havlíčkova Borová
    30.07.2016 09:00

    KOLKOLEM.com VÉMYSLICE

    Vémyslice
    Čestmír Maša
    30.07.2016 08:00

    SPAC 14. MR S.A.C. ČR časovka - MP

    30.07.2016 08:00

    30. KEPÁK JM TT Liga - Xtrail Žďár nad Sázavou 2016

    Žďár nad Sázavou
    SK AXIOM OrBiTt
    23.07.2016 09:30

    30. KEPÁK JM TT Liga - XTRAIL Vysočany 2016

    Vysočany
    SPORT CLUB Ráječko, TJ Vysočany, Obec Vysočany
    23.07.2016 08:00

    Moravskotřebovský cyklomaraton, 12. ročník

    Moravská Třebová
    Zdeněk Kopetzký, BREDY s.r.o.,
    17.07.2016 08:00

    Amper cup Moravská Třebová

    Moravská Třebová
    Zdeněk Kopetzký, BREDY s.r.o.,
    16.07.2016 15:00

    Night Trail Run - Rusava

    Rusava
    16.07.2016 09:00

    Kunovický miniduatlon

    Kunovice
    10.07.2016 22:00

    SPAC 13. Velká cena (Celkové výsledky)

    Morávka
    SPAC
    10.07.2016 08:00

    SPAC 13. Velká cena (III. etapa)

    Morávka
    SPAC
    09.07.2016 13:00

    SPAC 13. Velká cena (II. etapa)

    Morávka
    SPAC
    09.07.2016 08:00

    SPAC 13. Velká cena (I. etapa)

    Morávka
    SPAC
    05.07.2016 08:00

    SPAC 12. Mezi ploty

    Stará Ves n. Ondřejnicí
    ACK Stará Ves n. Ondřejnicí
    02.07.2016 10:00

    Osecký triatlon 2016

    Osek nad Bečvou
    TTS Osek
    02.07.2016 08:00

    SPAC 11. Memoriál Aloise Dohnala

    SPAC 11 Suchdol
    Cyklokramo Suchdol n.O.
    26.06.2016 08:00

    30. KEPÁK JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2016

    Žďár nad Sázavou
    SK AXIOM OrBiTt
    25.06.2016 11:00

    DELIKOMAT manager triatlon

    Jedovnice
    GALANT BRNO, s.r.o. a EKOLTEAM o.s.
    25.06.2016 10:00

    OIP 2016 II

    Speedskating club Otrokovice. z.s.
    19.06.2016 08:00

    SPAC 10. Tour de Javorový

    SPAC10 Javorový
    TJ TŽ Třinec
    19.06.2016 07:30

    Mistrovství Evropy 2016 vysokých kol 100 mil pod Špilberkem

    Brno
    HaPe cyklo-sport Brno
    18.06.2016 15:00

    Molitanový muž

    Havlíčkův Brod
    Spolek Tatínci dětem z.s.
    18.06.2016 15:00

    Night Trail Run - Repechy

    Repechy
    18.06.2016 08:00

    SPAC 9. Cena Continentalu Frenštát p. R.

    SPAC9 Frenštát
    CK Frenštát p.R.
    17.06.2016 13:00

    EMOS RACE - firemní běh

    Přerov - Kozlovice
    Milan Jansa
    17.06.2016 08:30

    ALBATROS MEDIA

    Nové Město na Moravě
    ALBATROS MEDIA
    12.06.2016 09:30

    30. KEPÁK JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2016

    Blansko, Palava
    ASK BLANSKO,TRIATLON-SKI KLUB
    12.06.2016 08:00

    SPAC 8. Do vrchu Bahenec

    SPAC8 Jablunkov
    CK Orlík Orlová
    11.06.2016 14:00

    VBT 2016 2. Vigantický běh

    Vigantice
    10.06.2016 16:00

    Zámecká 5

    Holešov
    05.06.2016 08:30

    BT 2016 - Šaratice, Mohyla Míru

    Šaratice
    Základní škola a mateřská škola Šaratice
    05.06.2016 08:00

    SPAC 7. Velká cena Frýdku Místku - Mistrovství SPAC

    SPAC7 Morávka
    Bohuslav Švantner
    29.05.2016 08:00

    Půlmaraton údolím Moravské Sázavy

    Atletika Zábřeh
    22.05.2016 08:30

    SPAC 6. O cenu Krnova

    SPAC6 Krnov
    Cyklistika pro všechny Krnov, z.s.
    22.05.2016 08:00

    VBT 2016 1. Bečvanský běh

    Prostřední Bečva
    21.05.2016 15:00

    Night Trail Run - Zlín

    Zlín
    21.05.2016 08:00

    OIP 2016 I - MČR

    Speedskating club Otrokovice. z.s.
    18.05.2016 12:00

    MTB Fun Cup

    Nové město na Moravě
    17.05.2016 06:45

    Kardio běh Jiřího Tomana 2016

    Brno
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOL TEAM o.s.
    15.05.2016 08:00

    SPAC 5. Bohumínská časovka

    SPAC5 Bohumín
    CK Kolík-Hobby
    14.05.2016 09:00

    30. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON

    Brno Družstevní
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOL TEAM o.s.
    07.05.2016 08:30

    Letohradská 5

    Letohrad
    Orel Orlice
    07.05.2016 08:00

    SPAC 4. Hora sv. Anny Polsko

    SPAC4 Polsko
    01.05.2016 09:00

    SPAC 3. Memoriál Jana Ferdyna

    SPAC3 Ferdyn
    Lowell pro Šafrata Team
    30.04.2016 11:00

    in SPORTline Duathlon CUP Hranice

    Hranice na Moravě
    T.J. Sokol Lipník inSPORTline Triathlon team Lipník
    30.04.2016 08:00

    Rohálovská 50ka MTB

    Prusinovice
    Sportovní klub Vesani.cz, o.s.
    24.04.2016 08:00

    SPAC 2. Olšovské okruhy

    SPAC2 Olšovec
    TJ Sigma Hranice, o.s. – oddíl cyklistiky
    23.04.2016 08:00

    SPAC 1. Cena Trispolu

    SPAC 1 Karlovice
    ACS DRAK Vrbno
    23.04.2016 08:00

    Jarní běh severem 2016

    Brno-Lesná
    Městská část Brno-sever a Kluturní středisko Omega
    16.04.2016 15:00

    Ivanovický sportovní den - Běh

    Asporty, z.s., městská část Brno-Ivanovice, Sokol Ivanovice
    16.04.2016 15:00

    Night Trail Run - Kroměříž

    Kroměříž
    16.04.2016 13:00

    Ivanovický sportovní den - horská kola

    Asporty, z.s., městská část Brno-Ivanovice, Sokol Ivanovice
    09.04.2016 08:00

    BT 2016 - Silniční běh Velká Morava

    Mikulčice
    Atletický klub Mikulčice a Obec Mikulčice
    03.04.2016 08:00

    BBP 10 - Brněnská přehrada

    Brno - Rakovec, přehrada
    VSK Univerzita Brno, Hotel Rakovec
    19.03.2016 08:00

    BBP 9 - Běh kolem Myslivny

    Brno - Nový Lískovec
    AC Moravská Slávia Brno
    12.03.2016 08:00

    BBP 8 - Modřický pohár

    Modřice
    MÚ a TJ Sokol Modřice
    27.02.2016 08:00

    Rohálovská desítka

    Prusinovice
    BK Holešov, OÚ Prusinovice, SDH Prusinovice
    06.02.2016 08:00

    BBP 7 - Rájecká desítka

    Rájec Jestřebí - Gymnázium
    Sport Club Ráječko, o,s. "Za rozvoj města" z.s.
    23.01.2016 08:00

    BBP 6 - Radostická nerezová desítka

    Radostice
    TJ Sokol Radostice, obec Radostice, BETA URSUS Orienteering
    16.01.2016 08:00

    Uhřické kolečko

    Uhřice
    ASC TJ Bučovice, Altetika UNI
    09.01.2016 08:00

    BBP 5 - Kuřimský kros

    Kuřim
    TJ Slovan Kuřim - Podlesí
  • 26.12.2015 08:00

    BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice

    Syrovice
    TJ Sokol Syrovice
    12.12.2015 08:00

    BBP 3 - Vranovský žleb

    Vranov u Brna
    Atletika UNI CZ s.r.o. a Nadace Vranov
    05.12.2015 08:00

    BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá

    Okrouhlá
    AC Okrouhlá a obec Okrouhlá
    22.11.2015 09:30

    Repešská OSMA

    Repechy
    VSK Univerzita Brno, Repechy Crew z.s. a penzion LADA
    22.11.2015 08:00

    Podzimní běh okolo Kampusu

    Brno
    FSpS MU v Brně
    17.11.2015 07:45

    BBP 1 - Běh o pohár Jehnic

    Jehnice
    VSK Univerzita Brno, Atletika UNI CZ s.r.o.
    17.10.2015 13:00

    VBT 2015 4. Hutiský běh

    Hutisko Solanec
    17.10.2015 09:00

    Krumlovský běh 25.ročník

    Moravský Krumlov
    AC Moravský Krumlov, Orel Jednota Rakšice
    17.10.2015 08:00

    Havířská desítka 2015

    SK FUGA triathlon team, Handicap sport club Havířov
    11.10.2015 10:30

    BEER MILE - Pivní míle 2

    Brno, Vojtova 12
    ABC CYKLOSPORT s.r.o.
    03.10.2015 11:30

    Kovářská pětka

    Zlín
    Kovárna VIVA a.s.
    03.10.2015 08:00

    AusterliCzFechtlCup 12

    Slavkov u Brna
    MK Austerlitz
    03.10.2015 08:00

    Masarykovo kolečko / Masaryk Wheel 2015

    Brno
    Sportovní klub Black Ice z.s. a Automotodrom Brno
    28.09.2015 08:00

    BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice

    Blažovice – fotbalové hřiště
    Sdružení Vévoda, TJ Blažovice, Orel Blažovice,
    26.09.2015 13:00

    VBT 2015 3. Pivovarský Běh

    Rožnov pod Radhoštěm
    26.09.2015 08:00

    Extrem Race

    Přerov
    20.09.2015 08:30

    Hvězdná desítka 23.ročník

    Praha 6
    Athletic Club Obora Hvězda
    19.09.2015 07:00

    Brněnský MASAKR

    Brno, Družstevní
    GALANT BRNO s.r.o.a EKOLTEAM o.s
    12.09.2015 10:00

    VITA SANA RUN 2015

    Zlín
    Vita Sana Club
    12.09.2015 08:00

    Zlatohorská Magistrála 2015

    Horní Údolí
    SPORTAKUS o. s. a DRAKO-HO-DO-ÚD
    12.09.2015 08:00

    BT 2015 Velká Cena města Holíč

    Holíč, ul. Zámocká
    Atletický klub Junior Holíč a Město Holíč
    06.09.2015 08:00

    SPAC 23. Bělské okruhy

    Bělá
    CK KOLÍK HOBBY Bohumín o.s.
    05.09.2015 09:30

    BMT nerez duatlon

    Radostice
    30.08.2015 08:00

    SPAC 22. Paskovský kriťák

    Paskov
    Sokol Žabeň
    29.08.2015 08:00

    OIP 2015 III

    Speedskating club Otrokovice. z.s.
    29.08.2015 08:00

    AusterlitzMann 2015

    Slavkov
    Občanské sdružení Austerlitz Adventure
    16.08.2015 08:00

    SPAC 20. Mokrolazecká 60

    Mokré Lazce
    LK Mokré Lazce
    15.08.2015 13:00

    Vnorovská desítka

    Vnorovy
    15.08.2015 07:30

    Rusavská 50ka

    Rusava
    SK Rusava
    09.08.2015 09:00

    S ČT sport na vrchol D2

    Františkovy Lázně
    ČT Sport
    08.08.2015 10:00

    29. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2015

    Hostěrádky-Rešov
    SpSb Vévoda Blažovice, obec Hostěrádky-Rešov
    08.08.2015 09:00

    KOLKOLEM.com VÉMYSLICE

    Vémyslice
    Čestmír Maša
    08.08.2015 09:00

    S ČT sport na vrchol D1

    Františkovy Lázně
    ČT Sport
    02.08.2015 08:00

    SPAC 18. Grand Prix Forman

    Janovice
    Forman Cycling Team
    26.07.2015 08:00

    29. KEPÁK JM TT Liga - Žďárský TRIATLON 2015

    Žďár nad Sázavou
    SK AXIOM OrBiTt
    25.07.2015 15:00

    Borovská desítka 2015

    Havlíčkova Borová
    Městys Havlíčkova Borová
    25.07.2015 10:00

    TEMPISH Race 2015

    Olomouc
    TEMPISH in-line o.s.
    25.07.2015 08:00

    Moravskotřebovský cyklomaraton, 11. ročník

    Moravská Třebová
    Zdeněk Kopetzký, BREDY s.r.o.,
    19.07.2015 08:00

    SPAC 17. MR amatérů (silniční závod)

    Morávka
    Racing Olešná
    18.07.2015 11:00

    X-trial ZubrCup 2015

    Ujčov
    18.07.2015 09:30

    29. KEPÁK JM TT Liga - XTRAIL Vysočany 2015

    Vysočany
    SPORT CLUB Ráječko, TJ Vysočany, Obec Vysočany
    18.07.2015 08:00

    SPAC 16. MR amatérů (časovka)

    Nižní Lhoty
    Cyklistický klub Racing Olešná
    06.07.2015 08:00

    SPAC 15. Velká cena (III. etapa)

    Morávka
    SPAC
    05.07.2015 13:00

    SPAC 15. Velká cena (II. etapa)

    Morávka
    SPAC
    05.07.2015 08:00

    SPAC 15. Velká cena (I. etapa)

    Morávka
    SPAC
    28.06.2015 08:00

    29. KEPÁK JM TT Liga - Xtrail Žďár nad Sázavou 2015

    Žďár nad Sázavou
    SK AXIOM OrBiTt
    27.06.2015 11:00

    DELIKOMAT manager triatlon

    Jedovnice
    GALANT BRNO, s.r.o. a EKOLTEAM o.s.
    27.06.2015 10:00

    Osecký triatlon 2015

    Osek nad Bečvou
    TTS Osek
    27.06.2015 08:00

    SPAC 13. Memoriál Aloise Dohnala

    Suchdol n. O.
    Cyklokramo Suchdol n.O.
    14.06.2015 09:30

    29. KEPÁK JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2015

    Blansko, Palava
    ASK BLANSKO,TRIATLON-SKI KLUB
    13.06.2015 08:00

    VBT 2015 2. Vigantický běh

    Vigantice
    13.06.2015 08:00

    SPAC 9. Velká cena Lašska

    Lichnov
    CK Continental Frenštát p.R., o.s
    12.06.2015 16:00

    Zámecká 5

    Holešov
    07.06.2015 08:30

    BT 2015 - Šaratice, Mohyla Míru

    Šaratice
    Základní škola a mateřská škola Šaratice
    06.06.2015 12:00

    Záhorácka dvadsiatka

    Borský Mikuláš
    Junior club Borský Mikuláš
    06.06.2015 08:00

    OIP 2015 II

    Speedskating club Otrokovice. z.s.
    06.06.2015 05:30

    SILVA NORTICA RUN

    Horní stropnice
    Silva Nortica Run, o.s.
    31.05.2015 08:00

    Půlmaraton údolím Moravské Sázavy

    Atletika Zábřeh
    30.05.2015 12:00

    X-Trial Pernštejn Cup

    Domanín
    Český spolek outdoorových sportů
    26.05.2015 06:45

    Kardio běh Jiřího Tomana 2015

    Brno
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOL TEAM o.s.
    24.05.2015 10:00

    Příjmačky MU

    Brno
    24.05.2015 08:30

    SPAC 6. O cenu Krnova

    Krnov
    Cyklistika pro všechny Krnov, z.s.
    23.05.2015 11:00

    Triatlon Hranice 2015

    Hranice na Moravě
    T.J. Sokol Lipník inSPORTline Triathlon team Lipník
    16.05.2015 13:00

    VBT 2015 1. Bečvanský běh

    Prostřední Bečva
    16.05.2015 09:00

    29. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON

    Brno Družstevní
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOL TEAM o.s.
    16.05.2015 08:00

    OIP 2015 I

    Speedskating club Otrokovice. z.s.
    10.05.2015 11:00

    BEER MILE - Pivní míle

    Brno, Vojtova 12
    ABC CYKLOSPORT s.r.o.
    02.05.2015 08:30

    Letohradská 5

    Letohrad
    Orel Orlice
    26.04.2015 08:00

    SPAC 2. Olšovské okruhy

    Olšovec
    TJ Sigma Hranice, o.s. – oddíl cyklistiky
    25.04.2015 08:00

    Rohálovská 50ka MTB

    Prusinovice
    Sportovní klub Vesani.cz, o.s.
    18.04.2015 08:00

    Chřibská 50ka MTB

    Roštín,Rekreační areál Kamínka
    Cyklistický oddíl CYKLOSPORT CHROPYNĚ
    18.04.2015 08:00

    BT 2015 - Silniční běh Velká Morava

    Mikulčice
    Atletický klub Mikulčice a Obec Mikulčice
    29.03.2015 08:00

    BBP 10 - Brněnská přehrada

    Brno - Rakovec, přehrada
    VSK Univerzita Brno, Hotel Rakovec
    14.03.2015 08:00

    BBP 9 - Běh kolem Myslivny

    Brno - Nový Lískovec
    AC Moravská Slávia Brno
    07.03.2015 08:00

    BBP 8 - Modřický pohár

    Modřice
    MÚ a TJ Sokol Modřice
    28.02.2015 08:00

    Rohálovská desítka

    Prusinovice
    BK Holešov, OÚ Prusinovice, SDH Prusinovice
    07.02.2015 08:00

    BBP 7 - Ráječkovská desítka

    Ráječko
    Sport Club Ráječko
    17.01.2015 08:00

    BBP 6 - Radostická nerezová desítka

    Radostice
    TJ Sokol Radostice, obec Radostice, BETA URSUS Orienteering
    10.01.2015 08:00

    Uhřické kolečko

    Uhřice
    ASC TJ Bučovice, Altetika UNI
    03.01.2015 08:00

    BBP 5 - Kuřimský kros

    Kuřim
    TJ Slovan Kuřim - Podlesí
  • 26.12.2014 08:00

    BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice

    Syrovice
    TJ Sokol Syrovice
    13.12.2014 08:00

    BBP 3 - Vranovský žleb

    Vranov u Brna
    Atletika UNI CZ s.r.o. a Nadace Vranov
    06.12.2014 08:00

    BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá

    Okrouhlá
    AC Okrouhlá a obec Okrouhlá
    22.11.2014 09:30

    Repešská OSMA

    Repechy
    VSK Univerzita Brno, Repechy Crew z.s. a penzion LADA
    17.11.2014 07:45

    BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic

    Jehnice
    VSK Univerzita Brno, Atletika UNI CZ s.r.o.
    18.10.2014 09:00

    Krumlovský běh 24.ročník

    Moravský Krumlov
    AC Moravský Krumlov, Orel Jednota Rakšice
    04.10.2014 11:30

    Kovářská pětka

    Zlín
    Kovárna VIVA a.s.
    04.10.2014 08:00

    AusterliCzFechtlCup 11

    Slavkov u Brna
    MK Austerlitz
    28.09.2014 08:00

    BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice

    Blažovice – fotbalové hřiště
    Sdružení Vévoda, TJ Blažovice, Orel Blažovice,
    27.09.2014 10:00

    VITA SANA RUN 2014

    Zlín
    Vita Sana Club
    27.09.2014 08:00

    SPAC 23. Tour de Čupek

    Metylovice
    21.09.2014 08:30

    Hvězdná desítka 22.ročník

    Praha 6
    Athletic Club Obora Hvězda
    20.09.2014 13:00

    Valašská běžecká tour 2014 1.ročník pivovarského běhu

    Rožnov pod Radhoštěm
    Rožnovský pivovar
    20.09.2014 07:00

    Brněnský MASAKR

    Brno, Družstevní
    GALANT BRNO s.r.o.a EKOLTEAM o.s
    13.09.2014 08:00

    BT 2014 Velká Cena města Holíč

    Holíč, ul. Zámocká
    Atletický klub Junior Holíč a Město Holíč
    07.09.2014 08:00

    SPAC 22. Bělské okruhy

    Bělá
    CK KOLÍK HOBBY Bohumín o.s.
    06.09.2014 09:30

    Nerez duatlon

    Radostice
    31.08.2014 07:00

    SPAC 21. Paskovský kriťák

    Paskov
    SPAC
    30.08.2014 10:00

    TEMPISH Race 2014

    Olomouc
    TEMPISH in-line o.s.
    30.08.2014 08:00

    AusterlitzMan 2014

    Slavkov
    Občanské sdružení Austerlitz Adventure
    24.08.2014 11:00

    Slopenská desítka

    Slopné
    Slopenská desítka
    23.08.2014 11:00

    KOLKOLEM.com VÉMYSLICE

    Vémyslice
    Čestmír Maša
    16.08.2014 13:00

    Vnorovská desítka

    Vnorovy
    16.08.2014 07:30

    Rusavská 50ka

    Rusava
    SK Rusava
    09.08.2014 10:00

    28. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2014

    Hostěrádky-Rešov
    SpSb Vévoda Blažovice, obec Hostěrádky-Rešov
    03.08.2014 07:30

    SPAC 16. Grand Prix Forman

    Janovice u Starého Jičína
    Moravia racing team o.s.
    27.07.2014 08:00

    28. KEPÁK JM TT Liga - Žďárský TRIATLON 2014

    Žďár nad Sázavou
    SK AXIOM OrBiTt
    26.07.2014 15:00

    Borovská desítka

    Havlíčkova Borová
    Městys Havlíčkova Borová
    19.07.2014 11:00

    X-trial ZubrCup 2014

    Ujčov
    19.07.2014 09:30

    28. KEPÁK JM TT Liga - XTRAIL Vysočany 2014

    Vysočany
    SPORT CLUB Ráječko, TJ Vysočany, Obec Vysočany
    06.07.2014 10:00

    SPAC 13. Velká cena (III. horská)

    Morávka
    SPAC
    05.07.2014 14:00

    SPAC 13. Velká cena (II.etapa)

    Morávka
    SPAC
    05.07.2014 07:00

    SPAC 13. Velká cena (I.časovka)

    Morávka
    SPAC
    28.06.2014 10:00

    Osecký triatlon 2014

    Osek nad Bečvou
    TTS Osek
    28.06.2014 08:00

    28. KEPÁK JM TT Liga - Xtrail Žďár nad Sázavou 2014

    Žďár nad Sázavou
    SK AXIOM OrBiTt
    13.06.2014 16:00

    Zámecká 5

    Holešov
    08.06.2014 08:00

    Vigantický běh - I.ročník

    Vigantice
    RUN-TRIATHLON Vigantice
    07.06.2014 09:00

    SPAC 7. Tour de Sádek Cyklistika

    Velké Heraltice
    TJ Lokomotiva Krnov
    01.06.2014 09:30

    28. KEPÁK JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2014

    Blansko, Palava
    ASK BLANSKO,TRIATLON-SKI KLUB
    01.06.2014 08:30

    BT 2014 - Šaratice, Mohyla Míru

    Šaratice
    Základní škola a mateřská škola Šaratice
    31.05.2014 13:00

    X-Trial Pernštejn Cup

    Domanín
    Český spolek outdoorových sportů
    31.05.2014 12:00

    Záhorácka dvadsiatka

    Borský Mikuláš
    Junior club Borský Mikuláš
    18.05.2014 10:00

    SPAC 5. O cenu Krnova Cyklistika

    Krnov
    Cyklistika pro všechny Krnov
    10.05.2014 09:00

    SPAC 3. Krnovské kriterium Cyklistika

    Krnov
    Cyklistický oddíl Loko Krnov
    08.05.2014 08:00

    Liechtenstein Tour 2014 Cyklistika

    Vranov u Brna
    COS Brno (za podpory Po stopách Lichtenštejnů o.p.s)
    03.05.2014 09:00

    28. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON

    Brno Družstevní
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOL TEAM o.s.
    01.05.2014 09:00

    SPAC 2. Memoriál Jana Ferdyna cyklistika

    Bohumín
    Lowell pro Šafrata team Bohumín - oddíl cyklistiky
    26.04.2014 08:00

    Rohálovská 50ka MTB

    Prusinovice
    Sportovní klub Vesani.cz, o.s.
    18.04.2014 17:00

    Chřibská 50ka MTB

    Roštín,Rekreační areál Kamínka
    Cyklistický oddíl CYKLOSPORT CHROPYNĚ
    12.04.2014 08:00

    BT 2014 - Silniční běh Velká Morava

    Mikulčice
    Atletický klub Mikulčice
    05.04.2014 08:00

    BBP 10 - SOUDEK Vinice-Hnanice

    Brno - Rakovec, přehrada
    TJ Lodní sporty Brno, Vinice Hnanice
    15.03.2014 08:00

    BBP 9 - Běh kolem Myslivny

    Brno - Nový Lískovec
    AC Moravská Slávia Brno
    08.03.2014 08:00

    BBP 8 - Modřický pohár

    Modřice
    MÚ a TJ Sokol Modřice
    22.02.2014 08:00

    Rohálovská desítka

    Prusinovice
    BK Holešov, OÚ Prusinovice, SDH Prusinovice
    08.02.2014 08:00

    BBP 7 - Ráječkovská desítka

    Ráječko
    Sport Club Ráječko
    08.02.2014 07:30

    X-Trial Rampouch cup

    Hodonín u Kunštátu
    18.01.2014 08:00

    BBP 6 - Radostická nerezová desítka

    Radostice
    TJ Sokol Radostice, obec Radostice, BETA URSUS Orienteering
    11.01.2014 08:00

    Uhřické kolečko

    Uhřice
    ASC TJ Bučovice, Altetika UNI
    04.01.2014 08:00

    BBP 5 - Kuřimský kros

    Kuřim
    TJ Slovan Kuřim - Podlesí
  • 26.12.2013 08:00

    BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice

    Syrovice
    TJ Sokol Syrovice
    14.12.2013 08:00

    BBP 3 - Vranovský žleb

    Vranov u Brna
    Atletika UNI CZ s.r.o. a Nadace Vranov
    30.11.2013 08:00

    BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá

    Okrouhlá
    AC Okrouhlá a obec Okrouhlá
    17.11.2013 08:00

    BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic

    Jehnice
    VSK UNI Brno
    26.10.2013 08:00

    Kuřimská hodinovka

    Kuřim
    13.10.2013 08:00

    Slovácký běh 2013

    Uherské Hradiště
    AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
    12.10.2013 08:00

    AusterliCzFechtlCup 10

    Slavkov u Brna
    MK Austerlitz
    28.09.2013 08:00

    BT - 04 Svatováclavský běh Blažovice

    Blažovice
    Sdružení Vévoda, TJ Blažovice, Orel Blažovice,
    28.09.2013 08:00

    Réva CUP

    Hodonín u Kunštátu
    14.09.2013 08:00

    BT - 03 Velká Cena města Holíč

    Holíč
    AK Holíč a Město Holíč
    14.09.2013 08:00

    TEMPISH Race 2013

    Olomouc
    TEMPISH in-line o.s.
    07.09.2013 09:00

    Duatlon Radostice

    Radostice
    31.08.2013 07:10

    X-Terra Slavkov 2013

    Slavkov
    Občanské sdružení Austerlitz Adventure
    17.08.2013 11:30

    Vnorovská desítka

    Vnorovy
    10.08.2013 18:04

    KOLKOLEM.com VÉMYSLICE

    Vémyslice
    Čestmír Maša
    03.08.2013 08:00

    Triatlon_Majetín

    Majetín
    Obec Majetín
    03.08.2013 08:00

    ŽĎÁRSKÝ TRIATLON 2013

    Žďár nad Sázavou
    SK AXIOM OrBiTt
    20.07.2013 06:00

    x-trial ZubrCup

    Ujčov
    29.06.2013 08:00

    XTRAIL VYSOČINA 2013

    Žďár nad Sázavou
    SK AXIOM OrBiTt
    29.06.2013 08:00

    Osecký triatlon 2013

    Osek nad Bečvou
    TTS Osek
    22.06.2013 12:00

    Inline 24hod

    Frýdek místek
    02.06.2013 08:00

    BT - 02 Šaratice - Mohyla Míru

    Šaratice
    Základní škola a mateřská škola Šaratice
    01.06.2013 08:00

    Český běh žen OSTRAVA

    Ostrava
    19.05.2013 08:00

    Triatlon Hranice

    Hranice na Moravě
    TRIATLON KLUB HRANICE-ROCKTECHNIK TRIATLON
    08.05.2013 08:00

    Liechtenstein Tour

    Vranov u Brna
    27.04.2013 08:00

    Rohálovská_50

    Prusinovice
    Sportovní klub Vesani.cz, o.s
    13.04.2013 08:00

    BT - 01 Silniční běh Velká Morava

    Mikulčice
    Atletický klub Mikulčice
    06.04.2013 08:00

    BBP 10 - Soudek Vinice-Hnanice

    Brno, Rakovec
    TJ Lodní sporty Brno a Vinařství VINICE-HNANICE
    24.03.2013 08:00

    BBP 9 - Běh kolem Myslivny

    Brno, Kohoutovice
    AC Moravská Slávia Brno
    16.03.2013 08:00

    Uhřické kolečko

    Uhřice
    ASC TJ Bučovice, Altetika UNI
    09.03.2013 08:00

    BBP 7 - Vranovský žleb

    Vranov u Brna
    Městský uřad Modřice a TJ Sokol ModřiceUNI CZ s.r.o., Sportovní areál AMK Zbrojovka Brno
    09.03.2013 08:00

    BBP 8 - Modřický pohár

    Brno, Modřice
    Městský uřad Modřice a TJ Sokol ModřiceUNI CZ s.r.o., Sportovní areál AMK Zbrojovka Brno
    02.02.2013 08:00

    BBP 6 - Ráječkovská desítka

    Ráječko
    Sport club Ráječko
    19.01.2013 08:00

    BBP 5 - Radostická nerezová desítka

    Radostice
    TJ Sokol Radostice, obec Radostice, BETA URSUS Orientering
    05.01.2013 08:00

    BBP 4 -Kuřimský kros

    Kuřim
    TJ Slovan Kuřim Podlesí
  • 26.12.2012 08:00

    BBP 3 - Štěpánský běh

    Syrovice
    VSK UNI Brno
    01.12.2012 08:00

    BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá

    Okrouhlá
    VSK UNI Brno
    17.11.2012 08:00

    BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic

    Jehnice
    VSK UNI Brno

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.