Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

Seznam proběhlých akcí

Typ závodu

Ročník


  • 17.11.2022 08:00

    BBP 1 - Běh o pohár Jehnic

    Jehnice
    VSK Univerzita Brno, AtletikaUNI CZ s.r.o.
    05.11.2022 13:00

    Běh o pohár děkana

    Areál Kampusu FSpS, Brno
    Fakulta sportovních studií MU
    28.10.2022 12:00

    Sokolský běh republiky - Syrovice

    Syrovice
    TJ Sokol Syrovice
    15.10.2022 09:00

    Krumlovský běh - 31. ročník

    Moravský Krumlov
    AC Moravský Krumlov, Orel Jednota Rakšice
    09.10.2022 09:00

    Slatinský kros 2022

    Brno, Slatina
    VSK Univerzita Brno
    01.10.2022 09:00

    !!ZRUŠENO!! 36. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON

    Kaláb Aquatlon
    BRNO TRIATLON TEAM z.s.
    01.10.2022 08:00

    Běh Pístovickou riviérou - 61. ročník

    Pístovická riviéra
    Lyžařský klub Vyškov, z.s.
    01.10.2022 08:00

    Běh Slavkovem 2022

    Slavkov u Brna, zámek
    Austerlitz Adventure z.s.
    29.09.2022 16:00

    BB 8 - Běh okolo Campusu

    Okolo Campusu
    Běžecký spolek z.s.
    28.09.2022 08:00

    Svatováclavský běh Blažovice

    Blažovice
    Sdružení Vévoda, TJ Blažovice, Orel Blažovice,
    25.09.2022 09:00

    MedRace

    Hotel Golf Šilhéřovice
    Dosedla cycle & service
    24.09.2022 09:00

    Havlíčkobrodský půlmaraton

    Havlíčkuv Brod
    Sport Factory Team, z.s.
    24.09.2022 08:30

    V. ročník Běhu MENDELU

    Arboretum, Brno
    MENDELU
    23.09.2022 09:45

    Želešická růže

    Želešice
    ZŠ a MŠ Želešice
    18.09.2022 08:30

    Hvězdná desítka 30. ročník

    Praha 6
    Athletic Club Obora Hvězda
    17.09.2022 12:00

    FORCE SPAC - Do vrchu Pusteven

    Trojanovice
    KHB Radegast
    17.09.2022 09:00

    Běh Komory daňových poradců

    Brno
    KDP Brno
    17.09.2022 07:00

    Brněnský MASAKR

    Brno, Družstevní
    BM z.s.
    14.09.2022 17:00

    16. TRIEXPERT CUP - Pisárky

    Pisárky, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    11.09.2022 08:30

    14. ročník Lapierre Životské hory

    Dolní Životice
    10.09.2022 14:30

    Večerní běh Bruntálem

    Bruntál
    TJ Olympia Bruntál
    10.09.2022 08:45

    FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + Junior

    Makov, Kopanice
    CK Turzovka, SK Biatlon Velké Karlovice
    09.09.2022 15:00

    Zámecká 5

    Holešov
    BK Holešov
    08.09.2022 17:00

    BB 7 - Běh Akátkami

    Běh Akátkami
    Běžecký spolek z.s.
    07.09.2022 16:00

    15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou

    Kociánka, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    03.09.2022 08:00

    FORCE SPAC - Mokrolazecká 60

    Lyžařský klub Mokré Lazce z.s.
    31.08.2022 16:40

    14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch

    VUT, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    25.08.2022 17:00

    BB 6 - Běh okolo Olympie

    Okolo Olympie
    Běžecký spolek z.s.
    24.08.2022 17:00

    13. TRIEXPERT CUP - Obřany

    Obřany, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    21.08.2022 08:00

    FORCE SPAC - O cenu města Petřvald + Junior SPAC

    CK FESO Petřvald – Březiny
    20.08.2022 10:00

    Běh na Svatý Hostýn

    Hostýn
    Orel jednota Bystřice pod Hostýnem
    17.08.2022 17:00

    12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch

    VUT, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    10.08.2022 17:00

    11. TRIEXPERT CUP - Líšeň

    Líšeň, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    06.08.2022 12:00

    Vnorovská desítka

    Vnorovy
    BK Vnorovy o.s.
    06.08.2022 10:00

    KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2022

    Hostěradský triatlon
    SpSb Vévoda Blažovice, obec Hostěrádky-Rešov
    03.08.2022 17:00

    10. TRIEXPERT CUP - Popůvky

    Popůvky, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    27.07.2022 17:00

    9. TRIEXPERT CUP - Obřany

    Obřany, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    23.07.2022 08:00

    14. ročník terénního duatlonu Kunovice

    Kunovice
    Sportovní klub DTB serie, z.s.
    20.07.2022 17:00

    8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch

    VUT, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    07.07.2022 17:00

    BB 5 - Běh okolo Bílé hory

    Bílá hora
    Běžecký spolek z.s.
    02.07.2022 10:00

    Osecký triatlon 2022

    Osek nad Bečvou
    TTS Osek
    02.07.2022 07:00

    30. ročník mezi. silničního běhu Skalica - Holíč - Hodonín

    MsÚ Skalica
    TEZA HODONÍN, ŠK SKALICA, HOLÍČ
    29.06.2022 17:00

    7. TRIEXPERT CUP - Pisárky

    Pisárky, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    26.06.2022 08:00

    KALÁB JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2022

    Žďárský triatlon
    SK AXIOM OrBiTt
    25.06.2022 09:00

    8. ročník „Běhu Jana Opletala“

    Lhota nad Moravou
    22.06.2022 17:00

    6. TRIEXPERT CUP - Líšeň

    Líšeň, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    19.06.2022 07:30

    ME 2022 vysokých kol pod Špilberkem

    BVV, Brno
    HaPe cyklo-sport Brno
    18.06.2022 12:00

    Happy run 2022

    Valeč u Hrotovic
    SK a SPV Valeč z.s.
    18.06.2022 09:30

    FORCE SPAC - Memoriál Aloise Dohnala + Junior SPAC

    Suchdol nad Odrou
    Cyklokramo Suchdol n. O.
    15.06.2022 17:00

    5. TRIEXPERT CUP - Popůvky

    Popůvky, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    12.06.2022 08:00

    FORCE SPAC - Grand Prix Forman

    Janovice
    Forman Cycling Team
    11.06.2022 08:00

    Třebíčský TRIATLON 2022

    Třebíč Podklášteří
    Spirálka, o. s., TJ Spartak Třebíč- oddíl triatlonu
    09.06.2022 17:00

    BB 4 - Běh okolo Špilberku

    Okolo Špilberku
    Běžecký spolek z.s.
    08.06.2022 17:00

    4. TRIEXPERT CUP - Obřany

    Obřany, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    05.06.2022 09:30

    KALÁB JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2022

    Blanenský Plecháč
    ASK BLANSKO,TRIATLON-SKI KLUB
    05.06.2022 08:00

    FORCE SPAC - Bystřice - Loučka + Junior SPAC

    Oddíl cyklistiky TJ TŽ Třinec
    04.06.2022 07:00

    Hanácký lichoběžník

    Chvalkovice na Hané
    Veterán Klub Haná z.s.
    01.06.2022 16:00

    3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch

    VUT, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    29.05.2022 08:30

    FORCE SPAC - O cenu Krnova

    Krnov
    Cyklistika pro všechny Krnov, z.s.
    28.05.2022 13:17

    SUPERPRESTIGE OPEN

    SUPERPRESTIGE OPEN
    28.05.2022 13:13

    VolšoHEC run

    Rybník Olšovec
    Phoenix contact
    28.05.2022 10:00

    MORKNIMAN 2022

    Moravské Knínice
    MK SPORT z.s.
    28.05.2022 08:00

    FORCE SPAC - VC Racingu Olešná – mistrovství SPAC

    Racing Olešná
    25.05.2022 17:00

    2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch

    VUT, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    22.05.2022 08:00

    FORCE SPAC - Bohumínská časovka

    Bohumín
    CK HOBBY BOHUMÍN z.s.
    21.05.2022 08:00

    FORCE SPAC - Velká cena Žabně

    areál SDH Žabeň
    vedení SPAC ve spolupráci s Racing Olešná
    18.05.2022 17:00

    1. TRIEXPERT CUP - Pisárky

    Pisárky, Brno
    Běžci běžcům z. s.
    12.05.2022 17:00

    BB 3 - Běh Holednou

    Běh Holednou
    Běžecký spolek z.s.
    09.05.2022 06:45

    Kardio běh Jiřího Tomana 2022

    Brno, BVV
    GALANT BRNO s.r.o. a EKOL TEAM o.s.
    08.05.2022 10:00

    FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium

    Krnov
    Cyklistický oddíl Loko Krnov, SVČ Krnov
    08.05.2022 08:00

    !!ZRUŠENO!! Holešovská 7-hodinovka

    Holešov
    Atletika Holešov
    07.05.2022 08:30

    FORCE SPAC - O pohár starosty města Orlové

    CK Orlík Orlová
    30.04.2022 15:00

    Z bačkor do tenisek

    Hvozdec
    Obec Hvozdec a TJ Sokol Hvozdec
    30.04.2022 08:00

    Jarní běh severem 2022

    Brno-Lesná
    Městská část Brno-sever a Kulturní středisko Omega
    23.04.2022 06:00

    NoMenRun 2022

    NoMen Run, z.s.
    14.04.2022 17:00

    BB 2 - Běh na Kraví horu

    Kraví hora
    Běžecký spolek z.s.
    02.04.2022 08:30

    Fechtl Cup Dubňany 2022

    Motokros Dubňany
    02.04.2022 08:00

    Silniční běh Velká Morava

    Mikulčice
    Atletický klub Mikulčice a Obec Mikulčice
    31.03.2022 17:00

    BB 1 - Běh Čertovou roklí

    Čertova rokle
    Běžecký spolek z.s.
    26.03.2022 08:00

    BBP 10 - Masarykův okruh

    Masarykův okruh
    Automotodrom Brno
    22.03.2022 11:00

    Testovací závod VUT

    Brno
    AtletikaUNI
    19.03.2022 08:00

    BBP 9 - Běh kolem Myslivny

    Myslivna
    AC Moravská Slavia Brno
    05.03.2022 09:00

    Rohálovská desítka

    Prusinovice
    BK Holešov, OÚ Prusinovice, SDH Prusinovice
    26.02.2022 08:00

    !!ZRUŠENO!! BBP 8 - Modřický pohár

    Modřice
    MÚ a TJ Sokol Modřice
    05.02.2022 08:00

    !!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka

    Rájec
    Sport Club Ráječko, o.s. "Za rozvoj města" z.s.
    22.01.2022 08:00

    BBP 6 - Radostická nerezová desítka

    Radostice
    TJ Sokol Radostice, obec Radostice, BETA URSUS Orienteering
    08.01.2022 08:00

    BBP 5 - Kuřimský kros

    Kuřim
    TJ Slovan Kuřim - Podlesí

Přehled nejbližších akcí

03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.