Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BT - 03 Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m

Datum pořádání od 14.09.2013 08:00 do 14.09.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera

Start: 11:10 hod

Vzdálenost (km)8,90
Počet kol1
Počet závodníků145
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 53 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M 1980 2 00:27:53
2 264 YORDAN Petrov Bulharsko 2 M 1989 2 00:28:11 00:00:17
3 12 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 3 M 1981 2 00:29:06 00:01:12
4 227 IŠTVÁNIK Juraj AK Dubnica nad Váhom 4 M 1978 2 00:29:14 00:01:20
5 80 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 5 M 1977 2 00:29:54 00:02:01
6 20 SEDLÁČEK Josef BIKE - KAMÍK - TUČAPY 1 M40 1970 2 00:30:02 00:02:08
7 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 2 M40 1970 2 00:30:03 00:02:09
8 232 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 M50 1960 2 00:30:24 00:02:30
9 214 FEDÁK Matej Slavia STU Bratislava 6 M 1991 2 00:30:41 00:02:47
10 58 POLAKOVIČ Marek ŠK Jablonica 7 M 1985 2 00:31:25 00:03:31
11 213 FEDÁK Milan Martin 8 M 1982 2 00:31:34 00:03:40
12 220 PALOTÁS Bálint Gyori Atlétikai club 9 M 1983 2 00:31:40 00:03:46
13 289 KADLEC Petr Milotice 3 M40 1965 2 00:31:41 00:03:47
14 45 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 10 M 1992 2 00:31:43 00:03:49
15 262 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 4 M40 1967 2 00:31:53 00:03:59
16 263 TOMČAL Dušan Lipov 5 M40 1973 2 00:32:00 00:04:06
17 40 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 11 M 1981 2 00:32:04 00:04:11
18 26 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 12 M 1995 2 00:32:35 00:04:41
19 71 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 13 M 1977 2 00:32:44 00:04:50
20 281 FARKAŠ Aleš AŠK Skalica 14 M 1975 2 00:32:55 00:05:01
21 270 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 2 M50 1963 2 00:32:55 00:05:01
22 21 VEVERKA Josef AC Čejkovice 3 M50 1958 2 00:32:59 00:05:05
23 23 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 4 M50 1959 2 00:33:04 00:05:10
24 69 MIKULA Miroslav Radošovce 5 M50 1957 2 00:33:07 00:05:13
25 88 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 6 M40 1971 2 00:33:30 00:05:36
26 44 HALAS Petr AHA Vyškov - Orel Drnovice 7 M40 1973 2 00:33:34 00:05:40
27 280 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 8 M40 1968 2 00:33:40 00:05:46
28 27 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 2 00:33:42 00:05:48
29 54 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 15 M 1975 2 00:33:44 00:05:50
30 83 HRBÁČEK Karel Útěchov 9 M40 1968 2 00:33:45 00:05:51
31 43 JANOŠ Pavol BK VP Malacky 16 M 1984 2 00:33:47 00:05:53
32 31 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 17 M 1986 2 00:33:56 00:06:02
33 56 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 10 M40 1971 2 00:34:01 00:06:07
34 35 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 M60 1950 2 00:34:14 00:06:20
35 212 TRNKA Roman INA Skalica 11 M40 1972 2 00:34:15 00:06:21
36 77 FLORIÁN Radim 12 M40 1970 2 00:34:16 00:06:22
37 76 BĚLOHOUBEK Petr Brno 13 M40 1972 2 00:34:46 00:06:52
38 63 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 2 M60 1953 2 00:34:58 00:07:04
39 241 VINTR Tomáš AK Junior Holič 18 M 1983 2 00:35:01 00:07:07
40 49 NEHYBKA Josef Orel Židenice 19 M 1995 2 00:35:07 00:07:13
41 246 SKYBA Martin Orel Židenice 6 M50 1962 2 00:35:11 00:07:17
42 32 KOUDELKA Lukáš SK Olšany 20 M 1983 2 00:35:15 00:07:21
43 15 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž45 1963 2 00:35:20 00:07:27
44 299 BELLAY Jan Skalica 21 M 1982 2 00:35:28 00:07:35
45 249 SLOUKA Jiří Blažovice 22 M 1983 2 00:35:56 00:08:02
46 286 SLABÝ Peter Dechtice 14 M40 1969 2 00:36:00 00:08:06
47 250 NEMČEK Stanislav Jablonica 15 M40 1970 2 00:36:03 00:08:09
48 51 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 3 M60 1950 2 00:36:06 00:08:12
49 293 MEDLEN Marian Sekov Senica 7 M50 1960 2 00:36:08 00:08:14
50 291 KADLECOVÁ Jana AK Hodonín 1 Ž35 1977 2 00:36:10 00:08:16
51 296 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 8 M50 1957 2 00:36:12 00:08:18
52 269 KAŇA Miroslav Mikulčice 16 M40 1968 2 00:36:14 00:08:20
53 279 KORVAS Josef AK Hodonín 17 M40 1964 2 00:36:20 00:08:26
54 46 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie Moravský Krumlov 2 Ž35 1975 2 00:36:26 00:08:32
55 79 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 18 M40 1966 2 00:36:33 00:08:39
56 225 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 3 Ž35 1970 2 00:36:34 00:08:40
57 273 SEDLÁČEK Peter Run for fun 23 M 1985 2 00:36:51 00:08:57
58 84 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 9 M50 1960 2 00:36:54 00:09:00
59 61 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 2 Ž 1979 2 00:36:55 00:09:02
60 86 FABRIK Miroslav Brno 10 M50 1959 2 00:37:02 00:09:08
61 256 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 11 M50 1957 2 00:37:04 00:09:10
62 248 SAMEC Milan KRB Partyzánský 1 M65 1948 2 00:37:07 00:09:13
63 28 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 4 Ž35 1972 2 00:37:15 00:09:21
64 81 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 24 M 1974 2 00:37:21 00:09:28
65 24 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 19 M40 1968 2 00:37:24 00:09:30
66 29 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 12 M50 1961 2 00:37:39 00:09:45
67 234 HERCEG Adam Častá 25 M 1981 2 00:37:44 00:09:50
68 210 POLÁŠEK Vít Hodonín 26 M 1976 2 00:37:51 00:09:57
69 298 JANOTA Boris INA Skalica 27 M 1975 2 00:37:55 00:10:01
70 285 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M70 1942 2 00:37:57 00:10:03
71 17 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 13 M50 1955 2 00:38:11 00:10:17
72 62 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 3 Ž 1986 2 00:38:15 00:10:21
73 268 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 20 M40 1971 2 00:38:18 00:10:24
74 68 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 2 Ž45 1964 2 00:38:19 00:10:25
75 42 HYNŠTOVÁ Marie AHA Vyškov 3 Ž45 1957 2 00:38:21 00:10:27
76 41 SMUTNÝ Zdeněk AHA Vyškov 14 M50 1957 2 00:38:22 00:10:28
77 30 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 15 M50 1958 2 00:38:24 00:10:30
78 72 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 2 M65 1948 2 00:38:26 00:10:32
79 239 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 21 M40 1964 2 00:38:26 00:10:32
80 25 MIKA Ivo Brno 22 M40 1966 2 00:38:33 00:10:39
81 18 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 4 M60 1949 2 00:38:41 00:10:47
82 288 ŠKOJEC Peter Holíč 23 M40 1965 2 00:38:52 00:10:58
83 14 MATULOVÁ Martina AC Moravská Slavia Brno 5 Ž35 1972 2 00:39:14 00:11:20
84 13 MATULA Jaroslav Zetor Brno 24 M40 1970 2 00:39:14 00:11:20
85 70 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M60 1951 2 00:39:21 00:11:27
86 4 ČAMBAL Matěj Mesto Holič 28 M 1986 2 00:39:41 00:11:47
87 240 BOHUNICKÝ Ciril BK Malženice 16 M50 1963 2 00:39:43 00:11:50
88 242 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 6 M60 1953 2 00:39:50 00:11:56
89 19 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 6 Ž35 1969 2 00:40:09 00:12:15
90 78 BOHÁČ Jiří (CZ) Brno 17 M50 1954 2 00:40:21 00:12:27
91 39 HABA Milan AC Malacky 25 M40 1970 2 00:40:28 00:12:34
92 295 MIKLOVIČ Igor Skalica 26 M40 1967 2 00:40:50 00:12:56
93 82 KOCÚRIKOVÁ Marcela ŠK Jablonica 4 Ž 1987 2 00:41:27 00:13:33
94 224 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 18 M50 1955 2 00:41:49 00:13:55
95 47 VOLAVÝ Vladimír Fit online 19 M50 1955 2 00:41:55 00:14:01
96 52 MECL Karel BK Hodonín 20 M50 1963 2 00:42:09 00:14:15
97 211 ŠVANYGA Jiří Rohatec 21 M50 1954 2 00:42:10 00:14:16
98 34 KUNC Josef LRS Vyškov 22 M50 1960 2 00:42:13 00:14:19
99 60 TIRPAK Onrej Senica 3 M65 1948 2 00:42:25 00:14:31
100 75 FLORIÁNOVÁ Veronika (CZE) 7 Ž35 1973 2 00:42:25 00:14:31
101 244 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 4 M65 1946 2 00:42:37 00:14:43
102 278 PAVLÍK Jan AŠK Grafobal Skalica 23 M50 1958 2 00:42:39 00:14:45
103 33 ŠITKOVÁ Terezie Drnovice u Vyškova 5 Ž 1992 2 00:42:39 00:14:45
104 252 HABERLAND Jan Sokol Brno 2 M70 1942 2 00:42:42 00:14:48
105 233 JANÍKOVÁ Gabriela Palacký 4 Ž45 1966 2 00:43:02 00:15:08
106 261 PETCZ Karl Run for fun 3 M70 1940 2 00:43:07 00:15:13
107 245 KARAS Karel BK Hodonín 5 M65 1945 2 00:43:27 00:15:33
108 251 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 5 Ž45 1963 2 00:43:32 00:15:38
109 247 PELC Vít OZZY Brno 27 M40 1967 2 00:43:44 00:15:50
110 22 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 7 M60 1951 2 00:43:46 00:15:52
111 230 MALÍKOVÁ Helena 29 ZA 1986 2 00:43:54 00:16:00
112 16 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 6 Ž45 1950 2 00:44:08 00:16:15
113 50 KOCÁK Ján AK Junior Holič 4 M70 1940 2 00:44:18 00:16:24
114 85 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 6 M65 1945 2 00:44:22 00:16:28
115 243 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 24 M50 1954 2 00:44:22 00:16:28
116 64 KROUPA Jiří Brno 25 M50 1959 2 00:44:24 00:16:30
117 217 VARMUŽA Jan Brezová p.B. 8 M60 1952 2 00:44:38 00:16:44
118 254 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 7 Ž45 1954 2 00:44:50 00:16:56
119 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 26 M50 1956 2 00:45:05 00:17:11
120 257 HORVÁTH Ladislav 30 M 1986 2 00:45:05 00:17:11
121 73 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 9 M60 1952 2 00:45:29 00:17:35
122 59 VAČKOVÁ Andrea Senica 8 Ž35 1971 2 00:45:37 00:17:43
123 276 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 1 M65 1945 2 00:46:16 00:18:22
124 74 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 10 M60 1953 2 00:46:21 00:18:27
125 219 KLIMEK Jan Sokol Čachtice 7 M65 1944 2 00:46:43 00:18:49
126 55 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 8 M65 1944 2 00:47:11 00:19:17
127 282 FORETNÍK František Krumvíř 11 M60 1951 2 00:47:13 00:19:19
128 292 SAMEC Milan Galanta 31 M 1976 2 00:47:32 00:19:38
129 300 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelski stríci 6 Ž 1985 2 00:48:21 00:20:27
130 57 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 9 Ž35 1973 2 00:48:30 00:20:36
131 255 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 5 M70 1937 2 00:49:26 00:21:33
132 215 WALDECKER Pavol Senica 27 M50 1956 2 00:49:45 00:21:51
133 218 SEDLÁČEK Josef Boleráz 6 M70 1939 2 00:50:03 00:22:10
134 66 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 7 M70 1941 2 00:50:13 00:22:19
135 36 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 8 Ž45 1953 2 00:50:42 00:22:48
136 48 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 9 Ž45 1938 2 00:52:13 00:24:19
137 87 FABRIKOVÁ Blanka Brno 10 Ž45 1960 2 00:52:53 00:24:59
138 38 MIKUŠOVÁ Lucie JAC Brno 7 Ž 1998 2 00:55:10 00:27:16
139 37 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 11 Ž45 1967 2 00:55:10 00:27:16
140 221 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 8 M70 1939 2 00:55:57 00:28:03
141 2 ČAMBAL Zdenko Mesto Holič 28 M50 1962 2 00:56:41 00:28:47
142 67 MACHALA Jaroslav Hluk 9 M70 1938 2 00:58:25 00:30:31
143 231 HUSIK Jan BBS Bratislava 29 M50 1958 2 00:59:47 00:31:53
144 65 KROUPOVÁ Pavla Brno 12 Ž45 1965 2 01:00:19 00:32:25
145 253 SLOBODA Josef Trnava 9 M65 1946 2 01:15:47 00:47:53

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.