Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2017 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 08.04.2017 08:00 do 08.04.2017 16:00
Hlavní rozhodčíKoplík Antonín
Technický delegátBělohoubek Petr
Zpracování výsledkůDavid Klézl, Martin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2017
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků243
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 243 KUČERA Lukáš ELEVENRUNTEAM UNI Brno 1 M_B 1981 2 00:31:57
2 219 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 1 M_A 1988 2 00:32:26 00:00:28
3 288 KÁKONA David 2 M_A 1996 2 00:32:34 00:00:36
4 291 REBENDA Martin AK Hodonín 1 Jun 1998 2 00:32:37 00:00:40
5 213 PAULÍK Roman TJ Lokomotiva Břeclav 3 M_A 1988 2 00:32:51 00:00:54
6 221 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M_B 1982 2 00:33:31 00:01:33
7 39 DVOŘÁČEK Adam AC TRACK and FIELD 4 M_A 1996 2 00:33:42 00:01:45
8 248 KOPIAR Jakub AC Malacky 2 Jun 1999 2 00:33:44 00:01:47
9 35 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 M_C 1977 2 00:33:51 00:01:54
10 90 LYSÁK Vlastimil Mikulov 5 M_A 1986 2 00:34:36 00:02:38
11 27 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 6 M_A 1983 2 00:34:43 00:02:46
12 289 BUČEK Petr 7 M_A 1994 2 00:35:54 00:03:56
13 98 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M_C 1977 2 00:36:03 00:04:06
14 339 MASARYK Pavol Dojč 3 M_B 1980 2 00:36:11 00:04:14
15 34 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 M_F 1960 2 00:36:16 00:04:18
16 95 TOMČAL Dušan Lipov 3 M_C 1973 2 00:36:20 00:04:23
17 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 M_D 1970 2 00:36:24 00:04:27
18 330 ŠNAJDR Petr Milotice 8 M_A 1997 2 00:36:32 00:04:34
19 212 KADLEC Petr obec Milotice 1 M_E 1965 2 00:36:37 00:04:40
20 89 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 2 M_E 1965 2 00:37:04 00:05:07
21 305 BLAŽEK Daniel 9 M_A 1995 2 00:37:13 00:05:15
22 224 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 4 M_B 1981 2 00:37:18 00:05:20
23 93 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 10 M_A 1985 2 00:37:21 00:05:24
24 257 TOKAR Pavol Šušky - Hrušky 5 M_B 1981 2 00:37:33 00:05:35
25 239 SKALA Tomáš Záhorácký Frišký tým 11 M_A 1995 2 00:37:36 00:05:39
26 74 DUFEK Jan Hustopeče 4 M_C 1973 2 00:37:42 00:05:44
27 18 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 2 M_D 1971 2 00:37:51 00:05:53
28 222 TOMEK Jiří Athletic runners club 12 M_A 1997 2 00:38:13 00:06:15
29 215 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 13 M_A 1993 2 00:38:19 00:06:22
30 70 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 5 M_C 1975 2 00:38:21 00:06:23
31 246 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 3 M_D 1968 2 00:38:31 00:06:33
32 94 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_A 1983 2 00:38:33 00:06:35
33 85 KOMÁREK Roman Schaeffler 6 M_C 1977 2 00:38:41 00:06:44
34 318 FIGURA Tomáš 42.mech.prap.Tábor 14 M_A 1986 2 00:38:42 00:06:44
35 91 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 6 M_B 1982 2 00:39:13 00:07:16
36 313 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 3 M_E 1967 2 00:39:26 00:07:29
37 334 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 7 M_B 1981 2 00:39:41 00:07:43
38 109 MITOŠINKA Jan 7 M_C 1975 2 00:39:43 00:07:46
39 80 MIKULA Miroslav Radošovce 1 M_G 1957 2 00:39:47 00:07:50
40 24 JURČA Jaroslav 2 M_F 1962 2 00:39:52 00:07:55
41 228 JOSEF Filip KSD international fast running club 15 M_A 1984 2 00:40:10 00:08:13
42 79 ČERMÁK Gabriel Holíč 8 M_B 1979 2 00:40:13 00:08:15
43 261 BŘEZINA Aleš newline 3 M_F 1962 2 00:40:29 00:08:31
44 53 BĚLOHOUBEK Petr 4 M_D 1972 2 00:40:49 00:08:52
45 105 VESELÝ Pavel Tvrdonice 8 M_C 1975 2 00:40:51 00:08:54
46 114 HALAS Petr (ČR) AK Drnovice 9 M_C 1973 2 00:40:54 00:08:57
47 304 PETRIANOŠ Marian 16 M_A 1986 2 00:40:58 00:09:00
48 96 KOMRSKA Petr Hodonín 17 M_A 1991 2 00:40:58 00:09:01
49 71 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 2 00:41:01 00:09:03
50 286 ORGOŇ Peter AK Junior Holič 3 Jun 1999 2 00:41:07 00:09:09
51 48 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 1 Ž_B 1979 2 00:41:08 00:09:10
52 60 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 10 M_C 1973 2 00:41:13 00:09:16
53 284 BÍLEK Martin SRTG Podluží 18 M_A 1986 2 00:41:16 00:09:18
54 106 KORCIÁN Petr Fitness Freedom 9 M_B 1978 2 00:41:18 00:09:20
55 287 VINTR Tomáš AK Junior Holič 19 M_A 1983 2 00:41:20 00:09:22
56 77 HRBÁČEK Karel Útěchov 5 M_D 1968 2 00:41:20 00:09:23
57 209 KAŇA Miroslav Mikulčice 6 M_D 1968 2 00:41:25 00:09:28
58 336 BELLAY Jan Skalica 10 M_B 1982 2 00:41:33 00:09:35
59 81 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 2 M_G 1957 2 00:41:39 00:09:42
60 225 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 4 M_F 1961 2 00:41:40 00:09:42
61 317 KORVAS Josef AK Hodonín 4 M_E 1964 2 00:41:44 00:09:46
62 61 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 7 M_D 1971 2 00:41:52 00:09:55
63 251 ŠVEJDOVÁ Zuzana AC Malacky 1 Jky 2002 2 00:41:54 00:09:57
64 40 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M_H 1951 2 00:41:55 00:09:57
65 41 VEVERKA Josef AC Čejkovice 5 M_F 1958 2 00:42:02 00:10:04
66 37 BAJÁK Marek Sokol Bílovice nad Svitavou 8 M_D 1972 2 00:42:10 00:10:13
67 232 ŠŤAVÍK Jaroslav KSD 20 M_A 1985 2 00:42:14 00:10:17
68 325 JANČÍK Miroslav Jogito Olomouc 21 M_A 1987 2 00:42:18 00:10:20
69 273 TRUISSARD Mária AK Holíč 2 Ž_A 1987 2 00:42:21 00:10:24
70 22 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 5 M_E 1964 2 00:42:29 00:10:31
71 260 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 9 M_D 1969 2 00:42:32 00:10:35
72 103 BULÍN Martin Přerov 22 M_A 1985 2 00:42:36 00:10:39
73 234 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1982 2 00:42:36 00:10:39
74 298 TOMEČEK Jiří Vnorovy 23 M_A 1983 2 00:42:47 00:10:50
75 252 BŘÍZA Karel 11 M_B 1980 2 00:42:49 00:10:52
76 25 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 6 M_F 1962 2 00:42:50 00:10:52
77 290 BERNÁT Zdeněk 24 M_A 1988 2 00:42:58 00:11:00
78 226 BARTONÍK Dominik AK Olymp Brno 4 Jun 1998 2 00:43:00 00:11:03
79 297 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 6 M_E 1963 2 00:43:02 00:11:05
80 44 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_A 1993 2 00:43:11 00:11:13
81 285 STANĚK Pavel 12 M_B 1979 2 00:43:15 00:11:17
82 338 FABUŠ Milan 10 M_D 1972 2 00:43:25 00:11:28
83 108 POLÁŠEK Vít Hodonín 11 M_C 1976 2 00:43:31 00:11:33
84 31 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M_H 1950 2 00:43:35 00:11:38
85 112 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 3 M_G 1957 2 00:43:36 00:11:38
86 299 KUHN Lukáš Kluci z Brd 25 M_A 1988 2 00:43:42 00:11:45
87 23 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1963 2 00:43:45 00:11:48
88 107 VOTÍPKA Jiří HR 12 M_C 1974 2 00:43:52 00:11:55
89 276 KOPÁČIK Martin 26 M_A 1986 2 00:43:55 00:11:57
90 100 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 13 M_C 1975 2 00:44:03 00:12:05
91 46 HRADIL Stanislav BK Hodonín 7 M_F 1958 2 00:44:10 00:12:13
92 241 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 14 M_C 1976 2 00:44:13 00:12:16
93 211 KADLECOVÁ Jana KSB Hodonín 1 Ž_C 1977 2 00:44:21 00:12:24
94 97 HLAVATÝ Radek vrtulníci Náměšť 7 M_E 1966 2 00:44:32 00:12:35
95 323 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 Ž_E 1967 2 00:44:33 00:12:35
96 306 HUBAČKA Jiří Mikulčice 13 M_B 1980 2 00:44:34 00:12:37
97 247 MIKA Ivo Orel Obřany 8 M_E 1966 2 00:44:39 00:12:42
98 54 FABRIK Miroslav 8 M_F 1959 2 00:44:40 00:12:42
99 69 GRUFÍK Jaroslav 11 M_D 1972 2 00:44:41 00:12:44
100 303 WILLMANN Jiří Mikulčice 27 M_A 1987 2 00:44:49 00:12:51
101 300 VODIČKA David SDH Svatobořice 28 M_A 1994 2 00:44:56 00:12:58
102 279 GARŠIC Tomáš Hodonín 29 M_A 1985 2 00:44:58 00:13:00
103 51 MATULOVÁ Martina Brno 1 Ž_D 1972 2 00:45:00 00:13:02
104 58 LÍPA Lukáš Atletický klub Hodonín z.s 30 M_A 1983 2 00:45:00 00:13:03
105 275 PAŽEBŘUCH Roman 14 M_B 1978 2 00:45:03 00:13:06
106 346 BILKA Michal Chorvatský Grob 31 M_A 1983 2 00:45:06 00:13:08
107 207 UHEREK Miloslav Bzenec 12 M_D 1972 2 00:45:10 00:13:13
108 340 STRÁŽNICKÝ Jan 15 M_B 1982 2 00:45:18 00:13:20
109 72 SLOUKA Jiří Blažovice 32 M_A 1983 2 00:45:21 00:13:24
110 236 SVOBODA Marek Dolní Bojanovice 15 M_C 1973 2 00:45:28 00:13:31
111 204 JEDLIČKA Marek OSP Hodonín z.s. 16 M_B 1978 2 00:45:33 00:13:35
112 268 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 M_I 1944 2 00:45:39 00:13:41
113 14 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 2 M_I 1942 2 00:45:40 00:13:43
114 82 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 4 M_G 1957 2 00:45:49 00:13:51
115 272 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 3 Ž_E 1964 2 00:45:52 00:13:55
116 254 HOZA Michal 16 M_C 1977 2 00:46:03 00:14:05
117 210 JIRMUS Pavel Sokol Ovčáry 5 M_G 1954 2 00:46:07 00:14:09
118 59 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 M_H 1951 2 00:46:08 00:14:10
119 83 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M_H 1951 2 00:46:15 00:14:17
120 319 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 4 Ž_A 1983 2 00:46:17 00:14:19
121 33 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 6 M_G 1953 2 00:46:18 00:14:21
122 265 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 6 M_H 1948 2 00:46:23 00:14:25
123 52 MATULA Jaroslav Brno 13 M_D 1970 2 00:46:24 00:14:27
124 110 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 7 M_G 1955 2 00:46:45 00:14:48
125 21 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod / Brno 2 Ž_D 1970 2 00:46:51 00:14:53
126 237 HŘEBAČKA Antonín Hodonín 9 M_E 1964 2 00:47:11 00:15:13
127 310 ROTREKL Jakub 33 M_A 1997 2 00:47:17 00:15:19
128 282 KANTA Jakub SRTG Podluží 34 M_A 1987 2 00:47:18 00:15:21
129 270 KYJOVSKÝ Martin 35 M_A 1992 2 00:47:22 00:15:25
130 309 LÉTAL Luboš Břeclav 36 M_A 1990 2 00:47:34 00:15:36
131 331 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 5 Ž_A 1984 2 00:47:37 00:15:39
132 259 MASÁR Roman Malacky 14 M_D 1970 2 00:47:41 00:15:43
133 238 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 37 M_A 1992 2 00:47:45 00:15:47
134 56 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 2 Ž_C 1976 2 00:47:46 00:15:48
135 49 JARÁBEK Jan Záhorácký Frišký tým 17 M_C 1976 2 00:47:47 00:15:50
136 341 CINTULA Juraj Štefanov 17 M_B 1979 2 00:47:51 00:15:54
137 335 KLUKNAVSKÁ Iveta 6 Ž_A 1989 2 00:48:00 00:16:03
138 57 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 18 M_C 1977 2 00:48:04 00:16:07
139 235 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 8 M_G 1953 2 00:48:10 00:16:12
140 216 MARŠÁLEK Tomáš 19 M_C 1976 2 00:48:17 00:16:19
141 29 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 9 M_G 1955 2 00:48:18 00:16:21
142 296 MÍKA Tomáš Příbram 38 M_A 1988 2 00:48:25 00:16:28
143 66 RAFFAY Ivan 10 M_E 1966 2 00:48:26 00:16:29
144 326 BÁBÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 11 M_E 1963 2 00:48:31 00:16:34
145 88 RYŠAVÝ David Borkovany 39 M_A 1989 2 00:48:33 00:16:36
146 50 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 12 M_E 1966 2 00:48:44 00:16:47
147 266 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 4 Ž_E 1963 2 00:48:51 00:16:54
148 92 SVOBODA Jan Garko Brno 9 M_F 1961 2 00:48:53 00:16:55
149 312 BAŤKO Luboš 20 M_C 1975 2 00:48:53 00:16:55
150 245 SZALVA Jiří Koválov 13 M_E 1967 2 00:48:54 00:16:56
151 101 KUNC Josef Orel Vyškov 10 M_F 1960 2 00:48:57 00:16:59
152 67 RAFFAYOVÁ Světlana 5 Ž_E 1967 2 00:49:08 00:17:10
153 28 KRESTA Roman Orel Židenice 14 M_E 1965 2 00:49:18 00:17:21
154 43 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 7 Ž_A 1988 2 00:49:23 00:17:26
155 274 BOROVSKÝ Andrej 40 M_A 1986 2 00:49:38 00:17:41
156 229 KOLÁŘÍK Martin Mikulčice 41 M_A 1989 2 00:49:45 00:17:47
157 102 KAPAVÍK Radim 42 M_A 1985 2 00:49:47 00:17:50
158 329 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 10 M_G 1955 2 00:49:50 00:17:53
159 324 SEDLÁKOVÁ Romana 8 Ž_A 1988 2 00:49:55 00:17:58
160 111 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 6 Ž_E 1965 2 00:49:56 00:17:58
161 13 PALAŠ Zdeněk Valtice 11 M_F 1961 2 00:50:01 00:18:04
162 293 KUDLÁČOVÁ Ivana Radošovce 18 Ž_B 1978 2 00:50:03 00:18:06
163 19 KARAS Karel BK Hodonín 3 M_I 1945 2 00:50:09 00:18:11
164 315 SEDLÁŘ petr Hodonín 21 M_C 1973 2 00:50:11 00:18:14
165 328 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 11 M_G 1953 2 00:50:21 00:18:24
166 263 FOLTÝNOVÁ Ludmila 7 Ž_E 1964 2 00:50:22 00:18:24
167 269 TYLEČEK Pavel Jundrováci 22 M_C 1973 2 00:50:52 00:18:54
168 264 GEORGIOVSKÁ Lucie Ostrava 3 Ž_C 1976 2 00:50:55 00:18:57
169 45 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 12 M_F 1961 2 00:50:56 00:18:58
170 32 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 12 M_G 1957 2 00:51:00 00:19:02
171 314 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 4 Ž_C 1977 2 00:51:13 00:19:16
172 217 MARŠÁLKOVÁ Jana Lužice 5 Ž_C 1977 2 00:51:14 00:19:16
173 242 LECIÁN Josef Kyjov 13 M_G 1957 2 00:51:19 00:19:22
174 65 VOLAVÝ Vladimír Fit online 14 M_G 1955 2 00:51:22 00:19:25
175 214 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 4 M_I 1946 2 00:51:28 00:19:30
176 277 JOCH František Arimo Strážnice 5 M_I 1941 2 00:51:36 00:19:38
177 250 STIBUREK Radim Mikulčice 43 M_A 1990 2 00:51:40 00:19:42
178 36 JOSEF Ján Mikulčice 44 M_A 1986 2 00:51:40 00:19:43
179 99 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 3 Ž_D 1970 2 00:51:50 00:19:52
180 62 RÍZEK Milan TTKMR Skalica 15 M_G 1953 2 00:52:03 00:20:06
181 311 URUBEK Hynek Svatobořice-Mistřín 45 M_A 1996 2 00:52:06 00:20:09
182 322 FOJTÍK Pavel Moravská Nová Ves 23 M_C 1975 2 00:52:11 00:20:14
183 244 KUBENKOVÁ Zuzana 3 Ž_B 1979 2 00:52:14 00:20:16
184 206 JEDLIČKOVÁ Karolína 9 Ž_A 1990 2 00:52:15 00:20:17
185 73 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 13 M_F 1958 2 00:52:19 00:20:22
186 220 RŮŽIČKA Matyáš Brno 46 M_A 1995 2 00:52:24 00:20:27
187 68 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 6 Ž_C 1977 2 00:52:26 00:20:29
188 218 LABUDÍKOVÁ Monika Haimaom 4 Ž_B 1978 2 00:52:42 00:20:44
189 342 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 5 Ž_B 1979 2 00:52:50 00:20:52
190 345 ZDENĚK Hynek SHK Veselí nad Moravou 24 M_C 1973 2 00:52:55 00:20:57
191 262 GEORCIOVSKÝ David Ostrava 25 M_C 1977 2 00:53:16 00:21:19
192 16 JABLUNKA Dušan 26 M_C 1977 2 00:53:20 00:21:22
193 258 VIKTOROVÁ Renáta VK Hodonín 4 Ž_D 1968 2 00:53:26 00:21:28
194 231 KOLÁŘÍKOVÁ Lucie Mikulčice 10 Ž_A 1992 2 00:53:27 00:21:30
195 38 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 16 M_G 1954 2 00:53:29 00:21:32
196 12 KOVAŘÍK František Břeclav 6 M_I 1946 2 00:53:41 00:21:43
197 292 MACHÁČEK Martin 17 M_G 1955 2 00:53:52 00:21:54
198 201 MECL Karel Triathlon Hodonín 15 M_E 1963 2 00:54:05 00:22:08
199 55 FABRIKOVÁ Blanka 1 Ž_F 1960 2 00:54:16 00:22:18
200 26 KRIEG Petr BMT Brno 7 M_H 1949 2 00:54:31 00:22:33
201 63 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_F 1960 2 00:54:35 00:22:38
202 87 PELC Vít OZZY Brno 16 M_E 1967 2 00:54:57 00:22:59
203 302 JURIK Branislav 47 M_A 1989 2 00:55:06 00:23:08
204 295 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 14 M_F 1961 2 00:55:06 00:23:08
205 223 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 18 M_G 1956 2 00:55:23 00:23:25
206 240 KUČEROVÁ Jana Rohatec 5 Ž_D 1971 2 00:55:30 00:23:32
207 208 HYNČICOVÁ Ivana 6 Ž_B 1978 2 00:55:32 00:23:35
208 301 PAŽIČAN Josef SDH Svatobořice 27 M_C 1974 2 00:55:43 00:23:45
209 255 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 7 Ž_B 1982 2 00:55:47 00:23:50
210 332 MALÍKOVÁ Silvie Praha 11 Ž_A 1984 2 00:55:47 00:23:50
211 20 TOMÁNKOVÁ Stanislava 1 Ž_G 1955 2 00:56:12 00:24:15
212 230 SCHOBEROVÁ Monika KSD 12 Ž_A 1985 2 00:56:17 00:24:19
213 344 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 2 Jky 1999 2 00:56:19 00:24:22
214 104 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 8 M_H 1952 2 00:56:31 00:24:34
215 267 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 3 Ž_F 1959 2 00:56:49 00:24:52
216 278 HUBÁČEK Vojtěch Mikulčice 48 M_A 1984 2 00:56:55 00:24:57
217 64 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 7 M_I 1945 2 00:57:25 00:25:28
218 283 KAŠÍK Jan 5 Jun 2001 2 00:57:42 00:25:44
219 294 SOBOTKOVÁ Irena 8 Ž_B 1980 2 00:58:17 00:26:19
220 42 MAIXNER Václav Orel Čebín 8 M_I 1941 2 00:58:17 00:26:20
221 249 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 9 M_H 1949 2 00:58:22 00:26:25
222 343 KYLIÁN Jiří Moravská Nová Ves 19 M_B 1982 2 00:58:23 00:26:26
223 86 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 7 Ž_C 1975 2 00:58:35 00:26:37
224 75 HABA Milan AC Malacky 15 M_D 1970 2 00:58:39 00:26:42
225 76 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 9 Ž_B 1978 2 00:58:41 00:26:43
226 233 HAJOSSY Miroslav Koválov 9 M_I 1946 2 00:59:11 00:27:13
227 256 SMYKOVÁ Miloslava Mokrý Háj 10 Ž_B 1979 2 00:59:15 00:27:17
228 327 KONEČNÝ Radim Bratislava 20 M_B 1979 2 00:59:17 00:27:20
229 337 FORETNÍK František Krumvíř 10 M_H 1951 2 00:59:57 00:28:00
230 15 JABLUNKOVÁ Andrea 8 Ž_C 1977 2 01:00:11 00:28:14
231 113 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 6 Ž_D 1972 2 01:00:47 00:28:50
232 78 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 10 M_I 1937 2 01:00:54 00:28:57
233 316 WALDECKER Pavol Senica 19 M_G 1956 2 01:01:12 00:29:14
234 253 FAJTÁKOVÁ Erika AC Malacky 13 Ž_A 1984 2 01:02:11 00:30:14
235 307 HRADSKÁ Eva 9 Ž_C 1977 2 01:02:28 00:30:31
236 308 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 10 Ž_C 1976 2 01:02:28 00:30:31
237 333 ŠRUTKOVÁ Denisa 14 Ž_A 1985 2 01:05:48 00:33:50
238 280 PAVKOVÁ Karolína 3 Jky 1999 2 01:07:40 00:35:43
239 281 ZACHARA Milan 6 Jun 2001 2 01:07:43 00:35:46
240 227 PROCHÁZKA Miloš Hodonín 20 M_G 1956 2 01:08:04 00:36:06
241 321 KOLÁŘÍKOVÁ Jana Mikulčice 7 Ž_D 1969 2 01:09:50 00:37:52
242 30 HRUBÝ Milan Blansko 11 M_I 1938 2 01:21:33 00:49:35

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 84 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič M_I 1939

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.01.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.