Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT 2018 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m

Datum pořádání od 08.09.2018 08:30 do 08.09.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:50 hod

Vzdálenost (km)8,90
Počet kol1
Počet závodníků186
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 122 KUČERA Martin Eleventeam- VSK Univerzita brno 1 M 1980 2 00:28:38
2 139 ONDROVIČ Marek AC Malacky 2 M 2001 2 00:29:22 00:00:44
3 140 KOPIAR Jakub AC Malacky 3 M 1999 2 00:29:27 00:00:49
4 106 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 M40 1977 2 00:30:01 00:01:23
5 206 SOURAL Lukáš Orel Židenice 4 M 1982 2 00:30:22 00:01:44
6 115 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M40 1977 2 00:30:54 00:02:15
7 145 TOMČAL Dušan Lipov 3 M40 1973 2 00:30:59 00:02:20
8 215 PORTÁŠIK Patrik AŠK Grakobal Skalica 5 M 1983 2 00:31:12 00:02:34
9 134 FLÁJŽIK Erik AK Junior Holič 6 M 1997 2 00:31:20 00:02:41
10 197 KOCÚR Lukáš Orel Šitborice 4 M40 1977 2 00:31:24 00:02:46
11 214 PSOTA Andrej AŠK Grafobal Skalica 5 M40 1970 2 00:31:37 00:02:58
12 244 BUČEK Petr AC Moravská Slavia Brno 7 M 1994 2 00:31:42 00:03:04
13 343 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 8 M 1985 2 00:31:54 00:03:16
14 199 SKALA Tomáš AK Junior Holíč/ZFT 9 M 1995 2 00:32:06 00:03:28
15 346 JURČÍK Josef Skalica 6 M40 1977 2 00:32:08 00:03:30
16 111 NOŽIČKA Michal Kobalt 10 M 1990 2 00:32:37 00:03:59
17 219 MASARYK Pavol ZFT Holič 11 M 1980 2 00:32:42 00:04:03
18 181 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 M50 1965 2 00:33:02 00:04:23
19 187 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 2 M50 1960 2 00:33:16 00:04:38
20 110 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 3 M50 1968 2 00:33:26 00:04:48
21 318 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 M50 1968 2 00:33:35 00:04:57
22 253 NEUMANN Martin Strážnice 12 M 1986 2 00:33:49 00:05:11
23 143 KUSALÍK Miroslav Vnorovy v pohybu 7 M40 1975 2 00:33:50 00:05:11
24 323 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž35 1983 2 00:33:57 00:05:19
25 345 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 5 M50 1967 2 00:34:00 00:05:21
26 339 ČERMÁK Gabriel Holíč 13 M 1979 2 00:34:17 00:05:39
27 305 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 1 Ž 1986 2 00:34:23 00:05:45
28 167 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 8 M40 1977 2 00:34:33 00:05:55
29 180 FLAJŽÍK Peter Schaeffler Skalica 14 M 1993 2 00:34:37 00:05:59
30 248 ŘÍHA Jaroslav Vsk Uni Brno-Orel Kuřim 15 M 1999 2 00:34:40 00:06:01
31 333 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 9 M40 1974 2 00:34:51 00:06:12
32 320 MIKULA Miroslav Radošovce 1 M60 1957 2 00:34:52 00:06:14
33 173 TOMEČEK Jiří Vnorovy 16 M 1983 2 00:35:08 00:06:29
34 154 BLAHA Erik Blázni z Pochodin 17 M 1991 2 00:35:11 00:06:33
35 331 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1993 2 00:35:18 00:06:40
36 179 BUZEK Jan Borský Mikuláš 10 M40 1973 2 00:35:31 00:06:53
37 300 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 6 M50 1959 2 00:35:40 00:07:02
38 11 KOTYZA Petr VSK UNIVERZITA BRNO - OREL Židenice 11 M40 1970 2 00:36:11 00:07:33
39 307 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 7 M50 1968 2 00:36:15 00:07:37
40 306 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž45 1970 2 00:36:21 00:07:42
41 131 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1986 2 00:36:24 00:07:46
42 242 FABUŠ Milan Tomky 12 M40 1972 2 00:36:26 00:07:48
43 347 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 13 M40 1971 2 00:36:27 00:07:49
44 341 BŘEZINA Aleš newline 8 M50 1962 2 00:36:29 00:07:51
45 334 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 2 Ž35 1982 2 00:36:30 00:07:52
46 322 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 2 M60 1957 2 00:36:31 00:07:53
47 100 BAJÁK Marek Sokol Velké Bílovice 14 M40 1972 2 00:36:38 00:08:00
48 190 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 9 M50 1961 2 00:36:55 00:08:17
49 205 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 18 M 1981 2 00:37:02 00:08:24
50 125 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M65 1950 2 00:37:16 00:08:37
51 254 BUFFA Petr 19 M 1990 2 00:37:19 00:08:41
52 304 ZEMÁNKOVÁ Eva Moravec Team 4 Ž 1991 2 00:37:20 00:08:41
53 182 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 10 M50 1963 2 00:37:21 00:08:43
54 183 UHRIN Tomáš 20 M 1984 2 00:37:24 00:08:46
55 235 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 3 Ž35 1975 2 00:37:34 00:08:56
56 302 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M65 1951 2 00:37:39 00:09:01
57 351 SLOUKA Jiří Blažovice 21 M 1983 2 00:37:41 00:09:03
58 314 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M65 1950 2 00:37:43 00:09:05
59 184 SALAJKA Michal HBK Hokejmarket Skalica 22 M 1989 2 00:37:45 00:09:07
60 224 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 3 M60 1957 2 00:37:47 00:09:08
61 124 BAČA Peter Malacky 23 M 1982 2 00:37:55 00:09:16
62 238 TRUISSARD Mária AK Junior Holič 5 Ž 1987 2 00:38:00 00:09:22
63 311 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 M60 1958 2 00:38:04 00:09:26
64 135 MONAGHAN Daniel 15 M40 1975 2 00:38:10 00:09:31
65 209 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 11 M50 1967 2 00:38:11 00:09:33
66 109 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 16 M40 1971 2 00:38:20 00:09:42
67 128 CINTULA Juraj ZFT/Štěfanovské pumy 24 M 1979 2 00:38:25 00:09:47
68 130 PALKOVIČ Pavol AK Junior Holič 12 M50 1959 2 00:38:30 00:09:52
69 208 ŠÁRNÍK Adrian AC Malacky 17 M40 1977 2 00:38:31 00:09:52
70 310 MAREK Jaromír 13 M50 1964 2 00:38:39 00:10:01
71 138 RŮŽIČKA Martin Mikulov 18 M40 1973 2 00:38:43 00:10:05
72 216 GARŠIC Tomáš 25 M 1985 2 00:38:46 00:10:08
73 218 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 19 M40 1976 2 00:38:54 00:10:16
74 325 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 14 M50 1964 2 00:38:55 00:10:16
75 211 BERNÁT Zdeněk 26 M 1988 2 00:38:56 00:10:17
76 201 BARTOVIČ Juraj Zeleneč 27 M 1980 2 00:39:01 00:10:23
77 108 MIKA Ivo Orel Obřany 15 M50 1966 2 00:39:05 00:10:27
78 121 HALMO Patrik Zeleneč 20 M40 1976 2 00:39:09 00:10:31
79 210 SZALVA Jiří Koválov 16 M50 1967 2 00:39:12 00:10:34
80 313 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 M65 1951 2 00:39:13 00:10:35
81 249 PETRÁŠ Dušan Enem pro nás 21 M40 1972 2 00:39:15 00:10:37
82 193 MEČÁROVÁ Iveta SANASPORT 6 Ž 1988 2 00:39:17 00:10:39
83 192 VYDARENÝ Vladislav Grafobal Skalica 17 M50 1966 2 00:39:35 00:10:56
84 265 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 22 M40 1976 2 00:39:40 00:11:02
85 118 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 4 Ž35 1983 2 00:39:51 00:11:12
86 168 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 Ž45 1964 2 00:39:51 00:11:13
87 344 RUSÍNOVÁ Monika 5 Ž35 1977 2 00:39:56 00:11:18
88 250 ONDRÁŠ Juraj Enem pro nás 23 M40 1973 2 00:40:00 00:11:22
89 114 KORČÁK Richard fajný 28 M 1991 2 00:40:02 00:11:24
90 328 MATULOVÁ Martina Brno 3 Ž45 1972 2 00:40:05 00:11:26
91 237 HOZA Michal 24 M40 1977 2 00:40:17 00:11:38
92 137 POLLÁK Martin TFA Team 29 M 1990 2 00:40:20 00:11:42
93 266 ŠIMANDL renatus Rohovce 25 M40 1975 2 00:40:37 00:11:59
94 330 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 Ž45 1967 2 00:40:38 00:12:00
95 327 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 5 M60 1957 2 00:40:56 00:12:18
96 200 ULLEROVÁ Mária Studienka 6 Ž35 1974 2 00:41:02 00:12:24
97 329 MATULA Jaroslav Brno 26 M40 1970 2 00:41:19 00:12:41
98 236 ZÍŠEK Rastislav ŠK Jablonica 27 M40 1972 2 00:41:30 00:12:52
99 142 ORTH Ján Zohor 18 M50 1963 2 00:41:44 00:13:05
100 316 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 1 M70 1948 2 00:41:53 00:13:14
101 338 RAFFAY Ivan 19 M50 1966 2 00:42:02 00:13:23
102 246 JANOTA Miroslav Schaeffler Skalica 28 M40 1973 2 00:42:10 00:13:32
103 158 BUČÁNY Pavol Zeleneč 29 M40 1972 2 00:42:15 00:13:37
104 301 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M65 1951 2 00:42:19 00:13:41
105 148 RAJČÁKOVÁ Lucia Bežecke strely Skalica 7 Ž35 1979 2 00:42:20 00:13:41
106 196 HRUŠECKÝ Igor Slávia Holíč 30 M40 1971 2 00:42:25 00:13:46
107 340 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 8 Ž35 1976 2 00:42:30 00:13:52
108 113 PROFOUS Petr Kanoistika O.N.V 6 M60 1958 2 00:42:45 00:14:07
109 243 MICHÁLEK Martin Skalica 31 M40 1978 2 00:42:47 00:14:09
110 153 PELC Vít OZZY Brno 20 M50 1967 2 00:42:59 00:14:21
111 146 BARTOŠ Miroslav Enem pro nás 32 M40 1973 2 00:43:01 00:14:23
112 213 NAVRÁTIL Lubomír 6 M65 1953 2 00:43:03 00:14:24
113 252 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 7 Ž 1984 2 00:43:06 00:14:27
114 337 RAFFAYOVÁ Světlana 5 Ž45 1967 2 00:43:08 00:14:30
115 101 STOLARIK Peter 2 M70 1947 2 00:43:13 00:14:35
116 103 MARKOVÁ Alice 6 Ž45 1970 2 00:43:15 00:14:37
117 141 FABRIK Miroslav 21 M50 1959 2 00:43:32 00:14:53
118 102 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 7 M65 1949 2 00:43:33 00:14:54
119 69 ČAMBAL Matej Holíč 30 M 1986 2 00:44:05 00:15:27
120 220 SKALICA David 31 M 1981 2 00:44:10 00:15:32
121 6 KABÁT Juraj Šlak Senica 33 M40 1976 2 00:44:14 00:15:36
122 239 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 7 Ž45 1963 2 00:44:31 00:15:52
123 165 VARMUŽA Jan Bradlan Brezová 8 M65 1952 2 00:44:35 00:15:57
124 261 HORÁK Peter Senica 32 M 1982 2 00:44:40 00:16:02
125 126 VACULKA Tomáš 34 M40 1977 2 00:44:51 00:16:13
126 222 KOCÁK Marek Kbelskí Strýci 33 M 1991 2 00:45:01 00:16:23
127 217 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 9 Ž35 1977 2 00:45:01 00:16:23
128 223 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 8 Ž45 1965 2 00:45:02 00:16:24
129 230 GORBATĚNKOV Alexandr Junior Holič 35 M40 1972 2 00:45:16 00:16:38
130 212 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 10 Ž35 1979 2 00:45:23 00:16:45
131 136 HUZSDIL René OIL 36 M40 1976 2 00:45:36 00:16:57
132 332 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 11 Ž35 1977 2 00:45:39 00:17:01
133 204 LUKAČOVIČ Peter Slimák Ulička Zeleneč 7 M60 1958 2 00:45:56 00:17:18
134 202 RUKAČOVIČ David 34 M 1983 2 00:46:18 00:17:40
135 203 UJLAKYOVÁ Monika Zeleneč 12 Ž35 1974 2 00:46:18 00:17:40
136 150 WOJČÍK Ondřej TFA Team 35 M 1991 2 00:46:36 00:17:58
137 335 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 22 M50 1961 2 00:46:57 00:18:19
138 207 HÉGROVÁ Ivona Balím Balím Hostěrádky 9 Ž45 1969 2 00:46:58 00:18:20
139 221 GLÖCKL Jan Spartan Race Training Group Podluží 36 M 1992 2 00:46:59 00:18:20
140 176 SLEZÁKOVÁ Kristýna 8 Ž 1986 2 00:46:59 00:18:21
141 147 SVĚTLÍKOVÁ Nikola 9 Ž 1990 2 00:47:00 00:18:22
142 175 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 9 M65 1953 2 00:47:01 00:18:23
143 350 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 10 Ž45 1970 2 00:47:09 00:18:31
144 233 DIVÁCKÝ Přemysl Orel Židenice 10 M65 1949 2 00:47:09 00:18:31
145 260 ŠEDIVÝ Jakub Slza Borský Mikuláš 37 M 1992 2 00:47:42 00:19:04
146 257 HYRÁNEK Vladimír 38 M 1979 2 00:47:44 00:19:05
147 268 HANČÍK Radovan 37 M40 1974 2 00:47:44 00:19:06
148 319 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 11 Ž45 1971 2 00:47:49 00:19:10
149 123 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 12 Ž45 1959 2 00:48:12 00:19:34
150 303 MECL Karel Triathlon Hodonín 23 M50 1963 2 00:48:21 00:19:42
151 116 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 8 M60 1955 2 00:48:32 00:19:54
152 312 KARAS Karel BK Hodonín 3 M70 1945 2 00:48:45 00:20:07
153 245 FORETNÍK František Krumvíř 11 M65 1951 2 00:48:47 00:20:09
154 321 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 9 M60 1957 2 00:49:21 00:20:43
155 156 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 13 Ž35 1982 2 00:49:57 00:21:18
156 232 BÁBÍKOVÁ Antonie Dolní Bojanovice 10 Ž 1991 2 00:50:23 00:21:44
157 160 ŠTETINA Jan Šefler Skalica 38 M40 1971 2 00:50:23 00:21:44
158 231 BÁBÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 24 M50 1963 2 00:50:26 00:21:48
159 152 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 14 Ž35 1975 2 00:50:49 00:22:10
160 186 KUČEROVÁ Jana Rohatec 13 Ž45 1971 2 00:50:55 00:22:16
161 159 HAJOSSY Miroslav Koválov 4 M70 1946 2 00:51:04 00:22:25
162 317 FABRIKOVÁ Blanka 14 Ž45 1960 2 00:51:06 00:22:28
163 342 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 12 M65 1952 2 00:51:36 00:22:57
164 149 FLÝNČA Tryskáč AK AJAŠK Slavia Trnava 25 M50 1961 2 00:51:36 00:22:57
165 326 TOMÁNKOVÁ Stanislava 15 Ž45 1955 2 00:52:28 00:23:50
166 198 HURBAN Jozef 39 M40 1971 2 00:52:45 00:24:07
167 234 PÁLKA Adam Bratislava 39 M 1988 2 00:52:57 00:24:19
168 172 KOLLÁROVÁ Erika Borský Svatý Júr 11 Ž 1997 2 00:53:35 00:24:56
169 241 WALDECKER Pavol Senica 10 M60 1956 2 00:53:54 00:25:16
170 348 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 16 Ž45 1972 2 00:54:16 00:25:38
171 104 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 13 M65 1953 2 00:54:43 00:26:05
172 336 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 11 M60 1954 2 00:55:53 00:27:15
173 315 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 5 M70 1937 2 00:55:58 00:27:20
174 308 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 6 M70 1941 2 00:55:59 00:27:20
175 171 NEUROČNÁ Monika 15 Ž35 1975 2 00:58:02 00:29:23
176 170 KNOTKOVÁ Ivana 16 Ž35 1980 2 00:58:02 00:29:23
177 247 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 7 M70 1945 2 00:59:08 00:30:30
178 174 MARTÍNKOVÁ Drahoslava Holíč 12 Ž 1985 2 00:59:38 00:30:59
179 309 MAIXNER Václav Orel Čebín 8 M70 1941 2 01:00:40 00:32:01
180 191 KARAS Josef 14 M65 1951 2 01:01:27 00:32:48
181 267 FILÍPKOVÁ Šárka Hodonín 13 Ž 1999 2 01:01:45 00:33:07
182 324 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 17 Ž45 1964 2 01:07:31 00:38:52
183 195 HRNČÍRIK Štefan Lokomotiva Vrútky 9 M70 1942 2 01:08:11 00:39:33
184 185 CHARVÁTOVÁ Lucie 17 Ž35 1979 2 01:08:47 00:40:08
185 349 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 14 Ž 1999 2 01:10:23 00:41:44
186 240 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK Wiky Kyjov 15 Ž 1994 2 01:11:04 00:42:25

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.