Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 11.02.2017 08:00 do 11.02.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků126
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 172 FOLLER David VSK Univerzita Brno 1 Jři 1999 1 00:19:38
2 6 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 2 Jři 1998 1 00:19:42 00:00:04
3 157 VANDROVEC Václav Best for run TEAM 1 Dci 2001 1 00:21:14 00:01:36
4 81 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 3 Jři 1999 1 00:21:23 00:01:45
5 68 STANÍČEK Pavel Brno 2 Dci 2001 1 00:21:30 00:01:51
6 189 SLAVÍK Ondřej Sokol Přísnotice 3 Dci 2001 1 00:21:38 00:01:59
7 19 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 4 Dci 2001 1 00:21:41 00:02:02
8 188 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 1 Jky 1999 1 00:22:28 00:02:49
9 166 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 4 Jři 1999 1 00:22:51 00:03:12
10 151 DOVRTĚL Radek Rájec 5 Jři 1999 1 00:23:07 00:03:29
11 82 CHROMÁ Kateřina AK Olymp Brno 1 Ž 1994 1 00:23:08 00:03:30
12 66 GRYC Vojtěch Tesla Brno 5 Dci 2001 1 00:23:11 00:03:32
13 57 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 2 Ž 1993 1 00:23:12 00:03:33
14 33 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 3 Ž 1983 1 00:23:14 00:03:35
15 1 ŠTĚPÁNEK Radek RSFK 6 Jři 1998 1 00:23:30 00:03:51
16 162 JANKOVÁ Magda RUN& MUM 4 Ž 1980 1 00:23:35 00:03:56
17 58 KOMENDA Jan ZBM Brno 7 Jři 1999 1 00:23:37 00:03:59
18 46 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Dky 2001 1 00:23:38 00:04:00
19 14 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 5 Ž 1993 1 00:23:40 00:04:01
20 4 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 6 Dci 2000 1 00:23:49 00:04:10
21 165 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 7 Dci 2001 1 00:23:51 00:04:12
22 184 HRUŠKOVÁ Alžběta Ekol Team Brno 2 Dky 2000 1 00:23:51 00:04:12
23 50 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 6 Ž 1995 1 00:23:58 00:04:20
24 182 JANÍK Petr Orel - Židenice 8 Jři 1999 1 00:24:14 00:04:36
25 9 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:24:21 00:04:42
26 61 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 8 Dci 2002 1 00:24:28 00:04:50
27 161 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1976 1 00:24:53 00:05:15
28 30 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 2000 1 00:25:16 00:05:37
29 174 VACH Jan 9 Dci 2001 1 00:25:21 00:05:42
30 163 INGRŠT Matěj KOB Moira Brno 9 Jři 1999 1 00:25:35 00:05:56
31 187 PROCHÁZKOVÁ Monika Elite Sport Boskovice 7 Ž 1990 1 00:25:43 00:06:05
32 158 CERHÁK Radim Rájec 10 Dci 2000 1 00:25:48 00:06:10
33 199 ODEHNALOVÁ Ludmila Muráňský klub 8 Ž 1986 1 00:26:12 00:06:33
34 5 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 4 Dky 2000 1 00:26:33 00:06:54
35 191 BURIAN Petr Níhov 1 XM 1996 1 00:26:35 00:06:56
36 72 PŘIKRYLOVÁ Lenka SK Podolí 2 Jky 1998 1 00:26:36 00:06:57
37 175 ČECH Štěpán 11 Dci 2001 1 00:26:39 00:07:00
38 75 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2001 1 00:26:42 00:07:03
39 8 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 1 ŽV2 1962 1 00:26:53 00:07:14
40 11 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 3 ŽV1 1975 1 00:26:55 00:07:16
41 67 HYNKOVÁ Lada VVM 2 ŽV2 1965 1 00:26:58 00:07:19
42 177 KAKÁČ Radim Bike trial Blansko 2 XM 1967 1 00:26:59 00:07:20
43 164 KROPÁČKOVÁ Daniela Brno 6 Dky 2001 1 00:27:00 00:07:21
44 64 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 4 ŽV1 1970 1 00:27:01 00:07:23
45 180 BUDIŠOVÁ Michaela Lomnice 9 Ž 1990 1 00:27:10 00:07:32
46 47 VODÁK Martin Turbo team 3 XM 1991 1 00:27:11 00:07:32
47 198 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 7 Dky 2000 1 00:27:12 00:07:33
48 159 ALEXA Michal Rájec 10 Jři 1999 1 00:27:19 00:07:40
49 36 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 ŽV2 1967 1 00:27:25 00:07:46
50 186 FARSKÁ Michaela ELITE sport Boskovice 10 Ž 1986 1 00:27:36 00:07:57
51 27 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 11 Ž 1993 1 00:27:36 00:07:58
52 21 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 3 Jky 1998 1 00:27:50 00:08:11
53 16 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 4 Jky 1999 1 00:27:51 00:08:12
54 192 BEDNÁŘOVÁ Iva ACT leraK Blansko 8 Dky 2000 1 00:27:57 00:08:18
55 183 NÁDENÍČKOVÁ Olga Elite Sport Boskovice 12 Ž 1984 1 00:28:01 00:08:23
56 167 HÁJKOVÁ Veronika Doubravice nad Svitavou 5 ŽV1 1974 1 00:28:05 00:08:26
57 179 HOŘÍNKOVÁ Dita Střelka Brno 13 Ž 1994 1 00:28:05 00:08:27
58 20 MLEJNEK Artuš SK Slatina 12 Dci 2001 1 00:28:10 00:08:31
59 22 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 9 Dky 2001 1 00:28:13 00:08:34
60 43 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:28:19 00:08:41
61 76 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 4 XM 1965 1 00:28:22 00:08:43
62 78 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 11 Jři 1999 1 00:28:23 00:08:44
63 83 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 14 Ž 1991 1 00:28:30 00:08:51
64 63 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod / Brno 6 ŽV1 1970 1 00:28:48 00:09:09
65 24 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 5 XM 1970 1 00:28:53 00:09:14
66 59 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 2 ŽV3 1956 1 00:28:55 00:09:16
67 155 SUCHÁNEK Zdeněk 6 XM 1964 1 00:28:56 00:09:17
68 38 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 7 XM 1982 1 00:29:02 00:09:23
69 49 RUSÍNOVÁ Monika 7 ŽV1 1977 1 00:29:05 00:09:27
70 37 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 8 XM 1976 1 00:29:07 00:09:28
71 70 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 8 ŽV1 1977 1 00:29:12 00:09:33
72 193 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 5 Jky 1999 1 00:29:18 00:09:39
73 154 HANOUSKOVÁ Michaela Moravec Team 9 ŽV1 1974 1 00:29:21 00:09:42
74 156 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 10 ŽV1 1974 1 00:29:21 00:09:42
75 23 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 4 ŽV2 1962 1 00:29:23 00:09:44
76 178 KLUKNAVSKÁ Iveta Hodonín 15 Ž 1989 1 00:29:24 00:09:46
77 17 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 9 XM 1973 1 00:29:32 00:09:53
78 40 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 11 ŽV1 1975 1 00:29:46 00:10:08
79 173 KOPECKÁ Kateřina SSDH Sychotín 16 Ž 1994 1 00:29:51 00:10:12
80 79 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 12 ŽV1 1970 1 00:29:52 00:10:13
81 28 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 13 ŽV1 1975 1 00:29:55 00:10:16
82 80 SLÁMOVÁ Barbora Brno 17 Ž 1981 1 00:29:55 00:10:16
83 71 ČERNÁ Lenka 18 Ž 1981 1 00:30:10 00:10:31
84 44 KOBÁŇOVÁ Kateřina 19 Ž 1981 1 00:30:13 00:10:35
85 170 JÍCHOVÁ Karolína Artaban Morávia JTK 20 Ž 1991 1 00:30:22 00:10:43
86 3 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 14 ŽV1 1974 1 00:30:31 00:10:52
87 29 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 15 ŽV1 1968 1 00:30:33 00:10:54
88 52 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 21 Ž 1997 1 00:30:33 00:10:54
89 153 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 10 Dky 2000 1 00:30:50 00:11:11
90 31 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 22 Ž 1980 1 00:31:06 00:11:28
91 26 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 16 ŽV1 1971 1 00:31:17 00:11:39
92 45 ŠEVČÍKOVÁ Alena Tišnov 23 Ž 1986 1 00:31:24 00:11:45
93 32 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 1 00:31:26 00:11:47
94 2 SVOBODOVÁ Martina Orel Obřany 17 ŽV1 1975 1 00:31:28 00:11:49
95 62 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 24 Ž 1983 1 00:31:29 00:11:50
96 77 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky Brno 25 Ž 1983 1 00:31:45 00:12:06
97 190 BURIAN Petr Níhov 10 XM 1965 1 00:32:08 00:12:29
98 53 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 11 Dky 2000 1 00:32:14 00:12:36
99 84 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 26 Ž 1989 1 00:32:18 00:12:39
100 171 JALOVÁ Margita Letovice 4 ŽV3 1954 1 00:32:21 00:12:42
101 39 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 27 Ž 1982 1 00:32:22 00:12:44
102 34 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 5 ŽV3 1950 1 00:32:23 00:12:45
103 18 SEIBT David Neslovice 11 XM 1975 1 00:32:28 00:12:49
104 55 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 12 Jři 1999 1 00:32:29 00:12:50
105 176 PELLOVÁ Gabriela 28 Ž 1979 1 00:32:32 00:12:53
106 7 MACHARÁČKOVÁ Karolína 29 Ž 1978 1 00:32:38 00:12:59
107 160 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 18 ŽV1 1977 1 00:32:46 00:13:07
108 73 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 5 ŽV2 1966 1 00:32:56 00:13:17
109 35 MOKRÁ Regina Brno 19 ŽV1 1968 1 00:32:58 00:13:19
110 181 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 6 ŽV2 1960 1 00:33:08 00:13:30
111 41 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 7 ŽV2 1965 1 00:33:09 00:13:30
112 194 OSTRÁ Kateřina 20 ŽV1 1976 1 00:34:39 00:15:00
113 51 KOČÍ Hana Brno 21 ŽV1 1971 1 00:35:09 00:15:30
114 60 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 8 ŽV2 1966 1 00:35:14 00:15:35
115 152 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 12 XM 1973 1 00:35:14 00:15:36
116 195 NĚMCOVÁ Doubravka Doubravice 30 Ž 1980 1 00:35:18 00:15:39
117 169 MAZÁNEK Matěj Moravec Team 13 Dci 2000 1 00:36:00 00:16:21
118 168 HOFMANOVÁ Romana Boskovice 6 Jky 1998 1 00:36:00 00:16:21
119 185 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 7 Jky 1999 1 00:36:26 00:16:48
120 74 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 6 ŽV3 1946 1 00:36:46 00:17:07
121 197 BELLOVIČ Šimon FSPS.Muni 13 XM 1992 1 00:37:45 00:18:06
122 196 TEPLÝ Ondřej 14 XM 1995 1 00:37:45 00:18:07
123 65 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 15 XM 1937 1 00:39:27 00:19:48
124 12 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 7 ŽV3 1955 1 00:44:09 00:24:31
125 10 HRUBÝ Milan Blansko 16 XM 1938 1 00:53:00 00:33:21

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 25 KRÁLOVÁ Anežka Jky 1999

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.