Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 03.06.2018 08:30 do 03.06.2018 15:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 12:00 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2018
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)13,30
Počet kol1
Počet závodníků170
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 264 KUČERA Martin ELEVENTEAM - VSK Univerzita Brno 1 M_B 1980 1 00:46:56
2 35 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M_B 1982 1 00:47:30 00:00:34
3 34 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 3 M_B 1983 1 00:47:56 00:00:59
4 342 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 1 M_A 1984 1 00:48:27 00:01:31
5 260 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 M_C 1977 1 00:48:41 00:01:44
6 72 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 1 M_D 1973 1 00:48:57 00:02:00
7 69 ŘÍHA Jaroslav VSK UNI Brno / Orel Kuřim 1 Jun 1999 1 00:49:35 00:02:38
8 53 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M_C 1977 1 00:49:44 00:02:48
9 212 CHLUPÁČ Dominik 2 M_A 1993 1 00:49:56 00:02:59
10 68 LYSÁK Vlastimil Mikulov 3 M_A 1986 1 00:50:35 00:03:39
11 347 PSOTA Andrej AŠK Grafobal Skalica 2 M_D 1970 1 00:50:43 00:03:47
12 54 JURČÍK Josef Skalica 3 M_C 1977 1 00:51:43 00:04:47
13 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 3 M_D 1970 1 00:51:58 00:05:02
14 56 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 4 M_A 1985 1 00:52:11 00:05:14
15 333 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 M_E 1965 1 00:52:33 00:05:36
16 213 BUČEK Petr AC Moravská Slavia Brno 5 M_A 1994 1 00:52:37 00:05:40
17 23 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 6 M_A 1985 1 00:52:47 00:05:51
18 295 MASARYK Pavol Dojč 4 M_B 1980 1 00:53:24 00:06:27
19 3 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 7 M_A 1984 1 00:53:33 00:06:36
20 27 KOMÁREK Roman Schaeffler 4 M_C 1977 1 00:53:42 00:06:45
21 43 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_B 1983 1 00:53:51 00:06:54
22 60 SKALA Tomáš AK Junior Holíč 8 M_A 1995 1 00:53:53 00:06:56
23 59 VLASÁK Petr Šaratice 1 M_F 1980 1 00:54:16 00:07:20
24 57 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 2 M_E 1968 1 00:54:17 00:07:21
25 359 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 5 M_C 1975 1 00:54:18 00:07:22
26 204 VRAŇAN Josef Šachový klub Dolní Bojanovice 5 M_B 1981 1 00:54:35 00:07:38
27 6 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_A 1986 1 00:54:42 00:07:46
28 363 KAZDA Petr 4 M_D 1970 1 00:54:45 00:07:48
29 28 MIKULA Miroslav Radošovce 1 M_G 1957 1 00:54:49 00:07:53
30 45 ČERMÁK Gabriel Holíč 6 M_B 1979 1 00:55:26 00:08:29
31 12 KOZÁNEK Petr Extra Brno 9 M_A 1989 1 00:55:35 00:08:39
32 26 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 3 M_E 1967 1 00:55:44 00:08:47
33 8 GULIŠ Václav 2 M_F 1959 1 00:55:50 00:08:54
34 266 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 7 M_B 1982 1 00:55:54 00:08:57
35 1 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž_D 1970 1 00:56:01 00:09:04
36 37 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 5 M_D 1971 1 00:56:11 00:09:15
37 202 MIKULA Richard Bruntál 4 M_E 1966 1 00:56:19 00:09:23
38 62 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_A 1993 1 00:56:51 00:09:54
39 272 KORVAS Josef AK Hodonín 5 M_E 1964 1 00:56:53 00:09:57
40 360 KONEČNÝ Aleš passyteam 10 M_A 1988 1 00:57:06 00:10:09
41 281 NEUMANN Martin Strážnice 11 M_A 1986 1 00:57:07 00:10:11
42 47 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 3 M_F 1960 1 00:57:19 00:10:23
43 334 HYRÁNEK Vladimír Kúty 8 M_B 1979 1 00:57:51 00:10:55
44 331 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 4 M_F 1963 1 00:57:53 00:10:56
45 341 HUDEČEK Petr Karpatské Naděje 6 M_C 1978 1 00:58:01 00:11:05
46 361 BUZEK Jan Borský Mikuláš 6 M_D 1973 1 00:58:08 00:11:11
47 15 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 1 00:58:12 00:11:15
48 265 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 2 Ž_B 1983 1 00:58:14 00:11:18
49 201 NOVOTNÁ Martina Onemec 3 Ž_A 1988 1 00:58:32 00:11:35
50 356 POLÁŠEK Vít --- 7 M_C 1976 1 00:58:35 00:11:38
51 283 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 9 M_B 1981 1 00:58:40 00:11:43
52 29 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 2 M_G 1957 1 00:58:41 00:11:44
53 287 VINTR Tomáš AK Junior Holič 10 M_B 1983 1 00:58:51 00:11:54
54 2 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 6 M_E 1968 1 00:59:04 00:12:07
55 44 BARTOŇKOVÁ Nina Brno Žabiny 4 Ž_A 1990 1 00:59:16 00:12:19
56 14 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M_H 1951 1 00:59:28 00:12:31
57 261 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M_H 1950 1 00:59:39 00:12:42
58 13 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 M_G 1958 1 00:59:46 00:12:49
59 267 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 5 Ž_A 1986 1 01:00:03 00:13:06
60 274 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 3 Ž_B 1979 1 01:00:38 00:13:42
61 292 TRUISSARD Mária AK Junior Holíč 6 Ž_A 1987 1 01:00:46 00:13:49
62 270 GIEBL Radek Tišnov 8 M_C 1975 1 01:01:14 00:14:17
63 320 FABUŠ Milan Tomky 7 M_D 1972 1 01:01:18 00:14:22
64 346 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 9 M_C 1976 1 01:01:28 00:14:32
65 344 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 4 M_G 1957 1 01:01:30 00:14:34
66 208 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radh.-Kulturní 1761 Rožnov pod Radh. 5 M_F 1961 1 01:01:50 00:14:53
67 40 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_F 1963 1 01:02:16 00:15:20
68 340 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 8 M_D 1973 1 01:02:16 00:15:20
69 339 LÉTAL Luboš ROzběháme Břeclav 12 M_A 1990 1 01:02:28 00:15:31
70 262 VÁCLAVÍK Tomáš BOLATICE 11 M_B 1982 1 01:02:28 00:15:31
71 278 GARŠIC Tomáš Hodonín 13 M_A 1985 1 01:02:46 00:15:49
72 74 SLOUKA Jiří Blažovice 12 M_B 1983 1 01:03:20 00:16:23
73 63 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 10 M_C 1975 1 01:03:44 00:16:47
74 52 HLAVATÁ Alexandra Brno 1 Ž_E 1967 1 01:04:37 00:17:40
75 61 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 9 M_D 1971 1 01:04:45 00:17:49
76 5 MAREK Jaromír Brno 7 M_E 1964 1 01:04:46 00:17:50
77 298 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_B 1982 1 01:05:16 00:18:19
78 291 SZALVA Jiří Koválov 8 M_E 1967 1 01:05:37 00:18:40
79 350 MASAŘ Marek 14 M_A 1992 1 01:05:39 00:18:42
80 268 FLÍČEK Jaroslav FC Čejkovice 11 M_C 1976 1 01:05:42 00:18:46
81 336 ŠEVČÍK Pavel Spartan Šaratice 15 M_A 1984 1 01:05:59 00:19:02
82 25 RUSÍNOVÁ Monika 1 Ž_C 1977 1 01:05:59 00:19:03
83 36 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 Ž_E 1964 1 01:06:05 00:19:09
84 271 BUZIK Filip Šaštín 2 Jun 2000 1 01:06:13 00:19:16
85 24 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 M_H 1951 1 01:06:16 00:19:19
86 38 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 9 M_E 1964 1 01:06:37 00:19:41
87 31 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 5 M_G 1957 1 01:07:11 00:20:14
88 349 TVARŮŽKA Tomáš Kroměříž 10 M_D 1972 1 01:07:39 00:20:42
89 49 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 7 Ž_A 1989 1 01:07:51 00:20:54
90 273 TOMČAL Dušan Lipov 11 M_D 1973 1 01:07:52 00:20:55
91 64 MATULOVÁ Martina Brno 2 Ž_D 1972 1 01:07:56 00:21:00
92 297 MIKA Ivo Orel Obřany 10 M_E 1966 1 01:08:15 00:21:18
93 32 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M_H 1951 1 01:08:40 00:21:43
94 326 BAREŠOVÁ Šárka Kralupy nad Vltavou 2 Ž_C 1978 1 01:08:45 00:21:48
95 206 MASAŘ Ivan 16 M_A 1993 1 01:08:52 00:21:55
96 362 VRÁNA Filip Vracov 12 M_C 1976 1 01:09:08 00:22:12
97 33 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 1 M_I 1948 1 01:09:26 00:22:30
98 355 ŠEVČÍKOVÁ Lucie TJ Sokol Luleč 5 Ž_B 1979 1 01:09:33 00:22:36
99 354 PELC Vít OZZY Brno 11 M_E 1967 1 01:09:37 00:22:40
100 70 RAFFAYOVÁ Světlana 3 Ž_E 1967 1 01:09:42 00:22:45
101 358 DVOŘÁK David (CZE) 13 M_C 1976 1 01:09:52 00:22:56
102 4 MARKOVÁ Alice Brno 3 Ž_D 1970 1 01:10:01 00:23:05
103 258 ČECHOVÁ Katarína Holíč 4 Ž_D 1973 1 01:10:16 00:23:19
104 71 RAFFAY Ivan 12 M_E 1966 1 01:10:22 00:23:25
105 203 KADLEC Tomáš Šaratice 17 M_A 1984 1 01:10:23 00:23:27
106 351 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 M_G 1954 1 01:10:32 00:23:35
107 284 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 2 Ž_F 1963 1 01:10:41 00:23:44
108 7 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 6 M_H 1949 1 01:11:11 00:24:14
109 41 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 8 Ž_A 1991 1 01:11:16 00:24:20
110 78 SOBOTKA Martin 14 M_C 1976 1 01:11:16 00:24:20
111 205 PROFOUS Petr Baláž Extreme Team Ostrava 7 M_G 1958 1 01:11:19 00:24:23
112 345 VRÁNEK David 15 M_C 1978 1 01:11:31 00:24:34
113 280 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 9 Ž_A 1984 1 01:11:36 00:24:40
114 300 KRIST Ondřej Kyjov 3 Jun 2001 1 01:11:38 00:24:41
115 18 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 6 M_F 1961 1 01:12:39 00:25:42
116 21 KRESTA Roman Orel Židenice 13 M_E 1965 1 01:13:18 00:26:22
117 257 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 8 M_G 1958 1 01:13:34 00:26:38
118 251 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 6 Ž_B 1979 1 01:13:41 00:26:45
119 209 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 9 M_G 1955 1 01:13:53 00:26:56
120 275 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 2 M_I 1946 1 01:14:06 00:27:09
121 338 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 4 Ž_E 1965 1 01:14:09 00:27:12
122 259 RAJČÁKOVÁ Lucia Bezecke strely skalica 7 Ž_B 1979 1 01:14:31 00:27:34
123 207 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 3 Ž_C 1977 1 01:14:58 00:28:02
124 277 KUBÍČEK Pavel Relax Dobré Pole Orel Žďár nad Sázavou 7 M_H 1953 1 01:15:38 00:28:41
125 279 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 18 M_A 1992 1 01:15:56 00:29:00
126 335 KUBÍČKOVÁ Jana Újezd u Brna 10 Ž_A 1987 1 01:16:23 00:29:27
127 51 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 5 Ž_D 1970 1 01:17:23 00:30:27
128 20 HÉGROVÁ Ivona 6 Ž_D 1969 1 01:17:50 00:30:54
129 343 MATULA Jaroslav Brno 12 M_D 1970 1 01:17:53 00:30:56
130 58 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 7 Ž_D 1971 1 01:18:07 00:31:10
131 254 MECL Karel BK Hodonín 7 M_F 1963 1 01:18:21 00:31:25
132 282 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 8 M_H 1953 1 01:18:32 00:31:36
133 67 HANČÍK Radovan 16 M_C 1974 1 01:18:51 00:31:54
134 289 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 19 M_A 1991 1 01:19:44 00:32:48
135 42 VOLAVÝ Vladimír Fit online 10 M_G 1955 1 01:20:25 00:33:28
136 22 DOSTÁLOVÁ Vendula 8 Ž_B 1981 1 01:21:00 00:34:03
137 253 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 3 Ž_F 1959 1 01:21:18 00:34:22
138 353 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 4 Ž_C 1975 1 01:22:15 00:35:18
139 296 PLANKA Vojtěch BK VP Malacky 11 M_G 1955 1 01:22:55 00:35:59
140 65 FABRIK Miroslav 8 M_F 1959 1 01:24:23 00:37:27
141 269 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 9 Ž_B 1982 1 01:24:24 00:37:27
142 293 BÁBÍKOVÁ Antonie 11 Ž_A 1991 1 01:24:42 00:37:46
143 294 BÁBÍK Antonín Vacenovice 9 M_F 1963 1 01:24:44 00:37:47
144 73 TOMÁNKOVÁ Stanislava 1 Ž_G 1955 1 01:24:46 00:37:50
145 330 HRADSKÁ Eva 5 Ž_C 1977 1 01:24:47 00:37:51
146 16 KARAS Karel BK Hodonín 3 M_I 1945 1 01:25:07 00:38:10
147 77 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 9 M_H 1952 1 01:25:35 00:38:38
148 210 SPARGEL Ladislav 13 M_D 1973 1 01:26:19 00:39:22
149 19 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 12 M_G 1954 1 01:26:25 00:39:29
150 319 FUKSA Karel TTC Brno 4 M_I 1946 1 01:26:48 00:39:51
151 66 FABRIKOVÁ Blanka 4 Ž_F 1960 1 01:26:55 00:39:58
152 46 KUČEROVÁ Jana Rohatec 8 Ž_D 1971 1 01:27:20 00:40:24
153 30 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 5 M_I 1937 1 01:28:00 00:41:04
154 299 LUKOVSKÁ Andrea Kyjov 9 Ž_D 1973 1 01:28:06 00:41:09
155 9 HOLÝ Josef Orel Židenice 6 M_I 1941 1 01:28:37 00:41:41
156 322 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 6 Ž_C 1976 1 01:28:51 00:41:54
157 211 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 10 M_H 1953 1 01:32:23 00:45:26
158 10 MAIXNER Václav Orel Čebín 7 M_I 1941 1 01:34:34 00:47:37
159 263 HLADKÁ Ivana Cyklo Morava 10 Ž_D 1969 1 01:35:41 00:48:44
160 75 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 1 Jky 1999 1 01:36:47 00:49:50
161 76 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 11 Ž_D 1972 1 01:37:09 00:50:13
162 55 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 8 M_I 1945 1 01:38:09 00:51:12
163 290 FILÍPKOVÁ Šárka 2 Jky 1999 1 01:39:38 00:52:42
164 352 GREGOR Michal 20 M_A 1994 1 01:41:59 00:55:03
165 348 DOSTÁLOVÁ Lenka Hal 3000 5 Ž_F 1961 1 01:42:39 00:55:43
166 286 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK WiKi Kyjov 12 Ž_A 1994 1 01:43:38 00:56:41
167 256 HAJOSSY Miroslav Koválov 9 M_I 1946 1 01:45:57 00:59:00
168 39 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 5 Ž_E 1964 1 01:48:56 01:02:00
169 50 CHARVÁTOVÁ Lucie Hodonín 10 Ž_B 1979 1 01:51:40 01:04:43
170 276 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 10 M_I 1939 1 00:45:33

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.