Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 12.03.2016 08:00 do 12.03.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Vít Sikora
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol3
Počet závodníků191
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 19 FIALA Dan Elite Sport Team 1 Jři 1997 3 00:17:00
2 209 KLÍČ David Elite Sport Boskovice 1 Dci 2000 3 00:17:20 00:00:20
3 6 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 2 Jři 1997 3 00:17:27 00:00:26
4 63 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 2 Dci 2000 3 00:17:30 00:00:30
5 217 ŠTĚPÁNEK Gabriel JAC Brno 3 Dci 1999 3 00:17:49 00:00:48
6 82 VABROUŠEK Filip 4 Dci 1999 3 00:17:58 00:00:57
7 245 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 1 XM 1981 3 00:18:19 00:01:19
8 17 FIALA Andrej Elitesport Team 3 Jři 1998 3 00:18:25 00:01:25
9 124 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 4 Jři 1997 3 00:18:35 00:01:35
10 248 PRIESSNITZ Jan SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 5 Jři 1998 3 00:18:38 00:01:37
11 67 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 5 Dci 1999 3 00:18:38 00:01:38
12 48 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 6 Jři 1998 3 00:18:40 00:01:39
13 25 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 7 Jři 1997 3 00:18:43 00:01:43
14 256 PROCHÁZKA Jakub SKOL Brno 6 Dci 2000 3 00:18:45 00:01:44
15 58 TOMEK Jiří Athletic runners club 8 Jři 1997 3 00:18:51 00:01:51
16 57 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 1 Ž 1995 3 00:18:55 00:01:55
17 229 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 1 Dky 1999 3 00:19:03 00:02:02
18 1 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 7 Dci 2000 3 00:19:06 00:02:06
19 4 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 8 Dci 1999 3 00:19:30 00:02:30
20 18 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 2 Ž 1993 3 00:19:31 00:02:31
21 28 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 9 Dci 2002 3 00:19:35 00:02:35
22 232 KNOS Jan Tvarožná 2 XM 1978 3 00:19:40 00:02:40
23 30 PUKLOVÁ Patrícia Šport Team Hritz 3 Ž 1986 3 00:19:43 00:02:42
24 59 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1986 3 00:19:59 00:02:59
25 102 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 10 Dci 2000 3 00:20:13 00:03:13
26 236 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 5 Ž 1983 3 00:20:16 00:03:15
27 264 RICHTER Zdeněk Brno 3 XM 1980 3 00:20:17 00:03:17
28 261 PEROUTKA Tomáš Velké Němčice 4 XM 1985 3 00:20:24 00:03:23
29 99 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 11 Dci 1999 3 00:20:29 00:03:29
30 29 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 3 00:20:32 00:03:32
31 50 HRAZDIRA Jonáš AC Moravská Slavia Brno 12 Dci 1999 3 00:20:36 00:03:35
32 237 PRIESSNITZ Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 13 Dci 2001 3 00:20:38 00:03:38
33 64 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 2 Dky 2000 3 00:20:38 00:03:38
34 49 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 3 00:20:40 00:03:40
35 69 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 6 Ž 1993 3 00:20:46 00:03:46
36 89 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 14 Dci 2001 3 00:20:56 00:03:56
37 249 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 3 00:20:59 00:03:59
38 202 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 15 Dci 1999 3 00:21:02 00:04:02
39 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 3 ŽV1 1969 3 00:21:03 00:04:03
40 259 JELÍNEK Adam Brno 16 Dci 1999 3 00:21:06 00:04:05
41 244 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 4 ŽV1 1972 3 00:21:14 00:04:14
42 42 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 9 Jři 1998 3 00:21:17 00:04:17
43 81 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 7 Ž 1979 3 00:21:18 00:04:18
44 39 VÍTOVÁ Pavla C-Base 8 Ž 1987 3 00:21:28 00:04:27
45 218 TEŠNAR Michal Tatran Kohoutovice 17 Dci 2001 3 00:21:29 00:04:29
46 210 COUFALOVÁ Dominika AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1994 3 00:21:33 00:04:33
47 119 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 10 Jři 1998 3 00:21:37 00:04:37
48 66 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1982 3 00:21:40 00:04:40
49 96 VACULOVÁ Lucie 11 Ž 1982 3 00:21:41 00:04:40
50 92 CESAR David ARC Brno 5 XM 1994 3 00:21:48 00:04:47
51 108 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 6 XM 1965 3 00:21:49 00:04:49
52 225 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 1999 3 00:21:51 00:04:51
53 254 BUCHTA Vít Bořetice 7 XM 1977 3 00:21:53 00:04:53
54 223 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2000 3 00:21:55 00:04:54
55 235 KADLEC Jiří Sokol Radostice 11 Jři 1997 3 00:21:55 00:04:55
56 73 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 8 XM 1988 3 00:21:55 00:04:55
57 74 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 9 XM 1991 3 00:21:56 00:04:56
58 27 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 12 Ž 1987 3 00:21:58 00:04:58
59 221 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 5 Dky 2000 3 00:21:59 00:04:59
60 106 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 6 Dky 1999 3 00:22:00 00:05:00
61 36 HLAVATÁ Alexandra Brno 5 ŽV1 1967 3 00:22:04 00:05:04
62 272 KOPECKÝ Jakub Brno 10 XM 1990 3 00:22:11 00:05:10
63 110 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 6 ŽV1 1970 3 00:22:12 00:05:12
64 260 PEROUTKOVÁ Alena Velké Němčice 13 Ž 1987 3 00:22:12 00:05:12
65 70 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 14 Ž 1991 3 00:22:23 00:05:23
66 80 TICHÁ Karolína Elite Sport Boskovice 1 Jky 1998 3 00:22:24 00:05:24
67 78 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 2 ŽV2 1964 3 00:22:27 00:05:27
68 266 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 7 Dky 1999 3 00:22:41 00:05:41
69 125 ČECH Ladislav BehejBrno.com 11 XM 1973 3 00:22:47 00:05:47
70 65 FUČÍKOVÁ Hana Černín 15 Ž 1977 3 00:22:56 00:05:56
71 94 KALDOVÁ Veronika Jedem stopem 2 Jky 1997 3 00:22:57 00:05:57
72 247 KACER Jakub SK Speed Brno 18 Dci 2000 3 00:22:59 00:05:59
73 43 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 3 ŽV2 1962 3 00:22:59 00:05:59
74 220 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 3 Jky 1997 3 00:23:01 00:06:01
75 222 KIESEL Lukáš Sokol Bílovice nad Svitavou 19 Dci 2003 3 00:23:03 00:06:02
76 228 HEJDUK Michal HC Boskovice 12 Jři 1997 3 00:23:06 00:06:06
77 246 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 20 Dci 1999 3 00:23:09 00:06:09
78 33 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 4 ŽV2 1962 3 00:23:11 00:06:11
79 3 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 8 Dky 2000 3 00:23:16 00:06:16
80 114 JANKOVÁ Magda Brno 16 Ž 1980 3 00:23:16 00:06:16
81 112 ONDROUŠEK David Blansko 12 XM 1994 3 00:23:16 00:06:16
82 95 KONEČNÁ Iveta Jedem stopem 4 Jky 1997 3 00:23:21 00:06:21
83 40 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 17 Ž 1979 3 00:23:23 00:06:23
84 103 HAVRÁNKOVÁ Marta BehejBrno.com 18 Ž 1989 3 00:23:25 00:06:24
85 226 PŘIKRYLOVÁ Lenka SK Podolí 5 Jky 1998 3 00:23:25 00:06:24
86 105 SLAVÍČKOVÁ Jarmila BehejBrno.com 1 ŽV3 1956 3 00:23:27 00:06:27
87 46 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 7 ŽV1 1970 3 00:23:29 00:06:29
88 22 VOLAVÁ Ivana Fit online 5 ŽV2 1964 3 00:23:30 00:06:29
89 270 KADLECOVÁ Jiřina Brno 19 Ž 1978 3 00:23:30 00:06:30
90 41 MATUŠKOVÁ Marie RSFK 20 Ž 1985 3 00:23:31 00:06:31
91 21 SMRČKOVÁ Jana BehejBrno.com 6 ŽV2 1964 3 00:23:33 00:06:32
92 201 KOLEGAROVÁ Gabriela Orel Židenice - Sokol Přísnotice 9 Dky 1999 3 00:23:38 00:06:38
93 111 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 8 ŽV1 1970 3 00:23:45 00:06:45
94 241 GRYC Ondřej Tesla Brno 21 Dci 2004 3 00:23:55 00:06:55
95 68 CRHÁN Jiří Brno 13 XM 1979 3 00:23:57 00:06:57
96 104 SLÁMOVÁ Barbora Brno 21 Ž 1981 3 00:24:02 00:07:02
97 71 PRCHALOVÁ Nikol AC Moravská Slavia Brno 10 Dky 1999 3 00:24:04 00:07:04
98 26 DERKOVÁ Jana Brno 9 ŽV1 1971 3 00:24:05 00:07:04
99 32 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 3 00:24:05 00:07:05
100 12 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 10 ŽV1 1976 3 00:24:06 00:07:06
101 98 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 22 Ž 1984 3 00:24:10 00:07:10
102 116 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 23 Ž 1983 3 00:24:11 00:07:11
103 240 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 11 ŽV1 1975 3 00:24:13 00:07:13
104 61 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 6 Jky 1997 3 00:24:18 00:07:18
105 88 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 12 ŽV1 1975 3 00:24:20 00:07:20
106 109 KLEPALOVÁ Vendula PERUN TEAM BLANSKO 7 Jky 1998 3 00:24:22 00:07:22
107 44 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 13 ŽV1 1974 3 00:24:23 00:07:23
108 239 ŠRAHŮLKOVÁ Jana Brno 24 Ž 1984 3 00:24:25 00:07:25
109 14 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 14 ŽV1 1976 3 00:24:33 00:07:33
110 206 KREIDLOVÁ Jitka Holasice 15 ŽV1 1975 3 00:24:34 00:07:34
111 219 JANÁČKOVÁ Vladimíra Brno Bystrc 25 Ž 1980 3 00:24:46 00:07:46
112 7 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 11 Dky 1999 3 00:24:47 00:07:47
113 45 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 16 ŽV1 1974 3 00:24:52 00:07:52
114 34 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 26 Ž 1986 3 00:24:57 00:07:57
115 90 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 13 Jři 1997 3 00:24:59 00:07:59
116 8 MÁDROVÁ Lucie 17 ŽV1 1975 3 00:25:00 00:08:00
117 87 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 27 Ž 1978 3 00:25:02 00:08:02
118 85 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 18 ŽV1 1973 3 00:25:02 00:08:02
119 205 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 19 ŽV1 1974 3 00:25:03 00:08:03
120 262 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 28 Ž 1977 3 00:25:06 00:08:06
121 11 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 29 Ž 1977 3 00:25:07 00:08:07
122 10 KUNC Josef Orel Vyškov 14 XM 1960 3 00:25:10 00:08:10
123 84 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS a Orel Vyškov 20 ŽV1 1967 3 00:25:11 00:08:10
124 243 HROMÁDKOVÁ Petra Blansko 30 Ž 1982 3 00:25:12 00:08:11
125 5 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 15 XM 1973 3 00:25:18 00:08:18
126 16 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 12 Dky 2000 3 00:25:19 00:08:19
127 121 RAFFAYOVÁ Světlana 21 ŽV1 1967 3 00:25:28 00:08:28
128 242 GRYCOVÁ Petra Tesla Brno 22 ŽV1 1974 3 00:25:30 00:08:30
129 115 ČERNÁ Lenka 31 Ž 1981 3 00:25:30 00:08:30
130 213 HLAVÁČKOVÁ Martina JAC Brno 13 Dky 2000 3 00:25:30 00:08:30
131 38 ŠEBEK Martin Lodní sporty Brno 14 Jři 1998 3 00:25:35 00:08:35
132 251 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 14 Dky 2000 3 00:25:36 00:08:36
133 31 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 3 00:25:37 00:08:37
134 208 NOVOHRADSKÁ Daniela 32 Ž 1977 3 00:25:39 00:08:39
135 75 PETROVÁ Katarína 33 Ž 1981 3 00:25:41 00:08:40
136 53 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 15 Dky 1999 3 00:25:44 00:08:44
137 52 VALENTOVÁ Klára Brno 23 ŽV1 1973 3 00:25:46 00:08:46
138 250 TOMÁNKOVÁ Stanislava 4 ŽV3 1955 3 00:25:47 00:08:47
139 51 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 16 Dky 2001 3 00:25:54 00:08:54
140 120 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 34 Ž 1987 3 00:26:05 00:09:04
141 72 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 17 Dky 2000 3 00:26:08 00:09:08
142 257 ROJÍČKOVÁ Marie 24 ŽV1 1973 3 00:26:13 00:09:12
143 231 DVOŘÁKOVÁ Lucie LS Brno 18 Dky 2002 3 00:26:16 00:09:16
144 117 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 19 Dky 1999 3 00:26:20 00:09:20
145 23 PELLOVÁ Gabriela Brno 35 Ž 1979 3 00:26:25 00:09:25
146 204 TRNKOVÁ Pavla Brno 36 Ž 1987 3 00:26:25 00:09:25
147 252 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 25 ŽV1 1973 3 00:26:39 00:09:39
148 9 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 26 ŽV1 1975 3 00:26:47 00:09:47
149 233 KELBL Rudolf SCUDERIA FERRARI 16 XM 1976 3 00:26:50 00:09:49
150 77 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 27 ŽV1 1971 3 00:26:50 00:09:50
151 224 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 37 Ž 1980 3 00:26:54 00:09:54
152 83 MACHARÁČKOVÁ Karolína 38 Ž 1978 3 00:26:56 00:09:56
153 101 ŠTANCLOVÁ Kateřina (CZ) Brno 39 Ž 1991 3 00:26:58 00:09:58
154 35 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 5 ŽV3 1950 3 00:26:59 00:09:59
155 55 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 7 ŽV2 1965 3 00:27:17 00:10:17
156 214 OSTRÝ Dominik Vranov 22 Dci 2002 3 00:27:30 00:10:30
157 54 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice, AK OLYMP Brno 8 ŽV2 1966 3 00:27:32 00:10:32
158 212 OSTRÁ Kateřina Vranov 28 ŽV1 1976 3 00:27:43 00:10:43
159 100 NĚMEČKOVÁ Alena 40 Ž 1979 3 00:27:48 00:10:48
160 86 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 29 ŽV1 1972 3 00:27:50 00:10:50
161 118 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 30 ŽV1 1972 3 00:27:58 00:10:57
162 253 ZITOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno 9 ŽV2 1959 3 00:27:59 00:10:59
163 91 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 17 XM 1970 3 00:28:10 00:11:10
164 238 ŠOŠOVIČKOVÁ Lubica Brno 41 Ž 1992 3 00:28:18 00:11:18
165 230 HOLMOVÁ Gabriela 42 Ž 1981 3 00:28:23 00:11:23
166 47 KUNČAROVÁ Alena 31 ŽV1 1972 3 00:28:42 00:11:42
167 62 KOČÍ Hana Brno 32 ŽV1 1971 3 00:28:54 00:11:54
168 255 TRPÍK Jan Bořetice 18 XM 1990 3 00:29:05 00:12:05
169 122 KALOVÁ Renata FIT Plus Blansko 33 ŽV1 1974 3 00:29:14 00:12:13
170 20 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 6 ŽV3 1946 3 00:29:14 00:12:14
171 211 DANIHELKOVÁ Barbora ASK Blansko 20 Dky 1999 3 00:29:16 00:12:16
172 234 PURŠOVÁ Lenka Brno 34 ŽV1 1972 3 00:29:25 00:12:25
173 268 NEVĚŘILOVÁ Johana Meteor 43 Ž 1990 3 00:29:27 00:12:27
174 267 CHLÍBCOVÁ Helga 35 ŽV1 1975 3 00:29:27 00:12:27
175 269 BOLELOUCKÝ Václav Meteor 19 XM 1994 3 00:29:28 00:12:28
176 97 JUROŠKOVÁ Miluše Business Link 10 ŽV2 1958 3 00:29:29 00:12:29
177 60 KOČÍ Heidi Brno 8 Jky 1997 3 00:29:57 00:12:57
178 227 PŘIKRYL Miroslav SK Podolí 20 XM 1970 3 00:30:12 00:13:12
179 79 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 21 XM 1937 3 00:30:13 00:13:13
180 258 BAJEROVÁ Eva Brnet.cz 44 Ž 1977 3 00:30:21 00:13:20
181 76 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 7 ŽV3 1953 3 00:30:49 00:13:49
182 113 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 11 ŽV2 1959 3 00:30:58 00:13:58
183 203 LIBROVÁ Iva Blansko 36 ŽV1 1974 3 00:30:58 00:13:58
184 215 KLIMEŠ Jakub 23 Dci 2004 3 00:32:05 00:15:05
185 37 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 12 ŽV2 1964 3 00:33:08 00:16:07
186 265 SUCHÁNEK Jakub PELLS MTBO Team 24 Dci 2002 3 00:33:27 00:16:27
187 24 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 8 ŽV3 1955 3 00:34:19 00:17:19
188 107 BRADÁČKOVÁ Martina 45 Ž 1990 3 00:34:45 00:17:45
189 216 ŽILKOVÁ Ludmila 37 ŽV1 1976 3 00:35:51 00:18:51
190 207 KREIDL Martin Holasice 22 XM 1975 3 00:35:52 00:18:52

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 263 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice Dky 1999

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.