Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 04.01.2014 08:00 do 04.01.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůLukáš KUČERA

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,80
Počet kol1
Počet závodníků277
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 159 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 1 M 1992 1 00:32:20
2 50 NYKODÝM Miloš SK Žabovřesky 2 M 1990 1 00:33:05 00:00:45
3 121 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1970 1 00:33:57 00:01:37
4 320 AMBROS Jakub AK EZ Kopřivnice 3 M 1987 1 00:34:08 00:01:48
5 323 PETR Jiří Diadora 4 M 1979 1 00:34:39 00:02:18
6 230 ČÍPA Jiří Bystré 5 M 1985 1 00:34:39 00:02:19
7 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1970 1 00:34:58 00:02:38
8 123 PULICAR Kamil MK Seitl 6 M 1991 1 00:35:00 00:02:39
9 136 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 7 M 1993 1 00:35:10 00:02:50
10 103 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 3 MV1 1973 1 00:35:17 00:02:57
11 48 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 8 M 1992 1 00:35:27 00:03:07
12 239 CHLUP Roman Boskovice 9 M 1985 1 00:35:27 00:03:07
13 29 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 1 00:35:31 00:03:11
14 80 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 4 MV1 1973 1 00:35:37 00:03:17
15 90 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 10 M 1992 1 00:35:38 00:03:17
16 218 PAJER Ondřej Dolní město 11 M 1989 1 00:35:49 00:03:28
17 131 RUBIČ Daniel NEW BalanceT Team 12 M 1985 1 00:35:52 00:03:31
18 25 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 13 M 1987 1 00:36:03 00:03:43
19 89 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 14 M 1984 1 00:36:17 00:03:57
20 100 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 15 M 1982 1 00:36:29 00:04:09
21 19 LYSÁK Vlastimil C BASE Brno 16 M 1986 1 00:36:36 00:04:16
22 22 SUK Ladislav UNI Brno - ASC Bučovice 17 M 1983 1 00:36:37 00:04:17
23 55 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 5 MV1 1971 1 00:36:38 00:04:17
24 235 STRNAD Václav Inkosport Team 18 M 1983 1 00:37:07 00:04:46
25 52 CHADIM Michal KC Brno 19 M 1978 1 00:37:19 00:04:59
26 126 PEŠKA Pavel CBASE 20 M 1983 1 00:37:27 00:05:07
27 181 VEČEŘA Tomáš Relax Olešnice 21 M 1989 1 00:38:16 00:05:56
28 28 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 6 MV1 1968 1 00:38:17 00:05:57
29 194 NĚMEC Jan OK Chrastava 22 M 1986 1 00:38:18 00:05:58
30 313 MARŠÁLEK Ondřej Cyklo - Ski klub Polička 23 M 1986 1 00:38:34 00:06:13
31 186 BACIU Serban Romania 24 M 1980 1 00:38:38 00:06:18
32 155 ČTVRTNÍČEK Jakub 25 M 1990 1 00:38:47 00:06:27
33 109 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 7 MV1 1972 1 00:38:48 00:06:27
34 118 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 26 M 1986 1 00:38:53 00:06:33
35 54 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 27 M 1982 1 00:38:56 00:06:35
36 98 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 28 M 1982 1 00:39:04 00:06:44
37 82 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 29 M 1992 1 00:39:16 00:06:56
38 187 ČÍŽ Radim VUT Brno 8 MV1 1974 1 00:39:22 00:07:02
39 53 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 9 MV1 1965 1 00:39:27 00:07:07
40 250 PLHOŇ Patrik Auto RZ Boskovice 30 M 1980 1 00:39:31 00:07:10
41 23 KOLÍNEK František AK Perná 2 MV2 1956 1 00:39:35 00:07:14
42 64 DUŠIL Jaroslav Brno 10 MV1 1970 1 00:39:38 00:07:18
43 88 ZELINKA Jiří O-mikron 31 M 1987 1 00:39:44 00:07:23
44 236 POLÁK Marek HO Lemra 11 MV1 1973 1 00:39:49 00:07:29
45 168 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 12 MV1 1972 1 00:39:51 00:07:30
46 43 KHÝN Vítězslav KOB Dobruška 32 M 1983 1 00:39:54 00:07:33
47 164 PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 13 MV1 1967 1 00:39:54 00:07:34
48 117 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 33 M 1975 1 00:39:57 00:07:36
49 158 HAVRÁNEK Jan Brno 34 M 1977 1 00:40:06 00:07:46
50 336 GOLDSCHMIDT Roman Ac Moravský Krumlov 14 MV1 1973 1 00:40:13 00:07:53
51 243 NĚMEC Petr Zastávka 35 M 1986 1 00:40:14 00:07:54
52 102 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 36 M 1979 1 00:40:21 00:08:01
53 166 HRŮZA Pavel AC Track & Field Brno 37 M 1983 1 00:40:27 00:08:07
54 207 MARTINEC Jindřich Sokol Radostice 3 MV2 1961 1 00:40:33 00:08:13
55 183 POSPÍCHAL Vladimír EKOL Brno 38 M 1985 1 00:40:44 00:08:23
56 237 ALMAN Dušan Adamov 15 MV1 1967 1 00:40:49 00:08:28
57 148 JEŽEK Ondřej ONDRA69FANS TEAM 39 M 1989 1 00:40:55 00:08:35
58 246 HLAVSA Tomáš Adamov 40 M 1983 1 00:41:01 00:08:41
59 111 HRBÁČEK Karel Útěchov 16 MV1 1968 1 00:41:06 00:08:46
60 144 SLÁMA Lukáš Automedia 41 M 1984 1 00:41:11 00:08:50
61 35 ZOUHAR Libor Adidas Brno 4 MV2 1958 1 00:41:16 00:08:56
62 153 ŠIMUNEK Martin Modřice 17 MV1 1966 1 00:41:37 00:09:17
63 219 KONEČNÝ Libor Kuřim 18 MV1 1971 1 00:41:40 00:09:19
64 56 DOKOUPIL Bohuslav 42 M 1980 1 00:41:40 00:09:19
65 93 ŠENKÝŘ Michal (CZE) 43 M 1983 1 00:41:43 00:09:22
66 124 VOLEČEK Libor Štěpánov 44 M 1985 1 00:41:43 00:09:22
67 113 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 45 M 1983 1 00:41:51 00:09:30
68 31 SEDLÁK Radim Posilovna Průvan 19 MV1 1974 1 00:41:52 00:09:32
69 86 MARVÁNEK Ondřej HO Tesla Brno 46 M 1979 1 00:41:55 00:09:35
70 180 SLATINA František Brno 20 MV1 1966 1 00:41:59 00:09:39
71 92 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 47 M 1985 1 00:42:08 00:09:47
72 115 BULÍN Martin Přerov 48 M 1985 1 00:42:08 00:09:48
73 303 KUČERA Jan Inkosport Team 49 M 1985 1 00:42:26 00:10:05
74 220 KUNOVSKÝ Radek Popůvky 50 M 1977 1 00:42:28 00:10:08
75 198 KREJČÍ Ondřej 51 M 1991 1 00:42:28 00:10:08
76 328 KUCHAŘÍK Jiří Individuální 21 MV1 1971 1 00:42:29 00:10:08
77 114 KUNITSKI Evghenii Brno 52 M 1981 1 00:42:29 00:10:09
78 149 BRTNA David Brno 53 M 1982 1 00:42:35 00:10:15
79 33 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 54 M 1982 1 00:42:36 00:10:16
80 147 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 1 MV3 1954 1 00:42:37 00:10:16
81 311 BRAT Kristián Adamov 55 M 1983 1 00:42:37 00:10:17
82 195 STEHLÍK Martin SK Žabovřesky 56 M 1985 1 00:42:39 00:10:18
83 197 MATOUŠEK Denis 57 M 1988 1 00:43:01 00:10:41
84 196 SPÁČIL Leopold Merida Biking Team 5 MV2 1959 1 00:43:01 00:10:41
85 172 HALOUZKA Karel Javorníky 22 MV1 1973 1 00:43:06 00:10:45
86 132 KOCUR Lukáš Brno 58 M 1977 1 00:43:07 00:10:46
87 201 RYŠAVÝ Miloš Brno 59 M 1976 1 00:43:08 00:10:48
88 91 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 60 M 1994 1 00:43:09 00:10:49
89 119 SUCHARDA Pavel KC Brno 23 MV1 1970 1 00:43:13 00:10:53
90 330 ŠTEVANKA Ladislav Brno 61 M 1981 1 00:43:15 00:10:55
91 217 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 24 MV1 1973 1 00:43:18 00:10:58
92 335 TRS Ladislav Brno 62 M 1985 1 00:43:29 00:11:08
93 326 SUKAČ Zdeněk SUKI Team 25 MV1 1965 1 00:43:31 00:11:10
94 177 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 63 M 1988 1 00:43:38 00:11:18
95 305 BEZROUK Jiří Consultek Service 6 MV2 1962 1 00:43:39 00:11:18
96 200 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 64 M 1978 1 00:43:46 00:11:25
97 302 FIALA Ondřej Slavkov u Brna 65 M 1976 1 00:43:46 00:11:26
98 26 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 26 MV1 1968 1 00:43:53 00:11:33
99 76 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 7 MV2 1956 1 00:43:55 00:11:35
100 193 SLOUKA Jiří Blažovice 66 M 1983 1 00:44:11 00:11:51
101 227 KAZDA Petr Brno 27 MV1 1970 1 00:44:17 00:11:56
102 44 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 67 M 1981 1 00:44:20 00:12:00
103 133 DRAGOLOV Daniel (CZE) 28 MV1 1967 1 00:44:23 00:12:03
104 249 ŠAFÁŘ Milan Moravec Team 8 MV2 1962 1 00:44:28 00:12:07
105 135 TESÁREK Jan HO Lemra 68 M 1977 1 00:44:31 00:12:10
106 241 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 69 M 1977 1 00:44:32 00:12:11
107 138 KROPÁČEK Jaroslav Brno 29 MV1 1970 1 00:44:32 00:12:11
108 154 BILÍK Martin Orel Řečkovice 30 MV1 1968 1 00:44:36 00:12:15
109 36 ZOUHAR Libor Adidas Brno 70 M 1985 1 00:44:36 00:12:16
110 20 VEMOLA Jiří Bukovice 71 M 1977 1 00:44:43 00:12:23
111 192 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 72 M 1981 1 00:44:44 00:12:24
112 161 MILKA Zdeněk Brno 73 M 1984 1 00:44:58 00:12:37
113 214 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 74 M 1978 1 00:45:08 00:12:47
114 125 KUČINSKÝ Pavel Brno 9 MV2 1959 1 00:45:09 00:12:49
115 13 ROČEK Radim Brno 31 MV1 1969 1 00:45:13 00:12:52
116 191 VRÁNEK David Brno 75 M 1978 1 00:45:14 00:12:54
117 173 HRABOVSKÝ Zdeněk 76 M 1985 1 00:45:24 00:13:03
118 18 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 77 M 1976 1 00:45:24 00:13:04
119 211 PARGAČ Martin Trenčín 78 M 1985 1 00:45:31 00:13:10
120 94 BÁR Lukáš Brno 32 MV1 1974 1 00:45:31 00:13:11
121 301 GRÜNWALD Martin SBK Blansko 79 M 1979 1 00:45:31 00:13:11
122 238 NĚMEC Roman Brno 33 MV1 1972 1 00:45:42 00:13:22
123 87 MAŠLAŇ Jiří Brno 80 M 1983 1 00:45:46 00:13:26
124 34 JURČA Jaroslav :-) 10 MV2 1962 1 00:45:48 00:13:27
125 205 PALÁSEK Martin Lotrando Brno 81 M 1977 1 00:45:54 00:13:33
126 160 PONEŠ Pavel TK Sokoli 82 M 1978 1 00:45:56 00:13:36
127 73 ČERMÁK Jan Šlapanice 83 M 1989 1 00:45:57 00:13:36
128 85 BARTÁK Miroslav Ski team Mokrá 34 MV1 1967 1 00:45:59 00:13:38
129 46 ZAVADIL Alexandr Triexpert adidas team 35 MV1 1966 1 00:46:00 00:13:39
130 240 LING Milan Břeclav 36 MV1 1968 1 00:46:01 00:13:41
131 62 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 11 MV2 1961 1 00:46:08 00:13:48
132 66 SMOLÍK Antonín Hrušovany u Brna 12 MV2 1963 1 00:46:10 00:13:49
133 78 CHROMÝ Bořivoj Tišnov 2 MV3 1953 1 00:46:13 00:13:53
134 16 SIKORA Aleš AK Kuřim 37 MV1 1973 1 00:46:14 00:13:53
135 14 VODIČKA Pavel Brno 84 M 1993 1 00:46:16 00:13:56
136 15 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 38 MV1 1971 1 00:46:18 00:13:57
137 171 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 3 MV3 1952 1 00:46:24 00:14:04
138 170 MAŇÁSEK Lukáš Brno 85 M 1980 1 00:46:24 00:14:04
139 212 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 39 MV1 1973 1 00:46:31 00:14:10
140 24 STRÁNÍK Aleš Blansko 4 MV3 1950 1 00:46:33 00:14:13
141 27 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 40 MV1 1968 1 00:46:34 00:14:14
142 202 PATOČKA Petr DINOSPORT Ivančice 13 MV2 1963 1 00:46:37 00:14:17
143 68 KUPKA Pavel Lukovany 86 M 1975 1 00:46:42 00:14:22
144 314 KADLEC Tomáš Individuální 41 MV1 1973 1 00:46:47 00:14:27
145 206 SVOBODA Jiří Brno 87 M 1976 1 00:46:50 00:14:29
146 81 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 88 M 1994 1 00:46:57 00:14:36
147 244 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 42 MV1 1965 1 00:47:04 00:14:43
148 106 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 89 M 1985 1 00:47:07 00:14:47
149 331 VYSKOČIL Jiří Individuální 90 M 1979 1 00:47:07 00:14:47
150 199 UHLÍŘ Dalibor AT&T 91 M 1980 1 00:47:13 00:14:53
151 75 LIBENSKÝ David Brno 43 MV1 1970 1 00:47:13 00:14:53
152 108 ČADEK Martin Brno 14 MV2 1957 1 00:47:17 00:14:57
153 140 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 5 MV3 1951 1 00:47:23 00:15:03
154 318 HARESTA Petr Blansko 92 M 1986 1 00:47:27 00:15:06
155 130 LENĎÁK Štěpán Sokol Zdětín 93 M 1981 1 00:47:30 00:15:10
156 306 KUBEN Karel Znojmo 94 M 1976 1 00:47:31 00:15:11
157 58 POKLUDA Tomáš Mokrá Hora 44 MV1 1970 1 00:47:32 00:15:12
158 315 LEDVINA Petr Pampeliška Olomouc 45 MV1 1973 1 00:47:41 00:15:20
159 225 SLÁMA Jiří Automedia 15 MV2 1960 1 00:47:42 00:15:22
160 107 SKŘIVÁNEK Petr (CZE) LRS Vyškov 46 MV1 1966 1 00:47:47 00:15:27
161 57 RYPKA Jiří Inkosport Team 95 M 1994 1 00:47:50 00:15:29
162 142 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 6 MV3 1953 1 00:47:53 00:15:33
163 143 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 47 MV1 1973 1 00:47:58 00:15:37
164 332 DÍTĚ Vít Žďár nad Sázavou 96 M 1979 1 00:48:02 00:15:42
165 309 ČÍŽEK Petr OB Adamov 48 MV1 1971 1 00:48:02 00:15:42
166 67 BRÁZDA Richard AC NotarBrazda.cz 97 M 1975 1 00:48:09 00:15:48
167 40 SEZIMA Petr Tandem Brno 98 M 1986 1 00:48:16 00:15:56
168 146 DUFEK Jiří Vranov 49 MV1 1968 1 00:48:19 00:15:59
169 145 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 99 M 1984 1 00:48:25 00:16:05
170 334 KOŠULIČ Antonín Individuální 50 MV1 1968 1 00:48:30 00:16:10
171 120 DVOŘÁK Martin Žabovřesky Brno 100 M 1984 1 00:48:31 00:16:11
172 150 WRONKA Pavel VHS Brno 101 M 1986 1 00:48:34 00:16:14
173 247 DANĚK Petr VHS Brno 16 MV2 1964 1 00:48:38 00:16:18
174 216 VESELÝ Karel Brno 51 MV1 1970 1 00:48:40 00:16:20
175 210 ŠOUMAL Vladimír Brno 102 M 1980 1 00:48:44 00:16:24
176 190 RICHTER Ondřej Brno 103 M 1978 1 00:48:44 00:16:24
177 71 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 17 MV2 1959 1 00:48:45 00:16:24
178 74 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 18 MV2 1960 1 00:48:47 00:16:27
179 96 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 104 M 1977 1 00:48:51 00:16:31
180 95 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 52 MV1 1966 1 00:48:52 00:16:32
181 139 NOVOTNÝ Libor Kuřim 19 MV2 1961 1 00:48:59 00:16:38
182 134 VÉVODA Ondřej AK Tišnov 105 M 1991 1 00:49:00 00:16:40
183 204 POHANKA Pavel Lotrando Brno 53 MV1 1973 1 00:49:03 00:16:42
184 49 FELIX Břetislav C BASE Brno 20 MV2 1961 1 00:49:06 00:16:46
185 321 KOTAS Martin 321 CREW 106 M 1985 1 00:49:14 00:16:54
186 72 BŘEZA Miroslav Brno 21 MV2 1959 1 00:49:18 00:16:57
187 226 ŽÁK Jan Vltava FUND 54 MV1 1972 1 00:49:22 00:17:02
188 324 RAJMIC Pavel Individuální 107 M 1978 1 00:49:34 00:17:13
189 122 HANÁK Albín Brno 7 MV3 1951 1 00:49:34 00:17:14
190 231 MIKA Ivo Brno 55 MV1 1966 1 00:49:46 00:17:26
191 65 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 56 MV1 1970 1 00:49:50 00:17:30
192 178 KRYL Tomáš X-Sports 108 M 1978 1 00:49:52 00:17:32
193 105 VOREL Petr Brno 109 M 1986 1 00:49:57 00:17:36
194 319 HOLÍK Luděk Oerl Bořitov 57 MV1 1969 1 00:50:00 00:17:40
195 69 MÜNSTER Libor Blansko 58 MV1 1966 1 00:50:02 00:17:42
196 169 HORÁK Pavel Acer Bike Team 110 M 1976 1 00:50:20 00:18:00
197 185 VERDES Alexandru 111 M 1982 1 00:50:23 00:18:03
198 208 KOZEL Tom Kvakoši 112 M 1981 1 00:50:23 00:18:03
199 61 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 8 MV3 1954 1 00:50:30 00:18:10
200 99 KRÁL Jan MTBO Pells Team 59 MV1 1969 1 00:50:36 00:18:16
201 176 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 113 M 1983 1 00:50:38 00:18:18
202 182 KOHOUTEK Jaromír Brno 22 MV2 1955 1 00:50:59 00:18:38
203 12 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 60 MV1 1972 1 00:51:03 00:18:43
204 39 KRESTA Roman Zetor Brno 61 MV1 1965 1 00:51:06 00:18:46
205 245 ŠKROB Petr Kuřim 114 M 1975 1 00:51:09 00:18:49
206 248 CAMIA Patricie 1 XZ 1969 1 00:51:12 00:18:52
207 37 PALAŠ Zdeněk Valtice 23 MV2 1961 1 00:51:25 00:19:05
208 224 TYLEČEK Pavel Jundrov 62 MV1 1973 1 00:51:33 00:19:13
209 30 ODVÁŘKA Libor 63 MV1 1971 1 00:51:38 00:19:18
210 203 BŘEZINA Roman VSK Technika Brno 115 M 1976 1 00:51:47 00:19:27
211 209 CZÓKOLY Jan Moravský kras 116 M 1978 1 00:51:50 00:19:29
212 213 SLÍVA Dalibor 117 M 1977 1 00:52:08 00:19:48
213 189 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 64 MV1 1967 1 00:52:09 00:19:48
214 329 HOLIČOVÁ Barbora Individuální 2 XZ 1987 1 00:52:13 00:19:53
215 325 NERUD Pavel Individuální 118 M 1981 1 00:52:18 00:19:58
216 17 KUNC Josef LRS Vyškov 24 MV2 1960 1 00:52:19 00:19:59
217 42 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 9 MV3 1952 1 00:52:35 00:20:15
218 223 HUBÁČEK Michal Tišnov Bikers 119 M 1984 1 00:52:47 00:20:27
219 141 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 25 MV2 1963 1 00:52:52 00:20:32
220 179 VEČEŘA Luboš Kobylí 65 MV1 1965 1 00:53:01 00:20:40
221 234 MACEK David KDU-ČSL 120 M 1976 1 00:53:06 00:20:45
222 228 BUBLA Michal Sever Brno 66 MV1 1974 1 00:53:14 00:20:54
223 215 MACHÁČEK Martin Javůrek 26 MV2 1955 1 00:53:15 00:20:54
224 47 BŘEZINA Aleš Brno 27 MV2 1962 1 00:53:20 00:20:59
225 79 MAIXNER Václav Tišnov 10 MV3 1941 1 00:53:28 00:21:08
226 156 BŮŽEK Jan Brno 28 MV2 1957 1 00:53:31 00:21:11
227 77 KROUPA Jiří Brno 29 MV2 1959 1 00:53:36 00:21:16
228 110 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 30 MV2 1959 1 00:53:52 00:21:31
229 304 DVOŘÁK Jan Brno 121 M 1983 1 00:54:08 00:21:48
230 60 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 31 MV2 1964 1 00:54:10 00:21:49
231 127 DVOŘÁK David Brno 122 M 1976 1 00:54:11 00:21:51
232 83 SPONAR Jan Tesla Brno 11 MV3 1950 1 00:54:14 00:21:53
233 116 ŽIGOVÁ Veronika 3 XZ 1990 1 00:54:20 00:21:59
234 307 SKOTÁK Jiří SC Ráječko 32 MV2 1964 1 00:54:25 00:22:04
235 137 JASKULKA Martin Kuřim 67 MV1 1968 1 00:54:30 00:22:10
236 128 PĚČEK Jaroslav Brno 68 MV1 1972 1 00:54:35 00:22:15
237 41 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 33 MV2 1961 1 00:54:41 00:22:20
238 70 VODIČKOVÁ Barbora Lesní Hluboké 4 XZ 1983 1 00:54:42 00:22:22
239 162 MOKRÝ Pavel Brno 69 MV1 1968 1 00:54:46 00:22:25
240 97 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 123 M 1976 1 00:54:49 00:22:28
241 151 FOJTÁŠEK David Brno 124 M 1980 1 00:54:55 00:22:35
242 63 STUDNIČKA Michal STS Chvojkovice-Brod 70 MV1 1973 1 00:54:56 00:22:35
243 333 HRUBÝ Pavel Individuální 125 M 1984 1 00:55:07 00:22:47
244 337 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 5 XZ 1982 1 00:55:11 00:22:50
245 317 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 71 MV1 1966 1 00:55:11 00:22:51
246 152 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 34 MV2 1962 1 00:55:15 00:22:55
247 312 KÖNIG Lukáč SK Žabovřesky 126 M 1980 1 00:55:38 00:23:18
248 327 VACULA Jan Individuální 127 M 1986 1 00:55:45 00:23:25
249 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 35 MV2 1956 1 00:56:01 00:23:40
250 165 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 6 XZ 1962 1 00:56:34 00:24:14
251 32 ŽENKA Ondřej Brno 128 M 1982 1 00:56:47 00:24:26
252 163 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 129 M 1992 1 00:57:07 00:24:47
253 104 PELC Vít OZZY Brno 72 MV1 1967 1 00:57:11 00:24:51
254 112 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 12 MV3 1954 1 00:57:12 00:24:51
255 322 SRNEC Lukáš Židlochovice 130 M 1990 1 00:57:12 00:24:52
256 316 SKLENKA Tomáš Individuální 131 M 1976 1 00:57:55 00:25:34
257 221 VLASÁK Ota Šmeral Brno 73 MV1 1968 1 00:58:37 00:26:17
258 59 KAČER Jindřich Individuální 132 M 1977 1 00:58:58 00:26:38
259 175 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 36 MV2 1956 1 00:59:21 00:27:01
260 157 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 37 MV2 1958 1 00:59:22 00:27:02
261 51 JIRÁSEK Vladimír Relax DOBRÉ POLE 13 MV3 1953 1 00:59:23 00:27:03
262 21 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 14 MV3 1937 1 00:59:34 00:27:14
263 38 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 15 MV3 1944 1 00:59:41 00:27:21
264 242 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1952 1 00:59:56 00:27:35
265 222 RŮŽIČKA Ludvík Individuální 133 M 1975 1 01:00:09 00:27:49
266 232 SOLDÁNOVÁ Helena 7 XZ 1972 1 01:01:57 00:29:36
267 308 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 17 MV3 1953 1 01:03:36 00:31:15
268 184 JEŽOVÁ Martina Brno 8 XZ 1975 1 01:04:26 00:32:06
269 174 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 18 MV3 1941 1 01:04:26 00:32:06
270 167 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 38 MV2 1964 1 01:05:09 00:32:49
271 233 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 39 MV2 1960 1 01:13:29 00:41:09
272 45 HRUBÝ Milan Blansko 19 MV3 1938 1 01:13:44 00:41:24

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 84 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno MV3 1953
DNF 129 VACKOVÁ Hana Bílovice nad Svitavou XZ 1978
DNF 188 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking M 1990
DNF 229 RERYCH Jiří Brno M 1988
DNF 310 ROZBOŘILOVÁ Lenka Líšeň XZ 1989

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.