Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

BT 2015 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 12,3km

Datum pořádání od 07.06.2015 08:30 do 07.06.2015 15:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)12,30
Počet kol1
Počet závodníků197
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 2 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M 1980 1 00:40:33
2 3 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 2 M 1981 1 00:42:20 00:01:47
3 42 TOMČAL Dušan Lipov 1 MV1 1973 1 00:43:45 00:03:12
4 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 2 MV1 1970 1 00:44:19 00:03:46
5 262 HÉNEK Petr Kovalovice 3 M 1987 1 00:44:26 00:03:53
6 61 LYSÁK Vlastimil Mikulov 4 M 1986 1 00:44:45 00:04:12
7 13 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 5 M 1977 1 00:45:39 00:05:06
8 240 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 6 M 1993 1 00:45:47 00:05:13
9 65 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 7 M 1982 1 00:46:16 00:05:42
10 206 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 3 MV1 1967 1 00:47:00 00:06:27
11 78 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 4 MV1 1967 1 00:47:33 00:07:00
12 68 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 8 M 1983 1 00:47:37 00:07:04
13 87 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 5 MV1 1968 1 00:47:45 00:07:11
14 315 JURČÍK Josef Skalica 9 M 1977 1 00:48:05 00:07:31
15 247 KLIMEŠ Jakub AK Hodonín 10 M 1996 1 00:48:10 00:07:36
16 227 BODIŠ Ivo newline 6 MV1 1971 1 00:48:11 00:07:38
17 244 ŽIGO Martin Behame.sk 11 M 1989 1 00:48:24 00:07:51
18 116 BREZOVSKÝ Dušan Belský Stricig 1 MV2 1965 1 00:48:33 00:07:59
19 27 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 MV2 1959 1 00:48:39 00:08:05
20 91 ŠIMUNEK Martin Modřice 7 MV1 1966 1 00:48:51 00:08:18
21 115 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 8 MV1 1975 1 00:49:05 00:08:32
22 44 PORTÁŠIK Peter ASK grafobal Skalica 3 MV2 1963 1 00:49:22 00:08:49
23 307 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 4 MV2 1960 1 00:49:31 00:08:57
24 211 FIALA Dan Týnec 12 M 1997 1 00:49:52 00:09:19
25 29 VEVERKA Josef AC Čejkovice 5 MV2 1958 1 00:49:57 00:09:24
26 212 FIALA Andrej Týnec 13 M 1998 1 00:50:03 00:09:30
27 310 HOCHMAN Zdeněk SK ICA Orel Bučina 14 M 1985 1 00:50:26 00:09:53
28 84 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž 1983 1 00:50:32 00:09:59
29 252 HOVĚŽÁK Pavel 9 MV1 1975 1 00:50:36 00:10:03
30 93 VLASÁK Miroslav Huora 15 M 1988 1 00:50:46 00:10:12
31 210 FARKAŠ Aleš AŠK Grafobal Skalica 10 MV1 1975 1 00:51:00 00:10:26
32 259 TRNKA Roman INA Skalica 11 MV1 1972 1 00:51:01 00:10:28
33 100 FLORIÁN Radim Brno 12 MV1 1970 1 00:51:11 00:10:38
34 33 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 16 M 1977 1 00:51:16 00:10:43
35 230 PATAKI Patrik AK Drnovice 17 M 1980 1 00:51:29 00:10:55
36 31 HALAS Petr AK Drnovice 13 MV1 1973 1 00:51:47 00:11:14
37 201 KUBÍČEK Jaroslav Senica 18 M 1977 1 00:51:52 00:11:19
38 37 NEMČEK Stanislav Jablonica 14 MV1 1970 1 00:51:57 00:11:24
39 14 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 19 M 1984 1 00:52:05 00:11:31
40 39 MIKULA Miroslav Radošovce 6 MV2 1957 1 00:52:27 00:11:53
41 305 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 15 MV1 1975 1 00:52:38 00:12:04
42 52 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 20 M 1981 1 00:53:00 00:12:27
43 218 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 7 MV2 1963 1 00:53:27 00:12:54
44 15 KUBÁNEK Martin VSK Univerzita Brno 21 M 1986 1 00:53:42 00:13:09
45 106 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 MV3 1950 1 00:53:59 00:13:26
46 224 HRBÁČEK Karel Útěchov 16 MV1 1968 1 00:54:13 00:13:40
47 202 CHRENKA Josef AŠK Grafobal Skalica 8 MV2 1957 1 00:54:20 00:13:47
48 50 NAVARA Karel Uherský Ostroh 2 MV3 1950 1 00:54:33 00:13:59
49 241 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 22 M 1978 1 00:54:38 00:14:05
50 261 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 9 MV2 1957 1 00:54:42 00:14:08
51 86 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 3 MV3 1954 1 00:54:48 00:14:15
52 49 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 1 ŽV1 1975 1 00:54:51 00:14:18
53 63 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 23 M 1985 1 00:55:01 00:14:28
54 306 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 17 MV1 1971 1 00:55:07 00:14:34
55 30 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 4 MV3 1951 1 00:55:11 00:14:38
56 66 SCHERRER Jaroslav Moravské Budějovice 10 MV2 1960 1 00:55:14 00:14:41
57 77 FIEDLER Jan AC Moravská Slavia Brno 11 MV2 1956 1 00:55:23 00:14:49
58 223 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 18 MV1 1969 1 00:55:23 00:14:50
59 216 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 19 MV1 1968 1 00:55:36 00:15:03
60 235 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1978 1 00:55:51 00:15:18
61 89 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 ŽV2 1967 1 00:56:11 00:15:38
62 98 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 20 MV1 1974 1 00:56:30 00:15:57
63 225 KADLEC Roman Šaratice 24 M 1988 1 00:56:40 00:16:07
64 219 SKYBA Martin Fit on line 12 MV2 1962 1 00:56:42 00:16:08
65 234 ŠKRLA Petr 13 MV2 1965 1 00:56:51 00:16:18
66 62 JURČA Jaroslav :-) 14 MV2 1962 1 00:56:59 00:16:25
67 237 POLÁŠEK Vít Hodonín 25 M 1976 1 00:57:04 00:16:31
68 60 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 15 MV2 1964 1 00:57:06 00:16:33
69 43 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 3 ŽV1 1979 1 00:57:11 00:16:38
70 313 FABRIK Miroslav newline 16 MV2 1959 1 00:57:21 00:16:48
71 4 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 2 ŽV2 1969 1 00:57:24 00:16:51
72 46 BEDNAŘÍK Petr Brno 21 MV1 1971 1 00:57:36 00:17:03
73 120 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 2 Ž 1985 1 00:57:41 00:17:07
74 55 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 17 MV2 1964 1 00:57:42 00:17:09
75 41 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 22 MV1 1966 1 00:57:45 00:17:12
76 203 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 18 MV2 1957 1 00:57:55 00:17:21
77 76 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 3 ŽV2 1964 1 00:57:58 00:17:25
78 51 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 4 ŽV1 1975 1 00:58:04 00:17:31
79 53 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 23 MV1 1971 1 00:58:09 00:17:36
80 214 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 5 MV3 1948 1 00:58:13 00:17:40
81 35 JARÁBEK Jan Záhorácký Frišký tým 26 M 1976 1 00:58:19 00:17:46
82 231 BŘEZINA Aleš Brno 19 MV2 1962 1 00:59:07 00:18:34
83 308 SLOUKA Jiří Blažovice 27 M 1983 1 00:59:20 00:18:47
84 318 MILKA Zdeněk Brno 28 M 1984 1 00:59:24 00:18:51
85 204 HRADIL Stanislav BK Hodonín 20 MV2 1958 1 00:59:25 00:18:52
86 207 GOTTWALD Václav Křížanovice 6 MV3 1955 1 00:59:57 00:19:24
87 96 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 21 MV2 1958 1 00:59:59 00:19:25
88 123 STANČIAK Boris Skalica 29 M 1977 1 01:00:10 00:19:37
89 22 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 ŽV2 1967 1 01:00:20 00:19:46
90 17 POHANKA Pavel Lotrando Brno 24 MV1 1973 1 01:00:20 00:19:47
91 260 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 3 Ž 1989 1 01:00:29 00:19:55
92 113 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 MV4 1944 1 01:00:42 00:20:09
93 215 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 22 MV2 1957 1 01:00:51 00:20:17
94 75 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 7 MV3 1948 1 01:00:55 00:20:22
95 208 FLORIÁN Ivan Křižanovice 25 MV1 1967 1 01:01:05 00:20:31
96 229 ČERMÁK Gabriel Holíč 30 M 1979 1 01:01:11 00:20:38
97 107 HARASNÍK Lubomír ŠK Jablonica 23 MV2 1965 1 01:01:20 00:20:47
98 101 ROČEK Aleš Hostěrádky - Rešov 31 M 1978 1 01:01:45 00:21:12
99 249 KROPÁČEK Martin SK Hostěrátky Rešov 32 M 1995 1 01:01:52 00:21:19
100 245 ŠEVČÍK Pavel Spartan Šaratice 33 M 1984 1 01:01:56 00:21:22
101 251 DOLÁK Jakub Hostěrádky - Rešov 34 M 1997 1 01:01:56 00:21:23
102 99 KOHOUTEK Jaromír WSSC 8 MV3 1955 1 01:02:33 00:21:59
103 316 MÍŠA Dušan Skalica 35 M 1978 1 01:02:44 00:22:11
104 124 TYLEČEK Pavel Jundrov 26 MV1 1973 1 01:02:55 00:22:21
105 118 ČERNÝ Radim Zbýšov 36 M 1978 1 01:03:03 00:22:30
106 221 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 9 MV3 1953 1 01:03:06 00:22:33
107 23 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 ŽV3 1957 1 01:03:15 00:22:42
108 248 NEKUŽA Jiří Runners Zbýšov u Rosic 10 MV3 1951 1 01:03:33 00:23:00
109 243 BOBEK Josef TJ Znojmo 11 MV3 1949 1 01:03:36 00:23:03
110 95 MATULOVÁ Martina newline 5 ŽV1 1972 1 01:03:39 00:23:06
111 80 MIKUŠ Miroslav Radošovce 12 MV3 1951 1 01:04:14 00:23:41
112 233 MACHÁČEK Martin 13 MV3 1955 1 01:04:21 00:23:48
113 112 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 14 MV3 1955 1 01:04:29 00:23:55
114 19 KARAS Karel BK Hodonín 2 MV4 1945 1 01:04:34 00:24:00
115 309 VOLAVÝ Vladimír Fit online 15 MV3 1955 1 01:04:42 00:24:08
116 250 GIEBL Radek Tišnov 27 MV1 1975 1 01:04:57 00:24:23
117 222 VÁCLAVÍK Tomáš Polatice 37 M 1982 1 01:05:00 00:24:26
118 32 UHEREK Miloslav Bzenec 28 MV1 1972 1 01:05:24 00:24:51
119 213 KROPÁČEK Roman Hostěrádky - Rešov 29 MV1 1970 1 01:05:31 00:24:57
120 47 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 16 MV3 1953 1 01:05:51 00:25:18
121 38 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 30 MV1 1966 1 01:06:06 00:25:32
122 25 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 17 MV3 1953 1 01:06:13 00:25:40
123 301 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 24 MV2 1958 1 01:06:28 00:25:55
124 20 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 25 MV2 1961 1 01:06:39 00:26:06
125 111 KLANICOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1987 1 01:06:55 00:26:22
126 263 MOŘICKÝ Lukáš Nesovice 38 M 1983 1 01:07:04 00:26:31
127 28 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 18 MV3 1946 1 01:07:13 00:26:40
128 246 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 5 ŽV2 1963 1 01:07:21 00:26:47
129 94 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 6 ŽV2 1962 1 01:07:25 00:26:52
130 121 KADLEC Tomáš Šaratice 39 M 1984 1 01:07:38 00:27:05
131 264 MUNDUCH Bohumír Olbramovice 40 M 1979 1 01:08:10 00:27:36
132 16 DERKOVÁ Jana Brno 6 ŽV1 1971 1 01:08:10 00:27:37
133 104 KOVAŘÍK František Břeclav 19 MV3 1946 1 01:08:14 00:27:41
134 64 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 7 ŽV2 1970 1 01:08:17 00:27:44
135 217 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 26 MV2 1961 1 01:08:17 00:27:44
136 18 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 27 MV2 1956 1 01:08:28 00:27:55
137 209 BOUDA Lubomír 41 M 1983 1 01:08:39 00:28:06
138 103 DRÁPALOVÁ Anna Orel Křenovice 5 Ž 1999 1 01:08:39 00:28:06
139 320 URBANOVÁ Gabriela Miešťany 8 ŽV2 1965 1 01:08:47 00:28:14
140 58 VOLAVÁ Ivana Fit online 9 ŽV2 1964 1 01:08:51 00:28:18
141 317 CRHÁK Luděk MSD J-elita 28 MV2 1959 1 01:09:05 00:28:31
142 205 KUNC Josef LRS Vyškov 29 MV2 1960 1 01:09:21 00:28:48
143 114 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 10 ŽV2 1967 1 01:09:21 00:28:48
144 97 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 1 1999 1 01:09:35 00:29:02
145 67 ŠITKOVÁ Terezie AK Drnovice 6 Ž 1992 1 01:09:42 00:29:08
146 90 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 30 MV2 1963 1 01:10:15 00:29:41
147 88 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 7 ŽV1 1971 1 01:10:52 00:30:19
148 69 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 20 MV3 1953 1 01:10:56 00:30:23
149 117 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 11 ŽV2 1965 1 01:11:45 00:31:11
150 36 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 8 ŽV1 1976 1 01:11:52 00:31:19
151 119 KAŠPAR Martin Zbýšov 42 M 1981 1 01:12:00 00:31:27
152 228 MIKLOVIČ Igor Skalica 31 MV1 1967 1 01:12:16 00:31:43
153 56 KRIEG Petr BMT Brno 21 MV3 1949 1 01:12:20 00:31:47
154 59 STRÁNÍK Aleš Blansko 22 MV3 1950 1 01:12:50 00:32:17
155 257 SILNICA Marek Šaratice 43 M 1981 1 01:12:50 00:32:17
156 108 POKORNÝ Zdenek Zbýšov 44 M 1991 1 01:13:13 00:32:40
157 226 SILNICA Pavel Šaratice 45 M 1991 1 01:13:13 00:32:40
158 236 POKORNÝ Zdeněk Zbýšov 32 MV1 1966 1 01:13:32 00:32:58
159 102 FIALOVÁ Kateřina AK Hodonín 7 Ž 1997 1 01:13:34 00:33:01
160 81 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 3 MV4 1945 1 01:13:54 00:33:21
161 82 BŘEZINOVÁ Renata newline 9 ŽV1 1975 1 01:14:02 00:33:29
162 71 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV3 1954 1 01:14:20 00:33:47
163 242 MATULA Jaroslav Zetor Brno 33 MV1 1970 1 01:14:31 00:33:58
164 304 PELC Vít OZZY Brno 34 MV1 1967 1 01:14:52 00:34:19
165 312 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 35 MV1 1975 1 01:14:56 00:34:22
166 122 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 31 MV2 1956 1 01:14:59 00:34:26
167 319 ŠMÍD Petr Hrušky 46 M 1980 1 01:16:35 00:36:02
168 74 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 4 MV4 1937 1 01:16:50 00:36:17
169 220 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 5 MV4 1941 1 01:17:10 00:36:37
170 311 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 12 ŽV2 1970 1 01:17:23 00:36:50
171 314 FABRIKOVÁ Blanka newline 3 ŽV3 1960 1 01:17:25 00:36:51
172 110 HAJOSSY Miroslav Kovalob 23 MV3 1946 1 01:17:40 00:37:07
173 79 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 1 1999 1 01:17:47 00:37:14
174 57 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 1 01:18:14 00:37:40
175 303 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 2 1998 1 01:18:15 00:37:42
176 105 TOMÍŠEK Jindřich Orel Horní Moštěnice 6 MV4 1939 1 01:18:24 00:37:51
177 200 MACEJKA Ondrej Gbely 47 M 1988 1 01:18:27 00:37:54
178 258 PLANKA Vojtěch 24 MV3 1955 1 01:19:19 00:38:46
179 40 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 25 MV3 1955 1 01:19:48 00:39:15
180 254 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 26 MV3 1952 1 01:20:41 00:40:08
181 239 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 10 ŽV1 1978 1 01:21:57 00:41:24
182 238 HABA Milan AC Malacky 36 MV1 1970 1 01:21:57 00:41:24
183 34 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 5 ŽV3 1938 1 01:24:47 00:44:13
184 21 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 27 MV3 1954 1 01:25:45 00:45:12
185 92 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 6 ŽV3 1947 1 01:25:53 00:45:20
186 83 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 7 MV4 1939 1 01:28:33 00:48:00
187 73 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 8 MV4 1945 1 01:29:00 00:48:27
188 256 HON Jan Šaratice 48 M 1992 1 01:29:59 00:49:26
189 255 SCHUSTER Milan Šaratice 49 M 1991 1 01:29:59 00:49:26
190 109 ŽÍLA Dalibor Zbýšov 50 M 1982 1 01:30:29 00:49:55
191 232 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 32 MV2 1960 1 01:33:19 00:52:46
192 24 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 7 ŽV3 1953 1 01:33:48 00:53:14
193 26 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 8 ŽV3 1955 1 01:34:32 00:53:59
194 253 KADLECOVÁ Klára Spartan Šaratice 51 M 1989 1 01:35:13 00:54:40
195 72 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 9 MV4 1938 1 01:38:31 00:57:58
196 54 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 13 ŽV2 1964 1 01:41:39 01:01:06

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 70 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna MV3 1950

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.