Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2016 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m

Datum pořádání od 28.09.2016 08:00 do 28.09.2016 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:45 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků293
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 279 OLEJNÍČEK Lukáš X-park Františkov 1 M 1988 4 00:31:26
2 386 ČÍPA Jiří 2 M 1985 4 00:31:41 00:00:14
3 37 PETR Jiří 3 M 1979 4 00:31:57 00:00:31
4 232 KUBÍNEK František RSFK - Orel Blažovice 4 M 1988 4 00:33:18 00:01:52
5 373 KALUS Jiří EKOL TEAM 5 M 1993 4 00:33:29 00:02:02
6 28 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 6 M 1977 4 00:33:54 00:02:28
7 42 HÉNEK Petr AK Drnovice 7 M 1987 4 00:34:11 00:02:44
8 372 KOČAŘ Lukáš EKOL ELITE TRIATLON TEAM 8 M 1992 4 00:34:16 00:02:50
9 101 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 9 M 1982 4 00:35:07 00:03:41
10 215 RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 1 MV1 1975 4 00:35:42 00:04:15
11 332 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 MV2 1965 4 00:36:19 00:04:52
12 121 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 10 M 1977 4 00:36:27 00:05:00
13 51 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 MV2 1960 4 00:36:31 00:05:04
14 96 VANK Michal SK Skol Brno 11 M 1992 4 00:36:35 00:05:08
15 226 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 12 M 1979 4 00:36:39 00:05:12
16 288 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 13 M 1982 4 00:36:52 00:05:26
17 130 JURČÍK Josef Skalica 14 M 1977 4 00:37:00 00:05:33
18 104 BOŘIL Petr HlavnězdravěCZ Team 15 M 1986 4 00:37:09 00:05:42
19 65 LYSÁK Vlastimil Mikulov 16 M 1986 4 00:37:19 00:05:52
20 60 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 17 M 1983 4 00:37:22 00:05:56
21 260 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 2 MV1 1971 4 00:37:31 00:06:05
22 249 DVOŘÁK Ladislav EKOL ELITE TRIATLON TEAM 18 M 1982 4 00:37:34 00:06:07
23 115 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 19 M 1985 4 00:37:39 00:06:13
24 270 FUČÍK Karel Černín 3 MV1 1972 4 00:37:48 00:06:21
25 269 BUČEK Petr 20 M 1994 4 00:38:00 00:06:33
26 91 TOMČAL Dušan Lipov 4 MV1 1973 4 00:38:06 00:06:40
27 221 KARÁSEK Antonín 21 M 1982 4 00:38:09 00:06:43
28 277 MALEŇÁK Filip Alfa Tri Team 22 M 1990 4 00:38:17 00:06:51
29 41 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 3 MV2 1959 4 00:38:21 00:06:54
30 12 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 5 MV1 1975 4 00:38:27 00:07:01
31 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 6 MV1 1970 4 00:38:33 00:07:07
32 72 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž 1983 4 00:38:37 00:07:10
33 88 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 23 M 1982 4 00:38:44 00:07:18
34 265 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 7 MV1 1974 4 00:38:52 00:07:25
35 38 VEVERKA Josef AC Čejkovice 4 MV2 1958 4 00:38:55 00:07:29
36 308 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 8 MV1 1967 4 00:39:03 00:07:36
37 388 KAZDA Petr Brno 9 MV1 1970 4 00:39:04 00:07:37
38 321 ČTVRTNÍČEK Jakub BehejBrno.com 24 M 1990 4 00:39:05 00:07:39
39 250 ŠTOURAČ Nikola Ekol Team Brno 25 M 1985 4 00:39:06 00:07:40
40 122 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 26 M 1984 4 00:39:09 00:07:42
41 274 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 27 M 1982 4 00:39:18 00:07:52
42 220 DVOŘÁK Dominik SK Blažovice 28 M 1992 4 00:39:22 00:07:56
43 110 ČERMÁK Jan Šlapanice 29 M 1989 4 00:39:23 00:07:56
44 78 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 10 MV1 1971 4 00:39:24 00:07:58
45 351 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 5 MV2 1957 4 00:39:25 00:07:59
46 299 SKALA Tomáš Záhorácký Friški team 30 M 1995 4 00:39:30 00:08:04
47 376 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1993 4 00:39:32 00:08:05
48 329 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 31 M 1977 4 00:39:42 00:08:16
49 94 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 6 MV2 1966 4 00:40:12 00:08:46
50 305 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 32 M 1990 4 00:40:13 00:08:47
51 271 ČERMÁK Jan SKOL Brno 7 MV2 1963 4 00:40:25 00:08:58
52 294 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 33 M 1981 4 00:40:28 00:09:01
53 212 VINTERA Petr Vyškov 11 MV1 1975 4 00:40:34 00:09:07
54 82 MIKULA Miroslav Radošovce 8 MV2 1957 4 00:40:42 00:09:15
55 95 STEHLÍK Pavel Individuální 12 MV1 1974 4 00:40:43 00:09:16
56 385 ZAJÍČEK Tomáš 34 M 1990 4 00:40:43 00:09:16
57 112 SVOBODA Marek Běžci Moravany 35 M 1977 4 00:40:52 00:09:25
58 273 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 13 MV1 1974 4 00:40:55 00:09:28
59 87 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1986 4 00:40:56 00:09:30
60 380 SKLENÁŘ Jan 36 M 1984 4 00:40:57 00:09:30
61 66 BĚLOHOUBEK Petr Brno 14 MV1 1972 4 00:40:59 00:09:32
62 282 ŘEHOŘ Aleš Auto Pokorný 37 M 1989 4 00:41:00 00:09:34
63 379 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 38 M 1985 4 00:41:08 00:09:41
64 61 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 15 MV1 1968 4 00:41:14 00:09:47
65 90 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 MV3 1950 4 00:41:22 00:09:56
66 75 NEMČEK Stanislav Jablonica 16 MV1 1970 4 00:41:26 00:09:59
67 207 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 17 MV1 1969 4 00:41:28 00:10:01
68 76 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 4 Ž 1979 4 00:41:36 00:10:09
69 365 NOSEK Pavel ASK Slavkov 9 MV2 1965 4 00:41:36 00:10:10
70 50 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 MV3 1951 4 00:41:52 00:10:25
71 218 KALÁB Ondřej Blažovice 39 M 1992 4 00:41:53 00:10:27
72 102 VARGA Juraj Extra Brno 40 M 1993 4 00:41:53 00:10:27
73 113 SLOUKA Jiří Blažovice 41 M 1983 4 00:41:54 00:10:28
74 119 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 10 MV2 1966 4 00:41:58 00:10:31
75 20 PAVELKA Richard Brno 42 M 1981 4 00:42:01 00:10:35
76 133 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 11 MV2 1957 4 00:42:03 00:10:37
77 354 KAŠÍK Petr Kašíci Team 18 MV1 1968 4 00:42:09 00:10:42
78 16 ŠTĚPÁN Vladimír 19 MV1 1971 4 00:42:11 00:10:44
79 333 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 12 MV2 1963 4 00:42:11 00:10:45
80 106 HRBÁČEK Karel Útěchov 20 MV1 1968 4 00:42:12 00:10:45
81 111 ŽELEZNÁ Lada Mladá Boleslav 43 M 1989 4 00:42:13 00:10:46
82 86 FIKERA Michal Brno 21 MV1 1974 4 00:42:21 00:10:55
83 224 HLADKÝ Jiří Orel - Židenice 22 MV1 1975 4 00:42:24 00:10:58
84 313 ERNST Pavel CrossFit Olomouc 44 M 1983 4 00:42:30 00:11:03
85 62 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 13 MV2 1962 4 00:42:35 00:11:08
86 44 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 4 00:42:39 00:11:12
87 27 BŘEZINA Aleš newline 14 MV2 1962 4 00:42:46 00:11:19
88 295 STLOUKAL Jaroslav JSRT Adamov 23 MV1 1968 4 00:42:49 00:11:22
89 284 FABUŠ Milan Borský Svatý Júr 24 MV1 1972 4 00:42:57 00:11:30
90 59 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 ŽV1 1967 4 00:43:00 00:11:34
91 289 KUCHÁŘ Lukáš Extra Brno 45 M 1986 4 00:43:10 00:11:44
92 383 POLÁŠEK Vít Hodonín 25 MV1 1976 4 00:43:14 00:11:47
93 68 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1978 4 00:43:16 00:11:49
94 311 KRCHÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV2 1957 4 00:43:17 00:11:50
95 328 MAREŠ Petr Brno 46 M 1983 4 00:43:21 00:11:54
96 258 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 3 MV3 1951 4 00:43:23 00:11:57
97 228 RAMŠA Aleš Hostěnice 47 M 1978 4 00:43:33 00:12:06
98 63 NAVARA Karel Uherský Ostroh 4 MV3 1950 4 00:43:39 00:12:13
99 340 LOUCKÝ Jiří Šebkovice 48 M 1980 4 00:43:48 00:12:21
100 300 BITTNER Josef Běhej Brno 26 MV1 1970 4 00:43:51 00:12:24
101 70 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 15 MV2 1964 4 00:43:58 00:12:31
102 378 PETR Jiří Zlín 5 MV3 1954 4 00:44:09 00:12:42
103 120 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 2 ŽV1 1975 4 00:44:10 00:12:44
104 248 HEJDUK Michal HC Boskovice 49 M 1997 4 00:44:10 00:12:44
105 326 PIVEC Jan Hal 3000 50 M 1981 4 00:44:12 00:12:45
106 64 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 ŽV1 1969 4 00:44:22 00:12:55
107 35 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 16 MV2 1964 4 00:44:29 00:13:02
108 132 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 27 MV1 1975 4 00:44:42 00:13:16
109 272 HOUSEREK Tomáš 51 M 1985 4 00:44:49 00:13:23
110 292 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 6 Ž 1989 4 00:44:55 00:13:29
111 58 DURNOVÁ Marta BRANOPAC 3 ŽV2 1964 4 00:45:01 00:13:35
112 357 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1993 4 00:45:02 00:13:35
113 15 ČECH Ladislav Individuální 28 MV1 1973 4 00:45:12 00:13:45
114 358 CRHA Radek SKOL Brno 52 M 1997 4 00:45:18 00:13:52
115 236 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 29 MV1 1975 4 00:45:21 00:13:55
116 356 VRÁNA Filip Jundrov 30 MV1 1976 4 00:45:25 00:13:58
117 281 ŠIŠÁK David 53 M 1992 4 00:45:41 00:14:14
118 108 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 31 MV1 1972 4 00:45:43 00:14:16
119 223 MIKA Ivo Orel Obřany 17 MV2 1966 4 00:45:45 00:14:19
120 99 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 4 ŽV1 1970 4 00:45:51 00:14:24
121 381 MITRENGA Rostislav Líšeň 32 MV1 1970 4 00:45:55 00:14:29
122 233 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1988 4 00:46:09 00:14:42
123 267 NOHEL Pavel Romza Klub Blažovice 54 M 1978 4 00:46:11 00:14:44
124 83 MIKUŠ Miroslav Radošovce 6 MV3 1951 4 00:46:14 00:14:48
125 315 UHEREK Miloslav Bzenec 33 MV1 1972 4 00:46:17 00:14:50
126 242 HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 34 MV1 1971 4 00:46:18 00:14:51
127 67 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 MV4 1942 4 00:46:20 00:14:54
128 26 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 35 MV1 1976 4 00:46:30 00:15:04
129 116 HLAVATÁ Alexandra Brno 5 ŽV1 1967 4 00:46:32 00:15:06
130 114 HLAVATÝ Radek vrtulníci Náměšť 18 MV2 1966 4 00:46:32 00:15:06
131 252 STÖGER Karel 36 MV1 1976 4 00:46:35 00:15:08
132 213 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 37 MV1 1974 4 00:46:36 00:15:09
133 382 KNOTEK David 55 M 1982 4 00:46:36 00:15:10
134 22 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 7 MV3 1953 4 00:46:40 00:15:13
135 81 KRESTA Roman Orel Brno Židenice 19 MV2 1965 4 00:46:46 00:15:20
136 339 ŠAFRÁNEK Jan 56 M 1991 4 00:46:47 00:15:20
137 31 MATULOVÁ Martina Brno 6 ŽV1 1972 4 00:46:47 00:15:21
138 53 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 8 MV3 1955 4 00:46:51 00:15:25
139 19 SKLENKA Tomáš Individuální 38 MV1 1976 4 00:46:58 00:15:31
140 318 HRADIL Stanislav BK Hodonín 20 MV2 1958 4 00:47:03 00:15:36
141 268 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 4 ŽV2 1962 4 00:47:04 00:15:38
142 29 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 21 MV2 1966 4 00:47:16 00:15:50
143 97 ČADEK Martin Brno 22 MV2 1957 4 00:47:17 00:15:51
144 359 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 9 MV3 1952 4 00:47:25 00:15:58
145 32 MATULA Jakub Kometa Brno 57 M 1999 4 00:47:35 00:16:09
146 217 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 39 MV1 1970 4 00:47:36 00:16:09
147 13 KUNC Josef Orel Vyškov 23 MV2 1960 4 00:47:40 00:16:13
148 243 GDOVEC Viliam 58 M 1978 4 00:47:58 00:16:31
149 245 ČECH Marek 59 M 1981 4 00:47:58 00:16:31
150 241 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 60 M 1982 4 00:47:58 00:16:31
151 364 LEITNER Ondřej 40 MV1 1971 4 00:48:05 00:16:39
152 247 PAULÍK Petr Blažovice 41 MV1 1971 4 00:48:07 00:16:40
153 55 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 10 MV3 1948 4 00:48:09 00:16:42
154 296 CICHÁ Barbora Extra Brno 9 Ž 1994 4 00:48:10 00:16:43
155 33 MATULA Jaroslav Zetor Brno 42 MV1 1970 4 00:48:11 00:16:44
156 297 ČTVRTNÍČEK Aleš Běhej Brno.com 24 MV2 1961 4 00:48:15 00:16:49
157 374 HOLER Vlastimil 61 M 1981 4 00:48:19 00:16:53
158 335 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 43 MV1 1972 4 00:48:22 00:16:55
159 283 NEPUSTILOVÁ Monika 10 Ž 1981 4 00:48:23 00:16:57
160 109 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 5 ŽV2 1962 4 00:48:27 00:17:00
161 331 FERENČÁK Libor 25 MV2 1963 4 00:48:31 00:17:04
162 343 RAŠNER Tomáš KVS Olomouc 44 MV1 1969 4 00:48:37 00:17:11
163 276 PENČÁK Martin 62 M 1983 4 00:48:38 00:17:11
164 368 LABUDA Tomáš 63 M 1981 4 00:48:39 00:17:13
165 320 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 1 ŽV3 1956 4 00:48:41 00:17:14
166 107 HAVRÁNKOVÁ Marta BehejBrno.com 11 Ž 1989 4 00:48:51 00:17:24
167 322 SOBOTKA Martin 45 MV1 1976 4 00:48:56 00:17:30
168 338 SVOBODA Oldřich 64 M 1978 4 00:49:07 00:17:40
169 334 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 11 MV3 1953 4 00:49:12 00:17:46
170 342 HYRÁNEK Vladimír Kúty 65 M 1979 4 00:49:15 00:17:48
171 202 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 66 M 1979 4 00:49:15 00:17:48
172 222 RYŠAVÝ David 67 M 1989 4 00:49:16 00:17:49
173 363 PŘIKRYLOVÁ Lenka AC Pikec 12 Ž 1998 4 00:49:16 00:17:49
174 324 MACHÁČEK Martin 12 MV3 1955 4 00:49:16 00:17:49
175 387 DVOŘÁK David (CZE) 46 MV1 1976 4 00:49:17 00:17:50
176 293 PÁRAL Tomáš 68 M 1984 4 00:49:17 00:17:50
177 30 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 26 MV2 1958 4 00:49:17 00:17:50
178 229 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 13 MV3 1951 4 00:49:23 00:17:57
179 71 SVOBODA Jan Garko Brno 27 MV2 1961 4 00:49:28 00:18:01
180 23 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 2 MV4 1946 4 00:49:29 00:18:03
181 337 LORENC Antonín Brno 28 MV2 1964 4 00:49:30 00:18:04
182 314 TELECKÝ Tomáš SK Skol Brno 47 MV1 1975 4 00:49:35 00:18:09
183 298 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 14 MV3 1954 4 00:49:38 00:18:11
184 34 VOLAVÝ Vladimír Barnex Sport Brno 15 MV3 1955 4 00:49:38 00:18:12
185 227 NOSKOVÁ Stanislava Břeclav 7 ŽV1 1970 4 00:49:41 00:18:14
186 352 KUDLÁČKOVÁ Ivana Radošovce 13 Ž 1978 4 00:49:44 00:18:18
187 127 PRES David Olšany 48 MV1 1976 4 00:49:45 00:18:19
188 118 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 8 ŽV1 1967 4 00:49:47 00:18:20
189 310 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 29 MV2 1957 4 00:49:48 00:18:22
190 323 NAVRÁTIL Lubomír 16 MV3 1953 4 00:49:49 00:18:23
191 370 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 6 ŽV2 1963 4 00:49:53 00:18:26
192 353 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 49 MV1 1968 4 00:50:01 00:18:35
193 369 DANĚK Michal Jiříkovice 69 M 1992 4 00:50:01 00:18:35
194 367 NOVOTNÝ Libor 70 M 1996 4 00:50:05 00:18:38
195 208 DUDOVÁ Vendula 9 ŽV1 1976 4 00:50:07 00:18:41
196 134 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 7 ŽV2 1965 4 00:50:21 00:18:54
197 49 JÍLEK Radim 50 MV1 1971 4 00:50:23 00:18:56
198 77 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 10 ŽV1 1976 4 00:50:37 00:19:10
199 307 TŘÍSKA Roman Zetor Brno 17 MV3 1956 4 00:50:37 00:19:11
200 253 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 71 M 1999 4 00:50:38 00:19:11
201 24 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 18 MV3 1953 4 00:50:48 00:19:21
202 336 BŮBELA Vojtěch Slavkov u Brna 72 M 2000 4 00:50:49 00:19:22
203 79 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 4 00:50:52 00:19:25
204 304 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 14 Ž 1988 4 00:51:12 00:19:46
205 203 VLASÁK Bohdan SK Blažovice 30 MV2 1961 4 00:51:13 00:19:47
206 246 HROMÁDKA Patrik Blansko 73 M 1980 4 00:51:15 00:19:49
207 251 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 11 ŽV1 1976 4 00:51:18 00:19:52
208 275 TESAŘOVÁ Alena SRTG Brno 15 Ž 1997 4 00:51:20 00:19:53
209 261 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 19 MV3 1955 4 00:51:25 00:19:59
210 21 ZEJDA Ivo Orel Židenice 20 MV3 1956 4 00:51:28 00:20:02
211 18 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 31 MV2 1961 4 00:51:37 00:20:11
212 74 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 16 Ž 1989 4 00:51:43 00:20:16
213 89 KARAS Karel BK Hodonín 3 MV4 1945 4 00:51:45 00:20:18
214 306 PETROVÁ Katarína Kovalovice 17 Ž 1981 4 00:51:48 00:20:22
215 46 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 18 Ž 1977 4 00:51:53 00:20:26
216 291 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 19 Ž 1977 4 00:51:59 00:20:33
217 254 DUBECKÁ Barbora Gbelskí strýci 20 Ž 1987 4 00:52:02 00:20:36
218 371 VLASÁK Ota Šmeral Brno 51 MV1 1968 4 00:52:08 00:20:42
219 312 MIKULOVÁ Anna Radošovce 12 ŽV1 1975 4 00:52:20 00:20:54
220 201 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 32 MV2 1958 4 00:52:24 00:20:57
221 234 HRABEC Vladimír RSFK 52 MV1 1968 4 00:52:27 00:21:01
222 317 BOSÁK Daniel 74 M 1978 4 00:52:32 00:21:06
223 235 HAJOSSY Miroslav Koválov 4 MV4 1946 4 00:52:42 00:21:15
224 290 DANĚK Jiří Romza Klub Blažovice 75 M 1981 4 00:52:49 00:21:22
225 219 DANĚK Václav Romza Klub 53 MV1 1974 4 00:52:49 00:21:22
226 209 VALTR Luboš Romza Klub Blažovice 76 M 1977 4 00:52:49 00:21:23
227 341 WEITER Roman Orel Vyškov 54 MV1 1975 4 00:52:51 00:21:25
228 36 SVOBODA Karel MSD 5 MV4 1945 4 00:52:55 00:21:28
229 125 PELC Vít OZZY Brno 55 MV1 1967 4 00:52:55 00:21:28
230 309 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 8 ŽV2 1959 4 00:53:00 00:21:34
231 264 KOVAŘÍK František Břeclav 6 MV4 1946 4 00:53:10 00:21:44
232 205 KRAISOVÁ Šárka Orel Vyškov 13 ŽV1 1976 4 00:53:11 00:21:44
233 204 MÁLKOVÁ Anna Orel Vyškov 9 ŽV2 1963 4 00:53:12 00:21:46
234 263 USTOHAL Karel Zelene Rosice 77 M 1977 4 00:53:22 00:21:55
235 211 KUŠ Peter 33 MV2 1966 4 00:53:25 00:21:58
236 93 PODMELOVÁ Vilma J-Elitaci 10 ŽV2 1962 4 00:53:26 00:21:59
237 45 TOMÁNKOVÁ Stanislava 3 ŽV3 1955 4 00:53:28 00:22:02
238 103 ČERNICKÁ Lenka Extra Brno 21 Ž 1995 4 00:53:34 00:22:08
239 214 KOLAŘÍK Jiří 78 M 1979 4 00:53:37 00:22:11
240 361 POLÁŠKOVÁ Martina Coloseum Blansko 14 ŽV1 1973 4 00:53:48 00:22:22
241 319 KRIST Ondřej Kyjov 79 M 2001 4 00:53:49 00:22:23
242 216 KALÁB Alois Orel Blažovice 21 MV3 1949 4 00:53:50 00:22:23
243 225 HLADKÁ Klára Orel Židenice 22 Ž 1978 4 00:54:02 00:22:36
244 366 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 34 MV2 1962 4 00:54:03 00:22:37
245 301 KARBANOVÁ Markéta RUNGO pro ženy 23 Ž 1981 4 00:54:03 00:22:37
246 256 SCHWARZ Daniel Gym Blue Sun 80 M 1977 4 00:54:18 00:22:52
247 384 RAFFAYOVÁ Světlana 15 ŽV1 1967 4 00:54:32 00:23:05
248 377 UBROVÁ Veronika 24 Ž 1978 4 00:54:50 00:23:24
249 287 BŘEZINA Petr Brno 22 MV3 1950 4 00:55:07 00:23:40
250 100 JEŽ Martin 56 MV1 1973 4 00:55:07 00:23:41
251 210 ŠMEDEK Robert 57 MV1 1975 4 00:55:32 00:24:05
252 240 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 25 Ž 1982 4 00:55:32 00:24:06
253 131 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 16 ŽV1 1970 4 00:55:39 00:24:12
254 259 ZEMAN Martin Kr. Pole 35 MV2 1963 4 00:55:52 00:24:25
255 266 DUDOVÁ Silvie 26 Ž 1979 4 00:55:59 00:24:32
256 123 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 17 ŽV1 1973 4 00:56:10 00:24:44
257 98 BŘEZINOVÁ Renata newline 18 ŽV1 1975 4 00:56:17 00:24:50
258 237 FRANK Pavel LRS Vyškov 23 MV3 1947 4 00:56:52 00:25:25
259 302 KARBAN Roman RUNGO pro ženy 81 M 1980 4 00:57:18 00:25:51
260 375 SVOBODA Milan TJ Sokol Martínkov 82 M 1984 4 00:57:18 00:25:51
261 325 KRISTOVÁ Andrea Kyjov 19 ŽV1 1973 4 00:57:18 00:25:51
262 85 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 27 Ž 1978 4 00:57:51 00:26:24
263 84 HABA Milan AC Malacky 58 MV1 1970 4 00:57:51 00:26:25
264 80 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 24 MV3 1952 4 00:58:10 00:26:43
265 73 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 1 ŽV4 1946 4 00:58:23 00:26:57
266 129 STRÁNSKÁ Lenka 20 ŽV1 1976 4 00:58:34 00:27:07
267 286 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 7 MV4 1945 4 00:58:35 00:27:09
268 389 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 59 MV1 1969 4 00:58:42 00:27:15
269 362 PŘIKRYL Miroslav AC Pikec 60 MV1 1970 4 00:58:47 00:27:20
270 330 JEŽOVÁ Martina Brno 21 ŽV1 1975 4 00:59:26 00:27:59
271 316 TOMÍŠEK Jindřich Orel Horní Moštěnice 8 MV4 1939 4 00:59:32 00:28:05
272 43 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 9 MV4 1937 4 00:59:50 00:28:23
273 56 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 11 ŽV2 1965 4 01:00:15 00:28:48
274 262 DERMEKOVÁ Janka Kbelský strýci 12 ŽV2 1961 4 01:00:46 00:29:20
275 54 MAIXNER Václav Tišnov 10 MV4 1941 4 01:01:03 00:29:36
276 92 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 25 MV3 1954 4 01:01:44 00:30:17
277 126 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 22 ŽV1 1975 4 01:01:57 00:30:31
278 117 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 4 ŽV3 1953 4 01:02:42 00:31:16
279 128 HRADSKÁ Eva 28 Ž 1977 4 01:03:02 00:31:35
280 231 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 11 MV4 1941 4 01:03:19 00:31:53
281 257 KREJČÍŘ Jan HC Sexy bombónky 83 M 1980 4 01:07:03 00:35:37
282 124 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 36 MV2 1964 4 01:07:38 00:36:12
283 239 JUROŠKOVÁ Miluše Orel Židenice 13 ŽV2 1958 4 01:08:02 00:36:36
284 238 ŠEVČÍK Jan Nevidím a běhám 84 M 1987 4 01:08:03 00:36:36
285 303 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 37 MV2 1960 4 01:09:13 00:37:46
286 25 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 ŽV3 1955 4 01:09:41 00:38:15
287 69 VONDRÁČKOVÁ Mária 14 ŽV2 1964 4 01:14:15 00:42:48
288 57 HRUBÝ Milan Blansko 12 MV4 1938 4 01:18:13 00:46:47
289 280 CAHEL Pavel Sokol Brno 13 MV4 1938 4 01:32:11 01:00:44

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 278 MACKOVÁ Markéta Orel Kuřim Ž 1987
DNF 327 BÍNA Miroslav Brno MV1 1973
DNF 355 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno ŽV3 1954
DNF 360 FLORIÁNOVÁ Veronika Zetor Brno ŽV1 1973

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.01.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.