Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 30.11.2013 08:00 do 30.11.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,80
Počet kol2
Počet závodníků288
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 113 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 1 M 1992 1 00:29:11
2 76 NYKODÝM Miloš ONOS Team 2 M 1990 1 00:30:08 00:00:57
3 120 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1970 1 00:30:33 00:01:21
4 77 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 3 M 1993 1 00:31:02 00:01:50
5 221 PETR Jiří Diadora 4 M 1979 1 00:31:08 00:01:57
6 13 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 5 M 1992 1 00:31:21 00:02:10
7 80 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1971 1 00:31:24 00:02:13
8 84 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 6 M 1987 1 00:31:30 00:02:18
9 117 SMETANA Jakub Eurofoam Sport Team 7 M 1996 1 00:31:31 00:02:19
10 148 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 3 MV1 1973 1 00:31:39 00:02:27
11 119 PULICAR Kamil MK Seitl 8 M 1991 1 00:31:42 00:02:30
12 81 FRANZ Jiří Biatlon klub Říčany 9 M 1990 1 00:31:58 00:02:47
13 78 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 10 M 1991 1 00:32:10 00:02:58
14 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 4 MV1 1970 1 00:32:19 00:03:07
15 104 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 5 MV1 1973 1 00:32:25 00:03:13
16 213 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 1 00:32:35 00:03:24
17 182 CHLUP Roman Boskovice 11 M 1985 1 00:32:42 00:03:30
18 156 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 12 M 1984 1 00:32:50 00:03:38
19 176 VEČEŘA Tomáš Relax Olešnice 13 M 1989 1 00:32:51 00:03:39
20 14 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 14 M 1992 1 00:33:02 00:03:50
21 354 STRNAD Václav Inkosport Team 15 M 1983 1 00:33:10 00:03:59
22 33 RUBIČ Daniel NEW BalanceT Team 16 M 1985 1 00:33:11 00:04:00
23 38 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 17 M 1987 1 00:33:31 00:04:20
24 12 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 6 MV1 1968 1 00:33:40 00:04:29
25 177 KUCHAŘÍK Milan 18 M 1980 1 00:33:49 00:04:37
26 32 LYSÁK Vlastimil C BASE Brno 19 M 1986 1 00:34:00 00:04:49
27 52 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 7 MV1 1972 1 00:34:09 00:04:57
28 218 CHADIM Michal KC Brno 20 M 1978 1 00:34:17 00:05:05
29 68 PEŠKA Pavel CBASE 21 M 1983 1 00:34:19 00:05:08
30 370 PLHOŇ Patrik Loosers Blansko 22 M 1980 1 00:34:24 00:05:13
31 130 BOŘIL Petr Moravec Team 23 M 1986 1 00:34:27 00:05:16
32 188 KRÉNAR Michal Auto RZ Boskovice 24 M 1979 1 00:34:29 00:05:17
33 29 NĚMEC Jan OK Chrastava 25 M 1986 1 00:34:30 00:05:18
34 273 ČTVRTNÍČEK Jakub 26 M 1990 1 00:34:40 00:05:28
35 43 CACEK Josef Cáca team Tišnov 27 M 1978 1 00:34:40 00:05:28
36 214 KADIDLA Jiří CK Moravská Třebová 8 MV1 1972 1 00:34:42 00:05:30
37 234 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 28 M 1992 1 00:34:47 00:05:36
38 72 KOLÍNEK František AK Perná 2 MV2 1956 1 00:34:50 00:05:38
39 351 MATOUŠEK Denis 29 M 1988 1 00:34:54 00:05:42
40 37 NOVÁČEK Michal VSK Univerzita Brno 30 M 1993 1 00:34:59 00:05:47
41 194 BACIU Serban Romania 31 M 1980 1 00:35:07 00:05:55
42 115 ZELINKA Jiří O-mikron 32 M 1987 1 00:35:10 00:05:58
43 116 SMETANA Josef Eurofoam Sport Team 9 MV1 1969 1 00:35:17 00:06:05
44 57 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 33 M 1982 1 00:35:26 00:06:14
45 240 NEMĚC Richard Blansko 10 MV1 1969 1 00:35:38 00:06:26
46 64 HROBAŘ Štěpán KOB Moira Brno 34 M 1991 1 00:35:41 00:06:30
47 262 PETRŮ Radim Boskovice 11 MV1 1971 1 00:35:44 00:06:32
48 196 HLAVSA Tomáš Adamov 35 M 1983 1 00:35:46 00:06:34
49 20 ALMAN Dušan Adamov 12 MV1 1967 1 00:35:48 00:06:36
50 41 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:35:54 00:06:42
51 217 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 36 M 1988 1 00:35:57 00:06:46
52 39 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 37 M 1986 1 00:36:00 00:06:48
53 140 POLÁK Marek HO Lemra 13 MV1 1973 1 00:36:06 00:06:54
54 28 NĚMEC Petr Zastávka 38 M 1986 1 00:36:06 00:06:55
55 95 ZOUHAR Libor Adidas Brno 3 MV2 1958 1 00:36:09 00:06:57
56 40 KOUDELKA Lukáš SK Olšany 39 M 1983 1 00:36:12 00:07:01
57 134 WEIS Josef SK Kněževes 14 MV1 1974 1 00:36:12 00:07:01
58 79 POCSAI Sándor Čertík kunčina 15 MV1 1970 1 00:36:16 00:07:05
59 356 BŘEZINA Jiří Acer Bike Team 16 MV1 1972 1 00:36:19 00:07:08
60 187 MARTINEC Jindřich Sokol Radostice 4 MV2 1961 1 00:36:27 00:07:15
61 138 JÍLEK Ladislav Olešnice 17 MV1 1974 1 00:36:39 00:07:28
62 129 HRBÁČEK Karel Útěchov 18 MV1 1968 1 00:36:43 00:07:31
63 192 BULÍN Martin Přerov 40 M 1985 1 00:36:44 00:07:32
64 126 DUŠIL Jaroslav Brno 19 MV1 1970 1 00:36:47 00:07:35
65 186 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 41 M 1979 1 00:36:48 00:07:36
66 65 PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 20 MV1 1967 1 00:36:50 00:07:39
67 270 KANTEK Miroslav Hodonín 42 M 1993 1 00:36:56 00:07:44
68 160 BRTNA David Brno 43 M 1982 1 00:37:15 00:08:03
69 227 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 44 M 1975 1 00:37:17 00:08:05
70 35 KASSAI Lubomír Cyklo Kassai Boskovice 21 MV1 1973 1 00:37:18 00:08:06
71 211 VÉVODA Ondřej AK Tišnov 45 M 1991 1 00:37:20 00:08:08
72 153 SPÁČIL Leopold Merida Biking Team 5 MV2 1959 1 00:37:20 00:08:09
73 210 SMUTNÝ Vladimír Moravec Team 46 M 1976 1 00:37:20 00:08:09
74 133 KLÍMA Miroslav 47 M 1975 1 00:37:34 00:08:22
75 45 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 48 M 1979 1 00:37:41 00:08:30
76 175 SLATINA František Brno 22 MV1 1966 1 00:37:45 00:08:33
77 172 KREJČÍ Ondřej 49 M 1991 1 00:37:47 00:08:36
78 358 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 23 MV1 1973 1 00:37:50 00:08:39
79 222 HLOUŠEK Mirek Brno 50 M 1979 1 00:37:54 00:08:43
80 199 POSPÍCHAL Vladimír EKOL Brno 51 M 1985 1 00:37:56 00:08:44
81 110 POSPÍŠIL Jan 52 M 1983 1 00:37:57 00:08:45
82 350 NOVÁK Zdeněk Horizont Kola Novák Blansko 6 MV2 1961 1 00:38:00 00:08:48
83 180 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 53 M 1975 1 00:38:02 00:08:50
84 97 ZOUBEK Karel Vanovice 7 MV2 1960 1 00:38:07 00:08:55
85 17 KROPÁČEK Jaroslav Brno 24 MV1 1970 1 00:38:10 00:08:58
86 75 ČECH Jan 54 M 1982 1 00:38:13 00:09:01
87 250 HÁJEK Ivoš Sokol Doubravice 8 MV2 1961 1 00:38:13 00:09:02
88 231 KOUDELKA František Lipová 25 MV1 1966 1 00:38:15 00:09:03
89 58 PRUDEK Vítězslav Moravec Sokol Benešov 9 MV2 1961 1 00:38:17 00:09:05
90 21 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 26 MV1 1973 1 00:38:23 00:09:11
91 365 KUNITSKI Evghenii Brno 55 M 1981 1 00:38:29 00:09:17
92 208 TRS Ladislav Brno 56 M 1985 1 00:38:29 00:09:18
93 149 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 57 M 1994 1 00:38:30 00:09:18
94 203 SEDLÁK Radim Posilovna Průvan 27 MV1 1974 1 00:38:37 00:09:26
95 212 DUBSKÝ Roman Přibyslav 58 M 1978 1 00:38:39 00:09:27
96 255 PAVLOŇ Filip 59 M 1992 1 00:38:46 00:09:35
97 55 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 60 M 1981 1 00:38:47 00:09:35
98 265 TICHÝ Zdeno 61 M 1982 1 00:38:48 00:09:36
99 224 VINTRLÍK Martin Křepice 62 M 1977 1 00:38:54 00:09:42
100 47 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 28 MV1 1968 1 00:38:56 00:09:44
101 359 SLOUKA Jiří Blažovice 63 M 1983 1 00:38:59 00:09:47
102 44 SEDLÁČEK Jaroslav Sokol Holešov 10 MV2 1964 1 00:39:04 00:09:52
103 27 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 64 M 1976 1 00:39:07 00:09:56
104 59 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 65 M 1994 1 00:39:10 00:09:58
105 168 KOCUR Lukáš Brno 66 M 1977 1 00:39:12 00:10:00
106 48 SKYBA Martin Fit online 11 MV2 1962 1 00:39:13 00:10:02
107 159 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 67 M 1977 1 00:39:14 00:10:02
108 54 BERAN Tomáš Brno 68 M 1980 1 00:39:17 00:10:06
109 83 DILHOF Tomáš 69 M 1981 1 00:39:19 00:10:07
110 219 KREJČÍ Bronislav Prdlavka SSSR Modřice 12 MV2 1964 1 00:39:21 00:10:09
111 49 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 29 MV1 1968 1 00:39:21 00:10:09
112 63 HEBELKA Jaroslav Jevičkov 30 MV1 1974 1 00:39:21 00:10:10
113 131 TOMAŠTÍK Antonín Vyškov 70 M 1977 1 00:39:27 00:10:15
114 141 JELÍNEK Pavel Blansko 71 M 1975 1 00:39:29 00:10:17
115 16 ROČEK Radim Brno 31 MV1 1969 1 00:39:34 00:10:23
116 236 JANČÍK Tomáš Boskovice 32 MV1 1972 1 00:39:40 00:10:28
117 367 KAZDA Petr Brno 33 MV1 1970 1 00:39:41 00:10:29
118 60 VESELÝ Marek AK Moje věc 72 M 1989 1 00:39:49 00:10:37
119 197 RERYCH Jiří Brno 73 M 1988 1 00:39:49 00:10:38
120 364 NĚMEC Roman Brno 34 MV1 1972 1 00:39:54 00:10:42
121 171 TESÁREK Jan HO Lemra 74 M 1977 1 00:39:57 00:10:46
122 256 PAPEŽ Vojtěch AC Moravská Slavia Brno 75 M 1991 1 00:40:00 00:10:48
123 103 KREJZA Jan Brno 76 M 1985 1 00:40:01 00:10:50
124 241 ODEHNAL Tomáš Skalica 35 MV1 1968 1 00:40:07 00:10:56
125 251 KINCL Petr Klub extrémních běžkařů 77 M 1983 1 00:40:13 00:11:01
126 167 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 78 M 1978 1 00:40:15 00:11:03
127 183 BILÍK Martin Orel Řečkovice 36 MV1 1968 1 00:40:20 00:11:08
128 22 PŮST Karel Valašské Meziříčí 37 MV1 1971 1 00:40:25 00:11:13
129 242 JURČA Jaroslav :-) 13 MV2 1962 1 00:40:30 00:11:18
130 150 BÁR Lukáš Brno 38 MV1 1974 1 00:40:32 00:11:20
131 360 MAŇÁSEK Lukáš Brno 79 M 1980 1 00:40:33 00:11:21
132 42 KUNEŠ David Tišnov 39 MV1 1974 1 00:40:34 00:11:22
133 53 UHLÍŘ Dalibor AT&T 80 M 1980 1 00:40:37 00:11:26
134 51 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 14 MV2 1961 1 00:40:38 00:11:27
135 166 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 40 MV1 1969 1 00:40:39 00:11:27
136 263 ŠMÍDA Milan Moravec Team 81 M 1976 1 00:40:39 00:11:27
137 291 VODÁK Martin Turbo team 82 M 1991 1 00:40:39 00:11:28
138 195 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 41 MV1 1973 1 00:40:40 00:11:28
139 225 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 42 MV1 1970 1 00:40:44 00:11:33
140 106 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 83 M 1982 1 00:40:45 00:11:33
141 94 ZOUHAR Libor Adidas Brno 84 M 1985 1 00:40:49 00:11:37
142 74 ZAVADIL Alexandr Triexpert adidas team 43 MV1 1966 1 00:40:55 00:11:43
143 144 HROMEK Jiří Fenyx Adamov 15 MV2 1960 1 00:40:56 00:11:44
144 244 PROCHÁZKA Jan Ráječko 85 M 1979 1 00:40:59 00:11:47
145 102 ŠOLC Filip 86 M 1985 1 00:41:07 00:11:55
146 368 ŠAFÁŘ Milan Moravec Team 16 MV2 1962 1 00:41:18 00:12:07
147 36 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 2 MV3 1951 1 00:41:19 00:12:07
148 142 SEIBT David Neslovice 87 M 1975 1 00:41:23 00:12:11
149 67 MILKA Zdeněk Brno 88 M 1984 1 00:41:23 00:12:11
150 230 DVOŘÁK David 89 M 1996 1 00:41:31 00:12:20
151 366 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 44 MV1 1965 1 00:41:33 00:12:22
152 15 VÁVRA Václav Hrušovany u Brna 45 MV1 1971 1 00:41:42 00:12:30
153 190 MAŠLAŇ Jiří Brno 90 M 1983 1 00:41:46 00:12:35
154 173 LOSÍK Jakub 91 M 1992 1 00:41:51 00:12:40
155 191 SIKORA Aleš AK Kuřim 46 MV1 1973 1 00:41:52 00:12:40
156 174 KONÍČEK Michal Senetářov 92 M 1986 1 00:42:00 00:12:49
157 93 ČADEK Martin Brno 17 MV2 1957 1 00:42:02 00:12:50
158 223 ŠŤASTA Libor Kuřim 47 MV1 1966 1 00:42:03 00:12:51
159 252 KUBĚNA Roman AC Senetář 93 M 1982 1 00:42:05 00:12:53
160 127 ŠŇUPÁREK Martin PELLS MTBO Team 48 MV1 1971 1 00:42:08 00:12:56
161 151 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 94 M 1977 1 00:42:11 00:12:59
162 66 ČÍŽEK Petr OB Adamov 49 MV1 1971 1 00:42:12 00:13:01
163 88 POKLUDA Tomáš Mokrá Hora 50 MV1 1970 1 00:42:14 00:13:02
164 198 VESELÝ Karel Brno 51 MV1 1970 1 00:42:19 00:13:07
165 162 STRÁNÍK Aleš Blansko 3 MV3 1950 1 00:42:22 00:13:11
166 276 KOHOUTEK Josef AC Moravská Slavia Brno 95 M 1984 1 00:42:23 00:13:11
167 264 STRBAČKA Aleš Moravec Team 96 M 1982 1 00:42:28 00:13:16
168 19 MIKA Ivo Brno 52 MV1 1966 1 00:42:31 00:13:19
169 238 PARGAČ Martin Trenčín 97 M 1985 1 00:42:31 00:13:19
170 71 SEKANINA Stanislav Moravec Benešov 98 M 1975 1 00:42:34 00:13:23
171 73 SEZIMA Petr Tandem Brno 99 M 1986 1 00:42:35 00:13:23
172 96 KLIMÁNEK Martin 100 M 1977 1 00:42:36 00:13:25
173 170 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 18 MV2 1959 1 00:42:37 00:13:26
174 181 LENĎÁK Štěpán Sokol Zdětín 101 M 1981 1 00:42:40 00:13:28
175 109 WRONKA Pavel VHS Brno 102 M 1986 1 00:42:40 00:13:28
176 277 MARŠÁLEK Lukáš 103 M 1984 1 00:42:43 00:13:32
177 249 NEDVĚD Martin Blansko 104 M 1983 1 00:42:51 00:13:39
178 220 PISKAČ Pavel 105 M 1985 1 00:42:53 00:13:41
179 154 DURNA Pavel Brno 106 M 1983 1 00:42:56 00:13:44
180 152 VRÁNEK David Brno 107 M 1978 1 00:42:59 00:13:47
181 123 HANÁK Albín Brno 4 MV3 1951 1 00:43:00 00:13:49
182 355 ŠOUMAL Vladimír Brno 108 M 1980 1 00:43:19 00:14:07
183 135 KRYL Tomáš X-Sports 109 M 1978 1 00:43:19 00:14:08
184 237 JÁGR Ondřej 110 M 1983 1 00:43:21 00:14:10
185 353 STRNADOVÁ Eva ikospor-team 1 XZ 1986 1 00:43:23 00:14:11
186 56 BARTÁK Miroslav Ski team Mokrá 53 MV1 1967 1 00:43:23 00:14:11
187 98 DVOŘÁK Vojtěch Brno 54 MV1 1974 1 00:43:24 00:14:12
188 257 ČECH Dalibor Auto RZ Boskovice 111 M 1976 1 00:43:25 00:14:13
189 82 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 112 M 1985 1 00:43:27 00:14:16
190 125 ŠPERKA Oldřich Jedovnice 19 MV2 1956 1 00:43:31 00:14:20
191 25 ŠKROB Petr 113 M 1975 1 00:43:44 00:14:32
192 122 BŘEZINA Roman VSK Technika Brno 114 M 1976 1 00:43:46 00:14:34
193 99 BOHÁČ Jiří (CZ) Brno 5 MV3 1954 1 00:43:49 00:14:37
194 193 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 115 M 1984 1 00:43:54 00:14:42
195 46 HLADNÝ Marek Brno 55 MV1 1972 1 00:43:54 00:14:42
196 147 MIKITA Pavel (CZE) TRIANGLE TRI TEAM 6 MV3 1952 1 00:44:05 00:14:54
197 100 NOVOTNÝ Libor Kuřim 20 MV2 1961 1 00:44:10 00:14:58
198 158 KOZEL Tom Kvakoši 116 M 1981 1 00:44:17 00:15:05
199 145 ADLER Ondřej Adamov 117 M 1987 1 00:44:18 00:15:06
200 85 MATUCHA Tomáš 118 M 1979 1 00:44:24 00:15:12
201 235 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 56 MV1 1966 1 00:44:25 00:15:13
202 260 ŠVIHÁLEK Petr 119 M 1988 1 00:44:29 00:15:17
203 202 HÁJEK Martin Univerzita Obrany 120 M 1991 1 00:44:31 00:15:20
204 18 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 57 MV1 1972 1 00:44:39 00:15:27
205 253 VEDRAL Jaromír 58 MV1 1967 1 00:44:46 00:15:34
206 90 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 7 MV3 1954 1 00:45:09 00:15:57
207 30 VOLAVÝ Vladimír Fit online 21 MV2 1955 1 00:45:11 00:15:59
208 266 HONZÍREK Jan Turbo team 121 M 1988 1 00:45:14 00:16:02
209 204 SEDLÁK Josef Protivanov 8 MV3 1953 1 00:45:19 00:16:07
210 128 KRÁL Jan MTBO Pells Team 59 MV1 1969 1 00:45:23 00:16:11
211 70 DVOŘÁK David Brno 122 M 1976 1 00:45:27 00:16:15
212 112 HUBÁČEK Michal Tišnov Bikers 123 M 1984 1 00:45:32 00:16:20
213 124 NOVÁK Libor Brno 124 M 1980 1 00:45:38 00:16:27
214 164 BAYER Miloslav ASK TT - SKI Blansko 9 MV3 1947 1 00:45:39 00:16:28
215 215 TOVÁREK Petr 125 M 1990 1 00:45:45 00:16:34
216 261 HAJKER Dan Vylágoš 126 M 1989 1 00:45:45 00:16:34
217 275 JANÍČEK Radek 60 MV1 1966 1 00:45:51 00:16:39
218 361 BEDAN Petr Spešov 209 61 MV1 1973 1 00:45:52 00:16:40
219 155 KLUSÁČEK Ondřej Brno 127 M 1985 1 00:45:58 00:16:46
220 189 VYMAZAL Jiří Rájec 62 MV1 1974 1 00:46:04 00:16:52
221 108 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 22 MV2 1960 1 00:46:05 00:16:53
222 178 VODIČKA Radek 63 MV1 1969 1 00:46:10 00:16:58
223 268 DVOŘÁČEK Roman Turbo team 128 M 1988 1 00:46:22 00:17:10
224 229 ZEMÁNEK Roman 64 MV1 1971 1 00:46:25 00:17:14
225 259 CZÓKOLY Jan Moravský kras 129 M 1978 1 00:46:31 00:17:19
226 87 VOREL Petr Brno 130 M 1986 1 00:46:37 00:17:25
227 209 SOPKO Richard (CZ) Brno 131 M 1985 1 00:46:37 00:17:25
228 357 HORÁK Pavel Acer Bike Team 132 M 1976 1 00:46:38 00:17:26
229 246 KOŽIAK Juraj Kuničky 65 MV1 1974 1 00:46:44 00:17:32
230 226 ŠVARC Luděk Brno 66 MV1 1973 1 00:47:00 00:17:48
231 272 ČTVRTNÍČEK Aleš (CZE) Brünner Sport Club 23 MV2 1961 1 00:47:06 00:17:54
232 232 ODVÁŘKA Libor 67 MV1 1971 1 00:47:06 00:17:54
233 352 PSOTA Václav 133 M 1981 1 00:47:06 00:17:55
234 274 LERCHOVÁ Martina 2 XZ 1990 1 00:47:13 00:18:01
235 184 VAVERKOVÁ Lucie Rosice 3 XZ 1985 1 00:47:13 00:18:02
236 114 KUCIEL Jiří SKP Brno 24 MV2 1964 1 00:47:23 00:18:11
237 105 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 25 MV2 1962 1 00:47:29 00:18:17
238 121 SPONAR Jan Tesla Brno 10 MV3 1950 1 00:47:40 00:18:28
239 362 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 26 MV2 1961 1 00:47:47 00:18:36
240 26 MATULA Pavel 134 M 1975 1 00:47:57 00:18:45
241 161 SLÍVA Dalibor 135 M 1977 1 00:48:04 00:18:52
242 23 HROMÁDKA Jaroslav 136 M 1976 1 00:48:07 00:18:55
243 34 MAIXNER Václav Tišnov 11 MV3 1941 1 00:48:09 00:18:58
244 185 USTOHAL Karel Zelene Rosice 137 M 1977 1 00:48:17 00:19:05
245 169 VODIČKOVÁ Barbora Lesní Hluboké 4 XZ 1983 1 00:48:17 00:19:06
246 248 ŽDÁNSKÝ Zbyněk Auto RZ Boskovice 138 M 1977 1 00:48:32 00:19:20
247 239 PÁNEK Jaroslav MTBA 139 M 1977 1 00:48:34 00:19:22
248 245 POLÁK Viktor 140 M 1983 1 00:48:49 00:19:37
249 118 SAJDL Ondřej 141 M 1978 1 00:48:53 00:19:41
250 363 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 68 MV1 1965 1 00:48:56 00:19:44
251 107 JURŮJ Daniel Brno 69 MV1 1973 1 00:49:05 00:19:53
252 207 KOUDELKA Petr Moravec Benešov 27 MV2 1964 1 00:49:06 00:19:54
253 31 VLASÁK Ota Šmeral Brno 70 MV1 1968 1 00:49:14 00:20:02
254 111 JASKULKA Martin Kuřim 71 MV1 1968 1 00:49:27 00:20:15
255 89 KRIEG Petr BMT Brno 12 MV3 1949 1 00:49:33 00:20:22
256 24 PELC Vít OZZY Brno 72 MV1 1967 1 00:50:05 00:20:53
257 62 SUCHÁ Lenka Blansko 5 XZ 1974 1 00:50:09 00:20:57
258 61 SUCHÝ Libor Blansko 73 MV1 1973 1 00:50:09 00:20:57
259 258 MARKEL Roman Boskovice 142 M 1975 1 00:50:22 00:21:10
260 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 28 MV2 1956 1 00:50:23 00:21:11
261 136 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 13 MV3 1944 1 00:50:23 00:21:11
262 69 LENHART David Brno 143 M 1979 1 00:50:39 00:21:27
263 216 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 14 MV3 1951 1 00:50:54 00:21:43
264 86 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 15 MV3 1954 1 00:50:55 00:21:44
265 163 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 6 XZ 1972 1 00:50:58 00:21:46
266 91 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 7 XZ 1960 1 00:51:13 00:22:01
267 157 SMÍLEK Petr 144 M 1986 1 00:51:22 00:22:11
268 247 HAVLÁSEK Petr Brno 145 M 1981 1 00:51:49 00:22:37
269 254 PĚČEK Jaroslav 74 MV1 1972 1 00:52:05 00:22:53
270 369 MARŠÁLEK Jiří Brno 29 MV2 1958 1 00:52:53 00:23:42
271 92 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1949 1 00:53:02 00:23:50
272 165 STAREČEK Lubor Brno 75 MV1 1968 1 00:53:09 00:23:57
273 267 NOVOSAD Ondřej Turbo team 146 M 1997 1 00:53:32 00:24:20
274 205 PŘIKRYL Adam Blansko 147 M 1997 1 00:53:39 00:24:27
275 206 ŠEBEK Martin ACT leraK Blansko 148 M 1998 1 00:53:39 00:24:27
276 132 ŠVEJDA Martin 76 MV1 1971 1 00:54:15 00:25:04
277 228 TLAMKA Pavel Okrouhlá - Plotky 77 MV1 1965 1 00:54:17 00:25:05
278 233 KOUDELKA Tomáš 78 MV1 1970 1 00:54:52 00:25:40
279 243 RŮŽIČKA Bohuslav SC Ráječko 17 MV3 1946 1 00:55:16 00:26:04
280 269 PERNICA Pavel 149 M 1984 1 00:55:51 00:26:39
281 179 VACKOVÁ Hana Bílovice nad Svitavou 8 XZ 1978 1 00:56:03 00:26:51
282 200 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 30 MV2 1960 1 00:56:58 00:27:47
283 271 NĚMEC JaROSLAV Blansko 18 MV3 1952 1 00:57:40 00:28:28
284 50 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 19 MV3 1937 1 00:59:53 00:30:41
285 143 HRUBÝ Milan AK Junior Holič 20 MV3 1938 1 01:02:18 00:33:06
286 137 KUBÍK Josef Adamov 21 MV3 1938 1 01:04:40 00:35:28
287 139 DAVID Ludvík Prdlavka SSSR Modřice 22 MV3 1951 1 01:04:50 00:35:38
288 146 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 23 MV3 1941 1 01:30:00 01:00:48

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.