Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 07.04.2019 08:00 do 07.04.2019 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátKarel Zadák
Zpracování výsledkůMartin Juránek/David Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků92
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 157 ZAJÍC Martin VSK Univerzita Brno 1 Jři 2000 1 00:19:06
2 154 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 1 Dci 2003 1 00:20:12 00:01:05
3 173 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 2 Dci 2002 1 00:20:25 00:01:18
4 55 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 3 Dci 2002 1 00:20:31 00:01:24
5 7 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 4 Dci 2002 1 00:20:35 00:01:28
6 1 RŮŽA Tomáš VSK Univerzita Brno 5 Dci 2005 1 00:20:36 00:01:29
7 45 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 1 XM 1998 1 00:21:02 00:01:55
8 161 VENCBAUER Martin 2 Jři 2001 1 00:21:13 00:02:07
9 35 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 2000 1 00:22:09 00:03:02
10 17 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno - FESTRA Brno 1 Ž 1993 1 00:22:15 00:03:08
11 41 TEŠNAR Michal AC Moravská Slavia Brno 3 Jři 2001 1 00:22:18 00:03:12
12 4 HLUŠÍ Natálie SK Speed Brno 1 Dky 2002 1 00:22:23 00:03:16
13 10 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:22:27 00:03:21
14 57 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno 6 Dci 2002 1 00:22:36 00:03:29
15 163 HARTMANN Jakub AC Moravská Slavia Brno 7 Dci 2003 1 00:22:49 00:03:42
16 27 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 4 Jři 2000 1 00:23:06 00:03:59
17 54 KOŠŤÁL Jakub AC Moravská Slavia Brno 8 Dci 2003 1 00:23:11 00:04:04
18 36 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 2 Jky 2001 1 00:23:32 00:04:26
19 13 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 2 Ž 1983 1 00:23:34 00:04:27
20 14 KLEIBLOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 2002 1 00:23:57 00:04:51
21 23 PŮSTOVÁ Šárka VSK UNI BRNO 3 Dky 2002 1 00:24:29 00:05:23
22 16 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2002 1 00:24:31 00:05:25
23 155 VYKYPĚL Petr 2 XM 1981 1 00:24:36 00:05:29
24 52 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 3 Ž 1991 1 00:24:48 00:05:41
25 151 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1999 1 00:24:56 00:05:49
26 171 RUDOLF Matěj Brno 5 Jři 2001 1 00:25:01 00:05:54
27 64 VARGA Juraj Extra Brno 3 XM 1993 1 00:25:03 00:05:56
28 40 ŠŤASTA Šimon Brno 9 Dci 2002 1 00:25:03 00:05:56
29 31 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 2 ŽV1 1979 1 00:25:10 00:06:03
30 174 SEKERKA Antonín AC Moravská Slavia Brno 10 Dci 2003 1 00:25:14 00:06:08
31 61 VOLCOVÁ Vladimíra Sokec Hrušovany 5 Ž 1986 1 00:25:21 00:06:14
32 21 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 1 ŽV2 1964 1 00:25:43 00:06:37
33 11 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 3 ŽV1 1974 1 00:25:48 00:06:42
34 32 RUSÍNOVÁ Monika 4 ŽV1 1977 1 00:25:57 00:06:50
35 165 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka 6 Ž 1999 1 00:26:06 00:07:00
36 62 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 5 ŽV1 1978 1 00:26:23 00:07:16
37 46 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 2001 1 00:26:39 00:07:32
38 59 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 7 Ž 1982 1 00:26:50 00:07:43
39 5 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 4 Jky 2001 1 00:26:59 00:07:52
40 158 SKOUMAL Vincenc AK Kuřim 11 Dci 2003 1 00:26:59 00:07:53
41 22 KUČEROVÁ Jana Rohatec 6 ŽV1 1971 1 00:27:23 00:08:16
42 33 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 7 ŽV1 1974 1 00:27:30 00:08:24
43 159 MÁDROVÁ Lucie AC TRACK and FIELD 8 ŽV1 1975 1 00:27:43 00:08:37
44 15 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice / AC Moravská Slávia Brno 2 ŽV2 1966 1 00:27:47 00:08:40
45 25 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 4 XM 1970 1 00:27:50 00:08:44
46 26 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 8 Ž 1980 1 00:28:08 00:09:02
47 177 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 9 Ž 1989 1 00:28:09 00:09:03
48 178 ČAPKOVÁ Barbora 10 Ž 1985 1 00:28:18 00:09:11
49 166 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 11 Ž 1997 1 00:28:20 00:09:14
50 42 KOČÍ Heidi Brno 12 Ž 1997 1 00:28:24 00:09:18
51 50 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:28:33 00:09:27
52 30 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 9 ŽV1 1971 1 00:28:56 00:09:50
53 60 HYNKOVÁ Lada VVM 3 ŽV2 1965 1 00:28:59 00:09:53
54 168 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 10 ŽV1 1970 1 00:29:02 00:09:55
55 175 VOŠMEROVÁ Petra 13 Ž 1982 1 00:29:18 00:10:12
56 39 MARČÍK Jiří AC Moravská Slavia Brno 12 Dci 2004 1 00:29:19 00:10:12
57 153 TROJANCOVÁ Iveta Orel Vyškov 5 Dky 2003 1 00:29:21 00:10:15
58 38 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 5 XM 1972 1 00:29:36 00:10:30
59 3 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 11 ŽV1 1976 1 00:29:39 00:10:32
60 37 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 14 Ž 1999 1 00:29:55 00:10:48
61 58 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 6 XM 1998 1 00:29:55 00:10:49
62 66 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 12 ŽV1 1976 1 00:30:00 00:10:53
63 167 KUBINOVÁ Adéla Elite sport Boskovice 6 Dky 2004 1 00:30:00 00:10:53
64 56 PELLOVÁ Gabriela 13 ŽV1 1979 1 00:30:00 00:10:54
65 34 GRAUEROVÁ Helena 14 ŽV1 1978 1 00:30:09 00:11:03
66 63 ŠNAJDÁRKOVÁ Jana 15 Ž 1990 1 00:30:32 00:11:26
67 20 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 15 ŽV1 1979 1 00:30:35 00:11:29
68 156 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 16 Ž 1983 1 00:30:38 00:11:31
69 12 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 4 ŽV2 1969 1 00:30:41 00:11:34
70 160 HÁNOVÁ Martina 17 Ž 1987 1 00:31:01 00:11:55
71 172 TRS Eva 18 Ž 1986 1 00:31:02 00:11:55
72 53 KOZLOVSKÁ Veronika 19 Ž 1991 1 00:31:45 00:12:38
73 28 HOŘÍNKOVÁ Jana Orel Židenice 5 ŽV2 1965 1 00:31:54 00:12:48
74 162 GLOZAROVÁ Jana 20 Ž 1988 1 00:32:08 00:13:01
75 29 MOKRÁ Regina Brno 6 ŽV2 1968 1 00:32:26 00:13:19
76 176 ŠMERDOVÁ Jarmila 2 ŽV3 1958 1 00:32:26 00:13:19
77 49 OLIVOVÁ Lenka 16 ŽV1 1976 1 00:32:29 00:13:23
78 18 KELBLOVÁ Adéla AC Track & Field Brno 5 Jky 2001 1 00:32:52 00:13:45
79 148 HERMANOVÁ Linda 21 Ž 1987 1 00:32:53 00:13:46
80 170 RYCHTECKÁ Lenka 22 Ž 1981 1 00:32:55 00:13:49
81 43 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 23 Ž 1997 1 00:32:59 00:13:53
82 65 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 17 ŽV1 1973 1 00:34:02 00:14:56
83 48 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 3 ŽV3 1946 1 00:34:26 00:15:19
84 152 DOBEŠOVÁ Lenka 18 ŽV1 1972 1 00:35:18 00:16:12
85 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 7 XM 1973 1 00:35:47 00:16:40
86 47 KOČÍ Hana PST 19 ŽV1 1971 1 00:36:07 00:17:01
87 6 ONDROVÁ Barbora 20 ŽV1 1977 1 00:36:26 00:17:20
88 44 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 4 ŽV3 1944 1 00:38:51 00:19:44
89 19 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 8 XM 1937 1 00:39:29 00:20:22
90 51 MAIXNER Václav Orel Čebín 9 XM 1941 1 00:41:04 00:21:57
91 169 NOVOTNÁ Petra 24 Ž 1980 1 00:42:13 00:23:06

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 24 VALOVÁ Silvie VSK UNI BRNO Jky 2001

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.