Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m

Datum pořádání od 28.09.2017 08:00 do 28.09.2017 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Martin Süss
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:45 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2017
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků259
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 214 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 M 1982 4 00:32:30
2 278 PETR Jiří 2 M 1979 4 00:32:33 00:00:03
3 78 STEINER Tomáš 3 M 1986 4 00:33:13 00:00:42
4 333 ČELŮSTKA Jan Ekol Team Brno 4 M 1982 4 00:33:19 00:00:48
5 280 KOČAŘ Lukáš Ekol triatlon - beer team 5 M 1992 4 00:33:24 00:00:54
6 287 LYSÁK Vlastimil Mikulov 6 M 1986 4 00:34:00 00:01:29
7 251 BUČEK Petr 7 M 1994 4 00:34:04 00:01:33
8 19 DVOŘÁČEK Adam AC TRACK and FIELD 8 M 1996 4 00:34:24 00:01:53
9 83 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 9 M 1982 4 00:34:46 00:02:16
10 28 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 MV1 1977 4 00:34:47 00:02:16
11 66 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 10 M 1983 4 00:34:48 00:02:17
12 366 HÉNEK Petr AK Drnovice 11 M 1987 4 00:35:48 00:03:17
13 35 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV2 1960 4 00:36:17 00:03:47
14 302 MASARYK Pavol Dojč 12 M 1980 4 00:36:42 00:04:11
15 363 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 13 M 1993 4 00:37:03 00:04:32
16 371 KAZDA Petr Brno 2 MV1 1970 4 00:37:06 00:04:36
17 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 3 MV1 1970 4 00:37:17 00:04:46
18 360 ČERMÁK Jan Šlapanice 14 M 1989 4 00:37:31 00:05:00
19 64 CZERNÝ Pavel Karviná 15 M 1981 4 00:37:39 00:05:08
20 209 DVOŘÁK Dominik SK Blažovice 16 M 1992 4 00:37:41 00:05:10
21 279 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 17 M 1987 4 00:37:52 00:05:21
22 220 TOMEK Jiří Athletics runners club - Orel Židenice 18 M 1997 4 00:37:54 00:05:23
23 225 KARÁSEK Antonín RSFK Brno 19 M 1982 4 00:38:21 00:05:50
24 349 KŘIVÁNKOVÁ Simona BehejBrno.com 1 Ž 1983 4 00:38:26 00:05:55
25 12 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 4 MV1 1975 4 00:38:30 00:05:59
26 25 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 5 MV1 1971 4 00:38:34 00:06:03
27 72 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 2 MV2 1966 4 00:38:40 00:06:10
28 23 KOMÁREK Roman Schaeffler 6 MV1 1977 4 00:38:44 00:06:14
29 81 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 2 Ž 1983 4 00:38:47 00:06:17
30 235 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 20 M 1982 4 00:38:57 00:06:26
31 51 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1993 4 00:39:20 00:06:49
32 54 MIKULA Miroslav Radošovce 1 MV3 1957 4 00:39:23 00:06:53
33 90 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 7 MV1 1971 4 00:39:29 00:06:59
34 39 SKALA Tomáš AK Junior Holíč 21 M 1995 4 00:39:32 00:07:01
35 53 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 2 MV3 1957 4 00:39:33 00:07:02
36 38 ČERMÁK Gabriel Holíč 22 M 1979 4 00:39:43 00:07:12
37 282 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 8 MV1 1968 4 00:39:47 00:07:16
38 37 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 23 M 1978 4 00:39:57 00:07:26
39 306 HRŮZA Pavel RACERS 24 M 1983 4 00:39:59 00:07:29
40 294 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 9 MV1 1974 4 00:40:01 00:07:30
41 329 KORVAS Josef AK Hodonín 3 MV2 1964 4 00:40:04 00:07:33
42 338 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 10 MV1 1977 4 00:40:23 00:07:52
43 368 KOCUR Lukáš Orel Šitborice 11 MV1 1977 4 00:40:23 00:07:52
44 286 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 4 MV2 1967 4 00:40:44 00:08:13
45 36 BŘEZINA Aleš newline 5 MV2 1962 4 00:40:45 00:08:14
46 15 JANČAŘÍK Petr 12 MV1 1968 4 00:40:45 00:08:14
47 22 ŠTĚPÁN Vladimír --- 13 MV1 1971 4 00:41:01 00:08:30
48 70 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 14 MV1 1974 4 00:41:08 00:08:37
49 33 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 15 MV1 1973 4 00:41:15 00:08:44
50 14 JANČAŘÍKOVÁ Lenka 1 ŽV1 1970 4 00:41:15 00:08:45
51 309 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 6 MV2 1963 4 00:41:24 00:08:53
52 224 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 16 MV1 1969 4 00:41:26 00:08:55
53 365 ADÁMEK Pavel 25 M 1990 4 00:41:27 00:08:57
54 260 HRBÁČEK Karel Útěchov 17 MV1 1968 4 00:41:37 00:09:07
55 325 NEORAL Jiří 26 M 1984 4 00:41:40 00:09:09
56 202 HUVAR Rostislav Orel Domanín 18 MV1 1975 4 00:41:41 00:09:11
57 369 NAVRÁTIL Jakub AD team 27 M 1991 4 00:41:44 00:09:13
58 244 BĚLOHOUBEK Petr Brno 19 MV1 1972 4 00:41:45 00:09:14
59 317 HANÁK Petr 28 M 1994 4 00:41:54 00:09:23
60 327 KRÁTKÝ Ivo ----------------------- 20 MV1 1968 4 00:41:56 00:09:25
61 77 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 21 MV1 1970 4 00:41:58 00:09:27
62 263 NESRSTA Michal NesDent 29 M 1981 4 00:42:01 00:09:30
63 262 ZADÁK Karel Triexpert team 30 M 1978 4 00:42:01 00:09:30
64 91 SVOBODA Marek 22 MV1 1977 4 00:42:08 00:09:37
65 71 PRIPUTEN Radek 31 M 1985 4 00:42:12 00:09:41
66 315 FABUŠ Milan Tomky 23 MV1 1972 4 00:42:13 00:09:42
67 345 JAROŠ Marek 32 M 1985 4 00:42:15 00:09:44
68 372 POLÁŠEK Vít --- 24 MV1 1976 4 00:42:16 00:09:45
69 30 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 MV3 1950 4 00:42:24 00:09:53
70 357 KUNZ Kamil 33 M 1978 4 00:42:26 00:09:55
71 20 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 4 MV3 1951 4 00:42:26 00:09:55
72 67 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1978 4 00:42:29 00:09:58
73 94 STEHLÍK Pavel Individuální 25 MV1 1974 4 00:42:32 00:10:02
74 42 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 5 MV3 1950 4 00:42:39 00:10:08
75 233 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1982 4 00:42:41 00:10:10
76 337 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 34 M 1981 4 00:42:47 00:10:16
77 275 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 6 MV3 1957 4 00:42:49 00:10:18
78 293 BARTOŇKOVÁ Nina 6 Ž 1990 4 00:43:04 00:10:33
79 373 DYTRT Petr BehejBrno.com 26 MV1 1976 4 00:43:06 00:10:35
80 68 SLOUKA Jiří Blažovice 35 M 1983 4 00:43:09 00:10:39
81 356 HÉNKOVÁ Alena AK Drnovice 7 Ž 1986 4 00:43:17 00:10:47
82 228 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1988 4 00:43:20 00:10:49
83 29 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 4 00:43:22 00:10:51
84 303 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 7 MV2 1958 4 00:43:30 00:11:00
85 301 CINTULA Juraj Štefanov 36 M 1979 4 00:43:31 00:11:00
86 52 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1993 4 00:43:37 00:11:06
87 96 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 37 M 1985 4 00:43:37 00:11:07
88 216 HLADKÝ Jiří Orel Židenice 27 MV1 1975 4 00:43:45 00:11:14
89 32 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 10 Ž 1979 4 00:43:56 00:11:25
90 227 PAULÍK David 38 M 1993 4 00:44:15 00:11:45
91 207 HRABEC Vladimír RSFK 28 MV1 1968 4 00:44:22 00:11:51
92 292 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 8 MV2 1967 4 00:44:22 00:11:51
93 361 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 9 MV2 1959 4 00:44:26 00:11:56
94 236 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 7 MV3 1957 4 00:44:35 00:12:04
95 60 KALOVÁ Jitka SKOL Brno 2 ŽV1 1973 4 00:44:48 00:12:17
96 73 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 29 MV1 1977 4 00:44:50 00:12:19
97 62 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 8 MV3 1951 4 00:44:59 00:12:28
98 201 PAUS Aleš Orel Hranice 39 M 1978 4 00:45:07 00:12:36
99 89 MATOUŠEK Denis 40 M 1988 4 00:45:09 00:12:38
100 80 JURČA Jaroslav 10 MV2 1962 4 00:45:11 00:12:40
101 256 HOLER Vlastimil 41 M 1981 4 00:45:18 00:12:47
102 240 FRANK Jakub 42 M 1985 4 00:45:21 00:12:50
103 238 NOHEL Pavel Romza Klub Blažovice 43 M 1978 4 00:45:21 00:12:51
104 232 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 44 M 1979 4 00:45:23 00:12:52
105 273 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 9 MV3 1957 4 00:45:24 00:12:53
106 304 JAKUS Jan 45 M 1979 4 00:45:28 00:12:57
107 316 HANÁKOVÁ Miroslava 2 ŽV2 1966 4 00:45:32 00:13:01
108 21 PAVELKA Richard newline 46 M 1981 4 00:45:34 00:13:03
109 58 MIKA Ivo Orel Obřany 11 MV2 1966 4 00:45:35 00:13:04
110 270 HLAVATÝ Radek vrtulníci Náměšť 12 MV2 1966 4 00:45:40 00:13:09
111 239 LABUDA Tomáš RSFK 47 M 1981 4 00:45:49 00:13:18
112 61 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 MV4 1944 4 00:45:52 00:13:22
113 40 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 2 MV4 1942 4 00:46:03 00:13:32
114 219 SKYBA Martin Orel Židenice 13 MV2 1962 4 00:46:04 00:13:34
115 295 BUTOROVÁ Lenka 11 Ž 1980 4 00:46:05 00:13:34
116 49 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 ŽV2 1967 4 00:46:10 00:13:39
117 290 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 4 ŽV2 1964 4 00:46:14 00:13:43
118 241 RŮŽIČKA Martin Mikulov 30 MV1 1973 4 00:46:25 00:13:54
119 215 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 10 MV3 1955 4 00:46:29 00:13:58
120 98 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 11 MV3 1957 4 00:46:32 00:14:01
121 367 RYŠAVÝ David Borkovany 48 M 1989 4 00:46:34 00:14:03
122 26 RUSÍNOVÁ Monika 3 ŽV1 1977 4 00:46:34 00:14:04
123 320 RAMŠA Aleš Hostěnice 49 M 1978 4 00:46:37 00:14:06
124 95 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 4 ŽV1 1970 4 00:46:38 00:14:07
125 331 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 14 MV2 1965 4 00:46:40 00:14:10
126 342 HOUSEREK Tomáš 50 M 1985 4 00:46:49 00:14:18
127 265 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 12 MV3 1951 4 00:46:50 00:14:19
128 289 NEPUSTILOVÁ Monika 12 Ž 1981 4 00:46:53 00:14:22
129 243 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 31 MV1 1970 4 00:46:56 00:14:25
130 213 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 5 ŽV1 1976 4 00:46:57 00:14:26
131 34 KUBÍČEK Pavel Relax Dobré Pole - Orel Žďár n. Sázavou 13 MV3 1953 4 00:47:01 00:14:31
132 254 BITTNER Josef 32 MV1 1970 4 00:47:08 00:14:37
133 205 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 6 ŽV1 1977 4 00:47:14 00:14:43
134 74 MATULOVÁ Martina Brno 7 ŽV1 1972 4 00:47:15 00:14:44
135 203 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 33 MV1 1974 4 00:47:20 00:14:49
136 336 BUTALA Tomáš 51 M 1980 4 00:47:21 00:14:50
137 56 MIKUŠ Miroslav Radošovce 14 MV3 1951 4 00:47:25 00:14:54
138 296 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 15 MV2 1961 4 00:47:30 00:14:59
139 221 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Orel Židenice 1 ŽV3 1956 4 00:47:37 00:15:06
140 374 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 15 MV3 1952 4 00:47:41 00:15:11
141 87 RAFFAY Ivan 16 MV2 1966 4 00:47:45 00:15:15
142 358 LORENC Antonín Bertík Blansko 17 MV2 1964 4 00:47:54 00:15:23
143 88 VLASÁK Ota Šmeral Brno 34 MV1 1968 4 00:47:57 00:15:26
144 308 UHEREK Miloslav Bzenec 35 MV1 1972 4 00:47:58 00:15:27
145 230 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice - Orel Kuřim 52 M 1982 4 00:48:01 00:15:30
146 43 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 18 MV2 1966 4 00:48:03 00:15:32
147 328 SZALVA Jiří Koválov 19 MV2 1967 4 00:48:19 00:15:48
148 86 RAFFAYOVÁ Světlana 5 ŽV2 1967 4 00:48:20 00:15:49
149 305 PÁRAL Tomáš WILlJEMSE 53 M 1984 4 00:48:24 00:15:53
150 362 KLINKOVSKÝ Ciril Slavkov u Brna 36 MV1 1969 4 00:48:30 00:15:59
151 297 DVOŘÁK Martin Extra Brno 54 M 1988 4 00:48:30 00:16:00
152 272 KUDLÁČOVÁ Ivana Radošovce 13 Ž 1978 4 00:48:34 00:16:03
153 206 SVOBODOVÁ Martina RSFK - Orel Obřany 8 ŽV1 1975 4 00:48:36 00:16:05
154 97 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 4 00:48:37 00:16:06
155 63 SOBOTKA Martin 37 MV1 1976 4 00:48:37 00:16:07
156 18 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 38 MV1 1972 4 00:48:49 00:16:19
157 326 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 14 Ž 1988 4 00:48:50 00:16:19
158 13 ČECH Ladislav Individuální 39 MV1 1973 4 00:49:08 00:16:37
159 222 KREIGLOVÁ Jitka Orel Židenice 9 ŽV1 1975 4 00:49:08 00:16:37
160 353 ČERVINKA Martin 55 M 1983 4 00:49:14 00:16:43
161 314 FABRIK Miroslav 20 MV2 1959 4 00:49:26 00:16:56
162 312 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 6 ŽV2 1963 4 00:49:32 00:17:01
163 249 GROLICH Jan TJ Sokol Velatice 56 M 1984 4 00:49:39 00:17:09
164 57 SVOBODA Jan Garko Brno 21 MV2 1961 4 00:49:53 00:17:23
165 259 FILIP Jiří 57 M 1988 4 00:49:56 00:17:25
166 364 JAITNER Jakub 58 M 1986 4 00:49:57 00:17:26
167 246 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 22 MV2 1958 4 00:50:04 00:17:33
168 347 VLASÁK Jakub 59 M 1992 4 00:50:10 00:17:39
169 348 VLASÁK Pavel SK Blažovice 60 M 1989 4 00:50:10 00:17:39
170 27 JÍLEK Radim --- 40 MV1 1971 4 00:50:13 00:17:42
171 339 POLÁŠKOVÁ Martina Blansko 10 ŽV1 1973 4 00:50:21 00:17:50
172 355 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 41 MV1 1975 4 00:50:26 00:17:55
173 211 VALTR Luboš Romza Klub Blažovice 42 MV1 1977 4 00:50:33 00:18:02
174 234 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 16 MV3 1955 4 00:50:33 00:18:02
175 354 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 15 Ž 1984 4 00:50:40 00:18:09
176 252 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 16 Ž 1978 4 00:50:48 00:18:17
177 313 BOSÁK Daniel 61 M 1978 4 00:50:48 00:18:17
178 264 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 3 MV4 1946 4 00:50:53 00:18:22
179 212 VLASÁK Bohdan SK Blažovice 23 MV2 1961 4 00:51:03 00:18:33
180 343 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 17 MV3 1953 4 00:51:17 00:18:46
181 24 KUNC Josef Orel Vyškov 24 MV2 1960 4 00:51:22 00:18:51
182 253 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 17 Ž 1979 4 00:51:24 00:18:53
183 250 SMRČKOVÁ Jana BehejBrno.com 7 ŽV2 1964 4 00:51:27 00:18:56
184 269 SCHWARZ Daniel 43 MV1 1977 4 00:51:31 00:19:00
185 231 JANÁČEK Petr Podolí 62 M 1980 4 00:51:32 00:19:01
186 92 PELC Vít OZZY Brno 25 MV2 1967 4 00:51:39 00:19:08
187 44 KARAS Karel BK Hodonín 4 MV4 1945 4 00:51:39 00:19:09
188 31 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 11 ŽV1 1976 4 00:51:56 00:19:26
189 307 VODIČKA Radek 44 MV1 1969 4 00:51:57 00:19:27
190 310 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 26 MV2 1961 4 00:52:04 00:19:33
191 323 PIVEC Jan Hal 3000 63 M 1981 4 00:52:11 00:19:41
192 76 MATULA Jaroslav Brno 45 MV1 1970 4 00:52:16 00:19:45
193 324 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 18 MV3 1954 4 00:52:20 00:19:49
194 41 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 27 MV2 1961 4 00:52:23 00:19:52
195 344 ONDROUŠEK David Blansko 64 M 1994 4 00:52:38 00:20:07
196 276 MARYŠLEROVÁ Monika RSFK - Orel Obřany 12 ŽV1 1974 4 00:52:40 00:20:09
197 75 VOLAVÝ Vladimír Fit online 19 MV3 1955 4 00:52:47 00:20:16
198 204 MÁLKOVÁ Anna Orel Vyškov 8 ŽV2 1963 4 00:52:58 00:20:27
199 59 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 9 ŽV2 1965 4 00:53:04 00:20:34
200 330 JEŽ Martin 46 MV1 1973 4 00:53:13 00:20:42
201 283 KRIST Ondřej Kyjov 65 M 2001 4 00:53:21 00:20:50
202 319 KRAISOVÁ Šárka Orel Vyškov 13 ŽV1 1976 4 00:53:22 00:20:51
203 291 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 18 Ž 1979 4 00:53:25 00:20:55
204 352 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 14 ŽV1 1977 4 00:53:34 00:21:03
205 229 BŮBELA Vojtěch Slavkov u Brna 66 M 2000 4 00:53:46 00:21:16
206 208 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 15 ŽV1 1973 4 00:54:01 00:21:31
207 69 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 16 ŽV1 1977 4 00:54:15 00:21:44
208 257 KROUPA Jiří newline 28 MV2 1959 4 00:54:24 00:21:53
209 318 PRÁŠEK Jiří Blažovice 47 MV1 1974 4 00:54:31 00:22:01
210 65 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 19 Ž 1989 4 00:54:42 00:22:12
211 226 CHARVÁT Lukáš 48 MV1 1976 4 00:54:45 00:22:14
212 210 KALÁB Alois Orel Blažovice 20 MV3 1949 4 00:54:57 00:22:26
213 268 KUBENKOVÁ Zuzana 20 Ž 1979 4 00:54:57 00:22:26
214 299 UBROVÁ Veronika 21 Ž 1978 4 00:55:06 00:22:36
215 281 DANĚK Václav Romza Klub 49 MV1 1974 4 00:55:12 00:22:41
216 340 CIESAROVÁ Denisa Slavkov u Brna 22 Ž 1989 4 00:55:25 00:22:54
217 84 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 10 ŽV2 1960 4 00:55:35 00:23:04
218 321 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 29 MV2 1958 4 00:55:38 00:23:07
219 242 FICHTOVÁ Iva RSFK 23 Ž 1988 4 00:55:57 00:23:27
220 375 KOTARSKÁ Karolina 24 Ž 1985 4 00:55:58 00:23:27
221 271 DUDOVÁ Silvie 25 Ž 1979 4 00:56:04 00:23:33
222 217 HLADKÁ Klára Orel Židenice 26 Ž 1978 4 00:56:10 00:23:39
223 341 PLUNDRÁK David 67 M 1988 4 00:56:11 00:23:40
224 248 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 4 00:56:15 00:23:44
225 267 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 27 Ž 1978 4 00:56:27 00:23:56
226 298 POLÁČKOVÁ Barbora Brno 17 ŽV1 1973 4 00:56:31 00:24:00
227 332 RAŠNER Tomáš 50 MV1 1969 4 00:56:38 00:24:07
228 237 KRUPOVÁ Kateřina Brno 28 Ž 1985 4 00:56:42 00:24:11
229 277 FORETNÍK František Krumvíř 21 MV3 1951 4 00:56:44 00:24:13
230 45 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 22 MV3 1954 4 00:57:00 00:24:29
231 247 HÉGROVÁ Ivona Hostěrádky - Rešov 18 ŽV1 1969 4 00:57:04 00:24:34
232 85 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 23 MV3 1949 4 00:57:06 00:24:35
233 46 MAIXNER Václav Orel Čebín 5 MV4 1941 4 00:57:08 00:24:37
234 223 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 24 MV3 1956 4 00:57:19 00:24:48
235 266 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 11 ŽV2 1959 4 00:57:48 00:25:17
236 334 BUBENÍK Jiří Orel Vyškov 6 MV4 1944 4 00:57:57 00:25:26
237 50 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 25 MV3 1952 4 00:58:03 00:25:32
238 93 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 19 ŽV1 1975 4 00:58:11 00:25:40
239 370 KREJČÍŘ Jan HC SExy bombonky 68 M 1980 4 00:58:34 00:26:03
240 284 KRISTOVÁ Andrea Kyjov 20 ŽV1 1973 4 00:58:35 00:26:05
241 82 FABRIKOVÁ Blanka 12 ŽV2 1960 4 00:58:44 00:26:14
242 79 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 1 ŽV4 1946 4 00:58:48 00:26:17
243 100 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 21 ŽV1 1970 4 00:59:54 00:27:23
244 99 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 22 ŽV1 1972 4 01:00:46 00:28:15
245 346 DOSEDILOVÁ Lenka 29 Ž 1991 4 01:00:52 00:28:22
246 218 HOLÝ Josef Orel Židenice 7 MV4 1941 4 01:01:03 00:28:32
247 16 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 8 MV4 1937 4 01:01:59 00:29:28
248 350 HRADSKÁ Eva 23 ŽV1 1977 4 01:02:50 00:30:19
249 245 HAJOSSY Miroslav Koválov 9 MV4 1946 4 01:03:22 00:30:51
250 322 JUROŠKOVÁ Miluše Orel - Židenice 13 ŽV2 1958 4 01:03:28 00:30:57
251 261 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 26 MV3 1948 4 01:04:29 00:31:59
252 351 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 24 ŽV1 1976 4 01:05:43 00:33:12
253 311 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 30 MV2 1960 4 01:06:13 00:33:42
254 274 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 4 ŽV3 1953 4 01:06:40 00:34:09
255 258 KROUPOVÁ Pavla Brno 14 ŽV2 1965 4 01:22:31 00:50:00
256 48 HRUBÝ Milan Blansko 10 MV4 1938 4 01:24:15 00:51:44

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 55 ZEMÁNKOVÁ Eva Ž 1991
DNF 300 HŘEBAČKA Antonín Hodonín MV2 1964
DNF 335 KNĚŽÍNEK Vít Babiččina běžecká buňka M 1991

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.