Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km

Datum pořádání od 06.01.2018 08:00 do 06.01.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,80
Počet kol1
Počet závodníků161
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 Jři 2000 1 00:17:01
2 24 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 1 Dci 2001 1 00:17:08 00:00:06
3 66 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 2 Jři 2000 1 00:17:41 00:00:40
4 159 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 3 Jři 2000 1 00:17:59 00:00:57
5 35 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 2 Dci 2001 1 00:18:13 00:01:12
6 102 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 4 Jři 1999 1 00:18:13 00:01:12
7 63 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 3 Dci 2002 1 00:18:25 00:01:24
8 193 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 4 Dci 2001 1 00:18:30 00:01:28
9 88 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 5 Dci 2001 1 00:18:42 00:01:41
10 41 KRÁL Jan SK Žabovřesky 5 Jři 1999 1 00:19:25 00:02:24
11 74 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Dky 2001 1 00:19:29 00:02:27
12 33 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 1 Ž 1986 1 00:19:36 00:02:35
13 191 KUČERA Jan Individuální 1 XM 1981 1 00:19:42 00:02:40
14 152 RŮŽA Daniel ATK Šlapanice 6 Dci 2002 1 00:19:52 00:02:50
15 48 ČERBÁK Adam 6 Jři 2000 1 00:20:01 00:03:00
16 38 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 7 Jři 2000 1 00:20:09 00:03:07
17 42 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:20:10 00:03:09
18 40 INDRÁKOVÁ Adéla AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1991 1 00:20:27 00:03:26
19 89 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 8 Jři 1999 1 00:20:33 00:03:32
20 2 VODIČKA Martin VSK UNI Brno - Orel Židenice 9 Jři 2000 1 00:20:38 00:03:36
21 84 HALAS Pavel Orel Šitbořice 10 Jři 1999 1 00:20:41 00:03:39
22 100 GRYC Vojtěch Tesla Brno 7 Dci 2001 1 00:20:41 00:03:39
23 36 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 3 Ž 1993 1 00:20:43 00:03:42
24 93 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 8 Dci 2002 1 00:20:45 00:03:43
25 168 DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka 4 Ž 1983 1 00:20:48 00:03:47
26 16 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 2 XM 1981 1 00:20:52 00:03:51
27 94 BENIAČOVÁ Linda Běžecký klub Brno 2 ŽV1 1978 1 00:20:53 00:03:52
28 39 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 5 Ž 1993 1 00:20:56 00:03:55
29 27 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1978 1 00:20:59 00:03:58
30 19 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 9 Dci 2002 1 00:21:06 00:04:05
31 83 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 2 Dky 2003 1 00:21:21 00:04:20
32 97 VACULOVÁ Lucie Individuální 6 Ž 1982 1 00:21:26 00:04:25
33 199 ŠŤASTA Šimon Lodní sporty Brno 10 Dci 2002 1 00:21:29 00:04:27
34 23 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 7 Ž 1983 1 00:21:31 00:04:29
35 177 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 8 Ž 1994 1 00:21:34 00:04:32
36 8 TEŠNAR Michal AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 2001 1 00:21:35 00:04:34
37 30 KLEM Robert Brno 11 Jři 2000 1 00:21:36 00:04:34
38 9 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 2000 1 00:21:40 00:04:38
39 22 PŮSTOVÁ Šárka Jihomoravský Kraj 3 Dky 2002 1 00:21:41 00:04:40
40 64 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 9 Ž 1980 1 00:21:46 00:04:44
41 10 HAVELKA Martin Brno 3 XM 1974 1 00:21:54 00:04:53
42 65 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 2 Jky 2000 1 00:21:56 00:04:55
43 162 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV1 1976 1 00:22:06 00:05:04
44 32 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 12 Jři 2000 1 00:22:16 00:05:15
45 181 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1986 1 00:22:16 00:05:15
46 179 CHARVÁTOVÁ Tereza Elite Sport Boskovice 4 Dky 2002 1 00:22:25 00:05:24
47 156 PALÁT Tomáš AC Moravská Slavia Brno 12 Dci 2003 1 00:22:25 00:05:24
48 29 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 11 Ž 1991 1 00:22:33 00:05:32
49 157 STLOUKAL Richard ACT leraK Blansko 13 Dci 2002 1 00:22:41 00:05:40
50 151 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 14 Dci 2002 1 00:22:50 00:05:49
51 11 KAMENÍK Štěpán Drahanský sport team 15 Dci 2002 1 00:23:00 00:05:58
52 77 HIRŠOVÁ Gabriela SK Žabovřesky 12 Ž 1996 1 00:23:05 00:06:04
53 101 GRYC Ondřej VSK Univerzita Brno 16 Dci 2004 1 00:23:11 00:06:09
54 20 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:23:12 00:06:11
55 3 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 3 Jky 2000 1 00:23:28 00:06:26
56 190 TOMEK Václav Brno 4 XM 1991 1 00:23:31 00:06:29
57 189 TOMEK Ondřej Brno 5 XM 1983 1 00:23:31 00:06:29
58 196 OBOŘILOVÁ Tereza SK Speed Brno 5 Dky 2002 1 00:23:40 00:06:38
59 43 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 1 00:23:41 00:06:40
60 203 TREBULOVÁ Kristína AK Čadca 13 Ž 1998 1 00:23:42 00:06:41
61 185 BUREŠOVÁ Veronika Bystrc 6 Dky 2005 1 00:23:46 00:06:44
62 184 LEVÍČKOVÁ Veronika Lodní sporty Brno 7 Dky 2004 1 00:23:52 00:06:51
63 90 FUČÍKOVÁ Hana Černín 5 ŽV1 1977 1 00:23:53 00:06:51
64 81 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 14 Ž 1991 1 00:23:58 00:06:57
65 34 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 3 ŽV2 1964 1 00:23:59 00:06:58
66 82 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 6 ŽV1 1974 1 00:24:00 00:06:59
67 176 JEŘÁBEK Jakub AH Vyškov 17 Dci 2001 1 00:24:01 00:07:00
68 204 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 7 ŽV1 1976 1 00:24:03 00:07:01
69 106 HANOUSEK Matěj RBK Blansko 18 Dci 2004 1 00:24:03 00:07:02
70 188 DOKOUPILOVÁ Markéta 8 ŽV1 1977 1 00:24:11 00:07:10
71 21 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 15 Ž 1989 1 00:24:15 00:07:13
72 175 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 9 ŽV1 1974 1 00:24:23 00:07:22
73 4 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 8 Dky 2001 1 00:24:56 00:07:55
74 17 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 10 ŽV1 1977 1 00:24:59 00:07:57
75 107 VOLCOVÁ Vladimíra Sokec Hrušovany 16 Ž 1986 1 00:25:03 00:08:01
76 194 BUREŠ Antonín 6 XM 1987 1 00:25:05 00:08:04
77 180 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno 9 Dky 2007 1 00:25:07 00:08:05
78 169 KRUŠINOVÁ Andrea Letovice 17 Ž 1982 1 00:25:07 00:08:05
79 44 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 7 XM 1991 1 00:25:14 00:08:12
80 155 SEKERKA Antonín AC Moravská Slavia Brno 19 Dci 2003 1 00:25:24 00:08:23
81 49 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 11 ŽV1 1971 1 00:25:34 00:08:32
82 200 ŘEZNÍČEK Tomáš VSK Univerzita Brno 8 XM 1995 1 00:25:41 00:08:40
83 173 MARKOVÁ Alice Brno 12 ŽV1 1970 1 00:25:50 00:08:48
84 67 RUSÍNOVÁ Monika 13 ŽV1 1977 1 00:25:50 00:08:48
85 61 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 1 ŽV3 1956 1 00:25:51 00:08:50
86 62 SUCHÁ Monika Atletic Třebíč 18 Ž 1991 1 00:25:56 00:08:55
87 96 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 13 Jři 1999 1 00:25:59 00:08:57
88 99 ŠEVČÍKOVÁ Lucie TJ Sokol Luleč 19 Ž 1979 1 00:25:59 00:08:58
89 183 ŠKOPEK Michal 9 XM 1991 1 00:26:08 00:09:06
90 167 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 10 XM 1982 1 00:26:12 00:09:11
91 60 SMRČKOVÁ Jana RSFK 4 ŽV2 1964 1 00:26:14 00:09:12
92 182 PROKEŠOVÁ Petra 20 Ž 1988 1 00:26:20 00:09:19
93 103 ČERNÁ Lenka SoteSport 21 Ž 1981 1 00:26:21 00:09:20
94 18 KUČEROVÁ Jana Rohatec 14 ŽV1 1971 1 00:26:40 00:09:38
95 76 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 15 ŽV1 1970 1 00:26:55 00:09:54
96 195 JEŘÁBKOVÁ Jana TJ Spartak Třebíč 22 Ž 1998 1 00:27:01 00:09:59
97 13 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 16 ŽV1 1976 1 00:27:02 00:10:00
98 85 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 17 ŽV1 1974 1 00:27:03 00:10:02
99 50 STANÍČEK Pavel Brno 11 XM 1973 1 00:27:18 00:10:17
100 28 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra LBM 23 Ž 1986 1 00:27:21 00:10:20
101 178 KOČKOVÁ Nikola Bumbrlíci 4 Jky 2000 1 00:27:24 00:10:22
102 68 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 5 Jky 2000 1 00:27:24 00:10:22
103 153 ZEDNÍK Josef 14 Jři 2000 1 00:27:27 00:10:26
104 170 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky Brno 24 Ž 1983 1 00:27:33 00:10:32
105 55 KOBÁŇOVÁ Kateřina 25 Ž 1981 1 00:27:34 00:10:33
106 78 HÉGROVÁ Ivona Hostěrádky - Rešov 18 ŽV1 1969 1 00:27:39 00:10:37
107 198 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 26 Ž 1982 1 00:27:44 00:10:43
108 37 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 5 ŽV2 1964 1 00:27:48 00:10:46
109 70 ŠTANCLOVÁ Kateřina Brno 27 Ž 1991 1 00:27:48 00:10:47
110 71 PREJSOVÁ Julija Běžecký klub Brno 19 ŽV1 1974 1 00:27:52 00:10:50
111 53 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 20 ŽV1 1978 1 00:27:56 00:10:55
112 51 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 21 ŽV1 1973 1 00:28:04 00:11:02
113 171 DUDOVÁ Silvie 28 Ž 1979 1 00:28:06 00:11:04
114 25 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 6 ŽV2 1965 1 00:28:19 00:11:18
115 86 PELLOVÁ Gabriela 29 Ž 1979 1 00:28:23 00:11:21
116 192 WALTER Pavel 12 XM 1964 1 00:28:30 00:11:29
117 95 ŠANCOVÁ Marta Veverská Bitýška 22 ŽV1 1972 1 00:28:35 00:11:33
118 79 HRUŠKOVÁ Lenka ZBM Brno 7 ŽV2 1962 1 00:28:38 00:11:36
119 98 KUNC Josef Orel Vyškov 13 XM 1960 1 00:28:51 00:11:50
120 201 KUBÍČKOVÁ Jana OK 99 6 Jky 1999 1 00:28:54 00:11:52
121 186 RADOVÁ Martina KOB Alfa Brno 23 ŽV1 1974 1 00:29:03 00:12:02
122 56 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV3 1954 1 00:29:05 00:12:04
123 163 OVCHINNIKOVA Tatiana 30 Ž 1997 1 00:29:06 00:12:05
124 7 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 7 Jky 1999 1 00:29:13 00:12:11
125 54 VOŠTEROVÁ Regina 24 ŽV1 1974 1 00:29:14 00:12:13
126 15 ŠTEFANOVÁ Petra 25 ŽV1 1975 1 00:29:21 00:12:20
127 187 MULÍČKOVÁ Eva 26 ŽV1 1974 1 00:29:21 00:12:20
128 87 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 27 ŽV1 1973 1 00:29:28 00:12:26
129 58 MOKRÁ Regina Brno 8 ŽV2 1968 1 00:29:37 00:12:36
130 69 NĚMEČKOVÁ Alena 31 Ž 1979 1 00:29:37 00:12:36
131 72 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 9 ŽV2 1966 1 00:29:41 00:12:40
132 5 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 14 XM 1973 1 00:29:44 00:12:42
133 164 SEDLÁČEK Pavel 15 XM 1978 1 00:29:52 00:12:51
134 165 STRÁŽNICKÝ Jan OSP Hodonín 20 Dci 2003 1 00:29:57 00:12:55
135 154 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 32 Ž 1982 1 00:29:59 00:12:57
136 45 KOČÍ Adéla LF UPOL/ Brno 33 Ž 1997 1 00:30:23 00:13:22
137 158 LIBROVÁ Iva RSFK 28 ŽV1 1974 1 00:30:25 00:13:23
138 59 HRSTKOVÁ Iva Medlov 29 ŽV1 1976 1 00:30:27 00:13:26
139 166 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:30:34 00:13:32
140 75 KLIMEŠOVÁ Zdenka Kuřim 10 ŽV2 1963 1 00:30:50 00:13:49
141 104 MARKESOVÁ Hana Brno 10 Dky 2003 1 00:30:57 00:13:55
142 105 MARKESOVÁ Věra 30 ŽV1 1974 1 00:30:59 00:13:57
143 80 JEŽOVÁ Martina 31 ŽV1 1975 1 00:31:04 00:14:03
144 202 CHROMÁ Hana 32 ŽV1 1978 1 00:31:08 00:14:06
145 46 KOČÍ Heidi MU student/ fKlidu 34 Ž 1997 1 00:31:29 00:14:28
146 161 JEŘÁBKOVÁ Martina 35 Ž 1997 1 00:31:46 00:14:44
147 174 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:31:52 00:14:50
148 6 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 33 ŽV1 1975 1 00:31:53 00:14:52
149 12 SELINGEROVÁ Ráchel_Míša Brno 34 ŽV1 1973 1 00:31:56 00:14:55
150 52 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 35 ŽV1 1972 1 00:32:00 00:14:59
151 92 KOUKOLOVÁ Petra 36 Ž 1996 1 00:32:14 00:15:12
152 91 KOUKOLOVÁ Ilona 11 ŽV2 1963 1 00:32:14 00:15:12
153 172 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 16 XM 1937 1 00:33:25 00:16:24
154 14 BEEROVÁ Kamila OZZY Brno 36 ŽV1 1975 1 00:33:44 00:16:42
155 26 SPARGEL Ladislav 17 XM 1973 1 00:34:29 00:17:28
156 47 KOČÍ Hana Brno 37 ŽV1 1971 1 00:34:32 00:17:31
157 57 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 1 00:34:47 00:17:46
158 160 DOBEŠOVÁ Lenka 38 ŽV1 1972 1 00:34:52 00:17:51
159 31 KOVAŘÍK František Břeclav 18 XM 1946 1 00:35:21 00:18:19
160 197 SVOBODA Martin 19 XM 1975 1 00:37:28 00:20:27
161 73 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 12 ŽV2 1964 1 00:40:42 00:23:41

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.