Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m

Datum pořádání od 28.09.2014 08:00 do 28.09.2014 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůAtletika UNI CZ s.r.o.
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:45 hod

Vzdálenost (km)11,00
Počet kol1
Počet závodníků315
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 10 KUČERA Lukáš (ČR) VSK Univerzita Brno 1 M 1981 3 00:35:48
2 292 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 3 00:36:17 00:00:28
3 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 2 MV1 1970 3 00:37:19 00:01:30
4 348 DVOŘÁK Pavel (ČR) BIATLON PROSTĚJOV 2 M 1982 3 00:37:31 00:01:42
5 287 DVOŘÁK Ladislav EKOL ELITE TRIATLON TEAM 3 M 1982 3 00:37:45 00:01:56
6 28 ROSA Ondřej VSK UNI Brno / Orel Židenice 4 M 1988 3 00:37:52 00:02:03
7 27 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 5 M 1992 3 00:38:04 00:02:15
8 12 MACHO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 6 M 1975 3 00:38:15 00:02:26
9 216 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 7 M 1979 3 00:38:18 00:02:29
10 226 KADLEC Petr Milotice 3 MV1 1965 3 00:38:30 00:02:41
11 367 HOFF Jakub Brno 8 M 1977 3 00:38:42 00:02:53
12 288 KLEMENT Jan EKOL ELITE TRIATLON TEAM 9 M 1986 3 00:39:32 00:03:43
13 153 LYSÁK Vlastimil Mikulov 10 M 1986 3 00:39:37 00:03:48
14 359 KUBÍNEK František Orel Blažovice 11 M 1988 3 00:39:44 00:03:55
15 264 MAIWAELDER Lukáš EKOL ELITE TRIATLON TEAM 12 M 1991 3 00:39:52 00:04:03
16 213 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 13 M 1987 3 00:39:53 00:04:04
17 234 BEDNÁŘ Daniel X- Trail Orlová 14 M 1986 3 00:40:00 00:04:11
18 278 CZERNÝ Pavel Karviná 15 M 1981 3 00:40:08 00:04:19
19 91 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 16 M 1979 3 00:40:10 00:04:21
20 277 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 4 MV1 1968 3 00:40:12 00:04:23
21 308 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 5 MV1 1967 3 00:40:37 00:04:48
22 311 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 17 M 1987 3 00:40:44 00:04:55
23 225 POZDENKOV Michael CEP 18 M 1994 3 00:40:56 00:05:07
24 218 SMITH Matthew Trilife 19 M 1978 3 00:41:11 00:05:22
25 21 ADAMEC Milan Orel Vyškov 20 M 1977 3 00:41:13 00:05:24
26 267 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 21 M 1981 3 00:41:16 00:05:27
27 97 VINTRLÍK Martin Křepice 22 M 1977 3 00:41:33 00:05:44
28 146 ČERMÁK Jan Šlapanice 23 M 1989 3 00:41:41 00:05:52
29 95 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 6 MV1 1971 3 00:41:42 00:05:53
30 357 ŠTERC Jiří Blažovice 24 M 1990 3 00:41:46 00:05:57
31 103 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 7 MV1 1968 3 00:41:46 00:05:57
32 247 BROŽÍK Jiří VK Hodonín 8 MV1 1971 3 00:41:48 00:05:59
33 340 HUDEC Radoslav Bystrc 25 M 1980 3 00:41:59 00:06:10
34 40 VEVERKA Josef AC Čejkovice 1 MV2 1958 3 00:42:07 00:06:18
35 102 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 9 MV1 1971 3 00:42:20 00:06:31
36 38 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 MV2 1959 3 00:42:24 00:06:35
37 302 POSPÍŠILOVÁ Irena AHA Vyškov 1 Ž 1983 3 00:42:36 00:06:47
38 236 DUŠIL Jaroslav newline 10 MV1 1970 3 00:42:39 00:06:50
39 149 ŠIMUNEK Martin Modřice 11 MV1 1966 3 00:42:42 00:06:53
40 248 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 26 M 1977 3 00:42:46 00:06:57
41 106 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž 1986 3 00:42:51 00:07:02
42 59 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 MV3 1950 3 00:42:55 00:07:06
43 43 KAŇA Miroslav Mikulčice 12 MV1 1968 3 00:42:58 00:07:09
44 284 MATOUŠEK Pavel KC Brno 27 M 1978 3 00:43:03 00:07:14
45 61 ČERMÁK Martin SKOL Brno 28 M 1993 3 00:43:07 00:07:18
46 15 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 29 M 1975 3 00:43:13 00:07:24
47 151 MALEŇÁK Filip UNI Brno - ASC Bučovice 30 M 1990 3 00:43:16 00:07:27
48 334 CETKOVSKÝ Petr Zlín 31 M 1987 3 00:43:17 00:07:28
49 326 FRIES Martin Slavkov u Brna 32 M 1989 3 00:43:18 00:07:29
50 211 BODIŠ Ivo newline 13 MV1 1971 3 00:43:28 00:07:39
51 279 HRBÁČEK Karel Útěchov 14 MV1 1968 3 00:43:31 00:07:42
52 118 MIKULA Miroslav Radošovce 3 MV2 1957 3 00:43:37 00:07:48
53 71 ČTVRTNÍČEK Jakub BRÜNNER SPORT CLUB 33 M 1990 3 00:43:39 00:07:50
54 127 NEMČEK Stanislav Jablonica 15 MV1 1970 3 00:43:43 00:07:54
55 324 VYSLOUŽIL Libor EKOL ELITE TRIATLON TEAM 34 M 1989 3 00:43:45 00:07:56
56 62 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 35 M 1977 3 00:43:48 00:07:59
57 132 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 36 M 1982 3 00:43:49 00:08:00
58 41 BAJÁK Marek TJ Sokol Velké Bílovice 16 MV1 1972 3 00:43:51 00:08:02
59 253 JURČA Jaroslav :-) 4 MV2 1962 3 00:43:53 00:08:04
60 110 POSPÍCHAL Vladimír 37 M 1985 3 00:44:00 00:08:11
61 64 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 38 M 1982 3 00:44:06 00:08:17
62 275 ŠTEVANKA Ladislav newline 39 M 1981 3 00:44:16 00:08:27
63 79 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 2 MV3 1954 3 00:44:26 00:08:37
64 321 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 17 MV1 1967 3 00:44:30 00:08:41
65 310 TOMČAL Dušan Lipov 18 MV1 1973 3 00:44:37 00:08:48
66 100 KOUDELKA Lukáš (ČR) AK Drnovice 40 M 1983 3 00:44:53 00:09:04
67 88 STEHLÍK Pavel VP Agro 19 MV1 1974 3 00:44:54 00:09:05
68 65 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 20 MV1 1974 3 00:44:55 00:09:06
69 330 LAPČÍK Michael newline 41 M 1988 3 00:45:08 00:09:19
70 25 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 21 MV1 1968 3 00:45:16 00:09:27
71 32 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 3 00:45:21 00:09:32
72 282 PLÍVA Vojtěch OREL Dolní Dobrouč 42 M 1987 3 00:45:33 00:09:44
73 270 KAŠÍK Petr Kašíci Team 22 MV1 1968 3 00:45:39 00:09:50
74 297 DRAGOLOV Daniel FIDES Brno 23 MV1 1967 3 00:45:42 00:09:53
75 24 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 3 00:45:46 00:09:57
76 259 HÉNEK Petr Kovalovice 43 M 1987 3 00:45:49 00:10:00
77 70 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1978 3 00:45:50 00:10:01
78 31 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 5 MV2 1962 3 00:45:56 00:10:07
79 78 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 4 Ž 1975 3 00:45:58 00:10:09
80 312 ZÁHONČÍK David Jako Borský Mikuláš 44 M 1990 3 00:46:00 00:10:11
81 128 MEDLEN Marian Sekov Senica 6 MV2 1960 3 00:46:01 00:10:12
82 333 VRÁNA Filip newline 45 M 1976 3 00:46:05 00:10:16
83 355 DOBIÁŠ Jakub OOB Vamberk 46 M 1987 3 00:46:12 00:10:23
84 150 POLÁŠEK Vít Hodonín 47 M 1976 3 00:46:20 00:10:31
85 30 HALAS Petr (ČR) AK Drnovice 24 MV1 1973 3 00:46:26 00:10:37
86 87 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 MV3 1950 3 00:46:27 00:10:38
87 235 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 4 MV3 1948 3 00:46:28 00:10:39
88 29 ŠTĚPÁN Vladimír 25 MV1 1971 3 00:46:29 00:10:40
89 269 PIVEC Jan Oddíl Hal 3000 48 M 1981 3 00:46:29 00:10:40
90 280 PAVELKA Richard newline 49 M 1981 3 00:46:30 00:10:41
91 99 TRÁVNÍČEK Jaroslav (ČR) AK Drnovice 7 MV2 1964 3 00:46:43 00:10:55
92 18 KUNC Josef LRS Vyškov 8 MV2 1960 3 00:46:51 00:11:02
93 274 FIALA Jiří newline 50 M 1984 3 00:46:58 00:11:09
94 107 BUBLA Michal SK Sever Brno 26 MV1 1974 3 00:47:12 00:11:23
95 212 NEHYBKA Josef VSK UNI Brno / Orel Židenice 51 M 1995 3 00:47:14 00:11:25
96 152 MARINA Martin newline 52 M 1985 3 00:47:21 00:11:32
97 139 NĚMEC Roman newline 27 MV1 1972 3 00:47:22 00:11:33
98 265 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 2 ŽV1 1967 3 00:47:24 00:11:35
99 50 HRADIL Stanislav Běžěcký klub Hodonín 9 MV2 1958 3 00:47:25 00:11:36
100 17 MIKA Ivo Orel Obřany 28 MV1 1966 3 00:47:26 00:11:37
101 44 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 10 MV2 1964 3 00:47:28 00:11:39
102 39 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 5 MV3 1951 3 00:47:29 00:11:40
103 332 REJNUŠ Votěch CZK Mokrá 53 M 1991 3 00:47:32 00:11:43
104 245 ŠKRLA Petr 29 MV1 1965 3 00:47:39 00:11:50
105 35 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 11 MV2 1964 3 00:47:40 00:11:51
106 298 SLANÍKOVÁ Adriana AK Hodonín 5 Ž 1993 3 00:47:42 00:11:53
107 358 MORAVEC Pavel - 54 M 1981 3 00:47:47 00:11:58
108 251 URBÁNEK JIří Slávia Liberec 55 M 1987 3 00:47:50 00:12:01
109 141 BARTÁK Radim Mokrá Horákov 56 M 1996 3 00:47:52 00:12:03
110 120 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 12 MV2 1957 3 00:47:54 00:12:05
111 34 FIEDLER Jan AC Moravská Slavia Brno 13 MV2 1956 3 00:47:56 00:12:07
112 85 HABA Milan AC Malacky 30 MV1 1970 3 00:48:07 00:12:18
113 243 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 31 MV1 1967 3 00:48:11 00:12:22
114 291 URBÁNEK Ivan Břeclav 57 M 1984 3 00:48:14 00:12:25
115 301 BOBEK Josef TJ Znojmo 6 MV3 1949 3 00:48:17 00:12:28
116 37 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 32 MV1 1974 3 00:48:23 00:12:34
117 365 BAŠTÁŘOVÁ Jana - 6 Ž 1979 3 00:48:28 00:12:39
118 133 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 33 MV1 1965 3 00:48:29 00:12:40
119 222 PETR Ondřej Zlín 58 M 1983 3 00:48:33 00:12:44
120 81 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 2 ŽV2 1964 3 00:48:38 00:12:49
121 239 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 MV4 1944 3 00:48:38 00:12:49
122 238 PEŠÁKOVÁ Mirka Tetčice 7 Ž 1985 3 00:48:39 00:12:50
123 344 ČÍŽ Radim VUT Brno 34 MV1 1974 3 00:48:44 00:12:55
124 75 HYNŠTOVÁ Marie (ČR) AK Drnovice 3 ŽV2 1957 3 00:48:44 00:12:55
125 94 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 7 MV3 1949 3 00:48:52 00:13:03
126 77 FRANK Jakub 59 M 1985 3 00:48:56 00:13:07
127 273 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 14 MV2 1957 3 00:48:59 00:13:10
128 46 KUČINSKÝ Pavel newline 15 MV2 1959 3 00:49:00 00:13:11
129 76 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 8 Ž 1983 3 00:49:08 00:13:19
130 140 BARTÁK Miroslav Mokrá Horákov 35 MV1 1967 3 00:49:09 00:13:20
131 203 KALA Tomáš Orel Blažovice 60 M 1983 3 00:49:10 00:13:21
132 366 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 36 MV1 1969 3 00:49:18 00:13:29
133 221 PETR Jiří Zlín 8 MV3 1954 3 00:49:28 00:13:39
134 217 RAMŠA Aleš Hostěnice 61 M 1978 3 00:49:38 00:13:49
135 148 FABRIK Miroslav newline 16 MV2 1959 3 00:49:41 00:13:52
136 122 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 17 MV2 1958 3 00:49:43 00:13:54
137 51 BULÍN Martin Přerov 62 M 1985 3 00:49:52 00:14:03
138 231 BŘEZINA Aleš newline 18 MV2 1962 3 00:50:07 00:14:18
139 90 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 63 M 1984 3 00:50:12 00:14:23
140 356 HRABÁLEK Jakub Hraspo team 64 M 1985 3 00:50:18 00:14:29
141 369 ŠOUMAL Vladimír 65 M 1980 3 00:50:20 00:14:31
142 319 LAŠTŮVKA Petr - 66 M 1981 3 00:50:22 00:14:33
143 317 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 3 ŽV1 1970 3 00:50:23 00:14:34
144 16 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 4 ŽV1 1969 3 00:50:30 00:14:41
145 309 MIKITA Pavel Sever Brno 9 MV3 1952 3 00:50:30 00:14:41
146 119 ČADEK Martin 19 MV2 1957 3 00:50:35 00:14:46
147 368 DOKOUPIL Petr Brno 67 M 1977 3 00:50:50 00:15:01
148 300 BELLAY Peter TRI Velo Rohatec 68 M 1988 3 00:50:51 00:15:02
149 93 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 10 MV3 1950 3 00:50:52 00:15:03
150 22 MATULOVÁ Martina newline 5 ŽV1 1972 3 00:50:53 00:15:04
151 286 VENEROVÁ Lenka newline 9 Ž 1986 3 00:51:02 00:15:13
152 131 KADLECOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1986 3 00:51:06 00:15:17
153 272 KAŠÍKOVÁ Kristýna Kašíci Team 11 Ž 1989 3 00:51:07 00:15:18
154 86 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 11 MV3 1948 3 00:51:10 00:15:21
155 399 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 37 MV1 1966 3 00:51:12 00:15:23
156 112 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 20 MV2 1959 3 00:51:14 00:15:25
157 111 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 69 M 1986 3 00:51:16 00:15:27
158 314 SCHICK Jindřich newline 70 M 1975 3 00:51:26 00:15:37
159 57 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 21 MV2 1960 3 00:51:26 00:15:37
160 223 BENEŠ Václav Hostěnice 71 M 1996 3 00:51:34 00:15:45
161 233 NOHEL Pavel Romza Klub Blažovice 72 M 1978 3 00:51:39 00:15:50
162 304 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 12 Ž 1985 3 00:51:44 00:15:55
163 214 KOPTÁK Peter Rosice u Brna 73 M 1979 3 00:51:45 00:15:56
164 19 NEHYBOVÁ Zuzana newline 13 Ž 1975 3 00:51:51 00:16:02
165 293 FLAJŽIKOVÁ Jana Unín 14 Ž 1986 3 00:51:58 00:16:09
166 350 KRUPÁR Jan Jihomoravský Kraj 22 MV2 1955 3 00:52:06 00:16:17
167 341 HEJL Tomáš Bystrc 74 M 1986 3 00:52:16 00:16:27
168 114 VALENT Radek Brněnský Půlmaraton 38 MV1 1970 3 00:52:16 00:16:27
169 134 BOHÁČ Jiří newline 12 MV3 1954 3 00:52:19 00:16:30
170 242 BRZOBOHATÝ Jiří Sokol Tvarožná 75 M 1975 3 00:52:23 00:16:34
171 342 RÝDEL Jiří newline 76 M 1983 3 00:52:23 00:16:34
172 123 VOLAVÝ Vladimír 23 MV2 1955 3 00:52:27 00:16:38
173 116 KRESTA Roman MSD Brno 39 MV1 1965 3 00:52:30 00:16:41
174 373 TYLEČEK Pavel Jundrov 40 MV1 1973 3 00:52:50 00:17:01
175 42 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 24 MV2 1955 3 00:52:52 00:17:03
176 53 GLIEROVÁ Renata Doubravník 15 Ž 1985 3 00:52:53 00:17:04
177 361 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 4 ŽV2 1962 3 00:52:57 00:17:08
178 316 VRÁNEK David newline 77 M 1978 3 00:53:06 00:17:17
179 364 PROCHÁZKA Martin newline 78 M 1983 3 00:53:08 00:17:19
180 54 GLIER Miroslav Doubravník 13 MV3 1949 3 00:53:10 00:17:21
181 260 ŠMERDA Bohuslav Viničné Šumice 14 MV3 1952 3 00:53:13 00:17:24
182 210 PETIŠKOVÁ Lenka Jaroměř 6 ŽV1 1973 3 00:53:25 00:17:36
183 101 ŠITKOVÁ Terezie AK Drnovice 16 Ž 1992 3 00:53:39 00:17:50
184 347 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 5 ŽV2 1963 3 00:53:40 00:17:51
185 315 BŮŽEK Jan newline 25 MV2 1957 3 00:53:41 00:17:52
186 323 STUDENÁ Jarmila 7 ŽV1 1972 3 00:53:43 00:17:54
187 327 JIRKA Pavel Slavkov u Brna 79 M 1980 3 00:53:51 00:18:02
188 349 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 17 Ž 1975 3 00:53:56 00:18:07
189 329 KOUPIL Karel newline 80 M 1984 3 00:53:57 00:18:08
190 83 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 8 ŽV1 1966 3 00:54:04 00:18:15
191 92 JÍLEK Radim 41 MV1 1971 3 00:54:05 00:18:16
192 89 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 18 Ž 1986 3 00:54:06 00:18:17
193 204 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 42 MV1 1972 3 00:54:08 00:18:19
194 63 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 26 MV2 1963 3 00:54:09 00:18:20
195 266 BŘEZINA Petr newline 15 MV3 1950 3 00:54:12 00:18:23
196 23 MATULA Jaroslav Zetor Brno 43 MV1 1970 3 00:54:17 00:18:28
197 244 KOUDELKA Jiří AP Brno 27 MV2 1957 3 00:54:20 00:18:31
198 20 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 16 MV3 1953 3 00:54:26 00:18:37
199 224 BRTNÍK Radim Blažovice 81 M 1980 3 00:54:28 00:18:39
200 48 KARAS Karel BK Hodonín 17 MV3 1945 3 00:54:29 00:18:40
201 96 UHLÍŘ Dalibor AT&T 82 M 1980 3 00:54:33 00:18:44
202 261 ŠÍMOVÁ Lucie - 19 Ž 1986 3 00:54:34 00:18:45
203 144 TIRPAK Onrej Senica 18 MV3 1948 3 00:54:35 00:18:46
204 219 NOVOTNÝ ST. Ondřej Triexpert team 44 MV1 1973 3 00:54:51 00:19:02
205 352 REZNER Luboš Kuřim 45 MV1 1965 3 00:54:57 00:19:08
206 201 KALÁB Alois Orel Blažovice 19 MV3 1949 3 00:54:58 00:19:09
207 299 STRÁNÍK Aleš Blansko 20 MV3 1950 3 00:55:04 00:19:15
208 108 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 9 ŽV1 1967 3 00:55:09 00:19:20
209 338 POKLUDA Tomáš CHRT Brno 46 MV1 1970 3 00:55:14 00:19:25
210 325 DOKOUPILOVÁ Markéta Brno 20 Ž 1977 3 00:55:25 00:19:36
211 145 ROZBOŘILOVÁ Lenka Líšeň 21 Ž 1989 3 00:55:31 00:19:42
212 69 KUBÍČEK František (ČR) Relax Dobré Pole 21 MV3 1946 3 00:55:33 00:19:44
213 295 TŘÍSKA Roman newline 28 MV2 1956 3 00:55:33 00:19:44
214 135 KOCÁK Ján AK Junior Holič 2 MV4 1940 3 00:55:40 00:19:51
215 289 GOTTWALD Václav Křížanovice 29 MV2 1955 3 00:55:58 00:20:09
216 124 VOLAVÁ Ivana Fit online 6 ŽV2 1964 3 00:56:04 00:20:15
217 249 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 10 ŽV1 1970 3 00:56:06 00:20:17
218 372 MITRENGA Rostislav Kometa Brno 47 MV1 1970 3 00:56:18 00:20:29
219 246 ČECH Ladislav Mokrá 48 MV1 1973 3 00:56:26 00:20:37
220 227 VEČEŘA Michal Blažovice 83 M 1984 3 00:56:28 00:20:39
221 276 PAVLOUŠKOVÁ Jana newline 22 Ž 1987 3 00:56:33 00:20:44
222 370 STRŽÍNEK Václav 84 M 1991 3 00:56:51 00:21:02
223 351 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 23 Ž 1977 3 00:57:10 00:21:21
224 313 USTOHAL Karel Zelene Rosice 85 M 1977 3 00:57:12 00:21:23
225 121 KROUPA Jiří newline 30 MV2 1959 3 00:57:15 00:21:26
226 354 BUKOVSKÝ Petr Jablonec nad Nisou 86 M 1993 3 00:57:17 00:21:28
227 237 DANĚK Roman Tvarožná 87 M 1981 3 00:57:19 00:21:30
228 362 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 31 MV2 1962 3 00:57:21 00:21:32
229 104 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 11 ŽV1 1971 3 00:57:24 00:21:35
230 205 MÁLKOVÁ Anna Orel Vyškov 7 ŽV2 1963 3 00:57:27 00:21:38
231 26 DVOŘÁK David newline 88 M 1976 3 00:57:35 00:21:46
232 155 MARŠÁLEK Jiří newline 32 MV2 1958 3 00:57:38 00:21:49
233 335 KOBYLKOVÁ Tereza Břeclav 89 M 1984 3 00:57:44 00:21:55
234 262 ZYCHÁČKOVÁ Lenka newline 24 Ž 1978 3 00:57:55 00:22:06
235 360 STUCHLÍK Radek - 90 M 1981 3 00:58:04 00:22:15
236 228 HÁJOŠI Miroslav Koválov 22 MV3 1946 3 00:58:04 00:22:15
237 45 SVOBODA Karel MSD J-elita 23 MV3 1945 3 00:58:08 00:22:19
238 290 BŘEZINOVÁ Renata newline 25 Ž 1975 3 00:58:10 00:22:21
239 49 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 24 MV3 1954 3 00:58:12 00:22:23
240 339 BIL Jaroslav newline 33 MV2 1959 3 00:58:15 00:22:26
241 232 SLÁMA Vladimír Marvan tým 25 MV3 1954 3 00:58:18 00:22:29
242 125 LENHART David newline 91 M 1979 3 00:58:19 00:22:30
243 33 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 1 ŽV3 1950 3 00:58:30 00:22:41
244 229 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 34 MV2 1958 3 00:58:48 00:22:59
245 254 FRANK Pavel LRS Vyškov 26 MV3 1947 3 00:59:02 00:23:13
246 206 VALTR Luboš Romza Klub Blažovice 92 M 1977 3 00:59:34 00:23:45
247 202 DANĚK Václav Romza Klub 49 MV1 1974 3 00:59:34 00:23:45
248 294 VODIČKOVÁ Barbora 26 Ž 1983 3 00:59:39 00:23:50
249 105 MOUČKA Jan newline 35 MV2 1956 3 00:59:41 00:23:52
250 208 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 27 MV3 1953 3 00:59:48 00:23:59
251 250 KOVAŘÍK František Břeclav 28 MV3 1946 3 01:00:02 00:24:13
252 258 KAPAVÍK Radim Přerov 93 M 1985 3 01:00:02 00:24:13
253 109 ZICHOVÁ Jana Prace 27 Ž 1991 3 01:00:02 00:24:13
254 240 KRIEG Petr 29 MV3 1949 3 01:00:02 00:24:13
255 52 MAIXNER Václav Tišnov 3 MV4 1941 3 01:00:05 00:24:16
256 47 KRCHÁK František Velká nad Veličkou 36 MV2 1964 3 01:00:10 00:24:21
257 56 MIKLOVIČ Igor Skalica 50 MV1 1967 3 01:00:12 00:24:23
258 126 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 30 MV3 1952 3 01:00:17 00:24:28
259 143 VAČKOVÁ Andrea Senica 12 ŽV1 1971 3 01:00:29 00:24:40
260 129 PELC Vít OZZY Brno 51 MV1 1967 3 01:00:32 00:24:43
261 252 ZEMAN Martin newline 37 MV2 1963 3 01:00:54 00:25:05
262 117 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 38 MV2 1955 3 01:00:55 00:25:06
263 281 DUDOVÁ Silvie 28 Ž 1979 3 01:00:56 00:25:07
264 58 TOMÁNKOVÁ Dana Orel Křenovice 29 Ž 1979 3 01:00:56 00:25:07
265 113 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 2 ŽV3 1946 3 01:01:01 00:25:12
266 142 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 30 Ž 1989 3 01:01:13 00:25:24
267 84 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 3 01:01:21 00:25:32
268 305 DUBECKÁ Barbora Gbely 31 Ž 1987 3 01:01:36 00:25:47
269 306 DERMEKOVÁ Andrea TTK MR Skalica 32 Ž 1981 3 01:01:37 00:25:48
270 215 SOLDÁNOVÁ Helena newline 13 ŽV1 1972 3 01:01:42 00:25:53
271 374 SZÖKEOVÁ Jana newline 14 ŽV1 1965 3 01:02:00 00:26:11
272 271 DRÁPAL Ivan Jiříkovice 39 MV2 1964 3 01:02:01 00:26:12
273 256 RATAJSKÝ František newline 31 MV3 1946 3 01:02:08 00:26:19
274 80 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 4 MV4 1937 3 01:02:13 00:26:24
275 36 KALOVÁ Jana AP Brno 15 ŽV1 1966 3 01:02:33 00:26:44
276 353 HAVLÍČKOVÁ Anna VSK Univerzita Brno 33 Ž 1990 3 01:02:37 00:26:48
277 66 ŠTRAJT Jiří AK Drnovice 5 MV4 1944 3 01:02:44 00:26:55
278 138 ŠILHAN Vladimír 40 MV2 1957 3 01:03:14 00:27:25
279 115 WALLOVÁ Jana 16 ŽV1 1973 3 01:03:18 00:27:29
280 67 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 6 MV4 1941 3 01:03:28 00:27:39
281 14 KAŠPAŘÍKOVÁ Tereza Orel Blažovice 34 Ž 1977 3 01:03:36 00:27:47
282 331 KOUDELKA Tomáš 52 MV1 1970 3 01:04:13 00:28:24
283 73 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 41 MV2 1961 3 01:04:13 00:28:24
284 137 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 17 ŽV1 1965 3 01:04:19 00:28:30
285 147 FABRIKOVÁ Blanka newline 8 ŽV2 1960 3 01:04:41 00:28:52
286 283 PLÍVA Vladimír OREL Dolní Dobrouč 42 MV2 1957 3 01:04:46 00:28:57
287 371 JEŽOVÁ Martina Brno 35 Ž 1975 3 01:05:47 00:29:58
288 345 JASKULKA Martin Kuřimšťí inženýři 53 MV1 1968 3 01:05:52 00:30:03
289 241 MENDREKOVÁ Martina Me&My Bike 18 ŽV1 1969 3 01:05:52 00:30:03
290 363 KREJČÍŘ Jan Dědci Sobě 94 M 1980 3 01:05:59 00:30:10
291 322 MRŮZKOVÁ Pavlína VSK Univerzita Brno 19 ŽV1 1970 3 01:06:08 00:30:19
292 320 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 36 Ž 1999 3 01:06:41 00:30:52
293 285 HABERLOVÁ Helena Borki 20 ŽV1 1974 3 01:07:00 00:31:11
294 74 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 4 ŽV3 1953 3 01:07:34 00:31:45
295 98 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 43 MV2 1964 3 01:07:53 00:32:04
296 337 SÝKOROVÁ Monika Brno-Královo pole 21 ŽV1 1970 3 01:08:03 00:32:14
297 343 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 5 ŽV3 1947 3 01:08:27 00:32:38
298 156 VLASÁK Ota Šmeral Brno 54 MV1 1968 3 01:09:30 00:33:41
299 307 DERMEKOVÁ Janka Gbelski stríci 9 ŽV2 1961 3 01:09:55 00:34:06
300 328 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 7 MV4 1939 3 01:10:10 00:34:21
301 130 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 37 Ž 1975 3 01:11:08 00:35:19
302 257 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 44 MV2 1956 3 01:11:52 00:36:03
303 154 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 22 ŽV1 1973 3 01:13:49 00:38:00
304 60 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 1 ŽV4 1938 3 01:15:20 00:39:31
305 209 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 45 MV2 1960 3 01:16:41 00:40:52
306 68 HRUBÝ Milan Blansko 8 MV4 1938 3 01:17:33 00:41:44
307 82 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 9 MV4 1938 3 01:17:52 00:42:03

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice MV2 1956
DNF 207 PRÁŠEK Jiří Blažovice MV1 1974
DNF 220 AMMER Libor SC Marathon Plzeň M 1976
DNF 230 MALEČEK Pavel Slavkov u Brna M 1980
DNF 255 CAHEL Pavel Sokol Brno MV4 1938
DNF 268 ZAVADILOVÁ Božena ŠK Jablonica Ž 1980
DNF 303 GROSS Luděk Znojmo MV3 1953
DNF 336 ROŠKO Daniel M 1982

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.01.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.