Rychlé novinky:

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km

Datum pořádání od 07.07.2021 17:00 do 07.07.2021 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)6,00
Počet kol1
Počet závodníků201
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 1 M_A 1982 1 00:21:02
2 197 PAVELKA Jan 2BWINNER TEAM 2 M_A 1982 1 00:21:14 00:00:11
3 192 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Brno 3 M_A 1985 1 00:21:55 00:00:53
4 196 NOVOTNÝ Jakub 4 M_A 1988 1 00:22:07 00:01:04
5 211 VLASÁK Adam 5 M_A 1984 1 00:22:14 00:01:11
6 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno 6 M_A 1985 1 00:22:21 00:01:19
7 112 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 1 jři 2001 1 00:22:24 00:01:22
8 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 1 M_B 1981 1 00:22:28 00:01:26
9 185 INDRA Daniel 2 jři 2004 1 00:22:31 00:01:29
10 495 BENEŠ Petr 7 M_A 1987 1 00:22:33 00:01:31
11 178 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 2 M_B 1979 1 00:22:47 00:01:45
12 356 CIHELKA Karel 8 M_A 1988 1 00:22:51 00:01:49
13 194 MATOUŠEK Denis 9 M_A 1988 1 00:23:22 00:02:19
14 188 KUNZ Kamil 3 M_B 1978 1 00:23:57 00:02:54
15 57 KADLEC Jaroslav MK Hlinsko 4 M_B 1980 1 00:24:02 00:03:00
16 177 ČIŠECKÝ Roman AT&T 10 M_A 1988 1 00:24:09 00:03:06
17 359 TOMAN Jan 11 M_A 1984 1 00:24:20 00:03:18
18 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká 5 M_B 1976 1 00:24:24 00:03:21
19 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 12 M_A 1984 1 00:24:27 00:03:24
20 139 ZOUREK David Blansko 3 jři 2003 1 00:24:28 00:03:26
21 190 LAZAR Lukas 13 M_A 1982 1 00:24:29 00:03:27
22 101 SCHICK Jindřich 6 M_B 1975 1 00:24:29 00:03:27
23 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno 14 M_A 1982 1 00:24:39 00:03:37
24 189 KYNČLOVÁ Dagmar 1 Ž_B 1972 1 00:24:45 00:03:42
25 136 ZHOŘ Tomáš Brno 15 M_A 1985 1 00:24:53 00:03:51
26 9 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 7 M_B 1973 1 00:25:00 00:03:57
27 75 LIŠKA Aleš Universal USU team 8 M_B 1977 1 00:25:02 00:04:00
28 108 SOVÁK Maroš 16 M_A 1985 1 00:25:03 00:04:01
29 214 DUŠIL Jaroslav BK Brno 1 M_C 1970 1 00:25:10 00:04:08
30 465 BUTOROVÁ Lenka 2 Ž_B 1980 1 00:25:13 00:04:10
31 212 VRÁNA Filip Jundrov 9 M_B 1976 1 00:25:14 00:04:11
32 134 ZELINKA Vladimír 17 M_A 1989 1 00:25:18 00:04:15
33 195 NOVACEK Roman 18 M_A 1993 1 00:25:19 00:04:17
34 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno 10 M_B 1972 1 00:25:30 00:04:27
35 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_A 1986 1 00:25:32 00:04:30
36 201 POSPÍŠIL Jakub 19 M_A 1989 1 00:25:38 00:04:35
37 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 4 jři 2003 1 00:25:45 00:04:43
38 207 TROCHTA Jaroslav 2BW 11 M_B 1978 1 00:25:45 00:04:43
39 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany 20 M_A 1990 1 00:25:50 00:04:47
40 167 SELUCKÝ Jiří 2 M_C 1965 1 00:25:54 00:04:51
41 213 GLADIŠ Daniel 3 M_C 1968 1 00:25:54 00:04:52
42 186 INDRA Marek 12 M_B 1972 1 00:25:55 00:04:52
43 193 MATEJ Marek 2BWINNER TEAM 13 M_B 1974 1 00:26:00 00:04:57
44 55 CHARVÁT Jan Brno 4 M_C 1969 1 00:26:03 00:05:01
45 62 KOČÍ Halka 3 Ž_B 1980 1 00:26:05 00:05:02
46 463 PIVEC Jan Pivecstomega 14 M_B 1981 1 00:26:05 00:05:03
47 454 ŽALOUDEK Martin 15 M_B 1978 1 00:26:05 00:05:03
48 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 21 M_A 1982 1 00:26:14 00:05:12
49 206 TÁSLAR Marek 22 M_A 1988 1 00:26:15 00:05:13
50 301 HUŤKA Jiří 23 M_A 1991 1 00:26:27 00:05:25
51 174 BŘEZINA Aleš 5 M_C 1962 1 00:26:30 00:05:27
52 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 1 M_D 1958 1 00:26:33 00:05:30
53 128 VIZNER Jan 24 M_A 1993 1 00:26:46 00:05:43
54 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 6 M_C 1969 1 00:26:46 00:05:44
55 208 TRUKSOVÁ Dana 2 Ž_A 1982 1 00:26:56 00:05:53
56 22 ČECH Igor 16 M_B 1977 1 00:26:57 00:05:54
57 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 25 M_A 1986 1 00:26:59 00:05:57
58 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 17 M_B 1974 1 00:27:03 00:06:00
59 54 HUPŠIL Radim 26 M_A 1984 1 00:27:16 00:06:13
60 7 BARVÍŘ Jiří 27 M_A 1982 1 00:27:36 00:06:33
61 29 FELLER Jan 28 M_A 1991 1 00:27:41 00:06:39
62 71 KURA Jakub eWRC.cz 29 M_A 1991 1 00:27:42 00:06:39
63 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 18 M_B 1976 1 00:27:43 00:06:41
64 114 ŠMÍDEK Petr 19 M_B 1977 1 00:27:50 00:06:47
65 31 FRANK Tomáš 30 M_A 1988 1 00:27:55 00:06:52
66 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká 4 Ž_B 1976 1 00:27:57 00:06:54
67 142 DANĚK Jan 31 M_A 1989 1 00:28:04 00:07:01
68 461 RÝDEL Jiří 32 M_A 1983 1 00:28:09 00:07:07
69 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady 2 M_D 1957 1 00:28:13 00:07:10
70 357 JURÁK Martin 33 M_A 1989 1 00:28:13 00:07:10
71 198 PECKA Luboš Pecka walking & running 34 M_A 1985 1 00:28:21 00:07:18
72 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 7 M_C 1962 1 00:28:22 00:07:19
73 44 HLADNÝ Marek Brno 20 M_B 1972 1 00:28:28 00:07:26
74 175 ČERMÁK Martin The Losers Initiative 35 M_A 1984 1 00:28:32 00:07:30
75 37 GRAUEROVÁ Helena 5 Ž_B 1978 1 00:28:38 00:07:36
76 209 VAN_DER_SLUIJS Niek 21 M_B 1979 1 00:28:40 00:07:38
77 41 HANZL Vlastimil 3 M_D 1953 1 00:28:42 00:07:40
78 143 DOKOUPILOVÁ Markéta 6 Ž_B 1977 1 00:28:43 00:07:40
79 202 PROCHÁZKOVÁ renáta 3 Ž_A 1986 1 00:28:48 00:07:46
80 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu 7 Ž_B 1975 1 00:28:58 00:07:56
81 176 ČERVINKA Martin 36 M_A 1983 1 00:29:06 00:08:04
82 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno 8 Ž_B 1978 1 00:29:10 00:08:08
83 48 HOŘÍNKOVÁ Dita 4 Ž_A 1994 1 00:29:12 00:08:10
84 204 SEČKÁŘ Pavel 37 M_A 1985 1 00:29:19 00:08:17
85 26 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 22 M_B 1973 1 00:29:34 00:08:31
86 61 KOČÍ Adéla SportObchod.cz 5 Ž_A 1997 1 00:29:41 00:08:38
87 92 PIVODA Marek jsb 38 M_A 1987 1 00:29:55 00:08:53
88 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 1 M_E 1951 1 00:29:56 00:08:54
89 184 HUBENÝ Jan 23 M_B 1978 1 00:29:56 00:08:54
90 216 LAVIČKA Jaroslav Drásov 4 M_D 1959 1 00:29:57 00:08:55
91 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 8 M_C 1967 1 00:29:59 00:08:56
92 191 MAREK Ludvík 5 M_D 1958 1 00:30:10 00:09:08
93 89 PAPEŽ Zdeněk 39 M_A 1985 1 00:30:16 00:09:14
94 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu 24 M_B 1973 1 00:30:22 00:09:19
95 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno 1 Ž_C 1968 1 00:30:27 00:09:24
96 217 BABÁČEK David 25 M_B 1978 1 00:30:39 00:09:36
97 355 NOVAKOVA Hana 6 Ž_A 1988 1 00:30:44 00:09:41
98 219 TECL Jan Troubsko 6 M_D 1958 1 00:30:55 00:09:53
99 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 7 M_D 1954 1 00:30:57 00:09:55
100 173 BORKOVCOVA Lucie 9 Ž_B 1981 1 00:30:58 00:09:55
101 153 PASEKOVÁ Tereza 7 Ž_A 1982 1 00:31:07 00:10:05
102 200 POKORNÁ Dana 8 Ž_A 1983 1 00:31:13 00:10:11
103 11 TAHER Ghazi_Ben 40 M_A 1990 1 00:31:32 00:10:29
104 132 VORÁČ Ladislav 41 M_A 1986 1 00:31:36 00:10:34
105 110 ŠVÁBENSKÝ Roman 9 M_C 1970 1 00:31:47 00:10:44
106 183 HRUŠKOVÁ Lucie 2Bwinner 10 Ž_B 1973 1 00:31:47 00:10:45
107 8 BEČIČKA Petr Hal3000 8 M_D 1960 1 00:31:49 00:10:47
108 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice 26 M_B 1977 1 00:32:16 00:11:14
109 220 FICHTOVÁ Iva 2BWINNER TEAM 9 Ž_A 1988 1 00:32:18 00:11:16
110 210 VAVERKA Jakub 42 M_A 1998 1 00:32:22 00:11:19
111 179 DOSTÁLOVÁ Vendula Pivec100mega 11 Ž_B 1981 1 00:32:29 00:11:27
112 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno 12 Ž_B 1978 1 00:32:49 00:11:47
113 180 DUŠKOVÁ Tereza 1 jky 2005 1 00:33:18 00:12:16
114 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 10 M_C 1971 1 00:33:32 00:12:29
115 63 KOČÍ Heidi 10 Ž_A 1997 1 00:33:32 00:12:29
116 203 ROŠKOVÁ Hana 11 Ž_A 1989 1 00:33:58 00:12:55
117 199 PETŘEK Zdenek 9 M_D 1958 1 00:34:08 00:13:05
118 84 MLČOUŠEK Hynek 27 M_B 1977 1 00:34:38 00:13:35
119 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 2 M_E 1950 1 00:34:45 00:13:43
120 182 FABRIKOVÁ Blanka 1 Ž_D 1960 1 00:35:17 00:14:15
121 87 OTOUPALÍK Pavel Brno 10 M_D 1955 1 00:35:46 00:14:44
122 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 1 00:35:47 00:14:45
123 187 KUČÍNSKÝ Petr 11 M_D 1959 1 00:35:53 00:14:51
124 218 ZITOVÁ Iva 2 Ž_D 1959 1 00:36:07 00:15:05
125 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 3 M_E 1950 1 00:36:12 00:15:10
126 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela 12 Ž_A 1986 1 00:38:52 00:17:50
127 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 13 Ž_A 1983 1 00:38:59 00:17:56
128 215 TŘÍSKA Roman 12 M_D 1956 1 00:39:38 00:18:35
129 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 13 M_D 1953 1 00:40:01 00:18:59
130 102 SCHÖNOVÁ Veronika 14 Ž_A 1989 1 00:41:10 00:20:08
131 15 BLAŽKOVÁ Alena 13 Ž_B 1977 1 00:41:38 00:20:36
132 68 KRIEG Petr BMT Brno 4 M_E 1949 1 00:42:08 00:21:05
133 47 HOLÝ Josef 5 M_E 1941 1 00:47:02 00:26:00
134 351 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 6 M_E 1937 1 00:47:21 00:26:18
135 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_D 1955 1 00:47:37 00:26:35

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 1 SZYMANIK Adam AKBK M_A 1996 0 1 kolo
DNS 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov M_A 1992 0 1 kolo
DNS 12 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka M_B 1979 0 1 kolo
DNS 17 BÖHMOVÁ Karen jky 2003 0 1 kolo
DNS 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň M_A 1985 0 1 kolo
DNS 19 BOŽKOVA Denisa Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 21 BULÍN Martin Ivančice M_A 1985 0 1 kolo
DNS 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk M_B 1972 0 1 kolo
DNS 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany M_D 1960 0 1 kolo
DNS 28 DYTRT Petr Běžci Moravany M_B 1976 0 1 kolo
DNS 30 FIALA Jiří Jéčka M_A 1984 0 1 kolo
DNS 32 FRANTIŠEK Jiří M_A 1986 0 1 kolo
DNS 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do M_B 1978 0 1 kolo
DNS 34 FRANZ Jiří AKBK M_A 1990 0 1 kolo
DNS 35 FUKSA Karel M_E 1946 0 1 kolo
DNS 38 HÁJEK Tomáš M_A 1991 0 1 kolo
DNS 42 HEJNA Dalibor Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 43 HESS Martin M_A 1987 0 1 kolo
DNS 45 HOLEČKOVÁ Kateřina Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 50 HRABOVSKÝ Zdeněk M_A 1985 0 1 kolo
DNS 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno M_B 1979 0 1 kolo
DNS 52 HRSTKOVÁ Iva Ž_B 1976 0 1 kolo
DNS 56 JEREMIAS Lukáš A12 M_A 1986 0 1 kolo
DNS 59 KAPOUNEK Tomáš M_A 1984 0 1 kolo
DNS 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim M_A 1985 0 1 kolo
DNS 72 KYTLICOVA Eva Ž_A 1984 0 1 kolo
DNS 73 LÁNÍČKOVÁ Martina Ž_C 1964 0 1 kolo
DNS 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno Ž_B 1975 0 1 kolo
DNS 78 MEDEK Jiří M_B 1978 0 1 kolo
DNS 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems M_A 1982 0 1 kolo
DNS 80 MICHÁLKOVÁ Eva Ž_A 1987 0 1 kolo
DNS 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 M_B 1979 0 1 kolo
DNS 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání M_C 1965 0 1 kolo
DNS 91 PENIÁKOVÁ Radka Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 93 POKORNÝ Václav Brno M_B 1978 0 1 kolo
DNS 95 POUPĚ Petr M_A 1987 0 1 kolo
DNS 97 REPTA Michal Po Zemi M_A 1987 0 1 kolo
DNS 98 RUSÍNOVÁ Monika Ž_B 1977 0 1 kolo
DNS 99 RYŠKA Vít M_B 1975 0 1 kolo
DNS 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start Ž_A 1987 0 1 kolo
DNS 106 SLAVÍK Jiří M_D 1954 0 1 kolo
DNS 107 SOJÁK Jiří M_A 1982 0 1 kolo
DNS 113 ŠIMUNEK Martin Modřice M_C 1966 0 1 kolo
DNS 115 ŠOBÁŇ Vojtěch M_A 1985 0 1 kolo
DNS 116 ŠPLÍCHAL Jan M_B 1977 0 1 kolo
DNS 119 TÁBORSKÝ Radim M_B 1975 0 1 kolo
DNS 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno Ž_B 1976 0 1 kolo
DNS 121 TUPA Roman Řečkovice crew M_B 1981 0 1 kolo
DNS 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno M_E 1951 0 1 kolo
DNS 125 VACULA Ondřej AC Lelek M_B 1981 0 1 kolo
DNS 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM Ž_A 1982 0 1 kolo
DNS 129 VIZNER Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 149 KOPLÍK Jan M_A 1984 0 1 kolo
DNS 150 KROPÁČEK Jaroslav M_C 1970 0 1 kolo
DNS 155 ROŠKO Daniel M_A 1982 0 1 kolo
DNS 157 RYBA Lukáš M_B 1979 0 1 kolo
DNS 158 STRACHOTA Tomáš Opice M_A 1986 0 1 kolo
DNS 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz M_A 1983 0 1 kolo
DNS 169 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno M_B 1974 0 1 kolo
DNS 314 KOCIÁNOVÁ Marie Ž_E 1946 0 1 kolo
DNS 358 HAVLÍČEK Štěpán M_A 1983 0 1 kolo
DNS 451 HÝBL Bronislav M_D 1961 0 1 kolo
DNS 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM M_A 1982 0 1 kolo
DNS 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team M_B 1981 0 1 kolo
DNS 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci M_A 1987 0 1 kolo
DNS 467 BLISA Adam M_A 1991 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.07.2022 07:00
30. ročník mezi. silničního běhu Skalica - Holíč - Hodonín
02.07.2022 10:00
Osecký triatlon 2022
07.07.2022 17:00
BB 5 - Běh okolo Bílé hory
25.08.2022 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.09.2022 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
17.09.2022 07:00
Brněnský MASAKR
18.09.2022 08:30
Hvězdná desítka 30. ročník
24.09.2022 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.