Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m

Datum pořádání od 28.09.2019 08:00 do 28.09.2019 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek, David Klézl

Start: 12:45 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků178
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 241 KUČERA Martin ELEVENTEAM - VSK Univerzita Brno 1 M 1980 4 00:32:43
2 54 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M 1982 4 00:33:35 00:00:52
3 237 MATÚŠ Jan AK Junior Holič 3 M 1988 4 00:33:40 00:00:57
4 28 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 4 M 1983 4 00:33:47 00:01:03
5 37 SKALA Tomáš AK Junior Holíč 5 M 1995 4 00:34:25 00:01:42
6 65 KOCUR Lukáš Orel Šitborice 1 MV1 1977 4 00:35:00 00:02:16
7 220 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 6 M 1984 4 00:35:13 00:02:29
8 294 MASARYK Pavol Dojč 7 M 1980 4 00:35:16 00:02:32
9 250 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 MV1 1977 4 00:35:25 00:02:42
10 226 HEJNA Dalibor 8 M 1982 4 00:35:25 00:02:42
11 275 SMITH Matthew Tri LAMY Brno 3 MV1 1978 4 00:35:54 00:03:10
12 55 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 9 M 1985 4 00:36:04 00:03:21
13 266 PAVELKA Jan Fénix Jeseník 10 M 1982 4 00:37:18 00:04:34
14 284 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 MV2 1965 4 00:37:33 00:04:50
15 306 NEUMANN Martin Orel Strážnice 11 M 1986 4 00:37:47 00:05:04
16 6 KOMÁREK Roman Schaeffler 4 MV1 1977 4 00:37:56 00:05:13
17 58 VENCBAUER Pavel 5 MV1 1978 4 00:38:03 00:05:19
18 260 RYBA Lukáš BB Cyklosport 6 MV1 1979 4 00:38:03 00:05:19
19 238 BUČEK Petr AC Moravská Slavia Brno 12 M 1994 4 00:38:04 00:05:21
20 281 KUČÍREK Vojtěch TJ TŽ Třinec 13 M 1993 4 00:38:10 00:05:27
21 33 ČERMÁK Gabriel Holíč 7 MV1 1979 4 00:38:12 00:05:29
22 302 KUČERA Josef Kuřim 14 M 1985 4 00:38:23 00:05:39
23 279 KUČÍREK Petr Třinec 1 MV3 1958 4 00:38:25 00:05:41
24 10 ŠTĚPÁN Vladimír --- 8 MV1 1971 4 00:38:44 00:06:01
25 50 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 2 MV2 1960 4 00:39:15 00:06:32
26 304 ŠTĚPÁNEK Martin Endeka Bassta 15 M 1981 4 00:39:20 00:06:36
27 16 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 9 MV1 1974 4 00:39:31 00:06:48
28 12 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 3 MV2 1967 4 00:39:37 00:06:53
29 60 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž 1983 4 00:39:43 00:06:59
30 63 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 10 MV1 1978 4 00:39:44 00:07:00
31 1 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 4 MV2 1968 4 00:40:00 00:07:17
32 2 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno - Orel Židenice 1 ŽV1 1970 4 00:40:14 00:07:31
33 15 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 11 MV1 1971 4 00:40:16 00:07:32
34 27 GULIŠ Václav 2 MV3 1959 4 00:40:18 00:07:34
35 305 NAVRÁTIL Jakub AD team 16 M 1991 4 00:40:24 00:07:41
36 208 KLEMENT Jiří DRESSME.CZ 17 M 1988 4 00:40:24 00:07:41
37 26 BŘEZINA Aleš newline 5 MV2 1962 4 00:40:27 00:07:44
38 67 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 12 MV1 1971 4 00:40:52 00:08:09
39 18 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 MV3 1958 4 00:40:55 00:08:12
40 41 MIKULA Miroslav Radošovce 4 MV3 1957 4 00:40:58 00:08:15
41 249 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 13 MV1 1976 4 00:41:10 00:08:27
42 308 HYRÁNEK Vladimír Kúty 14 MV1 1979 4 00:41:20 00:08:36
43 225 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 6 MV2 1963 4 00:41:34 00:08:50
44 227 BITTNER Josef BehejBrno.com 15 MV1 1970 4 00:41:39 00:08:56
45 233 ZACHARIÁŠOVÁ Alice Orel Židenice 2 Ž 1987 4 00:41:40 00:08:57
46 14 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 16 MV1 1973 4 00:41:46 00:09:03
47 42 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 5 MV3 1957 4 00:41:50 00:09:07
48 7 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK UNI Brno - TJ Sokol Přísnotice 3 Ž 1993 4 00:41:56 00:09:13
49 246 TRUISSARD Maria AK Junior Holíč 4 Ž 1987 4 00:41:59 00:09:16
50 61 STEHLÍK Pavel Individuální 17 MV1 1974 4 00:42:03 00:09:20
51 295 ULLEROVÁ Mária Studienka 2 ŽV1 1974 4 00:42:07 00:09:24
52 299 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 6 MV3 1957 4 00:42:11 00:09:27
53 272 CHRIST Marek Fklidu 18 MV1 1979 4 00:42:14 00:09:30
54 269 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 7 MV2 1967 4 00:42:16 00:09:33
55 258 KRÁTKÝ Ivo ----------------------- 8 MV2 1968 4 00:42:25 00:09:42
56 19 NAVARA Karel Uherský Ostroh 7 MV3 1950 4 00:42:30 00:09:47
57 312 BÚZEK Jan Borský Mikuláš 19 MV1 1973 4 00:42:38 00:09:55
58 267 GARŠIC Tomáš Hodonín 18 M 1985 4 00:42:54 00:10:10
59 38 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1991 4 00:43:04 00:10:20
60 8 SLOUKA Jiří Blažovice 19 M 1983 4 00:43:05 00:10:21
61 64 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana Orel - Židenice 6 Ž 1982 4 00:43:12 00:10:28
62 310 POLÁŠEK Vít --- 20 MV1 1976 4 00:43:20 00:10:36
63 32 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 8 MV3 1954 4 00:43:27 00:10:43
64 289 ČECH Ladislav RSFK - beer sekce 21 MV1 1973 4 00:43:30 00:10:46
65 5 MICHÁLEK Juraj Brno 20 M 1982 4 00:43:30 00:10:47
66 270 LÉTAL Luboš ROzběháme Břeclav 21 M 1990 4 00:43:35 00:10:52
67 257 FABUŠ Milan Tomky 22 MV1 1972 4 00:43:40 00:10:56
68 291 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 9 MV2 1963 4 00:43:47 00:11:04
69 206 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 10 MV2 1969 4 00:43:52 00:11:09
70 217 POSPÍŠIL Vít Kunovice 23 MV1 1978 4 00:43:59 00:11:16
71 245 BUJNA Robert 11 MV2 1964 4 00:44:05 00:11:21
72 278 KRIST Ondřej Kyjov 22 M 2001 4 00:44:06 00:11:22
73 209 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 24 MV1 1979 4 00:44:09 00:11:25
74 259 BENÍČEK Martin 23 M 1985 4 00:44:11 00:11:28
75 290 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 7 Ž 1983 4 00:44:19 00:11:35
76 282 ŘEHOŘ Aleš Jiříkovice 24 M 1989 4 00:44:27 00:11:43
77 283 KAPOUNEK Tomáš 25 M 1984 4 00:44:34 00:11:51
78 232 MAŘÁK Jiří 25 MV1 1977 4 00:44:38 00:11:54
79 314 SZALVA Jiří Koválov 12 MV2 1967 4 00:44:38 00:11:54
80 46 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 8 Ž 1989 4 00:44:41 00:11:57
81 48 TOMČAL Dušan Lipov 26 MV1 1973 4 00:44:41 00:11:58
82 45 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 13 MV2 1964 4 00:44:42 00:11:59
83 205 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 27 MV1 1970 4 00:44:43 00:11:59
84 203 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 28 MV1 1974 4 00:44:43 00:12:00
85 34 RUSÍNOVÁ Monika 3 ŽV1 1977 4 00:44:47 00:12:04
86 218 LABUDA Tomáš RSFK 26 M 1981 4 00:44:51 00:12:08
87 253 LANGHAMMEROVÁ Anežka Orel Židenice 9 Ž 1994 4 00:45:00 00:12:16
88 213 BENEŠ Tomáš LMK Varnsdorf 27 M 1984 4 00:45:02 00:12:19
89 59 TRÁVNÍČEK Jaroslav AK Drnovice 14 MV2 1964 4 00:45:07 00:12:23
90 57 HABA Milan AC Malacky 29 MV1 1970 4 00:45:08 00:12:24
91 36 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 ŽV2 1964 4 00:45:11 00:12:28
92 261 CECHMEISTER Bohumil Sokol Přísnotice 30 MV1 1974 4 00:45:16 00:12:33
93 231 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 MV4 1949 4 00:45:18 00:12:35
94 49 MIKA Ivo Orel Obřany 15 MV2 1966 4 00:45:35 00:12:52
95 30 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 9 MV3 1951 4 00:45:42 00:12:59
96 219 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 16 MV2 1967 4 00:45:50 00:13:07
97 236 ČTVRTNÍČKOVÁ Marta BěhejBrno.com 10 Ž 1989 4 00:45:54 00:13:11
98 277 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 11 Ž 1988 4 00:45:55 00:13:12
99 43 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 10 MV3 1957 4 00:46:02 00:13:19
100 247 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan 11 MV3 1951 4 00:46:10 00:13:26
101 39 MATULOVÁ Martina Brno 4 ŽV1 1972 4 00:46:12 00:13:29
102 248 VRUBEL Petr 28 M 1981 4 00:46:12 00:13:29
103 297 HLADNÝ Marek 31 MV1 1972 4 00:46:26 00:13:42
104 235 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 17 MV2 1961 4 00:46:45 00:14:01
105 210 TIHELKOVÁ Jana Hostěrádky - Rešov 12 Ž 1983 4 00:46:48 00:14:05
106 204 KREIDLOVÁ Jitka Orel Židenice 5 ŽV1 1975 4 00:46:53 00:14:10
107 62 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 18 MV2 1965 4 00:46:55 00:14:12
108 224 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafová Skalica 2 ŽV2 1963 4 00:47:00 00:14:16
109 40 MATULA Jaroslav Brno 32 MV1 1970 4 00:47:27 00:14:43
110 298 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 33 MV1 1974 4 00:47:53 00:15:10
111 44 MIKUŠ Miroslav Radošovce 12 MV3 1951 4 00:48:18 00:15:35
112 212 KALÁBOVÁ Nikola Blažovice 13 Ž 1993 4 00:48:23 00:15:39
113 211 KALÁB Ondřej Blažovice 29 M 1992 4 00:48:23 00:15:40
114 52 KUČEROVÁ Jana Rohatec 6 ŽV1 1971 4 00:48:38 00:15:55
115 307 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 14 Ž 1984 4 00:48:49 00:16:05
116 252 PROFOUS Petr Baláž Extreme Team Ostrava 13 MV3 1958 4 00:48:55 00:16:12
117 69 DVOŘÁK David (CZE) 34 MV1 1976 4 00:49:04 00:16:21
118 70 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 7 ŽV1 1976 4 00:49:06 00:16:23
119 229 KRAISOVÁ Šárka Orel Vyškov 8 ŽV1 1976 4 00:49:09 00:16:26
120 24 FABRIK Miroslav 14 MV3 1959 4 00:49:14 00:16:31
121 56 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 3 ŽV2 1966 4 00:49:33 00:16:49
122 9 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 2 MV4 1949 4 00:49:40 00:16:57
123 234 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia - Orel Židenice 3 MV4 1949 4 00:49:46 00:17:02
124 309 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 9 ŽV1 1977 4 00:49:51 00:17:07
125 301 ROHÁČEK Jan 30 M 1986 4 00:49:54 00:17:11
126 303 KOŽELUHOVÁ Gabriela 15 Ž 1997 4 00:49:55 00:17:11
127 207 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 35 MV1 1974 4 00:50:00 00:17:16
128 280 OLBERTOVÁ Jana Inkosport Team 16 Ž 1985 4 00:50:05 00:17:21
129 215 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 15 MV3 1958 4 00:50:16 00:17:32
130 296 CINTULA Juraj Záhorácký Friški team 36 MV1 1979 4 00:50:30 00:17:47
131 214 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 4 ŽV2 1969 4 00:50:37 00:17:53
132 300 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 5 ŽV2 1965 4 00:50:46 00:18:03
133 242 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 10 ŽV1 1979 4 00:50:51 00:18:08
134 264 LUKOVSKÁ Blanka SRTG Podluží 11 ŽV1 1978 4 00:51:06 00:18:23
135 11 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 12 ŽV1 1971 4 00:51:11 00:18:28
136 293 ZDENĚK Hynek SHK Veselí nad Moravou 37 MV1 1973 4 00:51:21 00:18:38
137 251 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 16 MV3 1953 4 00:51:22 00:18:39
138 68 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 13 ŽV1 1970 4 00:51:27 00:18:43
139 287 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 6 ŽV2 1963 4 00:51:32 00:18:48
140 201 KUBÍNKOVÁ Kamila SpSb-Vévoda 17 Ž 1992 4 00:51:41 00:18:58
141 3 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 17 MV3 1958 4 00:51:41 00:18:58
142 66 HANČÍK Radovan 38 MV1 1974 4 00:51:47 00:19:03
143 273 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 18 MV3 1951 4 00:51:51 00:19:08
144 311 KUBÍČEK Martin 31 M 1988 4 00:52:22 00:19:39
145 239 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 19 MV3 1955 4 00:52:29 00:19:46
146 35 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 4 MV4 1948 4 00:52:33 00:19:49
147 268 VONDROVÁ Olga 7 ŽV2 1962 4 00:52:34 00:19:51
148 4 MICHÁLKOVÁ Eva 18 Ž 1987 4 00:52:56 00:20:12
149 230 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 5 MV4 1946 4 00:53:06 00:20:23
150 256 LORENC Antonín Bertík Blansko 19 MV2 1964 4 00:53:25 00:20:42
151 262 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 32 M 1992 4 00:53:47 00:21:03
152 244 BALÁŽOVÁ Anna 14 ŽV1 1974 4 00:54:38 00:21:54
153 13 SLÁMA Vladimír 20 MV3 1954 4 00:54:41 00:21:58
154 221 KUNC Josef Orel Vyškov 20 MV2 1960 4 00:54:49 00:22:06
155 23 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 39 MV1 1973 4 00:55:16 00:22:33
156 228 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 1 ŽV3 1959 4 00:55:23 00:22:40
157 292 STAŠ Petr 33 M 1980 4 00:55:49 00:23:05
158 313 KUBÍČKOVÁ Jana Újezd u Brna 19 Ž 1987 4 00:55:55 00:23:12
159 53 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 20 Ž 1983 4 00:56:06 00:23:23
160 223 FORETNÍK František Krumvíř 21 MV3 1951 4 00:56:12 00:23:28
161 25 FABRIKOVÁ Blanka Orel - Židenice 8 ŽV2 1960 4 00:56:14 00:23:31
162 276 LUKOVSKÁ Andrea Kyjov 15 ŽV1 1973 4 00:57:13 00:24:30
163 274 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 21 Ž 1982 4 00:57:59 00:25:15
164 265 KUBENKOVÁ Zuzana 16 ŽV1 1979 4 00:58:14 00:25:31
165 271 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 34 M 1991 4 00:59:05 00:26:22
166 202 KULICHOVÁ Dagmar Hostěrádky - Rešov 9 ŽV2 1965 4 01:00:32 00:27:49
167 22 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice 22 MV3 1953 4 01:01:04 00:28:20
168 216 KALMÁROVÁ Žaneta 22 Ž 1995 4 01:01:09 00:28:26
169 263 FILÍPKOVÁ Šárka SRTG Podluží 23 Ž 1999 4 01:04:03 00:31:20
170 21 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 23 MV3 1954 4 01:05:14 00:32:31
171 254 TOMIŠEK Jiří Orel Horní Moštěnice 6 MV4 1939 4 01:05:25 00:32:41
172 243 HLADKÁ Ivana Cyklo Morava 10 ŽV2 1969 4 01:06:05 00:33:22
173 31 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 7 MV4 1937 4 01:06:06 00:33:22
174 240 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 11 ŽV2 1963 4 01:09:27 00:36:44

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 20 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín MV3 1950
DNF 222 STEJSKAL Ondřej Motnice M 1988
DNF 286 SILNICKÝ Tomáš M 1984
DNF 315 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice MV3 1956

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.01.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.