Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2017 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m

Datum pořádání od 09.09.2017 08:00 do 09.09.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 10:50 hod

Vzdálenost (km)8,90
Počet kol1
Počet závodníků195
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 26 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 M 1982 2 00:29:30
2 21 DVOŘÁČEK Adam AC TRACK and FIELD 2 M 1996 2 00:30:11 00:00:40
3 52 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 M40 1973 2 00:30:42 00:01:11
4 145 BUČEK Petr 3 M 1994 2 00:30:48 00:01:17
5 230 PSOTA Andrej AŠK Grafobal Skalica 2 M40 1970 2 00:31:03 00:01:32
6 98 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 3 M40 1977 2 00:31:20 00:01:49
7 27 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 4 M 1983 2 00:31:45 00:02:14
8 99 MARENČÍK Ondřej AK Junior Holič 5 M 1996 2 00:32:08 00:02:37
9 121 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 4 M40 1977 2 00:32:12 00:02:41
10 84 MASARYK Pavol Dojč 6 M 1980 2 00:32:21 00:02:50
11 69 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 M50 1960 2 00:32:25 00:02:54
12 118 ŠNAJDR Petr Milotice 7 M 1997 2 00:32:29 00:02:58
13 181 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 8 M 1993 2 00:32:58 00:03:28
14 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 5 M40 1970 2 00:33:13 00:03:42
15 4 NOVÁK Erik Holíč 9 M 1988 2 00:33:34 00:04:03
16 129 SKALA Tomáš AK Junior Holíč 10 M 1995 2 00:33:39 00:04:08
17 42 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 6 M40 1971 2 00:33:42 00:04:11
18 142 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 11 M 1985 2 00:34:08 00:04:38
19 216 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 12 M 1982 2 00:34:18 00:04:47
20 199 BELLAY Peter TRI Velo Rohatec 13 M 1988 2 00:34:41 00:05:10
21 90 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 7 M40 1971 2 00:34:45 00:05:14
22 10 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 8 M40 1975 2 00:35:00 00:05:29
23 97 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž 1983 2 00:35:04 00:05:33
24 113 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 9 M40 1968 2 00:35:08 00:05:37
25 225 HUTYRA Jaroslav Spartak Myjava 2 M50 1962 2 00:35:13 00:05:42
26 89 KOMÁREK Roman Schaeffler 10 M40 1977 2 00:35:14 00:05:43
27 86 MIKULA Miroslav Radošovce 1 M60 1957 2 00:35:15 00:05:44
28 197 BELLAY Jan Skalica 14 M 1982 2 00:35:17 00:05:46
29 32 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 15 M 1978 2 00:35:24 00:05:53
30 209 BŘEZINA Aleš newline 3 M50 1962 2 00:35:31 00:06:00
31 138 ČERMÁK Gabriel Holíč 16 M 1979 2 00:35:33 00:06:03
32 196 JURČÍK Josef Skalica 11 M40 1977 2 00:35:40 00:06:09
33 95 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 2 M60 1957 2 00:35:43 00:06:12
34 61 HUDEČEK Petr Tvarožná Lhota 17 M 1978 2 00:35:47 00:06:16
35 173 KORVAS Josef AK Hodonín 4 M50 1964 2 00:35:52 00:06:21
36 34 HRBÁČEK Karel Útěchov 12 M40 1968 2 00:35:57 00:06:26
37 91 FLAJŽIK Peter Schaeffler 18 M 1993 2 00:36:24 00:06:53
38 167 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 5 M50 1963 2 00:36:26 00:06:55
39 156 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 19 M 1985 2 00:36:31 00:07:00
40 356 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica - Myjava 6 M50 1963 2 00:36:47 00:07:16
41 30 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 13 M40 1973 2 00:36:50 00:07:19
42 157 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 14 M40 1969 2 00:36:51 00:07:20
43 64 BĚLOHOUBEK Petr 15 M40 1972 2 00:36:55 00:07:24
44 205 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 20 M 1981 2 00:37:01 00:07:30
45 180 SLOUKA Jiří Blažovice 21 M 1983 2 00:37:03 00:07:32
46 234 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 3 M60 1957 2 00:37:05 00:07:34
47 38 JURČA Jaroslav 7 M50 1962 2 00:37:09 00:07:38
48 109 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 Ž45 1967 2 00:37:10 00:07:39
49 39 BLAHA Erik 22 M 1991 2 00:37:12 00:07:41
50 117 VINTR Tomáš AK Junior Holič 23 M 1983 2 00:37:17 00:07:46
51 106 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 1 Ž35 1979 2 00:37:29 00:07:58
52 175 FABUŠ Milan Tomky 16 M40 1972 2 00:37:35 00:08:04
53 58 NAVARA Karel Uherský Ostroh 1 M65 1950 2 00:37:39 00:08:08
54 231 ŠVEC Luděk TK DUKO RÝMAŘOV 24 M 1978 2 00:37:52 00:08:21
55 74 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 M65 1950 2 00:37:56 00:08:25
56 158 TOMEČEK Jiří Vnorovy 25 M 1983 2 00:38:02 00:08:31
57 146 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 17 M40 1977 2 00:38:06 00:08:35
58 46 BOROVSKÁ Andrea Brezová pod Bradlom 2 Ž35 1979 2 00:38:15 00:08:44
59 140 LÉTAL Luboš Běžci Břeclav 26 M 1990 2 00:38:19 00:08:48
60 25 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 3 Ž35 1982 2 00:38:29 00:08:58
61 75 CINTULA Juraj 27 M 1979 2 00:38:33 00:09:02
62 5 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 3 M65 1951 2 00:38:38 00:09:07
63 101 POLLÁK Martin Skalice 28 M 1990 2 00:38:39 00:09:08
64 71 GARŠIC Tomáš Hodonín 29 M 1985 2 00:38:40 00:09:09
65 204 POLÁŠEK Vít --- 18 M40 1976 2 00:38:48 00:09:17
66 103 HLAVATÝ Radek vrtulníci Náměšť 8 M50 1966 2 00:38:52 00:09:21
67 200 VRÁNA Filip newline 19 M40 1976 2 00:38:57 00:09:26
68 224 SMOLÍČEK Milan Spartak Myjava 20 M40 1970 2 00:39:00 00:09:29
69 92 MIKA Ivo Orel Obřany 9 M50 1966 2 00:39:05 00:09:34
70 24 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1993 2 00:39:19 00:09:48
71 226 ŠIMANDL renatus 21 M40 1975 2 00:39:30 00:09:59
72 147 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 4 Ž35 1975 2 00:39:32 00:10:01
73 220 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 10 M50 1967 2 00:39:46 00:10:15
74 104 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 Ž45 1967 2 00:39:51 00:10:20
75 59 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 11 M50 1964 2 00:39:53 00:10:22
76 48 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 M65 1951 2 00:39:57 00:10:26
77 215 RYŠAVÝ David Borkovany 30 M 1989 2 00:40:05 00:10:34
78 53 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 M70 1944 2 00:40:10 00:10:39
79 135 STRÁŽNICKÝ Jan 31 M 1982 2 00:40:14 00:10:43
80 190 VYDARENÝ Vladislav Grafo Banská Bystrica 12 M50 1966 2 00:40:15 00:10:44
81 124 HLADÍK Marek Malacky 32 M 1980 2 00:40:19 00:10:48
82 172 PETRÁŠ Dušan 22 M40 1972 2 00:40:27 00:10:56
83 54 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 2 M70 1942 2 00:40:36 00:11:05
84 170 ŠARNÍK Adrian AC Malacky 23 M40 1977 2 00:40:40 00:11:09
85 3 ŠHOJEC Peter Holíč 13 M50 1965 2 00:40:40 00:11:09
86 68 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 3 Ž45 1964 2 00:40:44 00:11:13
87 63 MATULOVÁ Martina Brno 4 Ž45 1972 2 00:40:53 00:11:22
88 94 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M65 1951 2 00:40:55 00:11:24
89 187 BÚZEK Filip Šaštín 33 M 2000 2 00:40:58 00:11:27
90 85 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 4 M60 1957 2 00:41:09 00:11:38
91 130 SZALVA Jiří Koválov 14 M50 1967 2 00:41:24 00:11:53
92 222 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 15 M50 1966 2 00:41:25 00:11:54
93 131 ONDRÁŠ Juraj 24 M40 1973 2 00:41:27 00:11:56
94 148 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 3 Ž 1983 2 00:41:34 00:12:04
95 153 KRIST Ondřej Kyjov 34 M 2001 2 00:41:39 00:12:08
96 96 UHEREK Miloslav Bzenec 25 M40 1972 2 00:41:42 00:12:11
97 62 MATULA Jaroslav Brno 26 M40 1970 2 00:41:50 00:12:19
98 155 HRUŠECKÝ Igor 27 M40 1971 2 00:42:14 00:12:43
99 213 KORČÁK Richard 35 M 1991 2 00:42:14 00:12:43
100 51 FLEISCHMANN Tomáš 36 M 1994 2 00:42:20 00:12:49
101 168 BAČA Peter 37 M 1982 2 00:42:35 00:13:05
102 110 BARTOŠ Miroslav 28 M40 1973 2 00:42:37 00:13:06
103 80 KLUKNAVSKÁ Iveta Hodonín 4 Ž 1989 2 00:42:38 00:13:07
104 119 DUDO Vladimír Holíč 38 M 1985 2 00:42:43 00:13:13
105 132 RAFFAY Ivan 16 M50 1966 2 00:42:48 00:13:17
106 128 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 5 Ž35 1976 2 00:42:51 00:13:20
107 120 BÁBÍČEK František Milotice 39 M 1997 2 00:42:56 00:13:25
108 44 BOBOT Matej Bratislava 40 M 1979 2 00:42:57 00:13:26
109 126 MICHALIČKA Radoslav 29 M40 1975 2 00:42:58 00:13:27
110 176 NAVRÁTIL Lubomír 5 M60 1953 2 00:43:01 00:13:30
111 150 ZÍŠEK Rastislav Cerová 30 M40 1972 2 00:43:07 00:13:36
112 232 POLÁK Jakub 41 M 1990 2 00:43:08 00:13:37
113 211 KRUTÝ Jozef Schaeffler 42 M 1978 2 00:43:09 00:13:38
114 178 BAŤKO Luboš 31 M40 1975 2 00:43:16 00:13:45
115 221 KUDLÁČOVÁ Ivana Radošovce 6 Ž35 1978 2 00:43:19 00:13:48
116 70 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 6 M60 1953 2 00:43:23 00:13:52
117 171 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 5 Ž 1984 2 00:43:26 00:13:55
118 198 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 43 M 1992 2 00:43:27 00:13:56
119 133 RAFFAYOVÁ Světlana 5 Ž45 1967 2 00:43:36 00:14:05
120 183 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 6 Ž45 1963 2 00:43:39 00:14:08
121 14 ČAMBALA Matěj AK Holíč 44 M 1986 2 00:43:49 00:14:18
122 15 ŠEBESTA Pavol AK Holíč 17 M50 1964 2 00:43:50 00:14:19
123 82 ČECHOVÁ Katarína 7 Ž35 1973 2 00:43:55 00:14:24
124 83 ORTH Ján Zohor 18 M50 1963 2 00:43:56 00:14:25
125 72 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 3 M70 1946 2 00:43:57 00:14:26
126 88 SVOBODA Jan Garko Brno 19 M50 1961 2 00:44:02 00:14:31
127 60 FANTA Tomáš 32 M40 1977 2 00:44:03 00:14:32
128 116 MUNDA Tomáš 45 M 1989 2 00:44:03 00:14:32
129 189 VESELÁ Barbora 8 Ž35 1981 2 00:44:04 00:14:34
130 41 KARAS Karel BK Hodonín 4 M70 1945 2 00:44:14 00:14:43
131 9 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 20 M50 1958 2 00:44:17 00:14:46
132 1 ŠTETINA Ján Schaeffler 33 M40 1971 2 00:44:25 00:14:54
133 115 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 6 M65 1949 2 00:44:34 00:15:03
134 67 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 7 M60 1957 2 00:44:36 00:15:05
135 186 RAJČÁKOVÁ Lucia 9 Ž35 1979 2 00:44:39 00:15:08
136 233 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 7 Ž45 1965 2 00:45:00 00:15:29
137 123 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 8 M60 1953 2 00:45:04 00:15:33
138 73 PELC Vít OZZY Brno 21 M50 1967 2 00:45:08 00:15:37
139 43 VARMUŽA Jan MU Brezová 7 M65 1952 2 00:45:29 00:15:58
140 193 MASAROVIČ Stanislav 46 M 1978 2 00:45:44 00:16:13
141 227 HOLLÁ Aneta Záhorácký Fénix 10 Ž35 1979 2 00:45:49 00:16:18
142 6 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 9 M60 1955 2 00:45:52 00:16:21
143 143 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 11 Ž35 1977 2 00:46:04 00:16:33
144 81 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 22 M50 1961 2 00:46:07 00:16:36
145 122 SORÁDOVÁ Katarina Trail Runners Trnava 6 Ž 1983 2 00:46:13 00:16:42
146 212 VOLAVÝ Vladimír Fit online 10 M60 1955 2 00:46:26 00:16:55
147 206 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 12 Ž35 1977 2 00:46:47 00:17:16
148 185 SOVIČOVÁ Blanka 13 Ž35 1977 2 00:47:05 00:17:34
149 174 KUBENKOVÁ Zuzana 14 Ž35 1979 2 00:47:10 00:17:39
150 40 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 11 M60 1956 2 00:47:17 00:17:46
151 7 CHODÚROVÁ Martina 15 Ž35 1976 2 00:47:24 00:17:53
152 165 VRZAL Tomáš Běžci Břeclav 47 M 1988 2 00:47:27 00:17:56
153 161 MARTUŠKA Jan MSK Břeclav 48 M 1991 2 00:47:29 00:17:58
154 169 PAVLACKÝ Milan Uherský Brod 12 M60 1953 2 00:47:29 00:17:58
155 217 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 16 Ž35 1979 2 00:47:39 00:18:08
156 182 ZDENĚK Hynek SHK Veselí nad Moravou 34 M40 1973 2 00:47:46 00:18:15
157 166 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 23 M50 1961 2 00:48:12 00:18:41
158 22 HANČÍK Radovan 35 M40 1974 2 00:48:32 00:19:01
159 152 KUČEROVÁ Jana Rohatec 8 Ž45 1971 2 00:48:38 00:19:07
160 134 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 17 Ž35 1982 2 00:48:38 00:19:07
161 179 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 9 Ž45 1970 2 00:49:11 00:19:40
162 102 TIRPÁK Ondrej Senica 8 M65 1948 2 00:49:15 00:19:44
163 19 GORBATĚNKOV Alexandr AK Junior Holíč 36 M40 1972 2 00:49:15 00:19:44
164 177 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 18 Ž35 1978 2 00:49:24 00:19:53
165 236 JURÍK Branislav 49 M 1989 2 00:49:25 00:19:54
166 79 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 10 Ž45 1959 2 00:49:33 00:20:02
167 76 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 19 Ž35 1975 2 00:49:39 00:20:08
168 107 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 11 Ž45 1960 2 00:49:45 00:20:14
169 35 KROUPA Jiří newline 24 M50 1959 2 00:49:45 00:20:14
170 78 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 13 M60 1954 2 00:49:47 00:20:16
171 77 STOLÁRIK Peter Vrbové 5 M70 1947 2 00:50:33 00:21:02
172 139 FORETNÍK František Krumvíř 9 M65 1951 2 00:50:35 00:21:04
173 108 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 10 M65 1949 2 00:50:42 00:21:11
174 210 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 11 M65 1952 2 00:50:54 00:21:23
175 93 HAJOSSY Miroslav Koválov 6 M70 1946 2 00:51:29 00:21:58
176 36 MAIXNER Václav Orel Čebín 7 M70 1941 2 00:51:34 00:22:03
177 154 KRISTOVÁ Andrea Kyjov 20 Ž35 1973 2 00:51:42 00:22:11
178 87 VOLEK Eduard 8 M70 1944 2 00:51:58 00:22:27
179 2 REŽNÁ Denisa BK Hodonín 7 Ž 2001 2 00:52:37 00:23:07
180 114 WALDECKER Pavol Senica 14 M60 1956 2 00:53:05 00:23:34
181 207 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 21 Ž35 1976 2 00:53:28 00:23:57
182 16 JOZEFOVIČ Milan Holíč 50 M 1978 2 00:53:40 00:24:09
183 31 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 9 M70 1941 2 00:54:04 00:24:33
184 66 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 10 M70 1937 2 00:54:55 00:25:24
185 208 HRADSKÁ Eva 22 Ž35 1977 2 00:55:26 00:25:55
186 160 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 25 M50 1958 2 00:58:10 00:28:39
187 55 VONDRÁČKOVÁ Mária 12 Ž45 1964 2 01:00:17 00:30:46
188 29 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 13 Ž45 1938 2 01:03:46 00:34:15
189 141 HRNČIRÍK Štefan Lokomotiva Vrútky 11 M70 1942 2 01:06:51 00:37:20
190 50 KARAS Josef Ostrava 12 M65 1951 2 01:06:56 00:37:25
191 228 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 14 Ž45 1972 2 01:09:00 00:39:29
192 229 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 8 Ž 1999 2 01:09:00 00:39:29
193 33 KROUPOVÁ Pavla Brno 15 Ž45 1965 2 01:09:42 00:40:11
194 149 CHARVÁTOVÁ Lucie 23 Ž35 1979 2 01:09:50 00:40:19
195 37 HRUBÝ Milan Blansko 12 M70 1938 2 01:10:32 00:41:01

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.01.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.