Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 16.08.2014 13:00 do 16.08.2014 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků53
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 100 KAMÍNKOVÁ Petra Adidas Running 1 ŽB 1973 2 00:16:47
2 101 KÁCSER Zita BENEDEK Team 1 ŽA 1988 2 00:17:04 00:00:17
3 102 CIRLAN Daniela BENEDEK Team 2 ŽA 1980 2 00:17:46 00:00:58
4 140 VÉVODOVÁ Martina AK Perná 3 ŽA 1990 2 00:18:31 00:01:43
5 133 POSPÍŠILOVÁ Irena AHA Vyškov 4 ŽA 1983 2 00:18:58 00:02:11
6 134 SLANÍKOVÁ Adriana AK Hodonín 5 ŽA 1993 2 00:19:42 00:02:54
7 117 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 6 ŽA 1993 2 00:19:48 00:03:00
8 142 HANÁKOVÁ Miroslava Sokol Bučovice 1 ŽC 1966 2 00:20:16 00:03:28
9 112 KADLECOVÁ Jana AK Hodonín 2 ŽB 1977 2 00:20:25 00:03:37
10 132 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 2 ŽC 1967 2 00:20:29 00:03:41
11 129 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 ŽD 1964 2 00:20:50 00:04:02
12 114 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica 2 ŽD 1963 2 00:21:03 00:04:15
13 106 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 7 ŽA 1995 2 00:21:38 00:04:50
14 149 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 8 ŽA 1985 2 00:21:59 00:05:11
15 150 DERMEKOVÁ Andrea MMRTTK Skalica 9 ŽA 1981 2 00:22:18 00:05:30
16 113 ŠLAHAŘOVÁ Jaroslava TJ Liga 100 Olomouc 10 ŽA 1983 2 00:22:26 00:05:38
17 121 KOLIBOVÁ Marie Suroměřice 11 ŽA 1984 2 00:22:37 00:05:50
18 145 JOCH František Arimo Strážnice 1 F 1941 2 00:22:52 00:06:04
19 126 PETIŠKOVÁ Lenka 3 ŽB 1973 2 00:23:07 00:06:19
20 109 KRŠŇÁKOVÁ Lucie AK Kyjov 12 ŽA 1983 2 00:23:19 00:06:32
21 111 DOKOUPILOVÁ Markéta Brno 4 ŽB 1977 2 00:23:21 00:06:34
22 148 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 3 ŽD 1963 2 00:23:24 00:06:36
23 118 BOROVSKÁ Andrea Brezová p.B. 5 ŽB 1979 2 00:23:31 00:06:43
24 153 PROKEŠOVÁ Michala Bratislava 13 ŽA 1990 2 00:23:38 00:06:51
25 141 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 6 ŽB 1971 2 00:24:02 00:07:14
26 108 ŠKAŘOUPKOVÁ Ivana Orel Vyškov 7 ŽB 1974 2 00:24:07 00:07:19
27 146 KOCÁK Ján AK Junior Holič 2 F 1940 2 00:24:26 00:07:38
28 152 MYNAŘÍKOVÁ Jana Uherský Brod 14 ŽA 1985 2 00:24:41 00:07:53
29 123 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 4 ŽD 1959 2 00:24:50 00:08:02
30 107 MÁLKOVÁ Anna Orel Vyškov 5 ŽD 1963 2 00:24:58 00:08:10
31 147 BUBENÍK Jiří LRS Vyškov 3 F 1944 2 00:25:15 00:08:27
32 143 ŠTRAJT Jiří AK Drnovice 4 F 1944 2 00:25:21 00:08:33
33 131 RYBANSKÁ Denisa SK Jablonica 8 ŽB 1976 2 00:25:31 00:08:44
34 122 TOMÍŠEK Jindřich Orel Horní Moštěnice 5 F 1939 2 00:25:53 00:09:06
35 120 TYLLIKOVÁ Kateřina Vnorovy 15 ŽA 1991 2 00:25:55 00:09:07
36 127 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 9 ŽB 1972 2 00:26:06 00:09:18
37 154 VAČKOVÁ Andrea Senica 10 ŽB 1971 2 00:26:58 00:10:10
38 139 ZITOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno 6 ŽD 1959 2 00:27:03 00:10:15
39 144 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 6 F 1941 2 00:27:37 00:10:49
40 125 KOLLÁROVÁ Andrea Gbelski stríci 11 ŽB 1977 2 00:27:40 00:10:52
41 119 HÁNA Květoslav VHS PLUS Veselí n.M. 7 F 1937 2 00:27:53 00:11:05
42 116 BLAŽOVÁ Martina BK Viktoria Horné Orešany 16 ŽA 1995 2 00:28:52 00:12:04
43 156 KAŠTILOVÁ Barbora Lovčičky 17 ŽA 1989 2 00:29:02 00:12:14
44 137 ŠIMŮNKOVÁ Kateřina Brno 18 ŽA 1981 2 00:29:09 00:12:21
45 135 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov_LRS Vyškov 7 ŽD 1953 2 00:29:30 00:12:42
46 151 DERMEKOVÁ Janka Gbelski stríci 8 ŽD 1961 2 00:29:34 00:12:46
47 103 KESSNEROVÁ Martina Orel Obřany 12 ŽB 1976 2 00:30:00 00:13:12
48 110 CUPALOVÁ Eva Bučovice 9 ŽD 1947 2 00:30:12 00:13:25
49 130 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 10 ŽD 1964 2 00:31:15 00:14:28
50 105 FUČÍKOVÁ Hana Orel Obřany 3 ŽC 1967 2 00:32:12 00:15:25
51 124 PACHULOVÁ Jitka Ostrava 4 ŽC 1967 2 00:32:36 00:15:48
52 128 MACHALA Jaroslav Spartak Hluk 8 F 1938 2 00:33:24 00:16:36
53 104 MIKOVÁ Renata Orel Obřany 13 ŽB 1972 2 00:36:57 00:20:09

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.01.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.