Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km

Datum pořádání od 02.12.2017 08:00 do 02.12.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,60
Počet kol1
Počet závodníků141
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 33 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 1 Dci 2001 1 00:18:23
2 21 VABROUŠEK Filip AK Zlín 1 Jři 1999 1 00:18:37 00:00:13
3 223 AUDA Michal JAC Brno 2 Jři 2000 1 00:19:11 00:00:48
4 79 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 3 Jři 2000 1 00:19:15 00:00:51
5 87 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 2 Dci 2001 1 00:19:16 00:00:53
6 29 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 3 Dci 2001 1 00:19:18 00:00:54
7 55 EFFENBERGER Marek Elite Sport Team Blansko 4 Dci 2001 1 00:19:20 00:00:56
8 27 KLÍČ David VSK Univerzita Brno 4 Jři 2000 1 00:19:57 00:01:33
9 74 ŘÍHA Jaroslav VSK UNI Brno / Orel Kuřim 5 Jři 1999 1 00:20:26 00:02:02
10 213 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 5 Dci 2001 1 00:20:34 00:02:10
11 38 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 6 Dci 2002 1 00:21:01 00:02:37
12 205 PAZOUREK Petr AC Moravská Slavia Brno 6 Jři 2000 1 00:21:03 00:02:40
13 28 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 1 Ž 1986 1 00:21:11 00:02:48
14 208 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 7 Dci 2002 1 00:21:14 00:02:50
15 214 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 7 Jři 1999 1 00:21:17 00:02:53
16 16 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 2000 1 00:21:19 00:02:55
17 41 INDRÁKOVÁ Adéla AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1991 1 00:21:22 00:02:58
18 222 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 8 Jři 2000 1 00:21:26 00:03:02
19 59 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:21:32 00:03:08
20 203 ŠÍPEK Kryštof VSK UNI Brno - Jehnice 8 Dci 2002 1 00:21:32 00:03:08
21 225 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 2 Jky 1999 1 00:21:39 00:03:15
22 1 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 9 Jři 2000 1 00:21:56 00:03:32
23 54 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 1 Dky 2001 1 00:21:59 00:03:35
24 91 GRYC Vojtěch Tesla Brno 9 Dci 2001 1 00:22:01 00:03:37
25 48 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 3 Ž 1980 1 00:22:24 00:04:01
26 83 BENIAČOVÁ Linda Běžecký klub Brno 2 ŽV1 1978 1 00:22:30 00:04:06
27 52 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 4 Ž 1994 1 00:22:36 00:04:13
28 9 TEŠNAR Michal AC Moravská Slavia Brno 10 Dci 2001 1 00:22:44 00:04:20
29 44 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 5 Ž 1993 1 00:22:50 00:04:27
30 226 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 2 Dky 2003 1 00:22:56 00:04:32
31 26 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 11 Dci 2002 1 00:23:08 00:04:44
32 25 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 6 Ž 1983 1 00:23:24 00:05:00
33 215 KLEM Robert Brno 10 Jři 2000 1 00:23:28 00:05:04
34 217 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1976 1 00:23:29 00:05:05
35 46 NEDOMOVÁ Lucie Kometky Lysice 7 Ž 1985 1 00:23:39 00:05:15
36 224 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1986 1 00:23:45 00:05:21
37 229 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 4 ŽV1 1977 1 00:23:46 00:05:22
38 37 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1991 1 00:23:56 00:05:32
39 66 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 5 ŽV1 1970 1 00:23:58 00:05:34
40 30 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:24:01 00:05:38
41 239 KAMENÍK Štěpán Drahanský sport team 12 Dci 2002 1 00:24:11 00:05:48
42 253 MUSILOVÁ Pavla JEDNA - Dýmka míru 6 ŽV1 1976 1 00:24:21 00:05:58
43 23 KOMÁRKOVÁ Zdenka Kometky 7 ŽV1 1974 1 00:24:22 00:05:58
44 67 HIRŠOVÁ Gabriela SK Žabovřesky 10 Ž 1996 1 00:24:34 00:06:11
45 5 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 3 Jky 2000 1 00:24:42 00:06:18
46 247 OBOŘILOVÁ Tereza SK Speed Brno 3 Dky 2002 1 00:24:47 00:06:23
47 39 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 4 Jky 1999 1 00:24:52 00:06:28
48 69 ZWIENEROVÁ Jitka Tišnov 11 Ž 1995 1 00:24:54 00:06:30
49 19 HANOUSEK Matěj Blansko 13 Dci 2004 1 00:25:04 00:06:40
50 237 ČTVRTNÍČKOVÁ Marta BěhejBrno.com 12 Ž 1989 1 00:25:06 00:06:42
51 228 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 ŽV2 1964 1 00:25:07 00:06:43
52 20 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 4 Dky 2001 1 00:25:28 00:07:04
53 90 FUČÍKOVÁ Hana Černín 8 ŽV1 1977 1 00:25:40 00:07:16
54 231 KOUŘIL Milan Brno 1 XM 1975 1 00:25:41 00:07:18
55 68 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 13 Ž 1983 1 00:25:55 00:07:31
56 15 HLUŠÍ Natálie SK Speed Brno 5 Dky 2002 1 00:25:58 00:07:35
57 78 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 5 Jky 2000 1 00:26:01 00:07:37
58 93 GRYC Ondřej Tesla Brno 14 Dci 2004 1 00:26:03 00:07:40
59 245 KLUKNAVSKÁ Iveta Dělnica 14 Ž 1989 1 00:26:06 00:07:43
60 246 SUCHÁNKOVÁ Zdeňka Blansko 3 ŽV2 1963 1 00:26:10 00:07:46
61 13 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 2 XM 1974 1 00:26:11 00:07:47
62 72 RUSÍNOVÁ Monika 9 ŽV1 1977 1 00:26:16 00:07:52
63 18 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 3 XM 1970 1 00:26:17 00:07:53
64 216 KOREC Martin 4 XM 1992 1 00:26:23 00:07:59
65 24 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 4 ŽV2 1962 1 00:26:25 00:08:01
66 58 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:26:28 00:08:04
67 11 SUCHÁNEK Zdeněk Brno Slatina 5 XM 1964 1 00:26:42 00:08:18
68 2 SVOBODOVÁ Martina RSFK 10 ŽV1 1975 1 00:26:43 00:08:19
69 209 STLOUKAL Richard Jihomoravský Kraj 15 Dci 2002 1 00:26:48 00:08:24
70 219 KREISOVÁ Petra Boskovice 15 Ž 1979 1 00:26:51 00:08:27
71 61 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 16 Ž 1981 1 00:26:55 00:08:31
72 207 PAVLŮ Andrea 17 Ž 1979 1 00:26:58 00:08:34
73 77 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 18 Ž 1991 1 00:26:59 00:08:36
74 238 VAVŘIČKOVÁ Iva TJ Bečkodrom 11 ŽV1 1978 1 00:27:01 00:08:38
75 92 GRYCOVÁ Petra Tesla Brno 12 ŽV1 1974 1 00:27:04 00:08:41
76 218 SUCHÁ Monika Atletic Třebíč 19 Ž 1991 1 00:27:05 00:08:41
77 251 KRUŠINOVÁ Andrea Letovice 20 Ž 1982 1 00:27:16 00:08:52
78 73 KUNC Josef Orel Vyškov 6 XM 1960 1 00:27:18 00:08:54
79 35 SMRČKOVÁ Jana RSFK 5 ŽV2 1964 1 00:27:23 00:08:59
80 84 ČERNÁ Lenka SoteSport 21 Ž 1981 1 00:27:33 00:09:09
81 212 KREIDLOVÁ Jitka 13 ŽV1 1975 1 00:27:35 00:09:11
82 85 MARŠÁLKOVÁ Pavlína Rajhrad 22 Ž 1987 1 00:27:42 00:09:18
83 204 CENTNEROVÁ Radmila ELITE sport Boskovice 6 Jky 2000 1 00:27:42 00:09:18
84 32 ZEMÁNKOVÁ Naďa Letovice 14 ŽV1 1973 1 00:27:43 00:09:19
85 8 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 7 Jky 2000 1 00:27:44 00:09:21
86 10 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 15 ŽV1 1974 1 00:27:45 00:09:21
87 14 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 16 ŽV1 1971 1 00:27:47 00:09:23
88 3 MARYŠLEROVÁ Monika RSFK 17 ŽV1 1974 1 00:27:59 00:09:36
89 49 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 11 Jři 1999 1 00:27:59 00:09:36
90 202 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 18 ŽV1 1974 1 00:28:25 00:10:01
91 6 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 8 Jky 1999 1 00:28:27 00:10:03
92 17 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 19 ŽV1 1978 1 00:28:31 00:10:07
93 80 KUČEROVÁ Jana Rohatec 20 ŽV1 1971 1 00:28:32 00:10:08
94 227 ŠIROKÁ Eliška AK Blansko Dvorská 6 Dky 2004 1 00:28:38 00:10:14
95 7 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 7 XM 1972 1 00:28:45 00:10:21
96 221 ZEMÁNKOVÁ Aneta Letovice 7 Dky 2003 1 00:28:51 00:10:27
97 206 JALOVÁ Margita Elite Sport Boskovice 2 ŽV3 1954 1 00:28:52 00:10:28
98 64 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 21 ŽV1 1973 1 00:28:55 00:10:31
99 230 HÉGROVÁ Ivona Hostěrádky - Rešov 22 ŽV1 1969 1 00:29:04 00:10:40
100 36 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 23 Ž 1980 1 00:29:12 00:10:48
101 57 CHOCHOLOUŠOVÁ Martina 23 ŽV1 1973 1 00:29:15 00:10:51
102 220 STANÍČEK Pavel Brno 8 XM 1973 1 00:29:18 00:10:54
103 62 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 24 ŽV1 1973 1 00:29:18 00:10:54
104 244 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra LBM 24 Ž 1986 1 00:29:25 00:11:01
105 211 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 25 ŽV1 1976 1 00:29:47 00:11:23
106 22 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 1 00:29:49 00:11:25
107 76 PELLOVÁ Gabriela 25 Ž 1979 1 00:30:05 00:11:41
108 47 ŠANCOVÁ Marta Veverská Bitýška 26 ŽV1 1972 1 00:30:18 00:11:55
109 53 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 6 ŽV2 1964 1 00:30:23 00:11:59
110 65 VOŠTEROVÁ Regina 27 ŽV1 1974 1 00:30:30 00:12:07
111 210 ŠTEFANOVÁ Petra 28 ŽV1 1975 1 00:30:32 00:12:09
112 71 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 29 ŽV1 1970 1 00:30:39 00:12:15
113 56 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 7 ŽV2 1965 1 00:30:45 00:12:21
114 242 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 9 XM 1982 1 00:30:59 00:12:36
115 34 MOKRÁ Regina Brno 8 ŽV2 1968 1 00:31:06 00:12:42
116 40 JURICOVÁ Alena BehejBrno.com 30 ŽV1 1973 1 00:31:07 00:12:43
117 240 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 26 Ž 1982 1 00:31:08 00:12:45
118 42 HRSTKOVÁ Iva Medlov 31 ŽV1 1976 1 00:31:16 00:12:53
119 31 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 1 00:31:17 00:12:54
120 4 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 10 XM 1973 1 00:31:33 00:13:09
121 12 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 32 ŽV1 1975 1 00:32:20 00:13:56
122 60 MARKESOVÁ Věra 33 ŽV1 1974 1 00:32:36 00:14:12
123 241 STRÁŽNICKÝ Jan OSP Hodonín 16 Dci 2003 1 00:32:42 00:14:19
124 86 KOUKOLOVÁ Ilona 9 ŽV2 1963 1 00:32:53 00:14:29
125 89 KOUKOLOVÁ Petra 27 Ž 1996 1 00:32:54 00:14:30
126 236 PŘIKRYLOVÁ Kateřina Boskovice 28 Ž 1985 1 00:33:08 00:14:44
127 232 MARKESOVÁ Hana Brno 8 Dky 2003 1 00:33:27 00:15:03
128 51 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 5 ŽV3 1946 1 00:33:29 00:15:06
129 235 MARKES Radovan Brno 11 XM 1973 1 00:33:35 00:15:11
130 63 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 34 ŽV1 1972 1 00:33:38 00:15:14
131 243 SLANÁ Michaela Brno 29 Ž 1993 1 00:34:13 00:15:49
132 249 KOVÁCSOVÁ Alžběta ELITE sport Boskovice 9 Dky 2005 1 00:34:32 00:16:09
133 248 WEISOVÁ Barbora ELITE sport Boskovice 30 Ž 1980 1 00:34:33 00:16:09
134 45 SPARGEL Ladislav 12 XM 1973 1 00:35:06 00:16:42
135 70 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 6 ŽV3 1953 1 00:36:41 00:18:17
136 50 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 13 XM 1937 1 00:37:38 00:19:14
137 234 MARKESOVÁ Zuzana Brno 10 Dky 2001 1 00:38:54 00:20:30
138 75 VONDRÁČKOVÁ Mária 10 ŽV2 1964 1 00:39:42 00:21:18
139 81 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 7 ŽV3 1955 1 00:40:29 00:22:05
140 82 KROUPOVÁ Pavla Brno 11 ŽV2 1965 1 00:44:13 00:25:49
141 250 NEIDL Antonín Brno 14 XM 1992 1 00:46:13 00:27:49

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.