Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BT 2014 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 12,3km

Datum pořádání od 01.06.2014 08:30 do 01.06.2014 15:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)12,30
Počet kol1
Počet závodníků196
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 37 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M 1980 1 00:41:05
2 10 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 2 M 1981 1 00:41:05 00:00:00
3 98 STEINER Tomáš VSK UNI Brno / AK Drnovice 3 M 1986 1 00:41:39 00:00:34
4 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 1 MV1 1970 1 00:42:43 00:01:37
5 131 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 4 M 1982 1 00:43:54 00:02:49
6 178 TOMČAL Dušan Lipov 2 MV1 1973 1 00:44:02 00:02:56
7 126 ROSA Ondřej VSK UNI Brno / Orel Židenice 5 M 1988 1 00:44:31 00:03:25
8 57 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 6 M 1992 1 00:44:43 00:03:37
9 64 KOUDELKA Lukáš SK Olšany/AK Drnovice 7 M 1983 1 00:44:54 00:03:49
10 110 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 8 M 1982 1 00:44:55 00:03:49
11 179 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 3 MV1 1967 1 00:45:57 00:04:52
12 220 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 9 M 1993 1 00:47:29 00:06:24
13 186 MACHÁČKOVÁ Šárka X-AIR Ostrava 1 Ž 1983 1 00:47:34 00:06:29
14 198 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 4 MV1 1968 1 00:47:42 00:06:36
15 212 LYSÁK Vlastimil Mikulov 10 M 1986 1 00:48:14 00:07:08
16 190 BÍLEK Jan SKT Brankovice 11 M 1993 1 00:48:17 00:07:12
17 56 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 5 MV1 1968 1 00:48:30 00:07:24
18 170 VLASÁK Miroslav Šaratice 12 M 1988 1 00:48:35 00:07:29
19 42 VEVERKA Josef AC Čejkovice 1 MV2 1958 1 00:48:38 00:07:33
20 45 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 MV2 1959 1 00:48:40 00:07:35
21 73 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 13 M 1982 1 00:48:48 00:07:43
22 70 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž 1986 1 00:48:56 00:07:51
23 88 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 6 MV1 1971 1 00:49:13 00:08:08
24 208 KAŠPAŘÍK Tomáš Přerov 14 M 1975 1 00:49:25 00:08:19
25 36 KAŇA Miroslav Mikulčice 7 MV1 1968 1 00:49:30 00:08:24
26 118 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 8 MV1 1971 1 00:49:35 00:08:29
27 76 VINTRLÍK Martin Křepice 15 M 1977 1 00:49:40 00:08:35
28 105 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 1 MV3 1954 1 00:49:44 00:08:38
29 54 HRBÁČEK Karel Útěchov 9 MV1 1968 1 00:49:57 00:08:52
30 67 MIKULA Miroslav Radošovce 3 MV2 1957 1 00:50:15 00:09:09
31 15 NEHYBKA Josef VSK UNI Brno / Orel Židenice 16 M 1995 1 00:50:15 00:09:10
32 16 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 17 M 1975 1 00:50:25 00:09:19
33 188 POSPÍŠILOVÁ Irena AHA Vyškov 3 Ž 1983 1 00:50:33 00:09:27
34 18 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 10 MV1 1973 1 00:50:36 00:09:30
35 121 JUŘICA Pavel Ostrava 18 M 1979 1 00:50:39 00:09:34
36 39 SKYBA Martin Fit online 4 MV2 1962 1 00:50:40 00:09:35
37 163 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 11 MV1 1967 1 00:50:45 00:09:40
38 97 NEMČEK Stanislav Jablonica 12 MV1 1970 1 00:50:46 00:09:41
39 47 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 MV3 1950 1 00:50:49 00:09:43
40 50 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 5 MV2 1958 1 00:51:04 00:09:58
41 189 CHARVÁT Daniel Slavkov u Brna 19 M 1993 1 00:51:11 00:10:06
42 207 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 20 M 1977 1 00:51:26 00:10:21
43 112 BĚLOHOUBEK Petr Brno 13 MV1 1972 1 00:51:31 00:10:26
44 29 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:51:35 00:10:30
45 82 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 21 M 1982 1 00:52:02 00:10:56
46 116 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 22 M 1978 1 00:52:05 00:10:59
47 41 FIEDLER Jan AC Moravská Slavia Brno 6 MV2 1956 1 00:52:17 00:11:12
48 81 KADLECOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1986 1 00:52:26 00:11:21
49 44 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 3 MV3 1951 1 00:52:31 00:11:25
50 72 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 14 MV1 1974 1 00:52:36 00:11:30
51 79 BULÍN Martin Přerov 23 M 1985 1 00:52:38 00:11:32
52 134 SLOUKA Jiří 24 M 1983 1 00:52:38 00:11:33
53 92 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1978 1 00:52:45 00:11:40
54 28 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 15 MV1 1968 1 00:53:04 00:11:58
55 107 ŠTĚPÁN Vladimír 16 MV1 1971 1 00:53:18 00:12:12
56 87 NAVARA Karel Uherský Ostroh 4 MV3 1950 1 00:53:29 00:12:24
57 202 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 3 ŽV1 1975 1 00:53:39 00:12:34
58 234 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 5 MV3 1948 1 00:53:41 00:12:36
59 23 HLAVATÝ Radek Brno 17 MV1 1966 1 00:53:47 00:12:42
60 51 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 25 M 1985 1 00:53:52 00:12:47
61 180 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 18 MV1 1968 1 00:53:55 00:12:50
62 185 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:54:00 00:12:55
63 199 ZÁHONČÍK David Jako Borský Mikuláš 26 M 1990 1 00:54:11 00:13:06
64 137 MILKA Zdeněk Brno 27 M 1984 1 00:54:14 00:13:08
65 129 MEDLEN Marian Sekov Senica 7 MV2 1960 1 00:54:19 00:13:14
66 91 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 19 MV1 1974 1 00:54:41 00:13:36
67 25 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 8 MV2 1964 1 00:54:48 00:13:43
68 68 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 9 MV2 1957 1 00:55:00 00:13:54
69 17 MIKA Ivo Brno 20 MV1 1966 1 00:55:03 00:13:58
70 133 BARTÁK Miroslav Ski team Mokrá 21 MV1 1967 1 00:55:04 00:13:59
71 225 BEDNÁŘ Zbyněk SOKOL Jamné 22 MV1 1973 1 00:55:05 00:14:00
72 13 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 2 ŽV2 1969 1 00:55:10 00:14:05
73 83 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 10 MV2 1964 1 00:55:12 00:14:07
74 184 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 23 MV1 1966 1 00:55:16 00:14:10
75 109 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 24 MV1 1973 1 00:55:26 00:14:20
76 123 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 5 Ž 1989 1 00:55:39 00:14:34
77 30 MATULOVÁ Martina Brno 4 ŽV1 1972 1 00:55:40 00:14:34
78 193 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 3 ŽV2 1964 1 00:55:41 00:14:36
79 130 POLÁŠEK Vít Hodonín 28 M 1976 1 00:55:52 00:14:47
80 66 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 29 M 1986 1 00:55:59 00:14:53
81 204 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 4 ŽV2 1967 1 00:56:08 00:15:03
82 21 NEHYBOVÁ Zuzana Brno 5 ŽV1 1975 1 00:56:44 00:15:38
83 176 HRADIL Stanislav BK Hodonín 11 MV2 1958 1 00:56:58 00:15:53
84 205 JIRÁSEK Roman Šaratice 30 M 1979 1 00:57:09 00:16:03
85 60 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 31 M 1984 1 00:57:09 00:16:04
86 77 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 6 MV3 1949 1 00:57:16 00:16:11
87 80 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 7 MV3 1948 1 00:57:17 00:16:12
88 84 FABRIK Miroslav Brno 12 MV2 1959 1 00:57:26 00:16:20
89 90 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 8 MV3 1953 1 00:57:31 00:16:25
90 24 HLAVATÁ Alexandra Brno 5 ŽV2 1967 1 00:57:34 00:16:28
91 135 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 9 MV3 1952 1 00:57:38 00:16:33
92 52 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 13 MV2 1958 1 00:57:56 00:16:51
93 187 TRÁVNÍČEK Jaroslav Drnovice 14 MV2 1964 1 00:57:59 00:16:54
94 14 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 6 Ž 1995 1 00:58:04 00:16:59
95 182 HRÁČEK Martin SDH Tučapy 32 M 1988 1 00:58:06 00:17:01
96 153 ŠKRLA Petr Brno 25 MV1 1965 1 00:58:11 00:17:05
97 227 ONDROUŠEK David Blansko 33 M 1994 1 00:58:21 00:17:16
98 192 KROPÁČEK Martin SK Hostěrátky Rešov 34 M 1995 1 00:58:44 00:17:39
99 102 HORÁKOVÁ Šárka Sokol Prštice 6 ŽV1 1977 1 00:58:49 00:17:44
100 86 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 10 MV3 1950 1 00:58:56 00:17:50
101 93 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 11 MV3 1953 1 00:58:59 00:17:54
102 158 FOJTÁŠEK David RUN -triathlon Vigantice 35 M 1980 1 00:59:10 00:18:05
103 171 ŠAŠINKA Radek Šaratice 36 M 1987 1 00:59:20 00:18:15
104 117 STAŇKOVÁ Kateřina Brněnský Půlmaraton 7 Ž 1988 1 00:59:21 00:18:15
105 104 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 15 MV2 1960 1 00:59:23 00:18:18
106 20 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 37 M 1976 1 00:59:26 00:18:21
107 115 GLIER Miroslav Doubravník 12 MV3 1949 1 00:59:39 00:18:34
108 194 ŠTEKAUER Ján BBS Bratislava 13 MV3 1949 1 00:59:42 00:18:36
109 31 MATULA Jaroslav Zetor Brno 26 MV1 1970 1 00:59:49 00:18:44
110 228 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 8 Ž 1985 1 01:00:07 00:19:01
111 114 VOLAVÝ Vladimír Fit online 16 MV2 1955 1 01:00:44 00:19:39
112 40 DVOŘÁK David Brno 38 M 1976 1 01:00:55 00:19:50
113 161 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 14 MV3 1953 1 01:00:56 00:19:50
114 111 GLIEROVÁ Renata Doubravník 9 Ž 1985 1 01:00:57 00:19:51
115 226 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 7 ŽV1 1970 1 01:00:57 00:19:52
116 216 MRÁZEK Petr SK Hasiči Brno 39 M 1978 1 01:01:03 00:19:57
117 132 KRESTA Roman MSD Brno 27 MV1 1965 1 01:01:12 00:20:07
118 172 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 17 MV2 1958 1 01:01:16 00:20:11
119 48 KARAS Karel BK Hodonín 15 MV3 1945 1 01:01:28 00:20:23
120 46 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 28 MV1 1966 1 01:01:29 00:20:24
121 124 ZÍŠKOVÁ Miroslava SK Jablonica 8 ŽV1 1975 1 01:01:35 00:20:30
122 108 VOLAVÁ Ivana Fit online 6 ŽV2 1964 1 01:01:44 00:20:39
123 209 DRÁPAL Pavel Orel Křenovice 18 MV2 1963 1 01:01:49 00:20:44
124 191 BÍLEK Ivo SKT Brankovice 29 MV1 1974 1 01:01:52 00:20:47
125 233 KUBÍNEK František Blažovice 19 MV2 1958 1 01:01:57 00:20:52
126 101 RÍZEK Milan TTKMR Skalica 16 MV3 1953 1 01:02:01 00:20:55
127 218 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 7 ŽV2 1963 1 01:02:06 00:21:00
128 49 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 20 MV2 1961 1 01:02:13 00:21:07
129 94 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 17 MV3 1946 1 01:02:26 00:21:21
130 61 KOTEK Stanislav Nivnice 21 MV2 1961 1 01:02:50 00:21:45
131 63 KUNC Josef LRS Vyškov 22 MV2 1960 1 01:02:50 00:21:45
132 43 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 23 MV2 1955 1 01:02:59 00:21:53
133 27 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 18 MV3 1953 1 01:03:05 00:22:00
134 222 KUBELKOVÁ Květa Báječné ženy v běhu 10 Ž 1988 1 01:03:08 00:22:03
135 53 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 8 ŽV2 1966 1 01:03:17 00:22:12
136 95 TIRPAK Onrej Senica 19 MV3 1948 1 01:03:36 00:22:30
137 59 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 11 Ž 1986 1 01:03:38 00:22:32
138 203 MARTIŠOVÁ Michala SK Jablonica 12 Ž 1983 1 01:03:47 00:22:41
139 223 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 9 ŽV1 1977 1 01:04:03 00:22:57
140 65 ŠITKOVÁ Terezie AK Drnovice 13 Ž 1992 1 01:04:05 00:23:00
141 19 DERKOVÁ Jana Brno 10 ŽV1 1971 1 01:04:06 00:23:00
142 26 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 11 ŽV1 1970 1 01:04:24 00:23:19
143 89 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 1 ŽV3 1954 1 01:05:07 00:24:02
144 211 NAVRÁTIL Lubomír Vranov 20 MV3 1953 1 01:05:11 00:24:06
145 213 MIKLOVIČ Igor Skalica 30 MV1 1967 1 01:05:17 00:24:11
146 34 TOMÁŠKOVÁ Lenka Těrlicko 14 Ž 1987 1 01:05:33 00:24:28
147 122 CRHÁK Luděk MSD Brno (j-elita) 24 MV2 1959 1 01:05:41 00:24:36
148 200 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 21 MV3 1945 1 01:05:55 00:24:49
149 119 PELC Vít OZZY Brno 31 MV1 1967 1 01:06:30 00:25:25
150 58 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 12 ŽV1 1971 1 01:07:14 00:26:09
151 128 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 25 MV2 1957 1 01:07:37 00:26:31
152 125 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 01:07:37 00:26:32
153 232 KUZMĚNKA Valeria Brno 15 Ž 1992 1 01:07:40 00:26:34
154 177 HAJOSSY Miroslav Kovalob 22 MV3 1946 1 01:07:58 00:26:52
155 231 BOČEK Mojmír Brno 40 M 1984 1 01:08:23 00:27:18
156 183 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 26 MV2 1955 1 01:08:25 00:27:20
157 78 KAPAVÍK Radim Přerov 41 M 1985 1 01:08:29 00:27:23
158 32 MAIXNER Václav Tišnov 1 MV4 1941 1 01:08:39 00:27:34
159 35 ŠTRAJT Jiří AK Drnovice 2 MV4 1944 1 01:09:24 00:28:18
160 106 KOCÁK Ján AK Junior Holič 3 MV4 1940 1 01:09:41 00:28:36
161 69 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 01:09:44 00:28:39
162 113 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 23 MV3 1949 1 01:10:13 00:29:08
163 74 HÁNA Květoslav VHS PLUS Veselí n.M. 4 MV4 1937 1 01:11:26 00:30:20
164 215 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 9 ŽV2 1960 1 01:11:26 00:30:21
165 221 TESAŘ Radek Ragby klub Vyškov 42 M 1979 1 01:11:59 00:30:54
166 96 VAČKOVÁ Andrea Senica 13 ŽV1 1971 1 01:12:21 00:31:15
167 138 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 24 MV3 1952 1 01:12:53 00:31:48
168 235 SILNICA Marek Šaratice 43 M 1981 1 01:12:58 00:31:53
169 206 POLESŇÁK Pavol Kbelský strýci 27 MV2 1957 1 01:13:05 00:32:00
170 210 DRÁPALOVÁ Anna Orel Křenovice 16 Ž 1999 1 01:13:10 00:32:04
171 62 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 14 ŽV1 1972 1 01:13:49 00:32:44
172 196 KADLEC Tomáš Šaratice 44 M 1984 1 01:13:57 00:32:52
173 195 KADLEC Roman Šaratice 45 M 1988 1 01:13:58 00:32:52
174 197 KADLEC Luděk Šaratice 28 MV2 1962 1 01:13:58 00:32:52
175 201 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 4 ŽV3 1959 1 01:14:14 00:33:09
176 224 KONEČNÝ Jaroslav Popůvky 32 MV1 1969 1 01:15:49 00:34:44
177 99 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 15 ŽV1 1973 1 01:15:54 00:34:49
178 174 FORETNÍK František Krumvíř 25 MV3 1951 1 01:16:08 00:35:02
179 85 FABRIKOVÁ Blanka Brno 10 ŽV2 1960 1 01:16:09 00:35:04
180 103 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 11 ŽV2 1965 1 01:16:36 00:35:31
181 160 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 5 MV4 1941 1 01:17:29 00:36:23
182 219 CUPALOVÁ Eva Bučovice 5 ŽV3 1947 1 01:17:37 00:36:32
183 22 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 6 ŽV3 1938 1 01:18:48 00:37:42
184 127 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 7 ŽV3 1953 1 01:19:38 00:38:32
185 71 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 29 MV2 1963 1 01:20:38 00:39:33
186 120 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 16 ŽV1 1975 1 01:20:48 00:39:43
187 217 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 6 MV4 1939 1 01:21:12 00:40:07
188 100 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 26 MV3 1945 1 01:21:24 00:40:19
189 214 SCHUSTER Milan Šaratice 46 M 1991 1 01:21:49 00:40:44
190 154 ČERNÁ Eliška AC Moravská Slavia Brno 17 Ž 1983 1 01:22:50 00:41:45
191 173 DRAŽAN Libor UNIVERSITA Obrany 30 MV2 1960 1 01:23:44 00:42:39
192 229 DERMEKOVÁ Janka Kbelskí Strýci 12 ŽV2 1961 1 01:24:35 00:43:30
193 33 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 8 ŽV3 1955 1 01:25:09 00:44:04
194 155 KUČERA Jakub Šaratice 47 M 1983 1 01:27:33 00:46:27
195 38 HRUBÝ Milan Blansko 7 MV4 1938 1 01:29:42 00:48:36
196 75 MACHALA Jaroslav Hluk 8 MV4 1938 1 01:32:54 00:51:49

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.