Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km

Datum pořádání od 01.09.2021 17:00 do 01.09.2021 19:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)8,80
Počet kol1
Počet závodníků232
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 195 DVOŘÁČEK Vojtěch 1 M_A 1998 1 00:27:41
2 1 SZYMANIK Adam AKBK 2 M_A 1996 1 00:28:37 00:00:55
3 198 CHLUPÁČ Dominik AKBK 3 M_A 1993 1 00:28:48 00:01:07
4 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 4 M_A 1982 1 00:30:40 00:02:58
5 199 KOCUR Lukáš AKBK 1 M_B 1977 1 00:30:40 00:02:59
6 42 HEJNA Dalibor Brno 5 M_A 1982 1 00:31:08 00:03:27
7 217 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slávia Brno 6 M_A 1985 1 00:31:23 00:03:41
8 155 ROŠKO Daniel 7 M_A 1982 1 00:31:30 00:03:48
9 50 HRABOVSKÝ Zdeněk 8 M_A 1985 1 00:31:38 00:03:56
10 230 JÁGR Ondřej AKBK 9 M_A 1983 1 00:31:41 00:03:59
11 234 BEJČEK Patrik SportObchod.cz 10 M_A 1994 1 00:31:52 00:04:11
12 197 FAJSTAVR Marek 11 M_A 1988 1 00:32:15 00:04:33
13 196 KRAJČA Rudy 1 M_C 1965 1 00:32:26 00:04:44
14 157 RYBA Lukáš 2 M_B 1979 1 00:32:31 00:04:49
15 251 BOŘIL Petr 12 M_A 1986 1 00:32:32 00:04:50
16 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 3 M_B 1979 1 00:32:33 00:04:51
17 21 BULÍN Martin Ivančice 13 M_A 1985 1 00:32:37 00:04:55
18 248 BRABENEC Aleš 14 M_A 1987 1 00:32:41 00:04:59
19 208 JANDA Sebastian 15 M_A 1999 1 00:32:45 00:05:03
20 169 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno 4 M_B 1974 1 00:32:51 00:05:09
21 220 MATOUŠEK Denis 16 M_A 1988 1 00:32:54 00:05:12
22 231 PETR Radek 17 M_A 1985 1 00:33:09 00:05:27
23 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 5 M_B 1981 1 00:33:13 00:05:31
24 233 JEŘÁBEK Petr 18 M_A 1993 1 00:33:16 00:05:34
25 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno 19 M_A 1985 1 00:33:17 00:05:35
26 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 20 M_A 1984 1 00:33:23 00:05:41
27 495 BENEŠ Petr 21 M_A 1987 1 00:33:28 00:05:46
28 57 KADLEC Jaroslav MK Hlinsko 6 M_B 1980 1 00:33:36 00:05:54
29 158 STRACHOTA Tomáš Opice 22 M_A 1986 1 00:33:44 00:06:02
30 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 1 jři 2003 1 00:34:05 00:06:23
31 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 7 M_B 1981 1 00:34:36 00:06:54
32 247 ČIŠECKÝ Roman AT&T 23 M_A 1988 1 00:34:53 00:07:11
33 207 KUNZ Kamil 8 M_B 1978 1 00:34:53 00:07:11
34 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 24 M_A 1987 1 00:34:56 00:07:14
35 229 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 9 M_B 1973 1 00:34:58 00:07:16
36 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 1 Ž_A 1982 1 00:34:59 00:07:17
37 194 ŠERÁK Martin 10 M_B 1978 1 00:35:07 00:07:25
38 201 KONEČNÝ Lubomír Moravský Svatý Ján 25 M_A 1984 1 00:35:09 00:07:27
39 128 VIZNER Jan 26 M_A 1993 1 00:35:10 00:07:28
40 101 SCHICK Jindřich 11 M_B 1975 1 00:35:15 00:07:33
41 28 DYTRT Petr Běžci Moravany 12 M_B 1976 1 00:35:16 00:07:34
42 237 OZANOVA Zuzana 2 Ž_A 1991 1 00:35:22 00:07:40
43 30 FIALA Jiří Jéčka 27 M_A 1984 1 00:35:28 00:07:46
44 463 PIVEC Jan Pivecstomega 13 M_B 1981 1 00:35:29 00:07:47
45 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 14 M_B 1978 1 00:35:40 00:07:58
46 113 ŠIMUNEK Martin Modřice 2 M_C 1966 1 00:35:42 00:08:00
47 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká 15 M_B 1976 1 00:35:45 00:08:03
48 108 SOVÁK Maroš 28 M_A 1985 1 00:35:45 00:08:04
49 221 LAZAR Lukáš 29 M_A 1982 1 00:35:54 00:08:12
50 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno 30 M_A 1982 1 00:35:55 00:08:13
51 356 CIHELKA Karel 31 M_A 1988 1 00:36:03 00:08:21
52 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim 32 M_A 1985 1 00:36:11 00:08:29
53 276 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 16 M_B 1973 1 00:36:16 00:08:34
54 167 SELUCKÝ Jiří 3 M_C 1965 1 00:36:30 00:08:48
55 246 TRNKA Marcel 17 M_B 1977 1 00:36:34 00:08:52
56 238 DÍAZ MARTÍNEZ 18 M_B 1977 1 00:36:36 00:08:54
57 59 KAPOUNEK Tomáš 33 M_A 1984 1 00:36:36 00:08:54
58 359 TOMAN Jan 34 M_A 1984 1 00:36:39 00:08:57
59 301 HUŤKA Jiří 35 M_A 1991 1 00:36:44 00:09:02
60 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 19 M_B 1972 1 00:36:45 00:09:03
61 241 VRÁNA Filip Jundrov 20 M_B 1976 1 00:36:51 00:09:09
62 136 ZHOŘ Tomáš Brno 36 M_A 1985 1 00:36:54 00:09:12
63 55 CHARVÁT Jan Brno 4 M_C 1969 1 00:37:07 00:09:25
64 62 KOČÍ Halka 1 Ž_B 1980 1 00:37:09 00:09:27
65 134 ZELINKA Vladimír 37 M_A 1989 1 00:37:14 00:09:32
66 232 ONDRUŠEK Petr 21 M_B 1978 1 00:37:15 00:09:33
67 250 CZERNY Pavel Never Alone 22 M_B 1981 1 00:37:19 00:09:37
68 254 KULA Michal Žvíci 38 M_A 1989 1 00:37:24 00:09:42
69 204 INDRA Marek 23 M_B 1972 1 00:37:28 00:09:46
70 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 39 M_A 1982 1 00:37:41 00:09:59
71 239 MATEJ Marek 2BWINNER TEAM 24 M_B 1974 1 00:37:48 00:10:06
72 245 OREL Jan 40 M_A 1982 1 00:37:54 00:10:13
73 115 ŠOBÁŇ Vojtěch 41 M_A 1985 1 00:38:05 00:10:23
74 244 CESAR Martin MC Team 42 M_A 1990 1 00:38:22 00:10:40
75 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_A 1986 1 00:38:25 00:10:43
76 56 JEREMIAS Lukáš A12 43 M_A 1986 1 00:38:30 00:10:49
77 226 ROZHOŇOVÁ Andrea 4 Ž_A 1993 1 00:38:35 00:10:53
78 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 25 M_B 1974 1 00:38:36 00:10:54
79 22 ČECH Igor 26 M_B 1977 1 00:38:37 00:10:55
80 125 VACULA Ondřej AC Lelek 27 M_B 1981 1 00:38:46 00:11:04
81 149 KOPLÍK Jan 44 M_A 1984 1 00:38:50 00:11:08
82 7 BARVÍŘ Jiří 45 M_A 1982 1 00:38:54 00:11:12
83 209 ZOBAČOVÁ Vlasta Fklidu 5 Ž_A 1993 1 00:38:56 00:11:14
84 98 RUSÍNOVÁ Monika 2 Ž_B 1977 1 00:39:07 00:11:25
85 32 FRANTIŠEK Jiří 46 M_A 1986 1 00:39:17 00:11:35
86 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 1 M_D 1958 1 00:39:22 00:11:40
87 240 PROUZA Michal 47 M_A 1986 1 00:39:22 00:11:40
88 236 JÁNSKÝ David 28 M_B 1978 1 00:39:38 00:11:56
89 719 TRUKSOVÁ Dana 6 Ž_A 1982 1 00:39:57 00:12:15
90 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 29 M_B 1976 1 00:39:59 00:12:17
91 12 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 30 M_B 1979 1 00:40:03 00:12:21
92 142 DANĚK Jan 48 M_A 1989 1 00:40:07 00:12:25
93 44 HLADNÝ Marek Brno 31 M_B 1972 1 00:40:22 00:12:40
94 205 PECKA Luboš Pecka walking & running 49 M_A 1985 1 00:40:23 00:12:41
95 17 BÖHMOVÁ Karen 1 jky 2003 1 00:40:32 00:12:50
96 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno 3 Ž_B 1975 1 00:40:45 00:13:03
97 92 PIVODA Marek jsb 50 M_A 1987 1 00:40:51 00:13:09
98 218 ŘEZÁČ Radim 51 M_A 1983 1 00:40:58 00:13:16
99 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady 2 M_D 1957 1 00:41:07 00:13:25
100 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu 32 M_B 1973 1 00:41:08 00:13:26
101 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno 4 Ž_B 1978 1 00:41:17 00:13:35
102 454 ŽALOUDEK Martin 33 M_B 1978 1 00:41:25 00:13:43
103 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 34 M_B 1979 1 00:41:31 00:13:49
104 200 SCHWARZ Daniel 35 M_B 1977 1 00:41:41 00:13:59
105 61 KOČÍ Adela SportObchod.cz 7 Ž_A 1997 1 00:41:49 00:14:07
106 224 KALINA Tomáš Triexpertcup.cz 52 M_A 1985 1 00:41:54 00:14:12
107 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 5 M_C 1962 1 00:41:54 00:14:12
108 75 LIŠKA Aleš Universal USU team 36 M_B 1977 1 00:41:56 00:14:14
109 216 LAVIČKA Jaroslav Drásov 3 M_D 1959 1 00:42:00 00:14:18
110 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 6 M_C 1965 1 00:42:03 00:14:21
111 249 MIFEK Robert 37 M_B 1976 1 00:42:05 00:14:23
112 235 NEUŽIL Radek Eláán 7 M_C 1970 1 00:42:25 00:14:43
113 358 HAVLÍČEK Štěpán 53 M_A 1983 1 00:42:37 00:14:55
114 106 SLAVÍK Jiří 4 M_D 1954 1 00:43:03 00:15:21
115 462 HOLER Vlastimil 38 M_B 1981 1 00:43:07 00:15:25
116 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 8 M_C 1967 1 00:43:07 00:15:25
117 252 BORKOVCOVA Lucie 5 Ž_B 1981 1 00:43:28 00:15:46
118 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu 6 Ž_B 1975 1 00:43:49 00:16:07
119 260 DURNA Vojtěch VS Brno 39 M_B 1977 1 00:43:57 00:16:15
120 80 MICHÁLKOVÁ Eva 8 Ž_A 1987 1 00:43:58 00:16:16
121 192 JAROLÍM Zdenko 40 M_B 1978 1 00:44:00 00:16:18
122 31 FRANK Tomáš 54 M_A 1988 1 00:44:01 00:16:19
123 37 GRAUEROVÁ Helena 7 Ž_B 1978 1 00:44:02 00:16:20
124 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start 9 Ž_A 1987 1 00:44:12 00:16:30
125 8 BEČIČKA Petr Hal3000 5 M_D 1960 1 00:44:25 00:16:43
126 132 VORÁČ Ladislav 55 M_A 1986 1 00:44:29 00:16:47
127 355 NOVAKOVA Hana 10 Ž_A 1988 1 00:44:32 00:16:50
128 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno 1 Ž_C 1968 1 00:44:34 00:16:52
129 222 POKORNÁ Dana 11 Ž_A 1983 1 00:44:40 00:16:58
130 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 9 M_C 1971 1 00:45:08 00:17:26
131 228 KUSÁK Martin 41 M_B 1980 1 00:45:10 00:17:28
132 203 ČÍŽEK Tomáš 56 M_A 1988 1 00:45:12 00:17:30
133 73 LÁNÍČKOVÁ Martina 2 Ž_C 1964 1 00:45:15 00:17:33
134 95 POUPĚ Petr 57 M_A 1987 1 00:45:17 00:17:35
135 255 DOSTÁLOVÁ Vendula 8 Ž_B 1981 1 00:45:22 00:17:40
136 219 TECL Jan Troubsko 6 M_D 1958 1 00:45:41 00:17:59
137 11 TAHER Ghazi_Ben 58 M_A 1990 1 00:45:56 00:18:14
138 52 HRSTKOVÁ Iva 9 Ž_B 1976 1 00:46:32 00:18:50
139 91 PENIÁKOVÁ Radka 12 Ž_A 1983 1 00:46:39 00:18:57
140 223 MÜLLEROVÁ Valentina 10 Ž_B 1981 1 00:47:37 00:19:55
141 242 BARVÍŘOVÁ Andrea 13 Ž_A 1985 1 00:47:53 00:20:11
142 63 KOČÍ Heidi 14 Ž_A 1997 1 00:47:55 00:20:13
143 202 KROUŽEL Martin 2 jři 2002 1 00:48:09 00:20:27
144 212 JANDOVÁ Michaela 3 Ž_C 1970 1 00:48:37 00:20:55
145 107 SOJÁK Jiří 59 M_A 1982 1 00:48:40 00:20:58
146 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 1 M_E 1950 1 00:48:44 00:21:02
147 401 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia 2 M_E 1949 1 00:49:17 00:21:36
148 78 MEDEK Jiří 42 M_B 1978 1 00:50:17 00:22:35
149 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 3 M_E 1950 1 00:50:20 00:22:38
150 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 1 00:50:26 00:22:44
151 193 GORČÍKOVÁ Anna 15 Ž_A 1991 1 00:50:42 00:23:01
152 206 KROUPOVÁ Pavla 16 Ž_A 1987 1 00:51:41 00:23:59
153 253 HLAVÁČOVÁ Marcela Žvíci 17 Ž_A 1989 1 00:51:47 00:24:05
154 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 7 M_D 1953 1 00:51:52 00:24:10
155 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno 4 M_E 1951 1 00:52:13 00:24:31
156 87 OTOUPALÍK Pavel Brno 8 M_D 1955 1 00:52:40 00:24:58
157 211 PUKLOVÁ Pavlína 11 Ž_B 1978 1 00:53:03 00:25:21
158 210 JANICKOVA Marika 12 Ž_B 1979 1 00:53:25 00:25:43
159 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 18 Ž_A 1983 1 00:54:28 00:26:46
160 215 TŘÍSKA Roman 9 M_D 1956 1 00:54:40 00:26:58
161 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela 19 Ž_A 1986 1 00:56:46 00:29:04
162 68 KRIEG Petr BMT Brno 5 M_E 1949 1 00:58:56 00:31:14
163 225 MARTINCOVÁ Jana Becydog 20 Ž_A 1988 1 00:59:12 00:31:30
164 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 10 M_D 1960 1 01:01:42 00:34:00
165 15 BLAŽKOVÁ Alena 13 Ž_B 1977 1 01:02:35 00:34:54
166 351 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 6 M_E 1937 1 01:05:11 00:37:29
167 47 HOLÝ Josef 7 M_E 1941 1 01:08:10 00:40:28
168 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_D 1955 1 01:09:47 00:42:05

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov M_A 1992 0 1 kolo
DNS 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno M_B 1972 0 1 kolo
DNS 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com M_D 1954 0 1 kolo
DNS 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň M_A 1985 0 1 kolo
DNS 19 BOŽKOVA Denisa Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 26 DUMEK Aleš Šachy Zastávka M_B 1973 0 1 kolo
DNS 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany M_A 1990 0 1 kolo
DNS 29 FELLER Jan M_A 1991 0 1 kolo
DNS 34 FRANZ Jiří AKBK M_A 1990 0 1 kolo
DNS 35 FUKSA Karel M_E 1946 0 1 kolo
DNS 38 HÁJEK Tomáš M_A 1991 0 1 kolo
DNS 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia M_E 1951 0 1 kolo
DNS 41 HANZL Vlastimil M_D 1953 0 1 kolo
DNS 43 HESS Martin M_A 1987 0 1 kolo
DNS 45 HOLEČKOVÁ Kateřina Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 48 HOŘÍNKOVÁ Dita Ž_A 1994 0 1 kolo
DNS 54 HUPŠIL Radim M_A 1984 0 1 kolo
DNS 58 KAŇOVSKÝ Vladimír M_E 1948 0 1 kolo
DNS 60 KAZDA Petr M_C 1970 0 1 kolo
DNS 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká Ž_B 1976 0 1 kolo
DNS 67 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška M_C 1965 0 1 kolo
DNS 69 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno M_C 1964 0 1 kolo
DNS 71 KURA Jakub eWRC.cz M_A 1991 0 1 kolo
DNS 72 KYTLICOVA Eva Ž_A 1984 0 1 kolo
DNS 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems M_A 1982 0 1 kolo
DNS 84 MLČOUŠEK Hynek M_B 1977 0 1 kolo
DNS 89 PAPEŽ Zdeněk M_A 1985 0 1 kolo
DNS 90 PAVLAČKOVÁ Bohdana Ž_A 1998 0 1 kolo
DNS 93 POKORNÝ Václav Brno M_B 1978 0 1 kolo
DNS 97 REPTA Michal Po Zemi M_A 1987 0 1 kolo
DNS 99 RYŠKA Vít M_B 1975 0 1 kolo
DNS 102 SCHÖNOVÁ Veronika Ž_A 1989 0 1 kolo
DNS 110 ŠVÁBENSKÝ Roman M_C 1970 0 1 kolo
DNS 112 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice jři 2001 0 1 kolo
DNS 114 ŠMÍDEK Petr M_B 1977 0 1 kolo
DNS 116 ŠPLÍCHAL Jan M_B 1977 0 1 kolo
DNS 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné M_A 1986 0 1 kolo
DNS 119 TÁBORSKÝ Radim M_B 1975 0 1 kolo
DNS 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek Ž_B 1976 0 1 kolo
DNS 121 TUPA Roman Řečkovice crew M_B 1981 0 1 kolo
DNS 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice M_B 1977 0 1 kolo
DNS 129 VIZNER Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO M_C 1969 0 1 kolo
DNS 138 ZITOVÁ Iva Ž_D 1959 0 1 kolo
DNS 139 ZOUREK David Blansko jři 2003 0 1 kolo
DNS 143 DOKOUPILOVÁ Markéta Ž_B 1977 0 1 kolo
DNS 148 KONEČNÝ Jaroslav M_C 1969 0 1 kolo
DNS 150 KROPÁČEK Jaroslav M_C 1970 0 1 kolo
DNS 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz M_A 1983 0 1 kolo
DNS 168 LIŠČINSKÁ Eva Ž_E 1944 0 1 kolo
DNS 178 PASEKOVÁ Tereza Ž_A 1982 0 1 kolo
DNS 213 GLADIŠ Daniel M_C 1968 0 1 kolo
DNS 214 DUŠIL Jaroslav BK Brno M_C 1970 0 1 kolo
DNS 227 ZEZULKA František VUT Brno M_E 1943 0 1 kolo
DNS 243 ŘEHOŘEK Bohumír Brno M_D 1957 0 1 kolo
DNS 264 JURISA Matěj M_B 1980 0 1 kolo
DNS 314 KOCIÁNOVÁ Marie Ž_E 1946 0 1 kolo
DNS 336 BLISA Adam M_A 1991 0 1 kolo
DNS 357 JURÁK Martin M_A 1989 0 1 kolo
DNS 451 HÝBL Bronislav M_D 1961 0 1 kolo
DNS 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM M_A 1982 0 1 kolo
DNS 461 RÝDEL Jiří M_A 1983 0 1 kolo
DNS 465 BUTOROVÁ Lenka Ž_B 1980 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.