Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT 2017 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 04.06.2017 08:30 do 04.06.2017 15:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2017
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)13,30
Počet kol1
Počet závodníků201
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 74 KUČERA Lukáš ELEVENRUNTEAM UNI Brno 1 M_B 1981 1 00:46:47
2 81 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M_B 1982 1 00:48:50 00:02:03
3 209 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 1 M_A 1983 1 00:49:19 00:02:32
4 202 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 M_C 1977 1 00:50:39 00:03:52
5 113 PSOTA Andrej AŠK Grafobal Skalica 1 M_D 1970 1 00:50:56 00:04:09
6 201 ADAMEC Milan Orel Vyškov 2 M_C 1977 1 00:51:05 00:04:18
7 130 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 3 M_C 1977 1 00:52:17 00:05:30
8 53 MASARYK Pavol Dojč 3 M_B 1980 1 00:52:32 00:05:45
9 27 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 2 M_A 1993 1 00:52:42 00:05:55
10 70 BUČEK Petr 3 M_A 1994 1 00:53:11 00:06:23
11 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M_D 1970 1 00:53:13 00:06:26
12 218 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 M_F 1960 1 00:53:27 00:06:40
13 155 DOBEŠ Václav Kyjov 4 M_A 1989 1 00:53:53 00:07:06
14 25 BEREZNOWSKA Patrycja Polsko 1 Ž_C 1975 1 00:54:13 00:07:26
15 216 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 3 M_D 1971 1 00:54:41 00:07:54
16 242 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_A 1983 1 00:54:54 00:08:07
17 61 BLAŽEK Daniel 5 M_A 1995 1 00:55:00 00:08:13
18 215 DVOŘÁČEK Adam AC TRACK and FIELD 6 M_A 1996 1 00:55:14 00:08:27
19 244 KOMÁREK Roman Schaeffler 4 M_C 1977 1 00:55:39 00:08:52
20 238 SKALA Tomáš Záhorácký Frišký tým 7 M_A 1995 1 00:56:20 00:09:33
21 128 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 5 M_C 1975 1 00:56:34 00:09:46
22 142 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 8 M_A 1984 1 00:56:36 00:09:49
23 38 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 1 M_E 1967 1 00:56:44 00:09:57
24 116 KUNČICKÁ Jana Masaryk run 9.4.2016 2 Ž_A 1988 1 00:56:48 00:10:01
25 134 KORVAS Josef AK Hodonín 2 M_E 1964 1 00:56:49 00:10:02
26 230 MIKULA Miroslav Radošovce 1 M_G 1957 1 00:56:58 00:10:11
27 112 BŘEZINA Aleš newline 2 M_F 1962 1 00:57:09 00:10:22
28 76 BELLAY Peter TRI Velo Rohatec 9 M_A 1988 1 00:57:18 00:10:31
29 28 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 4 M_D 1968 1 00:57:33 00:10:46
30 98 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 5 M_D 1971 1 00:57:37 00:10:50
31 41 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 4 M_B 1982 1 00:58:01 00:11:14
32 105 HRBÁČEK Karel Útěchov 6 M_D 1968 1 00:58:05 00:11:18
33 225 ČERMÁK Gabriel Holíč 5 M_B 1979 1 00:58:08 00:11:21
34 120 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 1 Ž_B 1980 1 00:58:12 00:11:25
35 68 VLASÁK Miroslav Šaratice 10 M_A 1988 1 00:58:14 00:11:27
36 210 JURČA Jaroslav 3 M_F 1962 1 00:58:24 00:11:37
37 106 BĚLOHOUBEK Petr 7 M_D 1972 1 00:58:41 00:11:54
38 60 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 3 M_E 1963 1 00:59:00 00:12:13
39 223 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 1 00:59:11 00:12:24
40 311 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Jun 2000 1 00:59:15 00:12:28
41 101 FANFRDLA Ctirad Silůvky 6 M_C 1974 1 00:59:27 00:12:40
42 239 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 2 Ž_B 1979 1 00:59:39 00:12:51
43 6 CONTI Rovberto Itálie 8 M_D 1969 1 00:59:51 00:13:04
44 245 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 9 M_D 1970 1 01:00:24 00:13:37
45 151 FORAL Roman Brno 4 M_E 1967 1 01:00:38 00:13:51
46 204 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M_H 1951 1 01:00:39 00:13:52
47 235 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M_H 1950 1 01:00:56 00:14:09
48 89 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 7 M_C 1974 1 01:00:56 00:14:09
49 100 BARTOŇKOVÁ Nina Fan Brno 3 Ž_A 1990 1 01:00:57 00:14:10
50 79 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_A 1993 1 01:01:13 00:14:26
51 72 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 5 Ž_A 1983 1 01:01:27 00:14:40
52 228 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 8 M_C 1973 1 01:01:48 00:15:01
53 152 POLÁŠEK Vít Hodonín 9 M_C 1976 1 01:01:53 00:15:06
54 154 KNOTEK David 6 M_B 1982 1 01:01:56 00:15:09
55 88 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 10 M_D 1969 1 01:02:15 00:15:28
56 117 SLOUKA Jiří Blažovice 11 M_A 1983 1 01:02:27 00:15:40
57 219 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1963 1 01:02:35 00:15:48
58 240 MALÝ Václav SRTG Brno 12 M_A 1988 1 01:02:43 00:15:56
59 214 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M_I 1942 1 01:02:53 00:16:06
60 125 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 2 M_G 1957 1 01:02:57 00:16:09
61 75 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 4 M_F 1961 1 01:02:57 00:16:10
62 249 HLAVATÝ Radek vrtulníci Náměšť 5 M_E 1966 1 01:03:29 00:16:41
63 82 KRÁTKÝ Ivo ----------------------- 11 M_D 1968 1 01:03:43 00:16:56
64 35 ROČEK Aleš Domácí 7 M_B 1978 1 01:04:03 00:17:16
65 50 VÁCLAVÍK Tomáš Polatice 8 M_B 1982 1 01:04:08 00:17:21
66 66 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 Ž_E 1964 1 01:04:38 00:17:51
67 94 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 10 M_C 1975 1 01:04:44 00:17:57
68 83 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 11 M_C 1976 1 01:04:54 00:18:07
69 140 HÉNKOVÁ Alena AK Drnovice 6 Ž_A 1986 1 01:04:56 00:18:09
70 77 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_B 1982 1 01:05:08 00:18:21
71 4 MAIETTO Massimo Itálie 5 M_F 1959 1 01:05:23 00:18:36
72 55 MASAŘ Marek Šaratice 13 M_A 1992 1 01:05:36 00:18:49
73 146 PAVLICA Marek 14 M_A 1990 1 01:05:51 00:19:04
74 250 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 Ž_E 1967 1 01:05:54 00:19:07
75 73 HRABOVSKÝ Petr Racers Club 9 M_B 1981 1 01:06:02 00:19:15
76 115 HUSÁR Ferdinand Trenčín 2 M_I 1944 1 01:06:14 00:19:27
77 137 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 10 M_B 1981 1 01:06:14 00:19:27
78 64 GARŠIC Tomáš Hodonín 15 M_A 1985 1 01:06:15 00:19:28
79 234 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 3 M_G 1957 1 01:06:25 00:19:38
80 232 MIKUŠ Miroslav Radošovce 4 M_H 1951 1 01:06:42 00:19:54
81 248 MATULOVÁ Martina Brno 1 Ž_D 1972 1 01:06:49 00:20:02
82 207 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 6 M_E 1964 1 01:06:54 00:20:07
83 118 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 12 M_C 1977 1 01:06:55 00:20:08
84 36 POKRÝVKA Filip Slovensko 16 M_A 1995 1 01:07:03 00:20:16
85 108 FABRIK Miroslav 6 M_F 1959 1 01:07:08 00:20:21
86 99 MIKA Ivo Orel Obřany 7 M_E 1966 1 01:07:20 00:20:33
87 5 ETTORE Ramella Itálie 4 M_G 1957 1 01:07:29 00:20:42
88 80 ŠEVČÍK Pavel Spartan Šaratice 17 M_A 1984 1 01:08:02 00:21:15
89 233 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 5 M_H 1951 1 01:08:19 00:21:32
90 9 IDZIAK Wojciech Polsko 11 M_B 1978 1 01:08:28 00:21:41
91 93 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 7 Ž_A 1984 1 01:08:33 00:21:46
92 203 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 12 M_B 1979 1 01:08:33 00:21:46
93 103 GIEBL Radek Tišnov 13 M_C 1975 1 01:08:53 00:22:06
94 52 ŠEDIVÝ Jakub Slza Borský Mikuláš 18 M_A 1992 1 01:09:09 00:22:21
95 243 GOTTWALD Václav Křížanovice 5 M_G 1955 1 01:09:16 00:22:28
96 231 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 6 M_G 1957 1 01:09:19 00:22:32
97 84 GROSS Luděk TJ Znojmo 7 M_G 1953 1 01:09:39 00:22:52
98 86 KLUKNAVSKÁ Iveta Hodonín 8 Ž_A 1989 1 01:09:42 00:22:55
99 29 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 7 M_F 1958 1 01:09:53 00:23:06
100 159 SLANÍKOVÁ Adriana AC Moravská Slavia Brno 9 Ž_A 1993 1 01:10:06 00:23:19
101 139 VLASÁK Ota Šmeral Brno 12 M_D 1968 1 01:10:16 00:23:29
102 48 TRUISSARD Mária AK Holíč 10 Ž_A 1987 1 01:10:38 00:23:51
103 37 UHEREK Miloslav Bzenec 13 M_D 1972 1 01:10:41 00:23:54
104 71 FABUŠ Milan Tomky 14 M_D 1972 1 01:10:54 00:24:07
105 236 KUNC Josef Orel Vyškov 8 M_F 1960 1 01:10:58 00:24:11
106 78 KADLECOVÁ Jana_X AK Hodonín 2 Ž_C 1977 1 01:11:18 00:24:31
107 44 ŠPÁNEK Vojtěch Slavkov u Brna 19 M_A 1989 1 01:11:47 00:25:00
108 138 NAVRÁTIL Lubomír 8 M_G 1953 1 01:11:55 00:25:08
109 222 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 9 M_F 1961 1 01:12:09 00:25:22
110 57 MASAŘ Šimon Šaratice 20 M_A 1993 1 01:12:11 00:25:24
111 141 RYŠAVÝ David Borkovany 21 M_A 1989 1 01:12:17 00:25:30
112 102 SVOBODA Jan Garko Brno 10 M_F 1961 1 01:12:41 00:25:54
113 221 KARAS Karel BK Hodonín 3 M_I 1945 1 01:12:47 00:25:59
114 51 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 4 M_I 1946 1 01:13:01 00:26:14
115 92 RAFFAY Ivan 8 M_E 1966 1 01:13:10 00:26:23
116 158 ŠIMEK Matěj BKČS 13 M_B 1981 1 01:13:13 00:26:26
117 123 TYLEČEK Pavel Jundrováci 14 M_C 1973 1 01:13:17 00:26:30
118 212 KRESTA Roman 9 M_E 1965 1 01:13:24 00:26:37
119 26 URBÁŠEK Tomáš Šaratice 14 M_B 1980 1 01:13:47 00:27:00
120 104 VOTÍPKA Jiří HR 15 M_C 1974 1 01:13:48 00:27:01
121 54 CINTULA Juraj Štefanov 15 M_B 1979 1 01:13:52 00:27:05
122 229 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 9 M_G 1953 1 01:13:55 00:27:08
123 206 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod / Brno 2 Ž_D 1970 1 01:14:12 00:27:25
124 12 MIGLIORINI Vilma Itálie 1 Ž_G 1956 1 01:14:33 00:27:46
125 237 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 3 Ž_C 1976 1 01:14:39 00:27:52
126 49 KUDLÁČOVÁ Ivana Radošovce 16 Ž_B 1978 1 01:14:46 00:27:59
127 40 SZALVA Jiří Koválov 10 M_E 1967 1 01:14:49 00:28:02
128 31 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 10 M_G 1955 1 01:15:00 00:28:13
129 124 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 4 Ž_E 1965 1 01:15:16 00:28:29
130 150 BAŤKO Luboš 16 M_C 1975 1 01:15:29 00:28:42
131 34 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 11 M_G 1953 1 01:15:48 00:29:01
132 119 VOLAVÝ Vladimír Fit online 12 M_G 1955 1 01:15:55 00:29:08
133 8 KISIELINSKI Wojciech Polsko 15 M_D 1970 1 01:15:57 00:29:10
134 127 SOBOTKA Martin 17 M_C 1976 1 01:16:21 00:29:34
135 18 PECIAROLO Sara Itálie 4 Ž_B 1978 1 01:16:31 00:29:44
136 14 RIZZO Valeria Itálie 3 Ž_D 1970 1 01:16:31 00:29:44
137 312 BÚZEK Filip Šaštín 2 Jun 2000 1 01:16:41 00:29:54
138 59 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 11 M_F 1961 1 01:16:42 00:29:55
139 69 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 5 Ž_E 1963 1 01:16:57 00:30:09
140 97 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 13 M_G 1956 1 01:17:03 00:30:16
141 95 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 4 Ž_D 1970 1 01:17:14 00:30:26
142 131 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 11 Ž_A 1988 1 01:17:36 00:30:48
143 91 RAFFAYOVÁ Světlana 6 Ž_E 1967 1 01:17:37 00:30:50
144 247 MATULA Jaroslav Brno 16 M_D 1970 1 01:18:17 00:31:30
145 110 POKORNÝ Zdenek Vyškov 22 M_A 1991 1 01:18:48 00:32:01
146 33 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 4 Ž_C 1977 1 01:18:49 00:32:02
147 111 POKORNÝ Zdeněk Zbýšov 11 M_E 1966 1 01:19:03 00:32:16
148 122 KUBENKOVÁ Zuzana 5 Ž_B 1979 1 01:19:04 00:32:17
149 67 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 6 Ž_B 1979 1 01:19:07 00:32:20
150 133 SILNICA Marek Šaratice 17 M_B 1981 1 01:19:25 00:32:38
151 143 PELC Vít OZZY Brno 12 M_E 1967 1 01:19:49 00:33:02
152 87 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 18 M_B 1982 1 01:20:30 00:33:43
153 121 HON Jan Šaratice 23 M_A 1992 1 01:20:53 00:34:05
154 211 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 14 M_G 1956 1 01:20:57 00:34:09
155 90 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 5 Ž_C 1977 1 01:21:02 00:34:15
156 45 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 1 Ž_F 1959 1 01:21:25 00:34:38
157 43 KADLEC Tomáš Šaratice 24 M_A 1984 1 01:21:44 00:34:56
158 153 MACHÁČEK Martin 15 M_G 1955 1 01:22:07 00:35:20
159 65 KUČEROVÁ Jana Rohatec 5 Ž_D 1971 1 01:22:40 00:35:53
160 15 CAMERA Daniela Itálie 6 Ž_D 1969 1 01:22:59 00:36:12
161 24 BRULÍNSKÁ Marta Polsko 12 Ž_A 1991 1 01:23:34 00:36:47
162 217 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 12 M_F 1958 1 01:23:41 00:36:54
163 107 BIL Jaroslav newline 13 M_F 1959 1 01:24:48 00:38:01
164 13 NOBILI Nicoletta Itálie 7 Ž_E 1967 1 01:25:33 00:38:45
165 16 CINELLI Francesca Itálie 7 Ž_D 1969 1 01:25:33 00:38:46
166 3 ARVANITOU Ilias Řecko 14 M_F 1961 1 01:26:01 00:39:14
167 224 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 16 M_G 1954 1 01:26:01 00:39:14
168 56 SCHUSTER Milan Šaratice 25 M_A 1991 1 01:26:11 00:39:24
169 62 PECHOVÁ Petra Trutnov 13 Ž_A 1996 1 01:26:20 00:39:33
170 226 HABA Milan AC Malacky 17 M_D 1970 1 01:28:15 00:41:28
171 227 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 7 Ž_B 1978 1 01:28:16 00:41:29
172 109 FABRIKOVÁ Blanka 2 Ž_F 1960 1 01:28:22 00:41:35
173 213 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 5 M_I 1941 1 01:28:58 00:42:11
174 241 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 6 M_I 1937 1 01:29:21 00:42:34
175 114 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 7 M_I 1945 1 01:29:32 00:42:45
176 58 FORETNÍK František Krumvíř 6 M_H 1951 1 01:29:34 00:42:47
177 23 KOWNACKA Izabela Polsko 8 Ž_B 1979 1 01:30:43 00:43:56
178 126 PELLOVÁ Gabriela 9 Ž_B 1979 1 01:30:43 00:43:56
179 132 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 7 M_H 1952 1 01:31:30 00:44:43
180 135 HRADSKÁ Eva 6 Ž_C 1977 1 01:31:40 00:44:53
181 136 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 7 Ž_C 1976 1 01:31:40 00:44:53
182 157 PETRUŽELOVÁ Alena 14 Ž_A 1987 1 01:31:51 00:45:04
183 156 KADLEC Roman Šaratice 26 M_A 1988 1 01:31:51 00:45:04
184 30 KOLOUCHOVÁ Ivana 8 Ž_E 1967 1 01:33:07 00:46:19
185 32 MAIXNER Václav Orel Čebín 8 M_I 1941 1 01:33:25 00:46:38
186 145 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 8 Ž_C 1975 1 01:33:32 00:46:45
187 39 PALOMBINI Alessandra Itálie 15 Ž_A 1993 1 01:33:55 00:47:07
188 2 ZEPPOS Stavros Řecko 18 M_D 1969 1 01:34:45 00:47:58
189 42 HAJOSSY Miroslav Koválov 9 M_I 1946 1 01:37:57 00:51:10
190 147 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 1 Jky 1999 1 01:44:12 00:57:24
191 148 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 8 Ž_D 1972 1 01:45:07 00:58:20
192 205 HRUBÝ Milan Blansko 10 M_I 1938 1 01:50:14 01:03:27
193 21 ZEPPAL Staroula Řecko 2 Jky 2001 1 01:50:17 01:03:30
194 22 MOURIKI Martha Řecko 9 Ž_E 1966 1 01:50:18 01:03:31
195 10 KUPAI Judit Maďarsko 16 Ž_A 1992 1 01:50:19 01:03:32
196 1 BOROKAI Bence Maďarsko 27 M_A 1991 1 01:50:19 01:03:32
197 19 AGELOPOULOU Aggeliki Řecko 10 Ž_E 1964 1 01:50:19 01:03:32

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 20 BARDAMASKOU Konstantina Řecko Ž_B 1981
DNF 46 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič M_I 1939
DNF 63 HŘEBAČKA Antonín Hodonín M_E 1964
DNF 246 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno Ž_A 1993

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.