Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m

Datum pořádání od 28.09.2018 08:00 do 28.09.2018 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek, David Klézl

Start: 12:45 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků221
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 253 KUČERA Martin ELEVENRUNTEAM - VSK Univerzita Brno 1 M 1980 4 00:32:07
2 281 PETR Jiří 2 M 1979 4 00:32:45 00:00:37
3 309 KOČAŘ Lukáš Ekol triatlon - beer team 3 M 1992 4 00:33:09 00:01:01
4 259 SOURAL Lukáš Orel Židenice 4 M 1982 4 00:34:05 00:01:57
5 46 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 MV1 1977 4 00:34:07 00:01:59
6 55 GRÜN Vojtěch Elite Sport Boskovice 5 M 1992 4 00:34:53 00:02:45
7 73 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 2 MV1 1977 4 00:34:55 00:02:47
8 75 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 3 MV1 1977 4 00:34:59 00:02:51
9 24 TOMČAL Dušan Lipov 4 MV1 1973 4 00:35:02 00:02:54
10 242 SKALA Tomáš AK Junior Holíč/ZFT 6 M 1995 4 00:36:10 00:04:02
11 286 BUČEK Petr AC Moravská Slavia Brno 7 M 1994 4 00:36:41 00:04:34
12 289 VENCBAUER Pavel 5 MV1 1978 4 00:36:43 00:04:35
13 234 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 8 M 1979 4 00:36:48 00:04:40
14 283 KARLÍK Petr TriSki klub Márovky - Blansko 9 M 1982 4 00:36:54 00:04:47
15 67 JURČÍK Josef Skalica 6 MV1 1977 4 00:37:05 00:04:57
16 222 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 10 M 1979 4 00:37:16 00:05:08
17 314 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 MV2 1965 4 00:37:24 00:05:16
18 235 KŘIVÁNKOVÁ Simona BehejBrno.com 1 Ž 1983 4 00:37:31 00:05:23
19 31 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 2 MV2 1960 4 00:37:56 00:05:48
20 330 PAVLOŇ Filip 11 M 1992 4 00:37:59 00:05:51
21 78 KUČERA Josef 12 M 1985 4 00:38:00 00:05:52
22 305 KARÁSEK Antonín Černá Hora 13 M 1982 4 00:38:02 00:05:54
23 50 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 14 M 1985 4 00:38:03 00:05:55
24 53 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 2 Ž 1983 4 00:38:12 00:06:04
25 33 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1986 4 00:38:29 00:06:21
26 243 FLAJŽÍK Peter Schaeffler Skalica 15 M 1993 4 00:38:33 00:06:25
27 280 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 16 M 1981 4 00:38:35 00:06:27
28 54 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 3 MV2 1968 4 00:38:35 00:06:27
29 62 MATOUŠEK Pavel KC Brno 7 MV1 1978 4 00:38:40 00:06:32
30 44 KOMÁREK Roman Schaeffler Skalica 8 MV1 1977 4 00:38:51 00:06:43
31 74 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 4 MV2 1967 4 00:38:59 00:06:51
32 325 GAJDOŠOVÁ Romana EKOL TEAM 4 Ž 1994 4 00:39:00 00:06:52
33 26 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 17 M 1982 4 00:39:17 00:07:09
34 238 ŠTĚPÁNEK Radek Orel Obřany 18 M 1998 4 00:39:34 00:07:26
35 30 ČERMÁK Gabriel Holíč 19 M 1979 4 00:39:43 00:07:35
36 307 KUBÍČEK Martin 20 M 1987 4 00:39:46 00:07:38
37 254 ŠIMUNEK Martin Orel Židenice 5 MV2 1966 4 00:39:58 00:07:50
38 313 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 6 MV2 1967 4 00:39:58 00:07:50
39 66 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 9 MV1 1978 4 00:40:02 00:07:54
40 327 FLIGL Aleš 10 MV1 1977 4 00:40:08 00:08:00
41 14 ŠTĚPÁN Vladimír 11 MV1 1971 4 00:40:10 00:08:02
42 64 STEHLÍK Pavel Individuální 12 MV1 1974 4 00:40:13 00:08:05
43 356 NEUMANN Martin Orel Strážnice 21 M 1986 4 00:40:20 00:08:12
44 3 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno - Orel Židenice 1 ŽV1 1970 4 00:40:22 00:08:14
45 4 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 7 MV2 1968 4 00:40:35 00:08:28
46 19 ŘÍHA Jaroslav Vsk Uni Brno-Orel Kuřim 22 M 1999 4 00:40:42 00:08:34
47 332 BUZEK Jan Borský Mikuláš 13 MV1 1973 4 00:40:43 00:08:35
48 16 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 8 MV2 1959 4 00:40:46 00:08:39
49 32 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1993 4 00:40:53 00:08:45
50 43 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 MV3 1950 4 00:40:55 00:08:47
51 48 MIKULA Miroslav Radošovce 2 MV3 1957 4 00:41:04 00:08:56
52 326 KRÁTKÝ Ivo ----------------------- 9 MV2 1968 4 00:41:06 00:08:58
53 324 JAŠÍČEK Radek 23 M 1990 4 00:41:07 00:09:00
54 36 BŘEZINA Aleš newline 10 MV2 1962 4 00:41:11 00:09:03
55 49 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 3 MV3 1957 4 00:41:20 00:09:12
56 29 STÖGER Karel 14 MV1 1976 4 00:41:24 00:09:17
57 219 KALÁB Tomáš 24 M 1983 4 00:41:28 00:09:20
58 25 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1986 4 00:41:50 00:09:42
59 350 FABUŠ Milan Tomky 15 MV1 1972 4 00:41:53 00:09:45
60 2 DYTRT Petr BehejBrno.com 16 MV1 1976 4 00:41:58 00:09:50
61 7 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 MV3 1958 4 00:42:04 00:09:56
62 302 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 25 M 1981 4 00:42:11 00:10:03
63 267 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 11 MV2 1961 4 00:42:18 00:10:10
64 207 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 17 MV1 1969 4 00:42:19 00:10:11
65 223 STRNAD Richard AK Drnovice 18 MV1 1974 4 00:42:21 00:10:14
66 216 HEJNA Adam Blažovice 26 M 1984 4 00:42:32 00:10:24
67 1 SLOUKA Jiří Blažovice 27 M 1983 4 00:42:38 00:10:31
68 306 NEORAL Jiří 28 M 1984 4 00:42:42 00:10:35
69 15 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 5 MV3 1951 4 00:42:44 00:10:36
70 11 KOTYZA Petr VSK UNIVERZITA BRNO - OREL Židenice 19 MV1 1970 4 00:42:49 00:10:41
71 298 VAVŘÍK Rudolf 20 MV1 1978 4 00:42:50 00:10:42
72 296 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 6 MV3 1957 4 00:42:52 00:10:44
73 274 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 12 MV2 1967 4 00:42:57 00:10:49
74 318 GARŠIC Tomáš 29 M 1985 4 00:43:01 00:10:53
75 22 NAVARA Karel Uherský Ostroh 7 MV3 1950 4 00:43:08 00:11:01
76 268 BITTNER Josef 21 MV1 1970 4 00:43:14 00:11:06
77 65 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 22 MV1 1971 4 00:43:18 00:11:10
78 225 NOVÁK Petr Viničné Šumice 23 MV1 1976 4 00:43:28 00:11:20
79 5 MIKA Ivo Orel Obřany 13 MV2 1966 4 00:43:32 00:11:24
80 60 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1991 4 00:43:40 00:11:33
81 317 JUROVÁ Barbora 30 Ž 1981 4 00:43:41 00:11:33
82 244 CINTULA Juraj ZFT/Štěfanovské pumy 31 M 1979 4 00:43:42 00:11:35
83 284 BOŘIL Petr 32 M 1986 4 00:43:45 00:11:37
84 221 SCHWAB Martin VSK Univerzita Brno 33 M 1981 4 00:44:06 00:11:58
85 270 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 14 MV2 1966 4 00:44:10 00:12:03
86 231 KALOVÁ Jitka SKOL Brno 2 ŽV1 1973 4 00:44:14 00:12:07
87 256 DLABÁČEK Martin Dolní Počernice 34 M 1985 4 00:44:25 00:12:18
88 245 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 24 MV1 1976 4 00:44:29 00:12:21
89 203 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 35 M 1979 4 00:44:35 00:12:28
90 303 NEŠPOR Martin 25 MV1 1973 4 00:44:41 00:12:34
91 276 SILNICKÝ Tomáš 36 M 1984 4 00:44:42 00:12:34
92 28 MAREK Jaromír 15 MV2 1964 4 00:44:51 00:12:44
93 76 ČECH Ladislav RSFK 26 MV1 1973 4 00:45:00 00:12:52
94 63 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 3 ŽV1 1970 4 00:45:06 00:12:58
95 258 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 8 MV3 1951 4 00:45:07 00:12:59
96 21 RUSÍNOVÁ Monika 4 ŽV1 1977 4 00:45:15 00:13:07
97 266 NEPUSTILOVÁ Monika 8 Ž 1981 4 00:45:19 00:13:11
98 12 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1982 4 00:45:27 00:13:19
99 293 SZALVA Jiří Koválov 16 MV2 1967 4 00:45:27 00:13:20
100 301 TAUŠ Petr Orel Vškov 27 MV1 1976 4 00:45:30 00:13:22
101 261 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 ŽV2 1964 4 00:45:34 00:13:26
102 68 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 17 MV2 1964 4 00:45:35 00:13:27
103 312 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 18 MV2 1963 4 00:45:37 00:13:29
104 206 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 28 MV1 1974 4 00:45:44 00:13:37
105 230 LABUDA Tomáš 37 M 1981 4 00:45:49 00:13:41
106 51 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 9 MV3 1957 4 00:45:53 00:13:45
107 45 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 4 00:45:55 00:13:47
108 279 LÉTAL Luboš SRTG Břeclav 38 M 1990 4 00:46:01 00:13:54
109 41 MATULOVÁ Martina Brno 5 ŽV1 1972 4 00:46:06 00:13:58
110 361 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 10 MV3 1957 4 00:46:07 00:13:59
111 39 NOSEK Miroslav Orel Židenice 11 MV3 1955 4 00:46:34 00:14:26
112 239 BENEŠ Tomáš LMK Varnsdorf 39 M 1984 4 00:46:36 00:14:28
113 287 KRIST Ondřej Kyjov 40 M 2001 4 00:46:37 00:14:29
114 250 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan Brno 12 MV3 1951 4 00:46:50 00:14:42
115 236 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 19 MV2 1961 4 00:47:11 00:15:03
116 215 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 29 MV1 1970 4 00:47:20 00:15:12
117 297 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 41 M 1990 4 00:47:33 00:15:25
118 40 MATULA Jaroslav Brno 30 MV1 1970 4 00:47:36 00:15:29
119 224 GOCA Petr SK Skol Brno 42 M 1982 4 00:47:43 00:15:35
120 210 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 6 ŽV1 1976 4 00:47:52 00:15:44
121 232 KRÁLÍK Ludvík Veverská Bítýška 20 MV2 1965 4 00:48:03 00:15:56
122 329 FRÝZA Tomáš Brno 31 MV1 1977 4 00:48:05 00:15:57
123 316 HYRÁNEK Vladimír 43 M 1979 4 00:48:05 00:15:58
124 42 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 1 ŽV3 1956 4 00:48:07 00:15:59
125 282 PROFOUS Petr Kanoistika O.N.V 13 MV3 1958 4 00:48:13 00:16:05
126 70 RAFFAYOVÁ Světlana 3 ŽV2 1967 4 00:48:19 00:16:11
127 352 LORENC Antonín Bertík Blansko 21 MV2 1964 4 00:48:23 00:16:15
128 237 SVOBODOVÁ Martina Orel Obřany 7 ŽV1 1975 4 00:48:24 00:16:16
129 23 JÍLEK Radim 32 MV1 1971 4 00:48:26 00:16:18
130 308 HUSÁK Miroslav 33 MV1 1975 4 00:48:33 00:16:25
131 355 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 10 Ž 1984 4 00:48:43 00:16:35
132 52 MIKUŠ Miroslav Radošovce 14 MV3 1951 4 00:48:48 00:16:40
133 241 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 15 MV3 1951 4 00:48:56 00:16:48
134 211 UHŘÍK Jaromír Modřice 34 MV1 1973 4 00:48:57 00:16:49
135 71 RAFFAY Ivan 22 MV2 1966 4 00:48:59 00:16:51
136 59 PELC Vít OZZY Brno 23 MV2 1967 4 00:49:02 00:16:54
137 61 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 24 MV2 1968 4 00:49:12 00:17:04
138 260 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 1 MV4 1948 4 00:49:15 00:17:07
139 321 JAŠÍČKOVÁ Jarmila 4 ŽV2 1964 4 00:49:16 00:17:08
140 27 MARKOVÁ Alice 8 ŽV1 1970 4 00:49:20 00:17:12
141 362 HOLER Vlastimil 44 M 1981 4 00:49:22 00:17:15
142 323 STUDENÝ Martin 45 M 1989 4 00:49:27 00:17:20
143 328 RAJČÁKOVÁ Lucia Bežecke strely Skalica 11 Ž 1979 4 00:49:29 00:17:21
144 18 HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 35 MV1 1971 4 00:49:31 00:17:23
145 319 CIESAROVÁ Denisa Slavkov u Brna 12 Ž 1989 4 00:49:39 00:17:31
146 77 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 36 MV1 1972 4 00:49:43 00:17:36
147 304 FABRIK Miroslav 25 MV2 1959 4 00:49:50 00:17:42
148 213 PAULÍK Petr 37 MV1 1971 4 00:49:54 00:17:46
149 220 VLASÁK Bohdan SK Blažovice 26 MV2 1961 4 00:50:03 00:17:55
150 331 KALÁB Jiří KALÁB A 46 M 1989 4 00:50:07 00:17:59
151 247 KVOCHOVÁ Simona 9 ŽV1 1975 4 00:50:10 00:18:02
152 292 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobolky 13 Ž 1988 4 00:50:31 00:18:23
153 263 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 14 Ž 1979 4 00:50:32 00:18:24
154 265 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 16 MV3 1954 4 00:50:36 00:18:28
155 291 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 5 ŽV2 1963 4 00:50:43 00:18:35
156 322 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 10 ŽV1 1977 4 00:51:06 00:18:59
157 38 SOBOTKA Martin 38 MV1 1976 4 00:51:26 00:19:18
158 228 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 15 Ž 1979 4 00:51:27 00:19:19
159 295 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 6 ŽV2 1965 4 00:52:06 00:19:58
160 360 HOLACKÁ Zuzana --- 16 Ž 1980 4 00:52:13 00:20:05
161 35 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 27 MV2 1961 4 00:52:15 00:20:07
162 209 LABUDA Ondřej Žebětín 47 M 1988 4 00:52:19 00:20:11
163 227 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 11 ŽV1 1969 4 00:52:22 00:20:14
164 320 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 17 MV3 1953 4 00:52:24 00:20:16
165 249 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 17 Ž 1983 4 00:52:26 00:20:18
166 205 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 18 MV3 1958 4 00:52:31 00:20:23
167 204 TIHELKOVÁ Jana Hostěrádky - Rešov 18 Ž 1983 4 00:52:31 00:20:23
168 294 MARŠÁLEK Jiří newline 19 MV3 1958 4 00:52:38 00:20:30
169 229 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 12 ŽV1 1978 4 00:52:42 00:20:34
170 72 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 13 ŽV1 1970 4 00:53:05 00:20:58
171 363 HANČÍK Radovan 39 MV1 1974 4 00:53:16 00:21:08
172 37 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS Vyškov - Orel Vyškov 7 ŽV2 1967 4 00:53:34 00:21:27
173 273 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 20 MV3 1955 4 00:53:37 00:21:29
174 252 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 48 M 1982 4 00:53:40 00:21:32
175 354 KUBÍČKOVÁ Jana Újezd u Brna 19 Ž 1987 4 00:53:44 00:21:36
176 20 MECL Karel Triathlon Hodonín 28 MV2 1963 4 00:54:22 00:22:14
177 248 KUČEROVÁ Jana Rohatec 14 ŽV1 1971 4 00:54:25 00:22:17
178 310 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 29 MV2 1961 4 00:54:28 00:22:20
179 357 KRONTORÁD Vítězslav 49 M 1982 4 00:54:42 00:22:34
180 277 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 8 ŽV2 1959 4 00:55:00 00:22:52
181 269 MÁLKOVÁ Anna Orel Vyškov 9 ŽV2 1963 4 00:55:11 00:23:04
182 272 BÁBÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 30 MV2 1963 4 00:55:12 00:23:04
183 271 BÁBÍKOVÁ Antonie Dolní Bojanovice 20 Ž 1991 4 00:55:13 00:23:05
184 13 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 2 MV4 1945 4 00:55:14 00:23:06
185 57 FABRIKOVÁ Blanka 10 ŽV2 1960 4 00:55:16 00:23:08
186 351 STAŠ Petr 50 M 1980 4 00:55:20 00:23:13
187 208 PECL Radek 40 MV1 1978 4 00:56:09 00:24:01
188 218 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec Brno 21 MV3 1956 4 00:56:14 00:24:06
189 311 NOVOTNÝ Jiří JOHOHO 51 M 1979 4 00:56:32 00:24:24
190 226 MEDEK Jiří Černá Hora 41 MV1 1978 4 00:56:42 00:24:34
191 212 KALÁB Alois Orel Blažovice 22 MV3 1949 4 00:56:43 00:24:36
192 278 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 52 M 1991 4 00:57:05 00:24:57
193 300 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 31 MV2 1962 4 00:57:27 00:25:19
194 58 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 15 ŽV1 1975 4 00:57:32 00:25:24
195 299 LIBROVÁ Iva 16 ŽV1 1974 4 00:57:45 00:25:37
196 240 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 3 MV4 1948 4 00:58:23 00:26:15
197 214 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 23 MV3 1951 4 00:58:34 00:26:27
198 217 TIHELKOVÁ Lenka 17 ŽV1 1973 4 00:58:49 00:26:41
199 251 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 21 Ž 1982 4 00:58:55 00:26:48
200 56 TOMÁNKOVÁ Stanislava 2 ŽV3 1955 4 00:59:36 00:27:28
201 264 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 24 MV3 1952 4 01:00:16 00:28:08
202 353 WEITER Roman 42 MV1 1975 4 01:02:55 00:30:47
203 34 KARAS Karel BK Hodonín 4 MV4 1945 4 01:03:46 00:31:38
204 233 HAJOSSY Miroslav Koválov 5 MV4 1946 4 01:03:49 00:31:42
205 8 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 6 MV4 1941 4 01:04:04 00:31:56
206 257 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 7 MV4 1937 4 01:04:37 00:32:29
207 9 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice 25 MV3 1953 4 01:04:59 00:32:51
208 79 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 22 Ž 1999 4 01:06:01 00:33:54
209 262 HLADKÁ Ivana Cykloklub Morava 18 ŽV1 1969 4 01:06:24 00:34:17
210 80 SOLDÁNOVÁ Helena Orel Vyškov 19 ŽV1 1972 4 01:06:38 00:34:30
211 201 KULICHOVÁ Dagmar Hostěrádky - Rešov 11 ŽV2 1965 4 01:06:42 00:34:34
212 6 MAIXNER Václav Orel Čebín 8 MV4 1941 4 01:06:58 00:34:50
213 202 KROŠLÁKOVÁ Naděžda Zbýšov 23 Ž 1984 4 01:07:28 00:35:21
214 290 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK Wiky Kyjov 24 Ž 1994 4 01:09:12 00:37:04
215 10 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov - RLS 3 ŽV3 1953 4 01:10:41 00:38:33
216 246 CHARVÁTOVÁ Lucie 25 Ž 1979 4 01:14:40 00:42:33
217 359 GLÖCKL Jan Spartan Race Training Group Podluží 53 M 1992 4 01:15:18 00:43:10
218 69 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 12 ŽV2 1964 4 01:16:12 00:44:04
219 358 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 1 ŽV4 1947 4 01:17:45 00:45:37

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 275 VRUBEL Petr M 1981
DNF 315 NOVOTNÁ Petra Ž 1980

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.01.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.