Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 04.03.2017 08:00 do 04.03.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Josef Fógl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol3
Počet závodníků164
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 226 FOLLER David VSK Univerzita Brno 1 Jři 1999 3 00:16:42
2 8 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 2 Jři 1998 3 00:16:49 00:00:07
3 34 KLÍČ David Elite Sport Team 1 Dci 2000 3 00:16:52 00:00:09
4 62 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 3 Jři 1999 3 00:17:27 00:00:44
5 259 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 2 Dci 2001 3 00:17:32 00:00:49
6 69 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 3 Dci 2000 3 00:17:35 00:00:53
7 98 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 4 Jři 1999 3 00:17:47 00:01:04
8 216 VANDROVEC Václav Best for run TEAM 4 Dci 2001 3 00:17:50 00:01:07
9 39 NOVÁKOVÁ Lada AK Olymp Brno 1 Ž 1993 3 00:18:01 00:01:18
10 78 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 5 Dci 2001 3 00:18:11 00:01:28
11 203 SLAVÍK Ondřej Sokol Přísnotice 6 Dci 2001 3 00:18:14 00:01:32
12 33 EFFENBERGER Marek Elite Sport Team Blansko 7 Dci 2001 3 00:18:15 00:01:32
13 231 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 8 Dci 2001 3 00:18:28 00:01:45
14 218 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 1 Jky 1999 3 00:18:35 00:01:52
15 238 POKORNÝ David SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 1 XM 1997 3 00:18:40 00:01:57
16 211 FIALA Jan BETA URSUS Orienteering 2 XM 1972 3 00:18:41 00:01:58
17 13 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1993 3 00:18:42 00:01:59
18 31 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 3 Ž 1986 3 00:18:49 00:02:06
19 81 INDRÁKOVÁ Adéla AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1991 3 00:18:51 00:02:08
20 230 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 5 Jři 1999 3 00:18:55 00:02:12
21 74 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 9 Dci 2002 3 00:19:09 00:02:27
22 27 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 5 Ž 1993 3 00:19:13 00:02:31
23 254 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 6 Ž 1995 3 00:19:23 00:02:41
24 212 KŘIVÁNKOVÁ Simona BehejBrno.com 7 Ž 1983 3 00:19:29 00:02:46
25 73 STANÍČEK Pavel Brno 10 Dci 2001 3 00:19:30 00:02:48
26 12 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 8 Ž 1993 3 00:19:31 00:02:48
27 3 ŠTĚPÁNEK Radek RSFK 6 Jři 1998 3 00:19:32 00:02:49
28 40 JANKOVÁ Magda RUN& MUM 9 Ž 1980 3 00:19:37 00:02:54
29 66 FANFRDLA Ctirad Silůvky 3 XM 1974 3 00:19:44 00:03:01
30 10 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 7 Jři 1999 3 00:19:59 00:03:16
31 42 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Dky 2001 3 00:20:01 00:03:18
32 91 JANÍK Petr Orel Židenice 8 Jři 1999 3 00:20:13 00:03:31
33 215 FREIBERGEROVÁ Eliška AC Moravská Slavia Brno 2 Jky 1999 3 00:20:27 00:03:44
34 32 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 10 Ž 1983 3 00:20:31 00:03:48
35 223 LANGHAMMEROVÁ Anežka LEFT OVERS 11 Ž 1994 3 00:20:36 00:03:53
36 217 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 1999 3 00:20:46 00:04:03
37 94 KUČEROVÁ Lucie Ekol Team Brno 2 Dky 2001 3 00:20:52 00:04:09
38 229 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 12 Ž 1982 3 00:21:00 00:04:18
39 15 HAVELKA Martin Brno 4 XM 1974 3 00:21:14 00:04:31
40 70 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 3 Dky 2000 3 00:21:14 00:04:31
41 210 COUFALOVÁ Dominika AC Moravská Slavia Brno 13 Ž 1994 3 00:21:20 00:04:37
42 35 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 ŽV1 1972 3 00:21:23 00:04:40
43 25 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2000 3 00:21:30 00:04:47
44 7 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 4 Jky 1999 3 00:21:39 00:04:56
45 257 MÁŠA Václav 5 XM 1989 3 00:21:46 00:05:03
46 20 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 14 Ž 1993 3 00:21:51 00:05:08
47 237 POKORNÝ Dominik SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 11 Dci 2003 3 00:21:52 00:05:09
48 19 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 3 00:22:01 00:05:19
49 60 PŘIKRYLOVÁ Lenka SK Podolí 5 Jky 1998 3 00:22:03 00:05:20
50 44 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 9 Jři 1999 3 00:22:05 00:05:23
51 256 LAMPRECHTOVÁ Lucie SK Meteor Brno 15 Ž 1987 3 00:22:11 00:05:28
52 76 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 2 ŽV1 1970 3 00:22:12 00:05:30
53 80 MORÁVKOVÁ Martina Brno 16 Ž 1981 3 00:22:16 00:05:33
54 234 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 5 Dky 2000 3 00:22:21 00:05:38
55 224 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 3 00:22:25 00:05:42
56 262 JANÍKOVÁ Barbara SK Meteor Brno 17 Ž 1986 3 00:22:34 00:05:51
57 77 ONDROUŠEK David Blansko 6 XM 1994 3 00:22:35 00:05:53
58 89 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 18 Ž 1996 3 00:22:37 00:05:54
59 260 RICHTER Zdeněk Brno 7 XM 1980 3 00:22:48 00:06:05
60 100 MENŠÍKOVÁ Pavlína 19 Ž 1979 3 00:22:55 00:06:12
61 14 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 2000 3 00:22:55 00:06:12
62 38 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 3 ŽV2 1962 3 00:22:57 00:06:15
63 92 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 8 XM 1965 3 00:23:06 00:06:24
64 247 FOLLER Bronislav 9 XM 1965 3 00:23:12 00:06:29
65 67 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 4 ŽV2 1962 3 00:23:13 00:06:30
66 235 JUŘENČÁKOVÁ Petra AC Moravská Slavia Brno 20 Ž 1995 3 00:23:18 00:06:36
67 205 SUCHÁNEK Zdeněk 10 XM 1964 3 00:23:23 00:06:40
68 236 KLUKNAVSKÁ Iveta Hodonín 21 Ž 1989 3 00:23:26 00:06:43
69 63 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 3 00:23:27 00:06:44
70 213 VAVŘIČKOVÁ Iva Běhej Brno.com 22 Ž 1988 3 00:23:29 00:06:46
71 88 FIEDLER Jan AC Moravská Slavia Brno 11 XM 1956 3 00:23:29 00:06:46
72 261 JEŘÁBKOVÁ Jana Tj Sokol Křoví 6 Jky 1998 3 00:23:33 00:06:50
73 214 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 3 ŽV1 1976 3 00:23:33 00:06:50
74 253 TOMEK Pavel 12 XM 1980 3 00:23:35 00:06:52
75 85 HYNKOVÁ Lada VVM 5 ŽV2 1965 3 00:23:37 00:06:54
76 97 RUSÍNOVÁ Monika 4 ŽV1 1977 3 00:23:38 00:06:55
77 57 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Sokol Luleč 23 Ž 1979 3 00:23:39 00:06:56
78 9 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 24 Ž 1978 3 00:23:39 00:06:57
79 48 FUČÍKOVÁ Hana Černín 5 ŽV1 1977 3 00:23:43 00:07:00
80 84 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod / Brno 6 ŽV1 1970 3 00:23:49 00:07:06
81 58 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 13 XM 1970 3 00:23:54 00:07:11
82 99 VACULOVÁ Lucie Individuální 25 Ž 1982 3 00:23:57 00:07:15
83 220 HALASOVÁ Anna Orel Vyškov 12 Dky 2003 3 00:24:07 00:07:24
84 45 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 7 Dky 2000 3 00:24:11 00:07:28
85 249 OSTRÝ Dominik Vranov 13 Dci 2002 3 00:24:21 00:07:38
86 56 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 2 ŽV3 1956 3 00:24:23 00:07:41
87 233 JÍCHOVÁ Karolína Artaban Morávia JTK 26 Ž 1991 3 00:24:25 00:07:42
88 6 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 7 ŽV1 1969 3 00:24:29 00:07:47
89 1 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 8 Dky 2001 3 00:24:30 00:07:47
90 29 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 8 ŽV1 1977 3 00:24:31 00:07:49
91 22 KORPASOVÁ Lucie Lokomotiva Insta Brno 9 Dky 2001 3 00:24:34 00:07:51
92 53 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 27 Ž 1978 3 00:24:34 00:07:51
93 46 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 28 Ž 1986 3 00:24:40 00:07:57
94 64 KUNC Josef Orel Vyškov 14 XM 1960 3 00:24:43 00:08:00
95 55 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS Vyškov 6 ŽV2 1967 3 00:24:43 00:08:00
96 219 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 10 Dky 2000 3 00:24:47 00:08:04
97 87 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 9 ŽV1 1970 3 00:24:50 00:08:07
98 49 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 29 Ž 1987 3 00:24:52 00:08:09
99 206 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 10 ŽV1 1974 3 00:24:53 00:08:10
100 4 SVOBODOVÁ Martina Orel Obřany 11 ŽV1 1975 3 00:24:54 00:08:11
101 17 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 7 Jky 1999 3 00:24:57 00:08:14
102 5 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 12 ŽV1 1975 3 00:25:00 00:08:17
103 202 TRNKOVÁ Pavla Brno 30 Ž 1987 3 00:25:00 00:08:17
104 59 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 13 ŽV1 1971 3 00:25:02 00:08:19
105 21 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 11 Dky 2000 3 00:25:17 00:08:34
106 86 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 31 Ž 1983 3 00:25:25 00:08:42
107 83 SLÁMOVÁ Barbora Brno 32 Ž 1981 3 00:25:38 00:08:55
108 204 HALASOVÁ Veronika Orel Šitbořice 12 Dky 2001 3 00:25:41 00:08:58
109 52 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 14 ŽV1 1973 3 00:25:48 00:09:06
110 51 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 33 Ž 1980 3 00:25:49 00:09:06
111 23 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 13 Dky 2000 3 00:25:49 00:09:06
112 26 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 14 Dky 2001 3 00:25:52 00:09:09
113 65 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 15 Dky 2001 3 00:25:52 00:09:09
114 246 HLADÍKOVÁ Monica AC Moravská Slavia Brno 16 Dky 2001 3 00:25:52 00:09:09
115 16 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 15 XM 1972 3 00:25:55 00:09:12
116 232 BRADA Marek Modřice 16 XM 1994 3 00:26:16 00:09:33
117 82 PELLOVÁ Gabriela 34 Ž 1979 3 00:26:16 00:09:34
118 225 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 35 Ž 1989 3 00:26:20 00:09:37
119 228 SCHUSTEROVÁ Martina Panteři 36 Ž 1979 3 00:26:22 00:09:39
120 18 SVOBODOVÁ Jarmila Rajhrad 15 ŽV1 1977 3 00:26:34 00:09:51
121 221 VLASÁKOVÁ Valerie Rajhrad 17 Dky 2003 3 00:26:35 00:09:52
122 95 STUDNIČKA Michal STS Chvojkovice-Brod 17 XM 1973 3 00:26:35 00:09:53
123 47 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 7 ŽV2 1965 3 00:26:39 00:09:57
124 227 KELBL Rudolf SCUDERIA FERRARI 18 XM 1976 3 00:26:45 00:10:03
125 222 VLASÁK Michal Rajhrad 19 XM 1974 3 00:26:48 00:10:05
126 61 VALENTOVÁ Klára Brno 16 ŽV1 1973 3 00:26:52 00:10:09
127 28 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 3 00:27:00 00:10:17
128 79 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 17 ŽV1 1973 3 00:27:05 00:10:22
129 267 MYŠKOVÁ Eva 37 Ž 1984 3 00:27:07 00:10:24
130 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 20 XM 1973 3 00:27:08 00:10:26
131 11 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 8 Jky 1999 3 00:27:18 00:10:35
132 90 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 8 ŽV2 1964 3 00:27:25 00:10:43
133 43 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 3 00:27:27 00:10:44
134 36 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 18 Dky 2001 3 00:27:30 00:10:48
135 54 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 18 ŽV1 1972 3 00:27:31 00:10:48
136 245 PŘIKRYL Miroslav SK Podolí 21 XM 1970 3 00:27:44 00:11:01
137 244 LATTENBERGOVÁ Zora Střelice 19 ŽV1 1976 3 00:27:46 00:11:03
138 96 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 38 Ž 1989 3 00:27:53 00:11:10
139 242 VOŠTEROVÁ Regýna Zbýšov 20 ŽV1 1974 3 00:28:18 00:11:35
140 41 KOČÍ Heidi Brno 39 Ž 1997 3 00:28:37 00:11:55
141 241 BOLESLAVOVÁ Andrea Babice u Rosic 21 ŽV1 1977 3 00:28:39 00:11:56
142 258 KREJČOVÁ Alžběta Vind 40 Ž 1992 3 00:28:45 00:12:02
143 255 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 9 Jky 1999 3 00:28:53 00:12:10
144 264 PODOLANOVÁ Romana sKým.cz 41 Ž 1992 3 00:28:56 00:12:13
145 93 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 9 ŽV2 1966 3 00:29:05 00:12:22
146 68 ŠTEFANOVÁ Petra TOM Rokytná 409 22 ŽV1 1975 3 00:29:22 00:12:39
147 37 KRÁLOVÁ Anežka 10 Jky 1999 3 00:29:23 00:12:40
148 248 OSTRÁ Kateřina 23 ŽV1 1976 3 00:29:24 00:12:41
149 24 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 5 ŽV3 1946 3 00:29:30 00:12:47
150 201 OBOŘILOVÁ Tereza Brno 10 ŽV2 1966 3 00:29:32 00:12:49
151 252 ZBRANKOVÁ Tereza Brno 42 Ž 1989 3 00:29:40 00:12:57
152 208 SEVERÍNOVÁ Ivana 43 Ž 1980 3 00:29:42 00:12:59
153 207 MACHÁČKOVÁ Alice 24 ŽV1 1974 3 00:29:42 00:12:59
154 266 SEDÍLEKOVÁ Alžběta Brno 44 Ž 1989 3 00:29:47 00:13:04
155 239 NĚMEČKOVVÁ Jana Kuřim 25 ŽV1 1976 3 00:30:16 00:13:33
156 250 OCHRANKOVÁ Aneta 45 Ž 1993 3 00:30:34 00:13:51
157 30 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 22 XM 1937 3 00:30:35 00:13:52
158 209 VÁCLAVKOVÁ Lucie 26 ŽV1 1977 3 00:31:57 00:15:14
159 263 LIBOVSKÁ Markéta 46 Ž 1986 3 00:32:04 00:15:21
160 240 NOVÁKOVÁ Zdeňka Zbýšov u Brna 27 ŽV1 1972 3 00:32:04 00:15:21
161 243 SOBOTKOVÁ Anita Brno 28 ŽV1 1974 3 00:33:50 00:17:07
162 251 OCHRANKOVÁ Renata 47 Ž 1987 3 00:34:00 00:17:18
163 50 POHANKOVÁ Jana Břeclav 48 Ž 1981 3 00:34:37 00:17:54

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 265 PAGÁČ Ján Košice XM 1983 0 3 kola

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.