Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT

Datum pořádání od 28.09.2017 08:00 do 28.09.2017 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Martin Süss
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:45 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2017
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků259
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 214 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 M_B 1982 4 00:32:30
2 278 PETR Jiří 2 M_B 1979 4 00:32:33 00:00:03
3 78 STEINER Tomáš 1 M_A 1986 4 00:33:13 00:00:42
4 333 ČELŮSTKA Jan Ekol Team Brno 3 M_B 1982 4 00:33:19 00:00:48
5 280 KOČAŘ Lukáš Ekol triatlon - beer team 2 M_A 1992 4 00:33:24 00:00:54
6 287 LYSÁK Vlastimil Mikulov 3 M_A 1986 4 00:34:00 00:01:29
7 251 BUČEK Petr 4 M_A 1994 4 00:34:04 00:01:33
8 19 DVOŘÁČEK Adam AC TRACK and FIELD 5 M_A 1996 4 00:34:24 00:01:53
9 83 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 4 M_B 1982 4 00:34:46 00:02:16
10 28 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 M_C 1977 4 00:34:47 00:02:16
11 66 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 6 M_A 1983 4 00:34:48 00:02:17
12 366 HÉNEK Petr AK Drnovice 7 M_A 1987 4 00:35:48 00:03:17
13 35 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 M_F 1960 4 00:36:17 00:03:47
14 302 MASARYK Pavol Dojč 5 M_B 1980 4 00:36:42 00:04:11
15 363 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 8 M_A 1993 4 00:37:03 00:04:32
16 371 KAZDA Petr Brno 1 M_D 1970 4 00:37:06 00:04:36
17 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M_D 1970 4 00:37:17 00:04:46
18 360 ČERMÁK Jan Šlapanice 9 M_A 1989 4 00:37:31 00:05:00
19 64 CZERNÝ Pavel Karviná 6 M_B 1981 4 00:37:39 00:05:08
20 209 DVOŘÁK Dominik SK Blažovice 10 M_A 1992 4 00:37:41 00:05:10
21 279 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 11 M_A 1987 4 00:37:52 00:05:21
22 220 TOMEK Jiří Athletics runners club - Orel Židenice 12 M_A 1997 4 00:37:54 00:05:23
23 225 KARÁSEK Antonín RSFK Brno 7 M_B 1982 4 00:38:21 00:05:50
24 349 KŘIVÁNKOVÁ Simona BehejBrno.com 1 Ž_A 1983 4 00:38:26 00:05:55
25 12 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 2 M_C 1975 4 00:38:30 00:05:59
26 25 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 3 M_D 1971 4 00:38:34 00:06:03
27 72 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 1 M_E 1966 4 00:38:40 00:06:10
28 23 KOMÁREK Roman Schaeffler 3 M_C 1977 4 00:38:44 00:06:14
29 81 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 2 Ž_A 1983 4 00:38:47 00:06:17
30 235 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 8 M_B 1982 4 00:38:57 00:06:26
31 51 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_A 1993 4 00:39:20 00:06:49
32 54 MIKULA Miroslav Radošovce 1 M_G 1957 4 00:39:23 00:06:53
33 90 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 4 M_D 1971 4 00:39:29 00:06:59
34 39 SKALA Tomáš AK Junior Holíč 13 M_A 1995 4 00:39:32 00:07:01
35 53 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 2 M_G 1957 4 00:39:33 00:07:02
36 38 ČERMÁK Gabriel Holíč 9 M_B 1979 4 00:39:43 00:07:12
37 282 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 5 M_D 1968 4 00:39:47 00:07:16
38 37 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 10 M_B 1978 4 00:39:57 00:07:26
39 306 HRŮZA Pavel RACERS 14 M_A 1983 4 00:39:59 00:07:29
40 294 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 4 M_C 1974 4 00:40:01 00:07:30
41 329 KORVAS Josef AK Hodonín 2 M_E 1964 4 00:40:04 00:07:33
42 338 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 5 M_C 1977 4 00:40:23 00:07:52
43 368 KOCUR Lukáš Orel Šitborice 6 M_C 1977 4 00:40:23 00:07:52
44 286 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 3 M_E 1967 4 00:40:44 00:08:13
45 36 BŘEZINA Aleš newline 2 M_F 1962 4 00:40:45 00:08:14
46 15 JANČAŘÍK Petr 6 M_D 1968 4 00:40:45 00:08:14
47 22 ŠTĚPÁN Vladimír --- 7 M_D 1971 4 00:41:01 00:08:30
48 70 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 7 M_C 1974 4 00:41:08 00:08:37
49 33 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 8 M_C 1973 4 00:41:15 00:08:44
50 14 JANČAŘÍKOVÁ Lenka 1 Ž_D 1970 4 00:41:15 00:08:45
51 309 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 4 M_E 1963 4 00:41:24 00:08:53
52 224 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 8 M_D 1969 4 00:41:26 00:08:55
53 365 ADÁMEK Pavel 15 M_A 1990 4 00:41:27 00:08:57
54 260 HRBÁČEK Karel Útěchov 9 M_D 1968 4 00:41:37 00:09:07
55 325 NEORAL Jiří 16 M_A 1984 4 00:41:40 00:09:09
56 202 HUVAR Rostislav Orel Domanín 9 M_C 1975 4 00:41:41 00:09:11
57 369 NAVRÁTIL Jakub AD team 17 M_A 1991 4 00:41:44 00:09:13
58 244 BĚLOHOUBEK Petr Brno 10 M_D 1972 4 00:41:45 00:09:14
59 317 HANÁK Petr 18 M_A 1994 4 00:41:54 00:09:23
60 327 KRÁTKÝ Ivo ----------------------- 11 M_D 1968 4 00:41:56 00:09:25
61 77 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 12 M_D 1970 4 00:41:58 00:09:27
62 263 NESRSTA Michal NesDent 11 M_B 1981 4 00:42:01 00:09:30
63 262 ZADÁK Karel Triexpert team 12 M_B 1978 4 00:42:01 00:09:30
64 91 SVOBODA Marek 10 M_C 1977 4 00:42:08 00:09:37
65 71 PRIPUTEN Radek 19 M_A 1985 4 00:42:12 00:09:41
66 315 FABUŠ Milan Tomky 13 M_D 1972 4 00:42:13 00:09:42
67 345 JAROŠ Marek 20 M_A 1985 4 00:42:15 00:09:44
68 372 POLÁŠEK Vít --- 11 M_C 1976 4 00:42:16 00:09:45
69 30 NAVARA Karel Uherský Ostroh 1 M_H 1950 4 00:42:24 00:09:53
70 357 KUNZ Kamil 13 M_B 1978 4 00:42:26 00:09:55
71 20 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M_H 1951 4 00:42:26 00:09:55
72 67 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_B 1978 4 00:42:29 00:09:58
73 94 STEHLÍK Pavel Individuální 12 M_C 1974 4 00:42:32 00:10:02
74 42 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 3 M_H 1950 4 00:42:39 00:10:08
75 233 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1982 4 00:42:41 00:10:10
76 337 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 14 M_B 1981 4 00:42:47 00:10:16
77 275 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 3 M_G 1957 4 00:42:49 00:10:18
78 293 BARTOŇKOVÁ Nina 4 Ž_A 1990 4 00:43:04 00:10:33
79 373 DYTRT Petr BehejBrno.com 13 M_C 1976 4 00:43:06 00:10:35
80 68 SLOUKA Jiří Blažovice 21 M_A 1983 4 00:43:09 00:10:39
81 356 HÉNKOVÁ Alena AK Drnovice 5 Ž_A 1986 4 00:43:17 00:10:47
82 228 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 6 Ž_A 1988 4 00:43:20 00:10:49
83 29 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1963 4 00:43:22 00:10:51
84 303 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 M_F 1958 4 00:43:30 00:11:00
85 301 CINTULA Juraj Štefanov 15 M_B 1979 4 00:43:31 00:11:00
86 52 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 7 Ž_A 1993 4 00:43:37 00:11:06
87 96 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 22 M_A 1985 4 00:43:37 00:11:07
88 216 HLADKÝ Jiří Orel Židenice 14 M_C 1975 4 00:43:45 00:11:14
89 32 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 3 Ž_B 1979 4 00:43:56 00:11:25
90 227 PAULÍK David 23 M_A 1993 4 00:44:15 00:11:45
91 207 HRABEC Vladimír RSFK 14 M_D 1968 4 00:44:22 00:11:51
92 292 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 5 M_E 1967 4 00:44:22 00:11:51
93 361 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 4 M_F 1959 4 00:44:26 00:11:56
94 236 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 4 M_G 1957 4 00:44:35 00:12:04
95 60 KALOVÁ Jitka SKOL Brno 1 Ž_C 1973 4 00:44:48 00:12:17
96 73 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 15 M_C 1977 4 00:44:50 00:12:19
97 62 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 M_H 1951 4 00:44:59 00:12:28
98 201 PAUS Aleš Orel Hranice 16 M_B 1978 4 00:45:07 00:12:36
99 89 MATOUŠEK Denis 24 M_A 1988 4 00:45:09 00:12:38
100 80 JURČA Jaroslav 5 M_F 1962 4 00:45:11 00:12:40
101 256 HOLER Vlastimil 17 M_B 1981 4 00:45:18 00:12:47
102 240 FRANK Jakub 25 M_A 1985 4 00:45:21 00:12:50
103 238 NOHEL Pavel Romza Klub Blažovice 18 M_B 1978 4 00:45:21 00:12:51
104 232 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 19 M_B 1979 4 00:45:23 00:12:52
105 273 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 5 M_G 1957 4 00:45:24 00:12:53
106 304 JAKUS Jan 20 M_B 1979 4 00:45:28 00:12:57
107 316 HANÁKOVÁ Miroslava 2 Ž_E 1966 4 00:45:32 00:13:01
108 21 PAVELKA Richard newline 21 M_B 1981 4 00:45:34 00:13:03
109 58 MIKA Ivo Orel Obřany 6 M_E 1966 4 00:45:35 00:13:04
110 270 HLAVATÝ Radek vrtulníci Náměšť 7 M_E 1966 4 00:45:40 00:13:09
111 239 LABUDA Tomáš RSFK 22 M_B 1981 4 00:45:49 00:13:18
112 61 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 M_I 1944 4 00:45:52 00:13:22
113 40 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 2 M_I 1942 4 00:46:03 00:13:32
114 219 SKYBA Martin Orel Židenice 6 M_F 1962 4 00:46:04 00:13:34
115 295 BUTOROVÁ Lenka 4 Ž_B 1980 4 00:46:05 00:13:34
116 49 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 Ž_E 1967 4 00:46:10 00:13:39
117 290 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 4 Ž_E 1964 4 00:46:14 00:13:43
118 241 RŮŽIČKA Martin Mikulov 16 M_C 1973 4 00:46:25 00:13:54
119 215 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 6 M_G 1955 4 00:46:29 00:13:58
120 98 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 7 M_G 1957 4 00:46:32 00:14:01
121 367 RYŠAVÝ David Borkovany 26 M_A 1989 4 00:46:34 00:14:03
122 26 RUSÍNOVÁ Monika 2 Ž_C 1977 4 00:46:34 00:14:04
123 320 RAMŠA Aleš Hostěnice 23 M_B 1978 4 00:46:37 00:14:06
124 95 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 2 Ž_D 1970 4 00:46:38 00:14:07
125 331 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 8 M_E 1965 4 00:46:40 00:14:10
126 342 HOUSEREK Tomáš 27 M_A 1985 4 00:46:49 00:14:18
127 265 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 5 M_H 1951 4 00:46:50 00:14:19
128 289 NEPUSTILOVÁ Monika 5 Ž_B 1981 4 00:46:53 00:14:22
129 243 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 15 M_D 1970 4 00:46:56 00:14:25
130 213 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 3 Ž_C 1976 4 00:46:57 00:14:26
131 34 KUBÍČEK Pavel Relax Dobré Pole - Orel Žďár n. Sázavou 8 M_G 1953 4 00:47:01 00:14:31
132 254 BITTNER Josef 16 M_D 1970 4 00:47:08 00:14:37
133 205 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 4 Ž_C 1977 4 00:47:14 00:14:43
134 74 MATULOVÁ Martina Brno 3 Ž_D 1972 4 00:47:15 00:14:44
135 203 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 17 M_C 1974 4 00:47:20 00:14:49
136 336 BUTALA Tomáš 24 M_B 1980 4 00:47:21 00:14:50
137 56 MIKUŠ Miroslav Radošovce 6 M_H 1951 4 00:47:25 00:14:54
138 296 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 7 M_F 1961 4 00:47:30 00:14:59
139 221 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Orel Židenice 1 Ž_G 1956 4 00:47:37 00:15:06
140 374 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 7 M_H 1952 4 00:47:41 00:15:11
141 87 RAFFAY Ivan 9 M_E 1966 4 00:47:45 00:15:15
142 358 LORENC Antonín Bertík Blansko 10 M_E 1964 4 00:47:54 00:15:23
143 88 VLASÁK Ota Šmeral Brno 17 M_D 1968 4 00:47:57 00:15:26
144 308 UHEREK Miloslav Bzenec 18 M_D 1972 4 00:47:58 00:15:27
145 230 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice - Orel Kuřim 25 M_B 1982 4 00:48:01 00:15:30
146 43 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 11 M_E 1966 4 00:48:03 00:15:32
147 328 SZALVA Jiří Koválov 12 M_E 1967 4 00:48:19 00:15:48
148 86 RAFFAYOVÁ Světlana 5 Ž_E 1967 4 00:48:20 00:15:49
149 305 PÁRAL Tomáš WILlJEMSE 28 M_A 1984 4 00:48:24 00:15:53
150 362 KLINKOVSKÝ Ciril Slavkov u Brna 19 M_D 1969 4 00:48:30 00:15:59
151 297 DVOŘÁK Martin Extra Brno 29 M_A 1988 4 00:48:30 00:16:00
152 272 KUDLÁČOVÁ Ivana Radošovce 6 Ž_B 1978 4 00:48:34 00:16:03
153 206 SVOBODOVÁ Martina RSFK - Orel Obřany 5 Ž_C 1975 4 00:48:36 00:16:05
154 97 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 Ž_G 1955 4 00:48:37 00:16:06
155 63 SOBOTKA Martin 18 M_C 1976 4 00:48:37 00:16:07
156 18 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 20 M_D 1972 4 00:48:49 00:16:19
157 326 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 8 Ž_A 1988 4 00:48:50 00:16:19
158 13 ČECH Ladislav Individuální 19 M_C 1973 4 00:49:08 00:16:37
159 222 KREIGLOVÁ Jitka Orel Židenice 6 Ž_C 1975 4 00:49:08 00:16:37
160 353 ČERVINKA Martin 30 M_A 1983 4 00:49:14 00:16:43
161 314 FABRIK Miroslav 8 M_F 1959 4 00:49:26 00:16:56
162 312 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 6 Ž_E 1963 4 00:49:32 00:17:01
163 249 GROLICH Jan TJ Sokol Velatice 31 M_A 1984 4 00:49:39 00:17:09
164 57 SVOBODA Jan Garko Brno 9 M_F 1961 4 00:49:53 00:17:23
165 259 FILIP Jiří 32 M_A 1988 4 00:49:56 00:17:25
166 364 JAITNER Jakub 33 M_A 1986 4 00:49:57 00:17:26
167 246 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 10 M_F 1958 4 00:50:04 00:17:33
168 347 VLASÁK Jakub 34 M_A 1992 4 00:50:10 00:17:39
169 348 VLASÁK Pavel SK Blažovice 35 M_A 1989 4 00:50:10 00:17:39
170 27 JÍLEK Radim --- 21 M_D 1971 4 00:50:13 00:17:42
171 339 POLÁŠKOVÁ Martina Blansko 7 Ž_C 1973 4 00:50:21 00:17:50
172 355 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 20 M_C 1975 4 00:50:26 00:17:55
173 211 VALTR Luboš Romza Klub Blažovice 21 M_C 1977 4 00:50:33 00:18:02
174 234 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 9 M_G 1955 4 00:50:33 00:18:02
175 354 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 9 Ž_A 1984 4 00:50:40 00:18:09
176 252 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 7 Ž_B 1978 4 00:50:48 00:18:17
177 313 BOSÁK Daniel 26 M_B 1978 4 00:50:48 00:18:17
178 264 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 3 M_I 1946 4 00:50:53 00:18:22
179 212 VLASÁK Bohdan SK Blažovice 11 M_F 1961 4 00:51:03 00:18:33
180 343 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 10 M_G 1953 4 00:51:17 00:18:46
181 24 KUNC Josef Orel Vyškov 12 M_F 1960 4 00:51:22 00:18:51
182 253 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 8 Ž_B 1979 4 00:51:24 00:18:53
183 250 SMRČKOVÁ Jana BehejBrno.com 7 Ž_E 1964 4 00:51:27 00:18:56
184 269 SCHWARZ Daniel 22 M_C 1977 4 00:51:31 00:19:00
185 231 JANÁČEK Petr Podolí 27 M_B 1980 4 00:51:32 00:19:01
186 92 PELC Vít OZZY Brno 13 M_E 1967 4 00:51:39 00:19:08
187 44 KARAS Karel BK Hodonín 4 M_I 1945 4 00:51:39 00:19:09
188 31 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 8 Ž_C 1976 4 00:51:56 00:19:26
189 307 VODIČKA Radek 22 M_D 1969 4 00:51:57 00:19:27
190 310 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 13 M_F 1961 4 00:52:04 00:19:33
191 323 PIVEC Jan Hal 3000 28 M_B 1981 4 00:52:11 00:19:41
192 76 MATULA Jaroslav Brno 23 M_D 1970 4 00:52:16 00:19:45
193 324 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 11 M_G 1954 4 00:52:20 00:19:49
194 41 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 14 M_F 1961 4 00:52:23 00:19:52
195 344 ONDROUŠEK David Blansko 36 M_A 1994 4 00:52:38 00:20:07
196 276 MARYŠLEROVÁ Monika RSFK - Orel Obřany 9 Ž_C 1974 4 00:52:40 00:20:09
197 75 VOLAVÝ Vladimír Fit online 12 M_G 1955 4 00:52:47 00:20:16
198 204 MÁLKOVÁ Anna Orel Vyškov 8 Ž_E 1963 4 00:52:58 00:20:27
199 59 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 9 Ž_E 1965 4 00:53:04 00:20:34
200 330 JEŽ Martin 23 M_C 1973 4 00:53:13 00:20:42
201 283 KRIST Ondřej Kyjov 1 Jun 2001 4 00:53:21 00:20:50
202 319 KRAISOVÁ Šárka Orel Vyškov 10 Ž_C 1976 4 00:53:22 00:20:51
203 291 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 9 Ž_B 1979 4 00:53:25 00:20:55
204 352 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 11 Ž_C 1977 4 00:53:34 00:21:03
205 229 BŮBELA Vojtěch Slavkov u Brna 2 Jun 2000 4 00:53:46 00:21:16
206 208 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 12 Ž_C 1973 4 00:54:01 00:21:31
207 69 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 13 Ž_C 1977 4 00:54:15 00:21:44
208 257 KROUPA Jiří newline 15 M_F 1959 4 00:54:24 00:21:53
209 318 PRÁŠEK Jiří Blažovice 24 M_C 1974 4 00:54:31 00:22:01
210 65 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 10 Ž_A 1989 4 00:54:42 00:22:12
211 226 CHARVÁT Lukáš 25 M_C 1976 4 00:54:45 00:22:14
212 210 KALÁB Alois Orel Blažovice 8 M_H 1949 4 00:54:57 00:22:26
213 268 KUBENKOVÁ Zuzana 10 Ž_B 1979 4 00:54:57 00:22:26
214 299 UBROVÁ Veronika 11 Ž_B 1978 4 00:55:06 00:22:36
215 281 DANĚK Václav Romza Klub 26 M_C 1974 4 00:55:12 00:22:41
216 340 CIESAROVÁ Denisa Slavkov u Brna 11 Ž_A 1989 4 00:55:25 00:22:54
217 84 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_F 1960 4 00:55:35 00:23:04
218 321 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 16 M_F 1958 4 00:55:38 00:23:07
219 242 FICHTOVÁ Iva RSFK 12 Ž_A 1988 4 00:55:57 00:23:27
220 375 KOTARSKÁ Karolina 13 Ž_A 1985 4 00:55:58 00:23:27
221 271 DUDOVÁ Silvie 12 Ž_B 1979 4 00:56:04 00:23:33
222 217 HLADKÁ Klára Orel Židenice 13 Ž_B 1978 4 00:56:10 00:23:39
223 341 PLUNDRÁK David 37 M_A 1988 4 00:56:11 00:23:40
224 248 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 1 Ž_H 1950 4 00:56:15 00:23:44
225 267 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 14 Ž_B 1978 4 00:56:27 00:23:56
226 298 POLÁČKOVÁ Barbora Brno 14 Ž_C 1973 4 00:56:31 00:24:00
227 332 RAŠNER Tomáš 24 M_D 1969 4 00:56:38 00:24:07
228 237 KRUPOVÁ Kateřina Brno 14 Ž_A 1985 4 00:56:42 00:24:11
229 277 FORETNÍK František Krumvíř 9 M_H 1951 4 00:56:44 00:24:13
230 45 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 13 M_G 1954 4 00:57:00 00:24:29
231 247 HÉGROVÁ Ivona Hostěrádky - Rešov 4 Ž_D 1969 4 00:57:04 00:24:34
232 85 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 10 M_H 1949 4 00:57:06 00:24:35
233 46 MAIXNER Václav Orel Čebín 5 M_I 1941 4 00:57:08 00:24:37
234 223 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 14 M_G 1956 4 00:57:19 00:24:48
235 266 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 2 Ž_F 1959 4 00:57:48 00:25:17
236 334 BUBENÍK Jiří Orel Vyškov 6 M_I 1944 4 00:57:57 00:25:26
237 50 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 11 M_H 1952 4 00:58:03 00:25:32
238 93 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 15 Ž_C 1975 4 00:58:11 00:25:40
239 370 KREJČÍŘ Jan HC SExy bombonky 29 M_B 1980 4 00:58:34 00:26:03
240 284 KRISTOVÁ Andrea Kyjov 16 Ž_C 1973 4 00:58:35 00:26:05
241 82 FABRIKOVÁ Blanka 3 Ž_F 1960 4 00:58:44 00:26:14
242 79 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 1 Ž_I 1946 4 00:58:48 00:26:17
243 100 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 5 Ž_D 1970 4 00:59:54 00:27:23
244 99 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 6 Ž_D 1972 4 01:00:46 00:28:15
245 346 DOSEDILOVÁ Lenka 15 Ž_A 1991 4 01:00:52 00:28:22
246 218 HOLÝ Josef Orel Židenice 7 M_I 1941 4 01:01:03 00:28:32
247 16 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 8 M_I 1937 4 01:01:59 00:29:28
248 350 HRADSKÁ Eva 17 Ž_C 1977 4 01:02:50 00:30:19
249 245 HAJOSSY Miroslav Koválov 9 M_I 1946 4 01:03:22 00:30:51
250 322 JUROŠKOVÁ Miluše Orel - Židenice 4 Ž_F 1958 4 01:03:28 00:30:57
251 261 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 12 M_H 1948 4 01:04:29 00:31:59
252 351 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 18 Ž_C 1976 4 01:05:43 00:33:12
253 311 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 17 M_F 1960 4 01:06:13 00:33:42
254 274 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 3 Ž_G 1953 4 01:06:40 00:34:09
255 258 KROUPOVÁ Pavla Brno 10 Ž_E 1965 4 01:22:31 00:50:00
256 48 HRUBÝ Milan Blansko 10 M_I 1938 4 01:24:15 00:51:44

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 55 ZEMÁNKOVÁ Eva Ž_A 1991
DNF 300 HŘEBAČKA Antonín Hodonín M_E 1964
DNF 335 KNĚŽÍNEK Vít Babiččina běžecká buňka M_A 1991

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.