Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km

Datum pořádání od 02.06.2019 08:30 do 02.06.2019 15:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)13,30
Počet kol1
Počet závodníků159
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 132 KUČERA Martin ELEVENRUNTEAM - VSK Univerzita Brno 1 M 1980 1 00:46:57
2 292 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 2 M 1984 1 00:48:50 00:01:53
3 249 BUČEK Petr Těmice 3 M 1994 1 00:49:33 00:02:36
4 38 TOMČAL Dušan Lipov 1 MV1 1973 1 00:49:42 00:02:44
5 245 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 MV1 1977 1 00:49:51 00:02:54
6 13 SUK Ladislav VSK UNI BRNO 4 M 1983 1 00:50:14 00:03:17
7 46 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 5 M 1985 1 00:52:09 00:05:11
8 140 MASARYK Pavol ZFT Dojč 6 M 1980 1 00:53:06 00:06:09
9 265 FOUSEK Jan MK Seikl Ostrava 7 M 1991 1 00:53:25 00:06:27
10 133 BARÁK Roman Mizuno Sana team Brno 3 MV1 1973 1 00:54:09 00:07:11
11 2 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 8 M 1984 1 00:54:51 00:07:53
12 240 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 ŽV1 1983 1 00:54:51 00:07:54
13 42 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 MV2 1960 1 00:55:05 00:08:08
14 14 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno - FESTRA Brno 1 Ž 1993 1 00:55:11 00:08:14
15 16 VENCBAUER Pavel 4 MV1 1978 1 00:55:31 00:08:34
16 9 KOMÁREK Roman Schaeffler Skalica 5 MV1 1977 1 00:56:08 00:09:11
17 11 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 1 MV3 1959 1 00:56:49 00:09:52
18 59 RYBA Lukáš BB Cyklosport 6 MV1 1979 1 00:56:52 00:09:55
19 15 BŘEZINA Aleš newline 2 MV2 1962 1 00:56:54 00:09:56
20 32 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 7 MV1 1979 1 00:57:44 00:10:47
21 237 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 3 MV2 1967 1 00:57:48 00:10:50
22 22 MIKULA Miroslav Radošovce 2 MV3 1957 1 00:57:49 00:10:51
23 1 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV2 1970 1 00:57:50 00:10:53
24 34 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 3 MV3 1950 1 00:57:53 00:10:56
25 19 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 8 MV1 1971 1 00:57:57 00:11:00
26 264 STANĚK Petr AK Kroměříž 9 MV1 1974 1 00:58:08 00:11:11
27 56 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 9 M 1982 1 00:58:18 00:11:21
28 262 NEUMANN Martin Strážnice 10 M 1986 1 00:58:30 00:11:32
29 106 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 11 M 1981 1 00:58:38 00:11:41
30 4 GIEBL Radek Tišnov 10 MV1 1975 1 00:59:00 00:12:02
31 131 KALÁB David Blažovice 12 M 1987 1 00:59:08 00:12:10
32 58 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 2 ŽV1 1980 1 00:59:22 00:12:24
33 130 POLACHOVÁ Vendula Křižanovice 2 Ž 2000 1 00:59:40 00:12:43
34 24 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 MV3 1958 1 01:00:13 00:13:16
35 250 NOVOTNÝ Jiří fraenkische 11 MV1 1976 1 01:00:23 00:13:26
36 60 FORAL Roman Brno 4 MV2 1967 1 01:00:37 00:13:39
37 138 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 5 MV2 1963 1 01:00:41 00:13:44
38 135 HYRÁNEK Vladimír Kúty 12 MV1 1979 1 01:00:59 00:14:02
39 12 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica / Myjava 6 MV2 1963 1 01:01:01 00:14:04
40 3 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 7 MV2 1968 1 01:01:04 00:14:07
41 8 NAVARA Karel Uherský Ostroh 5 MV3 1950 1 01:01:11 00:14:14
42 105 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 3 ŽV1 1983 1 01:01:36 00:14:38
43 21 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 6 MV3 1957 1 01:01:37 00:14:39
44 239 KUCHAŘ Jan Vojnice 13 MV1 1976 1 01:01:45 00:14:47
45 129 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 14 MV1 1973 1 01:02:04 00:15:07
46 48 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1986 1 01:02:20 00:15:23
47 246 BARTOŇKOVÁ Nina AK Drnovice 4 Ž 1990 1 01:02:46 00:15:48
48 147 TRUISSARD Mária AK junior Holic 5 Ž 1987 1 01:03:03 00:16:05
49 137 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 15 MV1 1974 1 01:03:04 00:16:07
50 104 KŘIVÁNEK Radovan 13 M 1989 1 01:03:34 00:16:37
51 291 BÚZEK Jan Borský Mikuláš 16 MV1 1973 1 01:03:37 00:16:40
52 57 SLOUKA Jiří Blažovice 14 M 1983 1 01:03:45 00:16:48
53 126 GARŠIC Tomáš Hodonín 15 M 1985 1 01:03:47 00:16:49
54 27 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 7 MV3 1954 1 01:04:08 00:17:10
55 43 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV1 1982 1 01:04:47 00:17:50
56 5 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 17 MV1 1979 1 01:04:48 00:17:51
57 271 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 8 MV3 1957 1 01:04:55 00:17:57
58 122 MASAŘ Marek Masakrs brothers 16 M 1992 1 01:04:58 00:18:01
59 261 SZALVA Jiří Koválov 8 MV2 1967 1 01:05:06 00:18:09
60 125 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 MV4 1949 1 01:05:11 00:18:13
61 10 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 9 MV3 1951 1 01:05:33 00:18:35
62 110 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 9 MV2 1968 1 01:05:39 00:18:41
63 39 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 6 Ž 1989 1 01:05:54 00:18:56
64 30 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 ŽV3 1964 1 01:06:03 00:19:05
65 149 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 1 01:06:47 00:19:49
66 259 LÉTAL Luboš SRTG Břeclav 17 M 1990 1 01:06:56 00:19:58
67 241 MATULOVÁ Martina Brno 3 ŽV2 1972 1 01:07:12 00:20:15
68 244 VRÁNEK David 18 MV1 1978 1 01:07:38 00:20:41
69 18 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 18 M 1985 1 01:08:07 00:21:10
70 23 MIKUŠ Miroslav Radošovce 10 MV3 1951 1 01:08:14 00:21:17
71 114 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica 2 ŽV3 1963 1 01:08:47 00:21:49
72 121 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 11 MV3 1951 1 01:08:52 00:21:55
73 26 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 12 MV3 1957 1 01:08:59 00:22:02
74 282 ULLEROVÁ Mária Studienka 4 ŽV2 1974 1 01:09:02 00:22:04
75 284 DVOŘÁK David 19 MV1 1976 1 01:09:05 00:22:08
76 6 MAREK Jaromír 10 MV2 1964 1 01:09:12 00:22:14
77 269 MOŘICKÝ Lukáš Nesovice 19 M 1983 1 01:09:15 00:22:18
78 257 MLČÁKOVÁ Hana Strážnice 5 ŽV1 1981 1 01:09:33 00:22:35
79 44 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 11 MV2 1964 1 01:09:46 00:22:49
80 272 KOCÁK Marek T-boys 20 M 1991 1 01:10:43 00:23:46
81 36 FABRIK Miroslav Brno Bystrc 13 MV3 1959 1 01:10:56 00:23:59
82 274 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 20 MV1 1974 1 01:11:12 00:24:14
83 150 HLAVATÝ Radek Brno 12 MV2 1966 1 01:11:14 00:24:17
84 263 JUROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 6 ŽV1 1981 1 01:11:16 00:24:19
85 270 KELLNER Ondřej Slavkov u Brna 21 M 1983 1 01:11:25 00:24:28
86 279 TYLEČEK Pavel Jundrováci 21 MV1 1973 1 01:11:52 00:24:55
87 260 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 7 ŽV1 1984 1 01:12:05 00:25:08
88 251 HERCEG Adam Záhorácký Frišký tým Senica 22 M 1981 1 01:12:19 00:25:22
89 41 HABA Milan AC Malacky 22 MV1 1970 1 01:12:20 00:25:22
90 280 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 8 ŽV1 1983 1 01:12:27 00:25:29
91 49 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1991 1 01:12:30 00:25:33
92 123 MASAŘ Šimon Masakrs brothers 23 M 1993 1 01:12:30 00:25:33
93 108 TIHELKOVÁ Jana 9 ŽV1 1983 1 01:13:45 00:26:48
94 101 KADLEC Tomáš Šaratice 24 M 1984 1 01:14:14 00:27:16
95 266 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 8 Ž 1988 1 01:14:19 00:27:21
96 128 FABUŠ Milan Tomky 23 MV1 1972 1 01:14:21 00:27:23
97 52 KUČEROVÁ Jana Rohatec 5 ŽV2 1971 1 01:14:21 00:27:24
98 243 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 10 ŽV1 1977 1 01:14:22 00:27:24
99 289 ŘEZÁČ Jaroslav 25 M 1986 1 01:14:33 00:27:36
100 276 KOCÁKOVÁ Monika Gbelskí strýci 9 Ž 1990 1 01:15:01 00:28:04
101 256 KRIST Ondřej Rohatec 26 M 2001 1 01:15:07 00:28:10
102 268 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 27 M 1990 1 01:15:15 00:28:18
103 127 GOTTWALD Václav Křížanovice 14 MV3 1955 1 01:15:38 00:28:41
104 283 ULLER Miroslav CK Studienka 24 MV1 1978 1 01:15:43 00:28:46
105 109 MARKOVÁ Alice 6 ŽV2 1970 1 01:15:44 00:28:47
106 50 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 2 MV4 1949 1 01:16:04 00:29:07
107 267 PROFOUS Petr Kanoistika O.N.V 15 MV3 1958 1 01:16:05 00:29:08
108 117 PIVEC Jan Hal 3000 28 M 1981 1 01:16:25 00:29:28
109 62 SOBOTKA Martin 25 MV1 1976 1 01:16:41 00:29:44
110 54 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 16 MV3 1958 1 01:16:46 00:29:48
111 61 PELLOVÁ Gabriela 11 ŽV1 1979 1 01:16:51 00:29:53
112 235 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 17 MV3 1953 1 01:17:12 00:30:14
113 31 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 3 MV4 1948 1 01:17:37 00:30:40
114 116 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 7 ŽV2 1969 1 01:17:55 00:30:57
115 55 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 8 ŽV2 1970 1 01:18:03 00:31:05
116 40 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 9 ŽV2 1966 1 01:18:36 00:31:38
117 242 MATULA Jaroslav Brno 26 MV1 1970 1 01:18:36 00:31:39
118 145 GLÖCKL Jan Spartan Race Training Group Podluží 29 M 1992 1 01:18:58 00:32:00
119 124 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 4 MV4 1946 1 01:19:12 00:32:15
120 142 LUKOVSKÁ Blanka SRTG Podluží 12 ŽV1 1978 1 01:19:36 00:32:39
121 113 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 18 MV3 1955 1 01:19:47 00:32:50
122 25 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 13 ŽV1 1977 1 01:19:49 00:32:52
123 107 IVAN Jaroslav Karlín 13 MV2 1960 1 01:19:55 00:32:58
124 287 KUBÍČKOVÁ Jana Újezd u Brna 10 Ž 1987 1 01:20:03 00:33:05
125 278 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 3 ŽV3 1963 1 01:20:05 00:33:08
126 273 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 10 ŽV2 1965 1 01:20:23 00:33:25
127 103 ŠTECOVÁ Kristýna 11 Ž 1997 1 01:20:27 00:33:29
128 253 MIKA Ivo Orel Obřany 14 MV2 1966 1 01:20:28 00:33:31
129 53 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 14 ŽV1 1979 1 01:22:10 00:35:13
130 275 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 15 ŽV1 1982 1 01:22:17 00:35:19
131 120 HRABSKÁ Eva Zbýšov 16 ŽV1 1977 1 01:22:18 00:35:21
132 252 ŠTĚTINA Jan Schaeffler Skalica 27 MV1 1971 1 01:23:06 00:36:08
133 63 HANČÍK Radovan 28 MV1 1974 1 01:24:29 00:37:32
134 148 KUBÍNKOVÁ Kamila SpSb-Vévoda 12 Ž 1992 1 01:24:54 00:37:56
135 37 FABRIKOVÁ Blanka 4 ŽV3 1960 1 01:25:33 00:38:36
136 247 KUBENKOVÁ Zuzana 13 Ž 1979 1 01:26:01 00:39:04
137 286 SILNICA Marek Šaratice 30 M 1981 1 01:26:23 00:39:26
138 141 FORETNÍK František Krumvíř 19 MV3 1951 1 01:26:27 00:39:29
139 119 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 17 ŽV1 1976 1 01:27:22 00:40:24
140 33 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 15 MV2 1966 1 01:27:38 00:40:40
141 290 ZSIGMONDOVÁ Pavlína 11 ŽV2 1967 1 01:28:43 00:41:45
142 258 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 31 M 1991 1 01:28:47 00:41:50
143 248 VONDROVÁ Olga 5 ŽV3 1962 1 01:28:53 00:41:56
144 139 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 16 MV2 1961 1 01:30:18 00:43:20
145 254 LUKOVSKÁ Andrea Rohatec 12 ŽV2 1973 1 01:30:44 00:43:46
146 236 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 6 ŽV3 1959 1 01:31:16 00:44:19
147 134 KULICHOVÁ Dagmar Hostěrádky-Rešov 13 ŽV2 1969 1 01:33:32 00:46:34
148 20 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 5 MV4 1937 1 01:36:33 00:49:35
149 238 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 7 ŽV3 1963 1 01:39:55 00:52:57
150 277 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 32 M 1982 1 01:39:56 00:52:58
151 28 FILÍPKOVÁ Šárka SRTG Podluží 14 Ž 1999 1 01:40:25 00:53:28
152 102 KADLECOVÁ Klára Spartan Šaratice 15 Ž 1989 1 01:41:13 00:54:16
153 111 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 20 MV3 1953 1 01:43:26 00:56:28
154 7 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 6 MV4 1941 1 01:45:42 00:58:45
155 146 HLADKÁ Ivana Cykloklub Morava 14 ŽV2 1969 1 01:46:21 00:59:24
156 35 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 21 MV3 1954 1 01:47:31 01:00:33
157 281 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 17 MV2 1960 1 01:49:31 01:02:33
158 136 KROŠLÁKOVÁ Naděžda Zbýšov 18 ŽV1 1984 1 01:50:17 01:03:20
159 45 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 8 ŽV3 1964 1 02:01:33 01:14:36

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.