Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BT 2015 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 18.04.2015 08:00 do 18.04.2015 16:00
Hlavní rozhodčíKoplík Antonín
Technický delegátBělohoubek Petr
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků250
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 250 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 1 M 1981 2 00:31:27
2 303 HRDINA Pavel AK Perná 2 M 1988 2 00:31:38 00:00:11
3 306 MAHOVSKÝ František AC Moravská Slavia Brno 3 M 1983 2 00:31:55 00:00:27
4 268 TROTSIUK Volodymyr PSK Olymp Praha 4 M 1988 2 00:32:43 00:01:15
5 278 KÁKONA David AK Hodonín 5 M 1996 2 00:32:51 00:01:23
6 54 STEINER Tomáš VSK UNI Brno / AK Drnovice 6 M 1986 2 00:32:56 00:01:28
7 273 GAJDUŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 7 M 1991 2 00:33:25 00:01:57
8 222 ČIVRNÝ Jiří ELEVEN Run Team 8 M 1980 2 00:33:30 00:02:02
9 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 1 M40 1970 2 00:33:44 00:02:17
10 45 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 2 M40 1973 2 00:33:59 00:02:31
11 281 TOMČAL Dušan Lipov 3 M40 1973 2 00:34:57 00:03:29
12 305 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 9 M 1977 2 00:35:07 00:03:39
13 246 PORTAŠIK Martin ASK grafobal Skalica 10 M 1983 2 00:36:00 00:04:32
14 229 MORAVEC Jiří ISCAREX Česká Třebová 11 M 1996 2 00:36:11 00:04:44
15 63 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 12 M 1981 2 00:36:17 00:04:49
16 359 TOKÁR Michal Šušky - Hrušky 13 M 1982 2 00:36:23 00:04:55
17 275 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 14 M 1993 2 00:36:36 00:05:08
18 69 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 M40 1968 2 00:36:44 00:05:16
19 221 KADLEC Petr Milotice 1 M50 1965 2 00:36:48 00:05:21
20 324 KLIMEŠ Jakub AK Hodonín 15 M 1996 2 00:37:01 00:05:34
21 356 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 M50 1960 2 00:37:02 00:05:34
22 81 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 5 M40 1967 2 00:37:05 00:05:37
23 239 FIALA Dan Týnec 16 M 1997 2 00:37:08 00:05:40
24 270 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 3 M50 1965 2 00:37:19 00:05:51
25 267 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 6 M40 1968 2 00:37:22 00:05:54
26 49 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 17 M 1983 2 00:37:30 00:06:02
27 17 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 7 M40 1975 2 00:37:37 00:06:09
28 109 ZÁHONČÍK David Jako Borský Mikuláš 18 M 1990 2 00:37:40 00:06:12
29 284 TOKAR Pavol Šušky - Hrušky 19 M 1981 2 00:37:42 00:06:14
30 307 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 4 M50 1965 2 00:37:44 00:06:16
31 282 FIALA Andrej Týnec 20 M 1998 2 00:37:44 00:06:16
32 47 VEVERKA Josef AC Čejkovice 5 M50 1958 2 00:38:03 00:06:35
33 245 PORTÁŠIK Peter ASK grafobal Skalica 6 M50 1963 2 00:38:12 00:06:44
34 220 KORVAS Josef AK Hodonín 7 M50 1964 2 00:38:13 00:06:46
35 60 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 21 M 1982 2 00:38:14 00:06:47
36 84 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž 1983 2 00:38:15 00:06:47
37 15 KAŇA Miroslav Mikulčice 8 M40 1968 2 00:38:19 00:06:51
38 242 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 9 M40 1975 2 00:38:26 00:06:58
39 48 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 8 M50 1959 2 00:38:28 00:07:00
40 249 HRABAL Tomáš 22 M 1985 2 00:38:32 00:07:04
41 304 VÉVODOVÁ Martina AK Perná 2 Ž 1990 2 00:38:35 00:07:07
42 364 JURČÍK Josef Skalica 23 M 1977 2 00:38:40 00:07:12
43 279 ZÁDRAPOVÁ Karolína AK Drnovice 3 Ž 1996 2 00:38:41 00:07:13
44 290 KYNICKÝ Radek Velké Pavlovice 10 M40 1972 2 00:38:53 00:07:25
45 41 MITOŠINKA Jan 11 M40 1975 2 00:38:58 00:07:30
46 36 JURČA Jaroslav :-) 9 M50 1962 2 00:38:59 00:07:32
47 95 FLORIÁN Radim Brno 12 M40 1970 2 00:39:01 00:07:33
48 40 JUŘICA Pavel Ostrava 24 M 1979 2 00:39:02 00:07:35
49 114 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 13 M40 1971 2 00:39:16 00:07:48
50 89 NEMČEK Stanislav Jablonica 14 M40 1970 2 00:39:22 00:07:55
51 62 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 15 M40 1971 2 00:39:29 00:08:01
52 103 HOCHMAN Zdeněk SK ICA 25 M 1985 2 00:39:32 00:08:05
53 59 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 16 M40 1974 2 00:39:34 00:08:07
54 92 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 17 M40 1975 2 00:39:35 00:08:08
55 106 HALAS Petr (ČR) AK Drnovice 18 M40 1973 2 00:39:36 00:08:09
56 299 TRNKA Roman INA Skalica 19 M40 1972 2 00:39:46 00:08:18
57 255 KUBÍČEK Jaroslav Záhorácký Frišký tým 26 M 1977 2 00:39:57 00:08:29
58 107 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 27 M 1996 2 00:40:00 00:08:32
59 65 MIKULA Miroslav Radošovce 10 M50 1957 2 00:40:05 00:08:37
60 123 VEJROSTOVÁ Hana Lukovany 4 Ž 1983 2 00:40:09 00:08:41
61 119 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 1 M60 1954 2 00:40:11 00:08:44
62 128 URBÁNEK Ivan Břeclav 28 M 1984 2 00:40:15 00:08:47
63 256 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M65 1950 2 00:40:18 00:08:50
64 318 HERCEG Adam Časta 29 M 1981 2 00:40:26 00:08:58
65 34 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 11 M50 1962 2 00:40:33 00:09:05
66 122 HYRÁNEK Vladimír Kuty 30 M 1979 2 00:40:34 00:09:06
67 29 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 20 M40 1973 2 00:40:38 00:09:11
68 309 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 12 M50 1963 2 00:40:43 00:09:16
69 366 HRBÁČEK Karel Útěchov 21 M40 1968 2 00:40:49 00:09:22
70 31 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 22 M40 1968 2 00:40:53 00:09:26
71 90 MEDLEN Marian Sekov Senica 13 M50 1960 2 00:40:55 00:09:27
72 132 VESELÝ Pavel Tvrdonice 23 M40 1975 2 00:41:01 00:09:34
73 43 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 2 M60 1955 2 00:41:03 00:09:35
74 56 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 31 M 1977 2 00:41:07 00:09:39
75 258 POKLUDA Ondřej Zlín 24 M40 1969 2 00:41:08 00:09:40
76 223 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 25 M40 1971 2 00:41:08 00:09:40
77 347 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 Ž45 1967 2 00:41:13 00:09:45
78 230 SCHERRER Jaroslav Moravské Budějovice 14 M50 1960 2 00:41:18 00:09:50
79 308 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 26 M40 1969 2 00:41:24 00:09:57
80 32 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 2 Ž45 1970 2 00:41:29 00:10:02
81 259 HRADIL Stanislav Běžěcký klub Hodonín 15 M50 1958 2 00:41:30 00:10:02
82 52 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 2 M65 1950 2 00:41:32 00:10:04
83 46 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 3 M60 1951 2 00:41:33 00:10:06
84 55 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M65 1950 2 00:41:37 00:10:09
85 339 LING Milan Břeclav 27 M40 1968 2 00:41:39 00:10:11
86 98 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 1 Ž35 1975 2 00:41:41 00:10:13
87 124 KUPKA Pavel Lukovany 28 M40 1975 2 00:41:50 00:10:22
88 20 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 32 M 1977 2 00:41:51 00:10:23
89 362 TOMEČEK Jiří 33 M 1983 2 00:42:13 00:10:45
90 274 GAJDŮŠEK Miloslav Fryšták 29 M40 1968 2 00:42:23 00:10:55
91 322 MĚSÍČEK Jakub DRUŽBA Sobolky 34 M 1990 2 00:42:25 00:10:57
92 262 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 16 M50 1957 2 00:42:29 00:11:02
93 127 VOTÍPKA Jiří HR 30 M40 1974 2 00:42:40 00:11:12
94 271 ŠANDA Zbyněk Zběsilost v nohách 31 M40 1972 2 00:42:42 00:11:15
95 311 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 4 M65 1948 2 00:42:47 00:11:19
96 280 REICH Libor RSC Zlín 35 M 1979 2 00:42:55 00:11:27
97 334 VÍTR Tomáš AK Junior Holič 36 M 1983 2 00:42:56 00:11:28
98 78 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 37 M 1995 2 00:42:57 00:11:30
99 253 KUHN Lukáš Kluci z Brd 38 M 1988 2 00:42:58 00:11:30
100 337 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 32 M40 1966 2 00:43:08 00:11:40
101 134 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 33 M40 1971 2 00:43:15 00:11:47
102 30 KUSYOVÁ Veronika 5 Ž 1987 2 00:43:21 00:11:53
103 130 BŘEZINA Aleš newline 17 M50 1962 2 00:43:22 00:11:55
104 326 HANÁKOVÁ Miroslava Sokol Bučovice 3 Ž45 1966 2 00:43:24 00:11:57
105 105 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 34 M40 1974 2 00:43:26 00:11:58
106 276 CHRENKA Josef AŠK Grafobal Skalica 18 M50 1957 2 00:43:26 00:11:59
107 244 MACHAČ Milan Břeclav 19 M50 1965 2 00:43:28 00:12:00
108 115 SLOUKA Jiří Blažovice 39 M 1983 2 00:43:31 00:12:03
109 111 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 20 M50 1964 2 00:43:33 00:12:05
110 293 MIKULECKÝ Robert Záhorácký Frišký tým 40 M 1976 2 00:43:40 00:12:12
111 68 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 21 M50 1957 2 00:43:42 00:12:14
112 317 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 4 M60 1953 2 00:43:51 00:12:23
113 108 GRUFÍK Jaroslav 35 M40 1972 2 00:43:58 00:12:31
114 294 TRŽILOVÁ Iva TJ Maratonstav Úpice 6 Ž 1986 2 00:44:00 00:12:32
115 235 WILLMANN Jiří Mikulčice 41 M 1987 2 00:44:03 00:12:35
116 19 KADLECOVÁ Jana_X AK Hodonín 2 Ž35 1977 2 00:44:05 00:12:37
117 37 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 4 Ž45 1969 2 00:44:07 00:12:39
118 121 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 42 M 1985 2 00:44:11 00:12:43
119 82 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 5 M65 1950 2 00:44:14 00:12:47
120 351 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 22 M50 1957 2 00:44:16 00:12:49
121 93 FABRIK Miroslav newline 23 M50 1959 2 00:44:25 00:12:57
122 236 FOLTÝNEK Lukáš Herbert swing 43 M 1980 2 00:44:28 00:13:00
123 292 JARÁBEK Jan Záhorácký Frišký tým 44 M 1976 2 00:44:29 00:13:01
124 113 HLAVATÁ Alexandra Brno 5 Ž45 1967 2 00:44:31 00:13:03
125 344 NAVRÁTIL Lubomír Luhačovice 45 M 1981 2 00:44:33 00:13:05
126 330 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 7 Ž 1989 2 00:44:39 00:13:11
127 346 STRÁNÍK Aleš Blansko 6 M65 1950 2 00:44:40 00:13:12
128 64 HYNŠTOVÁ Marie (ČR) AK Drnovice 6 Ž45 1957 2 00:44:42 00:13:15
129 286 BÁBÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 24 M50 1963 2 00:44:44 00:13:16
130 66 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M60 1951 2 00:44:47 00:13:19
131 300 MICHNA Miroslav K2 Fitness 46 M 1978 2 00:44:51 00:13:23
132 73 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 7 Ž45 1964 2 00:44:57 00:13:29
133 80 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 7 M65 1948 2 00:45:03 00:13:35
134 345 KOHOUTEK Jaromír Brno 6 M60 1955 2 00:45:05 00:13:37
135 365 MÍŠA Dušan Skalica 47 M 1978 2 00:45:10 00:13:43
136 241 SMOLA Josef MK SEITL Ostrava 7 M60 1951 2 00:45:12 00:13:44
137 233 RECH Pavel Mikulčice 48 M 1982 2 00:45:17 00:13:49
138 301 MICHNOVÁ Jitka 8 Ž 1982 2 00:45:22 00:13:54
139 22 MATULOVÁ Martina newline 3 Ž35 1972 2 00:45:22 00:13:54
140 367 HOZA Michal Hodonín 49 M 1977 2 00:45:23 00:13:55
141 131 TYLEČEK Pavel Jundrov 36 M40 1973 2 00:45:25 00:13:57
142 102 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 4 Ž35 1975 2 00:45:27 00:13:59
143 61 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 50 M 1984 2 00:45:37 00:14:09
144 35 SKLENKA Tomáš Individuální 51 M 1976 2 00:45:44 00:14:16
145 312 BÍLKA Michal 52 M 1983 2 00:45:50 00:14:22
146 57 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 37 M40 1972 2 00:45:52 00:14:24
147 361 UHEREK Miloslav Bzenec 38 M40 1972 2 00:46:12 00:14:44
148 83 GOTTWALD Václav Křížanovice 8 M60 1955 2 00:46:15 00:14:48
149 360 POLÁŠEK Vít Hodonín 53 M 1976 2 00:46:22 00:14:54
150 332 ŠIMONOVSKÝ Jakub 39 M40 1974 2 00:46:31 00:15:03
151 331 ŠIMONOVSKÁ Eva 5 Ž35 1979 2 00:46:32 00:15:04
152 88 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 6 Ž35 1979 2 00:46:33 00:15:05
153 27 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 25 M50 1958 2 00:46:38 00:15:10
154 341 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 9 Ž 1985 2 00:46:39 00:15:11
155 21 MATULA Jaroslav Zetor Brno 40 M40 1970 2 00:46:40 00:15:13
156 310 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 M70 1944 2 00:46:55 00:15:27
157 234 HŘEBAČKA Antonín Hodonín 26 M50 1964 2 00:47:09 00:15:42
158 44 KARAS Karel BK Hodonín 2 M70 1945 2 00:47:13 00:15:45
159 91 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 41 M40 1966 2 00:47:14 00:15:46
160 368 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 9 M60 1952 2 00:47:16 00:15:49
161 85 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 8 M65 1949 2 00:47:21 00:15:53
162 340 LING David Břeclav 54 M 1997 2 00:47:35 00:16:07
163 33 JOSEF Ján Mikulčice 55 M 1986 2 00:47:36 00:16:08
164 51 ŠITKOVÁ Terezie AK Drnovice 10 Ž 1992 2 00:47:42 00:16:14
165 358 VOLANSKÁ Daniela Šušky - Hrušky 11 Ž 1991 2 00:47:44 00:16:16
166 323 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 8 Ž45 1963 2 00:47:52 00:16:24
167 86 KUNC Josef LRS Vyškov 27 M50 1960 2 00:47:59 00:16:31
168 295 TOTH Tomáš Šušky - Hrušky 56 M 1981 2 00:48:16 00:16:48
169 79 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 57 M 1997 2 00:48:32 00:17:04
170 285 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 10 M60 1955 2 00:48:46 00:17:18
171 240 ŠVEC Jaroslav AK Mikulčice 28 M50 1965 2 00:48:54 00:17:26
172 25 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 11 M60 1953 2 00:49:21 00:17:53
173 287 STIBUREK Radim Mikulčice 58 M 1990 2 00:49:31 00:18:03
174 129 VOLAVÁ Ivana Fit online 9 Ž45 1964 2 00:49:47 00:18:19
175 321 LUKÁŠEK Milan 42 M40 1972 2 00:49:56 00:18:29
176 219 KOLENKO Petr AK Mikulčice 59 M 1982 2 00:50:03 00:18:36
177 371 MIHÁLKOVIČ Jozef Modra 43 M40 1972 2 00:50:04 00:18:36
178 26 KUBÍČEK František (ČR) Relax Dobré Pole 9 M65 1946 2 00:50:11 00:18:44
179 58 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 12 Ž 1986 2 00:50:13 00:18:45
180 313 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 29 M50 1958 2 00:50:27 00:18:59
181 228 KOVAŘÍK František Břeclav 10 M65 1946 2 00:50:41 00:19:13
182 251 HAJOSSY Miroslav Kovalob 11 M65 1946 2 00:50:44 00:19:16
183 125 RÍZEK Milan TTKMR Skalica 12 M60 1953 2 00:50:45 00:19:17
184 357 MACEJKA Ondrej 60 M 1988 2 00:50:45 00:19:18
185 354 VOLAVÝ Vladimír Fit online 13 M60 1955 2 00:50:53 00:19:25
186 231 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 61 M 1999 2 00:50:55 00:19:27
187 14 DERKOVÁ Jana Brno 7 Ž35 1971 2 00:50:55 00:19:28
188 264 KURKA Jan 62 M 1995 2 00:51:02 00:19:35
189 96 FLORIÁNOVÁ Veronika 8 Ž35 1973 2 00:51:06 00:19:38
190 348 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 3 M70 1945 2 00:51:09 00:19:41
191 116 MARŠÁLEK Jiří newline 30 M50 1958 2 00:51:10 00:19:42
192 333 ALTMANN Žaneta 9 Ž35 1979 2 00:51:14 00:19:46
193 28 MAIXNER Václav Tišnov 4 M70 1941 2 00:51:17 00:19:49
194 363 VAVREČAN Jan K2 Fitness 31 M50 1965 2 00:51:22 00:19:54
195 126 MIKLOVIČ Igor Skalica 44 M40 1967 2 00:51:33 00:20:05
196 254 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 10 Ž35 1976 2 00:51:36 00:20:08
197 260 JEDLIČKA Marek OSP Hodonín 63 M 1978 2 00:51:37 00:20:09
198 328 PŘÍBORSKÝ Pavel Brno 45 M40 1967 2 00:51:44 00:20:16
199 283 PASTYŘÍKOVÁ Šárka 13 Ž 1988 2 00:51:55 00:20:27
200 118 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 10 Ž45 1954 2 00:52:14 00:20:46
201 226 HOLUB Miroslav 32 M50 1960 2 00:52:25 00:20:57
202 298 DRIML Petr Kostelec nad Labem 64 M 1984 2 00:52:29 00:21:01
203 71 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 11 Ž35 1971 2 00:52:30 00:21:02
204 288 KNAPIL Josef 65 M 1990 2 00:52:31 00:21:03
205 329 CRHÁK Luděk MSD J-elita 33 M50 1959 2 00:52:36 00:21:09
206 218 MECL Karel Triathlon Hodonín 34 M50 1963 2 00:52:41 00:21:13
207 94 FABRIKOVÁ Blanka newline 11 Ž45 1960 2 00:53:00 00:21:32
208 335 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 12 Ž45 1970 2 00:53:16 00:21:48
209 101 PELC Vít OZZY Brno 46 M40 1967 2 00:53:16 00:21:48
210 67 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 14 M60 1955 2 00:53:25 00:21:57
211 232 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 13 Ž45 1965 2 00:53:39 00:22:11
212 53 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 15 M60 1954 2 00:53:57 00:22:29
213 327 HANÁČEK Luděk Mikulčice 47 M40 1966 2 00:53:58 00:22:31
214 42 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 16 M60 1953 2 00:54:36 00:23:08
215 302 BŘEZINOVÁ Renata newline 12 Ž35 1975 2 00:54:48 00:23:20
216 247 MARŠÁLEK Tomáš 66 M 1976 2 00:54:48 00:23:20
217 370 MIHÁLIK Juraj Modra 67 M 1978 2 00:54:52 00:23:24
218 100 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 14 Ž 1998 2 00:55:31 00:24:03
219 319 JAROŠKOVÁ Marcela 13 Ž35 1978 2 00:55:42 00:24:14
220 133 KOCÁK Ján AK Junior Holič 5 M70 1940 2 00:55:50 00:24:22
221 23 JABLUNKOVÁ Andrea 14 Ž35 1977 2 00:55:51 00:24:23
222 24 JABLUNKA Dušan 68 M 1977 2 00:55:51 00:24:23
223 352 LASICA Stanislav Gbelský strýci 17 M60 1955 2 00:55:56 00:24:29
224 350 KUNÍK Jan Gbelský strýci 12 M65 1946 2 00:55:56 00:24:29
225 237 ŠPAČKOVÁ Eliška Mikulčice 15 Ž 1990 2 00:55:57 00:24:29
226 349 JUREŇA Miroslav Gbelski stríci 18 M60 1954 2 00:55:57 00:24:29
227 353 KOCÍN Jan Gbelský strýci 35 M50 1965 2 00:55:58 00:24:30
228 257 POKLUDOVÁ Kateřina Zlín 15 Ž35 1975 2 00:55:59 00:24:31
229 265 HOŘÍNEK Michal www.honza.holinek.cz 69 M 1978 2 00:56:08 00:24:40
230 224 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 70 M 1982 2 00:56:12 00:24:44
231 217 BEŠTA Michal Mikulčice 71 M 1976 2 00:56:25 00:24:57
232 120 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 19 M60 1952 2 00:56:55 00:25:27
233 117 HABA Milan AC Malacky 48 M40 1970 2 00:57:05 00:25:37
234 320 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 16 Ž35 1978 2 00:57:05 00:25:37
235 238 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 6 M70 1945 2 00:57:19 00:25:51
236 248 MARŠÁLKOVÁ Jana Lužice 17 Ž35 1977 2 00:57:23 00:25:55
237 225 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 16 Ž 1982 2 00:57:38 00:26:10
238 266 JURÁČKOVÁ Pavlína 17 Ž 1985 2 00:58:00 00:26:32
239 104 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 18 Ž35 1977 2 00:58:18 00:26:51
240 243 TOMÍŠEK Jindřich Orel Horní Moštěnice 7 M70 1939 2 00:58:54 00:27:26
241 272 KONEČNÝ Radim Bratislava 72 M 1979 2 00:58:54 00:27:27
242 74 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 8 M70 1937 2 00:59:07 00:27:39
243 314 WALDECKER Pavol Senica 36 M50 1956 2 00:59:31 00:28:03
244 38 ŠTRAJT Jiří AK Drnovice 9 M70 1944 2 01:00:18 00:28:50
245 76 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 14 Ž45 1953 2 01:02:08 00:30:41
246 343 DERMEKOVÁ Janka Gebelski strýci 15 Ž45 1961 2 01:02:14 00:30:46
247 261 TOMAN Josef BK Hodonín 13 M65 1950 2 01:02:30 00:31:02
248 325 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 16 Ž45 1947 2 01:04:34 00:33:06
249 110 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 17 Ž45 1964 2 01:12:54 00:41:26
250 77 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 10 M70 1938 2 01:14:45 00:43:17

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.