Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT - 02 Šaratice - Mohyla Míru - Hlavní závod 12300m

Datum pořádání od 02.06.2013 08:00 do 02.06.2013 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůAtletika UNI CZ s.r.o.

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)12,30
Počet kol1
Počet závodníků166
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
F 213 KOCÁK Ján AK Junior Holič MV4 1940 1 01:04:45
1 48 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M 1980 1 00:40:36
2 35 STEINER Tomáš VSK Univerzita Brno 2 M 1986 1 00:40:54 00:00:17
3 242 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 3 M 1981 1 00:41:40 00:01:03
4 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 1 MV1 1970 1 00:41:48 00:01:11
5 80 VALACHOVIČ Jakub AC Malacky 4 M 1985 1 00:42:48 00:02:11
6 62 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 5 M 1977 1 00:43:11 00:02:34
7 182 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 1 00:43:45 00:03:08
8 17 SEDLÁČEK Josef BIKE - KAMÍK - TUČAPY 2 MV1 1970 1 00:44:07 00:03:30
9 204 TOMČAL Dušan Lipov 3 MV1 1973 1 00:44:35 00:03:58
10 14 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 6 M 1992 1 00:45:09 00:04:32
11 205 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 4 MV1 1967 1 00:45:17 00:04:40
12 209 KADLEC Petr Milotice 5 MV1 1965 1 00:45:35 00:04:58
13 46 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 7 M 1981 1 00:46:21 00:05:44
14 47 POLAKOVIČ Marek ŠK Jablonica 8 M 1985 1 00:46:29 00:05:52
15 218 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 6 MV1 1968 1 00:47:12 00:06:35
16 193 VEVERKA Josef AC Čejkovice 2 MV2 1958 1 00:47:19 00:06:42
17 34 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 3 MV2 1959 1 00:47:20 00:06:43
18 235 NOVÁK Petr Viničné Šumice 9 M 1976 1 00:47:35 00:06:58
19 71 FLORIÁN Radim Zetor Brno 7 MV1 1970 1 00:47:53 00:07:16
20 85 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 8 MV1 1971 1 00:48:07 00:07:30
21 83 HRBÁČEK Karel Útěchov 9 MV1 1968 1 00:48:11 00:07:34
22 103 JANOŠ Pavol BK VP Malacky 10 M 1984 1 00:48:13 00:07:36
23 44 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:48:16 00:07:39
24 187 BÍLEK Jan UNI Brno - ASC Bučovice 11 M 1993 1 00:48:18 00:07:41
25 92 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 12 M 1995 1 00:48:36 00:07:59
26 82 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 13 M 1982 1 00:48:52 00:08:15
27 109 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 10 MV1 1971 1 00:48:55 00:08:18
28 75 MIKULA Miroslav Radošovce 4 MV2 1957 1 00:49:04 00:08:27
29 84 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 14 M 1975 1 00:49:10 00:08:33
30 54 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 5 MV2 1955 1 00:49:29 00:08:52
31 100 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 1 00:49:31 00:08:54
32 36 KAŇA Miroslav Mikulčice 11 MV1 1968 1 00:49:46 00:09:09
33 16 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 12 MV1 1973 1 00:50:22 00:09:45
34 38 SKYBA Martin Fit online 6 MV2 1962 1 00:50:33 00:09:56
35 55 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 15 M 1977 1 00:50:52 00:10:15
36 76 TRNKA Roman INA Skalica 13 MV1 1972 1 00:50:53 00:10:16
37 13 NEHYBKA Josef Orel Židenice 16 M 1995 1 00:51:05 00:10:28
38 26 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:51:14 00:10:37
39 69 FABRIK Miroslav Brno 7 MV2 1959 1 00:51:20 00:10:43
40 210 KADLECOVÁ Jana_X AK Hodonín 1 ŽV1 1977 1 00:51:29 00:10:52
41 216 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 2 MV3 1953 1 00:51:39 00:11:02
42 78 HALAS Petr AHA Vyškov 14 MV1 1973 1 00:51:42 00:11:05
43 40 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 3 MV3 1950 1 00:51:44 00:11:07
44 99 BĚLOHOUBEK Petr Brno 15 MV1 1972 1 00:51:48 00:11:11
45 96 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 2 Ž 1979 1 00:51:58 00:11:21
46 32 BAJÁK Marek TJ Sokol Velké Bílovice 16 MV1 1972 1 00:52:19 00:11:42
47 188 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 2 ŽV1 1970 1 00:52:19 00:11:42
48 211 BULÍN Martin Přerov 17 M 1985 1 00:52:23 00:11:46
49 214 VINTR Tomáš AK Junior Holič 18 M 1983 1 00:52:39 00:12:02
50 236 POLÁŠEK Vít Hodonín 19 M 1976 1 00:53:00 00:12:23
51 220 ČTVRTNÍČEK Libor Moraviamann team Otrokovice 20 M 1975 1 00:53:14 00:12:37
52 215 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 17 MV1 1966 1 00:53:14 00:12:37
53 56 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 21 M 1974 1 00:53:15 00:12:38
54 66 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 8 MV2 1960 1 00:53:20 00:12:43
55 183 VINTERA Petr Vyškov 22 M 1975 1 00:53:28 00:12:51
56 186 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 MV4 1942 1 00:53:40 00:13:03
57 53 POHANKA Pavel Lotrando Brno 18 MV1 1973 1 00:53:43 00:13:06
58 101 ADÁMKOVÁ Blanka AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1978 1 00:53:49 00:13:12
59 77 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 9 MV2 1957 1 00:53:52 00:13:15
60 25 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 19 MV1 1968 1 00:53:57 00:13:20
61 111 SMUTNÝ Zdeněk AHA Vyškov 10 MV2 1957 1 00:53:59 00:13:22
62 28 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 4 ŽV1 1972 1 00:54:00 00:13:23
63 105 SLOUKA Jiří Blažovice 23 M 1983 1 00:54:01 00:13:24
64 190 JIRÁSEK Roman Šaratice 24 M 1979 1 00:54:07 00:13:30
65 202 KOUDELKA Lukáš SK Olšany 25 M 1983 1 00:54:07 00:13:30
66 86 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie Moravský Krumlov 5 ŽV1 1975 1 00:54:12 00:13:35
67 104 RERYCH Jiří Brno 26 M 1988 1 00:54:25 00:13:48
68 31 MIKA Ivo Brno 20 MV1 1966 1 00:54:50 00:14:13
69 184 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 21 MV1 1968 1 00:54:51 00:14:14
70 239 VOLAVÝ Dominik Fit-OnLine 27 M 1988 1 00:55:01 00:14:24
71 29 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 11 MV2 1961 1 00:55:07 00:14:30
72 18 MATULOVÁ Martina AC Moravská Slavia Brno 6 ŽV1 1972 1 00:55:14 00:14:37
73 63 HYNŠTOVÁ Marie AHA Vyškov 1 ŽV3 1957 1 00:55:24 00:14:47
74 30 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 12 MV2 1958 1 00:55:25 00:14:48
75 232 JANEK Petr 22 MV1 1969 1 00:55:31 00:14:55
76 221 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 28 M 1978 1 00:55:47 00:15:10
77 231 JANKOVÁ Magda 3 Ž 1980 1 00:55:53 00:15:16
78 79 HABA Milan AC Malacky 23 MV1 1970 1 00:55:58 00:15:21
79 39 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 2 ŽV2 1964 1 00:56:09 00:15:32
80 81 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 4 Ž 1986 1 00:56:21 00:15:44
81 12 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 7 ŽV1 1969 1 00:56:30 00:15:53
82 224 MULLEROVÁ Hana LRS Vyškov 8 ŽV1 1974 1 00:56:33 00:15:56
83 24 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 29 M 1974 1 00:56:43 00:16:06
84 51 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 4 MV3 1948 1 00:57:11 00:16:34
85 225 KRÁTKÝ Ivo LRS Vyškov 24 MV1 1968 1 00:58:07 00:17:30
86 223 ČERNÝ Radim Zbýšov 30 M 1978 1 00:58:12 00:17:35
87 49 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 5 MV3 1953 1 00:58:23 00:17:46
88 207 BOHÁČ Jiří Brno 13 MV2 1954 1 00:58:29 00:17:52
89 65 MIKLOVIČ Igor Skalica 25 MV1 1967 1 00:58:47 00:18:10
90 67 KOHOUTEK Jaromír Brno 14 MV2 1955 1 00:58:49 00:18:12
91 240 REJLEK Tomáš Fit-OnLine 31 M 1991 1 00:59:02 00:18:25
92 185 MATULA Jaroslav Zetor Brno 26 MV1 1970 1 00:59:09 00:18:32
93 389 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 2 MV3 1952 1 00:59:10 00:18:33
94 73 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 15 MV2 1957 1 00:59:17 00:18:40
95 200 ŠTEKAUER Ján BBS Bratislava 6 MV3 1949 1 00:59:19 00:18:42
96 33 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 7 MV3 1951 1 00:59:22 00:18:45
97 52 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 16 MV2 1961 1 00:59:36 00:18:59
98 97 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 27 MV1 1966 1 00:59:49 00:19:12
99 238 VOLAVÝ Vladimír Fit online 17 MV2 1955 1 01:00:20 00:19:43
100 206 KLANICOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1987 1 01:00:47 00:20:10
101 181 HRÁČEK Martin SDH Tučapy 32 M 1988 1 01:00:53 00:20:16
102 61 KOZEL Dušan Kroměříž 18 MV2 1963 1 01:00:58 00:20:21
103 201 KOPLINGER Erich Bratislava 3 MV4 1940 1 01:01:08 00:20:31
104 42 MECL Karel BK Hodonín 19 MV2 1963 1 01:01:22 00:20:45
105 217 JANÍKOVÁ Gabriela Palacký 3 ŽV2 1966 1 01:01:40 00:21:03
106 50 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 8 MV3 1946 1 01:01:51 00:21:14
107 43 JIRÁSEK Vladimír Relax DOBRÉ POLE 9 MV3 1953 1 01:01:59 00:21:22
108 95 TIRPAK Onrej Senica 10 MV3 1948 1 01:02:13 00:21:36
109 191 MLEJNKOVÁ Eva SKT Brankovice 9 ŽV1 1974 1 01:02:21 00:21:44
110 199 KLOFANDA Emil Sokol Pozořice 20 MV2 1956 1 01:02:27 00:21:50
111 70 FLORIÁNOVÁ Veronika AP Brno 10 ŽV1 1973 1 01:02:33 00:21:56
112 45 KOCÚRIKOVÁ Marcela ŠK Jablonica 6 Ž 1987 1 01:02:37 00:22:00
113 87 KLIMEŠ Petr Dolní Kounice 33 M 1979 1 01:02:46 00:22:09
114 90 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 34 M 1986 1 01:02:46 00:22:09
115 89 ŠITKOVÁ Terezie Drnovice u Vyškova 7 Ž 1992 1 01:02:46 00:22:09
116 64 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 8 Ž 1983 1 01:02:49 00:22:12
117 27 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 21 MV2 1956 1 01:02:51 00:22:14
118 198 MÁLKOVÁ Anna AHA Vyškov 4 ŽV2 1963 1 01:02:56 00:22:19
119 203 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 11 MV3 1945 1 01:03:28 00:22:51
120 229 KLIMEŠOVÁ Jana WIKI Kyjov 5 ŽV2 1963 1 01:03:42 00:23:05
121 241 MACHÁČEK Martin RC Brno 22 MV2 1955 1 01:03:54 00:23:18
122 233 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 28 MV1 1973 1 01:04:24 00:23:47
123 194 PRČÍK Antonín Město Hodonín 23 MV2 1955 1 01:04:34 00:23:57
125 58 KRIEG Petr AŠK Grafobal Skalica 12 MV3 1949 1 01:05:23 00:24:46
126 243 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 24 MV2 1962 1 01:05:37 00:25:00
127 108 PELC Vít OZZY Brno 29 MV1 1967 1 01:06:15 00:25:38
128 59 KROUPA Jiří Brno 25 MV2 1959 1 01:06:19 00:25:42
129 37 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 26 MV2 1954 1 01:06:25 00:25:48
130 226 VAČKOVÁ Andrea Senica 11 ŽV1 1971 1 01:06:33 00:25:56
131 74 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 01:06:53 00:26:16
132 228 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 01:07:01 00:26:24
133 19 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 5 MV4 1941 1 01:07:46 00:27:09
134 222 VALOVÁ Kateřina Zbýšov 12 ŽV1 1977 1 01:07:49 00:27:12
135 98 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Borki 6 ŽV2 1967 1 01:08:08 00:27:31
136 102 KUNC Josef LRS Vyškov 27 MV2 1960 1 01:08:08 00:27:31
137 208 KAPAVÍK Radim Přerov 35 M 1985 1 01:08:21 00:27:44
138 21 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 13 MV3 1944 1 01:08:35 00:27:58
139 192 FORETNÍK František Město Rájec 14 MV3 1951 1 01:08:47 00:28:10
140 230 CETKOVSKÝ Vladimír Město Rájec 15 MV3 1945 1 01:09:25 00:28:49
141 110 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1952 1 01:09:41 00:29:04
142 189 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 28 MV2 1963 1 01:10:19 00:29:42
143 234 POLÁK Stanislav Brno 29 MV2 1956 1 01:10:42 00:30:05
144 88 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 4 ŽV3 1954 1 01:10:56 00:30:19
145 41 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 6 MV4 1937 1 01:11:15 00:30:38
146 227 CUPALOVÁ Eva Bučovice 5 ŽV3 1947 1 01:12:06 00:31:29
147 197 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 17 MV3 1953 1 01:12:11 00:31:34
148 57 MARŠÁLEK Jiří Brno 30 MV2 1958 1 01:12:29 00:31:52
149 219 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 13 ŽV1 1973 1 01:13:27 00:32:50
150 106 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 6 ŽV3 1938 1 01:14:30 00:33:53
151 72 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 7 ŽV3 1953 1 01:15:49 00:35:12
152 20 SEDLÁČEK Josef Svatobořice-Mistřín 7 MV4 1939 1 01:16:04 00:35:27
153 68 FABRIKOVÁ Blanka Brno 7 ŽV2 1960 1 01:16:09 00:35:32
154 107 DRAŽAN Libor Sokol Kuničky 31 MV2 1960 1 01:17:07 00:36:30
155 212 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 8 MV4 1939 1 01:18:09 00:37:32
156 15 PROKEŠOVÁ Jana Sokolnice 14 ŽV1 1972 1 01:18:39 00:38:02
157 93 MIKUŠOVÁ Lucie JAC Brno 9 Ž 1998 1 01:18:53 00:38:16
158 94 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 8 ŽV2 1967 1 01:18:53 00:38:16
159 23 HRUBÝ Milan AK Junior Holič 9 MV4 1938 1 01:20:03 00:39:26
160 91 BĚLKA Jaroslav LRS Vyškov 18 MV3 1952 1 01:23:05 00:42:28
161 22 KUBÍK Josef Adamov 10 MV4 1938 1 01:25:03 00:44:26
162 60 KROUPOVÁ Pavla Brno 9 ŽV2 1965 1 01:26:15 00:45:38
163 195 MACHALA Jaroslav Adamov 11 MV4 1938 1 01:27:50 00:47:13
164 196 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 8 ŽV3 1955 1 01:28:11 00:47:34
165 237 CAHEL Pavel Adamov 12 MV4 1938 1 01:39:44 00:59:07

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice MV2 1956 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.