Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 06.02.2016 08:00 do 06.02.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO, Martin SÜSS
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2016 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků166
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 238 KONEČNÝ Aleš Masaryk run 1 Jři 1997 1 00:19:25
2 11 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Dci 2000 1 00:19:43 00:00:17
3 91 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 2 Jři 1998 1 00:19:53 00:00:27
4 3 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 3 Jři 1997 1 00:19:58 00:00:33
5 46 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 2 Dci 1999 1 00:20:03 00:00:37
6 49 NOVÁKOVÁ Lada AK Olymp Brno 1 Ž 1993 1 00:20:44 00:01:18
7 251 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 3 Dci 2001 1 00:21:06 00:01:40
8 47 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 4 Jři 1997 1 00:21:26 00:02:01
9 82 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 4 Dci 1999 1 00:21:33 00:02:07
10 84 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 5 Jři 1997 1 00:21:39 00:02:14
11 69 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 5 Dci 1999 1 00:21:40 00:02:15
12 213 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 1 XM 1981 1 00:21:51 00:02:25
13 202 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 6 Dci 1999 1 00:22:08 00:02:42
14 210 SÁBLÍK Martin SK Ante Žďár nad Sázavou 7 Dci 2000 1 00:22:11 00:02:46
15 42 FANFRDLA Ctirad Silůvky 2 XM 1974 1 00:22:26 00:03:01
16 31 PUKLOVÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž 1986 1 00:22:31 00:03:05
17 212 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 3 Ž 1983 1 00:22:58 00:03:33
18 45 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 4 Ž 1993 1 00:23:08 00:03:43
19 255 PEROUTKA Tomáš Velké Němčice 3 XM 1985 1 00:23:13 00:03:47
20 249 VOSTREJŽ David TJ Favorit Brno 6 Jři 1998 1 00:23:27 00:04:01
21 54 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1986 1 00:23:29 00:04:03
22 254 MRKVA Filip FAVORIT Brno 8 Dci 2000 1 00:23:34 00:04:09
23 253 KŘENEK Adam FAVORIT Brno 9 Dci 2001 1 00:23:43 00:04:18
24 72 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1978 1 00:23:57 00:04:31
25 75 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 ŽV1 1972 1 00:24:01 00:04:36
26 244 GRYC Vojtěch Tesla Brno 10 Dci 2001 1 00:24:17 00:04:52
27 21 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 2 ŽV1 1970 1 00:24:31 00:05:05
28 248 DOLNÍČEK Marek BMC Schweizerland 11 Dci 1999 1 00:24:34 00:05:08
29 227 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 12 Dci 2001 1 00:24:34 00:05:09
30 236 PRIESSNITZ Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 13 Dci 2001 1 00:24:46 00:05:21
31 7 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 3 ŽV1 1969 1 00:24:51 00:05:25
32 62 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 7 Ž 1979 1 00:24:56 00:05:31
33 35 KAKÁČOVÁ Jana MC Český Ráj 4 ŽV1 1971 1 00:24:59 00:05:33
34 6 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 7 Jři 1998 1 00:25:12 00:05:46
35 229 MULLEROVÁ Hana AK Drnovice 5 ŽV1 1974 1 00:25:15 00:05:50
36 41 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 8 Ž 1990 1 00:25:21 00:05:56
37 97 AUERMULLEROVÁ Anna SK Žabovřesky 1 Dky 2000 1 00:25:28 00:06:02
38 215 ALEXA Michal Rájec 14 Dci 1999 1 00:25:29 00:06:03
39 26 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 1 ŽV2 1964 1 00:25:30 00:06:05
40 70 HYNKOVÁ Lada VVM 2 ŽV2 1965 1 00:25:33 00:06:08
41 9 ČECH Ladislav BehejBrno.com 4 XM 1973 1 00:25:35 00:06:10
42 55 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1982 1 00:25:36 00:06:11
43 59 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 6 ŽV1 1970 1 00:25:37 00:06:12
44 211 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1993 1 00:25:42 00:06:17
45 22 HLAVATÁ Alexandra Brno 7 ŽV1 1967 1 00:25:52 00:06:27
46 246 PROCHÁZKA Jakub SKOL Brno 15 Dci 2000 1 00:25:57 00:06:31
47 60 VÍTOVÁ Pavla C-Base 11 Ž 1987 1 00:25:58 00:06:32
48 258 PEROUTKOVÁ Alena Velké Němčice 12 Ž 1987 1 00:26:03 00:06:37
49 5 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 1999 1 00:26:04 00:06:39
50 94 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 5 XM 1969 1 00:26:05 00:06:39
51 240 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 6 XM 1965 1 00:26:06 00:06:41
52 73 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 13 Ž 1987 1 00:26:07 00:06:42
53 28 MATULOVÁ Martina Brno 8 ŽV1 1972 1 00:26:10 00:06:44
54 18 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 9 ŽV1 1975 1 00:26:20 00:06:55
55 19 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV2 1963 1 00:26:21 00:06:56
56 216 CERHÁK Radim Rájec 16 Dci 2000 1 00:26:23 00:06:58
57 40 NEHYBOVÁ Zuzana Brno 10 ŽV1 1975 1 00:26:27 00:07:01
58 16 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 4 ŽV2 1962 1 00:26:28 00:07:03
59 76 TICHÁ Karolína Gymnázium Boskovice 1 Jky 1998 1 00:26:33 00:07:08
60 58 SLAVÍČKOVÁ Jarmila BehejBrno.com 1 ŽV3 1956 1 00:26:36 00:07:11
61 95 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 2 Jky 1997 1 00:26:45 00:07:19
62 88 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 11 ŽV1 1970 1 00:26:45 00:07:20
63 12 VYSKOČIL Pavel RBK Blansko 17 Dci 2000 1 00:26:50 00:07:25
64 237 KIESEL Lukáš Sokol Bílovice nad Svitavou 18 Dci 2003 1 00:26:51 00:07:26
65 90 TURBAKOVÁ Barbora Sebranice u Litomyšle 14 Ž 1990 1 00:26:55 00:07:30
66 233 MATUŠKOVÁ Petra Horní Lhota 15 Ž 1985 1 00:26:56 00:07:30
67 108 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 3 Dky 1999 1 00:27:03 00:07:37
68 99 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 19 Dci 1999 1 00:27:05 00:07:39
69 36 CRHÁN Jiří Brno 7 XM 1979 1 00:27:32 00:08:06
70 109 DOKOUPILOVÁ Markéta Brno 16 Ž 1977 1 00:27:32 00:08:07
71 39 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 12 ŽV1 1976 1 00:27:34 00:08:08
72 105 KALDOVÁ Veronika Jedem stopem 3 Jky 1997 1 00:27:34 00:08:09
73 53 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 17 Ž 1991 1 00:27:35 00:08:10
74 252 FARSKÁ Michaela Makyho sudičky 18 Ž 1986 1 00:27:43 00:08:17
75 74 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 19 Ž 1988 1 00:27:44 00:08:18
76 20 SMRČKOVÁ Jana BehejBrno.com 5 ŽV2 1964 1 00:27:45 00:08:20
77 61 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 13 ŽV1 1975 1 00:27:47 00:08:22
78 68 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 6 ŽV2 1962 1 00:27:49 00:08:23
79 226 HORŇOVÁ Adriana ELITE sport Boskovice 4 Dky 2000 1 00:27:51 00:08:26
80 107 HAVRÁNKOVÁ Marta BehejBrno.com 20 Ž 1989 1 00:27:52 00:08:27
81 24 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 21 Ž 1981 1 00:27:56 00:08:30
82 64 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 14 ŽV1 1969 1 00:28:00 00:08:35
83 51 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 22 Ž 1979 1 00:28:00 00:08:35
84 205 KREIDLOVÁ Jitka Holasice 15 ŽV1 1975 1 00:28:04 00:08:39
85 102 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 23 Ž 1983 1 00:28:11 00:08:45
86 80 BŽATKOVÁ Kateřina Bílovice nad Svitavou 4 Jky 1997 1 00:28:18 00:08:52
87 228 DAŇKOVÁ Veronika Cyklo plus Rájec 24 Ž 1981 1 00:28:18 00:08:53
88 218 SMEJKAL Marek Vojkovice 20 Dci 1999 1 00:28:19 00:08:54
89 243 GRYC Ondřej Tesla Brno 21 Dci 2004 1 00:28:21 00:08:55
90 2 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 5 Dky 2000 1 00:28:24 00:08:59
91 29 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 5 Jky 1997 1 00:28:26 00:09:01
92 83 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 16 ŽV1 1970 1 00:28:29 00:09:04
93 217 KAKÁČ Radim Bike trial Blansko 8 XM 1967 1 00:28:32 00:09:06
94 101 SLÁMOVÁ Barbora Brno 25 Ž 1981 1 00:28:33 00:09:08
95 231 HROMÁDKOVÁ Petra Blansko 26 Ž 1982 1 00:28:38 00:09:12
96 207 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 17 ŽV1 1974 1 00:28:38 00:09:13
97 32 KLEPALOVÁ Vendula PERUN TEAM BLANSKO 6 Jky 1998 1 00:28:42 00:09:17
98 220 ROJÍČKOVÁ Marie 18 ŽV1 1973 1 00:28:46 00:09:20
99 63 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 19 ŽV1 1968 1 00:28:48 00:09:23
100 37 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 7 Jky 1998 1 00:28:57 00:09:31
101 17 TOMÁNKOVÁ Stanislava 2 ŽV3 1955 1 00:29:04 00:09:39
102 98 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS a Orel Vyškov 20 ŽV1 1967 1 00:29:08 00:09:42
103 14 KUNC Josef Orel Vyškov 9 XM 1960 1 00:29:08 00:09:43
104 104 KRATOCHVÍLOVÁ Nikola Kupařovice 8 Jky 1997 1 00:29:09 00:09:43
105 52 MATUŠKOVÁ Marie RSFK 27 Ž 1985 1 00:29:10 00:09:45
106 232 KREJČÍ Andea Boskovice 28 Ž 1979 1 00:29:10 00:09:45
107 77 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 3 ŽV3 1955 1 00:29:11 00:09:45
108 92 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 9 Jky 1997 1 00:29:13 00:09:47
109 224 HÁJKOVÁ Zuzana Blansko 29 Ž 1987 1 00:29:24 00:09:59
110 27 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 4 ŽV3 1954 1 00:29:29 00:10:04
111 214 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 21 ŽV1 1976 1 00:30:13 00:10:48
112 242 KRÁLÍK Martin Veselice 22 Dci 2000 1 00:30:17 00:10:52
113 204 KUCHAŘOVÁ Petra Rájec 30 Ž 1979 1 00:30:22 00:10:57
114 50 PELLOVÁ Gabriela Brno 31 Ž 1979 1 00:30:26 00:11:01
115 65 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 6 Dky 1999 1 00:30:32 00:11:06
116 221 WEISOVÁ Barbora ELITE sport Boskovice 32 Ž 1980 1 00:30:33 00:11:08
117 44 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 22 ŽV1 1973 1 00:30:34 00:11:09
118 1 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 10 XM 1973 1 00:30:41 00:11:15
119 34 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 33 Ž 1980 1 00:30:43 00:11:18
120 209 HÁJKOVÁ Veronika Doubravice nad Svitavou 23 ŽV1 1974 1 00:30:44 00:11:19
121 247 NEVŘIVOVÁ Lucie ACT leraK Blansko 34 Ž 1993 1 00:30:46 00:11:21
122 67 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 7 ŽV2 1965 1 00:30:53 00:11:27
123 71 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 24 ŽV1 1973 1 00:31:04 00:11:39
124 48 NEDBÁLKOVÁ Hana SK Žabovřesky 10 Jky 1997 1 00:31:09 00:11:43
125 23 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 35 Ž 1977 1 00:31:20 00:11:55
126 78 HUMLÍČKOVÁ Kateřina Sokol Střelice 25 ŽV1 1976 1 00:31:27 00:12:02
127 96 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 7 Dky 1999 1 00:31:30 00:12:04
128 230 MULLEROVÁ Daniela AK Drnovice 8 Dky 2002 1 00:31:41 00:12:16
129 89 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 9 Dky 2000 1 00:31:42 00:12:17
130 239 NAVRÁTILOVÁ Tereza Rájec 36 Ž 1992 1 00:31:59 00:12:33
131 222 JALOVÁ Margita Letovice 5 ŽV3 1954 1 00:32:04 00:12:38
132 38 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 10 Dky 2001 1 00:32:12 00:12:46
133 103 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 26 ŽV1 1973 1 00:32:22 00:12:57
134 10 ŠEBEK Martin Lodní sporty Brno 8 Jři 1998 1 00:32:26 00:13:01
135 256 CRHÁK Tomáš MSD Brno J-elita 9 Jři 1998 1 00:32:30 00:13:04
136 81 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 27 ŽV1 1971 1 00:32:39 00:13:14
137 223 OSTRÁ Kateřina Vranov 28 ŽV1 1976 1 00:32:41 00:13:15
138 66 MOKRÁ Regina Brno 29 ŽV1 1968 1 00:32:44 00:13:19
139 235 ZEZULKOVÁ Hana Blansko 37 Ž 1979 1 00:32:59 00:13:33
140 343 TELECKÝ Štěpán SKOL Brno 23 Dci 2004 1 00:33:01 00:13:35
141 342 JAITNER Richard TJ Favorit Brno 24 Dci 1999 1 00:33:02 00:13:37
142 57 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 6 ŽV3 1950 1 00:33:05 00:13:40
143 208 HUSOVSKÁ Andrea Boskovice 11 Dky 2000 1 00:33:19 00:13:54
144 106 DOSTÁLOVÁ Lenka Hal 3000 8 ŽV2 1961 1 00:33:42 00:14:17
145 43 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 30 ŽV1 1972 1 00:33:46 00:14:21
146 241 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 7 ŽV3 1946 1 00:33:57 00:14:32
147 86 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 12 Dky 1999 1 00:33:58 00:14:32
148 85 NĚMCOVÁ Andrea OK Chrastava 38 Ž 1987 1 00:34:05 00:14:40
149 87 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 31 ŽV1 1972 1 00:34:13 00:14:48
150 79 MYŠKOVÁ Martina 32 ŽV1 1972 1 00:34:15 00:14:49
151 203 LIBROVÁ Iva Blansko 33 ŽV1 1974 1 00:34:37 00:15:12
152 25 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 11 XM 1937 1 00:34:45 00:15:19
153 250 MANEVSKÁ Aleksandra Za zenitem a ještě dál 39 Ž 1987 1 00:35:04 00:15:38
154 4 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 25 Dci 1999 1 00:35:18 00:15:53
155 93 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 9 ŽV2 1959 1 00:35:37 00:16:11
156 257 KUCHAŘOVÁ Zuzana TJ Favorit Brno 11 Jky 1998 1 00:35:54 00:16:29
157 8 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 40 Ž 1996 1 00:36:12 00:16:46
158 219 CHLÍBCOVÁ Helga 34 ŽV1 1975 1 00:37:10 00:17:44
159 245 DUDÁŠOVÁ Zuzana Zvolen 41 Ž 1985 1 00:37:14 00:17:49
160 33 KLEPAL Petr PERUN TEAM BLANSKO 12 XM 1966 1 00:37:25 00:17:59
161 201 STEHLÍKOVÁ Monika 13 Dky 2000 1 00:37:46 00:18:21
162 30 KOČÍ Heidi Brno 12 Jky 1997 1 00:38:00 00:18:35
163 100 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 8 ŽV3 1953 1 00:39:03 00:19:37
164 206 MACHOVÁ Markéta Gymnázium Rájec - Jestřabí 35 ŽV1 1974 1 00:40:59 00:21:34
165 225 NÁDHEROVÁ Hana Hradec Králové 36 ŽV1 1968 1 00:45:33 00:26:07

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 234 MATUŠKA Robin Horní Lhota XM 1982

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.