Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

BT 2017 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 08.04.2017 08:00 do 08.04.2017 16:00
Hlavní rozhodčíKoplík Antonín
Technický delegátBělohoubek Petr
Zpracování výsledkůDavid Klézl, Martin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků243
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 243 KUČERA Lukáš ELEVENRUNTEAM UNI Brno 1 M 1981 2 00:31:57
2 219 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 2 M 1988 2 00:32:26 00:00:28
3 288 KÁKONA David 3 M 1996 2 00:32:34 00:00:36
4 291 REBENDA Martin AK Hodonín 4 M 1998 2 00:32:37 00:00:40
5 213 PAULÍK Roman TJ Lokomotiva Břeclav 5 M 1988 2 00:32:51 00:00:54
6 221 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 6 M 1982 2 00:33:31 00:01:33
7 39 DVOŘÁČEK Adam AC TRACK and FIELD 7 M 1996 2 00:33:42 00:01:45
8 248 KOPIAR Jakub AC Malacky 8 M 1999 2 00:33:44 00:01:47
9 35 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 M40 1977 2 00:33:51 00:01:54
10 90 LYSÁK Vlastimil Mikulov 9 M 1986 2 00:34:36 00:02:38
11 27 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 10 M 1983 2 00:34:43 00:02:46
12 289 BUČEK Petr 11 M 1994 2 00:35:54 00:03:56
13 98 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M40 1977 2 00:36:03 00:04:06
14 339 MASARYK Pavol Dojč 12 M 1980 2 00:36:11 00:04:14
15 34 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 M50 1960 2 00:36:16 00:04:18
16 95 TOMČAL Dušan Lipov 3 M40 1973 2 00:36:20 00:04:23
17 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 4 M40 1970 2 00:36:24 00:04:27
18 330 ŠNAJDR Petr Milotice 13 M 1997 2 00:36:32 00:04:34
19 212 KADLEC Petr obec Milotice 2 M50 1965 2 00:36:37 00:04:40
20 89 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 3 M50 1965 2 00:37:04 00:05:07
21 305 BLAŽEK Daniel 14 M 1995 2 00:37:13 00:05:15
22 224 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 15 M 1981 2 00:37:18 00:05:20
23 93 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 16 M 1985 2 00:37:21 00:05:24
24 257 TOKAR Pavol Šušky - Hrušky 17 M 1981 2 00:37:33 00:05:35
25 239 SKALA Tomáš Záhorácký Frišký tým 18 M 1995 2 00:37:36 00:05:39
26 74 DUFEK Jan Hustopeče 5 M40 1973 2 00:37:42 00:05:44
27 18 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 6 M40 1971 2 00:37:51 00:05:53
28 222 TOMEK Jiří Athletic runners club 19 M 1997 2 00:38:13 00:06:15
29 215 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 20 M 1993 2 00:38:19 00:06:22
30 70 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 7 M40 1975 2 00:38:21 00:06:23
31 246 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 8 M40 1968 2 00:38:31 00:06:33
32 94 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž 1983 2 00:38:33 00:06:35
33 85 KOMÁREK Roman Schaeffler 9 M40 1977 2 00:38:41 00:06:44
34 318 FIGURA Tomáš 42.mech.prap.Tábor 21 M 1986 2 00:38:42 00:06:44
35 91 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 22 M 1982 2 00:39:13 00:07:16
36 313 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 4 M50 1967 2 00:39:26 00:07:29
37 334 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 23 M 1981 2 00:39:41 00:07:43
38 109 MITOŠINKA Jan 10 M40 1975 2 00:39:43 00:07:46
39 80 MIKULA Miroslav Radošovce 1 M60 1957 2 00:39:47 00:07:50
40 24 JURČA Jaroslav 5 M50 1962 2 00:39:52 00:07:55
41 228 JOSEF Filip KSD international fast running club 24 M 1984 2 00:40:10 00:08:13
42 79 ČERMÁK Gabriel Holíč 25 M 1979 2 00:40:13 00:08:15
43 261 BŘEZINA Aleš newline 6 M50 1962 2 00:40:29 00:08:31
44 53 BĚLOHOUBEK Petr 11 M40 1972 2 00:40:49 00:08:52
45 105 VESELÝ Pavel Tvrdonice 12 M40 1975 2 00:40:51 00:08:54
46 114 HALAS Petr (ČR) AK Drnovice 13 M40 1973 2 00:40:54 00:08:57
47 304 PETRIANOŠ Marian 26 M 1986 2 00:40:58 00:09:00
48 96 KOMRSKA Petr Hodonín 27 M 1991 2 00:40:58 00:09:01
49 71 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M65 1950 2 00:41:01 00:09:03
50 286 ORGOŇ Peter AK Junior Holič 28 M 1999 2 00:41:07 00:09:09
51 48 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 1 Ž35 1979 2 00:41:08 00:09:10
52 60 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 14 M40 1973 2 00:41:13 00:09:16
53 284 BÍLEK Martin SRTG Podluží 29 M 1986 2 00:41:16 00:09:18
54 106 KORCIÁN Petr Fitness Freedom 30 M 1978 2 00:41:18 00:09:20
55 287 VINTR Tomáš AK Junior Holič 31 M 1983 2 00:41:20 00:09:22
56 77 HRBÁČEK Karel Útěchov 15 M40 1968 2 00:41:20 00:09:23
57 209 KAŇA Miroslav Mikulčice 16 M40 1968 2 00:41:25 00:09:28
58 336 BELLAY Jan Skalica 32 M 1982 2 00:41:33 00:09:35
59 81 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 2 M60 1957 2 00:41:39 00:09:42
60 225 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 7 M50 1961 2 00:41:40 00:09:42
61 317 KORVAS Josef AK Hodonín 8 M50 1964 2 00:41:44 00:09:46
62 61 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 17 M40 1971 2 00:41:52 00:09:55
63 251 ŠVEJDOVÁ Zuzana AC Malacky 2 Ž 2002 2 00:41:54 00:09:57
64 40 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M65 1951 2 00:41:55 00:09:57
65 41 VEVERKA Josef AC Čejkovice 9 M50 1958 2 00:42:02 00:10:04
66 37 BAJÁK Marek Sokol Bílovice nad Svitavou 18 M40 1972 2 00:42:10 00:10:13
67 232 ŠŤAVÍK Jaroslav KSD 33 M 1985 2 00:42:14 00:10:17
68 325 JANČÍK Miroslav Jogito Olomouc 34 M 1987 2 00:42:18 00:10:20
69 273 TRUISSARD Mária AK Holíč 3 Ž 1987 2 00:42:21 00:10:24
70 22 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 10 M50 1964 2 00:42:29 00:10:31
71 260 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 19 M40 1969 2 00:42:32 00:10:35
72 103 BULÍN Martin Přerov 35 M 1985 2 00:42:36 00:10:39
73 234 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 2 Ž35 1982 2 00:42:36 00:10:39
74 298 TOMEČEK Jiří Vnorovy 36 M 1983 2 00:42:47 00:10:50
75 252 BŘÍZA Karel 37 M 1980 2 00:42:49 00:10:52
76 25 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 11 M50 1962 2 00:42:50 00:10:52
77 290 BERNÁT Zdeněk 38 M 1988 2 00:42:58 00:11:00
78 226 BARTONÍK Dominik AK Olymp Brno 39 M 1998 2 00:43:00 00:11:03
79 297 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 12 M50 1963 2 00:43:02 00:11:05
80 44 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1993 2 00:43:11 00:11:13
81 285 STANĚK Pavel 40 M 1979 2 00:43:15 00:11:17
82 338 FABUŠ Milan 20 M40 1972 2 00:43:25 00:11:28
83 108 POLÁŠEK Vít Hodonín 21 M40 1976 2 00:43:31 00:11:33
84 31 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M65 1950 2 00:43:35 00:11:38
85 112 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 3 M60 1957 2 00:43:36 00:11:38
86 299 KUHN Lukáš Kluci z Brd 41 M 1988 2 00:43:42 00:11:45
87 23 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž45 1963 2 00:43:45 00:11:48
88 107 VOTÍPKA Jiří HR 22 M40 1974 2 00:43:52 00:11:55
89 276 KOPÁČIK Martin 42 M 1986 2 00:43:55 00:11:57
90 100 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 23 M40 1975 2 00:44:03 00:12:05
91 46 HRADIL Stanislav BK Hodonín 13 M50 1958 2 00:44:10 00:12:13
92 241 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 24 M40 1976 2 00:44:13 00:12:16
93 211 KADLECOVÁ Jana KSB Hodonín 3 Ž35 1977 2 00:44:21 00:12:24
94 97 HLAVATÝ Radek vrtulníci Náměšť 14 M50 1966 2 00:44:32 00:12:35
95 323 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 Ž45 1967 2 00:44:33 00:12:35
96 306 HUBAČKA Jiří Mikulčice 43 M 1980 2 00:44:34 00:12:37
97 247 MIKA Ivo Orel Obřany 15 M50 1966 2 00:44:39 00:12:42
98 54 FABRIK Miroslav 16 M50 1959 2 00:44:40 00:12:42
99 69 GRUFÍK Jaroslav 25 M40 1972 2 00:44:41 00:12:44
100 303 WILLMANN Jiří Mikulčice 44 M 1987 2 00:44:49 00:12:51
101 300 VODIČKA David SDH Svatobořice 45 M 1994 2 00:44:56 00:12:58
102 279 GARŠIC Tomáš Hodonín 46 M 1985 2 00:44:58 00:13:00
103 51 MATULOVÁ Martina Brno 3 Ž45 1972 2 00:45:00 00:13:02
104 58 LÍPA Lukáš Atletický klub Hodonín z.s 47 M 1983 2 00:45:00 00:13:03
105 275 PAŽEBŘUCH Roman 48 M 1978 2 00:45:03 00:13:06
106 346 BILKA Michal Chorvatský Grob 49 M 1983 2 00:45:06 00:13:08
107 207 UHEREK Miloslav Bzenec 26 M40 1972 2 00:45:10 00:13:13
108 340 STRÁŽNICKÝ Jan 50 M 1982 2 00:45:18 00:13:20
109 72 SLOUKA Jiří Blažovice 51 M 1983 2 00:45:21 00:13:24
110 236 SVOBODA Marek Dolní Bojanovice 27 M40 1973 2 00:45:28 00:13:31
111 204 JEDLIČKA Marek OSP Hodonín z.s. 52 M 1978 2 00:45:33 00:13:35
112 268 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 M70 1944 2 00:45:39 00:13:41
113 14 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 2 M70 1942 2 00:45:40 00:13:43
114 82 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 4 M60 1957 2 00:45:49 00:13:51
115 272 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 4 Ž45 1964 2 00:45:52 00:13:55
116 254 HOZA Michal 28 M40 1977 2 00:46:03 00:14:05
117 210 JIRMUS Pavel Sokol Ovčáry 5 M60 1954 2 00:46:07 00:14:09
118 59 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 M65 1951 2 00:46:08 00:14:10
119 83 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M65 1951 2 00:46:15 00:14:17
120 319 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 5 Ž 1983 2 00:46:17 00:14:19
121 33 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 6 M60 1953 2 00:46:18 00:14:21
122 265 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 6 M65 1948 2 00:46:23 00:14:25
123 52 MATULA Jaroslav Brno 29 M40 1970 2 00:46:24 00:14:27
124 110 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 7 M60 1955 2 00:46:45 00:14:48
125 21 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod / Brno 5 Ž45 1970 2 00:46:51 00:14:53
126 237 HŘEBAČKA Antonín Hodonín 17 M50 1964 2 00:47:11 00:15:13
127 310 ROTREKL Jakub 53 M 1997 2 00:47:17 00:15:19
128 282 KANTA Jakub SRTG Podluží 54 M 1987 2 00:47:18 00:15:21
129 270 KYJOVSKÝ Martin 55 M 1992 2 00:47:22 00:15:25
130 309 LÉTAL Luboš Břeclav 56 M 1990 2 00:47:34 00:15:36
131 331 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 6 Ž 1984 2 00:47:37 00:15:39
132 259 MASÁR Roman Malacky 30 M40 1970 2 00:47:41 00:15:43
133 238 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 57 M 1992 2 00:47:45 00:15:47
134 56 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 4 Ž35 1976 2 00:47:46 00:15:48
135 49 JARÁBEK Jan Záhorácký Frišký tým 31 M40 1976 2 00:47:47 00:15:50
136 341 CINTULA Juraj Štefanov 58 M 1979 2 00:47:51 00:15:54
137 335 KLUKNAVSKÁ Iveta 7 Ž 1989 2 00:48:00 00:16:03
138 57 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 32 M40 1977 2 00:48:04 00:16:07
139 235 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 8 M60 1953 2 00:48:10 00:16:12
140 216 MARŠÁLEK Tomáš 33 M40 1976 2 00:48:17 00:16:19
141 29 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 9 M60 1955 2 00:48:18 00:16:21
142 296 MÍKA Tomáš Příbram 59 M 1988 2 00:48:25 00:16:28
143 66 RAFFAY Ivan 18 M50 1966 2 00:48:26 00:16:29
144 326 BÁBÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 19 M50 1963 2 00:48:31 00:16:34
145 88 RYŠAVÝ David Borkovany 60 M 1989 2 00:48:33 00:16:36
146 50 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 20 M50 1966 2 00:48:44 00:16:47
147 266 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 6 Ž45 1963 2 00:48:51 00:16:54
148 92 SVOBODA Jan Garko Brno 21 M50 1961 2 00:48:53 00:16:55
149 312 BAŤKO Luboš 34 M40 1975 2 00:48:53 00:16:55
150 245 SZALVA Jiří Koválov 22 M50 1967 2 00:48:54 00:16:56
151 101 KUNC Josef Orel Vyškov 23 M50 1960 2 00:48:57 00:16:59
152 67 RAFFAYOVÁ Světlana 7 Ž45 1967 2 00:49:08 00:17:10
153 28 KRESTA Roman Orel Židenice 24 M50 1965 2 00:49:18 00:17:21
154 43 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1988 2 00:49:23 00:17:26
155 274 BOROVSKÝ Andrej 61 M 1986 2 00:49:38 00:17:41
156 229 KOLÁŘÍK Martin Mikulčice 62 M 1989 2 00:49:45 00:17:47
157 102 KAPAVÍK Radim 63 M 1985 2 00:49:47 00:17:50
158 329 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 10 M60 1955 2 00:49:50 00:17:53
159 324 SEDLÁKOVÁ Romana 9 Ž 1988 2 00:49:55 00:17:58
160 111 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 8 Ž45 1965 2 00:49:56 00:17:58
161 13 PALAŠ Zdeněk Valtice 25 M50 1961 2 00:50:01 00:18:04
162 293 KUDLÁČOVÁ Ivana Radošovce 64 Ž35 1978 2 00:50:03 00:18:06
163 19 KARAS Karel BK Hodonín 3 M70 1945 2 00:50:09 00:18:11
164 315 SEDLÁŘ petr Hodonín 35 M40 1973 2 00:50:11 00:18:14
165 263 FOLTÝNOVÁ Ludmila 9 Ž45 1964 2 00:50:21 00:18:24
166 328 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 11 M60 1953 2 00:50:22 00:18:24
167 269 TYLEČEK Pavel Jundrováci 36 M40 1973 2 00:50:52 00:18:54
168 264 GEORGIOVSKÁ Lucie Ostrava 5 Ž35 1976 2 00:50:55 00:18:57
169 45 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 26 M50 1961 2 00:50:56 00:18:58
170 32 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 12 M60 1957 2 00:51:00 00:19:02
171 314 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 6 Ž35 1977 2 00:51:13 00:19:16
172 217 MARŠÁLKOVÁ Jana Lužice 7 Ž35 1977 2 00:51:14 00:19:16
173 242 LECIÁN Josef Kyjov 13 M60 1957 2 00:51:19 00:19:22
174 65 VOLAVÝ Vladimír Fit online 14 M60 1955 2 00:51:22 00:19:25
175 214 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 4 M70 1946 2 00:51:28 00:19:30
176 277 JOCH František Arimo Strážnice 5 M70 1941 2 00:51:36 00:19:38
177 250 STIBUREK Radim Mikulčice 65 M 1990 2 00:51:40 00:19:42
178 36 JOSEF Ján Mikulčice 66 M 1986 2 00:51:40 00:19:43
179 99 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 10 Ž45 1970 2 00:51:50 00:19:52
180 62 RÍZEK Milan TTKMR Skalica 15 M60 1953 2 00:52:03 00:20:06
181 311 URUBEK Hynek Svatobořice-Mistřín 67 M 1996 2 00:52:06 00:20:09
182 322 FOJTÍK Pavel Moravská Nová Ves 37 M40 1975 2 00:52:11 00:20:14
183 244 KUBENKOVÁ Zuzana 8 Ž35 1979 2 00:52:14 00:20:16
184 206 JEDLIČKOVÁ Karolína 10 Ž 1990 2 00:52:15 00:20:17
185 73 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 27 M50 1958 2 00:52:19 00:20:22
186 220 RŮŽIČKA Matyáš Brno 68 M 1995 2 00:52:24 00:20:27
187 68 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 9 Ž35 1977 2 00:52:26 00:20:29
188 218 LABUDÍKOVÁ Monika Haimaom 10 Ž35 1978 2 00:52:42 00:20:44
189 342 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 11 Ž35 1979 2 00:52:50 00:20:52
190 345 ZDENĚK Hynek SHK Veselí nad Moravou 38 M40 1973 2 00:52:55 00:20:57
191 262 GEORCIOVSKÝ David Ostrava 39 M40 1977 2 00:53:16 00:21:19
192 16 JABLUNKA Dušan 40 M40 1977 2 00:53:20 00:21:22
193 258 VIKTOROVÁ Renáta VK Hodonín 11 Ž45 1968 2 00:53:26 00:21:28
194 231 KOLÁŘÍKOVÁ Lucie Mikulčice 11 Ž 1992 2 00:53:27 00:21:30
195 38 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 16 M60 1954 2 00:53:29 00:21:32
196 12 KOVAŘÍK František Břeclav 6 M70 1946 2 00:53:41 00:21:43
197 292 MACHÁČEK Martin 17 M60 1955 2 00:53:52 00:21:54
198 201 MECL Karel Triathlon Hodonín 28 M50 1963 2 00:54:05 00:22:08
199 55 FABRIKOVÁ Blanka 12 Ž45 1960 2 00:54:16 00:22:18
200 26 KRIEG Petr BMT Brno 7 M65 1949 2 00:54:31 00:22:33
201 63 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 13 Ž45 1960 2 00:54:35 00:22:38
202 87 PELC Vít OZZY Brno 29 M50 1967 2 00:54:57 00:22:59
203 302 JURIK Branislav 69 M 1989 2 00:55:06 00:23:08
204 295 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 30 M50 1961 2 00:55:06 00:23:08
205 223 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 18 M60 1956 2 00:55:23 00:23:25
206 240 KUČEROVÁ Jana Rohatec 14 Ž45 1971 2 00:55:30 00:23:32
207 208 HYNČICOVÁ Ivana 12 Ž35 1978 2 00:55:32 00:23:35
208 301 PAŽIČAN Josef SDH Svatobořice 41 M40 1974 2 00:55:43 00:23:45
209 255 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 13 Ž35 1982 2 00:55:47 00:23:50
210 332 MALÍKOVÁ Silvie Praha 12 Ž 1984 2 00:55:47 00:23:50
211 20 TOMÁNKOVÁ Stanislava 15 Ž45 1955 2 00:56:12 00:24:15
212 230 SCHOBEROVÁ Monika KSD 13 Ž 1985 2 00:56:17 00:24:19
213 344 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 14 Ž 1999 2 00:56:19 00:24:22
214 104 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 8 M65 1952 2 00:56:31 00:24:34
215 267 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 16 Ž45 1959 2 00:56:49 00:24:52
216 278 HUBÁČEK Vojtěch Mikulčice 70 M 1984 2 00:56:55 00:24:57
217 64 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 7 M70 1945 2 00:57:25 00:25:28
218 283 KAŠÍK Jan 71 M 2001 2 00:57:42 00:25:44
219 294 SOBOTKOVÁ Irena 14 Ž35 1980 2 00:58:17 00:26:19
220 42 MAIXNER Václav Orel Čebín 8 M70 1941 2 00:58:17 00:26:20
221 249 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 9 M65 1949 2 00:58:22 00:26:25
222 343 KYLIÁN Jiří Moravská Nová Ves 72 M 1982 2 00:58:23 00:26:26
223 86 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 15 Ž35 1975 2 00:58:35 00:26:37
224 75 HABA Milan AC Malacky 42 M40 1970 2 00:58:39 00:26:42
225 76 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 16 Ž35 1978 2 00:58:41 00:26:43
226 233 HAJOSSY Miroslav Koválov 9 M70 1946 2 00:59:11 00:27:13
227 256 SMYKOVÁ Miloslava Mokrý Háj 17 Ž35 1979 2 00:59:15 00:27:17
228 327 KONEČNÝ Radim Bratislava 73 M 1979 2 00:59:17 00:27:20
229 337 FORETNÍK František Krumvíř 10 M65 1951 2 00:59:57 00:28:00
230 15 JABLUNKOVÁ Andrea 18 Ž35 1977 2 01:00:11 00:28:14
231 113 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 17 Ž45 1972 2 01:00:47 00:28:50
232 78 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 10 M70 1937 2 01:00:54 00:28:57
233 316 WALDECKER Pavol Senica 19 M60 1956 2 01:01:12 00:29:14
234 253 FAJTÁKOVÁ Erika AC Malacky 15 Ž 1984 2 01:02:11 00:30:14
235 307 HRADSKÁ Eva 19 Ž35 1977 2 01:02:28 00:30:31
236 308 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 20 Ž35 1976 2 01:02:28 00:30:31
237 333 ŠRUTKOVÁ Denisa 16 Ž 1985 2 01:05:48 00:33:50
238 280 PAVKOVÁ Karolína 17 Ž 1999 2 01:07:40 00:35:43
239 281 ZACHARA Milan 74 M 2001 2 01:07:43 00:35:46
240 227 PROCHÁZKA Miloš Hodonín 20 M60 1956 2 01:08:04 00:36:06
241 321 KOLÁŘÍKOVÁ Jana Mikulčice 18 Ž45 1969 2 01:09:50 00:37:52
242 30 HRUBÝ Milan Blansko 11 M70 1938 2 01:21:33 00:49:35

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 84 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič M70 1939

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.