Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT - 01 Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 13.04.2013 08:00 do 13.04.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 22:00 hod

Seriál závodůCyrilo-Metodějský maraton 2013
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků213
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 225 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M_A 1980 1 00:32:49
2 255 STEINER Tomáš VSK Univerzita Brno 2 M_A 1986 1 00:33:21 00:00:31
3 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 1 M_C 1970 1 00:33:25 00:00:36
4 315 VALACHOVIČ Jakub AC Malacky 3 M_A 1985 1 00:33:36 00:00:47
5 313 MATÚŠ Jan AK Junior Holič 4 M_A 1988 1 00:34:31 00:01:41
6 230 SEDLÁČEK Josef Bike kamík Tučapy 2 M_C 1970 1 00:34:51 00:02:02
7 12 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 3 M_C 1973 1 00:35:04 00:02:15
8 78 MUSIL Pavel Brno - Medlánky 1 M_B 1975 1 00:35:14 00:02:24
9 299 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 2 M_B 1977 1 00:35:16 00:02:27
10 14 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 5 M_A 1992 1 00:35:33 00:02:44
11 349 GAJDUŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 6 M_A 1991 1 00:35:35 00:02:46
12 40 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 M_E 1960 1 00:35:41 00:02:51
13 312 PALKOVIČ Tomáš AK Junior Holič 7 M_A 1985 1 00:35:53 00:03:03
14 331 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 1 M_D 1967 1 00:35:56 00:03:07
15 348 KRÁLIK Eduard AŠK Grafobal Skalica 4 M_C 1973 1 00:36:07 00:03:17
16 259 KUNDERA Zdeněk AC Moravská Slavia Brno 8 M_A 1989 1 00:36:45 00:03:56
17 346 MATYÁŠ Radim SBK Wiky Kyjov 3 M_B 1975 1 00:36:47 00:03:58
18 330 TOMČAL Dušan Lipov 5 M_C 1973 1 00:36:48 00:03:58
19 336 NETOPIL Vladislav MK SEITL Ostrava 9 M_A 1981 1 00:36:49 00:04:00
20 72 CHADIM Michal KC Brno 4 M_B 1978 1 00:36:56 00:04:07
21 217 ŠKROBÁK Jiří AK Hodonín 10 M_A 1982 1 00:37:14 00:04:24
22 15 NOVÁČEK Michal VSK Univerzita Brno 11 M_A 1993 1 00:37:25 00:04:36
23 289 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 6 M_C 1971 1 00:37:28 00:04:38
24 302 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 12 M_A 1981 1 00:37:48 00:04:59
25 291 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 2 M_D 1968 1 00:37:55 00:05:05
26 303 POLAKOVIČ Marek ŠK Jablonica 13 M_A 1985 1 00:37:58 00:05:09
27 241 KADLEC Petr Milotice 3 M_D 1965 1 00:38:16 00:05:27
28 250 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M_E 1959 1 00:38:19 00:05:30
29 249 VEVERKA Josef AC Čejkovice 1 M_F 1958 1 00:38:21 00:05:31
30 266 MIKULA Miroslav Radošovce 2 M_F 1957 1 00:38:21 00:05:32
31 63 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 14 M_A 1982 1 00:38:33 00:05:44
32 342 JANOŠ Pavol BK VP Malacky 15 M_A 1984 1 00:38:40 00:05:50
33 258 MITOŠINKA Jan 5 M_B 1975 1 00:38:55 00:06:05
34 53 HRBÁČEK Karel Útěchov 4 M_D 1968 1 00:38:57 00:06:08
35 64 FLORIÁN Radim Zetor Brno 7 M_C 1970 1 00:39:00 00:06:11
36 269 MACHALÍNEK Tomáš Kyjov 6 M_B 1974 1 00:39:07 00:06:17
37 223 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 8 M_C 1971 1 00:39:26 00:06:36
38 38 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 M_G 1950 1 00:39:26 00:06:36
39 271 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 7 M_B 1977 1 00:39:31 00:06:42
40 16 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jun 1995 1 00:39:42 00:06:53
41 290 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 9 M_C 1971 1 00:39:52 00:07:03
42 277 KYNICKÝ Radek 10 M_C 1972 1 00:39:55 00:07:05
43 48 SKYBA Martin Fit online 3 M_E 1962 1 00:39:58 00:07:09
44 49 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 8 M_B 1975 1 00:40:00 00:07:10
45 80 FABRIK Miroslav Brno 4 M_E 1959 1 00:40:03 00:07:14
46 284 FIGURA Tomáš 16 M_A 1986 1 00:40:20 00:07:30
47 59 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž_A 1986 1 00:40:23 00:07:33
48 227 KAŇA Miroslav Mikulčice 5 M_D 1968 1 00:40:37 00:07:47
49 301 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 M_G 1950 1 00:40:48 00:07:59
50 54 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 3 M_F 1955 1 00:41:03 00:08:13
51 286 NĚMEC Ondřej AK Kroměříž 4 M_F 1957 1 00:41:05 00:08:15
52 343 BELLAY Jan Skalica 17 M_A 1982 1 00:41:08 00:08:18
53 30 BĚLOHOUBEK Petr Brno 11 M_C 1972 1 00:41:11 00:08:22
54 60 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 3 M_G 1953 1 00:41:16 00:08:27
55 242 KADLECOVÁ Jana AK Hodonín 1 Ž_B 1977 1 00:41:19 00:08:29
56 311 VINTR Tomáš AK Junior Holič 18 M_A 1983 1 00:41:23 00:08:34
57 353 DOČKAL Radek RILA Team Brno 6 M_D 1966 1 00:41:30 00:08:40
58 219 KORVAS Josef AK Hodonín 7 M_D 1964 1 00:41:35 00:08:46
59 21 NEHYBKA Josef Orel Židenice 2 Jun 1995 1 00:41:42 00:08:53
60 281 TRNKA Roman INA Skalica 12 M_C 1972 1 00:41:45 00:08:56
61 70 MATOUŠEK Pavel KC Brno 9 M_B 1978 1 00:41:48 00:08:59
62 76 RERYCH Jiří Brno 19 M_A 1988 1 00:41:52 00:09:02
63 253 SMUTNÝ Zdeněk AHA Vyškov 5 M_F 1957 1 00:41:53 00:09:03
64 262 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1963 1 00:41:59 00:09:09
65 43 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 Ž_C 1972 1 00:42:06 00:09:17
66 221 HUBAČKA Jiří Mikulčice 20 M_A 1980 1 00:42:17 00:09:27
67 296 HALAS Petr AHA Vyškov 13 M_C 1973 1 00:42:25 00:09:36
68 240 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 2 Ž_C 1970 1 00:42:36 00:09:46
69 321 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 2 Ž_A 1979 1 00:42:43 00:09:54
70 74 ADÁMKOVÁ Blanka AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1978 1 00:42:49 00:09:59
71 338 VESELÝ Pavel Tvrdonice 10 M_B 1975 1 00:42:51 00:10:02
72 292 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 11 M_B 1974 1 00:42:52 00:10:02
73 222 FOJTÍK Radim American Flyers 12 M_B 1978 1 00:42:54 00:10:04
74 31 MIKA Ivo Brno 8 M_D 1966 1 00:42:56 00:10:06
75 248 ŠVECOVÁ Simona Trilife 3 Ž_B 1977 1 00:42:57 00:10:07
76 297 BAJÁK Marek TJ Sokol Velké Bílovice 14 M_C 1972 1 00:42:59 00:10:09
77 66 ŠINDELKA Antonín RBK Blansko 15 M_C 1972 1 00:43:00 00:10:11
78 58 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_B 1978 1 00:43:12 00:10:23
79 32 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 9 M_D 1968 1 00:43:15 00:10:26
80 340 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 5 M_E 1960 1 00:43:18 00:10:29
81 39 SLOUKA Jiří Blažovice 21 M_A 1983 1 00:43:19 00:10:30
82 283 POLÁŠEK Vít Hodonín 13 M_B 1976 1 00:43:39 00:10:50
83 328 KANTEK Miroslav Hodonín 22 M_A 1993 1 00:43:45 00:10:56
84 294 KUBÍČEK Jaroslav Senica 14 M_B 1977 1 00:43:46 00:10:56
85 77 MĚSÍČEK Jakub Družba Dukovany 23 M_A 1990 1 00:43:49 00:11:00
86 231 DANIEL Roman Brno 16 M_C 1972 1 00:43:50 00:11:01
87 345 BYRTUS Marian Prostějov 24 M_A 1984 1 00:43:52 00:11:03
88 357 GUNAR Elvis AC Malacky 3 Jun 1996 1 00:43:53 00:11:04
89 245 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 4 M_G 1952 1 00:43:53 00:11:04
90 267 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M_G 1951 1 00:43:56 00:11:06
91 229 JOSEF Filip Mikulčice 25 M_A 1984 1 00:43:59 00:11:10
92 29 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 6 M_F 1958 1 00:44:02 00:11:13
93 316 HRADIL Stanislav BK Hodonín 7 M_F 1958 1 00:44:02 00:11:13
94 270 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M_I 1942 1 00:44:06 00:11:16
95 344 SLANÍKOVÁ Adriana AK Hodonín 3 Ž_A 1993 1 00:44:08 00:11:19
96 350 MATULOVÁ Martina AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_C 1972 1 00:44:10 00:11:21
97 329 HABA Milan AC Malacky 17 M_C 1970 1 00:44:12 00:11:23
98 62 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 4 Ž_A 1986 1 00:44:16 00:11:26
99 333 ADÁMEK Hubert AC Moravská Slavia Brno 18 M_C 1971 1 00:44:18 00:11:29
100 354 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 15 M_B 1974 1 00:44:21 00:11:31
101 293 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 6 M_E 1961 1 00:44:22 00:11:33
102 322 ŠKARECKÝ Tomáš Vracov 26 M_A 1986 1 00:44:23 00:11:33
103 276 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 8 M_F 1957 1 00:44:31 00:11:42
104 45 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 1 Ž_D 1964 1 00:44:32 00:11:42
105 251 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 6 M_G 1951 1 00:44:49 00:11:59
106 224 ZDVOŘÁČEK Tomáš Running Death 27 M_A 1980 1 00:44:52 00:12:02
107 347 VYDARENÝ Vladislav AŠK Grafobal Skalica 10 M_D 1966 1 00:44:53 00:12:03
108 295 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 1 M_H 1948 1 00:44:58 00:12:09
109 282 HYRÁNEK Vladimír Kuty 28 M_A 1979 1 00:45:04 00:12:14
110 44 KUNC Josef LRS Vyškov 7 M_E 1960 1 00:45:07 00:12:17
111 7 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 4 Ž_C 1969 1 00:45:19 00:12:29
112 244 ŠTUKA Vladimír AŠK Grafobal Skalica 9 M_F 1955 1 00:45:19 00:12:30
113 218 FOJTÍK Bronislav American Flyers 29 M_A 1980 1 00:45:22 00:12:33
114 51 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 7 M_G 1953 1 00:45:24 00:12:34
115 18 KUSYOVÁ Veronika 5 Ž_A 1987 1 00:45:28 00:12:39
116 339 JANOTA Boris INA Skalica 16 M_B 1975 1 00:45:48 00:12:59
117 351 MATULA Jaroslav Zetor Brno 19 M_C 1970 1 00:45:51 00:13:02
118 220 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 8 M_G 1949 1 00:45:54 00:13:05
119 23 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 11 M_D 1964 1 00:45:55 00:13:06
120 254 HYNŠTOVÁ Marie AHA Vyškov 1 Ž_F 1957 1 00:46:03 00:13:14
121 310 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 12 M_D 1966 1 00:46:15 00:13:25
122 252 ŠMÝD Ladislav Vracov 20 M_C 1973 1 00:46:34 00:13:45
123 228 JOSEF Ján Mikulčice 30 M_A 1986 1 00:46:40 00:13:50
124 13 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 9 M_G 1953 1 00:46:40 00:13:51
125 278 MICHNA Miroslav 17 M_B 1978 1 00:46:43 00:13:54
126 300 POKORNÝ Aleš ZŠ Kočovská Hodonín 18 M_B 1975 1 00:46:51 00:14:01
127 324 HÝBL Lubomír SBK Wiky Kyjov 10 M_F 1958 1 00:47:08 00:14:19
128 335 MECL Karel BK Hodonín 8 M_E 1963 1 00:47:25 00:14:36
129 334 ČADEK Martin Brno 11 M_F 1957 1 00:47:32 00:14:43
130 280 BAŤA Radek 31 M_A 1981 1 00:47:36 00:14:47
131 50 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 9 M_E 1961 1 00:47:44 00:14:55
132 275 MIKLOVIČ Igor Skalica 13 M_D 1967 1 00:47:55 00:15:06
133 52 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 2 M_H 1946 1 00:47:58 00:15:09
134 47 BOHÁČ Jiří Brno 12 M_F 1954 1 00:47:58 00:15:09
135 260 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie Moravský Krumlov 5 Ž_B 1975 1 00:47:59 00:15:10
136 326 BÁBÍK Antonín Sokol Vacenovice 10 M_E 1963 1 00:48:03 00:15:14
137 67 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 6 Ž_A 1989 1 00:48:05 00:15:16
138 307 KOZEL Dušan Kroměříž 11 M_E 1963 1 00:48:22 00:15:32
139 261 VOLAVÝ Vladimír Fit online 13 M_F 1955 1 00:48:54 00:16:04
140 233 HALEŠOVÁ Simona AK Borský Svetý Jur 1 Jky 1999 1 00:48:54 00:16:05
141 306 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 7 Ž_A 1983 1 00:49:12 00:16:23
142 246 KAŠPÁRKOVÁ Dana Dvorský Mikuláš 8 Ž_A 1986 1 00:49:28 00:16:38
143 238 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 14 M_F 1954 1 00:49:33 00:16:44
144 285 KLIMEŠOVÁ Jana WIKI Kyjov 2 Ž_E 1963 1 00:49:40 00:16:50
145 332 PROFOUS Petr BET Ostrava 15 M_F 1958 1 00:49:54 00:17:05
146 279 MICHNOVÁ Jitka 9 Ž_A 1982 1 00:49:56 00:17:07
147 268 CRHÁK Luděk Zetor Brno 12 M_E 1959 1 00:50:07 00:17:18
148 325 KRATOCHVÍL Vladimír Run for fun 19 M_B 1978 1 00:50:09 00:17:19
149 263 JANÍKOVÁ Gabriela Palacký 2 Ž_D 1966 1 00:50:09 00:17:20
150 71 KLIMEŠ Petr Dolní Kounice 32 M_A 1979 1 00:50:16 00:17:27
151 319 TIRPAK Onrej Senica 3 M_H 1948 1 00:50:23 00:17:34
152 24 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 16 M_F 1956 1 00:50:24 00:17:34
153 55 KRIEG Petr BMT Brno 10 M_G 1949 1 00:50:55 00:18:06
154 73 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 33 M_A 1986 1 00:51:02 00:18:12
155 337 ŠITKOVÁ Terezie Drnovice u Vyškova 10 Ž_A 1992 1 00:51:02 00:18:12
156 22 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 5 Ž_C 1970 1 00:51:06 00:18:16
157 305 KOCÚRIKOVÁ Marcela ŠK Jablonica 11 Ž_A 1987 1 00:51:10 00:18:21
158 327 PRČÍK Antonín Město Hodonín 17 M_F 1955 1 00:51:25 00:18:36
159 298 MARŠÁLKOVÁ Jana Lužice 6 Ž_B 1977 1 00:51:32 00:18:42
160 309 KOCÁK Ján AK Junior Holič 2 M_I 1940 1 00:51:32 00:18:43
161 341 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 4 M_H 1945 1 00:51:50 00:19:01
162 46 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 21 M_C 1973 1 00:52:09 00:19:19
163 355 TUREK Miroslav 14 M_D 1965 1 00:52:10 00:19:20
164 243 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 18 M_F 1955 1 00:52:21 00:19:32
165 57 KROUPA Jiří Brno 13 M_E 1959 1 00:52:21 00:19:32
166 247 SVĚTINSKÝ Radek Trilife 20 M_B 1977 1 00:52:26 00:19:37
167 318 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 5 M_H 1945 1 00:52:36 00:19:46
168 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 19 M_F 1956 1 00:52:41 00:19:51
169 288 MARŠÁLEK Jiří Brno 20 M_F 1958 1 00:53:00 00:20:11
170 69 FLORIÁNOVÁ Veronika AP Brno 6 Ž_C 1973 1 00:53:15 00:20:26
171 17 KUSYOVÁ Katarína 3 Ž_D 1966 1 00:53:21 00:20:31
172 232 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 3 M_I 1941 1 00:53:41 00:20:51
173 320 VAČKOVÁ Andrea Senica 7 Ž_C 1971 1 00:53:44 00:20:54
174 323 HLADÍK Marek Malacky 34 M_A 1980 1 00:54:08 00:21:19
175 317 SCHILLEROVÁ Martina H-triatlon Kompava 8 Ž_C 1973 1 00:54:13 00:21:23
176 287 FORETNÍK František Krumvíř 11 M_G 1951 1 00:54:13 00:21:24
177 264 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 12 M_G 1952 1 00:54:26 00:21:37
178 237 SNOPKO Peter Žiar nad Hronom 15 M_D 1966 1 00:54:31 00:21:42
179 226 MIKUŠOVÁ Lucie JAC Brno 2 Jky 1998 1 00:54:47 00:21:57
180 272 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 13 M_G 1949 1 00:54:52 00:22:03
181 19 PELC Vít OZZY Brno 16 M_D 1967 1 00:55:07 00:22:18
182 68 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_E 1960 1 00:55:13 00:22:24
183 235 STIBUREK Radim Mikulčice 35 M_A 1990 1 00:55:27 00:22:38
184 61 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 Ž_F 1954 1 00:55:52 00:23:03
185 352 SCHMIED Miroslav Krumvíř 36 M_A 1981 1 00:56:06 00:23:17
186 25 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 6 M_H 1944 1 00:56:14 00:23:24
187 234 HALEŠ Peter AK Borský Svetý Jur 22 M_C 1971 1 00:56:40 00:23:51
188 27 SEDLÁČEK Josef Boleráz 4 M_I 1939 1 00:57:00 00:24:11
189 304 ZAVADILOVÁ Božena ŠK Jablonica 12 Ž_A 1980 1 00:57:21 00:24:32
190 236 KOTÁSEK Miroslav Mikulčice 37 M_A 1986 1 00:57:30 00:24:40
191 34 BĚLKA Jaroslav LRS Vyškov 14 M_G 1952 1 00:57:33 00:24:43
192 36 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 15 M_G 1953 1 00:57:44 00:24:55
193 42 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 5 M_I 1937 1 00:57:47 00:24:57
194 65 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 9 Ž_C 1973 1 00:57:55 00:25:06
195 33 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 1 Ž_G 1953 1 00:58:31 00:25:41
196 37 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 1 Ž_I 1938 1 00:59:00 00:26:11
197 75 DRAŽAN Libor Sokol Kuničky 14 M_E 1960 1 01:00:36 00:27:46
198 79 FABRIKOVÁ Blanka Brno 4 Ž_E 1960 1 01:00:50 00:28:01
199 239 KOUSAL Oldřich SK Přerov 6 M_I 1938 1 01:01:16 00:28:26
200 274 HOŘÍNKOVÁ Dana 7 Ž_B 1978 1 01:01:30 00:28:40
201 273 HOŘÍNEK Michal 21 M_B 1978 1 01:01:30 00:28:40
202 256 JABLUNKOVÁ Andrea 8 Ž_B 1977 1 01:02:12 00:29:22
203 257 JABLUNKA Dušan 22 M_B 1977 1 01:02:12 00:29:23
204 314 MATÚŠ Jan AK Junior Holič 21 M_F 1954 1 01:02:33 00:29:44
205 308 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 7 M_I 1939 1 01:03:42 00:30:52
206 28 HRUBÝ Milan ASK Blansko 8 M_I 1938 1 01:04:23 00:31:34
207 20 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 4 Ž_D 1967 1 01:04:40 00:31:51
208 35 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 3 Ž_F 1955 1 01:07:57 00:35:08
209 41 MACHALA Jaroslav Hluk 9 M_I 1938 1 01:08:37 00:35:48
210 56 KROUPOVÁ Pavla Brno 5 Ž_D 1965 1 01:09:38 00:36:48
211 26 KUBÍK Josef Adamov 10 M_I 1938 1 01:19:00 00:46:11

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 265 HAJOSSY Miroslav Kovalob M_H 1946
DNF 356 HANÁČEK Luděk FK Mikulčice M_D 1966

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.