Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 17.11.2016 07:45 do 17.11.2016 14:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,40
Počet kol1
Počet závodníků262
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 9 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Dci 2000 1 00:21:38
2 118 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 2 Dci 2000 1 00:22:27 00:00:48
3 83 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 1 Jři 1998 1 00:23:02 00:01:23
4 339 PROCHÁZKA Jakub SKOL Brno 3 Dci 2000 1 00:23:19 00:01:40
5 87 ČECH Filip VSK Univerzita Brno 2 Jři 1998 1 00:23:37 00:01:58
6 223 ŠVEJNOHA Jan Veverská Bítýška 4 Dci 2001 1 00:23:39 00:02:00
7 53 KRÁL Jan SK Žabovřesky 3 Jři 1999 1 00:23:47 00:02:09
8 269 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 1 XM 1993 1 00:23:54 00:02:15
9 75 VABROUŠEK Filip 4 Jři 1999 1 00:24:07 00:02:29
10 113 FIALA Andrej TJ Lokomotiva Breclav 5 Jři 1998 1 00:24:18 00:02:39
11 232 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 1 Ž 1995 1 00:24:24 00:02:46
12 204 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 2 XM 1995 1 00:24:31 00:02:53
13 286 EFFENBERGER Marek Elite Sport Team Blansko 5 Dci 2001 1 00:24:38 00:02:59
14 206 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 6 Jři 1999 1 00:24:44 00:03:06
15 109 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 6 Dci 2002 1 00:24:47 00:03:09
16 61 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 3 XM 1996 1 00:24:54 00:03:16
17 11 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 7 Dci 2000 1 00:24:57 00:03:18
18 73 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 2 Ž 1983 1 00:24:58 00:03:20
19 24 ADÁMEK Filip KOB Moira Brno 8 Dci 2001 1 00:25:00 00:03:21
20 93 FANFRDLA Ctirad Silůvky 4 XM 1974 1 00:25:01 00:03:23
21 273 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 5 XM 1981 1 00:25:09 00:03:31
22 8 DVOŘÁK Jan AC Moravská Slavia Brno 6 XM 1977 1 00:25:10 00:03:31
23 6 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1993 1 00:25:12 00:03:33
24 72 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 9 Dci 2000 1 00:25:29 00:03:51
25 237 CHROMÁ Kateřina AK Olymp Brno 4 Ž 1994 1 00:25:33 00:03:54
26 21 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:25:40 00:04:02
27 88 HRAZDIRA Jonáš Brno - Kohoutovice 7 Jři 1999 1 00:25:49 00:04:11
28 32 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 5 Ž 1993 1 00:25:54 00:04:15
29 12 ŠTĚPÁNEK Radek BehejBrno.com 8 Jři 1998 1 00:25:58 00:04:20
30 219 TEŠNAR Michal Tatran Kohoutovice 10 Dci 2001 1 00:26:00 00:04:21
31 81 BENIAČOVÁ Linda Žilina 6 Ž 1978 1 00:26:01 00:04:23
32 31 ĎURDIAKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 7 Ž 1991 1 00:26:01 00:04:23
33 344 JANÍK Petr Orel Židenice 9 Jři 1999 1 00:26:18 00:04:40
34 355 PEŠÁKOVÁ Mirka AC Racers 8 Ž 1985 1 00:26:20 00:04:41
35 295 PRIESSNITZ Jan SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 10 Jři 1998 1 00:26:25 00:04:46
36 240 HRUŠKOVÁ Alžběta Ekol Team Brno 1 Dky 2000 1 00:26:26 00:04:47
37 92 TUŽILOVÁ Magdalena SK Žabovřesky 9 Ž 1994 1 00:26:36 00:04:58
38 47 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 10 Ž 1993 1 00:26:38 00:05:00
39 86 JANKOVÁ Magda RUN& MUM 11 Ž 1980 1 00:26:40 00:05:01
40 272 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 12 Ž 1983 1 00:26:41 00:05:02
41 224 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 1999 1 00:26:48 00:05:10
42 71 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:26:58 00:05:20
43 125 KALOVÁ Jitka SKOL Brno 3 ŽV1 1973 1 00:27:03 00:05:24
44 121 FLORIÁN Vojtěch KOB Moira Brno 11 Jři 1999 1 00:27:04 00:05:26
45 363 GRYC Vojtěch Tesla Brno 11 Dci 2001 1 00:27:07 00:05:28
46 297 FANFRDLA Dalimil Maty team 7 XM 1973 1 00:27:08 00:05:30
47 7 COUFALOVÁ Dominika AC Moravská Slavia Brno 13 Ž 1994 1 00:27:13 00:05:34
48 114 VACULOVÁ Lucie Individuální 14 Ž 1982 1 00:27:14 00:05:36
49 52 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 15 Ž 1978 1 00:27:20 00:05:42
50 261 KUČEROVÁ Lucie Ekol Team Brno 2 Dky 2001 1 00:27:28 00:05:50
51 30 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 16 Ž 1979 1 00:27:34 00:05:56
52 20 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV1 1976 1 00:27:39 00:06:00
53 293 PRIESSNITZ Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 12 Dci 2001 1 00:27:43 00:06:04
54 123 KOCIÁNOVÁ Lenka VSK MZLU Brno 17 Ž 1985 1 00:27:46 00:06:07
55 231 BEDNÁŘOVÁ Iva ACT leraK Blansko 3 Dky 2000 1 00:27:54 00:06:15
56 23 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:27:58 00:06:20
57 356 OLBERTOVÁ Jana Inkosport Team 18 Ž 1985 1 00:28:04 00:06:26
58 303 ŽELEZNÁ Lada Mladá Boleslav 19 Ž 1989 1 00:28:06 00:06:28
59 119 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 4 Dky 2000 1 00:28:18 00:06:39
60 280 POPELKOVÁ Veronika 5 Dky 2001 1 00:28:19 00:06:41
61 115 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 5 ŽV1 1972 1 00:28:26 00:06:48
62 322 VŠIANSKÝ Martin SK Meteor Brno 8 XM 1986 1 00:28:31 00:06:52
63 313 LAMPRECHTOVÁ Lucie SK Meteor Brno 20 Ž 1987 1 00:28:36 00:06:58
64 340 RICHTER Zdeněk Brno 9 XM 1980 1 00:28:41 00:07:02
65 304 HOŠEKOVÁ Vanda Magnus Orienteering 21 Ž 1996 1 00:28:46 00:07:08
66 306 HRABOŠ Matěj Magnus Orienteering 10 XM 1995 1 00:28:47 00:07:08
67 5 HVASTA Lukáš AC Moravská Slavia Brno 12 Jři 1999 1 00:28:47 00:07:09
68 254 DRENGUBIAK Eduard 11 XM 1996 1 00:28:48 00:07:09
69 364 SLANÍKOVÁ Adriana AC Moravská Slavia Brno 22 Ž 1993 1 00:28:55 00:07:17
70 100 DOKOUPILOVÁ Markéta Na Konečné 6 ŽV1 1977 1 00:28:57 00:07:18
71 244 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 23 Ž 1993 1 00:28:58 00:07:19
72 270 ADAMKOVÁ Blanka Blansko 24 Ž 1978 1 00:29:03 00:07:24
73 49 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 1 00:29:11 00:07:32
74 263 DROZD David Brno 12 XM 1996 1 00:29:12 00:07:34
75 107 FUČÍKOVÁ Hana Černín 7 ŽV1 1977 1 00:29:14 00:07:36
76 1 TUČEK Martin VSK Univerzita Brno 13 XM 1995 1 00:29:17 00:07:38
77 2 TUČEK Libor ABC CYKLOSPORT 14 XM 1965 1 00:29:17 00:07:38
78 207 HORÁKOVÁ Šárka Prštice 8 ŽV1 1977 1 00:29:17 00:07:39
79 89 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 9 ŽV1 1970 1 00:29:19 00:07:40
80 221 KADLECOVÁ Jana KSB Hodonín 10 ŽV1 1977 1 00:29:20 00:07:41
81 50 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 11 ŽV1 1975 1 00:29:29 00:07:50
82 317 AUERMULLEROVÁ Anna SK Žabovřesky 6 Dky 2000 1 00:29:35 00:07:57
83 42 DURNOVÁ Marta BRANOPAC 3 ŽV2 1964 1 00:29:37 00:07:58
84 314 ANDRLIK Tomáš Brno 13 Jři 1999 1 00:29:38 00:07:59
85 16 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 2 Jky 1999 1 00:29:38 00:08:00
86 98 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 14 Jři 1999 1 00:29:44 00:08:06
87 90 ONDROUŠEK David Blansko 15 XM 1994 1 00:29:46 00:08:08
88 299 PŘIKRYLOVÁ Lenka AC Pikec 3 Jky 1998 1 00:29:47 00:08:08
89 18 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 7 Dky 2000 1 00:29:59 00:08:20
90 96 KLIMÁNKOVÁ Eva 12 ŽV1 1973 1 00:29:59 00:08:21
91 341 POZDENKOV Petr Běžecký klub Brno 13 Dci 2002 1 00:30:02 00:08:24
92 222 ŠVEJHONOVÁ Eva Veverská Bítýška 14 Dky 2002 1 00:30:05 00:08:27
93 226 MLEJNEK Artuš SK Slatina 15 Dci 2001 1 00:30:05 00:08:27
94 97 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:30:09 00:08:30
95 110 HAVRÁNKOVÁ Marta BehejBrno.com 25 Ž 1989 1 00:30:10 00:08:32
96 116 KULENDÍKOVÁ Lenka 26 Ž 1984 1 00:30:12 00:08:34
97 55 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 27 Ž 1988 1 00:30:15 00:08:36
98 312 ČERMÁKOVÁ Magdalena TJ Slovan Luhačovice 28 Ž 1991 1 00:30:16 00:08:37
99 41 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Sokol Luleč 29 Ž 1979 1 00:30:19 00:08:41
100 104 HYNKOVÁ Lada VVM 4 ŽV2 1965 1 00:30:23 00:08:44
101 44 TICHÁ Karolína Elite Sport Boskovice 4 Jky 1998 1 00:30:23 00:08:45
102 111 PAVLOUŠKOVÁ Jana Brno 30 Ž 1987 1 00:30:31 00:08:53
103 51 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod / Brno 13 ŽV1 1970 1 00:30:40 00:09:01
104 281 POSPIŠILOVÁ Dana 31 Ž 1991 1 00:30:49 00:09:11
105 285 KLINKOVSKÁ Zdenka ASK Blansko 8 Dky 2000 1 00:30:56 00:09:18
106 79 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 5 ŽV2 1962 1 00:30:58 00:09:19
107 265 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 9 Dky 2001 1 00:30:59 00:09:20
108 300 BARTUŇKOVÁ Nina Brno 32 Ž 1990 1 00:31:08 00:09:29
109 323 BUREŠ Antonín 16 XM 1987 1 00:31:11 00:09:32
110 359 KRŠÁKOVÁ Zuzana Dolný Kubín 33 Ž 1995 1 00:31:12 00:09:34
111 77 BAUEROVÁ Petra Uwe Filter a tupá Máňa 34 Ž 1983 1 00:31:14 00:09:36
112 287 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 10 Dky 2000 1 00:31:17 00:09:38
113 307 RUSÍNOVÁ Monika Brno 14 ŽV1 1977 1 00:31:18 00:09:40
114 362 GRYC Ondřej Tesla Brno 16 Dci 2004 1 00:31:25 00:09:46
115 205 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 35 Ž 1978 1 00:31:25 00:09:47
116 29 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 15 ŽV1 1975 1 00:31:30 00:09:51
117 309 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 36 Ž 1988 1 00:31:36 00:09:58
118 252 KUBENKA Jan Ostrava 17 XM 1995 1 00:31:36 00:09:58
119 282 ŠEVČÍKOVÁ Alena Tišnov 37 Ž 1986 1 00:31:38 00:10:00
120 210 NEHYBOVÁ Petra Extra Brno 38 Ž 1993 1 00:31:44 00:10:05
121 276 KLUKNAVSKÁ Iveta Hodonín 18 Ž 1989 1 00:31:45 00:10:06
122 248 PŘIDÁLEK Jakub 19 XM 1994 1 00:31:45 00:10:06
123 227 SEBERA Martin AK Tišnov 20 XM 1974 1 00:31:49 00:10:10
124 203 KOLEGAROVÁ Aneta Sokol přisnotice 11 Dky 2002 1 00:31:50 00:10:11
125 324 KASALOVÁ Kristýna Brno 39 Ž 1990 1 00:31:57 00:10:18
126 274 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 12 Dky 2000 1 00:31:57 00:10:19
127 19 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 5 Jky 1999 1 00:31:58 00:10:19
128 238 MARŠÁLKOVÁ Pavlína 40 Ž 1987 1 00:31:59 00:10:20
129 290 NAVRÁTILOVÁ Markéta RSFK 41 Ž 1979 1 00:32:02 00:10:23
130 288 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 13 Dky 2001 1 00:32:08 00:10:29
131 365 KOUŘILOVÁ Soňa 14 Dky 2001 1 00:32:08 00:10:29
132 308 KUBĚNA Tomáš Brno 21 XM 1987 1 00:32:13 00:10:35
133 296 TURBAKOVÁ Kateřina 42 Ž 1994 1 00:32:18 00:10:40
134 310 SLÁMOVÁ Barbora Brno 43 Ž 1981 1 00:32:28 00:10:49
135 39 CRHÁN Jiří Brno 22 XM 1979 1 00:32:31 00:10:53
136 28 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 16 ŽV1 1975 1 00:32:33 00:10:55
137 321 BARTONĚK Josef Fun 23 XM 1952 1 00:32:37 00:10:59
138 241 KŘEČKOVÁ Lenka Magnus Orienteering 44 Ž 1992 1 00:32:38 00:10:59
139 213 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 17 ŽV1 1977 1 00:32:40 00:11:01
140 36 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 24 XM 1970 1 00:32:41 00:11:02
141 358 VEITHOVÁ Zdena 18 ŽV1 1971 1 00:32:42 00:11:04
142 106 KUNC Josef Orel Vyškov 25 XM 1960 1 00:32:44 00:11:06
143 101 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 6 ŽV2 1967 1 00:32:44 00:11:06
144 253 HALM Daniel 26 XM 1996 1 00:32:46 00:11:07
145 255 MROCEK Dominik 27 XM 1996 1 00:32:46 00:11:08
146 260 HANÁK František FSPS MU 17 Dci 2003 1 00:32:48 00:11:10
147 95 SZÖKEOVÁ Jana newline 7 ŽV2 1965 1 00:32:48 00:11:10
148 361 GRYCOVÁ Petra Tesla Brno 19 ŽV1 1974 1 00:32:54 00:11:15
149 66 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 45 Ž 1997 1 00:32:54 00:11:15
150 289 JELÍNKOVÁ Petra OZZY Brno 6 Jky 1999 1 00:32:56 00:11:18
151 25 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 7 Jky 1999 1 00:33:00 00:11:22
152 82 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 20 ŽV1 1970 1 00:33:03 00:11:25
153 262 HANÁKOVÁ Eliška 8 Jky 1999 1 00:33:09 00:11:31
154 209 SUCHÁNKOVÁ Renata Orel - Židenice 21 ŽV1 1974 1 00:33:11 00:11:32
155 284 HAVLÍČKOVÁ Martina AK Olymp Brno 46 Ž 1996 1 00:33:11 00:11:33
156 234 KOBÁŇOVÁ Kateřina 47 Ž 1981 1 00:33:12 00:11:33
157 64 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 22 ŽV1 1971 1 00:33:17 00:11:38
158 268 SLABÁ Zdislava ČVK Brno 48 Ž 1995 1 00:33:22 00:11:43
159 345 HROMÁDKOVÁ Petra Blansko 49 Ž 1982 1 00:33:23 00:11:45
160 46 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 23 ŽV1 1973 1 00:33:28 00:11:49
161 228 DOBROVOLNÁ Lucie TJ Spartak Třebíč 50 Ž 1996 1 00:33:32 00:11:53
162 230 RIGL Josef TJ Spartak Třebíč 28 XM 1992 1 00:33:32 00:11:53
163 65 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 51 Ž 1986 1 00:33:34 00:11:56
164 399 KALINOVÁ Martina Atex 007 52 Ž 1982 1 00:33:39 00:12:00
165 117 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 9 Jky 1999 1 00:33:42 00:12:04
166 94 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 24 ŽV1 1974 1 00:33:45 00:12:06
167 14 SVOBODOVÁ Martina Běhej Brno.com 25 ŽV1 1975 1 00:33:47 00:12:09
168 17 DERKOVÁ Jana Brno 26 ŽV1 1971 1 00:33:52 00:12:14
169 220 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 27 ŽV1 1977 1 00:33:53 00:12:14
170 85 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 15 Dky 2001 1 00:33:55 00:12:17
171 62 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV3 1954 1 00:34:02 00:12:24
172 291 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 8 ŽV2 1966 1 00:34:04 00:12:26
173 225 JEŘÁBKOVÁ Martina 53 Ž 1997 1 00:34:06 00:12:28
174 126 ČERNICKÁ Lenka Extra Brno 54 Ž 1995 1 00:34:13 00:12:35
175 34 PELLOVÁ Gabriela 55 Ž 1979 1 00:34:14 00:12:35
176 103 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 28 ŽV1 1973 1 00:34:22 00:12:44
177 277 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 29 XM 1982 1 00:34:36 00:12:57
178 33 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 56 Ž 1987 1 00:34:36 00:12:58
179 305 GRECHNEROVÁ Tereza Magnus Orienteering 10 Jky 2002 1 00:34:37 00:12:58
180 91 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 11 Jky 1999 1 00:34:37 00:12:59
181 301 BUBELA Tomáš Magnus Orienteering 30 XM 1981 1 00:34:38 00:12:59
182 84 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 57 Ž 1978 1 00:34:41 00:13:02
183 320 MICHALEK Steave 31 XM 1967 1 00:34:45 00:13:06
184 218 ALBRECHTOVÁ Soňa 9 ŽV2 1960 1 00:34:46 00:13:08
185 27 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 32 XM 1972 1 00:34:48 00:13:10
186 360 PELIKÁNOVÁ Blanka Bohdalov 58 Ž 1989 1 00:34:49 00:13:11
187 70 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 59 Ž 1978 1 00:34:50 00:13:11
188 311 PÍŠŤKOVÁ Petra SRTG Brno 60 Ž 1985 1 00:34:51 00:13:12
189 26 MACHARÁČKOVÁ Karolína 61 Ž 1978 1 00:34:57 00:13:18
190 48 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:35:00 00:13:22
191 267 HALASOVÁ Anna Orel Vyškov 12 Dky 2003 1 00:35:11 00:13:33
192 266 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice/ Orel Vyškov 16 Dky 2000 1 00:35:11 00:13:33
193 235 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 62 Ž 1980 1 00:35:21 00:13:42
194 124 ČERNÁ Lenka Tišnov 63 Ž 1981 1 00:35:26 00:13:47
195 108 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 10 ŽV2 1965 1 00:35:28 00:13:50
196 99 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 11 ŽV2 1966 1 00:35:31 00:13:52
197 120 KALOVÁ Jana J-Elita Brno 12 ŽV2 1966 1 00:35:32 00:13:54
198 302 PLHALOVÁ Šarka Magnus Orienteering 17 Dky 2000 1 00:35:33 00:13:54
199 74 TRÁVNÍKOVÁ Pavlína 64 Ž 1989 1 00:35:41 00:14:02
200 201 KRALOVÁ Anežka 13 Jky 1999 1 00:35:51 00:14:12
201 250 OTRUBA Vojtech 33 XM 1997 1 00:35:53 00:14:15
202 298 KAŠPAR Jakub 34 XM 1997 1 00:35:54 00:14:15
203 315 SMUTNÁ Kateřina 18 Dky 2000 1 00:36:06 00:14:28
204 294 KOTRLA Martin Uherske hradiste 35 XM 1997 1 00:36:07 00:14:28
205 80 RAFFAYOVÁ Světlana 13 ŽV2 1967 1 00:36:12 00:14:33
206 264 MORAVCOVÁ Eliška Brno 65 Ž 1994 1 00:36:35 00:14:56
207 76 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 15 Jři 1999 1 00:36:37 00:14:59
208 342 ŠTEFANOVÁ Petra TOM Rokytná 409 29 ŽV1 1975 1 00:36:40 00:15:02
209 216 TEŠNAROVÁ Lucie Brno 30 ŽV1 1974 1 00:36:41 00:15:03
210 57 OBRTLÍKOVÁ Iva ČVK Brno 19 Dky 2001 1 00:36:43 00:15:05
211 251 ČIŽMAŘ Zbyšek 36 XM 1995 1 00:36:51 00:15:12
212 214 ALBRECHTOVÁ Lenka 66 Ž 1987 1 00:36:52 00:15:14
213 275 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 67 Ž 1982 1 00:36:53 00:15:15
214 68 KOČÍ Hana Brno 31 ŽV1 1971 1 00:36:59 00:15:20
215 112 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 68 Ž 1989 1 00:36:59 00:15:20
216 105 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 32 ŽV1 1973 1 00:37:03 00:15:24
217 45 KOKOJANOVÁ Blanka RSFK 33 ŽV1 1972 1 00:37:04 00:15:25
218 229 SOTOLÁŘOVÁ Jitka Brno 34 ŽV1 1975 1 00:37:16 00:15:38
219 122 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 35 ŽV1 1975 1 00:37:30 00:15:51
220 279 KRÄTSCHMEROVÁ Kateřina 69 Ž 1985 1 00:37:39 00:16:00
221 67 KOČÍ Heidi Brno 70 Ž 1997 1 00:37:42 00:16:03
222 4 KOBR Michal Igam Ogam 37 XM 1991 1 00:37:46 00:16:07
223 22 DOSTÁLOVÁ Lenka Hal 3000 14 ŽV2 1961 1 00:37:50 00:16:12
224 283 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 71 Ž 1989 1 00:38:22 00:16:43
225 59 PURŠOVÁ Lenka Brno 36 ŽV1 1972 1 00:38:26 00:16:48
226 35 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 38 XM 1997 1 00:38:35 00:16:57
227 318 MARC Vladimír Čadíkova elita 39 XM 1995 1 00:38:38 00:16:59
228 278 POPELKOVÁ Gabriela Orel Židenice 37 ŽV1 1977 1 00:38:42 00:17:04
229 58 ROOSENTAL Lenka ČVK Brno 20 Dky 2000 1 00:38:59 00:17:20
230 63 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:39:00 00:17:21
231 215 ŠTROCHOLCOVÁ Petra 72 Ž 1889 1 00:39:23 00:17:45
232 208 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 40 XM 1973 1 00:39:37 00:17:58
233 236 TACHOVSKÝ Matyaš SK Žabovřesky 18 Dci 2002 1 00:39:40 00:18:01
234 211 GÖPFERTOVÁ Tereza VSK Univerzita Brno 14 Dky 2006 1 00:39:55 00:18:16
235 43 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 41 XM 1937 1 00:39:55 00:18:17
236 78 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 1 00:39:58 00:18:20
237 38 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 15 Jky 1999 1 00:40:01 00:18:22
238 245 ŘÍHOVÁ Marie 73 Ž 1993 1 00:40:24 00:18:45
239 243 KINDLEROVÁ Tereza ČVK Brno 19 Dci 2002 1 00:40:29 00:18:51
240 37 KONEČNÁ Monika AC OKROUHLA 21 Dky 2000 1 00:40:29 00:18:51
241 242 SVOBODOVÁ Petra ČVK Brno 74 Ž 1995 1 00:40:51 00:19:12
242 239 SVOBODOVÁ Jarmila Rajhrad 38 ŽV1 1977 1 00:41:04 00:19:26
243 259 PROCHÁZKA viktor Brno 42 XM 1997 1 00:41:19 00:19:41
244 316 CHLÍBCOVÁ Helga 39 ŽV1 1975 1 00:41:21 00:19:43
245 292 JELÍNKOVÁ Denisa OZZY Brno 40 ŽV1 1972 1 00:41:53 00:20:15
246 202 PALÁNOVÁ Aneta FSPS.Muni 75 Ž 1997 1 00:42:01 00:20:23
247 257 CVETLEROVÁ Veronika 76 Ž 1996 1 00:42:15 00:20:37
248 246 PRAUSOVÁ Vendula Brno 77 Ž 1997 1 00:42:35 00:20:56
249 319 KUNDELIKUS Radim 43 XM 1987 1 00:42:39 00:21:00
250 366 LIPOVSKÁ Markéta 78 Ž 1986 1 00:43:03 00:21:24
251 256 UCHYTILOVÁ Barbora 79 Ž 1997 1 00:43:04 00:21:25
252 3 JURÁNKOVÁ Michaela Igam Ogam 80 Ž 1994 1 00:43:39 00:22:01
253 217 SCHMITOVÁ Alice 15 ŽV2 1962 1 00:43:46 00:22:07
254 343 SOBOTKOVÁ Anita 41 ŽV1 1973 1 00:44:10 00:22:31
255 40 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 6 ŽV3 1955 1 00:44:29 00:22:51
256 249 HUDCOVÁ Martina Brno 81 Ž 1997 1 00:45:06 00:23:28
257 258 ŽÁKOVÁ Alexandra 82 Ž 1995 1 00:45:06 00:23:28
258 247 MELICHERČKOVÁ Maria Brno 83 Ž 1996 1 00:45:06 00:23:28
259 60 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 44 XM 1953 1 00:48:04 00:26:25

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 212 GÖPFERT Eduard ČVK Brno XM 1971
DNF 233 KRPÁČKOVÁ Daniela Brno Dky 2001
DNF 346 KLEINOVÁ Nicole Extra Brno Ž 1996

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.