Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT 2016 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m

Datum pořádání od 10.09.2016 08:00 do 10.09.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Süss
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:50 hod

Vzdálenost (km)8,90
Počet kol1
Počet závodníků190
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 114 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 M 1977 2 00:29:59
2 18 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 2 M 1982 2 00:30:15 00:00:15
3 141 TOMČAL Dušan Lipov 1 M40 1973 2 00:30:31 00:00:31
4 81 REHUŠ Lubomír AŠK Grafobal Skalica 3 M 1985 2 00:30:46 00:00:46
5 82 PSOTA Andrej AŠK Skalica 2 M40 1970 2 00:30:53 00:00:53
6 136 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 4 M 1983 2 00:31:16 00:01:16
7 43 MARENČÍK Ondrej AK Junior Holič 5 M 1996 2 00:31:50 00:01:50
8 151 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 6 M 1977 2 00:32:05 00:02:05
9 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 3 M40 1970 2 00:32:17 00:02:17
10 72 KRÁLIK Eduard AŠK Grafobal Skalica 4 M40 1973 2 00:32:21 00:02:21
11 190 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 M50 1965 2 00:32:34 00:02:34
12 135 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 M50 1960 2 00:32:43 00:02:43
13 199 JURČÍK Josef Skalica 7 M 1977 2 00:32:48 00:02:48
14 147 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 8 M 1985 2 00:32:56 00:02:56
15 3 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 5 M40 1971 2 00:33:10 00:03:10
16 207 BELLAY Peter TRI Velo Rohatec 9 M 1988 2 00:33:26 00:03:26
17 124 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 3 M50 1959 2 00:33:30 00:03:30
18 91 MASARYK Pavol Dojč 10 M 1980 2 00:33:43 00:03:43
19 105 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 6 M40 1975 2 00:33:52 00:03:52
20 220 MEDVECKÝ Daniel BK Viktoria Horné Orešany 7 M40 1975 2 00:34:04 00:04:04
21 172 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž 1983 2 00:34:08 00:04:08
22 167 MIKULA Miroslav Radošovce 4 M50 1957 2 00:34:12 00:04:12
23 215 PALKOVIČ Tomáš AK Junior Holič 11 M 1985 2 00:34:17 00:04:17
24 125 VEVERKA Josef AC Čejkovice 5 M50 1958 2 00:34:24 00:04:24
25 162 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 12 M 1983 2 00:34:27 00:04:27
26 166 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 13 M 1984 2 00:34:33 00:04:33
27 163 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 8 M40 1974 2 00:34:38 00:04:38
28 155 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 9 M40 1971 2 00:34:51 00:04:51
29 128 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 14 M 1982 2 00:34:56 00:04:56
30 71 SKALA Tomáš Záhorácký Frišký tým 15 M 1995 2 00:34:59 00:04:59
31 150 NEMČEK Stanislav Jablonica 10 M40 1970 2 00:35:05 00:05:05
32 77 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 6 M50 1957 2 00:35:21 00:05:21
33 191 BELAJ Ján 16 M 1982 2 00:35:27 00:05:27
34 106 NOVÁK Erik 17 M 1988 2 00:35:32 00:05:32
35 29 BĚLOHOUBEK Petr Brno 11 M40 1972 2 00:35:37 00:05:37
36 146 JASENSKÝ Oldřich AK Kromeriz 18 M 1982 2 00:35:46 00:05:46
37 67 TOMEČEK Jiří Vnorovy 19 M 1983 2 00:35:56 00:05:56
38 93 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 20 M 1990 2 00:36:06 00:06:06
39 152 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 21 M 1977 2 00:36:17 00:06:17
40 79 HAKL Jakub 22 M 1998 2 00:36:20 00:06:20
41 189 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 7 M50 1963 2 00:36:25 00:06:26
42 58 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M65 1950 2 00:36:28 00:06:28
43 127 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1986 2 00:36:29 00:06:29
44 41 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 12 M40 1967 2 00:36:31 00:06:31
45 98 KUBÍČEK Jaroslav Záhorácký Frišký tým 23 M 1977 2 00:36:36 00:06:36
46 126 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M65 1951 2 00:36:37 00:06:37
47 198 SLOUKA Jiří Blažovice 24 M 1983 2 00:36:38 00:06:38
48 131 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 8 M50 1962 2 00:36:38 00:06:38
49 203 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 13 M40 1969 2 00:36:43 00:06:43
50 90 VINTR Tomáš AK Junior Holič 25 M 1983 2 00:36:45 00:06:45
51 179 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 26 M 1985 2 00:36:50 00:06:50
52 64 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 1 Ž35 1979 2 00:37:06 00:07:06
53 65 HRBÁČEK Karel Útěchov 14 M40 1968 2 00:37:07 00:07:07
54 88 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 9 M50 1957 2 00:37:10 00:07:10
55 84 KOCÁK Martin Gbelskí strýci 27 M 1995 2 00:37:12 00:07:12
56 204 TRUISSARD Mária AK Junior Holič 3 Ž 1987 2 00:37:13 00:07:13
57 85 DŘIZGA Viktor Bratislava 15 M40 1969 2 00:37:15 00:07:15
58 138 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M65 1950 2 00:37:20 00:07:20
59 118 FABUŠ Milan Borský Svietý Jur 16 M40 1972 2 00:37:21 00:07:21
60 51 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 17 M40 1974 2 00:37:37 00:07:37
61 133 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž45 1963 2 00:37:41 00:07:41
62 137 ČERMÁK Gabriel Holíč 28 M 1979 2 00:37:49 00:07:49
63 213 RICHVALSKÝ Dušan Almark Group 29 M 1980 2 00:38:06 00:08:06
64 27 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 10 M50 1964 2 00:38:14 00:08:14
65 176 PAVELKA Richard newline 30 M 1981 2 00:38:18 00:08:18
66 95 NOVOTNÝ Pavel 31 M 1981 2 00:38:23 00:08:23
67 89 ŠEDIVÝ Jakub Borský Mikuláš 32 M 1982 2 00:38:24 00:08:25
68 66 LISINOVIČ Anton Sparta 300 33 M 1994 2 00:38:25 00:08:25
69 216 PALKOVIČ Pavol AK Junior Holič 11 M50 1959 2 00:38:29 00:08:29
70 157 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 2 Ž45 1967 2 00:38:35 00:08:35
71 111 VARGOVÁ Dagmar 2 Ž35 1981 2 00:38:44 00:08:44
72 158 HLAVATÝ Radek Brno 12 M50 1966 2 00:38:57 00:08:57
73 63 LISINOVIČ Marián Senica 34 M 1988 2 00:39:12 00:09:12
74 113 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 3 Ž35 1978 2 00:39:13 00:09:13
75 36 HERCEG Adam Časta 35 M 1981 2 00:39:24 00:09:24
76 239 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 13 M50 1966 2 00:39:52 00:09:52
77 205 BŘEZINA Aleš newline 14 M50 1962 2 00:39:55 00:09:55
78 156 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 4 Ž35 1975 2 00:39:56 00:09:56
79 94 RIGO Tomáš Vrbové 36 M 1982 2 00:39:59 00:09:59
80 183 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 18 M40 1975 2 00:40:01 00:10:01
81 75 MIKUŠ Miroslav Radošovce 4 M65 1951 2 00:40:14 00:10:14
82 200 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 1 M60 1954 2 00:40:20 00:10:20
83 107 ŠKOJEC Peter 15 M50 1966 2 00:40:21 00:10:21
84 23 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 3 Ž45 1964 2 00:40:22 00:10:22
85 134 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 4 Ž45 1969 2 00:40:26 00:10:26
86 161 KUNC Josef Orel Vyškov 16 M50 1960 2 00:40:27 00:10:27
87 97 KALMAN Pavol Záhorácký Friški team 17 M50 1965 2 00:40:37 00:10:37
88 117 GEMOVIČ Štefan 18 M50 1964 2 00:40:41 00:10:41
89 159 HLAVATÁ Alexandra Brno 5 Ž45 1967 2 00:40:53 00:10:53
90 219 STAROČIAK Boris Skalica 37 M 1977 2 00:40:58 00:10:58
91 129 MATULOVÁ Martina Brno 5 Ž35 1972 2 00:41:04 00:11:04
92 123 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M70 1942 2 00:41:11 00:11:11
93 92 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1993 2 00:41:19 00:11:19
94 160 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 19 M50 1966 2 00:41:20 00:11:20
95 96 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1988 2 00:41:22 00:11:22
96 169 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 20 M50 1957 2 00:41:29 00:11:29
97 6 UHEREK Miloslav Bzenec 19 M40 1972 2 00:41:37 00:11:37
98 24 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 5 M65 1948 2 00:41:41 00:11:41
99 46 NOVÁK Viliam Ž S Bratislava 2 M70 1942 2 00:41:47 00:11:47
100 120 RAFFAY Ivan 21 M50 1966 2 00:41:58 00:11:58
101 49 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 6 Ž 1989 2 00:42:01 00:12:02
102 99 KRÍŽIK Rudolf Bratislava 20 M40 1968 2 00:42:10 00:12:10
103 174 MÍŠA Dušan Skalica 38 M 1978 2 00:42:19 00:12:19
104 102 ŠEBESTA Pavel Holíč 22 M50 1964 2 00:42:27 00:12:27
105 35 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 2 M60 1953 2 00:42:32 00:12:32
106 30 MATULA Jaroslav Zetor Brno 21 M40 1970 2 00:42:46 00:12:46
107 83 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 39 M 1982 2 00:42:54 00:12:54
108 192 RYŠAVÝ David 40 M 1989 2 00:43:01 00:13:01
109 185 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 41 M 1979 2 00:43:09 00:13:09
110 80 FLIČEK Jaroslav Čejkovice 22 M40 1976 2 00:43:10 00:13:11
111 74 DUDO Vladimír Holíč 42 M 1985 2 00:43:27 00:13:27
112 68 MICHALIČKA Radoslav Záhorácký Friški team 23 M40 1975 2 00:43:37 00:13:37
113 54 ŠKOJEC Jaroslav Mikulčice 23 M50 1965 2 00:43:37 00:13:37
114 7 HŘEBAČKA Antonín Hodonín 24 M50 1964 2 00:43:38 00:13:38
115 180 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 6 Ž35 1976 2 00:43:41 00:13:41
116 142 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 25 M50 1957 2 00:43:41 00:13:41
117 201 HRUŠECKÝ Igor Holíč 24 M40 1971 2 00:43:42 00:13:42
118 181 MĚSÍČKOVÁ Petra Subůlky 7 Ž 1988 2 00:43:43 00:13:43
119 86 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 6 Ž45 1965 2 00:43:44 00:13:44
120 148 SVOBODA Jan Garko Brno 26 M50 1961 2 00:43:45 00:13:45
121 165 VOLAVÝ Vladimír Fit online 3 M60 1955 2 00:43:49 00:13:49
122 193 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 7 Ž45 1963 2 00:43:50 00:13:50
123 76 PAVLÍK Ammbróz Trnava 6 M65 1951 2 00:43:56 00:13:56
124 62 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 4 M60 1953 2 00:44:06 00:14:06
125 19 KARAS Karel BK Hodonín 3 M70 1945 2 00:44:14 00:14:14
126 140 KRESTA Roman Brno 27 M50 1965 2 00:44:36 00:14:36
127 13 GLÖCKL Jan 43 M 1992 2 00:44:36 00:14:37
128 130 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 44 M 1999 2 00:44:48 00:14:48
129 132 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 28 M50 1964 2 00:44:48 00:14:48
130 196 KLUKNAVSKÁ Iveta 8 Ž 1989 2 00:44:55 00:14:55
131 21 HAJOSSY Miroslav Kovalob 4 M70 1946 2 00:45:00 00:15:00
132 44 VARMUŽA Jan MU Brezová 5 M60 1952 2 00:45:11 00:15:11
133 22 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 5 M70 1946 2 00:45:14 00:15:14
134 149 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 29 M50 1961 2 00:45:21 00:15:21
135 28 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 6 M60 1955 2 00:45:37 00:15:37
136 55 KOLLÁR Martin Kúty 45 M 1983 2 00:45:41 00:15:41
137 32 ORTH Ján Zohor 30 M50 1963 2 00:45:51 00:15:51
138 61 NOSKOVÁ Stanislava Břeclav 8 Ž45 1970 2 00:45:59 00:15:59
139 182 NOSKOVÁ Renata SOŠ Holíč 9 Ž 1985 2 00:46:06 00:16:06
140 223 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 7 Ž35 1977 2 00:46:10 00:16:10
141 188 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 31 M50 1961 2 00:46:11 00:16:11
142 59 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 9 Ž45 1959 2 00:46:21 00:16:21
143 31 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 32 M50 1958 2 00:46:35 00:16:35
144 56 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 7 M60 1956 2 00:46:35 00:16:35
145 194 KUDLÁČKOVÁ Ivana Radošovce 8 Ž35 1978 2 00:46:45 00:16:46
146 53 ZDENĚK Hynek SHK Veselí nad Moravou 25 M40 1973 2 00:47:03 00:17:03
147 195 MIKULOVÁ Anna Radošovce 9 Ž35 1975 2 00:47:18 00:17:18
148 1 MARX Péter Györ 26 M40 1973 2 00:47:38 00:17:38
149 164 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 10 Ž35 1977 2 00:47:46 00:17:46
150 57 ODEHNALOVÁ Radoslava Břeclav 11 Ž35 1977 2 00:47:46 00:17:46
151 60 KOVAŘÍK František Břeclav 6 M70 1946 2 00:47:57 00:17:57
152 101 ČAMBAL Matej Holíč 46 M 1986 2 00:48:03 00:18:03
153 38 TOMÁNKOVÁ Stanislava 10 Ž45 1955 2 00:48:46 00:18:46
154 115 TOPOLČÁNY Rastislav 47 M 1979 2 00:48:54 00:18:55
155 119 RAFFAYOVÁ Světlana 11 Ž45 1967 2 00:49:02 00:19:02
156 153 PELC Vít OZZY Brno 27 M40 1967 2 00:49:29 00:19:29
157 78 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 10 Ž 1982 2 00:49:39 00:19:39
158 48 MATOCHA David Vsetín 48 M 1980 2 00:49:52 00:19:52
159 202 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 33 M50 1958 2 00:50:03 00:20:03
160 184 FORETNÍK František Krumvíř 7 M65 1951 2 00:50:17 00:20:17
161 173 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 12 Ž35 1978 2 00:50:56 00:20:56
162 171 HABA Milan AC Malacky 28 M40 1970 2 00:50:57 00:20:57
163 177 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 12 Ž45 1970 2 00:51:02 00:21:02
164 50 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 34 M50 1959 2 00:51:08 00:21:08
165 175 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 13 Ž35 1973 2 00:51:11 00:21:11
166 168 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 8 M60 1952 2 00:51:30 00:21:30
167 211 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 7 M70 1945 2 00:51:34 00:21:34
168 110 STANEK Peter ŠK Jablonica 49 M 1983 2 00:52:17 00:22:17
169 222 STRÁNSKÁ Lenka 14 Ž35 1976 2 00:52:35 00:22:35
170 70 DERMEKOVÁ Janka Gebelski strýci 13 Ž45 1961 2 00:52:48 00:22:48
171 25 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 8 M70 1937 2 00:52:58 00:22:58
172 209 KUNÍK Jan Gbelský strýci 9 M70 1946 2 00:53:19 00:23:19
173 45 HODÁŇ Josef Prietrž 8 M65 1949 2 00:53:20 00:23:20
174 208 JUREŇA Miroslav Gbelski stríci 9 M60 1954 2 00:53:43 00:23:43
175 212 LASICA Stanislav Gbelský strýci 10 M60 1955 2 00:53:43 00:23:43
176 109 KLIMEK Jan Sokol Čachtice 10 M70 1944 2 00:53:44 00:23:44
177 16 VARGOVÁ Anna 14 Ž45 1953 2 00:53:50 00:23:50
178 20 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 11 M60 1954 2 00:53:52 00:23:53
179 214 WALDECKER Pavol Senica 12 M60 1956 2 00:54:59 00:24:59
180 143 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 11 M70 1941 2 00:55:41 00:25:41
181 5 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 15 Ž45 1965 2 00:56:21 00:26:21
182 221 HRADSKÁ Eva 15 Ž35 1977 2 00:58:06 00:28:06
183 154 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 16 Ž35 1975 2 01:00:36 00:30:36
184 170 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 16 Ž45 1953 2 01:01:02 00:31:02
185 73 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 17 Ž45 1947 2 01:02:52 00:32:52
186 12 HANČERÍK Štefan Vrútky 12 M70 1942 2 01:06:09 00:36:09
187 139 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 18 Ž45 1938 2 01:08:58 00:38:58
188 122 VONDRÁČKOVÁ Mária 19 Ž45 1964 2 01:10:08 00:40:08
189 116 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 13 M70 1938 2 01:10:32 00:40:32
190 37 DURĎÁKOVÁ Dominika SDH Rohatec 11 Ž 1988 2 01:11:22 00:41:22

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.