Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 08.03.2014 08:00 do 08.03.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků290
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 303 DEBNAR Martin EKOL TEAM 1 M 1992 1 00:30:46
2 325 ZÁVESKÝ Filip ISCAREX Česká Třebová 2 M 1993 1 00:31:00 00:00:14
3 52 KALUS Jiří EKOL TEAM 3 M 1993 1 00:31:03 00:00:17
4 94 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1970 1 00:31:13 00:00:27
5 155 MAHOVSKÝ František AC Moravská Slavia Brno 4 M 1983 1 00:31:40 00:00:54
6 208 ČÍPA Jiří Bystré 5 M 1985 1 00:31:52 00:01:06
7 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 2 MV1 1970 1 00:31:55 00:01:09
8 311 AMBROS Jakub AK EZ Kopřivnice 6 M 1987 1 00:32:03 00:01:17
9 339 PETR Jiří Diadora 7 M 1979 1 00:32:12 00:01:26
10 79 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 3 MV1 1971 1 00:32:45 00:01:59
11 36 NĚMEČEK Jiří AHA Vyškov 8 M 1982 1 00:32:47 00:02:00
12 51 PAJER Ondřej Dolní město 9 M 1989 1 00:32:52 00:02:06
13 53 LYSÁK Vlastimil C BASE Brno 10 M 1986 1 00:32:53 00:02:06
14 125 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 11 M 1992 1 00:33:10 00:02:24
15 49 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 12 M 1983 1 00:33:11 00:02:25
16 10 MACHO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 13 M 1975 1 00:33:25 00:02:39
17 122 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 4 MV1 1973 1 00:33:26 00:02:40
18 217 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 14 M 1982 1 00:33:29 00:02:42
19 41 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 15 M 1992 1 00:33:51 00:03:05
20 136 VEČEŘA Tomáš Relax Olešnice 16 M 1989 1 00:33:54 00:03:08
21 129 SVOBODA Petr Brno 5 MV1 1968 1 00:34:05 00:03:18
22 58 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 17 M 1987 1 00:34:31 00:03:45
23 214 STRNAD Václav Inkospor-team.cz 18 M 1983 1 00:34:36 00:03:50
24 186 KUNDERA Zdeněk AC Moravská Slavia Brno 19 M 1989 1 00:34:43 00:03:57
25 319 NOVÁČEK Tomáš TJ Spartak Třebíč 20 M 1983 1 00:34:48 00:04:02
26 40 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 6 MV1 1968 1 00:34:58 00:04:11
27 330 KONÍŘ Vojtěch Individuální 21 M 1991 1 00:35:01 00:04:15
28 144 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 22 M 1979 1 00:35:06 00:04:20
29 331 SMITH Matthew Tri LAMY 23 M 1978 1 00:35:09 00:04:23
30 100 TAJOVSKÝ Jan (CZE) Boskovice 24 M 1983 1 00:35:17 00:04:31
31 229 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 25 M 1988 1 00:35:25 00:04:39
32 211 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 26 M 1979 1 00:35:31 00:04:45
33 37 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 27 M 1979 1 00:35:36 00:04:50
34 78 CHADIM Michal KC Brno 28 M 1978 1 00:35:41 00:04:54
35 82 KLÍMA Tomáš EKOL TEAM 29 M 1980 1 00:35:47 00:05:00
36 47 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 30 M 1982 1 00:35:53 00:05:07
37 337 JEŘÁBEK Petr HBK Velká Bíteš 31 M 1993 1 00:35:56 00:05:10
38 153 MATOUŠEK Denis 32 M 1988 1 00:35:58 00:05:12
39 164 URBÁNEK Michal Tri LAMY 33 M 1977 1 00:36:00 00:05:13
40 112 DUŠIL Jaroslav Brno 7 MV1 1970 1 00:36:18 00:05:32
41 306 SEDLÁK Radek Eurofoam Sport Team 1 MV2 1963 1 00:36:30 00:05:44
42 59 KOUDELKA Lukáš SK Olšany/AK Drnovice 34 M 1983 1 00:36:33 00:05:47
43 195 NOHEL Petr MO runers 35 M 1990 1 00:36:34 00:05:48
44 194 SLATINA František Brno 8 MV1 1966 1 00:36:44 00:05:58
45 132 MATOUŠEK Pavel KC Brno 36 M 1978 1 00:36:47 00:06:01
46 174 MACURA Jan Horizont Kola Novák Blansko 9 MV1 1972 1 00:36:51 00:06:04
47 106 POKORNÝ Václav Orel Řečkovice 37 M 1978 1 00:37:00 00:06:14
48 182 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 10 MV1 1965 1 00:37:02 00:06:16
49 210 ČÍŽ Radim VUT Brno 11 MV1 1974 1 00:37:05 00:06:19
50 107 RERYCH Jiří AC Moravská Slavia Brno 2 MV2 1962 1 00:37:06 00:06:20
51 157 DUROVSKÝ Lukáš AC Moravská Slavia Brno 38 M 1994 1 00:37:08 00:06:22
52 139 CINTULA Lukáš 39 M 1991 1 00:37:11 00:06:25
53 127 KOCMAN Pavel COS Brno 12 MV1 1968 1 00:37:13 00:06:26
54 220 ALMAN Dušan Adamov 13 MV1 1967 1 00:37:14 00:06:28
55 156 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 40 M 1978 1 00:37:15 00:06:29
56 98 SPÁČIL Leopold Letovice 3 MV2 1959 1 00:37:15 00:06:29
57 75 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:37:16 00:06:30
58 67 ZOUHAR Libor Adidas Brno 4 MV2 1958 1 00:37:18 00:06:32
59 113 BRTNA David Brno 41 M 1982 1 00:37:25 00:06:39
60 39 SMETANA Josef Eurofoam Sport Team 14 MV1 1969 1 00:37:30 00:06:44
61 70 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 42 M 1991 1 00:37:35 00:06:49
62 110 NĚMEC Jan OK Chrastava 43 M 1986 1 00:37:36 00:06:50
63 160 SLÁMA Lukáš Automedia 44 M 1984 1 00:37:37 00:06:51
64 71 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 45 M 1988 1 00:37:39 00:06:52
65 91 HLOUŠEK Mirek Brno 46 M 1979 1 00:37:46 00:07:00
66 213 KYTNER Václav Tišnov 47 M 1991 1 00:37:47 00:07:01
67 150 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 2 MV3 1954 1 00:37:50 00:07:04
68 222 VAŠÍČEK Tomáš 48 M 1981 1 00:37:52 00:07:06
69 212 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 49 M 1975 1 00:37:54 00:07:07
70 185 KOLÁŘ Jan Lodní sporty Brno 50 M 1991 1 00:37:55 00:07:08
71 169 POCSAI Sándor Čertík kunčina 15 MV1 1970 1 00:37:57 00:07:10
72 90 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 51 M 1983 1 00:38:08 00:07:21
73 240 ŠTERC Jiří ViKtor 52 M 1990 1 00:38:11 00:07:24
74 111 VINTRLÍK Martin Křepice 53 M 1977 1 00:38:12 00:07:26
75 318 DUFEK Jan Hustopeče 16 MV1 1973 1 00:38:14 00:07:27
76 120 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 54 M 1978 1 00:38:15 00:07:29
77 235 NĚMEC Petr Zastávka 55 M 1986 1 00:38:16 00:07:30
78 34 BĚLOHOUBEK Petr Brno 17 MV1 1972 1 00:38:22 00:07:36
79 163 HRABOVSKÝ Zdeněk 56 M 1985 1 00:38:26 00:07:40
80 108 FLORIÁN Radim AP Brno 18 MV1 1970 1 00:38:28 00:07:42
81 329 KLÍMA Miroslav 57 M 1975 1 00:38:32 00:07:46
82 335 MACHOLÁN Martin Velká Bíteš 58 M 1988 1 00:38:35 00:07:48
83 308 MIŠÁK Milan Eleven Test Team 5 MV2 1963 1 00:38:35 00:07:49
84 354 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 59 M 1993 1 00:38:36 00:07:50
85 179 PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 19 MV1 1967 1 00:38:41 00:07:54
86 72 ROŠKO Daniel Velká Morava 60 M 1982 1 00:38:43 00:07:57
87 118 BULÍN Martin Přerov 61 M 1985 1 00:38:45 00:07:58
88 326 RICHTER Ondřej Havířov 62 M 1987 1 00:38:51 00:08:05
89 324 ŠTAMPACH Radim Karviná 63 M 1981 1 00:38:52 00:08:05
90 30 VINTERA Petr Vyškov 64 M 1975 1 00:38:55 00:08:09
91 188 VOŘECHOVSKÝ Martin Brno 65 M 1983 1 00:38:59 00:08:12
92 209 CHRÁSTECKÝ Lukáš Brno 66 M 1985 1 00:39:02 00:08:15
93 350 PARGAČ Martin Trenčín 67 M 1985 1 00:39:10 00:08:24
94 15 SEDLÁK Radim Posilovna Průvan 20 MV1 1974 1 00:39:17 00:08:31
95 60 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 68 M 1979 1 00:39:18 00:08:32
96 115 MILKA Zdeněk Brno 69 M 1984 1 00:39:18 00:08:32
97 345 NOVOTNÝ Radek Dopravoprojekt Brno 70 M 1984 1 00:39:21 00:08:35
98 223 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 71 M 1977 1 00:39:26 00:08:40
99 332 ŠIMONEK Libor Brno 21 MV1 1970 1 00:39:28 00:08:41
100 97 TRS Ladislav Brno 72 M 1985 1 00:39:29 00:08:42
101 26 MACEK Lubomír 73 M 1983 1 00:39:32 00:08:46
102 316 SPOREK Miroslav Loučná nad Desnou 3 MV3 1954 1 00:39:42 00:08:56
103 50 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 74 M 1982 1 00:39:50 00:09:03
104 134 DRAGOLOV Daniel (CZE) 22 MV1 1967 1 00:39:52 00:09:06
105 93 KREJČÍ Ondřej 75 M 1991 1 00:39:56 00:09:10
106 57 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 4 MV3 1950 1 00:40:03 00:09:17
107 85 SKYBA Martin Fit online 6 MV2 1962 1 00:40:09 00:09:23
108 105 KUNEŠ David Tišnov 23 MV1 1974 1 00:40:09 00:09:23
109 230 SLOUKA Jiří Blažovice 76 M 1983 1 00:40:11 00:09:24
110 86 CIBULKA Pavel Brno 7 MV2 1964 1 00:40:13 00:09:27
111 135 KREJČÍ Bronislav Prdlavka SSSR Modřice 8 MV2 1964 1 00:40:15 00:09:29
112 221 VRÁNA Filip Brno 77 M 1976 1 00:40:16 00:09:30
113 309 KOLAŘÍK Miroslav Rozdrojovice 24 MV1 1970 1 00:40:19 00:09:33
114 68 ZOUHAR Libor Adidas Brno 78 M 1985 1 00:40:21 00:09:35
115 171 HRBÁČEK Karel Útěchov 25 MV1 1968 1 00:40:22 00:09:36
116 196 BUKVAI Miloš Povážská Bystrica 79 M 1985 1 00:40:23 00:09:37
117 175 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 80 M 1978 1 00:40:23 00:09:37
118 117 HALAJ Michal Brezno 81 M 1990 1 00:40:24 00:09:38
119 198 POSPÍCHAL Vladimír EKOL Brno 82 M 1985 1 00:40:31 00:09:45
120 310 MÁCA Zdeněk UFB 83 M 1985 1 00:40:31 00:09:45
121 87 JELÍNEK Pavel Blansko 84 M 1975 1 00:40:36 00:09:50
122 148 BILÍK Martin Orel Řečkovice 26 MV1 1968 1 00:40:39 00:09:53
123 180 KINCL Petr HO Tesla Brno 85 M 1983 1 00:40:39 00:09:53
124 176 KLABÍK Michal Vanovice 86 M 1985 1 00:40:40 00:09:53
125 61 JANEK Petr 27 MV1 1969 1 00:40:40 00:09:53
126 307 KUČERA Jan Inkosport Team 87 M 1985 1 00:40:43 00:09:56
127 140 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 28 MV1 1968 1 00:40:43 00:09:57
128 18 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 88 M 1981 1 00:40:46 00:09:59
129 27 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 29 MV1 1968 1 00:40:47 00:10:01
130 123 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 30 MV1 1967 1 00:40:48 00:10:02
131 233 NĚMEC Roman Brno 31 MV1 1972 1 00:40:53 00:10:07
132 178 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 89 M 1978 1 00:41:06 00:10:20
133 206 BEDNÁŘ Zbyněk SOKOL Jamné 32 MV1 1973 1 00:41:08 00:10:22
134 114 KUČINSKÝ Pavel Brno 9 MV2 1959 1 00:41:14 00:10:27
135 130 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 10 MV2 1956 1 00:41:20 00:10:34
136 14 ROČEK Radim Brno 33 MV1 1969 1 00:41:23 00:10:37
137 152 FABRIK Miroslav Brno 11 MV2 1959 1 00:41:24 00:10:38
138 226 SOKOL Filip HO Tesla Brno 90 M 1983 1 00:41:27 00:10:41
139 16 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 34 MV1 1973 1 00:41:29 00:10:42
140 63 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 35 MV1 1971 1 00:41:30 00:10:44
141 145 KUPKA Pavel Lukovany 91 M 1975 1 00:41:32 00:10:45
142 207 PONEŠ Pavel TK Sokoli 92 M 1978 1 00:41:41 00:10:55
143 239 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 12 MV2 1957 1 00:41:42 00:10:56
144 348 DYTRT Petr Moravany 93 M 1976 1 00:41:45 00:10:59
145 323 BŘÍZA Martin Brno Chrlice 94 M 1974 1 00:41:48 00:11:02
146 44 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 13 MV2 1964 1 00:41:49 00:11:02
147 236 LAPČÍK Michael Brno 95 M 1988 1 00:41:49 00:11:03
148 327 VRÁNEK David Brno 96 M 1978 1 00:41:51 00:11:04
149 31 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 5 MV3 1951 1 00:41:55 00:11:09
150 183 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 97 M 1976 1 00:42:01 00:11:15
151 102 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 14 MV2 1961 1 00:42:04 00:11:18
152 199 WRONKA Pavel VHS Brno 98 M 1986 1 00:42:07 00:11:21
153 142 BERAN Tomáš Brno 99 M 1980 1 00:42:17 00:11:31
154 143 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 6 MV3 1953 1 00:42:18 00:11:32
155 190 RICHTER Ondřej Brno 100 M 1978 1 00:42:21 00:11:35
156 147 CHROMÝ Bořivoj Tišnov 7 MV3 1953 1 00:42:21 00:11:35
157 109 KOCMÁNEK Ladislav 101 M 1990 1 00:42:23 00:11:37
158 17 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 36 MV1 1971 1 00:42:25 00:11:39
159 317 HAŠA Boris Brno 102 M 1978 1 00:42:26 00:11:39
160 237 HLAVSA Tomáš Adamov 103 M 1983 1 00:42:32 00:11:46
161 124 HLADKÝ Jiří Brno 104 M 1975 1 00:42:41 00:11:55
162 187 BLECHA Oldřich 105 M 1981 1 00:42:45 00:11:58
163 74 VACULA Ondřej 106 M 1981 1 00:42:55 00:12:09
164 65 BARTÁK Miroslav Ski team Mokrá 37 MV1 1967 1 00:42:58 00:12:12
165 166 STRÁNÍK Aleš Blansko 8 MV3 1950 1 00:43:01 00:12:15
166 101 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 107 M 1985 1 00:43:09 00:12:23
167 193 ŤAPTIK Róbert 108 M 1990 1 00:43:12 00:12:26
168 13 VODIČKA Pavel Brno 109 M 1993 1 00:43:13 00:12:27
169 158 MIKA Ivo Brno 38 MV1 1966 1 00:43:20 00:12:33
170 103 VOREL Petr Brno 110 M 1986 1 00:43:31 00:12:45
171 314 DVOŘÁK Pavel Black Field Frends 111 M 1987 1 00:43:33 00:12:47
172 25 FINSTRLE Luděk Brno 112 M 1979 1 00:43:36 00:12:49
173 197 ČADEK Martin Brno 15 MV2 1957 1 00:43:36 00:12:50
174 28 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 113 M 1984 1 00:43:44 00:12:57
175 141 UHLÍŘ Dalibor AT&T 114 M 1980 1 00:43:45 00:12:58
176 138 BŘEZINA Aleš Brno 16 MV2 1962 1 00:43:45 00:12:59
177 181 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 9 MV3 1952 1 00:43:50 00:13:03
178 165 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 115 M 1977 1 00:44:05 00:13:19
179 344 KIŠŠ Ivo Dopravoprojekt Brno 116 M 1984 1 00:44:12 00:13:26
180 88 DVOŘÁK Vojtěch Brno 39 MV1 1974 1 00:44:13 00:13:27
181 351 TELECKÝ Luděk SK Skol Brno 40 MV1 1974 1 00:44:15 00:13:28
182 95 MAŠLAŇ Jiří Brno 117 M 1983 1 00:44:18 00:13:32
183 352 MARŠÁLEK Lukáš 118 M 1984 1 00:44:19 00:13:32
184 21 PALAŠ Zdeněk Valtice 17 MV2 1961 1 00:44:19 00:13:33
185 12 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 41 MV1 1972 1 00:44:33 00:13:46
186 35 SEZIMA Petr Tandem Brno 119 M 1986 1 00:44:38 00:13:52
187 328 SKOTÁK Jiří SC Ráječko 18 MV2 1964 1 00:44:39 00:13:53
188 146 VŠETEČKOVÁ Pavla Brno 1 XZ 1975 1 00:44:41 00:13:54
189 201 HUBÁČEK Michal Tišnov Bikers 120 M 1984 1 00:44:47 00:14:01
190 149 NOVOTNÝ Libor Kuřim 19 MV2 1961 1 00:44:49 00:14:03
191 177 TYLEČEK Pavel Jundrov 42 MV1 1973 1 00:44:51 00:14:05
192 334 BARÁK Martin Bučovice 121 M 1980 1 00:44:52 00:14:05
193 357 TECL Jan Troubsko 20 MV2 1958 1 00:44:52 00:14:06
194 238 MACEK David KDU-ČSL 122 M 1976 1 00:44:58 00:14:12
195 104 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 10 MV3 1951 1 00:45:00 00:14:13
196 231 VYMAZAL Jiří Rájec 43 MV1 1974 1 00:45:04 00:14:18
197 66 HYÁNEK Aleš Bílovice nad Svitavou 44 MV1 1970 1 00:45:14 00:14:28
198 32 BŘEZA Miroslav Brno 21 MV2 1959 1 00:45:27 00:14:40
199 189 SLÁMA Jiří Automedia 22 MV2 1960 1 00:45:28 00:14:42
200 234 ŠOUMAL Vladimír Brno 123 M 1980 1 00:45:33 00:14:47
201 92 BOHÁČ Jiří (CZ) Brno 11 MV3 1954 1 00:45:36 00:14:50
202 69 ČÍŽEK Petr OB Adamov 45 MV1 1971 1 00:45:39 00:14:52
203 304 RAŠKA Miroslav Vyškov 124 M 1983 1 00:45:47 00:15:01
204 121 ČTVRTNÍČEK Aleš (CZE) Brünner Sport Club 23 MV2 1961 1 00:45:49 00:15:03
205 167 DVOŘÁK David Brno 125 M 1976 1 00:45:49 00:15:03
206 227 ŠKROB Petr Kuřim 126 M 1975 1 00:45:50 00:15:04
207 159 KRESTA Roman Zetor Brno 46 MV1 1965 1 00:45:52 00:15:06
208 338 DVOŘÁK Tomáš Velká Bíteš 127 M 1989 1 00:45:53 00:15:07
209 23 MITÁŽ Radovan 47 MV1 1967 1 00:45:54 00:15:08
210 312 KLIMEŠ Radek Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno 48 MV1 1973 1 00:45:58 00:15:12
211 80 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 12 MV3 1953 1 00:46:02 00:15:16
212 202 ŠVARC Luděk Brno 49 MV1 1973 1 00:46:03 00:15:16
213 19 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 24 MV2 1961 1 00:46:04 00:15:18
214 302 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 13 MV3 1953 1 00:46:11 00:15:25
215 305 SEDLÁK Josef Protivanov 14 MV3 1953 1 00:46:15 00:15:29
216 76 VOLAVÝ Vladimír Fit online 25 MV2 1955 1 00:46:17 00:15:31
217 33 ODVÁŘKA Libor 50 MV1 1971 1 00:46:20 00:15:34
218 203 DVOŘÁK Martin Žabovřesky Brno 128 M 1984 1 00:46:24 00:15:38
219 225 HURT Zdeněk Kuřim 129 M 1976 1 00:46:30 00:15:43
220 184 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 130 M 1983 1 00:46:31 00:15:45
221 84 JIRÁSEK Vladimír Relax DOBRÉ POLE 15 MV3 1953 1 00:46:42 00:15:55
222 22 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 26 MV2 1961 1 00:46:50 00:16:03
223 48 FOJTÁŠEK David Triathlon Vigantice 131 M 1980 1 00:47:04 00:16:18
224 320 VAŠALOVSKÁ Petra Třebíč 2 XZ 1986 1 00:47:13 00:16:27
225 64 HABERLAND Jan Sokol Brno 16 MV3 1942 1 00:47:13 00:16:27
226 131 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 27 MV2 1960 1 00:47:15 00:16:29
227 341 SLATINA Jan Brno Bohunice 132 M 1990 1 00:47:29 00:16:43
228 315 ŠEPLAVÝ Martin Brno 133 M 1979 1 00:47:36 00:16:50
229 24 FRANTA Michal Prdlavka SSSR Modřice 134 M 1988 1 00:47:39 00:16:53
230 99 JURŮJ Daniel Brno 51 MV1 1973 1 00:48:05 00:17:18
231 81 SKLENKA Tomáš Individuální 135 M 1976 1 00:48:07 00:17:21
232 89 SPONAR Jan Tesla Brno 17 MV3 1950 1 00:48:15 00:17:29
233 205 VAVERKOVÁ Lucie Rosice 3 XZ 1985 1 00:48:17 00:17:31
234 170 SLÍVA Dalibor 136 M 1977 1 00:48:18 00:17:32
235 204 USTOHAL Karel Zelene Rosice 137 M 1977 1 00:48:29 00:17:43
236 151 ŠRÁMEK Pavel Posilovna Průvan 138 M 1978 1 00:48:34 00:17:48
237 154 KORCINOVÁ Petra Kuřim 4 XZ 1977 1 00:48:35 00:17:49
238 137 VEČEŘA Luboš Kobylí 52 MV1 1965 1 00:48:46 00:17:59
239 200 KROUPA Jiří Brno 28 MV2 1959 1 00:48:50 00:18:04
240 242 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 29 MV2 1962 1 00:48:57 00:18:10
241 336 KADLEC Martin Brno - Kohoutovice 139 M 1978 1 00:49:04 00:18:18
242 342 HŘEBÍČKOVÁ Martina Brno 5 XZ 1963 1 00:49:16 00:18:30
243 133 BELÁK Michal 140 M 1984 1 00:49:17 00:18:31
244 73 ŠPAČEK Pavel Tišnov 53 MV1 1974 1 00:49:20 00:18:33
245 56 KRIEG Petr BMT Brno 18 MV3 1949 1 00:49:20 00:18:34
246 216 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 30 MV2 1956 1 00:49:31 00:18:45
247 116 ŠŤASTNÝ Jiří SK Rouchovany 31 MV2 1960 1 00:49:33 00:18:46
248 191 HROMÁDKA Jaroslav 141 M 1976 1 00:49:59 00:19:12
249 349 SVOBODA Jan Garko Brno 32 MV2 1961 1 00:50:05 00:19:18
250 172 HLOUŠEK Pavel 54 MV1 1969 1 00:50:28 00:19:41
251 321 ČERNÁK Marek Brno 142 M 1990 1 00:50:29 00:19:43
252 243 SAJDL Ondřej 143 M 1978 1 00:50:34 00:19:48
253 77 KAČER Jindřich Individuální 144 M 1977 1 00:50:37 00:19:51
254 119 KAPAVÍK Radim Přerov 145 M 1985 1 00:50:41 00:19:55
255 126 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 55 MV1 1966 1 00:50:46 00:19:59
256 224 ČERNÝ Zdeněk Bystřice nad Pernštejnem 56 MV1 1973 1 00:50:46 00:20:00
257 162 PĚČEK Jaroslav Brno 57 MV1 1972 1 00:50:52 00:20:05
258 128 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 19 MV3 1954 1 00:51:05 00:20:19
259 83 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 33 MV2 1963 1 00:51:10 00:20:24
260 228 RŮŽIČKA Ludvík Individuální 146 M 1975 1 00:51:26 00:20:40
261 356 KONEČNÝ Jaroslav Popůvky 58 MV1 1969 1 00:51:29 00:20:43
262 20 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 34 MV2 1961 1 00:51:40 00:20:53
263 355 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 20 MV3 1945 1 00:51:42 00:20:56
264 343 VONDRÁKOVÁ Petra Dopravoprojekt Brno 6 XZ 1983 1 00:51:47 00:21:01
265 46 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 21 MV3 1944 1 00:52:16 00:21:29
266 168 LENHART David Brno 147 M 1979 1 00:52:20 00:21:34
267 353 ŠKROBOVÁ Jana Kuřim 7 XZ 1971 1 00:52:22 00:21:36
268 173 TRUNEC David 35 MV2 1962 1 00:52:37 00:21:51
269 347 DIATKA Michal Individuální 148 M 1977 1 00:52:57 00:22:11
270 340 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 22 MV3 1946 1 00:53:05 00:22:19
271 43 HÁNA Květoslav VHS PLUS Veselí n.M. 23 MV3 1937 1 00:53:16 00:22:30
272 161 VLASÁK Ota Šmeral Brno 59 MV1 1968 1 00:53:31 00:22:44
273 301 ZÁDRAPA Tomáš 60 MV1 1973 1 00:53:44 00:22:58
274 45 UHŘÍK Jaromír Modřice 61 MV1 1973 1 00:53:45 00:22:58
275 232 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 24 MV3 1952 1 00:53:55 00:23:08
276 241 PELC Vít OZZY Brno 62 MV1 1967 1 00:55:00 00:24:14
277 215 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 25 MV3 1941 1 00:55:39 00:24:53
278 322 MÁDL Pavel BŽB Uherská Hradiště 63 MV1 1965 1 00:56:00 00:25:14
279 96 TRS Ladislav Brno 36 MV2 1958 1 00:57:50 00:27:04
280 313 ZAJÍC Jan Hvězda SKP Pardubice 26 MV3 1953 1 00:59:00 00:28:13
281 358 SÝKORA Dalibor Individuální 149 M 1976 1 01:00:04 00:29:18
282 192 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 37 MV2 1964 1 01:01:20 00:30:34
283 38 BĚLKA Jaroslav LRS Orel Vyškov 27 MV3 1952 1 01:05:25 00:34:39
284 54 HRUBÝ Milan Blansko 28 MV3 1938 1 01:06:04 00:35:18
285 42 KUBÍK Josef Adamov 29 MV3 1938 1 01:08:31 00:37:45
286 333 CAHEL Pavel Adamov 30 MV3 1938 1 01:21:46 00:50:59

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 29 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno MV3 1953
DNF 62 KREJČÍ František Brno MV3 1943
DNF 218 VÉVODA Ondřej AK Tišnov M 1991
DNF 219 MARŠÁLEK Jiří Brno MV2 1958

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.