Rychlé novinky:

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km

Datum pořádání od 18.05.2022 17:00 do 18.05.2022 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)6,00
Počet kol1
Počet závodníků178
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 227 STUDNIČKA Ondřej 1 jři 2002 1 00:19:20
2 27 FRANZ Jiří AKBK 1 M_A 1990 1 00:20:11 00:00:51
3 2 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 1 M_B 1982 1 00:20:32 00:01:12
4 230 GRÜN Vojtěch 2 M_A 1992 1 00:20:39 00:01:19
5 263 PAVELKA Jan 2BWINNER TEAM 2 M_B 1982 1 00:21:00 00:01:40
6 279 JÁGR Ondřej AKBK 3 M_A 1983 1 00:21:40 00:02:19
7 214 ROTNÁGL Pavel Marston Bike Team 4 M_A 1983 1 00:21:44 00:02:24
8 42 HRABOVSKÝ Zdeněk 5 M_A 1985 1 00:21:45 00:02:24
9 316 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 3 M_B 1979 1 00:21:47 00:02:27
10 208 FAJSTAVR Marek 6 M_A 1988 1 00:21:50 00:02:29
11 16 BULÍN Martin Ivančice 7 M_A 1985 1 00:22:05 00:02:45
12 36 HEJNA Dalibor 4 M_B 1982 1 00:22:12 00:02:52
13 81 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 5 M_B 1981 1 00:22:15 00:02:55
14 68 REPTA Michal Po Zemi 8 M_A 1987 1 00:22:15 00:02:55
15 268 PRUŠA Michal 9 M_A 1993 1 00:22:20 00:02:59
16 56 MATOUŠEK Denis 10 M_A 1988 1 00:22:22 00:03:02
17 276 HOLLAN Matěj 11 M_A 1984 1 00:22:29 00:03:09
18 280 MRÁČEK Štěpán 12 M_A 1985 1 00:22:35 00:03:14
19 307 STRACHOTA Tomáš Opice 13 M_A 1986 1 00:22:36 00:03:16
20 228 JANÁČEK Petr 2B Winner 6 M_B 1980 1 00:22:38 00:03:18
21 5 BALCAR Petr KB Střelka Brno 14 M_A 1985 1 00:22:41 00:03:21
22 238 FUČÍK Karel 1 M_C 1972 1 00:22:43 00:03:23
23 277 ŠMÍDA Michal 15 M_A 2001 1 00:22:47 00:03:27
24 82 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 7 M_B 1981 1 00:22:51 00:03:31
25 222 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia 1 Ž_A 1986 1 00:22:53 00:03:33
26 243 KAMENSKÝ Zdeněk 16 M_A 1996 1 00:23:01 00:03:40
27 87 VIZNER Jan 17 M_A 1993 1 00:23:01 00:03:41
28 282 DOLÍHAL Luděk 18 M_A 1988 1 00:23:04 00:03:44
29 8 BENEŠ Jaroslav o106.run 8 M_B 1978 1 00:23:07 00:03:47
30 241 SILNICKÝ Tomáš 19 M_A 1984 1 00:23:11 00:03:50
31 213 KUNZ Kamil 9 M_B 1978 1 00:23:14 00:03:54
32 271 CHVASTEK David JOBS Contact 10 M_B 1979 1 00:23:16 00:03:56
33 219 ŠEDÝ Jan ZTP Kupé 20 M_A 1992 1 00:23:22 00:04:02
34 65 POHL Tomáš 11 M_B 1973 1 00:23:27 00:04:07
35 78 SVOBODA Petr 2 M_C 1968 1 00:23:45 00:04:25
36 278 GLEN Jamie 21 M_A 1990 1 00:23:46 00:04:26
37 266 LAZAR Lukáš 12 M_B 1982 1 00:23:58 00:04:38
38 86 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 1 Ž_B 1982 1 00:24:07 00:04:47
39 265 HORKÝ David Extra Brno 22 M_A 1994 1 00:24:10 00:04:50
40 74 SCHICK Jindřich 13 M_B 1975 1 00:24:12 00:04:52
41 79 ŠIMUNEK Martin Modřice 3 M_C 1966 1 00:24:14 00:04:54
42 210 VYKYPĚL Petr 14 M_B 1981 1 00:24:18 00:04:58
43 284 CAIZL Michal 15 M_B 1982 1 00:24:22 00:05:01
44 258 SLÁDEČEK Martin 23 M_A 1989 1 00:24:25 00:05:05
45 55 MALINA Martin 24 M_A 1985 1 00:24:27 00:05:07
46 257 KOLÁČEK Josef Lajdáci 25 M_A 1995 1 00:24:30 00:05:10
47 25 DYTRT Petr 16 M_B 1976 1 00:24:44 00:05:24
48 15 BŮBELA Tomáš 4 M_C 1971 1 00:24:53 00:05:33
49 73 SELUCKÝ Jiří 5 M_C 1965 1 00:24:58 00:05:38
50 259 MARTINEC Jindřich 1 M_D 1961 1 00:24:59 00:05:39
51 90 ZHOŘ Tomáš Klouby a úpony 26 M_A 1985 1 00:25:07 00:05:47
52 31 HÁJEK Tomáš 27 M_A 1991 1 00:25:08 00:05:48
53 89 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 28 M_A 1987 1 00:25:11 00:05:51
54 237 JANKOVÁ Magda 2 Ž_B 1980 1 00:25:18 00:05:58
55 218 TRNKA Marcel 17 M_B 1977 1 00:25:23 00:06:03
56 20 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 6 M_C 1972 1 00:25:27 00:06:07
57 314 ZOUREK David Blansko 2 jři 2003 1 00:25:29 00:06:09
58 206 BLAŽEK Petr 18 M_B 1978 1 00:25:36 00:06:16
59 29 GLADIŠ Daniel Vltava Fund Ski Team 7 M_C 1968 1 00:25:38 00:06:18
60 246 VRÁNA Filip Jundrov 19 M_B 1976 1 00:25:41 00:06:21
61 248 INDRA Marek 8 M_C 1972 1 00:25:46 00:06:26
62 9 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 20 M_B 1979 1 00:25:51 00:06:31
63 232 CÉSAR Martin MC Team 29 M_A 1990 1 00:25:53 00:06:33
64 311 KOPLÍK Jan 30 M_A 1984 1 00:25:55 00:06:35
65 63 PECKA Luboš Pecka Sport 31 M_A 1985 1 00:26:01 00:06:41
66 281 ZEMANOVÁ Mirka 2 Ž_A 1983 1 00:26:01 00:06:41
67 309 PIVEC Jan Pivec100mega 21 M_B 1981 1 00:26:04 00:06:44
68 215 ??? ???? コニカミノルタ 22 M_B 1980 1 00:26:04 00:06:44
69 303 PETRŮ Roman 23 M_B 1976 1 00:26:09 00:06:48
70 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 24 M_B 1974 1 00:26:15 00:06:54
71 46 CHARVÁT Jan Brno 9 M_C 1969 1 00:26:19 00:06:59
72 300 BĚLOHOUBEK Petr Brno 10 M_C 1972 1 00:26:22 00:07:02
73 226 ZAPLETAL Milan Kabrňáci 25 M_B 1978 1 00:26:35 00:07:15
74 62 OUJEZDSKÝ Vladimír MOÚ Brno 26 M_B 1976 1 00:26:38 00:07:17
75 267 ZIEGLER Jiří 32 M_A 1986 1 00:26:41 00:07:21
76 88 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 11 M_C 1969 1 00:26:41 00:07:21
77 220 ZIKMUND Pavel 27 M_B 1982 1 00:26:42 00:07:22
78 275 SLOUKA Jiří 33 M_A 1983 1 00:26:56 00:07:36
79 274 KURA Jakub 34 M_A 1991 1 00:26:59 00:07:38
80 70 RUSÍNOVÁ Monika 3 Ž_B 1977 1 00:26:59 00:07:38
81 4 BALÁK Jaroslav Vinohrady 2 M_D 1957 1 00:27:03 00:07:43
82 244 MALÝ Michal 35 M_A 1993 1 00:27:06 00:07:46
83 64 PIVODA Marek jsb 36 M_A 1987 1 00:27:07 00:07:47
84 273 RÝDEL Jiří 37 M_A 1983 1 00:27:08 00:07:48
85 306 HODAŇOVÁ Helena Smradupánovy veverky 4 Ž_B 1975 1 00:27:10 00:07:49
86 83 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 38 M_A 1986 1 00:27:15 00:07:54
87 239 ČERMÁK Martin The Losers Initiative 39 M_A 1984 1 00:27:15 00:07:55
88 302 ČECH Igor 28 M_B 1977 1 00:27:29 00:08:08
89 231 CHRIST Marek 29 M_B 1979 1 00:27:31 00:08:11
90 236 ČERVENKA Jiří 40 M_A 1987 1 00:27:32 00:08:12
91 223 HAVLÍKOVÁ Tereza 3 Ž_A 1991 1 00:27:32 00:08:12
92 45 HUPŠIL Radim 41 M_A 1984 1 00:27:35 00:08:14
93 26 FRANK Tomáš BeCydog.cz 42 M_A 1988 1 00:27:47 00:08:26
94 57 MIKULA Honza Oddíl 2015 30 M_B 1979 1 00:27:48 00:08:28
95 229 BÖHMOVÁ Karin 1 jky 2003 1 00:27:51 00:08:31
96 225 ŘEZÁČ Radim 43 M_A 1983 1 00:28:01 00:08:41
97 217 PETROVÁ Lenka 4 Ž_A 1986 1 00:28:01 00:08:41
98 69 ROZHOŇOVÁ Andrea 5 Ž_A 1993 1 00:28:02 00:08:42
99 253 CZERNÝ Pavel Never Alone 31 M_B 1981 1 00:28:06 00:08:46
100 283 COUFALOVÁ Jiřina 5 Ž_B 1978 1 00:28:12 00:08:52
101 37 HLADNÝ Marek Brno 12 M_C 1972 1 00:28:13 00:08:53
102 234 LENHART David Brno 32 M_B 1979 1 00:28:21 00:09:01
103 75 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 3 M_D 1962 1 00:28:24 00:09:04
104 51 KROPÁČEK Jaroslav 13 M_C 1970 1 00:28:29 00:09:09
105 260 MALÁ Daniela 6 Ž_B 1976 1 00:28:34 00:09:14
106 48 JURÁK Martin Smartlook 44 M_A 1989 1 00:28:34 00:09:14
107 216 ŠMERDA Roman 33 M_B 1975 1 00:28:36 00:09:16
108 60 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 4 M_D 1958 1 00:28:37 00:09:17
109 261 PAGÁČOVÁ Lenka 6 Ž_A 1985 1 00:28:39 00:09:19
110 47 JEREMIAS Lukáš A12 45 M_A 1986 1 00:28:40 00:09:20
111 312 SVOBODA Vojtěch 46 M_A 1994 1 00:28:41 00:09:21
112 250 ZIEGLEROVÁ Eliška 7 Ž_A 1985 1 00:28:42 00:09:21
113 264 HANAK Jiri 47 M_A 1983 1 00:28:47 00:09:27
114 91 ŽÁK Jan 14 M_C 1972 1 00:28:54 00:09:34
115 34 HANZL Vlastimil 5 M_D 1953 1 00:29:01 00:09:40
116 211 BABÁČEK David 34 M_B 1978 1 00:29:01 00:09:41
117 53 KVOCHOVÁ Karolína 8 Ž_A 2001 1 00:29:06 00:09:46
118 35 HAVLÍČEK Štěpán 48 M_A 1983 1 00:29:13 00:09:53
119 252 JAŠÍČKOVÁ Jarmila 1 Ž_C 1964 1 00:29:15 00:09:55
120 255 MRŮZEK Alexander 15 M_C 1965 1 00:29:22 00:10:02
121 270 HAVELKA Libor 35 M_B 1979 1 00:29:24 00:10:04
122 313 PASEKOVÁ Tereza Mabruk Team Brno 7 Ž_B 1982 1 00:29:34 00:10:14
123 23 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 36 M_B 1973 1 00:29:34 00:10:14
124 315 POKORNÁ Dana 9 Ž_A 1983 1 00:29:41 00:10:20
125 41 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 16 M_C 1967 1 00:29:43 00:10:23
126 247 TELIČKA Marek Mary's meals 17 M_C 1972 1 00:29:50 00:10:30
127 33 HANÁK Albín AC Moravská Slavia 1 M_E 1951 1 00:30:03 00:10:43
128 3 BÁBEK Martin Šneci v běhu 18 M_C 1971 1 00:30:04 00:10:44
129 249 DURNA Vojtěch 37 M_B 1977 1 00:30:06 00:10:46
130 221 PANČOCHOVÁ Jana 8 Ž_B 1974 1 00:30:07 00:10:46
131 317 DOKOUPILOVÁ Markéta 9 Ž_B 1977 1 00:30:15 00:10:54
132 245 HUBENÝ Jan 38 M_B 1978 1 00:30:20 00:10:59
133 272 ŠTĚPÁN Martin 49 M_A 1989 1 00:30:24 00:11:04
134 242 ČERVINKA Martin 50 M_A 1983 1 00:30:24 00:11:04
135 7 BEČIČKA Petr Hal3000 6 M_D 1960 1 00:30:30 00:11:10
136 30 GRAUER Doňarová Waldorf runners 10 Ž_B 1978 1 00:30:38 00:11:18
137 43 HRAZDIL Jirka 51 M_A 1984 1 00:30:44 00:11:24
138 80 ŠPLÍCHAL Jan 39 M_B 1977 1 00:30:49 00:11:28
139 54 LÁNÍČKOVÁ Martina 2 Ž_C 1964 1 00:30:51 00:11:31
140 202 VIŠŇA Zdeněk HC Bulls Brno 19 M_C 1969 1 00:30:57 00:11:36
141 262 OCELOVÁ Jana 10 Ž_A 1984 1 00:31:01 00:11:41
142 38 HOLCOVÁ Petra 11 Ž_B 1978 1 00:31:22 00:12:01
143 310 TECL Jan Troubsko 7 M_D 1958 1 00:31:25 00:12:05
144 233 VAŠULÍN Martin 52 M_A 1987 1 00:31:29 00:12:09
145 240 SEČKÁŘ Pavel The Losers Initiative 53 M_A 1985 1 00:31:31 00:12:11
146 85 USTOHAL Karel Zelene Rosice 40 M_B 1977 1 00:31:39 00:12:19
147 84 UBROVÁ Veronika Fitness centum Body Care Brno 12 Ž_B 1978 1 00:31:43 00:12:23
148 205 ZELENÝ David 54 M_A 1988 1 00:31:47 00:12:27
149 19 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia 2 M_E 1949 1 00:31:47 00:12:27
150 308 DOSTÁLOVÁ Vendula Pivec100mega 13 Ž_B 1981 1 00:31:55 00:12:34
151 207 CIBULKA Pavel 20 M_C 1964 1 00:31:57 00:12:36
152 251 JUSTOVÁ Barbora JUST FOR YOU 14 Ž_B 1974 1 00:32:16 00:12:56
153 13 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 8 M_D 1954 1 00:32:43 00:13:22
154 59 MLČOUŠEK Hynek 41 M_B 1977 1 00:32:59 00:13:39
155 39 HOLER Vlastimil 42 M_B 1981 1 00:33:11 00:13:51
156 235 FALTÝNKOVÁ Lenka 11 Ž_A 1983 1 00:33:35 00:14:14
157 224 HUBÍKOVÁ Denisa 12 Ž_A 1988 1 00:33:39 00:14:19
158 204 MENČÍK Roman 55 M_A 1987 1 00:33:50 00:14:30
159 201 GISTR Michal 21 M_C 1970 1 00:34:02 00:14:41
160 212 KAPAVÍK Radim 56 M_A 1985 1 00:34:04 00:14:44
161 209 GALANSKÁ Katarína 13 Ž_A 1995 1 00:34:39 00:15:19
162 61 OTOUPALÍK Pavel Brno 9 M_D 1955 1 00:35:07 00:15:47
163 24 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar 1 Ž_E 1950 1 00:35:47 00:16:27
164 269 ŠIMÁČKOVÁ Veronika 14 Ž_A 1992 1 00:35:49 00:16:29
165 21 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 3 M_E 1950 1 00:36:28 00:17:07
166 301 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 15 Ž_A 1983 1 00:36:58 00:17:38
167 305 FIALOVÁ Jana 16 Ž_A 1987 1 00:37:43 00:18:23
168 77 STŘÍBRNÝ Rostislav 4 M_E 1952 1 00:38:19 00:18:59
169 256 KALUŽOVÁ Soňa 15 Ž_B 1977 1 00:38:21 00:19:01
170 203 DOLEŽAL Radomír 22 M_C 1966 1 00:38:55 00:19:35
171 10 BERTOVÁ Lenka Svobodná Vlaštovka 16 Ž_B 1980 1 00:38:56 00:19:36
172 58 MINAŘÍKOVÁ Michaela 17 Ž_A 1986 1 00:39:51 00:20:31
173 254 MRŮZKOVÁ Pavlína Univerzita Brno plavání 3 Ž_C 1970 1 00:40:05 00:20:44
174 28 FUKSA Karel 5 M_E 1946 1 00:40:46 00:21:26
175 52 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 23 M_C 1964 1 00:43:11 00:23:50
176 40 HOLÝ Josef 6 M_E 1941 1 00:43:40 00:24:20
177 32 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 7 M_E 1937 1 00:43:58 00:24:37

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 304 KAŇOVSKÝ Vladimír M_E 1948 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.07.2022 07:00
30. ročník mezi. silničního běhu Skalica - Holíč - Hodonín
02.07.2022 10:00
Osecký triatlon 2022
07.07.2022 17:00
BB 5 - Běh okolo Bílé hory
25.08.2022 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.09.2022 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
17.09.2022 07:00
Brněnský MASAKR
18.09.2022 08:30
Hvězdná desítka 30. ročník
24.09.2022 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.