Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 17.11.2014 07:45 do 17.11.2014 17:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátLukáš Kučera
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,90
Počet kol2
Počet závodníků470
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 413 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 1 M 1992 1 00:35:00
2 38 KOHUT Jan RELAX Fit.cz Team / UNI Brno 2 M 1985 1 00:35:24 00:00:23
3 143 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 1 00:35:59 00:00:58
4 129 PETR Jiří Diadora 3 M 1979 1 00:36:12 00:01:11
5 480 ČÍPA Jiří Bystré 4 M 1985 1 00:36:23 00:01:22
6 193 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 5 M 1993 1 00:37:05 00:02:05
7 238 AMBROS Jakub AK EZ Kopřivnice 6 M 1987 1 00:37:26 00:02:25
8 12 MACHO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1975 1 00:37:30 00:02:30
9 121 DVOŘÁK Pavel Team PaK 7 M 1982 1 00:37:35 00:02:34
10 80 RUBIČ Daniel New Balance Team 8 M 1985 1 00:37:44 00:02:43
11 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 3 MV1 1970 1 00:37:46 00:02:45
12 360 REHUŠ Lubomír AŠK Grafobal Skalica 9 M 1985 1 00:37:48 00:02:47
13 221 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 4 MV1 1973 1 00:38:04 00:03:03
14 176 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 5 MV1 1973 1 00:38:05 00:03:05
15 314 BURYŠKA Tomáš 10 M 1988 1 00:38:08 00:03:08
16 124 LYSÁK Vlastimil Mikulov 11 M 1986 1 00:38:13 00:03:12
17 359 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 12 M 1984 1 00:38:24 00:03:23
18 94 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 13 M 1987 1 00:38:28 00:03:28
19 313 TOMČAL Dušan Lipov 6 MV1 1973 1 00:38:31 00:03:31
20 186 ŠŤASTNÝ Petr Česká Spořitelna Specialized 14 M 1988 1 00:38:41 00:03:40
21 246 MINÁŘ Marek Magnus Orienteering 15 M 1994 1 00:38:45 00:03:44
22 82 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 16 M 1984 1 00:38:56 00:03:56
23 301 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 17 M 1992 1 00:39:01 00:04:01
24 354 PROCHÁZKA Jakub TJ Sokol Velké Meziříčí 18 M 1994 1 00:39:19 00:04:18
25 291 PÍRO Matěj Instruktoři Brno 19 M 1988 1 00:39:21 00:04:20
26 481 ŠTĚRBÁK Eduard Brno 7 MV1 1975 1 00:39:22 00:04:22
27 403 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 20 M 1983 1 00:39:56 00:04:55
28 227 ŠIROKÝ Stanislav Blansko 21 M 1977 1 00:39:57 00:04:57
29 442 STRNAD Václav Brno 22 M 1983 1 00:39:59 00:04:58
30 422 KOZÁK Osvald Tesla Brno 23 M 1982 1 00:40:02 00:05:02
31 138 ČTVRTNÍČEK Jakub BehejBrno.com 24 M 1990 1 00:40:08 00:05:08
32 179 VABROUŠEK Petr Author Tufo TRILIFE 8 MV1 1973 1 00:40:19 00:05:18
33 165 ČERMÁK David Hustopeče 25 M 1976 1 00:40:19 00:05:18
34 62 ROŠKO Daniel 26 M 1982 1 00:40:23 00:05:22
35 39 DVOŘÁČEK Jiří Relax-Fit.cz Team 9 MV1 1968 1 00:40:24 00:05:23
36 409 POSPÍCHAL Zbyněk TS-Kra 27 M 1986 1 00:40:27 00:05:27
37 133 KOUDELKA Lukáš (ČR) AK Drnovice 28 M 1983 1 00:40:28 00:05:27
38 266 NOVOTNÝ Daniel Cykloservis Moravský Krumlov 10 MV1 1974 1 00:40:36 00:05:36
39 200 KUCHAŘÍK Milan Blansko 29 M 1980 1 00:40:44 00:05:43
40 97 PALKO Aleš VSK Univerzita Brno 11 MV1 1971 1 00:40:50 00:05:49
41 45 POLÁK Marek HO Lemra 12 MV1 1973 1 00:40:54 00:05:53
42 91 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 30 M 1995 1 00:40:56 00:05:55
43 98 CHADIM Michal KC Brno 31 M 1978 1 00:40:58 00:05:57
44 389 HÉNEK Petr Kovalovice 32 M 1987 1 00:41:00 00:05:59
45 101 NĚMEC Jan OK Chrastava 33 M 1986 1 00:41:00 00:05:59
46 89 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 34 M 1981 1 00:41:05 00:06:05
47 384 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 35 M 1979 1 00:41:09 00:06:08
48 86 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 36 M 1995 1 00:41:09 00:06:09
49 67 VINTRLÍK Martin Křepice 37 M 1977 1 00:41:11 00:06:10
50 184 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 13 MV1 1967 1 00:41:12 00:06:11
51 240 HERZÁN Ondřej Vida science centrum 38 M 1983 1 00:41:15 00:06:14
52 322 HORVÁT Petr Magnus Orienteering 39 M 1994 1 00:41:21 00:06:21
53 77 NĚMEČEK Marek Brno 40 M 1977 1 00:41:26 00:06:25
54 63 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 41 M 1995 1 00:41:32 00:06:31
55 170 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 42 M 1982 1 00:41:34 00:06:33
56 59 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 43 M 1983 1 00:41:37 00:06:37
57 155 POHANKA Libor KC Brno 44 M 1978 1 00:41:47 00:06:47
58 85 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 45 M 1992 1 00:41:51 00:06:51
59 255 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 46 M 1993 1 00:41:52 00:06:52
60 430 NEMĚC Richard Blansko 14 MV1 1969 1 00:41:53 00:06:52
61 198 DOLEŽAL Ondřej AK Tišnov 47 M 1979 1 00:41:57 00:06:56
62 415 ŠTERC Jiří Blažovice 48 M 1990 1 00:42:04 00:07:03
63 274 STRNKA David AC Moravská Slavia Brno 49 M 1995 1 00:42:12 00:07:11
64 327 POSPÍCHAL Vladimír 50 M 1985 1 00:42:14 00:07:13
65 106 DUŠIL Jaroslav newline 15 MV1 1970 1 00:42:15 00:07:14
66 87 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 16 MV1 1972 1 00:42:18 00:07:17
67 171 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 1 MV2 1965 1 00:42:30 00:07:29
68 258 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 17 MV1 1967 1 00:42:34 00:07:33
69 60 POKORNÝ Václav Brno 51 M 1978 1 00:42:38 00:07:37
70 112 VEVERKA Josef AC Čejkovice 2 MV2 1958 1 00:42:45 00:07:44
71 136 HRBÁČEK Karel Útěchov 18 MV1 1968 1 00:42:48 00:07:47
72 188 ŠIMUNEK Martin Modřice 19 MV1 1966 1 00:42:52 00:07:51
73 50 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 20 MV1 1968 1 00:42:55 00:07:54
74 450 SMITH Matthew Trilife 52 M 1978 1 00:43:03 00:08:02
75 55 NOHEL Petr MO runers 53 M 1990 1 00:43:05 00:08:05
76 468 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 21 MV1 1967 1 00:43:08 00:08:07
77 462 KONEČNÝ Libor Kuřim 22 MV1 1971 1 00:43:12 00:08:12
78 167 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 54 M 1982 1 00:43:14 00:08:13
79 383 BALCAR Michal UNI Brno - ASC Bučovice 55 M 1979 1 00:43:18 00:08:17
80 29 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 23 MV1 1975 1 00:43:22 00:08:21
81 363 CETKOVSKÝ Petr 56 M 1987 1 00:43:25 00:08:24
82 146 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 24 MV1 1975 1 00:43:28 00:08:27
83 243 KUPKA Jan Uherské Hradiště 57 M 1993 1 00:43:30 00:08:29
84 282 HUDEC Radoslav Bystrc 58 M 1980 1 00:43:34 00:08:33
85 99 KUDLIČKA Svatopluk (ČR) LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:43:38 00:08:37
86 372 JANKŮ Lukáš subreg.cz 59 M 1987 1 00:43:41 00:08:41
87 373 KUNOVSKÝ Radek Popůvky 60 M 1977 1 00:43:44 00:08:43
88 231 DOLEŽEL Radek Brno 25 MV1 1972 1 00:43:45 00:08:45
89 152 KOCUR Lukáš 2K BRNO 61 M 1977 1 00:43:49 00:08:48
90 118 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 62 M 1979 1 00:43:59 00:08:58
91 202 KOTYZA Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 26 MV1 1974 1 00:44:01 00:09:01
92 79 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 2 MV3 1955 1 00:44:08 00:09:07
93 187 BIL Jaroslav Brno 63 M 1985 1 00:44:14 00:09:14
94 306 CEJPEK Tomáš Budíkovice 64 M 1988 1 00:44:16 00:09:15
95 254 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 3 MV2 1963 1 00:44:24 00:09:23
96 283 MACHOLÁN Martin Velká Bíteš 65 M 1988 1 00:44:25 00:09:24
97 234 PERNIČKA Jan Hory z dálky 66 M 1987 1 00:44:26 00:09:26
98 290 GRIC Antonín Synthon Blansko 67 M 1992 1 00:44:28 00:09:27
99 315 JURČA Jaroslav :-) 4 MV2 1962 1 00:44:30 00:09:29
100 265 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 68 M 1990 1 00:44:31 00:09:31
101 457 ALMAN Dušan Babice 27 MV1 1967 1 00:44:32 00:09:31
102 145 FLORIÁN Radim Brno 28 MV1 1970 1 00:44:34 00:09:33
103 104 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 5 MV2 1958 1 00:44:38 00:09:37
104 438 MAZUR andrej MO runers 69 M 1994 1 00:44:40 00:09:40
105 154 SLÁMA Lukáš Automedia 70 M 1984 1 00:44:40 00:09:40
106 288 ŠMÍD Miroslav Bóchači z ÚFM 71 M 1984 1 00:44:47 00:09:46
107 126 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 29 MV1 1975 1 00:44:50 00:09:49
108 123 HLADKÝ Jiří Brno Nový Lískovec 30 MV1 1975 1 00:44:53 00:09:53
109 107 URBÁNEK Ivan Břeclav 72 M 1984 1 00:44:59 00:09:58
110 449 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 73 M 1978 1 00:45:04 00:10:03
111 440 JÁGR Ondřej Brno 74 M 1983 1 00:45:12 00:10:12
112 105 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 75 M 1985 1 00:45:15 00:10:14
113 352 MATĚJA Roman 76 M 1988 1 00:45:18 00:10:17
114 205 SVOBODA Marek Běžci Moravany 77 M 1977 1 00:45:18 00:10:17
115 470 KREJČÍ Bronislav Prdlavka SSSR Modřice 6 MV2 1964 1 00:45:25 00:10:24
116 325 KRAJČA Rudolf 7 MV2 1965 1 00:45:29 00:10:28
117 252 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 78 M 1980 1 00:45:37 00:10:36
118 386 ZELENÝ Pavel SK Žabovřesky 31 MV1 1973 1 00:45:41 00:10:41
119 431 MACEK Lubomír Břeclav 79 M 1983 1 00:45:42 00:10:42
120 405 BRTNA David Brno 80 M 1982 1 00:45:43 00:10:43
121 303 KRAJČÍR Dan 32 MV1 1966 1 00:45:46 00:10:45
122 113 ŠVÁB Štěpán BRUSLARNA.cz 81 M 1994 1 00:45:49 00:10:49
123 316 ČUMA Josef Milonice 82 M 1980 1 00:45:52 00:10:52
124 367 DRAGOLOV Daniel FIDES Brno 33 MV1 1967 1 00:45:55 00:10:54
125 478 LAPČÍK Michael newline 83 M 1988 1 00:45:58 00:10:57
126 472 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 84 M 1981 1 00:45:59 00:10:59
127 88 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 85 M 1978 1 00:45:59 00:10:59
128 293 HUSÁK Ondřej Blansko 86 M 1982 1 00:46:00 00:10:59
129 15 VRZÁK Michael EKOL TEAM 87 M 1992 1 00:46:03 00:11:02
130 69 ROČEK Radim Brno 34 MV1 1969 1 00:46:08 00:11:07
131 318 HUŤKA Jiří 88 M 1991 1 00:46:11 00:11:10
132 241 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 3 MV3 1948 1 00:46:11 00:11:10
133 244 KOUŘIL Jan Brno 89 M 1986 1 00:46:13 00:11:12
134 321 JIRKŮ Tomáš 35 MV1 1971 1 00:46:13 00:11:13
135 185 KUNEŠ David Tišnov 36 MV1 1974 1 00:46:17 00:11:17
136 337 UBALS Roger VUT Brno 90 M 1989 1 00:46:18 00:11:17
137 319 HREBTA Michal 91 M 1987 1 00:46:19 00:11:19
138 102 CIBULKA Pavel Brno 8 MV2 1964 1 00:46:21 00:11:20
139 65 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 37 MV1 1971 1 00:46:23 00:11:22
140 436 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 92 M 1980 1 00:46:24 00:11:23
141 396 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 93 M 1977 1 00:46:28 00:11:27
142 414 HALAJ Michal Brezno 94 M 1990 1 00:46:29 00:11:28
143 236 FERENČÁK Marek Brno 38 MV1 1970 1 00:46:30 00:11:29
144 32 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 95 M 1981 1 00:46:37 00:11:36
145 237 ZAHRADNÍK Jan TJ Kanojistika Znojmo 96 M 1986 1 00:46:37 00:11:36
146 439 PARGAČ Martin Trenčín 97 M 1985 1 00:46:40 00:11:39
147 230 COUFAL Svatoš ZBM Brno 39 MV1 1967 1 00:46:40 00:11:40
148 417 TRS Ladislav Brno 98 M 1985 1 00:46:41 00:11:40
149 356 BLAHA Pavel 99 M 1994 1 00:46:43 00:11:42
150 220 SÝKORA Lukáš SK Skol Brno 100 M 1980 1 00:46:43 00:11:42
151 130 ČÍŽEK Petr OB Adamov 40 MV1 1971 1 00:46:44 00:11:43
152 164 BÁR Lukáš Brno 41 MV1 1974 1 00:46:47 00:11:46
153 37 SIKORA Aleš TJ Slovan Podlesí 42 MV1 1973 1 00:46:48 00:11:47
154 429 JELÍNEK Pavel Blansko 43 MV1 1975 1 00:46:50 00:11:49
155 312 POSPÍŠIL David Aj MY sme BEH 101 M 1985 1 00:46:51 00:11:51
156 454 SKLENÁŘ Martin AK Olymp Brno 102 M 1995 1 00:46:53 00:11:52
157 42 BĚLOHOUBEK Petr Brno 44 MV1 1972 1 00:46:58 00:11:57
158 190 MĚSÍČEK Jakub DRUŽBA Bukovany 103 M 1990 1 00:47:01 00:12:00
159 174 KREJČÍ Ondřej Lelekovice 104 M 1991 1 00:47:04 00:12:03
160 380 DYTRT Petr BehejBrno.com 105 M 1976 1 00:47:04 00:12:03
161 229 ZAVADIL Alexandr Triexpert adidas team 45 MV1 1966 1 00:47:05 00:12:04
162 17 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 46 MV1 1970 1 00:47:05 00:12:04
163 364 NĚMEC Petr Zastávka 106 M 1986 1 00:47:06 00:12:05
164 83 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 107 M 1994 1 00:47:06 00:12:05
165 175 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar! 47 MV1 1974 1 00:47:07 00:12:06
166 210 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 108 M 1983 1 00:47:08 00:12:07
167 224 POŘÍZEK Libor Vysočina Cycling 48 MV1 1972 1 00:47:08 00:12:07
168 56 MILKA Zdeněk Brno 109 M 1984 1 00:47:11 00:12:10
169 379 POKORNÝ Jan BCK Relax Olešnice 110 M 1988 1 00:47:15 00:12:14
170 74 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 111 M 1982 1 00:47:15 00:12:14
171 285 RAGULIN Ievgen BehejBrno.com 112 M 1991 1 00:47:15 00:12:15
172 135 KOCMÁNEK Ladislav BCK Relax Olešnice 113 M 1990 1 00:47:16 00:12:15
173 23 GLADIŠ Daniel SKG Brno 49 MV1 1968 1 00:47:17 00:12:16
174 128 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 50 MV1 1974 1 00:47:18 00:12:17
175 90 JANEK Petr newline 51 MV1 1969 1 00:47:20 00:12:19
176 460 KUNITSKI Evghenii Brno 114 M 1981 1 00:47:21 00:12:20
177 194 DOUMAS Georgios AT&T 52 MV1 1973 1 00:47:21 00:12:20
178 451 ŠEVČÍK Petr Moravec Benešov 115 M 1989 1 00:47:22 00:12:22
179 309 ŠUTA Jiří ATREX BRNO - SCOTT 116 M 1989 1 00:47:28 00:12:27
180 393 ŠIMONEK Libor Brno 53 MV1 1970 1 00:47:29 00:12:29
181 127 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 9 MV2 1956 1 00:47:31 00:12:31
182 406 VOLEČEK Libor Štěpánov 117 M 1985 1 00:47:34 00:12:33
183 423 KOZÁKOVÁ Zdenka Tesla Brno 1 XZ 1979 1 00:47:36 00:12:35
184 28 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 54 MV1 1973 1 00:47:39 00:12:38
185 109 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 4 MV3 1951 1 00:47:40 00:12:40
186 351 MAZEL Zbyněk Vinopa 118 M 1986 1 00:47:41 00:12:40
187 420 BLECHA Oldřich Domašov 119 M 1981 1 00:47:46 00:12:45
188 53 SKYBA Martin Orel Židenice 10 MV2 1962 1 00:47:57 00:12:57
189 345 KUBÍČEK Jakub 120 M 1991 1 00:48:02 00:13:01
190 25 CHARVÁT Jan Brno 55 MV1 1969 1 00:48:05 00:13:04
191 286 ČERVENKA Jiří Brno 121 M 1987 1 00:48:13 00:13:12
192 404 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 11 MV2 1964 1 00:48:13 00:13:12
193 407 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 56 MV1 1973 1 00:48:14 00:13:13
194 368 MAZUCH František BCK Relax Olešnice 122 M 1990 1 00:48:17 00:13:17
195 387 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 12 MV2 1965 1 00:48:19 00:13:18
196 334 LUBOMÍR Viluda (CZ) Brno 123 M 1993 1 00:48:20 00:13:19
197 353 VRÁNEK David Brno 124 M 1978 1 00:48:21 00:13:20
198 469 SLOUKA Jiří Blažovice 125 M 1983 1 00:48:22 00:13:21
199 435 SLÁMA Jiří Automedia 13 MV2 1960 1 00:48:23 00:13:23
200 103 JUŘICA Pavel Ostrava 126 M 1979 1 00:48:25 00:13:24
201 277 FUČÍK Martin FSpS 127 M 1990 1 00:48:26 00:13:25
202 411 MAZAL Zdeněk VSK MendelU 128 M 1981 1 00:48:28 00:13:27
203 355 DOLEŽAL Pavel 129 M 1996 1 00:48:29 00:13:28
204 392 PALÁSEK Martin Lotrando Brno 130 M 1977 1 00:48:32 00:13:32
205 27 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 57 MV1 1968 1 00:48:33 00:13:32
206 338 DE VITA Stefano VUT Brno 131 M 1990 1 00:48:36 00:13:36
207 331 MATTŮŠ Pavel Mattuš sport 58 MV1 1971 1 00:48:37 00:13:36
208 464 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 132 M 1977 1 00:48:41 00:13:40
209 302 RYŠAVÝ Miloš Brno 133 M 1976 1 00:48:43 00:13:42
210 261 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 59 MV1 1966 1 00:48:43 00:13:43
211 33 POHANKA Pavel Lotrando Brno 60 MV1 1973 1 00:48:48 00:13:47
212 66 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 14 MV2 1964 1 00:48:53 00:13:52
213 474 NOVÁK Libor Brno 134 M 1980 1 00:48:55 00:13:54
214 295 MAŇÁSEK Lukáš Y Soft 135 M 1980 1 00:48:56 00:13:55
215 443 POLÁŠEK Vít Hodonín 136 M 1976 1 00:48:59 00:13:58
216 48 VEMOLA Jiří Bukovice 137 M 1977 1 00:48:59 00:13:59
217 408 JÍLEK Josef AK Moravská Třebová 138 M 1989 1 00:49:00 00:13:59
218 377 POZLER Jiří Hradec Králové 139 M 1983 1 00:49:01 00:14:01
219 26 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 140 M 1979 1 00:49:05 00:14:05
220 433 PETRŮJOVÁ Hana Inkospor team 2 XZ 1984 1 00:49:07 00:14:06
221 22 VÁVRA Václav VIDA! 61 MV1 1971 1 00:49:17 00:14:16
222 239 MAREK Jan TJ Kanojistika Znojmo 141 M 1987 1 00:49:18 00:14:17
223 465 POSPÍŠIL Martin SK Skol Brno 15 MV2 1964 1 00:49:19 00:14:18
224 30 TOPINKA Jiří AC Moravská Slavia Brno 62 MV1 1966 1 00:49:20 00:14:19
225 278 FORAL Roman Brno 63 MV1 1967 1 00:49:21 00:14:20
226 93 BILÍK Martin Orel Brno – Řečkovice 64 MV1 1968 1 00:49:22 00:14:21
227 483 VACULA Ondřej Lelekovice 142 M 1981 1 00:49:22 00:14:22
228 263 KOUDELKA Jiří AP Brno 16 MV2 1957 1 00:49:23 00:14:22
229 330 DANIEL Petr Start Brno 65 MV1 1971 1 00:49:23 00:14:23
230 251 STUDENÝ Lubomír BehejBrno.com 66 MV1 1967 1 00:49:24 00:14:24
231 44 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 67 MV1 1970 1 00:49:27 00:14:26
232 270 PROCHÁZKOVÁ Lucie Letovice 3 XZ 1976 1 00:49:31 00:14:30
233 162 FABRIK Miroslav newline 17 MV2 1959 1 00:49:35 00:14:35
234 195 UHLÍŘ Dalibor AT&T 143 M 1980 1 00:49:39 00:14:38
235 81 ŽÁK Jan Vltava FUND 68 MV1 1972 1 00:49:43 00:14:42
236 73 ŠIMEK Daniel Šlapanice 144 M 1981 1 00:49:43 00:14:43
237 207 KADUBEC Václav 145 M 1991 1 00:49:44 00:14:43
238 341 TICHÝ Jan VUT Brno 146 M 1992 1 00:49:46 00:14:46
239 189 DVOŘÁK Pavel TEAM GB 147 M 1987 1 00:49:48 00:14:47
240 108 BARTÁK Miroslav Mokrá Horákov 69 MV1 1967 1 00:49:50 00:14:49
241 453 ČANKY Pavel 148 M 1976 1 00:49:53 00:14:52
242 459 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 18 MV2 1959 1 00:49:58 00:14:57
243 311 CECHMEISTER Bohumil (CZE) Sokol Prštice 70 MV1 1974 1 00:49:59 00:14:58
244 178 KUPKA Pavel Lukovany 71 MV1 1975 1 00:50:00 00:15:00
245 287 LÁTAL Pavel Brno 149 M 1983 1 00:50:03 00:15:02
246 260 DYTRYCH Dušan Stará Paka 150 M 1978 1 00:50:04 00:15:03
247 111 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 19 MV2 1961 1 00:50:10 00:15:09
248 329 TAČNER Jan VUT Brno 151 M 1988 1 00:50:14 00:15:13
249 233 ROZEHNAL Pavel Hory z dálky 152 M 1983 1 00:50:15 00:15:14
250 426 LENĎÁK Štěpán Sokol Zdětín 153 M 1981 1 00:50:16 00:15:15
251 253 VEJROSTA Jiří Štěpánovice 72 MV1 1971 1 00:50:17 00:15:16
252 61 BŘEZA Miroslav Brno 20 MV2 1959 1 00:50:19 00:15:19
253 150 ŠKROB Petr Kuřim 73 MV1 1975 1 00:50:34 00:15:34
254 391 KOŘAN Pavel VBM Brno 74 MV1 1974 1 00:50:36 00:15:36
255 24 STRÁNSKÝ Otmar Jehnice 154 M 1976 1 00:50:38 00:15:38
256 276 BUCHTA Lukáš SK Hostěrátky Rešov 155 M 1982 1 00:50:42 00:15:42
257 242 HUSÁR Ferdinand Trenčín 5 MV3 1944 1 00:50:53 00:15:52
258 247 KRUML Tomáš Brno 75 MV1 1966 1 00:50:55 00:15:55
259 215 ŠTRUBL Michal Mokrá Hora 156 M 1986 1 00:51:03 00:16:03
260 92 BULÍN Martin Přerov 157 M 1985 1 00:51:04 00:16:03
261 308 MIKITA Pavel Sever Brno 6 MV3 1952 1 00:51:09 00:16:08
262 357 BEDAN Petr Spešov 209 76 MV1 1973 1 00:51:11 00:16:10
263 371 KUČERA Josef Rosice 158 M 1985 1 00:51:19 00:16:18
264 100 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 7 MV3 1950 1 00:51:22 00:16:21
265 245 KLODNER jan Brno 159 M 1987 1 00:51:25 00:16:24
266 397 ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 160 M 1981 1 00:51:27 00:16:27
267 14 PŮST Karel Valašské Meziříčí 77 MV1 1971 1 00:51:30 00:16:29
268 41 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 21 MV2 1961 1 00:51:33 00:16:32
269 366 PETRŮ Roman Velešovice 161 M 1976 1 00:51:34 00:16:34
270 335 KOVAŘÍK Jan 162 M 1981 1 00:51:37 00:16:36
271 75 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 163 M 1986 1 00:51:39 00:16:38
272 191 KOHOUTEK Jaromír Brno 8 MV3 1955 1 00:51:40 00:16:39
273 349 HLAVAČKA Ondřej 164 M 1989 1 00:51:41 00:16:40
274 425 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 165 M 1976 1 00:51:42 00:16:41
275 35 ODVÁŘKA Libor Hustopeče 78 MV1 1971 1 00:51:48 00:16:47
276 448 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 9 MV3 1952 1 00:51:54 00:16:53
277 232 MENDREK Adam Brno 166 M 1995 1 00:51:55 00:16:54
278 350 HAŠKA Pavel 167 M 1983 1 00:51:55 00:16:54
279 400 ČECH Viktor Lokomotiva Vsetín 168 M 1980 1 00:51:58 00:16:57
280 119 FELIX Břetislav C BASE Brno 22 MV2 1961 1 00:52:00 00:16:59
281 78 MAŠLAŇ Jiří Brno 169 M 1983 1 00:52:02 00:17:01
282 346 MLÁDEK Michael Brno 170 M 1984 1 00:52:02 00:17:01
283 142 SEZIMA Petr Tandem Brno 171 M 1986 1 00:52:02 00:17:02
284 120 BŘEZINA Aleš newline 23 MV2 1962 1 00:52:02 00:17:02
285 273 HRÁČEK Martin SDH Tučapy 172 M 1988 1 00:52:06 00:17:06
286 300 JUNK Pavel Brno 173 M 1984 1 00:52:07 00:17:06
287 64 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 174 M 1984 1 00:52:09 00:17:08
288 324 KOZLIK Tomáš FSpS 175 M 1994 1 00:52:09 00:17:08
289 192 DURNA Pavel Brno 176 M 1983 1 00:52:12 00:17:11
290 248 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 177 M 1987 1 00:52:14 00:17:14
291 410 DUFEK Jiří Vranov 79 MV1 1968 1 00:52:18 00:17:17
292 428 POKLUDA Tomáš CHRT Brno 80 MV1 1970 1 00:52:24 00:17:23
293 114 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 81 MV1 1966 1 00:52:26 00:17:26
294 182 GÖPFERT Eduard ČVK Brno 82 MV1 1971 1 00:52:26 00:17:26
295 477 ŠOUMAL Vladimír Brno 178 M 1980 1 00:52:40 00:17:39
296 326 VENEROVÁ Lenka newline 4 XZ 1986 1 00:52:40 00:17:40
297 139 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 24 MV2 1961 1 00:52:41 00:17:40
298 343 DVOŘÁK Tomáš VUT Brno 179 M 1989 1 00:52:45 00:17:45
299 13 HEŘMAN Tomáš 180 M 1976 1 00:52:53 00:17:52
300 197 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 10 MV3 1951 1 00:52:53 00:17:53
301 249 ČECH Ladislav BehejBrno.com 83 MV1 1973 1 00:52:55 00:17:54
302 46 KRUPÁR Jan Jihomoravský Kraj 11 MV3 1955 1 00:52:55 00:17:54
303 181 ČERNÁ Andrea Viničné Šumice 5 XZ 1991 1 00:52:56 00:17:55
304 494 BRLICA Pavel VSK Univerzita Brno 25 MV2 1965 1 00:52:56 00:17:55
305 292 MAZANEC Petr Brno 181 M 1981 1 00:53:01 00:18:00
306 159 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 182 M 1977 1 00:53:08 00:18:07
307 365 ONDRUŠEK Pavel TJ Zetor Brno 183 M 1989 1 00:53:09 00:18:08
308 342 DOLL Danny VUT Brno 184 M 1988 1 00:53:10 00:18:09
309 84 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 185 M 1994 1 00:53:14 00:18:13
310 157 STRÁNÍK Aleš Blansko 12 MV3 1950 1 00:53:15 00:18:15
311 275 BEDNAŘÍK Petr Brno 84 MV1 1971 1 00:53:18 00:18:17
312 19 FORÝTEK Michal Hal 3000 186 M 1982 1 00:53:22 00:18:21
313 418 KRÁL Jan ABND Racing Team 85 MV1 1969 1 00:53:26 00:18:25
314 279 CHALOUPKA Rostislav Brno 187 M 1978 1 00:53:26 00:18:26
315 317 BARTL Lukáš (CZ) Brno 188 M 1983 1 00:53:28 00:18:27
316 226 SUCHÝ Marek Relax-Fit.cz Team 189 M 1976 1 00:53:29 00:18:28
317 370 SLÁMA Richard BVV MTB Brno 26 MV2 1962 1 00:53:35 00:18:34
318 395 STROPEK Martin FSpS 190 M 1988 1 00:53:43 00:18:43
319 336 MATEU Manel VUT Brno 191 M 1991 1 00:53:50 00:18:49
320 471 VESELÝ Karel Brno 86 MV1 1970 1 00:53:53 00:18:52
321 419 ŠŇUPÁREK Martin ABND Racing Team 87 MV1 1971 1 00:54:01 00:19:00
322 36 BAŠE Tomáš (CZ) FILA BLACK ICE 88 MV1 1974 1 00:54:03 00:19:03
323 166 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 13 MV3 1954 1 00:54:04 00:19:04
324 256 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 89 MV1 1972 1 00:54:06 00:19:05
325 115 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 90 MV1 1970 1 00:54:08 00:19:08
326 424 ZEZULKA Luděk newline 27 MV2 1962 1 00:54:10 00:19:10
327 280 KOVÁŘ Petr Brno 192 M 1982 1 00:54:13 00:19:12
328 204 HÁLA Petr AK Tišnov 193 M 1991 1 00:54:20 00:19:19
329 299 SKOTÁK Hynek Extreme Life 194 M 1977 1 00:54:24 00:19:23
330 214 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 195 M 1976 1 00:54:27 00:19:27
331 134 GOTTWALD Václav Křížanovice 14 MV3 1955 1 00:54:36 00:19:35
332 110 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 15 MV3 1955 1 00:54:37 00:19:36
333 259 LOSÍK Jakub 196 M 1992 1 00:54:39 00:19:38
334 95 BARÁK Martin Bučovice 197 M 1980 1 00:54:47 00:19:47
335 463 TYLEČEK Pavel Jundrov 91 MV1 1973 1 00:54:52 00:19:51
336 305 NEUMANN Jan 198 M 1977 1 00:54:58 00:19:57
337 382 MUSIL Josef Náměšť nad Oslavou 28 MV2 1964 1 00:54:58 00:19:57
338 434 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 92 MV1 1967 1 00:55:00 00:19:59
339 284 HEJL Tomáš Bystrc 199 M 1986 1 00:55:04 00:20:03
340 156 FRANTA Michal Prdlavka SSSR Modřice 200 M 1988 1 00:55:05 00:20:04
341 160 DVOŘÁK David newline 201 M 1976 1 00:55:05 00:20:04
342 70 VOLAVÝ Vladimír Fit online 16 MV3 1955 1 00:55:06 00:20:05
343 310 PRAŽÁK Jiří 93 MV1 1971 1 00:55:08 00:20:07
344 390 ŠMERDA Bohuslav Viničné Šumice 17 MV3 1952 1 00:55:08 00:20:07
345 141 MOKRÝ Pavel Brno 94 MV1 1968 1 00:55:13 00:20:12
346 398 HLOUŠEK Jan Atrex 202 M 1984 1 00:55:17 00:20:16
347 40 BURIAN Petr Níhov 29 MV2 1965 1 00:55:20 00:20:19
348 394 HORÁK Pavel Acer Bike Team 203 M 1976 1 00:55:25 00:20:24
349 458 MACHÁČEK Martin 18 MV3 1955 1 00:55:29 00:20:29
350 348 JANÁČEK Petr KONWA team 204 M 1980 1 00:55:32 00:20:31
351 416 SOPKO Richard (CZ) Brno 205 M 1985 1 00:55:39 00:20:39
352 131 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 206 M 1992 1 00:55:41 00:20:40
353 51 BAYER Miloslav Trilife 19 MV3 1947 1 00:55:42 00:20:42
354 268 PROCHÁZKA Jiří Letovice 95 MV1 1975 1 00:55:48 00:20:47
355 43 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 96 MV1 1972 1 00:55:51 00:20:50
356 18 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 20 MV3 1953 1 00:55:56 00:20:55
357 281 KOUPIL Petr Brno 207 M 1982 1 00:55:57 00:20:56
358 96 KUNC Josef LRS Vyškov 30 MV2 1960 1 00:55:57 00:20:56
359 339 NENTWIG Phil VUT Brno 208 M 1989 1 00:55:57 00:20:57
360 361 HUBÁČEK Petr Masarykova Univerzita 209 M 1994 1 00:56:10 00:21:09
361 332 PAVEL Jakub Lažany 210 M 1980 1 00:56:10 00:21:09
362 72 ŽENKA Ondřej Brno 211 M 1982 1 00:56:11 00:21:11
363 116 SPONAR Jan Tesla Brno 21 MV3 1950 1 00:56:14 00:21:13
364 196 BERAN Tomáš Brno 212 M 1980 1 00:56:17 00:21:16
365 177 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 31 MV2 1963 1 00:56:20 00:21:20
366 168 BŮŽEK Jan newline 32 MV2 1957 1 00:56:27 00:21:26
367 375 HUNKESOVÁ Alena Brno 6 XZ 1964 1 00:56:29 00:21:29
368 298 HENZL Václav Petrohrad 213 M 1985 1 00:56:34 00:21:34
369 444 SMEJKAL Libor Prdlavka SSSR Modřice 22 MV3 1947 1 00:56:43 00:21:42
370 344 VAŠÍČEK David ALVA REAL 97 MV1 1975 1 00:56:53 00:21:53
371 223 CRHÁK Ondřej Jehnice 98 MV1 1974 1 00:56:55 00:21:54
372 173 NOVOTNÝ Libor Kuřim 33 MV2 1961 1 00:56:57 00:21:56
373 228 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 99 MV1 1975 1 00:56:59 00:21:58
374 212 HRUBÝ Tomáš VSK Univerzita Brno 214 M 1992 1 00:57:01 00:22:01
375 388 SPILKA Jiří Komín 23 MV3 1950 1 00:57:03 00:22:02
376 297 BUTALA Jan Brno 215 M 1987 1 00:57:05 00:22:04
377 216 POPELKA Filip VSK Univerzita Brno 216 M 1993 1 00:57:07 00:22:07
378 132 ŠÍPEK Martin Jundrov 100 MV1 1974 1 00:57:08 00:22:07
379 362 KALINA Dominik Masarykova Univerzita 217 M 1995 1 00:57:10 00:22:09
380 203 HÁLA Petr AK Tišnov 101 MV1 1966 1 00:57:16 00:22:16
381 323 BACÁP Martin FSpS 218 M 1994 1 00:57:18 00:22:18
382 446 MRÁZEK Lukáš VSK Univerzita Brno 219 M 1994 1 00:57:18 00:22:18
383 122 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 24 MV3 1952 1 00:57:19 00:22:19
384 445 NÁPRAVNÍK Jan (ČR) VSK Univerzita Brno 220 M 1995 1 00:57:20 00:22:20
385 169 SAJDL Ondřej Brno 221 M 1978 1 00:57:25 00:22:24
386 163 JASKULKA Martin BehejBrno.com 102 MV1 1968 1 00:57:26 00:22:25
387 31 HROMÁDKA Jaroslav Brno 222 M 1976 1 00:57:26 00:22:25
388 183 GÖPFERTOVÁ Jana Brno 7 XZ 1975 1 00:57:27 00:22:26
389 447 STUDENÝ Filip VSK Univerzita Brno 223 M 1994 1 00:57:37 00:22:36
390 52 ŠPAČEK Pavel AK Tišnov 103 MV1 1974 1 00:57:39 00:22:38
391 68 ŠICHOVÁ Radka Brno 8 XZ 1980 1 00:57:39 00:22:38
392 201 ŠKARECKÝ Robert VSK UNI Brno - Jehnice 104 MV1 1973 1 00:57:41 00:22:40
393 304 HLOUŠEK Pavel Modrausporam.cz 105 MV1 1969 1 00:58:12 00:23:11
394 153 KROUPA Jiří newline 34 MV2 1959 1 00:58:13 00:23:12
395 452 ŠEBELA Vojtěch 224 M 1985 1 00:58:21 00:23:20
396 199 MOUČKA Jan newline 35 MV2 1956 1 00:58:21 00:23:21
397 432 LENHART David newline 225 M 1979 1 00:58:23 00:23:22
398 378 SVOBODA Jan Garko Brno 36 MV2 1961 1 00:58:27 00:23:27
399 267 KNECHT Milan Eldo Brno 37 MV2 1961 1 00:58:29 00:23:28
400 476 MARŠÁLEK Jiří newline 38 MV2 1958 1 00:58:33 00:23:33
401 58 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 39 MV2 1959 1 00:58:40 00:23:39
402 369 BEUSKÝ Ondrej 226 M 1986 1 00:58:40 00:23:39
403 328 SÁRA Silvie 9 XZ 1986 1 00:58:44 00:23:43
404 473 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 106 MV1 1969 1 00:58:52 00:23:51
405 49 FOJTÁŠEK David RUN-TRIATHLON VIGANTICE 227 M 1980 1 00:59:07 00:24:06
406 401 PSOTA Václav Divadlo na dlani 228 M 1981 1 00:59:11 00:24:11
407 294 REDERER Zbyněk Divadlo na dlani 229 M 1987 1 00:59:12 00:24:11
408 47 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 40 MV2 1962 1 00:59:21 00:24:20
409 57 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 25 MV3 1953 1 00:59:33 00:24:32
410 437 USTOHAL Karel Zelene Rosice 230 M 1977 1 00:59:36 00:24:35
411 262 BUBENÍK Jiří LRS Vyškov 26 MV3 1944 1 00:59:48 00:24:47
412 412 KRIEG Petr BMT Brno 27 MV3 1949 1 00:59:51 00:24:50
413 479 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 107 MV1 1968 1 00:59:53 00:24:52
414 250 VODIČKOVÁ Barbora 10 XZ 1983 1 00:59:59 00:24:59
415 140 TŘÍSKA Roman newline 41 MV2 1956 1 01:00:02 00:25:01
416 264 SKLENÁŘ Jan Tišnov 231 M 1988 1 01:00:09 00:25:08
417 484 CRHÁK Luděk MSD J-elita 42 MV2 1959 1 01:00:11 00:25:10
418 217 MORÁVEK Richard Želešice 232 M 1977 1 01:00:21 00:25:20
419 218 LIPPERT Jan Brno 233 M 1981 1 01:00:34 00:25:34
420 21 DOSTÁLOVÁ Žaneta Hal 3000 11 XZ 1984 1 01:00:38 00:25:37
421 475 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 12 XZ 1973 1 01:00:38 00:25:37
422 16 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 43 MV2 1961 1 01:00:43 00:25:42
423 147 PELC Vít OZZY Brno 108 MV1 1967 1 01:01:01 00:26:00
424 76 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 44 MV2 1958 1 01:01:04 00:26:03
425 271 LYČKA Ondřej Masarykova Univerzita 234 M 1988 1 01:01:05 00:26:05
426 461 SALAČ Jiří VSK Univerzita Brno 235 M 1993 1 01:01:06 00:26:05
427 272 SENDLER Martin Masarykova Univerzita 236 M 1991 1 01:01:06 00:26:05
428 385 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 28 MV3 1952 1 01:01:06 00:26:05
429 340 PRINZ Eric VUT Brno 237 M 1987 1 01:01:13 00:26:13
430 456 ZEMAN Martin newline 45 MV2 1963 1 01:01:16 00:26:15
431 333 TAKÁČ Peter 238 M 1981 1 01:01:18 00:26:17
432 172 MAIXNER Václav Tišnov 29 MV3 1941 1 01:01:33 00:26:32
433 399 PODUŠKA Jan Brno 239 M 1977 1 01:01:50 00:26:50
434 209 POLITZER Michal Kuřim 109 MV1 1975 1 01:01:50 00:26:50
435 289 BIL Jaroslav newline 46 MV2 1959 1 01:01:57 00:26:56
436 376 ŠKRABÁK Radim OSPM 240 M 1977 1 01:02:00 00:26:59
437 374 NOVOSEDLÍK Lubomír SK pre radost Nitra 110 MV1 1966 1 01:02:00 00:27:00
438 71 KOUDELKA Tomáš BehejBrno.com 111 MV1 1970 1 01:02:04 00:27:03
439 455 ŘEZÁČ Oto 241 M 1976 1 01:02:09 00:27:08
440 358 HRUŠKA Ondřej 242 M 1994 1 01:02:24 00:27:24
441 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 47 MV2 1956 1 01:02:33 00:27:33
442 206 SOBOTKA Martin Brno 243 M 1976 1 01:02:42 00:27:41
443 117 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 30 MV3 1951 1 01:02:44 00:27:44
444 208 HUBÁČEK Milan Jehnice 112 MV1 1971 1 01:03:00 00:28:00
445 257 POLLÁK Libor Brno 113 MV1 1974 1 01:03:09 00:28:08
446 441 SZOMBATH Andrej Brno 244 M 1979 1 01:03:58 00:28:57
447 296 KOHOUTEK Miloš SDH Svitávka 48 MV2 1961 1 01:04:33 00:29:32
448 149 ZICHOVÁ Jana Prace 13 XZ 1991 1 01:04:42 00:29:41
449 148 KAPAVÍK Radim Přerov 245 M 1985 1 01:04:42 00:29:41
450 34 ŠTRAJT Jiří AK Drnovice 31 MV3 1944 1 01:04:47 00:29:46
451 213 JANÍK Petr VSK Univerzita Brno 246 M 1992 1 01:05:37 00:30:36
452 402 RAK Jiří Žabinští Borci 247 M 1977 1 01:05:40 00:30:39
453 161 FABRIKOVÁ Blanka newline 14 XZ 1960 1 01:06:02 00:31:02
454 125 VACKOVÁ Hana Bílovice nad Svitavou 15 XZ 1978 1 01:06:29 00:31:28
455 151 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 49 MV2 1964 1 01:07:41 00:32:40
456 381 JEŽOVÁ Martina Brno 16 XZ 1975 1 01:07:42 00:32:41
457 427 PĚČEK Jaroslav Brno 114 MV1 1972 1 01:07:44 00:32:44
458 482 VLASÁK Ota Šmeral Brno 115 MV1 1968 1 01:07:51 00:32:51
459 222 PÍŠ Julius VSK Univerzita Brno 248 M 1982 1 01:08:50 00:33:49
460 144 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 32 MV3 1941 1 01:09:25 00:34:24
461 54 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 33 MV3 1937 1 01:14:00 00:38:59
462 307 HUBÁČEK Stanislav (CZ) Brno 249 M 1989 1 01:15:00 00:39:59
463 137 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 50 MV2 1960 1 01:15:38 00:40:38
464 235 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 34 MV3 1938 1 01:16:46 00:41:45
465 225 HRUBÝ Milan Blansko 35 MV3 1938 1 01:17:26 00:42:25
466 320 CAHEL Pavel Sokol Brno 36 MV3 1938 1 01:29:02 00:54:01
467 211 HANÁK Michal VSK Univerzita Brno 250 M 1994 1 01:37:38 01:02:37
468 347 KAVALÍR Jan 251 M 1991 1 01:37:39 01:02:39
469 158 KOUŘIL Jan Brno 51 MV2 1961 1 01:50:00 01:14:59

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 20 BEČIČKA Petr Hal 3000 MV2 1960

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.