Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km

Datum pořádání od 09.12.2017 08:00 do 09.12.2017 15:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,10
Počet kol1
Počet závodníků152
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 Jři 2000 1 00:18:56
2 53 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 1 Dci 2001 1 00:19:00 00:00:03
3 228 AUDA Michal JAC Brno 2 Jři 2000 1 00:19:11 00:00:14
4 17 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 3 Jři 2000 1 00:19:13 00:00:17
5 30 KLÍČ David VSK Univerzita Brno 4 Jři 2000 1 00:19:16 00:00:19
6 42 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 2 Dci 2001 1 00:19:24 00:00:27
7 240 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 3 Dci 2001 1 00:19:27 00:00:30
8 71 ŘÍHA Jaroslav VSK UNI Brno / Orel Kuřim 5 Jři 1999 1 00:19:30 00:00:33
9 6 PAZOUREK Petr AC Moravská Slavia Brno 6 Jři 2000 1 00:19:56 00:00:59
10 237 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 4 Dci 2001 1 00:20:10 00:01:13
11 78 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 5 Dci 2001 1 00:20:27 00:01:30
12 59 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 6 Dci 2002 1 00:20:37 00:01:41
13 204 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 7 Dci 2002 1 00:20:44 00:01:47
14 201 RŮŽA Daniel ATK Šlapanice 8 Dci 2002 1 00:20:46 00:01:49
15 79 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 7 Jři 1999 1 00:21:09 00:02:12
16 18 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:21:22 00:02:25
17 57 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Dky 2001 1 00:21:24 00:02:27
18 54 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 8 Jři 2000 1 00:21:34 00:02:37
19 62 INDRÁKOVÁ Adéla AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1991 1 00:21:37 00:02:40
20 105 BŽATEK Vojtěch Bílovice nad Svitavou 9 Jři 1999 1 00:21:44 00:02:47
21 4 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 9 Dci 2002 1 00:22:57 00:04:00
22 221 HOMOLKOVÁ Hana Student FSS MU - TJ Nové Město na Moravě 2 Ž 1996 1 00:23:00 00:04:03
23 206 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1976 1 00:23:02 00:04:05
24 37 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1978 1 00:23:05 00:04:08
25 51 VACULOVÁ Lucie Individuální 3 Ž 1982 1 00:23:09 00:04:12
26 31 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 4 Ž 1983 1 00:23:24 00:04:27
27 70 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 4 ŽV1 1977 1 00:23:26 00:04:29
28 23 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 2001 1 00:23:26 00:04:30
29 43 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 2001 1 00:23:27 00:04:30
30 56 KLEM Robert Brno 10 Jři 2000 1 00:23:27 00:04:30
31 33 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:23:38 00:04:42
32 14 HAVELKA Martin Brno 1 XM 1974 1 00:23:46 00:04:49
33 13 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 2000 1 00:23:46 00:04:50
34 208 PŮSTOVÁ Šárka Jihomoravský Kraj 4 Dky 2002 1 00:23:52 00:04:55
35 220 KNOL Petr SK Vojkovice 10 Dci 2002 1 00:24:02 00:05:05
36 49 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1991 1 00:24:04 00:05:07
37 65 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 5 ŽV1 1970 1 00:24:05 00:05:08
38 2 TUČEK Libor ABC CYKLOSPORT 2 XM 1965 1 00:24:09 00:05:12
39 222 TREBULOVÁ Kristína AK Čadca 6 Ž 1998 1 00:24:17 00:05:20
40 239 KOHNOVÁ Lenka BehejBrno.com/Salming 7 Ž 1988 1 00:24:22 00:05:25
41 29 KLEIBLOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 2002 1 00:24:40 00:05:43
42 231 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 11 Jři 2000 1 00:24:42 00:05:45
43 216 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1986 1 00:24:43 00:05:46
44 44 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 1 00:24:46 00:05:49
45 99 RAJNOHA David Tesla Brno 12 Jři 2000 1 00:24:49 00:05:52
46 245 RAJNOHA Miroslav Meniskos Brno 3 XM 1971 1 00:25:11 00:06:14
47 230 HLUŠÍ Natálie SK Speed Brno 6 Dky 2002 1 00:25:31 00:06:35
48 27 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 3 ŽV2 1964 1 00:25:32 00:06:35
49 55 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 2 Jky 2000 1 00:25:41 00:06:44
50 36 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 4 XM 1981 1 00:25:45 00:06:48
51 93 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 9 Ž 1991 1 00:25:48 00:06:51
52 90 HANOUSEK Matěj Blansko 11 Dci 2004 1 00:25:50 00:06:54
53 334 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 10 Ž 1980 1 00:25:51 00:06:55
54 61 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 11 Ž 1993 1 00:25:56 00:06:59
55 85 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 12 Dci 2002 1 00:26:02 00:07:06
56 34 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 12 Ž 1983 1 00:26:03 00:07:06
57 41 ČERBÁK Adam 13 Jři 2000 1 00:26:03 00:07:06
58 103 GRYC Vojtěch Tesla Brno 13 Dci 2001 1 00:26:04 00:07:07
59 24 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 13 Ž 1993 1 00:26:05 00:07:08
60 76 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 14 Ž 1994 1 00:26:07 00:07:10
61 242 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 6 ŽV1 1976 1 00:26:09 00:07:12
62 219 TOMEK Václav Brno 5 XM 1991 1 00:26:13 00:07:16
63 218 TOMEK Ondřej Brno 6 XM 1983 1 00:26:13 00:07:16
64 205 VILDOMCOVÁ Klára AK Olymp Brno - SG Ludvíka Daňka 3 Jky 2000 1 00:26:20 00:07:23
65 238 BUREŠOVÁ Veronika ABND Racing Team 7 Dky 2005 1 00:26:22 00:07:25
66 104 KOCIÁNOVÁ Lenka VSK MZLU Brno 15 Ž 1985 1 00:26:22 00:07:25
67 233 OBOŘILOVÁ Tereza SK Speed Brno 8 Dky 2002 1 00:26:25 00:07:29
68 50 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 7 XM 1991 1 00:26:27 00:07:30
69 234 SUCHÁNKOVÁ Zdeňka Blansko 4 ŽV2 1963 1 00:26:28 00:07:31
70 88 HIRŠOVÁ Gabriela SK Žabovřesky 16 Ž 1996 1 00:26:29 00:07:32
71 66 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 17 Ž 1989 1 00:26:31 00:07:34
72 211 DOKOUPILOVÁ Markéta 7 ŽV1 1977 1 00:26:39 00:07:42
73 214 KRUŠINOVÁ Andrea Letovice 18 Ž 1982 1 00:26:40 00:07:43
74 95 RUSÍNOVÁ Monika 8 ŽV1 1977 1 00:26:42 00:07:45
75 77 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:26:46 00:07:49
76 84 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 14 Jři 1999 1 00:26:53 00:07:56
77 68 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 9 ŽV1 1977 1 00:26:53 00:07:56
78 227 ŠEVČÍKOVÁ Lucie TJ Sokol Luleč 19 Ž 1979 1 00:26:59 00:08:02
79 52 PŘIKRYLOVÁ Lenka SK Podolí 20 Ž 1998 1 00:27:01 00:08:04
80 64 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 4 Jky 2000 1 00:27:09 00:08:12
81 46 SMRČKOVÁ Jana RSFK 5 ŽV2 1964 1 00:27:13 00:08:16
82 8 SVOBODOVÁ Martina RSFK 10 ŽV1 1975 1 00:27:20 00:08:23
83 35 SUCHÁ Monika Atletic Třebíč 21 Ž 1991 1 00:27:20 00:08:23
84 39 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 11 ŽV1 1971 1 00:27:25 00:08:28
85 98 ČERNÁ Lenka SoteSport 22 Ž 1981 1 00:27:34 00:08:37
86 86 BENIAČOVÁ Linda Běžecký klub Brno 12 ŽV1 1978 1 00:27:35 00:08:38
87 202 MAREK Samuel 14 Dci 2002 1 00:27:46 00:08:49
88 11 DERKOVÁ Jana Brno 13 ŽV1 1971 1 00:27:47 00:08:50
89 247 SUCHÁNEK Martin PELLS MTBO Team 15 Dci 2004 1 00:28:02 00:09:05
90 210 OSTRÝ Dominik Vranov 16 Dci 2002 1 00:28:03 00:09:06
91 87 HYNKOVÁ Lada VVM 6 ŽV2 1965 1 00:28:05 00:09:08
92 22 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 14 ŽV1 1974 1 00:28:07 00:09:10
93 235 WALTER Pavel 8 XM 1964 1 00:28:13 00:09:16
94 89 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 15 ŽV1 1970 1 00:28:14 00:09:17
95 74 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 5 Jky 2000 1 00:28:19 00:09:22
96 7 ŽALKOVSKÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 6 Jky 2000 1 00:28:35 00:09:38
97 94 FAUTUSOVÁ Nela 23 Ž 1992 1 00:28:38 00:09:41
98 81 KUNC Josef Orel Vyškov 9 XM 1960 1 00:28:40 00:09:43
99 80 CENTNEROVÁ Radmila ELITE sport Boskovice 7 Jky 2000 1 00:28:43 00:09:46
100 225 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 10 XM 1982 1 00:28:55 00:09:58
101 223 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 24 Ž 1980 1 00:29:02 00:10:05
102 15 MACHARÁČEK Roman Orel Židenice 11 XM 1973 1 00:29:07 00:10:10
103 26 KUČEROVÁ Jana Rohatec 16 ŽV1 1971 1 00:29:09 00:10:12
104 21 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 17 ŽV1 1976 1 00:29:13 00:10:16
105 217 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky Brno 25 Ž 1983 1 00:29:27 00:10:30
106 16 MACHARÁČKOVÁ Karolína Orel Židenice 18 ŽV1 1978 1 00:29:30 00:10:33
107 229 KRČÁLOVÁ Šárka 7 ŽV2 1965 1 00:29:40 00:10:43
108 97 KOBÁŇOVÁ Kateřina 26 Ž 1981 1 00:29:43 00:10:46
109 213 ZABLOUDILOVÁ Eva Olymp Brno 9 Dky 2001 1 00:29:43 00:10:46
110 102 HÉGROVÁ Ivona Hostěrádky - Rešov 19 ŽV1 1969 1 00:30:01 00:11:04
111 60 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV3 1954 1 00:30:08 00:11:11
112 5 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 12 XM 1972 1 00:30:20 00:11:23
113 38 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 8 ŽV2 1964 1 00:30:25 00:11:28
114 96 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 20 ŽV1 1973 1 00:30:39 00:11:42
115 215 HRUŠKOVÁ Lenka ZBM Brno 9 ŽV2 1962 1 00:30:45 00:11:48
116 244 ŠICHOVÁ Radka Brno 27 Ž 1980 1 00:30:51 00:11:54
117 67 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 21 ŽV1 1973 1 00:30:52 00:11:55
118 73 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 10 ŽV2 1965 1 00:30:57 00:12:00
119 72 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra LBM 28 Ž 1986 1 00:31:05 00:12:08
120 207 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 22 ŽV1 1977 1 00:31:07 00:12:10
121 243 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 23 ŽV1 1971 1 00:31:09 00:12:12
122 82 PELLOVÁ Gabriela 29 Ž 1979 1 00:31:10 00:12:13
123 20 WANKEOVÁ Petra 24 ŽV1 1978 1 00:31:14 00:12:17
124 12 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 25 ŽV1 1975 1 00:31:34 00:12:37
125 19 ŠTEFANOVÁ Petra 26 ŽV1 1975 1 00:31:43 00:12:46
126 232 BUBENÍK Jiří Orel Vyškov 13 XM 1944 1 00:31:43 00:12:46
127 32 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:31:56 00:12:59
128 209 OSTRÁ Kateřina 27 ŽV1 1976 1 00:32:08 00:13:11
129 40 MOKRÁ Regina Brno 11 ŽV2 1968 1 00:32:12 00:13:15
130 48 KELBLOVÁ Adéla SK Vojkovice 10 Dky 2001 1 00:32:20 00:13:23
131 224 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 30 Ž 1982 1 00:32:21 00:13:24
132 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 14 XM 1973 1 00:32:29 00:13:32
133 226 STRÁŽNICKÝ Jan OSP Hodonín 17 Dci 2003 1 00:32:30 00:13:33
134 83 ŠANCOVÁ Marta Veverská Bitýška 28 ŽV1 1972 1 00:32:32 00:13:35
135 28 HRSTKOVÁ Iva Medlov 29 ŽV1 1976 1 00:32:59 00:14:02
136 236 KRÁLOVÁ Jolana Tesla Brno 11 Dky 2003 1 00:33:00 00:14:03
137 101 KOUKOLOVÁ Petra 31 Ž 1996 1 00:33:23 00:14:26
138 100 KOUKOLOVÁ Ilona 12 ŽV2 1963 1 00:33:24 00:14:27
139 246 GALÍKOVÁ Šárka 13 ŽV2 1966 1 00:34:08 00:15:11
140 69 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:34:13 00:15:16
141 58 SPARGEL Ladislav 15 XM 1973 1 00:34:36 00:15:39
142 91 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 30 ŽV1 1972 1 00:35:24 00:16:27
143 47 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 1 00:35:37 00:16:40
144 203 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 32 Ž 1998 1 00:35:48 00:16:51
145 9 TAJOVSKÁ Kateřina AK Kuřim 31 ŽV1 1976 1 00:35:48 00:16:51
146 212 BEEROVÁ Kamila OZZY Brno 32 ŽV1 1975 1 00:36:47 00:17:50
147 10 ONDROVÁ Barbora 33 ŽV1 1977 1 00:37:34 00:18:37
148 75 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 6 ŽV3 1953 1 00:37:34 00:18:37
149 25 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 16 XM 1937 1 00:37:53 00:18:56
150 241 ZITOVÁ Iva Brno 14 ŽV2 1959 1 00:41:53 00:22:56
151 45 VONDRÁČKOVÁ Mária 15 ŽV2 1964 1 00:46:47 00:27:50
152 92 KROUPOVÁ Pavla Brno 16 ŽV2 1965 1 00:48:03 00:29:06

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.