Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km

Datum pořádání od 28.07.2021 17:00 do 28.07.2021 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)7,10
Počet kol1
Počet závodníků218
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 346 PETR Jiří 1 M_B 1979 1 00:23:29
2 375 CHLUPÁČ Dominik AKBK 1 M_A 1993 1 00:24:28 00:00:59
3 1 SZYMANIK Adam AKBK 2 M_A 1996 1 00:24:51 00:01:21
4 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 3 M_A 1982 1 00:25:44 00:02:14
5 392 KOCUR Lukáš AKBK 2 M_B 1977 1 00:25:51 00:02:22
6 155 ROŠKO Daniel 4 M_A 1982 1 00:26:09 00:02:39
7 50 HRABOVSKÝ Zdeněk 5 M_A 1985 1 00:26:15 00:02:46
8 97 REPTA Michal Po Zemi 6 M_A 1987 1 00:26:21 00:02:51
9 366 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slávia Brno 7 M_A 1985 1 00:26:22 00:02:52
10 374 MÜLLER Rudolf AKBK 3 M_B 1976 1 00:26:44 00:03:14
11 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno 8 M_A 1985 1 00:27:21 00:03:51
12 495 BENEŠ Petr 9 M_A 1987 1 00:27:23 00:03:53
13 157 RYBA Lukáš 4 M_B 1979 1 00:27:25 00:03:55
14 169 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno 5 M_B 1974 1 00:27:30 00:04:00
15 382 MATOUŠEK Denis 10 M_A 1988 1 00:27:47 00:04:18
16 158 STRACHOTA Tomáš Opice 11 M_A 1986 1 00:27:59 00:04:29
17 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM 12 M_A 1982 1 00:28:04 00:04:34
18 175 HRNČÍŘ Tomáš 6 M_B 1976 1 00:28:10 00:04:41
19 397 KRAJČA Rudy AKBK 1 M_C 1965 1 00:28:13 00:04:43
20 326 CHVASTEK David JOBS Contact 7 M_B 1979 1 00:28:33 00:05:04
21 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team 8 M_B 1981 1 00:28:37 00:05:08
22 21 BULÍN Martin Ivančice 13 M_A 1985 1 00:28:38 00:05:08
23 60 KAZDA Petr 2 M_C 1970 1 00:28:43 00:05:14
24 57 KADLEC Jaroslav MK Hlinsko 9 M_B 1980 1 00:28:44 00:05:14
25 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 1 jři 2003 1 00:28:55 00:05:26
26 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 14 M_A 1984 1 00:28:58 00:05:29
27 400 ČIŠECKÝ Roman AT&T 15 M_A 1988 1 00:29:26 00:05:56
28 359 TOMAN Jan 16 M_A 1984 1 00:29:29 00:06:00
29 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 10 M_B 1981 1 00:29:33 00:06:04
30 372 KUNZ Kamil 11 M_B 1978 1 00:29:47 00:06:18
31 361 OŽANOVÁ Zuzana 1 Ž_A 1991 1 00:29:47 00:06:18
32 365 TESAŘ Martin 17 M_A 1988 1 00:29:53 00:06:23
33 136 ZHOŘ Tomáš Brno 18 M_A 1985 1 00:29:58 00:06:28
34 75 LIŠKA Aleš Universal USU team 12 M_B 1977 1 00:29:59 00:06:29
35 30 FIALA Jiří Jéčka 19 M_A 1984 1 00:30:06 00:06:37
36 108 SOVÁK Maroš 20 M_A 1985 1 00:30:11 00:06:41
37 113 ŠIMUNEK Martin Modřice 3 M_C 1966 1 00:30:13 00:06:43
38 367 BURDILÁK Radek 21 M_A 1985 1 00:30:19 00:06:49
39 377 FERENČÁKOVÁ Pavla Triexpert 1 Ž_B 1978 1 00:30:20 00:06:50
40 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká 13 M_B 1976 1 00:30:22 00:06:53
41 101 SCHICK Jindřich 14 M_B 1975 1 00:30:29 00:06:59
42 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 15 M_B 1978 1 00:30:39 00:07:09
43 389 LAZAR Lukas 22 M_A 1982 1 00:30:41 00:07:12
44 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 16 M_B 1972 1 00:30:59 00:07:29
45 390 JANKU Roman Zvonek Sport Valašské Klobouky 23 M_A 1986 1 00:31:08 00:07:38
46 134 ZELINKA Vladimír 24 M_A 1989 1 00:31:13 00:07:43
47 128 VIZNER Jan 25 M_A 1993 1 00:31:16 00:07:47
48 28 DYTRT Petr Běžci Moravany 17 M_B 1976 1 00:31:19 00:07:50
49 376 ZÁMEČNÍK Petr Veselá kopa 26 M_A 1989 1 00:31:21 00:07:52
50 62 KOČÍ Halka 2 Ž_B 1980 1 00:31:27 00:07:57
51 59 KAPOUNEK Tomáš 27 M_A 1984 1 00:31:40 00:08:10
52 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany 28 M_A 1990 1 00:31:47 00:08:18
53 38 HÁJEK Tomáš 29 M_A 1991 1 00:31:48 00:08:18
54 454 ŽALOUDEK Martin 18 M_B 1978 1 00:31:48 00:08:18
55 385 VORLÍČKOVÁ Jana Kilpi KOME Klub 2 Ž_A 1995 1 00:31:55 00:08:26
56 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno 19 M_B 1972 1 00:32:07 00:08:38
57 364 TÁSLAR Marek 30 M_A 1988 1 00:32:13 00:08:44
58 394 KULA Michal Žvíci 31 M_A 1989 1 00:32:19 00:08:49
59 381 KERLIN Tomas (R)UNISáci 20 M_B 1980 1 00:32:19 00:08:49
60 396 KOCKA Matúš 2BW 32 M_A 1984 1 00:32:20 00:08:51
61 71 KURA Jakub eWRC.cz 33 M_A 1991 1 00:32:24 00:08:55
62 370 CZERNÝ Pavel Never Alone 21 M_B 1981 1 00:32:27 00:08:57
63 373 ČEPELÁK Petr 22 M_B 1975 1 00:32:28 00:08:59
64 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 34 M_A 1982 1 00:32:33 00:09:03
65 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 23 M_B 1974 1 00:32:37 00:09:07
66 347 JOHANÍKOVÁ Lucie 3 Ž_A 1986 1 00:32:45 00:09:15
67 9 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 24 M_B 1973 1 00:32:45 00:09:15
68 391 DUFEK Milan Mergado 35 M_A 1985 1 00:32:46 00:09:16
69 167 SELUCKÝ Jiří 4 M_C 1965 1 00:32:46 00:09:16
70 56 JEREMIAS Lukáš A12 36 M_A 1986 1 00:32:47 00:09:17
71 179 CESAR Martin MC Team 37 M_A 1990 1 00:32:55 00:09:25
72 371 INDRA Marek 25 M_B 1972 1 00:32:56 00:09:26
73 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 38 M_A 1986 1 00:32:58 00:09:28
74 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems 39 M_A 1982 1 00:33:13 00:09:43
75 398 MUNTEANU Alan 5 M_C 1969 1 00:33:16 00:09:47
76 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek 3 Ž_B 1976 1 00:33:23 00:09:53
77 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim 40 M_A 1985 1 00:33:27 00:09:57
78 54 HUPŠIL Radim 41 M_A 1984 1 00:33:31 00:10:01
79 22 ČECH Igor 26 M_B 1977 1 00:33:34 00:10:04
80 463 PIVEC Jan Pivecstomega 27 M_B 1981 1 00:33:35 00:10:05
81 379 DRAGOLOV Daniel 6 M_C 1967 1 00:33:37 00:10:07
82 369 PARMA Tomáš RUNGO.CZ 7 M_C 1970 1 00:33:42 00:10:12
83 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 28 M_B 1976 1 00:33:51 00:10:21
84 388 VAN_DER_SLUIJS Niek 29 M_B 1979 1 00:33:57 00:10:28
85 357 JURÁK Martin 42 M_A 1989 1 00:33:59 00:10:30
86 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 8 M_C 1969 1 00:34:00 00:10:30
87 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 1 M_D 1958 1 00:34:03 00:10:34
88 29 FELLER Jan 43 M_A 1991 1 00:34:05 00:10:35
89 386 NĚMEC Lukáš 44 M_A 1986 1 00:34:09 00:10:40
90 356 CIHELKA Karel 45 M_A 1988 1 00:34:10 00:10:40
91 380 TRUKSOVÁ Dana 4 Ž_A 1982 1 00:34:12 00:10:43
92 384 ROZHOŇOVÁ Andrea 5 Ž_A 1993 1 00:34:20 00:10:50
93 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká 4 Ž_B 1976 1 00:34:22 00:10:52
94 98 RUSÍNOVÁ Monika 5 Ž_B 1977 1 00:34:35 00:11:05
95 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 9 M_C 1962 1 00:34:38 00:11:09
96 177 LUKEŠ Radim Bavory 30 M_B 1976 1 00:34:39 00:11:09
97 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady 2 M_D 1957 1 00:34:43 00:11:13
98 353 PECKA Luboš Pecka walking & running 46 M_A 1985 1 00:34:51 00:11:21
99 32 FRANTIŠEK Jiří 47 M_A 1986 1 00:34:53 00:11:24
100 95 POUPĚ Petr 48 M_A 1987 1 00:34:57 00:11:27
101 329 DOKOUPILOVÁ Markéta 6 Ž_B 1977 1 00:35:00 00:11:31
102 114 ŠMÍDEK Petr 31 M_B 1977 1 00:35:05 00:11:35
103 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 32 M_B 1979 1 00:35:08 00:11:38
104 44 HLADNÝ Marek Brno 33 M_B 1972 1 00:35:08 00:11:39
105 378 FERENČÁK Libor 10 M_C 1963 1 00:35:21 00:11:51
106 301 HUŤKA Jiří 49 M_A 1991 1 00:35:25 00:11:55
107 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno 7 Ž_B 1978 1 00:35:25 00:11:55
108 48 HOŘÍNKOVÁ Dita 6 Ž_A 1994 1 00:35:53 00:12:24
109 142 DANĚK Jan 50 M_A 1989 1 00:35:59 00:12:29
110 17 BÖHMOVÁ Karen 1 jky 2003 1 00:35:59 00:12:29
111 61 KOČÍ Adela SportObchod.cz 7 Ž_A 1997 1 00:36:02 00:12:33
112 92 PIVODA Marek jsb 51 M_A 1987 1 00:36:09 00:12:40
113 358 HAVLÍČEK Štěpán 52 M_A 1983 1 00:36:12 00:12:42
114 383 HUBENÝ Jan 34 M_B 1978 1 00:36:16 00:12:46
115 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 11 M_C 1965 1 00:36:18 00:12:48
116 31 FRANK Tomáš 53 M_A 1988 1 00:36:29 00:12:59
117 180 VAŠULÍN Martin MC Team 54 M_A 1987 1 00:36:53 00:13:23
118 216 LAVIČKA Jaroslav Drásov 3 M_D 1959 1 00:37:03 00:13:33
119 178 PASEKOVÁ Tereza 8 Ž_A 1982 1 00:37:06 00:13:37
120 26 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 35 M_B 1973 1 00:37:12 00:13:42
121 37 GRAUEROVÁ Helena 8 Ž_B 1978 1 00:37:15 00:13:45
122 363 BABÁČEK David 36 M_B 1978 1 00:37:23 00:13:53
123 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 12 M_C 1967 1 00:37:24 00:13:55
124 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia 1 M_E 1951 1 00:37:34 00:14:04
125 116 ŠPLÍCHAL Jan 37 M_B 1977 1 00:37:38 00:14:09
126 387 BORKOVCOVA Lucie 9 Ž_B 1981 1 00:37:44 00:14:14
127 12 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 38 M_B 1979 1 00:37:49 00:14:19
128 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 13 M_C 1971 1 00:37:50 00:14:20
129 349 PETROVÁ Katarína 10 Ž_B 1981 1 00:37:54 00:14:24
130 91 PENIÁKOVÁ Radka 9 Ž_A 1983 1 00:37:57 00:14:28
131 11 TAHER Ghazi_Ben 55 M_A 1990 1 00:38:07 00:14:37
132 362 SUCHÝ Ondřej 56 M_A 1984 1 00:38:07 00:14:38
133 106 SLAVÍK Jiří 4 M_D 1954 1 00:38:13 00:14:43
134 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice 39 M_B 1977 1 00:38:19 00:14:50
135 260 DURNA Vojtěch LS Brno 40 M_B 1977 1 00:38:23 00:14:54
136 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start 10 Ž_A 1987 1 00:38:40 00:15:10
137 8 BEČIČKA Petr Hal3000 5 M_D 1960 1 00:39:03 00:15:33
138 176 DOSTÁLOVÁ Vendula Pivec100mega 11 Ž_B 1981 1 00:39:06 00:15:36
139 132 VORÁČ Ladislav 57 M_A 1986 1 00:39:24 00:15:54
140 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 M_D 1954 1 00:39:31 00:16:01
141 107 SOJÁK Jiří 58 M_A 1982 1 00:40:38 00:17:08
142 368 TOŠNEROVÁ Kristína 11 Ž_A 1993 1 00:40:40 00:17:10
143 399 ONDRÁČEK Roman 59 M_A 1998 1 00:40:56 00:17:26
144 401 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia 2 M_E 1949 1 00:42:05 00:18:35
145 345 FABRIKOVÁ Blanka 1 Ž_D 1960 1 00:42:24 00:18:54
146 219 TECL Jan Troubsko 7 M_D 1958 1 00:42:30 00:19:01
147 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 3 M_E 1950 1 00:42:52 00:19:23
148 360 KUČÍNSKÝ Petr 8 M_D 1959 1 00:44:43 00:21:13
149 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 1 00:44:45 00:21:15
150 78 MEDEK Jiří 41 M_B 1978 1 00:44:51 00:21:22
151 393 HLAVÁČOVÁ Marcela Žvíci 12 Ž_A 1989 1 00:44:52 00:21:22
152 87 OTOUPALÍK Pavel Brno 9 M_D 1955 1 00:45:47 00:22:17
153 314 KOCIÁNOVÁ Marie 2 Ž_E 1946 1 00:46:20 00:22:51
154 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 4 M_E 1950 1 00:46:41 00:23:11
155 138 ZITOVÁ Iva 2 Ž_D 1959 1 00:46:45 00:23:15
156 215 TŘÍSKA Roman 10 M_D 1956 1 00:46:50 00:23:21
157 395 OCKE Pierre 42 M_B 1980 1 00:49:10 00:25:41
158 72 KYTLICOVA Eva 13 Ž_A 1984 1 00:49:56 00:26:27
159 15 BLAŽKOVÁ Alena 12 Ž_B 1977 1 00:51:40 00:28:10
160 47 HOLÝ Josef 5 M_E 1941 1 00:54:43 00:31:13
161 69 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 14 M_C 1964 1 00:55:38 00:32:08

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov M_A 1992 0 1 kolo
DNS 7 BARVÍŘ Jiří M_A 1982 0 1 kolo
DNS 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň M_A 1985 0 1 kolo
DNS 19 BOŽKOVA Denisa Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu Ž_B 1975 0 1 kolo
DNS 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany M_D 1960 0 1 kolo
DNS 34 FRANZ Jiří AKBK M_A 1990 0 1 kolo
DNS 35 FUKSA Karel M_E 1946 0 1 kolo
DNS 41 HANZL Vlastimil M_D 1953 0 1 kolo
DNS 42 HEJNA Dalibor Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 43 HESS Martin M_A 1987 0 1 kolo
DNS 45 HOLEČKOVÁ Kateřina Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno M_B 1979 0 1 kolo
DNS 52 HRSTKOVÁ Iva Ž_B 1976 0 1 kolo
DNS 55 CHARVÁT Jan Brno M_C 1969 0 1 kolo
DNS 63 KOČÍ Heidi Ž_A 1997 0 1 kolo
DNS 68 KRIEG Petr BMT Brno M_E 1949 0 1 kolo
DNS 73 LÁNÍČKOVÁ Martina Ž_C 1964 0 1 kolo
DNS 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno Ž_B 1975 0 1 kolo
DNS 80 MICHÁLKOVÁ Eva Ž_A 1987 0 1 kolo
DNS 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela Ž_A 1986 0 1 kolo
DNS 84 MLČOUŠEK Hynek M_B 1977 0 1 kolo
DNS 89 PAPEŽ Zdeněk M_A 1985 0 1 kolo
DNS 93 POKORNÝ Václav Brno M_B 1978 0 1 kolo
DNS 99 RYŠKA Vít M_B 1975 0 1 kolo
DNS 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno M_D 1953 0 1 kolo
DNS 102 SCHÖNOVÁ Veronika Ž_A 1989 0 1 kolo
DNS 110 ŠVÁBENSKÝ Roman M_C 1970 0 1 kolo
DNS 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno Ž_C 1968 0 1 kolo
DNS 112 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice jři 2001 0 1 kolo
DNS 115 ŠOBÁŇ Vojtěch M_A 1985 0 1 kolo
DNS 119 TÁBORSKÝ Radim M_B 1975 0 1 kolo
DNS 121 TUPA Roman Řečkovice crew M_B 1981 0 1 kolo
DNS 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno M_E 1951 0 1 kolo
DNS 125 VACULA Ondřej AC Lelek M_B 1981 0 1 kolo
DNS 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM Ž_A 1982 0 1 kolo
DNS 129 VIZNER Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 139 ZOUREK David Blansko jři 2003 0 1 kolo
DNS 149 KOPLÍK Jan M_A 1984 0 1 kolo
DNS 150 KROPÁČEK Jaroslav M_C 1970 0 1 kolo
DNS 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu M_B 1973 0 1 kolo
DNS 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz M_A 1983 0 1 kolo
DNS 213 GLADIŠ Daniel M_C 1968 0 1 kolo
DNS 214 DUŠIL Jaroslav BK Brno M_C 1970 0 1 kolo
DNS 336 BLISA Adam M_A 1991 0 1 kolo
DNS 351 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno M_E 1937 0 1 kolo
DNS 355 NOVAKOVA Hana Ž_A 1988 0 1 kolo
DNS 451 HÝBL Bronislav M_D 1961 0 1 kolo
DNS 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno Ž_D 1955 0 1 kolo
DNS 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno Ž_A 1986 0 1 kolo
DNS 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci M_A 1987 0 1 kolo
DNS 461 RÝDEL Jiří M_A 1983 0 1 kolo
DNS 462 HOLER Vlastimil M_B 1981 0 1 kolo
DNS 465 BUTOROVÁ Lenka Ž_B 1980 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.