Rychlé novinky:

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

14.11.2023: Brněnský běžecký pohár 2023/24

Běh osvobození Vacenovic - mistrovství JmK přespolák - Ženy a muži 70+

Datum pořádání od 15.04.2023 08:00 do 15.04.2023 13:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)4,00
Počet kol2
Počet závodníků50
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 127 HASTÍKOVÁ Jarmila Veselí nad Moravou 1 Ž35 1980 2 00:17:27
2 18 KOPŘIVOVÁ Barbora Sokol Přísnotice 1 Ž 1993 2 00:17:35 00:00:08
3 14 MUSILOVÁ Markéta AK Olymp Brno, spolek 2 Ž 2002 2 00:17:52 00:00:25
4 46 TOMČALOVÁ Iveta Hodonín 3 Ž 1989 2 00:17:52 00:00:25
5 183 STRUHÁROVÁ Andrea Zohor 1 Ž45 1974 2 00:18:21 00:00:54
6 173 JAVORSKÁ Silvia Skalica 4 Ž 1994 2 00:18:43 00:01:16
7 107 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 2 Ž45 1975 2 00:19:14 00:01:47
8 35 LEJSEK Jaroslav Kessy Plšovec 1 M70 1953 2 00:19:27 00:02:00
9 176 BARTOŠKOVÁ Lubomíra Skalica 3 Ž45 1977 2 00:19:34 00:02:07
10 106 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 2 Ž35 1979 2 00:19:55 00:02:27
11 101 LECIÁNOVÁ Monika AK Kyjov 5 Ž 2000 2 00:20:01 00:02:34
12 199 GRUBEROVÁ Nicol AK Hodonín 6 Ž 2004 2 00:20:02 00:02:35
13 1 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 Ž45 1976 2 00:20:12 00:02:45
14 99 KRATOCHVÍLOVÁ Martina Healthwork 3 Ž35 1980 2 00:20:39 00:03:12
15 164 MIKUŠ Miroslav Radošovce 2 M70 1951 2 00:21:03 00:03:36
16 80 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 3 M70 1953 2 00:21:09 00:03:42
17 66 DURNOVÁ Marta Veselí nad Mor 1 Ž55 1964 2 00:21:13 00:03:46
18 125 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 4 Ž35 1988 2 00:21:17 00:03:50
19 94 JAVORČIKOVÁ Klaudie AK Junior Holíč 7 Ž 1996 2 00:21:31 00:04:04
20 19 ŠESTÁKOVÁ Michelle Sokol Přísnotice 8 Ž 2008 2 00:21:34 00:04:07
21 186 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 9 Ž 1999 2 00:22:00 00:04:33
22 195 KUČEROVÁ Jana Rohatec 5 Ž45 1971 2 00:22:02 00:04:35
23 187 ZÁMEČNÍKOVÁ Lucie Uherský Ostroh 10 Ž 1996 2 00:22:09 00:04:42
24 132 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 2 Ž55 1963 2 00:22:13 00:04:46
25 149 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 5 Ž35 1979 2 00:22:15 00:04:47
26 57 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 4 M70 1950 2 00:22:34 00:05:07
27 49 GAZÁRKOVÁ Adriana MŠK Borský Mikuláš 11 Ž 2008 2 00:22:37 00:05:10
28 156 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 5 M70 1953 2 00:22:39 00:05:12
29 201 BLATNICKÁ Jana Skalica 6 Ž35 1987 2 00:22:46 00:05:19
30 88 HEJLKOVÁ Pavla Lipov 7 Ž35 1982 2 00:22:59 00:05:32
31 136 BALÁŽOVÁ Anna Nová Lhota 6 Ž45 1974 2 00:23:03 00:05:36
32 84 ONDREJSKOVÁ Katarína AK Senica 12 Ž 1991 2 00:23:17 00:05:50
33 83 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v behu 7 Ž45 1977 2 00:23:24 00:05:57
34 196 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 3 Ž55 1965 2 00:23:30 00:06:03
35 68 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 6 M70 1948 2 00:23:49 00:06:22
36 178 FOLTÝNOVÁ Ludmila Ratíškovice 4 Ž55 1964 2 00:23:54 00:06:26
37 188 MUDRONČEKOVÁ Nevenka Senica 8 Ž45 1977 2 00:24:28 00:07:00
38 111 GORBATENKOVÁ Soňa AK Junior Holíč 8 Ž35 1981 2 00:24:47 00:07:20
39 130 VARMUŽA Ján Bradlan Brezová 7 M70 1952 2 00:24:48 00:07:21
40 109 ROMANOVÁ Alena Cerova 9 Ž45 1976 2 00:25:17 00:07:50
41 38 ŠEĎOVÁ Andrea Milotice 13 Ž 1991 2 00:25:26 00:07:59
42 119 UHÝRKOVÁ Antonie Dolní Bojanovice 14 Ž 1991 2 00:25:51 00:08:24
43 20 DUGOVÁ Zuzana Vracov 9 Ž35 1983 2 00:26:06 00:08:39
44 45 KARAS Karel Běžecký klub Hodonín 8 M70 1945 2 00:26:06 00:08:39
45 89 INGR Vít Vacenovice 9 M70 1947 2 00:26:11 00:08:44
46 129 VARMUŽOVÁ Margita SK Bradlan Brezová p/ Bradl 5 Ž55 1953 2 00:26:19 00:08:52
47 114 ZDEŇKOVÁ Renata Veselí nad Moravou 10 Ž45 1972 2 00:26:58 00:09:31
48 65 HLADKÁ Ivana Veselí nad Moravou 11 Ž45 1969 2 00:30:45 00:13:18
49 161 BREZOVSKÁ Lucia Bohdanovce 10 Ž35 1982 2 00:32:11 00:14:44
50 63 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice-Mistřín 10 M70 1937 2 00:35:18 00:17:51

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

24.02.2024 09:00
Rohálovská desítka
02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
16.03.2024 08:00
BBP 8 - Jarní běh Doubravy
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.