Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 07.03.2020 08:00 do 07.03.2020 15:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2020 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků194
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 8 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 1 Jři 2002 2 00:15:37
2 174 KLIGL Radim AC Moravská Slavia Brno 2 Jři 2001 2 00:15:56 00:00:19
3 152 ODEHNAL Jan VSK Univerzita Brno 1 Dci 2004 2 00:16:04 00:00:27
4 39 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 3 Jři 2002 2 00:16:13 00:00:36
5 157 URBÁNEK Jakub BYAC Brno 2 Dci 2003 2 00:16:35 00:00:58
6 40 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 4 Jři 2002 2 00:16:39 00:01:02
7 167 FILIP Martin AK Olymp Brno 3 Dci 2003 2 00:16:46 00:01:09
8 175 PLUHAŘ David Kondrát tools team 4 Dci 2003 2 00:16:54 00:01:17
9 287 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 5 Jři 2001 2 00:16:59 00:01:22
10 235 KOUTNÝ Jan 5 Dci 2005 2 00:17:13 00:01:36
11 78 TEŠNAR Michal AC Moravská Slavia Brno 6 Jři 2001 2 00:17:17 00:01:40
12 201 HARTMANN Jakub AC Moravská Slavia Brno 6 Dci 2003 2 00:17:20 00:01:43
13 227 KOMÁREK Tomáš ACT leraK Blansko 7 Dci 2004 2 00:17:30 00:01:53
14 194 HARRIS Lucas Lokomotiva Břeclav 8 Dci 2003 2 00:17:44 00:02:07
15 178 ŠTOUDKOVÁ Pavla AK Olymp Brno 1 Dky 2003 2 00:17:46 00:02:09
16 217 OUJEZDSKÝ Matyáš SK Žabovřesky Brno 9 Dci 2003 2 00:17:48 00:02:11
17 286 PROKEŠOVÁ Alice Lodní sporty Brno 1 Ž 1999 2 00:17:48 00:02:11
18 43 HRUŠKOVÁ Alžběta KONRAD TOOLS TEAM 2 Ž 2000 2 00:17:50 00:02:13
19 236 KOŠŤÁL Jakub AC Moravská Slavia Brno 10 Dci 2003 2 00:18:06 00:02:29
20 215 ŽÁK Jakub AK Perná 11 Dci 2004 2 00:18:14 00:02:37
21 75 GRYC Vojtěch Tesla Brno 7 Jři 2001 2 00:18:14 00:02:37
22 7 HLUŠÍ Natálie AK Olymp Brno 1 Jky 2002 2 00:18:16 00:02:39
23 208 KOSINA Adam VSK Univerzita Brno 12 Dci 2004 2 00:18:28 00:02:51
24 13 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 2000 2 00:18:31 00:02:54
25 86 VACULOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1982 2 00:18:36 00:02:59
26 292 PELIKÁN Jaroslav 1 XM 1988 2 00:18:42 00:03:04
27 53 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1986 2 00:18:44 00:03:06
28 10 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV2 1970 2 00:18:49 00:03:12
29 31 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 1 ŽV1 1980 2 00:18:51 00:03:13
30 202 SEKERKA Antonín AC Moravská Slavia Brno 13 Dci 2003 2 00:18:55 00:03:18
31 26 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 2 Jky 2002 2 00:18:57 00:03:20
32 206 ŠIMONÍK Jiří Orel Židenice 8 Jři 2001 2 00:19:05 00:03:28
33 242 HORŇOVÁ Adriana Fénix Sport Blansko 6 Ž 2000 2 00:19:07 00:03:30
34 163 PETRŮ Adam 9 Jři 2002 2 00:19:08 00:03:31
35 197 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 2bewinner team 7 Ž 1988 2 00:19:12 00:03:35
36 156 RYŠÁVKOVÁ Kateřina Fénix sport 2 ŽV1 1977 2 00:19:14 00:03:37
37 34 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno 10 Jři 2002 2 00:19:23 00:03:45
38 295 VYKYPĚL Petr 2 XM 1981 2 00:19:24 00:03:47
39 21 PŮSTOVÁ Šárka VSK Univerzita Brno 3 Jky 2002 2 00:19:37 00:04:00
40 11 ŠŤASTA Šimon Lodní sporty Brno 11 Jři 2002 2 00:19:47 00:04:10
41 179 VALOVÁ Silvie VSK Univerzita Brno 4 Jky 2001 2 00:19:48 00:04:11
42 4 SVOBODOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 2 Dky 2004 2 00:19:52 00:04:15
43 158 JEŽKOVÁ Kristýna JAC Brno 3 Dky 2004 2 00:20:00 00:04:23
44 57 BUREŠOVÁ Hana Mráz léčí 8 Ž 1986 2 00:20:00 00:04:23
45 180 VALOVÁ Aneta VSK UNI BRNO 4 Dky 2004 2 00:20:24 00:04:47
46 195 KRAJÍČKOVÁ Gabriela Fénix sport Boskovice 9 Ž 1983 2 00:20:25 00:04:48
47 187 HOVOŘÁKOVÁ Anna 10 Ž 1996 2 00:20:26 00:04:49
48 15 KLEIBLOVÁ Karolína AK Kuřim 5 Jky 2002 2 00:20:30 00:04:53
49 238 SUCHÁNEK Martin PELLS MTBO Team 14 Dci 2004 2 00:20:33 00:04:56
50 12 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 11 Ž 1983 2 00:20:35 00:04:57
51 161 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 12 Ž 1999 2 00:20:35 00:04:58
52 185 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 13 Ž 1991 2 00:20:46 00:05:09
53 151 KOSTRUH Jan VSK UNI Brno - Jehnice 15 Dci 2004 2 00:20:54 00:05:17
54 67 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 14 Ž 1998 2 00:21:03 00:05:26
55 77 CESAR Martin 3 XM 1990 2 00:21:05 00:05:28
56 3 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK Univerzita Brno 6 Jky 2001 2 00:21:06 00:05:29
57 297 SVOBODOVÁ Lenka 15 Ž 1995 2 00:21:12 00:05:34
58 244 KIELAROVÁ Hana TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 5 Dky 2003 2 00:21:17 00:05:40
59 250 TOMEK Václav Brno 4 XM 1991 2 00:21:18 00:05:41
60 203 KUCHAŘOVÁ Táňa Blansko 3 ŽV1 1975 2 00:21:21 00:05:44
61 55 KUDLIČKA Svatopluk Orel Vyškov 1 MV4 1950 2 00:21:22 00:05:45
62 38 RUSÍNOVÁ Monika 4 ŽV1 1977 2 00:21:24 00:05:47
63 200 VESELÝ Jiří AC Moravská Slavia Brno 12 Jři 2002 2 00:21:25 00:05:48
64 290 PELIKÁNOVÁ Michaela 16 Ž 1992 2 00:21:27 00:05:50
65 218 JEŘÁBKOVÁ Jana Triatlon Třebíč 17 Ž 1998 2 00:21:30 00:05:53
66 199 VÍTOVÁ Pavla 18 Ž 1987 2 00:21:39 00:06:02
67 220 OUJEZDSKÝ Marcel 5 XM 1972 2 00:21:41 00:06:04
68 2 PIJÁKOVÁ Tereza VSK UNI Brno / Orel Obřany 6 Dky 2004 2 00:21:47 00:06:10
69 81 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 19 Ž 1982 2 00:21:52 00:06:15
70 186 KRAJÍČKOVÁ Marika 20 Ž 1984 2 00:21:56 00:06:19
71 51 BEER Matyáš OZZY Brno 16 Dci 2005 2 00:22:06 00:06:28
72 19 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 ŽV2 1964 2 00:22:06 00:06:29
73 247 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 17 Dci 2003 2 00:22:11 00:06:34
74 159 KULHEIMOVÁ Daniela JAC Brno 7 Dky 2004 2 00:22:11 00:06:34
75 219 TOMEK Ondřej Brno 6 XM 1983 2 00:22:13 00:06:36
76 84 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 5 ŽV1 1976 2 00:22:14 00:06:37
77 63 FUČÍKOVÁ Hana Černín 6 ŽV1 1977 2 00:22:14 00:06:37
78 155 BOBEK Josef TJ Znojmo 2 MV4 1949 2 00:22:15 00:06:38
79 289 CENTNEROVÁ Radmila ELITE sport Boskovice 21 Ž 2000 2 00:22:16 00:06:39
80 233 ROTKOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 8 Dky 2004 2 00:22:20 00:06:43
81 52 SMEJKALOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 9 Dky 2003 2 00:22:21 00:06:44
82 239 PRUŠA Zdeněk AC Moravská Slavia Brno 13 Jři 2002 2 00:22:22 00:06:45
83 169 MALITS Marek ASK Blansko 18 Dci 2004 2 00:22:29 00:06:52
84 176 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 7 ŽV1 1976 2 00:22:33 00:06:55
85 184 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 7 XM 1953 2 00:22:38 00:07:01
86 71 VOŠMEROVÁ Petra 22 Ž 1982 2 00:22:39 00:07:02
87 229 HALASOVÁ Anna Orel Vyškov 10 Dky 2003 2 00:22:43 00:07:06
88 79 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 7 Jky 2001 2 00:22:44 00:07:07
89 41 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 8 Jky 2001 2 00:22:44 00:07:07
90 74 HLADÍKOVÁ Monica AC Moravská Slavia Brno 9 Jky 2001 2 00:22:45 00:07:07
91 69 MARKOVÁ Alice Brno 3 ŽV2 1970 2 00:22:52 00:07:15
92 23 FABRIK Miroslav 8 XM 1959 2 00:22:52 00:07:15
93 212 PITRUNOVÁ Patricie SK Speed Brno 11 Dky 2004 2 00:22:57 00:07:20
94 70 PAVLŮ Andrea 8 ŽV1 1979 2 00:23:01 00:07:24
95 59 KOČÍ Adéla LF UPOL/ Brno 23 Ž 1997 2 00:23:07 00:07:30
96 243 JURGOVÁ Martina 9 ŽV1 1979 2 00:23:08 00:07:30
97 37 ŠKVAŘILOVÁ Eva 2Bwinner 10 ŽV1 1973 2 00:23:10 00:07:33
98 173 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 3 MV4 1950 2 00:23:12 00:07:34
99 29 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia - Orel Židenice 4 MV4 1949 2 00:23:13 00:07:36
100 168 KREIDLOVÁ Jitka Báječné ženy v běhu 11 ŽV1 1975 2 00:23:14 00:07:37
101 64 ROSENBREYEROVÁ Hana 4 ŽV2 1966 2 00:23:15 00:07:38
102 181 SZABOVÁ Alice 12 Dky 2004 2 00:23:16 00:07:39
103 49 KUČEROVÁ Jana Rohatec 12 ŽV1 1971 2 00:23:17 00:07:40
104 293 TÁBORSKÝ Radim 9 XM 1975 2 00:23:21 00:07:44
105 192 HÉGROVÁ Markéta Valím Valím Hostěrádky 24 Ž 1990 2 00:23:22 00:07:45
106 190 ŠÍPEK Patrik Židlochovice 14 Jři 2001 2 00:23:29 00:07:52
107 224 HRBKOVÁ Hana 25 Ž 1996 2 00:23:32 00:07:55
108 198 STANÍČKOVÁ Renata 13 ŽV1 1973 2 00:23:53 00:08:16
109 188 ALEXOVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 13 Dky 2004 2 00:23:56 00:08:19
110 154 GROSSOVÁ Lada 14 ŽV1 1972 2 00:24:03 00:08:26
111 62 KRATOCHVÍLOVÁ Nikola Kupařovice 26 Ž 1997 2 00:24:05 00:08:28
112 237 KOUBOVÁ Zdeňka Running Zone Brno 15 ŽV1 1980 2 00:24:10 00:08:33
113 225 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 16 ŽV1 1980 2 00:24:12 00:08:35
114 1 MACHARÁČEK Roman Orel Židenice 10 XM 1973 2 00:24:14 00:08:37
115 216 KUBINOVÁ Adéla Elite Sport Boskovice 14 Dky 2004 2 00:24:15 00:08:38
116 17 DVOŘÁKOVÁ Hana 17 ŽV1 1976 2 00:24:23 00:08:46
117 223 RUSÍNOVÁ Veronika JAC Brno 15 Dky 2004 2 00:24:23 00:08:46
118 196 DANĚK Štěpán Horizont Blansko 19 Dci 2004 2 00:24:25 00:08:48
119 36 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 5 ŽV2 1962 2 00:24:30 00:08:53
120 182 JANÁSOVÁ Veronika 27 Ž 1982 2 00:24:31 00:08:54
121 14 BEGUNOVA Oxana 28 Ž 1989 2 00:24:34 00:08:57
122 66 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 2 00:24:38 00:09:01
123 42 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 6 ŽV2 1969 2 00:24:44 00:09:07
124 65 PELLOVÁ Gabriela 18 ŽV1 1979 2 00:24:47 00:09:10
125 68 MICHÁLKOVÁ Eva 29 Ž 1987 2 00:24:50 00:09:13
126 240 VRÁTNÝ Jakub AC Moravská Slavia Brno 11 XM 2000 2 00:24:52 00:09:15
127 80 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 12 XM 1970 2 00:24:54 00:09:17
128 58 KOČÍ Heidi MU student/ fKlidu 30 Ž 1997 2 00:25:05 00:09:28
129 35 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 31 Ž 1999 2 00:25:06 00:09:29
130 22 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 19 ŽV1 1979 2 00:25:09 00:09:31
131 230 NOVÁČKOVÁ Martina 32 Ž 1997 2 00:25:10 00:09:33
132 30 SCHMID Katharina AC Moravská Slavia Brno 16 Dky 2003 2 00:25:17 00:09:40
133 33 MARČÍK Jiří AC Moravská Slavia Brno 20 Dci 2004 2 00:25:18 00:09:41
134 73 HAMŠÍKOVÁ Romana ŠAK Židlochovice 20 ŽV1 1975 2 00:25:18 00:09:41
135 294 MÍČOVÁ Pavlína 21 ŽV1 1973 2 00:25:21 00:09:44
136 245 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 22 ŽV1 1977 2 00:25:22 00:09:44
137 32 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 13 XM 1972 2 00:25:28 00:09:51
138 288 CHAROUZKOVÁ Jana 23 ŽV1 1975 2 00:25:42 00:10:05
139 241 TRANDOVÁ Kateřina 33 Ž 1990 2 00:25:47 00:10:10
140 221 HOUFOVÁ Pavlína Running Zone Brno 24 ŽV1 1976 2 00:25:49 00:10:12
141 18 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 5 MV4 1950 2 00:25:55 00:10:18
142 72 OLIVOVÁ Lenka 25 ŽV1 1976 2 00:25:56 00:10:19
143 296 PEROUTKOVÁ Alena Velké Němčice 34 Ž 1987 2 00:26:00 00:10:23
144 268 PEROUTKA Tomáš 14 XM 1985 2 00:26:00 00:10:23
145 25 HRSTKOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno 26 ŽV1 1976 2 00:26:15 00:10:38
146 189 MAŇÁK Vítězslav 15 Jři 2002 2 00:26:16 00:10:39
147 209 KOSINOVÁ Eva Žabčice 7 ŽV2 1969 2 00:26:30 00:10:53
148 28 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV3 1950 2 00:26:32 00:10:55
149 210 KOSINA Leoš Žabčice 15 XM 1966 2 00:26:34 00:10:57
150 172 KROMEROVÁ Karolína Brno 27 ŽV1 1977 2 00:26:37 00:10:59
151 61 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 28 ŽV1 1973 2 00:26:40 00:11:03
152 204 LIBROVÁ Iva PERUN TEAM BLANSKO 29 ŽV1 1974 2 00:26:47 00:11:10
153 183 SZNAPKOVÁ Katarína 35 Ž 1985 2 00:26:49 00:11:12
154 226 ŠMERDOVÁ Jarmila 3 ŽV3 1958 2 00:27:06 00:11:29
155 27 MOKRÁ Regina Brno 8 ŽV2 1968 2 00:27:07 00:11:30
156 214 WOCHOVÁ Petra SK Speed Brno 17 Dky 2004 2 00:27:08 00:11:31
157 50 BEEROVÁ Kamila OZZY Brno 30 ŽV1 1975 2 00:27:23 00:11:45
158 24 FABRIKOVÁ Blanka Orel - Židenice 4 ŽV3 1960 2 00:27:23 00:11:46
159 211 TKÁČOVÁ Kateřina Veverská Bítýška 36 Ž 1983 2 00:27:30 00:11:53
160 56 NOVOTNÁ Michaela 31 ŽV1 1975 2 00:27:41 00:12:04
161 249 VEVERKOVÁ Kristýna 37 Ž 1983 2 00:27:51 00:12:14
162 6 ODVÁŘKOVÁ Lenka 32 ŽV1 1975 2 00:27:53 00:12:16
163 207 KLEPALOVÁ Lenka PERUN TEAM BLANSKO 9 ŽV2 1966 2 00:27:59 00:12:22
164 205 KLEPAL Petr PERUN TEAM BLANSKO 16 XM 1966 2 00:28:00 00:12:23
165 222 VAŠÍKOVÁ Šárka Running Zone Brno 33 ŽV1 1976 2 00:28:02 00:12:25
166 54 KUNC Josef Orel Vyškov 17 XM 1960 2 00:28:04 00:12:26
167 213 ZITOVÁ Iva Brno 5 ŽV3 1959 2 00:28:07 00:12:30
168 153 KLIMENTOVÁ Hana 34 ŽV1 1971 2 00:28:28 00:12:51
169 231 SOUŠKOVÁ Jana 38 Ž 1993 2 00:28:31 00:12:54
170 165 KABELKOVÁ Michaela 39 Ž 1981 2 00:28:33 00:12:56
171 193 KARÁSKOVÁ Jana RSFK 40 Ž 1983 2 00:28:46 00:13:09
172 76 SCHILBERGER Libuše Řícmanice 10 ŽV2 1966 2 00:28:48 00:13:11
173 16 KELBLOVÁ Adéla AC Track & Field Brno 10 Jky 2001 2 00:28:56 00:13:19
174 177 PRYTULYAK Saša AC TRACK and FIELD 11 Jky 2002 2 00:28:57 00:13:20
175 48 SVOBODA Karel AC Moravská Slavia Brno 6 MV4 1945 2 00:29:15 00:13:38
176 160 KOUŘILOVÁ Jana JAC Brno 41 Ž 1988 2 00:29:30 00:13:53
177 171 VYKLICKÁ Hana 42 Ž 1983 2 00:29:35 00:13:57
178 162 DOBEŠOVÁ Lenka 35 ŽV1 1972 2 00:29:41 00:14:03
179 47 KRIEG Petr 7 MV4 1949 2 00:29:48 00:14:11
180 46 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 6 ŽV3 1946 2 00:30:04 00:14:27
181 246 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 43 Ž 1982 2 00:30:12 00:14:35
182 248 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 11 ŽV2 1963 2 00:30:13 00:14:36
183 234 ROTKOVÁ Gabriela 36 ŽV1 1978 2 00:30:32 00:14:55
184 85 JORDÁNOVÁ Michaela 44 Ž 1995 2 00:30:47 00:15:10
185 5 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 18 XM 1973 2 00:31:32 00:15:55
186 191 QAZIMI Monika 37 ŽV1 1972 2 00:31:42 00:16:05
187 232 POLÁCH David Žabovřesky Brno 19 XM 1980 2 00:33:23 00:17:46
188 44 MAIXNER Václav Orel Čebín 8 MV4 1941 2 00:33:33 00:17:56
189 228 BERTOVÁ Lenka Svobodná Vlaštovka 38 ŽV1 1980 2 00:34:22 00:18:45
190 83 BOŽEK Petr Lodní sporty Brno 20 XM 1977 2 00:34:24 00:18:47
191 20 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 9 MV4 1937 2 00:34:49 00:19:11
192 291 NOVOTNÁ Petra 39 ŽV1 1980 2 00:35:00 00:19:23
193 45 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia - Orel Židenice 10 MV4 1941 2 00:36:46 00:21:09
194 60 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 7 ŽV3 1955 2 00:37:04 00:21:27

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.