Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 17.11.2022 08:00 do 17.11.2022 14:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Milan Chaloupka
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:45 hod

Seriál závodůBBP 2023 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,40
Počet kol1
Počet závodníků235
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 312 RAČANSKÝ Jakub VSK Univerzita Brno 1 Jři 2005 1 00:22:31
2 96 KOSINA Adam VSK Univerzita Brno 2 Jři 2004 1 00:22:37 00:00:06
3 158 ODEHNAL Jan VSK Univerzita Brno 3 Jři 2004 1 00:22:47 00:00:15
4 159 ODEHNAL Jakub VSK Univerzita Brno 1 Dci 2006 1 00:23:30 00:00:59
5 235 ŠTOUDKOVÁ Pavla AK Olymp Brno, spolek 1 Ž 2003 1 00:23:39 00:01:08
6 148 ŠIMONOVSKÝ Filip 2BWINNER TEAM 2 Dci 2006 1 00:23:40 00:01:08
7 132 KALOD Jiří VSK Univerzita Brno 3 Dci 2006 1 00:23:47 00:01:16
8 221 KUČERA Jan Alfa Tri Team 1 XM 1981 1 00:23:50 00:01:19
9 149 LOPOUR Šimon BYAC Brno 4 Dci 2006 1 00:23:56 00:01:25
10 181 ŠPINÁR Filip VSK Univerzita Brno 4 Jři 2005 1 00:24:20 00:01:49
11 102 KRATOCHVÍL Karel VSK Univerzita Brno 5 Jři 2005 1 00:24:20 00:01:49
12 304 PTÁČEK Jonáš SK Speed Brno, spolek 5 Dci 2007 1 00:24:35 00:02:04
13 289 ZOUHAR Tadeáš ACT leraK Blansko 6 Jři 2005 1 00:24:36 00:02:05
14 310 GRYC Ondřej VSK Univerzita Brno 7 Jři 2004 1 00:24:41 00:02:10
15 192 DVOŘÁČEK Michal SK Žabovřesky Brno 8 Jři 2005 1 00:24:47 00:02:16
16 48 KIELAROVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno, spolek 2 Ž 2003 1 00:25:01 00:02:29
17 70 MOLIŠ Martin 6 Dci 2006 1 00:25:05 00:02:34
18 307 RAŽANSKÝ Jiří VSK Univerzita Brno 7 Dci 2007 1 00:25:08 00:02:37
19 15 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno, spolek 2 XM 1998 1 00:25:14 00:02:43
20 240 RUIZ Simon SK Speed Brno, spolek 9 Jři 2005 1 00:25:20 00:02:49
21 195 JANČAŘÍKOVÁ Lenka Orel Židenice-2BWinner team 1 ŽV2 1970 1 00:25:24 00:02:53
22 17 KOČA Vojtěch SK Žabovřesky Brno 8 Dci 2006 1 00:25:25 00:02:54
23 237 KOCOUREK Martin SK Speed Brno, spolek 3 XM 2000 1 00:25:32 00:03:00
24 336 SVIRÁK Jonatan Jehnice na pohodu 9 Dci 2006 1 00:25:35 00:03:03
25 92 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 4 XM 1996 1 00:25:36 00:03:05
26 77 SVOBODOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 1 Jky 2004 1 00:25:38 00:03:07
27 233 MACHARÁČKOVÁ Anna VSK Univerzita Brno 2 Jky 2005 1 00:25:46 00:03:14
28 303 KUNOVSKÝ Michal AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 Dci 2007 1 00:25:54 00:03:22
29 230 JANČAŘÍK Tomáš Orel Židenice-2BWinner team 10 Jři 2005 1 00:26:08 00:03:37
30 23 KUCHAŘÍK Jiří SK Skol Brno 5 XM 1971 1 00:26:08 00:03:37
31 241 ZATLOUKAL Filip Brno Triatlon Team 11 Dci 2008 1 00:26:14 00:03:43
32 340 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 1 ŽV1 1982 1 00:26:17 00:03:46
33 244 TRUKSOVÁ Danka 2 ŽV1 1982 1 00:26:24 00:03:53
34 131 KOLEGAROVÁ Aneta AK Olymp Brno, spolek 3 Ž 2002 1 00:26:25 00:03:54
35 39 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 XM 2002 1 00:26:28 00:03:57
36 100 KRČMA Vojtěch VSK Univerzita Brno 7 XM 2003 1 00:26:29 00:03:58
37 167 NAVRÁTILOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 Ž 2003 1 00:26:30 00:03:58
38 155 JANKOVÁ Magda RUN & MUM 3 ŽV1 1980 1 00:26:33 00:04:02
39 246 HASTÍKOVÁ Jarmila Force Zlín 4 ŽV1 1980 1 00:26:39 00:04:08
40 61 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 2BWINNER TEAM 5 Ž 1988 1 00:26:43 00:04:12
41 122 BENIAČOVÁ Linda Running Zone Brno 5 ŽV1 1978 1 00:27:02 00:04:31
42 306 DOBROVSKÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno, spolek 1 Dky 2006 1 00:27:04 00:04:33
43 324 BARTOŠ Ondřej AC Moravská Slavia Brno, spolek 12 Dci 2007 1 00:27:07 00:04:35
44 25 ILCHENKO Svitlana 6 ŽV1 1981 1 00:27:08 00:04:37
45 46 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 Ž 2000 1 00:27:13 00:04:42
46 40 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno, spolek 7 ŽV1 1982 1 00:27:17 00:04:46
47 59 ŠTRUBL Michal Mokrá Hora 8 XM 1986 1 00:27:28 00:04:57
48 139 PŘIKRYLOVÁ Lenka ENDEKA BASSTA team 7 Ž 1998 1 00:27:32 00:05:00
49 329 MLEJNKOVÁ Petra SK Meteor Brno 8 Ž 1988 1 00:27:36 00:05:05
50 298 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka Lelekovice 9 Ž 1999 1 00:27:49 00:05:18
51 1 ELLINGER Denis Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 13 Dci 2007 1 00:27:53 00:05:22
52 330 JANÍKOVÁ Barbara SK Meteor Brno 10 Ž 1986 1 00:27:58 00:05:27
53 157 SMETKA Zbyněk 9 XM 2002 1 00:28:01 00:05:30
54 13 NGUYEN Filip Hai VSK Univerzita Brno 14 Dci 2007 1 00:28:02 00:05:30
55 238 KLUSÁČEK Ondřej SK Speed Brno, spolek 10 XM 1997 1 00:28:06 00:05:35
56 72 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno, spolek 11 Ž 1986 1 00:28:09 00:05:38
57 43 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno, spolek 12 Ž 2001 1 00:28:16 00:05:45
58 183 KOCIÁNOVÁ Lenka VSK MZLU Brno 13 Ž 1985 1 00:28:18 00:05:47
59 325 JEŽKOVÁ Kristýna VSK Univerzita Brno 3 Jky 2004 1 00:28:20 00:05:48
60 18 ELIÁŠ VOJTĚCH Daniel VSK Univerzita Brno 15 Dci 2006 1 00:28:26 00:05:55
61 314 PELLA David AC Moravská Slavia Brno, spolek 16 Dci 2008 1 00:28:26 00:05:55
62 279 RUSÍNOVÁ Monika 8 ŽV1 1977 1 00:28:27 00:05:56
63 33 MARČÍK Jiří AC Moravská Slavia Brno, spolek 11 Jři 2004 1 00:28:28 00:05:57
64 104 JOHANÍKOVÁ Lucie Radostice 14 Ž 1986 1 00:28:31 00:05:59
65 88 VÍTOVÁ Pavla Polešovice 15 Ž 1987 1 00:28:31 00:06:00
66 339 ZEMANOVÁ Mirka 9 ŽV1 1983 1 00:28:49 00:06:17
67 302 CESAR Martin MC Team 11 XM 1990 1 00:28:51 00:06:20
68 154 DVOŘÁČKOVÁ Jana AC TRACK & FIELD Brno z.s. 16 Ž 1997 1 00:28:52 00:06:21
69 130 PŮSTOVÁ Šárka Brno Triatlon Team 17 Ž 2002 1 00:28:56 00:06:24
70 305 ČECH Radan VSK Univerzita Brno 17 Dci 2006 1 00:28:57 00:06:26
71 222 DUŠKOVÁ Tereza VSK Univerzita Brno 4 Jky 2005 1 00:29:00 00:06:28
72 21 RAJNOHA Michal VSK Univerzita Brno 18 Dci 2010 1 00:29:04 00:06:33
73 308 HENDRYCHOVÁ Zuzana SK Žabovřesky Brno 18 Ž 1989 1 00:29:06 00:06:35
74 171 DANĚK Štěpán Horizont Blansko 12 Jři 2004 1 00:29:15 00:06:44
75 275 SKŘIČKA Jan 19 Dci 2010 1 00:29:23 00:06:52
76 178 KUČEROVÁ Jana ENDEKA BASSTA team 19 Ž 1985 1 00:29:25 00:06:53
77 229 KUREČKOVÁ Klára VSK Univerzita Brno 2 Dky 2006 1 00:29:29 00:06:57
78 10 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno, spolek 10 ŽV1 1976 1 00:29:31 00:06:59
79 343 ČAPKOVÁ Barbora Valeč 20 Ž 1985 1 00:29:37 00:07:06
80 136 KOSTRUH Jan VSK Univerzita Brno 13 Jři 2004 1 00:29:37 00:07:06
81 337 HODEK Jakub 12 XM 2001 1 00:29:43 00:07:12
82 64 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 2 ŽV2 1973 1 00:29:44 00:07:13
83 290 VELÍSKOVÁ Veronika KONRAD TOOLS TEAM 21 Ž 2001 1 00:29:47 00:07:15
84 12 KUBALEC Tobiáš VSK Univerzita Brno 20 Dci 2008 1 00:29:47 00:07:16
85 22 KUCHAŘÍKOVÁ Klára SK Skol Brno 22 Ž 1999 1 00:29:51 00:07:20
86 344 ŠVANDA Lukáš 13 XM 2000 1 00:29:54 00:07:23
87 163 KUTĚJOVÁ Petra AK Olymp Brno, spolek 3 Dky 2006 1 00:29:58 00:07:27
88 247 HASTÍK Kamil Force Zlín 14 XM 1977 1 00:29:58 00:07:27
89 16 KLAŠKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno, spolek 23 Ž 1999 1 00:30:03 00:07:32
90 146 KUDLIČKA Svatopluk Orel Vyškov 1 MV4 1950 1 00:30:10 00:07:39
91 123 MICHALČÁKOVÁ Anna Running Zone Brno 24 Ž 1992 1 00:30:10 00:07:39
92 6 DANIHELKOVÁ Barbora Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s. 25 Ž 1999 1 00:30:16 00:07:45
93 286 KOČÍ Adéla LF UPOL/ Brno 26 Ž 1997 1 00:30:37 00:08:06
94 239 KOHOUTOVÁ Ivana Veverská Bítýška 11 ŽV1 1983 1 00:30:40 00:08:09
95 327 ŠILAR Radek Meniskos Brno 15 XM 1972 1 00:30:50 00:08:19
96 288 MAREK Patrik Superior riders 16 XM 1983 1 00:30:51 00:08:20
97 145 KŘENEK Tomáš 14 Jři 2004 1 00:30:54 00:08:23
98 41 VESELÁ Zřítka 27 Ž 1985 1 00:31:03 00:08:32
99 261 COUFALOVÁ Jiřina 12 ŽV1 1978 1 00:31:06 00:08:34
100 345 ŠVANDA Luboš VSK Univerzita Brno 17 XM 1972 1 00:31:11 00:08:40
101 319 DOLEŽEL Dominik 15 Jři 2005 1 00:31:13 00:08:42
102 320 ONDRÁK Jiří 18 XM 1999 1 00:31:14 00:08:43
103 313 NEŠPŮRKOVÁ Veronika 28 Ž 1990 1 00:31:18 00:08:47
104 252 ŠUMPÍK Pavel Brno 19 XM 1972 1 00:31:22 00:08:51
105 142 PIJÁKOVÁ Tereza VSK Univerzita Brno 5 Jky 2004 1 00:31:29 00:08:57
106 89 TEPLICA Teodor LF MUNI 20 XM 2002 1 00:31:29 00:08:58
107 7 SÝKORA Richard Podolí 21 Dci 2006 1 00:31:35 00:09:04
108 56 CHARVÁT Robert Brno 21 XM 1975 1 00:31:39 00:09:07
109 11 OBR Jakub VSK Univerzita Brno 22 Dci 2008 1 00:31:40 00:09:08
110 198 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 29 Ž 1988 1 00:31:41 00:09:09
111 219 SLABÁKOVÁ Lenka Orel-Židenice - AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV2 1966 1 00:31:42 00:09:10
112 274 SUŠIL Martin MUNI 22 XM 2003 1 00:31:44 00:09:13
113 284 FOJTÍČKOVÁ Alena SK Speed Brno, spolek 4 Dky 2006 1 00:31:47 00:09:16
114 165 SOBOTÍK Tomáš 23 XM 2003 1 00:31:49 00:09:18
115 296 ŽÁK Jan 24 XM 1972 1 00:31:52 00:09:21
116 67 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno, spolek 1 ŽV3 1963 1 00:31:56 00:09:25
117 73 ORGOŇ Vít Moravské Bránice 25 XM 1964 1 00:31:57 00:09:26
118 144 BÁRTŮ Zuzana AK Olymp Brno, spolek 6 Jky 2005 1 00:31:59 00:09:28
119 293 MUSILOVÁ Pavla Tišnov 13 ŽV1 1976 1 00:32:00 00:09:29
120 138 STRACHOŇ Milan 2 MV4 1950 1 00:32:08 00:09:37
121 243 ŠKVAŘILOVÁ Eva 2Bwinner 4 ŽV2 1973 1 00:32:10 00:09:39
122 292 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 14 ŽV1 1982 1 00:32:12 00:09:41
123 52 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno, spolek 5 Dky 2007 1 00:32:14 00:09:43
124 60 KHALAL El Achhab 30 Ž 2002 1 00:32:16 00:09:45
125 223 HANZL Vlastimil 3 MV4 1953 1 00:32:24 00:09:53
126 225 FUCHSOVÁ Ema VSK Univerzita Brno 6 Dky 2006 1 00:32:33 00:10:02
127 58 KUBÍČEK Pavel Orel Židenice 4 MV4 1953 1 00:32:40 00:10:09
128 199 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan 5 MV4 1951 1 00:32:41 00:10:09
129 250 MALCÁNKOVÁ Kateřina 31 Ž 1999 1 00:32:49 00:10:18
130 197 HUBENÝ Jakub 26 XM 1990 1 00:32:50 00:10:18
131 194 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 MV4 1951 1 00:32:58 00:10:27
132 282 SOUČKOVÁ Markéta 32 Ž 1990 1 00:33:02 00:10:31
133 108 KURKOVÁ Dita Orel Židenice/Střelka Brno 33 Ž 1994 1 00:33:02 00:10:31
134 180 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 5 ŽV2 1969 1 00:33:12 00:10:41
135 179 KOČÍ Heidi 34 Ž 1997 1 00:33:14 00:10:43
136 283 JAKEŠOVÁ Veronika Kuřim 35 Ž 1991 1 00:33:15 00:10:44
137 338 KNEISOVÁ Lucie Ak Blansko Ludvíka Daňka 7 Dky 2007 1 00:33:18 00:10:47
138 259 UBROVÁ Veronika Fitness centrum Body Care 15 ŽV1 1978 1 00:33:20 00:10:48
139 316 CHALK Zuzana 2 ŽV3 1959 1 00:33:23 00:10:52
140 280 SLADKÁ Magdaléna 36 Ž 1984 1 00:33:27 00:10:56
141 14 BARTOŇ Vojtěch VSK Univerzita Brno 23 Dci 2007 1 00:33:34 00:11:02
142 267 OLIVOVÁ Lenka 16 ŽV1 1976 1 00:33:38 00:11:07
143 125 DUFKOVÁ Miroslava 4 max Fitness 6 ŽV2 1970 1 00:33:40 00:11:09
144 317 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 27 XM 1974 1 00:33:44 00:11:12
145 105 KUBITOVÁ Tereza 37 Ž 1991 1 00:33:49 00:11:18
146 189 DVOŘÁKOVÁ Eva Atletika Alojzov 3 ŽV3 1955 1 00:33:57 00:11:26
147 62 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 28 XM 1982 1 00:34:06 00:11:35
148 266 ŠIMONOVÁ Barbora SK Tricyklo Chlubna Žďár nad Sázavou 38 Ž 1987 1 00:34:08 00:11:37
149 147 PICHOVÁ Dagmar Running zone seniorky 17 ŽV1 1977 1 00:34:11 00:11:40
150 26 SEDLÁKOVÁ Petra 18 ŽV1 1981 1 00:34:13 00:11:42
151 278 KRATOCHVÍL Lukáš 29 XM 1988 1 00:34:14 00:11:43
152 44 HLADÍKOVÁ Monica AC Moravská Slavia Brno, spolek 39 Ž 2001 1 00:34:15 00:11:44
153 29 NAGY Marek 30 XM 1975 1 00:34:19 00:11:48
154 315 PELLOVÁ Gabriela RSFK 19 ŽV1 1979 1 00:34:21 00:11:50
155 262 DOŇAROVÁ Helena 20 ŽV1 1978 1 00:34:21 00:11:50
156 4 BARTŮŇKOVÁ Michaela 21 ŽV1 1982 1 00:34:25 00:11:54
157 78 MATOULEK Petr MUNI 31 XM 2000 1 00:34:27 00:11:55
158 141 KLIMEŠOVÁ Jana Kyjov 4 ŽV3 1963 1 00:34:33 00:12:02
159 323 BEDLÁK Michal Odvážlivci 32 XM 1985 1 00:34:34 00:12:03
160 57 NOVÁČKOVÁ Martina 40 Ž 1997 1 00:34:36 00:12:04
161 30 BLÁHOVÁ Vednula 22 ŽV1 1978 1 00:34:40 00:12:08
162 326 PANTUČKOVÁ Pavla Individuální 23 ŽV1 1980 1 00:34:41 00:12:10
163 294 KUSÁ Vendula 41 Ž 1984 1 00:34:45 00:12:14
164 295 KUNDLOVÁ Lucie 42 Ž 1985 1 00:34:45 00:12:14
165 187 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno, spolek 7 MV4 1949 1 00:34:50 00:12:19
166 42 SLAVÍČKOVÁ Petra Brno - Černovice 43 Ž 1986 1 00:34:52 00:12:21
167 186 ŠPINAR Zdeněk 33 XM 1956 1 00:35:03 00:12:32
168 162 TŘÍSKOVÁ Michaela Brno Líšeň 44 Ž 1989 1 00:35:07 00:12:36
169 126 BUREŠOVÁ Petra 4Max Fitness 24 ŽV1 1977 1 00:35:10 00:12:39
170 5 ŠRÁMKOVÁ Alena 25 ŽV1 1982 1 00:35:14 00:12:43
171 202 MACIGOVÁ Petra 45 Ž 1992 1 00:35:36 00:13:05
172 160 ŽIŽLAVSKÝ Pavel 34 XM 2002 1 00:35:43 00:13:12
173 120 MICHÁLKOVÁ Eva Brno 46 Ž 1987 1 00:35:50 00:13:19
174 34 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno, spolek 47 Ž 1999 1 00:35:58 00:13:26
175 134 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Alfa Brno 7 ŽV2 1966 1 00:36:00 00:13:29
176 95 KOSINOVÁ Eva 8 ŽV2 1969 1 00:36:10 00:13:39
177 245 WAGNEROVÁ Eva 9 ŽV2 1973 1 00:36:18 00:13:47
178 281 KRČÁLOVÁ Šárka 10 ŽV2 1965 1 00:36:19 00:13:48
179 255 BEGUNOVA Oxana Xena 48 Ž 1989 1 00:36:22 00:13:51
180 172 NÉMETH Šimon MUNI 35 XM 2003 1 00:36:38 00:14:07
181 107 HRSTKOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno, spolek 26 ŽV1 1976 1 00:36:56 00:14:25
182 170 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 5 ŽV3 1962 1 00:37:05 00:14:34
183 94 CMAJDÁLKA Michael LF MUNI 36 XM 2001 1 00:37:15 00:14:44
184 173 SHLEOFER Michael 37 XM 2001 1 00:37:16 00:14:45
185 309 VAŠKOVÁ Monika 49 Ž 1994 1 00:37:24 00:14:53
186 227 DOUŠKOVÁ Hana VSK Univerzita Brno 8 Dky 2006 1 00:37:25 00:14:53
187 234 MACHARÁČKOVÁ Karolína 38 XM 1978 1 00:37:36 00:15:05
188 236 MACHARÁČEK Roman Orel Židenice 39 XM 1973 1 00:37:36 00:15:05
189 110 SOBKOVÁ Adéla LF MUNI 50 Ž 2003 1 00:37:38 00:15:06
190 169 KALIVODOVÁ Iva 51 Ž 1987 1 00:37:39 00:15:07
191 175 MICHLOVÁ Alena Brno 52 Ž 1985 1 00:37:39 00:15:08
192 318 BAZALA Antonín 40 XM 1975 1 00:37:45 00:15:14
193 35 KADUBCOVÁ Eliška 53 Ž 1989 1 00:37:47 00:15:16
194 127 DOŇAR Bohuslav SOKOL Brno - Královo Pole 8 MV4 1950 1 00:37:49 00:15:17
195 129 JANOVÁ Petra 4 max Fitness 11 ŽV2 1973 1 00:37:55 00:15:24
196 287 BŽATKOVÁ Romana Bílovice nad Svitavou 12 ŽV2 1971 1 00:37:59 00:15:28
197 31 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno, spolek 41 XM 1972 1 00:38:11 00:15:40
198 226 MOKRÁ Regina Brno 13 ŽV2 1968 1 00:38:18 00:15:47
199 263 SOBOTKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno, spolek 27 ŽV1 1980 1 00:38:23 00:15:52
200 184 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 ŽV3 1960 1 00:38:35 00:16:04
201 150 FABRIKOVÁ Blanka 7 ŽV3 1960 1 00:38:55 00:16:24
202 156 FILÍPKOVÁ Šárka SRTG Podluží 54 Ž 1999 1 00:39:02 00:16:31
203 291 JUŘÍKOVÁ Vladimíra SK Skol Brno 28 ŽV1 1976 1 00:39:10 00:16:39
204 334 SVIRÁK Pavel Jehnice na pohodu 42 XM 1978 1 00:39:54 00:17:23
205 328 ŠEBETOVSKÁ Nikola 55 Ž 1990 1 00:40:07 00:17:36
206 83 NĚMCOVÁ Barbora MUNI 56 Ž 2003 1 00:40:14 00:17:43
207 20 ZAJÍČKOVÁ Lenka Tesla Brno 14 ŽV2 1971 1 00:40:29 00:17:58
208 28 NAGY Pavla Brno 29 ŽV1 1976 1 00:40:39 00:18:08
209 322 KOPEČNÁ Andrea 57 Ž 1993 1 00:41:11 00:18:40
210 301 BREINEKOVÁ Petra 30 ŽV1 1980 1 00:41:11 00:18:40
211 49 DOBEŠOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno, spolek 15 ŽV2 1972 1 00:41:24 00:18:52
212 321 ZANETTI Roberto ZŠ Soběšice 43 XM 1992 1 00:41:28 00:18:57
213 86 KOCIÁNOVÁ Marie 8 ŽV3 1946 1 00:41:32 00:19:01
214 168 SUCHÁ Dominika MUNI 58 Ž 2002 1 00:41:47 00:19:15
215 84 FÉNYESOVÁ Daša LF MUNI 59 Ž 2000 1 00:41:47 00:19:16
216 80 MENŠÍKOVÁ Andrea LF MUNI 31 ŽV1 1976 1 00:41:48 00:19:17
217 74 POSPÍŠIL Michal LF MUNI 44 XM 1988 1 00:41:49 00:19:18
218 81 ZUKAL Šimon MUNI 45 XM 2002 1 00:41:49 00:19:18
219 103 FODOROVÁ Dóra 60 Ž 1999 1 00:42:26 00:19:55
220 232 DOBROVOLNÁ Michaela 61 Ž 1994 1 00:42:26 00:19:55
221 106 ZVONAŘOVÁ Alena 62 Ž 1992 1 00:42:26 00:19:55
222 37 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 9 MV4 1950 1 00:42:35 00:20:04
223 251 TUŽÍČKOVÁ Lenka Running Zone Brno 32 ŽV1 1977 1 00:42:53 00:20:22
224 54 HAVRÁNKOVÁ Magda Brno 63 Ž 1985 1 00:43:16 00:20:45
225 121 SKRYJOVÁ Zdeňka 4Max Fitness 16 ŽV2 1965 1 00:43:45 00:21:14
226 224 KELBLOVÁ Adéla AC TRACK & FIELD Brno z.s. 64 Ž 2001 1 00:44:40 00:22:09
227 220 KNOL Petr AC TRACK & FIELD Brno z.s. 46 XM 2002 1 00:44:41 00:22:10
228 242 ŠEBKOVÁ Petra 33 ŽV1 1978 1 00:45:48 00:23:17
229 231 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 47 XM 1960 1 00:45:56 00:23:25
230 297 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 10 MV4 1953 1 00:46:54 00:24:23
231 248 JEDLIČKOVÁ Vanda 65 Ž 1986 1 00:47:08 00:24:36
232 143 KLIMEŠOVÁ Lucie Kyjov 66 Ž 1994 1 00:49:18 00:26:47
233 135 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 11 MV4 1937 1 00:50:35 00:28:04
234 93 ZAKHARCHENKO Alla 17 ŽV2 1970 1 00:50:40 00:28:09
235 63 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 34 ŽV1 1983 1 00:50:40 00:28:09

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

11.07.2024 17:00
BB 5 - Běh okolo Bílé hory
03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.