Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 17.11.2018 07:45 do 17.11.2018 14:00
Technický delegátMichal Juránek
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:45 hod

Seriál závodůBBP 2019 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,40
Počet kol1
Počet závodníků272
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 Jři 2000 1 00:20:35
2 108 HAVLENA Jan SK SPIRIT Brno 2 Jři 2000 1 00:21:18 00:00:42
3 203 ZAJÍC Martin VSK UNI BRNO 3 Jři 2000 1 00:21:29 00:00:53
4 41 STANÍČEK Pavel Brno 4 Jři 2001 1 00:21:44 00:01:08
5 47 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 5 Jři 2001 1 00:21:54 00:01:18
6 340 SLAVÍK Ondřej VSK UNI BRNO 6 Jři 2001 1 00:22:06 00:01:30
7 259 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Jky 2001 1 00:22:47 00:02:12
8 21 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 1 Dci 2002 1 00:22:57 00:02:21
9 212 RŮŽA Daniel VSK Univerzita Brno 2 Dci 2002 1 00:23:02 00:02:26
10 320 ŠPÉRA Jakub 1 XM 1996 1 00:23:14 00:02:38
11 245 PLAČEK Tadeáš VSK UNI BRNO 3 Dci 2003 1 00:23:16 00:02:40
12 64 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 7 Jři 2001 1 00:23:36 00:03:00
13 54 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 4 Dci 2002 1 00:23:40 00:03:05
14 51 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 8 Jři 2000 1 00:23:51 00:03:15
15 65 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 5 Dci 2002 1 00:23:58 00:03:22
16 274 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 6 Dci 2002 1 00:24:03 00:03:27
17 33 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1986 1 00:24:04 00:03:28
18 82 ČERBÁK Adam 9 Jři 2000 1 00:24:22 00:03:46
19 236 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1993 1 00:24:26 00:03:50
20 321 ŠEVČÍKOVÁ Anežka TJ Klášterec nad Ohří 2 Jky 2000 1 00:24:31 00:03:56
21 103 GRYC Vojtěch Tesla Brno 10 Jři 2001 1 00:24:33 00:03:58
22 297 PETRŮ Adam PKKU 7 Dci 2002 1 00:24:38 00:04:02
23 25 KOPŘIVOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 3 Ž 1993 1 00:24:45 00:04:09
24 289 HAVAŠ Šimon Záchranáři MU 2 XM 1999 1 00:24:48 00:04:12
25 201 ŠÍPEK Kryštof VSK UNI Brno - Jehnice 8 Dci 2002 1 00:24:55 00:04:19
26 329 URBÁNEK Adam 9 Dci 2003 1 00:24:58 00:04:22
27 163 PROKEŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 4 Ž 1999 1 00:25:00 00:04:24
28 10 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 3 XM 1998 1 00:25:06 00:04:30
29 89 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 1 Dky 2003 1 00:25:06 00:04:30
30 13 JANČAŘÍKOVÁ Lenka 1 ŽV1 1970 1 00:25:20 00:04:44
31 243 KALA Jakub SKOL Brno 10 Dci 2002 1 00:25:43 00:05:08
32 214 ŠŤASTA Šimon Lodní sporty Brno 11 Dci 2002 1 00:25:46 00:05:10
33 87 VACULOVÁ Lucie Individuální 5 Ž 1982 1 00:25:48 00:05:12
34 279 BENIAČOVÁ Linda Žilina 2 ŽV1 1978 1 00:25:56 00:05:20
35 37 HLADKÝ Adam Morenda A 11 Jři 2000 1 00:25:57 00:05:21
36 73 SVOBODA Jan Extra Brno 4 XM 1986 1 00:25:58 00:05:23
37 217 KLEMENT Tomáš BYAC Brno 12 Dci 2003 1 00:26:11 00:05:35
38 327 SEDLÁČEK Marek Záchranáři MU 5 XM 1999 1 00:26:20 00:05:44
39 275 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno 13 Dci 2002 1 00:26:21 00:05:46
40 242 ŠVANCAROVÁ Kateřina SK Skol Brno 2 Dky 2002 1 00:26:23 00:05:47
41 238 KRČMA Vojtěch VSK UNI BRNO 14 Dci 2003 1 00:26:25 00:05:49
42 237 JEŽEK David VSK UNI Brno - Jehnice 15 Dci 2003 1 00:26:27 00:05:52
43 50 PŮSTOVÁ Šárka Jihomoravský Kraj 3 Dky 2002 1 00:26:52 00:06:17
44 257 KADEŘÁBEK Michal AC Moravská Slavia Brno 16 Dci 2003 1 00:27:02 00:06:26
45 49 FERENČÁKOVÁ Pavla Brno 3 ŽV1 1978 1 00:27:02 00:06:26
46 204 HOLAN Vojtěch VSK Univerzita Brno 17 Dci 2002 1 00:27:03 00:06:27
47 273 KOŠŤÁL Jakub 18 Dci 2003 1 00:27:04 00:06:28
48 104 GRYC Ondřej Tesla Brno 19 Dci 2004 1 00:27:06 00:06:30
49 264 KLEIBLOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 4 Dky 2002 1 00:27:08 00:06:32
50 75 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 6 Ž 1993 1 00:27:09 00:06:33
51 48 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1986 1 00:27:16 00:06:40
52 213 SLAVÍČEK Michal VSK UNI BRNO 20 Dci 2002 1 00:27:19 00:06:43
53 306 ODEHNALOVÁ Klára 4 ŽV1 1979 1 00:27:21 00:06:45
54 241 CHARVÁTOVÁ Tereza KONRAD TOOLS TEAM 5 Dky 2002 1 00:27:22 00:06:46
55 244 KALOVÁ Jitka SKOL Brno 5 ŽV1 1973 1 00:27:32 00:06:57
56 86 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 8 Ž 1991 1 00:27:37 00:07:01
57 29 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 9 Ž 1983 1 00:27:40 00:07:04
58 261 FURCHOVÁ Natálie AK Olymp Brno 6 Dky 2003 1 00:27:43 00:07:07
59 202 ŠTRUBL Patrik 12 Jři 2001 1 00:27:48 00:07:12
60 2 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 3 Jky 2001 1 00:27:52 00:07:16
61 23 ŠVARCOVÁ Hana Big shock MTB team 10 Ž 1982 1 00:27:54 00:07:19
62 256 NAVRÁTILOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 7 Dky 2003 1 00:28:05 00:07:29
63 88 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 6 ŽV1 1979 1 00:28:08 00:07:32
64 302 LANGHAMMEROVÁ Anežka Orel Židenice 11 Ž 1994 1 00:28:09 00:07:33
65 56 FAUTUSOVÁ Nela 12 Ž 1992 1 00:28:11 00:07:35
66 223 VELÍSKOVÁ Veronika 4 Jky 2001 1 00:28:17 00:07:42
67 299 OUJEZDSKÝ Matyáš AC Moravská Slavia Brno 21 Dci 2003 1 00:28:22 00:07:47
68 349 HOVOŘÁKOVÁ Karolína 8 Dky 2003 1 00:28:27 00:07:51
69 92 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 7 ŽV1 1970 1 00:28:27 00:07:52
70 35 HLAVATÁ Alexandra Brno 1 ŽV2 1967 1 00:28:30 00:07:55
71 22 ŠTRUBL Michal Mokrá Hora 6 XM 1986 1 00:28:45 00:08:09
72 219 NÁZLEROVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno 9 Dky 2002 1 00:28:46 00:08:10
73 216 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 13 Ž 1999 1 00:28:49 00:08:13
74 58 BUREŠOVÁ Veronika Bystrc 10 Dky 2005 1 00:28:51 00:08:15
75 31 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 ŽV2 1964 1 00:28:51 00:08:15
76 301 PODLOUCKÝ Josef Veselí nad Moravou 22 Dci 2006 1 00:28:51 00:08:16
77 111 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 14 Ž 1999 1 00:29:02 00:08:26
78 59 LEVÍČKOVÁ Veronika Lodní sporty Brno 11 Dky 2004 1 00:29:04 00:08:28
79 74 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 15 Ž 1989 1 00:29:07 00:08:31
80 234 MAZLOVÁ Tereza AHA Vyškov 12 Dky 2002 1 00:29:16 00:08:40
81 15 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV2 1963 1 00:29:18 00:08:42
82 5 RUSÍNOVÁ Monika 8 ŽV1 1977 1 00:29:19 00:08:43
83 226 ROHÁČEK Tomáš 7 XM 1991 1 00:29:21 00:08:46
84 255 BRUDŇÁK Adam Záchranáři MU 8 XM 1999 1 00:29:22 00:08:46
85 260 ŘEZNÍČEK Tomáš VSK Univerzita Brno 9 XM 1995 1 00:29:23 00:08:47
86 218 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 16 Ž 1981 1 00:29:23 00:08:47
87 43 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 17 Ž 1988 1 00:29:32 00:08:56
88 312 NOVÁKOVÁ Vanda Extra Brno 18 Ž 1988 1 00:29:33 00:08:57
89 334 KNOL Petr SK Vojkovice 23 Dci 2002 1 00:29:34 00:08:58
90 14 DOKOUPILOVÁ Markéta Nakonečné 9 ŽV1 1977 1 00:29:34 00:08:58
91 231 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 10 ŽV1 1974 1 00:29:35 00:08:59
92 85 HOŘÍNKOVÁ Dita Střelka Brno 19 Ž 1994 1 00:29:40 00:09:04
93 66 FUČÍKOVÁ Hana Černín 11 ŽV1 1977 1 00:29:46 00:09:10
94 324 SUCHÁNKOVÁ Zdeňka 4 ŽV2 1963 1 00:29:49 00:09:13
95 286 JÍLEK Miroslav Záchranáři MU 10 XM 1999 1 00:29:52 00:09:17
96 347 HOVOŘÁKOVÁ Anna 20 Ž 1996 1 00:29:55 00:09:19
97 285 VOLCOVÁ Vladimíra Sokec Hrušovany 21 Ž 1986 1 00:29:56 00:09:20
98 157 HORNIAKOVÁ Zita Studio 3R Brno 12 ŽV1 1973 1 00:30:01 00:09:25
99 318 SVOBODA Vojtěch 11 XM 1994 1 00:30:04 00:09:28
100 52 PŘIKRYLOVÁ Lenka fKlidu sport team 22 Ž 1998 1 00:30:13 00:09:37
101 24 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 ŽV3 1957 1 00:30:16 00:09:41
102 307 JELÍNEK Jan 12 XM 1992 1 00:30:20 00:09:44
103 28 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 5 Jky 2000 1 00:30:21 00:09:45
104 295 SOLANSKÝ William Záchranáři MU 13 XM 1998 1 00:30:23 00:09:47
105 325 PIŠTĚLKA Vít Záchranáři MU 14 XM 1999 1 00:30:23 00:09:47
106 30 ŠVARCOVÁ Petra 23 Ž 1981 1 00:30:36 00:10:00
107 350 HLOCH Martin Brno 15 XM 1979 1 00:30:37 00:10:01
108 98 MÁDROVÁ Lucie AC TRACK and FIELD 13 ŽV1 1975 1 00:30:38 00:10:02
109 224 LACARBONANA Hana Tesla Brno 14 ŽV1 1976 1 00:30:45 00:10:09
110 272 STEHLÍKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 24 Ž 1993 1 00:30:46 00:10:10
111 269 WALTER Pavel 16 XM 1964 1 00:30:48 00:10:12
112 11 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 5 ŽV2 1962 1 00:30:50 00:10:14
113 323 LANGER Robert Záchranáři MU 17 XM 1994 1 00:30:53 00:10:17
114 342 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 25 Ž 1984 1 00:30:55 00:10:19
115 44 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Sokol Luleč 15 ŽV1 1979 1 00:30:58 00:10:22
116 105 GRYCOVÁ Petra Tesla Brno 16 ŽV1 1974 1 00:30:59 00:10:23
117 215 PAVLŮ Andrea Žďárná 17 ŽV1 1979 1 00:31:05 00:10:29
118 155 JELÍNEK Lukáš VSK Univerzita Brno 24 Dci 2003 1 00:31:08 00:10:32
119 211 KADUBEC Václav 18 XM 1991 1 00:31:16 00:10:40
120 287 NEKVAPIL Vojtěch Záchranáři MU 19 XM 1998 1 00:31:19 00:10:43
121 314 WERBIKOVÁ Linda Extra Brno 26 Ž 1997 1 00:31:19 00:10:44
122 268 MASEK Anna Švýcarsko 27 Ž 1993 1 00:31:20 00:10:44
123 164 SUROVÝ Tomáš 20 XM 1998 1 00:31:21 00:10:45
124 110 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 28 Ž 1982 1 00:31:23 00:10:48
125 313 JANEČKOVÁ Kristýna Extra Brno 29 Ž 1990 1 00:31:24 00:10:48
126 76 MARŠÁLKOVÁ Pavlína 30 Ž 1987 1 00:31:24 00:10:48
127 4 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 18 ŽV1 1974 1 00:31:27 00:10:51
128 95 MARKOVÁ Alice 19 ŽV1 1970 1 00:31:27 00:10:51
129 337 SOUKUP Ondřej Lodní sporty Brno 25 Dci 2004 1 00:31:30 00:10:55
130 276 SMEJKALOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 13 Dky 2003 1 00:31:38 00:11:02
131 206 ZVADOVÁ Lenka 31 Ž 1986 1 00:31:40 00:11:04
132 205 LORINCZY Markéta 32 Ž 1986 1 00:31:42 00:11:06
133 97 HENDRYCHOVÁ Zuzana SK Žabovřesky Brno 33 Ž 1989 1 00:31:46 00:11:11
134 42 STANÍČEK Pavel Brno 21 XM 1973 1 00:31:49 00:11:14
135 249 VÍŠKOVÁ Natálie AC Vysoké Mýto 34 Ž 1998 1 00:31:52 00:11:16
136 281 ACHTEN Petra BKB Brno 20 ŽV1 1975 1 00:31:53 00:11:17
137 70 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 1 00:31:58 00:11:22
138 160 ŠEVČÍKOVÁ Alena Tišnov 35 Ž 1986 1 00:32:01 00:11:26
139 18 KONEČNÝ Petr AC Okrouhlá 22 XM 1970 1 00:32:11 00:11:35
140 27 KUČEROVÁ Jana Rohatec 21 ŽV1 1971 1 00:32:16 00:11:40
141 310 ŠTĚTINA Jan Schaeffler Skalica 23 XM 1971 1 00:32:16 00:11:41
142 277 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 22 ŽV1 1977 1 00:32:20 00:11:45
143 158 VÁLKOVÁ Petra Individuální 36 Ž 1988 1 00:32:22 00:11:46
144 262 KOLEGAROVÁ Gabriela AK Olymp Brno 37 Ž 1999 1 00:32:26 00:11:50
145 311 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 38 Ž 1988 1 00:32:26 00:11:50
146 6 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 23 ŽV1 1976 1 00:32:26 00:11:50
147 267 SKOUMAL Vincenc AK Kuřim 26 Dci 2003 1 00:32:26 00:11:51
148 330 KLEPALOVÁ Vendula PERUN TEAM BLANSKO 39 Ž 1998 1 00:32:27 00:11:51
149 71 KOČÍ Heidi Brno 40 Ž 1997 1 00:32:31 00:11:55
150 221 NOVÁČKOVÁ Dana 14 Dky 2002 1 00:32:35 00:11:59
151 225 ROČKOVÁ Veronika AC Moravská Slavia Brno 15 Dky 2004 1 00:32:36 00:12:01
152 336 HLADÍKOVÁ Monica AC Moravská Slavia Brno 6 Jky 2001 1 00:32:40 00:12:04
153 208 SVOBODA Lukáš 24 XM 1986 1 00:32:46 00:12:10
154 156 HAMŠÍKOVÁ Romana ŠAK Židlochovice 24 ŽV1 1975 1 00:32:50 00:12:14
155 290 KOVAL David Záchranáři MU 25 XM 1998 1 00:32:52 00:12:16
156 258 PETROVČIN Filip Záchranáři MU 26 XM 1998 1 00:32:55 00:12:19
157 17 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 41 Ž 1983 1 00:32:55 00:12:20
158 248 MARČÍK Jiří AC Moravská Slavia Brno 27 Dci 2004 1 00:32:56 00:12:20
159 252 ŽBÁNEK Jan Záchranáři MU 27 XM 1999 1 00:32:56 00:12:20
160 166 BIMKA David Záchranáři MU 28 XM 1999 1 00:32:58 00:12:22
161 300 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 25 ŽV1 1979 1 00:33:00 00:12:24
162 341 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 42 Ž 1997 1 00:33:02 00:12:27
163 294 MAJER Ondřej Záchranáři MU 29 XM 1999 1 00:33:06 00:12:31
164 222 VRÁBELOVÁ Gabriela 43 Ž 1993 1 00:33:08 00:12:32
165 8 DERKOVÁ Jana Brno 26 ŽV1 1971 1 00:33:17 00:12:41
166 151 SVITÁLEK Petr 30 XM 1986 1 00:33:35 00:13:00
167 335 SCHMID Katharina AC Moravská Slavia Brno 16 Dky 2003 1 00:33:39 00:13:03
168 91 KLIMEŠOVÁ Monika 44 Ž 1987 1 00:33:41 00:13:05
169 265 MACHOVÁ Zuzana Brno 45 Ž 1980 1 00:33:48 00:13:12
170 247 BAZIKOVÁ Jana BKB Brno 46 Ž 1985 1 00:33:49 00:13:13
171 57 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 27 ŽV1 1971 1 00:33:51 00:13:15
172 45 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 6 ŽV2 1969 1 00:33:57 00:13:21
173 7 FINSTRLOVÁ Alena SK Žabovřesky 28 ŽV1 1975 1 00:33:58 00:13:22
174 90 KOČÍ Adéla (CZ) Brno 47 Ž 1997 1 00:34:06 00:13:30
175 308 KUCHAŘOVÁ Petra ACT leraK Blansko 29 ŽV1 1979 1 00:34:06 00:13:30
176 94 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 48 Ž 1983 1 00:34:08 00:13:32
177 338 UBROVÁ Veronika 30 ŽV1 1978 1 00:34:20 00:13:44
178 271 HROCHOVÁ Kristýna Brno 49 Ž 1992 1 00:34:21 00:13:45
179 319 ŠEBELA Jiří Blansko 31 XM 1958 1 00:34:23 00:13:47
180 20 MARYŠLEROVÁ Monika Orel Obřany 31 ŽV1 1974 1 00:34:23 00:13:47
181 77 POLÁČKOVÁ Barbora 32 ŽV1 1973 1 00:34:23 00:13:47
182 298 GRAUEROVÁ Helena 33 ŽV1 1978 1 00:34:26 00:13:51
183 246 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 32 XM 1946 1 00:34:31 00:13:55
184 161 KŘÍSTKOVÁ Veronika frikulín 50 Ž 1983 1 00:34:31 00:13:55
185 96 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 34 ŽV1 1974 1 00:34:38 00:14:02
186 16 ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 35 ŽV1 1973 1 00:34:39 00:14:03
187 36 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 51 Ž 1980 1 00:34:50 00:14:14
188 316 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 52 Ž 1989 1 00:35:00 00:14:24
189 84 HOŘÍNKOVÁ Jana Orel Židenice 7 ŽV2 1965 1 00:35:01 00:14:25
190 26 PELLOVÁ Gabriela 36 ŽV1 1979 1 00:35:05 00:14:29
191 34 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 37 ŽV1 1971 1 00:35:05 00:14:29
192 303 SAKAŘOVÁ Zuzana 53 Ž 1993 1 00:35:05 00:14:29
193 60 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 8 ŽV2 1964 1 00:35:24 00:14:48
194 263 GROMEŠOVÁ Radomíra PERUN TEAM BLANSKO 38 ŽV1 1971 1 00:35:27 00:14:51
195 348 ORNÝ Jiří 33 XM 1974 1 00:35:38 00:15:02
196 282 HLAVOŇOVÁ Michaela ASK Blansko 54 Ž 1996 1 00:35:41 00:15:05
197 284 HLAVOŇOVÁ Veronika ASK Blansko 55 Ž 1997 1 00:35:41 00:15:05
198 230 OLIVOVÁ Lenka 39 ŽV1 1976 1 00:35:43 00:15:07
199 278 HRABSKÁ Eva BKB Brno 40 ŽV1 1977 1 00:35:49 00:15:13
200 322 HORNÝ Bedřich Stavros Hostenice 34 XM 1967 1 00:35:55 00:15:19
201 107 PURŠOVÁ Lenka Brno 41 ŽV1 1972 1 00:36:00 00:15:25
202 55 VOŠTEROVÁ Regina 42 ŽV1 1974 1 00:36:03 00:15:27
203 283 STRÁNSKÁ Lenka Zbýšov 43 ŽV1 1976 1 00:36:05 00:15:29
204 106 ŠICHOVÁ Radka Brno 56 Ž 1980 1 00:36:06 00:15:30
205 207 ZÁBRŠOVÁ Šárka 57 Ž 1987 1 00:36:07 00:15:31
206 240 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 58 Ž 1982 1 00:36:15 00:15:39
207 339 LUKOVSKÁ Andrea Kyjov 44 ŽV1 1973 1 00:36:16 00:15:40
208 344 BŽATKOVÁ Romana 45 ŽV1 1971 1 00:36:24 00:15:49
209 12 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:36:27 00:15:52
210 346 ŠNAJDÁRKOVÁ Jana 59 Ž 1990 1 00:36:29 00:15:53
211 235 SATLAVA Kateřina Drásov 60 Ž 1983 1 00:36:29 00:15:53
212 152 HOLUB Radek 35 XM 1991 1 00:36:34 00:15:58
213 102 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 46 ŽV1 1973 1 00:36:40 00:16:05
214 270 MALÁ Daniela 47 ŽV1 1976 1 00:36:49 00:16:13
215 61 MOKRÁ Regina Brno 9 ŽV2 1968 1 00:36:52 00:16:16
216 81 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 10 ŽV2 1966 1 00:36:53 00:16:17
217 345 KOZLOVSKÁ Veronika 61 Ž 1991 1 00:37:00 00:16:24
218 232 TRS Eva 62 Ž 1986 1 00:37:11 00:16:35
219 266 GOTTVALDOVÁ Simona 48 ŽV1 1976 1 00:37:33 00:16:57
220 309 KALODOVÁ Kristýna 63 Ž 1981 1 00:37:51 00:17:16
221 328 KLEPALOVÁ Lenka PERUN TEAM BLANSKO 11 ŽV2 1966 1 00:38:05 00:17:29
222 100 KLEPAL Petr PERUN TEAM BLANSKO 36 XM 1966 1 00:38:06 00:17:30
223 162 MORE Veronika 64 Ž 1986 1 00:38:20 00:17:44
224 333 BÁBEK Martin 37 XM 1971 1 00:38:21 00:17:45
225 159 HLADKÁ Klára Orel Židenice 49 ŽV1 1978 1 00:38:25 00:17:49
226 79 KLEM Robert Jehnice 13 Jři 2000 1 00:38:28 00:17:52
227 227 DUBOVÁ Veronika 65 Ž 1994 1 00:38:30 00:17:54
228 228 JEŘÁBKOVÁ Tereza 66 Ž 1995 1 00:38:30 00:17:55
229 93 JEŽOVÁ Martina Brno 50 ŽV1 1975 1 00:38:35 00:17:59
230 78 KOČÍ Hana PST 51 ŽV1 1971 1 00:38:36 00:18:00
231 68 TOMÁNKOVÁ Stanislava 4 ŽV3 1955 1 00:38:37 00:18:01
232 305 SÝKOVA Vojtěch 38 XM 1999 1 00:38:39 00:18:03
233 254 MÉSZÁROS Anton 39 XM 1959 1 00:38:52 00:18:17
234 253 HRUBEŠOVÁ Dita AK Tišnov 52 ŽV1 1970 1 00:38:53 00:18:17
235 233 JAHŮDKOVÁ Eliška 67 Ž 1981 1 00:39:01 00:18:26
236 280 WEISSOVÁ Martina 68 Ž 1993 1 00:39:17 00:18:41
237 153 ŠIFRÍKOVÁ Vendula Brno 69 Ž 1984 1 00:39:22 00:18:47
238 210 KADUBCOVÁ Eliška 70 Ž 1989 1 00:39:28 00:18:53
239 315 NEČAS Miroslav 40 XM 1985 1 00:39:44 00:19:08
240 69 LÁNÍKOVÁ Alena Blansko 12 ŽV2 1967 1 00:39:49 00:19:13
241 220 SCHMIDTOVÁ Alice Útěchov 13 ŽV2 1962 1 00:39:52 00:19:16
242 9 ODVÁŘKOVÁ Lenka 53 ŽV1 1975 1 00:39:56 00:19:20
243 343 ŠIMKOVÁ Nela SK Alpaka Vyškov 71 Ž 1985 1 00:39:56 00:19:20
244 109 KELBLOVÁ Adéla AC Track & Field Brno 7 Jky 2001 1 00:40:13 00:19:37
245 251 FILÍPKOVÁ Šárka Hodonín 72 Ž 1999 1 00:40:36 00:20:00
246 293 PRECLÍKOVÁ Štěpánka 8 Jky 2001 1 00:40:51 00:20:15
247 291 TRAMPOTA Kryštof Záchranáři MU 41 XM 1998 1 00:40:51 00:20:15
248 331 VOLKOVÁ Julia 73 Ž 1992 1 00:41:10 00:20:34
249 83 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 74 Ž 1989 1 00:41:14 00:20:38
250 304 JORDÁNOVÁ Michaela Hrušovany u Brna 75 Ž 1995 1 00:41:30 00:20:54
251 99 ZALUBIL Bruno Horní Heršpice 54 ŽV1 1972 1 00:42:16 00:21:40
252 154 JELÍNKOVÁ Denisa OZZY Brno 55 ŽV1 1972 1 00:42:29 00:21:54
253 101 POHANKOVÁ Jana Břeclav 76 Ž 1981 1 00:42:39 00:22:03
254 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 42 XM 1973 1 00:42:51 00:22:15
255 19 KONEČNÁ Monika AC OKROUHLA 9 Jky 2000 1 00:43:00 00:22:24
256 72 ČECH Zdenka Brno 56 ŽV1 1978 1 00:43:00 00:22:24
257 326 ROTKOVÁ Gabriela 57 ŽV1 1978 1 00:43:36 00:23:00
258 39 MAIXNER Václav Orel Čebín 43 XM 1941 1 00:43:41 00:23:05
259 229 NOVOTNÁ Michaela 58 ŽV1 1975 1 00:44:13 00:23:37
260 40 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 1 00:44:15 00:23:39
261 32 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 44 XM 1937 1 00:44:52 00:24:16
262 209 CAHOVÁ Marcela 77 Ž 1981 1 00:44:58 00:24:22
263 63 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 14 ŽV2 1964 1 00:46:06 00:25:30
264 296 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno 6 ŽV3 1955 1 00:47:15 00:26:39
265 239 VLACH Petr 45 XM 1983 1 00:48:13 00:27:37
266 332 NOVOTNÁ Petra 78 Ž 1980 1 00:48:24 00:27:48
267 250 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK Biki Kyjov 79 Ž 1994 1 00:49:28 00:28:53
268 317 ZVONKOVÁ Pavlína BKB Brno 80 Ž 1981 1 00:54:09 00:33:33
269 288 KARPÍŠEK Matěj Záchranáři MU 46 XM 1997 1 00:57:07 00:36:31
270 292 VALENTOVÁ Martina Záchranáři MU 81 Ž 1998 1 00:57:09 00:36:33

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 46 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno Jři 2001
DNF 165 NOVOTNÁ Tereza Ž 1992

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.