Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

BT 2018 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 07.04.2018 08:00 do 07.04.2018 16:00
Hlavní rozhodčíKoplík Antonín
Technický delegátBělohoubek Petr
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků227
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 263 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M 1980 2 00:32:33
2 261 KUČERA Lukáš ELEVENRUNTEAM UNI Brno 2 M 1981 2 00:32:45 00:00:11
3 41 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 3 M 1988 2 00:33:35 00:01:02
4 271 HRDINA Pavel AK Perná 4 M 1988 2 00:33:45 00:01:12
5 16 DVOŘÁČEK Adam VSK Univerzita Brno 5 M 1996 2 00:34:11 00:01:38
6 85 ŘÍHA Jaroslav VSK UNI Brno / Orel Kuřim 6 M 1999 2 00:34:20 00:01:47
7 82 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 7 M 1982 2 00:34:30 00:01:57
8 56 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 8 M 1982 2 00:34:45 00:02:12
9 86 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 1 M40 1977 2 00:34:56 00:02:23
10 269 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 9 M 1983 2 00:35:03 00:02:30
11 229 FIALA Dan VSK Univerzita Brno 10 M 1997 2 00:35:24 00:02:51
12 89 GRÜN Vojtěch Elite Sport Boskovice 11 M 1992 2 00:35:29 00:02:56
13 76 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 12 M 1979 2 00:35:51 00:03:18
14 24 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 2 M40 1977 2 00:35:58 00:03:25
15 268 BUČEK Petr AC Moravská Slavia Brno 13 M 1994 2 00:35:59 00:03:26
16 231 FIALA Andrej Elite sport team 14 M 1998 2 00:36:02 00:03:29
17 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 3 M40 1970 2 00:36:24 00:03:51
18 96 JURČÍK Josef Skalica 4 M40 1977 2 00:36:33 00:04:00
19 74 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 M50 1960 2 00:36:43 00:04:10
20 68 SKALA Tomáš AK Junior Holíč 15 M 1995 2 00:37:08 00:04:35
21 91 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 2 M50 1968 2 00:37:18 00:04:44
22 59 KOUDELKA Lukáš AK Drnovice 16 M 1983 2 00:37:21 00:04:48
23 312 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 3 M50 1965 2 00:37:27 00:04:53
24 270 VÉVODOVÁ Martina AK Perná 1 Ž 1990 2 00:37:28 00:04:54
25 26 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 17 M 1985 2 00:37:34 00:05:01
26 38 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž35 1983 2 00:37:43 00:05:10
27 12 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 5 M40 1971 2 00:37:57 00:05:24
28 309 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 4 M50 1965 2 00:38:15 00:05:41
29 225 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 18 M 1985 2 00:38:26 00:05:53
30 87 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 5 M50 1967 2 00:38:29 00:05:56
31 43 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1986 2 00:38:31 00:05:58
32 23 KOMÁREK Roman Schaeffler 6 M40 1977 2 00:38:35 00:06:01
33 88 KORCIÁN Petr Fitness Freedom 7 M40 1978 2 00:38:41 00:06:08
34 32 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 8 M40 1974 2 00:38:45 00:06:12
35 237 KADLEC Petr Milotice 6 M50 1965 2 00:38:56 00:06:23
36 77 ČERMÁK Gabriel Holíč 19 M 1979 2 00:38:58 00:06:25
37 290 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 7 M50 1968 2 00:39:52 00:07:19
38 15 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž45 1970 2 00:39:56 00:07:23
39 46 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 9 M40 1974 2 00:39:58 00:07:25
40 235 JIŘIKOVSKÝ Pavel Moravský Krumlov 10 M40 1973 2 00:40:12 00:07:39
41 282 KORVAS Josef AK Hodonín 8 M50 1964 2 00:40:17 00:07:43
42 21 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 11 M40 1973 2 00:40:22 00:07:49
43 33 BŘEZINA Aleš newline 9 M50 1962 2 00:40:29 00:07:56
44 337 VESELÝ Pavel Tvrdonice 12 M40 1975 2 00:40:35 00:08:02
45 325 SYNEK Lukáš Vacenovice 20 M 1988 2 00:40:39 00:08:06
46 311 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 10 M50 1963 2 00:40:41 00:08:07
47 238 MITOŠINKA Jan 13 M40 1975 2 00:40:49 00:08:16
48 49 MIKULA Miroslav Radošovce 1 M60 1957 2 00:40:55 00:08:22
49 291 CAIZL Michal 21 M 1982 2 00:41:02 00:08:29
50 213 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 22 M 1981 2 00:41:06 00:08:33
51 233 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1986 2 00:41:08 00:08:35
52 242 HALAS Petr Orel Vyškov - AK Drnovice 14 M40 1973 2 00:41:09 00:08:35
53 18 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 11 M50 1968 2 00:41:17 00:08:43
54 306 JANŮ Václav Dolní Bojanovice 23 M 1986 2 00:41:20 00:08:47
55 249 VINTR Tomáš AK Junior Holič 24 M 1983 2 00:41:23 00:08:50
56 340 BUZEK Jan Borský Mikuláš 15 M40 1973 2 00:41:27 00:08:54
57 44 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1988 2 00:41:30 00:08:57
58 39 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 Ž35 1978 2 00:41:36 00:09:02
59 20 GULIŠ Václav 12 M50 1959 2 00:41:40 00:09:07
60 48 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 2 M60 1957 2 00:41:42 00:09:09
61 287 DŘIZGA Viktor Bratislava 16 M40 1969 2 00:41:45 00:09:12
62 220 BARTOŇKOVÁ Nina Brno Žabiny 5 Ž 1990 2 00:41:48 00:09:15
63 218 NEMČEK Stanislav Záhorácký Friški team 17 M40 1970 2 00:41:49 00:09:16
64 210 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 13 M50 1961 2 00:41:50 00:09:17
65 279 FABUŠ Milan Tomky 18 M40 1972 2 00:41:53 00:09:19
66 60 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M65 1950 2 00:42:05 00:09:32
67 335 POLÁŠEK Vít --- 19 M40 1976 2 00:42:09 00:09:36
68 252 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 3 M60 1958 2 00:42:10 00:09:37
69 27 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 M60 1958 2 00:42:12 00:09:39
70 19 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M65 1951 2 00:42:20 00:09:47
71 216 ŠŤAVÍK Jaroslav Don´t panic 25 M 1985 2 00:42:26 00:09:53
72 61 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M65 1950 2 00:42:45 00:10:12
73 289 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 3 Ž35 1982 2 00:42:49 00:10:16
74 277 HRBÁČEK Karel Útěchov 14 M50 1968 2 00:42:51 00:10:18
75 265 BERNÁT Zdeněk 26 M 1988 2 00:43:05 00:10:32
76 321 ONDRUŠ Jan 27 M 1987 2 00:43:12 00:10:39
77 31 FANFRDLA Dalimil Maty team 20 M40 1973 2 00:43:25 00:10:52
78 262 GARŠIC Tomáš Hodonín 28 M 1985 2 00:43:27 00:10:53
79 97 MAREK Jaromír Brno 15 M50 1964 2 00:43:28 00:10:55
80 222 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 4 Ž35 1975 2 00:43:35 00:11:02
81 13 KAŇA Miroslav Mikulčice 16 M50 1968 2 00:43:38 00:11:05
82 280 TOMEČEK Jiří Vnorovy 29 M 1983 2 00:43:44 00:11:11
83 304 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 5 M60 1957 2 00:43:59 00:11:25
84 73 SLOUKA Jiří Blažovice 30 M 1983 2 00:44:01 00:11:28
85 292 ŠIŠKA Otakar --- 31 M 1982 2 00:44:04 00:11:30
86 219 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 2 Ž45 1963 2 00:44:05 00:11:32
87 330 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 5 Ž35 1979 2 00:44:09 00:11:36
88 254 RIEČICKY Pavol AK Junior Holič 32 M 2002 2 00:44:21 00:11:48
89 202 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 6 Ž35 1983 2 00:44:24 00:11:50
90 295 PAŽEBŘUCH Roman Velké Hostěrádky 21 M40 1978 2 00:44:24 00:11:51
91 283 PALKOVIČ Pavol AK Junior Holič 17 M50 1959 2 00:44:28 00:11:55
92 224 WAIS Jiří Břeclav 18 M50 1962 2 00:44:57 00:12:24
93 57 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 22 M40 1971 2 00:45:00 00:12:27
94 232 FLÍČEK Jaroslav FC Čejkovice 23 M40 1976 2 00:45:23 00:12:50
95 217 RŮŽIČKA Martin Rum 45 24 M40 1973 2 00:45:26 00:12:53
96 227 KURIAL Zdeněk SRTG Břeclav 33 M 1986 2 00:45:28 00:12:55
97 72 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 M65 1951 2 00:45:33 00:13:00
98 256 HŘEBAČKA Antonín Hodonín 19 M50 1964 2 00:45:34 00:13:01
99 234 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1991 2 00:45:43 00:13:09
100 211 PORTAŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 20 M50 1963 2 00:45:47 00:13:14
101 203 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 34 M 1982 2 00:45:56 00:13:23
102 307 FANTA Tomáš Karpatské Naděje 25 M40 1977 2 00:46:03 00:13:30
103 93 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 26 M40 1975 2 00:46:06 00:13:33
104 247 ORTH Ján Zohor 21 M50 1963 2 00:46:14 00:13:41
105 329 STŘÍBRNÝ Martin Brno 35 M 1987 2 00:46:24 00:13:51
106 71 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 6 M60 1957 2 00:46:39 00:14:06
107 313 MIHALÍKOVÁ Monika 7 Ž35 1979 2 00:46:45 00:14:12
108 58 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 3 Ž45 1964 2 00:46:47 00:14:13
109 25 RUSÍNOVÁ Monika 8 Ž35 1977 2 00:46:50 00:14:17
110 37 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 Ž45 1967 2 00:46:58 00:14:25
111 305 SZALVA Jiří Koválov 22 M50 1967 2 00:47:06 00:14:33
112 207 PIKNA Marek 36 M 1986 2 00:47:28 00:14:55
113 209 HESKOVÁ Žaneta AK Hodonín 7 Ž 1991 2 00:47:36 00:15:03
114 267 CINTULA Juraj Záhorácký Friški team 37 M 1979 2 00:47:38 00:15:04
115 69 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 M70 1944 2 00:47:38 00:15:05
116 223 SVOBODA Marek Dolní Bojanovice 27 M40 1973 2 00:47:39 00:15:05
117 241 MIKA Ivo Orel Obřany 23 M50 1966 2 00:47:44 00:15:11
118 315 HOZA Michal 28 M40 1977 2 00:47:47 00:15:13
119 70 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 2 M70 1948 2 00:47:53 00:15:20
120 64 RAFFAYOVÁ Světlana 5 Ž45 1967 2 00:48:05 00:15:32
121 336 SOBOTKA Josef Moravská Nová Ves 24 M50 1964 2 00:48:09 00:15:36
122 215 PODLOUCKÝ Josef Veselí nad Moravou 38 M 2006 2 00:48:15 00:15:42
123 84 FABRIK Miroslav 25 M50 1959 2 00:48:20 00:15:47
124 301 GRUFÍK Jaroslav 29 M40 1972 2 00:48:22 00:15:49
125 78 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 5 M65 1949 2 00:48:26 00:15:53
126 314 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 8 Ž 1984 2 00:48:27 00:15:54
127 328 PRČÍK Filip SRTG Podluží 39 M 1991 2 00:48:29 00:15:56
128 67 MIKUŠ Miroslav Radošovce 6 M65 1951 2 00:48:30 00:15:57
129 275 BARTONÍK Jakub 40 M 1994 2 00:48:34 00:16:01
130 334 DROPPOVÁ Ivana SRTG Podluží 9 Ž35 1981 2 00:48:40 00:16:07
131 284 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 6 Ž45 1963 2 00:48:46 00:16:13
132 63 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 26 M50 1964 2 00:48:54 00:16:21
133 55 MATULOVÁ Martina Brno 7 Ž45 1972 2 00:48:56 00:16:22
134 293 KOLÁŘÍK Martin Mikulčice 41 M 1989 2 00:49:13 00:16:40
135 239 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 27 M50 1966 2 00:49:30 00:16:57
136 34 TYLEČEK Pavel Jundrováci 30 M40 1973 2 00:49:38 00:17:05
137 54 MATULA Jaroslav Brno 31 M40 1970 2 00:49:44 00:17:11
138 98 MARKOVÁ Alice Brno 8 Ž45 1970 2 00:49:52 00:17:19
139 228 MARTUŠKA Jan SRTG Břeclav 42 M 1991 2 00:49:53 00:17:20
140 226 ROLNÍK Zdeněk SRTG Břeclav 43 M 1979 2 00:49:54 00:17:20
141 80 PELC Vít OZZY Brno 28 M50 1967 2 00:49:59 00:17:26
142 53 MARŠÁLEK Tomáš 32 M40 1976 2 00:50:00 00:17:27
143 332 MACHÁČEK Martin Javůrek 7 M60 1955 2 00:50:06 00:17:33
144 251 GLÖCKL Jan SRTG Podluží 44 M 1992 2 00:50:09 00:17:35
145 264 PROFOUS Petr Baláž Extreme Team Ostrava 8 M60 1958 2 00:50:10 00:17:37
146 331 KOSÍK Michal Orel Domanín 33 M40 1976 2 00:50:11 00:17:38
147 266 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 10 Ž35 1977 2 00:50:22 00:17:49
148 302 ZDENĚK Hynek SHK Veselí nad Moravou 34 M40 1973 2 00:50:23 00:17:49
149 230 HOLEŠÍNSKÝ Miroslav Běžci z břeclavských rovin 45 M 1982 2 00:50:28 00:17:55
150 30 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 29 M50 1961 2 00:51:21 00:18:48
151 296 GEORGIOVSKÁ Lucie Ostrava 11 Ž35 1976 2 00:51:27 00:18:54
152 75 KUČEROVÁ Jana Rohatec 9 Ž45 1971 2 00:51:29 00:18:56
153 250 JOCH František Arimo Strážnice 3 M70 1941 2 00:51:46 00:19:13
154 236 MARŠÁLKOVÁ Jana Lužice 12 Ž35 1977 2 00:51:58 00:19:24
155 79 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 13 Ž35 1976 2 00:52:13 00:19:40
156 248 HYRÁNEK Vladimír Kúty 46 M 1979 2 00:52:15 00:19:42
157 92 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 10 Ž45 1965 2 00:52:18 00:19:45
158 298 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 7 M65 1953 2 00:52:19 00:19:46
159 45 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 14 Ž35 1977 2 00:52:25 00:19:51
160 65 RAFFAY Ivan 30 M50 1966 2 00:52:26 00:19:53
161 310 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 31 M50 1961 2 00:52:26 00:19:53
162 318 RAJČÁKOVÁ Lucia Bezecke strely skalica 15 Ž35 1979 2 00:52:30 00:19:56
163 214 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 16 Ž35 1979 2 00:52:31 00:19:58
164 221 IMRICH Jan 35 M40 1971 2 00:52:46 00:20:12
165 94 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 11 Ž45 1970 2 00:52:51 00:20:18
166 323 KABÁT Juraj ŠLAK Senice 36 M40 1976 2 00:52:52 00:20:19
167 260 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 9 M60 1955 2 00:53:27 00:20:53
168 42 HÉGROVÁ Ivona 12 Ž45 1969 2 00:53:31 00:20:58
169 40 KARAS Karel BK Hodonín 4 M70 1945 2 00:54:14 00:21:41
170 327 HRUBÁ Zdena 13 Ž45 1968 2 00:54:18 00:21:45
171 99 HANČÍK Radovan 37 M40 1974 2 00:54:19 00:21:46
172 243 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 14 Ž45 1959 2 00:54:34 00:22:01
173 14 ZEJDA Ivo Orel Židenice 10 M60 1956 2 00:54:38 00:22:04
174 212 JOZÍFEK Miroslav 47 M 1981 2 00:54:44 00:22:11
175 317 MEČL Marek 48 M 1988 2 00:54:52 00:22:19
176 35 VOLAVÝ Vladimír Fit online 11 M60 1955 2 00:55:12 00:22:38
177 339 KYLIÁN Jiří Moravská Nová Ves 49 M 1982 2 00:55:16 00:22:42
178 316 SOBIČOVÁ Blanka Skalica 17 Ž35 1977 2 00:55:24 00:22:51
179 29 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 12 M60 1954 2 00:55:34 00:23:01
180 273 HUBÁČEK Vojtěch Mikulčice 50 M 1984 2 00:55:38 00:23:05
181 257 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 18 Ž35 1978 2 00:55:50 00:23:17
182 276 HUBÁČEK Jan Mikulčice 51 M 1996 2 00:55:51 00:23:18
183 308 OSIČKOVÁ Zuzana Břeclav 19 Ž35 1977 2 00:55:56 00:23:23
184 322 KRIST Ondřej Kyjov 52 M 2001 2 00:56:13 00:23:40
185 83 FABRIKOVÁ Blanka 15 Ž45 1960 2 00:56:14 00:23:40
186 281 TOMÁŠOVÁ Petra KOB Chocen 16 Ž45 1973 2 00:56:16 00:23:43
187 297 PŘÍKAZSKÁ Monika 20 Ž35 1974 2 00:56:21 00:23:47
188 240 LAKIM lu Brno 38 M40 1969 2 00:56:22 00:23:49
189 201 MECL Karel BK Hodonín 32 M50 1963 2 00:56:25 00:23:52
190 299 GEORGIOVSKÝ David Ostrava 39 M40 1977 2 00:56:30 00:23:57
191 205 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 21 Ž35 1982 2 00:56:37 00:24:04
192 81 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 22 Ž35 1975 2 00:57:11 00:24:38
193 319 MOLNÁR Jiří 53 M 1979 2 00:57:18 00:24:44
194 22 JOSEF Ján Mikulčice 54 M 1986 2 00:57:45 00:25:11
195 90 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 17 Ž45 1971 2 00:57:45 00:25:12
196 333 SOBOTKOVÁ Irena 23 Ž35 1980 2 00:58:27 00:25:54
197 208 HAJOSSY Miroslav Koválov 5 M70 1946 2 00:58:47 00:26:14
198 28 TOMÁNKOVÁ Stanislava 18 Ž45 1955 2 00:58:59 00:26:26
199 244 TOPILINOVÁ Kateřina Hodonín 9 Ž 1989 2 00:59:01 00:26:28
200 102 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 19 Ž45 1972 2 00:59:11 00:26:38
201 52 JABLUNKOVÁ Andrea 24 Ž35 1977 2 00:59:18 00:26:45
202 51 JABLUNKA Dušan 40 M40 1977 2 00:59:18 00:26:45
203 95 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 6 M70 1945 2 00:59:29 00:26:56
204 36 MAIXNER Václav Orel Čebín 7 M70 1941 2 00:59:52 00:27:18
205 326 FUKSA Karel TTC Brno 8 M70 1946 2 00:59:57 00:27:24
206 259 BÁBÍKOVÁ Antonie Dolní Bojanovice 10 Ž 1991 2 01:00:00 00:27:27
207 258 BÁBÍK Antonín Vacenovice 33 M50 1963 2 01:00:01 00:27:28
208 294 KOLAŘÍKOVÁ Lucie Mikulčice 11 Ž 1992 2 01:01:05 00:28:32
209 246 KLÉZLOVÁ Simona Hodonín 12 Ž 1989 2 01:01:21 00:28:48
210 324 WALDECKER Pavol Senica 13 M60 1956 2 01:01:45 00:29:12
211 320 LUCHOVSKÁ Andrea Kyjov 20 Ž45 1973 2 01:02:26 00:29:53
212 206 BAŘINA Zbyněk 55 M 2004 2 01:03:26 00:30:53
213 204 STRÁŽNICKÝ Jan OSP Hodonín 56 M 2003 2 01:03:27 00:30:54
214 50 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 9 M70 1937 2 01:03:33 00:30:59
215 303 MOKROHAJSKÁ Simona Veslařský klub Hodonín 13 Ž 2001 2 01:04:37 00:32:04
216 101 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 8 M65 1952 2 01:05:13 00:32:40
217 278 DVOŘÁČEK Josef Mikulčice 57 M 1989 2 01:05:43 00:33:09
218 100 HOLÝ Josef Orel Židenice 10 M70 1941 2 01:06:08 00:33:35
219 338 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 9 M65 1953 2 01:06:18 00:33:45
220 245 HLADKÁ Ivana Cyklo Morava 21 Ž45 1969 2 01:06:59 00:34:26
221 286 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK WiKi Kyjov 14 Ž 1994 2 01:10:49 00:38:16
222 272 KOTÁSEK Aleš 58 M 1984 2 01:12:05 00:39:32
223 274 SKOUMALOVÁ Michaela Mikulčice 15 Ž 1991 2 01:12:05 00:39:32
224 103 SOLDÁNOVÁ Jana AK Drnovice 16 Ž 1999 2 01:12:59 00:40:25
225 62 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 22 Ž45 1964 2 01:13:19 00:40:46
226 253 CHARVÁTOVÁ Lucie Hodonín 25 Ž35 1979 2 01:13:20 00:40:47

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 66 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič M70 1939

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.