Rychlé novinky:

22.10.2021: Brožura BBP

08.03.2021: Startovní čísla BBP

BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT

Datum pořádání od 28.09.2014 08:00 do 28.09.2014 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůAtletika UNI CZ s.r.o.
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 22:00 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2014
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)11,00
Počet kol1
Počet závodníků315
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 10 KUČERA Lukáš (ČR) VSK Univerzita Brno 1 M_A 1981 3 00:35:48
2 292 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 M_C 1970 3 00:36:17 00:00:28
3 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 2 M_C 1970 3 00:37:19 00:01:30
4 348 DVOŘÁK Pavel (ČR) BIATLON PROSTĚJOV 2 M_A 1982 3 00:37:31 00:01:42
5 287 DVOŘÁK Ladislav EKOL ELITE TRIATLON TEAM 3 M_A 1982 3 00:37:45 00:01:56
6 28 ROSA Ondřej VSK UNI Brno / Orel Židenice 4 M_A 1988 3 00:37:52 00:02:03
7 27 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 5 M_A 1992 3 00:38:04 00:02:15
8 12 MACHO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 1 M_B 1975 3 00:38:15 00:02:26
9 216 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 2 M_B 1979 3 00:38:18 00:02:29
10 226 KADLEC Petr Milotice 1 M_D 1965 3 00:38:30 00:02:41
11 367 HOFF Jakub Brno 3 M_B 1977 3 00:38:42 00:02:53
12 288 KLEMENT Jan EKOL ELITE TRIATLON TEAM 6 M_A 1986 3 00:39:32 00:03:43
13 153 LYSÁK Vlastimil Mikulov 7 M_A 1986 3 00:39:37 00:03:48
14 359 KUBÍNEK František Orel Blažovice 8 M_A 1988 3 00:39:44 00:03:55
15 264 MAIWAELDER Lukáš EKOL ELITE TRIATLON TEAM 9 M_A 1991 3 00:39:52 00:04:03
16 213 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 10 M_A 1987 3 00:39:53 00:04:04
17 234 BEDNÁŘ Daniel X- Trail Orlová 11 M_A 1986 3 00:40:00 00:04:11
18 278 CZERNÝ Pavel Karviná 12 M_A 1981 3 00:40:08 00:04:19
19 91 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 4 M_B 1979 3 00:40:10 00:04:21
20 277 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 2 M_D 1968 3 00:40:12 00:04:23
21 308 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 3 M_D 1967 3 00:40:37 00:04:48
22 311 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 13 M_A 1987 3 00:40:44 00:04:55
23 225 POZDENKOV Michael CEP 14 M_A 1994 3 00:40:56 00:05:07
24 218 SMITH Matthew Trilife 5 M_B 1978 3 00:41:11 00:05:22
25 21 ADAMEC Milan Orel Vyškov 6 M_B 1977 3 00:41:13 00:05:24
26 267 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 15 M_A 1981 3 00:41:16 00:05:27
27 97 VINTRLÍK Martin Křepice 7 M_B 1977 3 00:41:33 00:05:44
28 146 ČERMÁK Jan Šlapanice 16 M_A 1989 3 00:41:41 00:05:52
29 95 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 3 M_C 1971 3 00:41:42 00:05:53
30 357 ŠTERC Jiří Blažovice 17 M_A 1990 3 00:41:46 00:05:57
31 103 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 M_D 1968 3 00:41:46 00:05:57
32 247 BROŽÍK Jiří VK Hodonín 4 M_C 1971 3 00:41:48 00:05:59
33 340 HUDEC Radoslav Bystrc 18 M_A 1980 3 00:41:59 00:06:10
34 40 VEVERKA Josef AC Čejkovice 1 M_F 1958 3 00:42:07 00:06:18
35 102 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 5 M_C 1971 3 00:42:20 00:06:31
36 38 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M_F 1959 3 00:42:24 00:06:35
37 302 POSPÍŠILOVÁ Irena AHA Vyškov 1 Ž_A 1983 3 00:42:36 00:06:47
38 236 DUŠIL Jaroslav newline 6 M_C 1970 3 00:42:39 00:06:50
39 149 ŠIMUNEK Martin Modřice 5 M_D 1966 3 00:42:42 00:06:53
40 248 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 8 M_B 1977 3 00:42:46 00:06:57
41 106 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž_A 1986 3 00:42:51 00:07:02
42 59 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_G 1950 3 00:42:55 00:07:06
43 43 KAŇA Miroslav Mikulčice 6 M_D 1968 3 00:42:58 00:07:09
44 284 MATOUŠEK Pavel KC Brno 9 M_B 1978 3 00:43:03 00:07:14
45 61 ČERMÁK Martin SKOL Brno 19 M_A 1993 3 00:43:07 00:07:18
46 15 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 10 M_B 1975 3 00:43:13 00:07:24
47 151 MALEŇÁK Filip UNI Brno - ASC Bučovice 20 M_A 1990 3 00:43:16 00:07:27
48 334 CETKOVSKÝ Petr Zlín 21 M_A 1987 3 00:43:17 00:07:28
49 326 FRIES Martin Slavkov u Brna 22 M_A 1989 3 00:43:18 00:07:29
50 211 BODIŠ Ivo newline 7 M_C 1971 3 00:43:28 00:07:39
51 279 HRBÁČEK Karel Útěchov 7 M_D 1968 3 00:43:31 00:07:42
52 118 MIKULA Miroslav Radošovce 3 M_F 1957 3 00:43:37 00:07:48
53 71 ČTVRTNÍČEK Jakub BRÜNNER SPORT CLUB 23 M_A 1990 3 00:43:39 00:07:50
54 127 NEMČEK Stanislav Jablonica 8 M_C 1970 3 00:43:43 00:07:54
55 324 VYSLOUŽIL Libor EKOL ELITE TRIATLON TEAM 24 M_A 1989 3 00:43:45 00:07:56
56 62 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 11 M_B 1977 3 00:43:48 00:07:59
57 132 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 25 M_A 1982 3 00:43:49 00:08:00
58 41 BAJÁK Marek TJ Sokol Velké Bílovice 9 M_C 1972 3 00:43:51 00:08:02
59 253 JURČA Jaroslav :-) 1 M_E 1962 3 00:43:53 00:08:04
60 110 POSPÍCHAL Vladimír 26 M_A 1985 3 00:44:00 00:08:11
61 64 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 27 M_A 1982 3 00:44:06 00:08:17
62 275 ŠTEVANKA Ladislav newline 28 M_A 1981 3 00:44:16 00:08:27
63 79 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 2 M_G 1954 3 00:44:26 00:08:37
64 321 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 8 M_D 1967 3 00:44:30 00:08:41
65 310 TOMČAL Dušan Lipov 10 M_C 1973 3 00:44:37 00:08:48
66 100 KOUDELKA Lukáš (ČR) AK Drnovice 29 M_A 1983 3 00:44:53 00:09:04
67 88 STEHLÍK Pavel VP Agro 11 M_C 1974 3 00:44:54 00:09:05
68 65 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 12 M_C 1974 3 00:44:55 00:09:06
69 330 LAPČÍK Michael newline 30 M_A 1988 3 00:45:08 00:09:19
70 25 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 9 M_D 1968 3 00:45:16 00:09:27
71 32 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1963 3 00:45:21 00:09:32
72 282 PLÍVA Vojtěch OREL Dolní Dobrouč 31 M_A 1987 3 00:45:33 00:09:44
73 270 KAŠÍK Petr Kašíci Team 10 M_D 1968 3 00:45:39 00:09:50
74 297 DRAGOLOV Daniel FIDES Brno 11 M_D 1967 3 00:45:42 00:09:53
75 24 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž_C 1970 3 00:45:46 00:09:57
76 259 HÉNEK Petr Kovalovice 32 M_A 1987 3 00:45:49 00:10:00
77 70 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_B 1978 3 00:45:50 00:10:01
78 31 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 2 M_E 1962 3 00:45:56 00:10:07
79 78 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 2 Ž_B 1975 3 00:45:58 00:10:09
80 312 ZÁHONČÍK David Jako Borský Mikuláš 33 M_A 1990 3 00:46:00 00:10:11
81 128 MEDLEN Marian Sekov Senica 3 M_E 1960 3 00:46:01 00:10:12
82 333 VRÁNA Filip newline 12 M_B 1976 3 00:46:05 00:10:16
83 355 DOBIÁŠ Jakub OOB Vamberk 34 M_A 1987 3 00:46:12 00:10:23
84 150 POLÁŠEK Vít Hodonín 13 M_B 1976 3 00:46:20 00:10:31
85 30 HALAS Petr (ČR) AK Drnovice 13 M_C 1973 3 00:46:26 00:10:37
86 87 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M_G 1950 3 00:46:27 00:10:38
87 235 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 1 M_H 1948 3 00:46:28 00:10:39
88 29 ŠTĚPÁN Vladimír 14 M_C 1971 3 00:46:29 00:10:40
89 269 PIVEC Jan Oddíl Hal 3000 35 M_A 1981 3 00:46:29 00:10:40
90 280 PAVELKA Richard newline 36 M_A 1981 3 00:46:30 00:10:41
91 99 TRÁVNÍČEK Jaroslav (ČR) AK Drnovice 4 M_E 1964 3 00:46:43 00:10:55
92 18 KUNC Josef LRS Vyškov 5 M_E 1960 3 00:46:51 00:11:02
93 274 FIALA Jiří newline 37 M_A 1984 3 00:46:58 00:11:09
94 107 BUBLA Michal SK Sever Brno 15 M_C 1974 3 00:47:12 00:11:23
95 212 NEHYBKA Josef VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Jun 1995 3 00:47:14 00:11:25
96 152 MARINA Martin newline 38 M_A 1985 3 00:47:21 00:11:32
97 139 NĚMEC Roman newline 16 M_C 1972 3 00:47:22 00:11:33
98 265 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 Ž_D 1967 3 00:47:24 00:11:35
99 50 HRADIL Stanislav Běžěcký klub Hodonín 4 M_F 1958 3 00:47:25 00:11:36
100 17 MIKA Ivo Orel Obřany 12 M_D 1966 3 00:47:26 00:11:37
101 44 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 6 M_E 1964 3 00:47:28 00:11:39
102 39 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 4 M_G 1951 3 00:47:29 00:11:40
103 332 REJNUŠ Vojtěch CZK Mokrá 39 M_A 1991 3 00:47:32 00:11:43
104 245 ŠKRLA Petr 13 M_D 1965 3 00:47:39 00:11:50
105 35 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 7 M_E 1964 3 00:47:40 00:11:51
106 298 SLANÍKOVÁ Adriana AK Hodonín 3 Ž_A 1993 3 00:47:42 00:11:53
107 358 MORAVEC Pavel - 40 M_A 1981 3 00:47:47 00:11:58
108 251 URBÁNEK JIří Slávia Liberec 41 M_A 1987 3 00:47:50 00:12:01
109 141 BARTÁK Radim Mokrá Horákov 2 Jun 1996 3 00:47:52 00:12:03
110 120 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 5 M_F 1957 3 00:47:54 00:12:05
111 34 FIEDLER Jan AC Moravská Slavia Brno 6 M_F 1956 3 00:47:56 00:12:07
112 85 HABA Milan AC Malacky 17 M_C 1970 3 00:48:07 00:12:18
113 243 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 14 M_D 1967 3 00:48:11 00:12:22
114 291 URBÁNEK Ivan Břeclav 42 M_A 1984 3 00:48:14 00:12:25
115 301 BOBEK Josef TJ Znojmo 2 M_H 1949 3 00:48:17 00:12:28
116 37 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 18 M_C 1974 3 00:48:23 00:12:34
117 365 BAŠTÁŘOVÁ Jana - 3 Ž_B 1979 3 00:48:28 00:12:39
118 133 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 15 M_D 1965 3 00:48:29 00:12:40
119 222 PETR Ondřej Zlín 43 M_A 1983 3 00:48:33 00:12:44
120 81 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 2 Ž_E 1964 3 00:48:38 00:12:49
121 239 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 M_I 1944 3 00:48:38 00:12:49
122 238 PEŠÁKOVÁ Mirka Tetčice 4 Ž_A 1985 3 00:48:39 00:12:50
123 344 ČÍŽ Radim VUT Brno 19 M_C 1974 3 00:48:44 00:12:55
124 75 HYNŠTOVÁ Marie (ČR) AK Drnovice 1 Ž_F 1957 3 00:48:44 00:12:55
125 94 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 3 M_H 1949 3 00:48:52 00:13:03
126 77 FRANK Jakub 44 M_A 1985 3 00:48:56 00:13:07
127 273 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 7 M_F 1957 3 00:48:59 00:13:10
128 46 KUČINSKÝ Pavel newline 8 M_F 1959 3 00:49:00 00:13:11
129 76 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 5 Ž_A 1983 3 00:49:08 00:13:19
130 140 BARTÁK Miroslav Mokrá Horákov 16 M_D 1967 3 00:49:09 00:13:20
131 203 KALA Tomáš Orel Blažovice 45 M_A 1983 3 00:49:10 00:13:21
132 366 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 17 M_D 1969 3 00:49:18 00:13:29
133 221 PETR Jiří Zlín 5 M_G 1954 3 00:49:28 00:13:39
134 217 RAMŠA Aleš Hostěnice 14 M_B 1978 3 00:49:38 00:13:49
135 148 FABRIK Miroslav newline 9 M_F 1959 3 00:49:41 00:13:52
136 122 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 10 M_F 1958 3 00:49:43 00:13:54
137 51 BULÍN Martin Přerov 46 M_A 1985 3 00:49:52 00:14:03
138 231 BŘEZINA Aleš newline 8 M_E 1962 3 00:50:07 00:14:18
139 90 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 47 M_A 1984 3 00:50:12 00:14:23
140 356 HRABÁLEK Jakub Hraspo team 48 M_A 1985 3 00:50:18 00:14:29
141 369 ŠOUMAL Vladimír 49 M_A 1980 3 00:50:20 00:14:31
142 319 LAŠTŮVKA Petr - 50 M_A 1981 3 00:50:22 00:14:33
143 317 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 2 Ž_C 1970 3 00:50:23 00:14:34
144 16 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 2 Ž_D 1969 3 00:50:30 00:14:41
145 309 MIKITA Pavel Sever Brno 6 M_G 1952 3 00:50:30 00:14:41
146 119 ČADEK Martin 11 M_F 1957 3 00:50:35 00:14:46
147 368 DOKOUPIL Petr Brno 15 M_B 1977 3 00:50:50 00:15:01
148 300 BELLAY Peter TRI Velo Rohatec 51 M_A 1988 3 00:50:51 00:15:02
149 93 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 7 M_G 1950 3 00:50:52 00:15:03
150 22 MATULOVÁ Martina newline 3 Ž_C 1972 3 00:50:53 00:15:04
151 286 VENEROVÁ Lenka newline 6 Ž_A 1986 3 00:51:02 00:15:13
152 131 KADLECOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 7 Ž_A 1986 3 00:51:06 00:15:17
153 272 KAŠÍKOVÁ Kristýna Kašíci Team 8 Ž_A 1989 3 00:51:07 00:15:18
154 86 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 4 M_H 1948 3 00:51:10 00:15:21
155 112 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 12 M_F 1959 3 00:51:14 00:15:25
156 111 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 52 M_A 1986 3 00:51:16 00:15:27
157 314 SCHICK Jindřich newline 16 M_B 1975 3 00:51:26 00:15:37
158 57 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 9 M_E 1960 3 00:51:26 00:15:37
159 223 BENEŠ Václav Hostěnice 3 Jun 1996 3 00:51:34 00:15:45
160 233 NOHEL Pavel Romza Klub Blažovice 17 M_B 1978 3 00:51:39 00:15:50
161 304 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 9 Ž_A 1985 3 00:51:44 00:15:55
162 214 KOPTÁK Peter Rosice u Brna 18 M_B 1979 3 00:51:45 00:15:56
163 19 NEHYBOVÁ Zuzana newline 4 Ž_B 1975 3 00:51:51 00:16:02
164 293 FLAJŽIKOVÁ Jana Unín 10 Ž_A 1986 3 00:51:58 00:16:09
165 350 KRUPÁR Jan Jihomoravský Kraj 13 M_F 1955 3 00:52:06 00:16:17
166 341 HEJL Tomáš Bystrc 53 M_A 1986 3 00:52:16 00:16:27
167 114 VALENT Radek Brněnský Půlmaraton 20 M_C 1970 3 00:52:16 00:16:27
168 134 BOHÁČ Jiří newline 8 M_G 1954 3 00:52:19 00:16:30
169 242 BRZOBOHATÝ Jiří Sokol Tvarožná 19 M_B 1975 3 00:52:23 00:16:34
170 342 RÝDEL Jiří newline 54 M_A 1983 3 00:52:23 00:16:34
171 123 VOLAVÝ Vladimír 14 M_F 1955 3 00:52:27 00:16:38
172 116 KRESTA Roman MSD Brno 18 M_D 1965 3 00:52:30 00:16:41
173 373 TYLEČEK Pavel Jundrov 21 M_C 1973 3 00:52:50 00:17:01
174 42 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 15 M_F 1955 3 00:52:52 00:17:03
175 53 GLIEROVÁ Renata Doubravník 11 Ž_A 1985 3 00:52:53 00:17:04
176 361 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 3 Ž_E 1962 3 00:52:57 00:17:08
177 316 VRÁNEK David newline 20 M_B 1978 3 00:53:06 00:17:17
178 364 PROCHÁZKA Martin newline 55 M_A 1983 3 00:53:08 00:17:19
179 54 GLIER Miroslav Doubravník 5 M_H 1949 3 00:53:10 00:17:21
180 260 ŠMERDA Bohuslav Viničné Šumice 9 M_G 1952 3 00:53:13 00:17:24
181 210 PETIŠKOVÁ Lenka Jaroměř 4 Ž_C 1973 3 00:53:25 00:17:36
182 101 ŠITKOVÁ Terezie AK Drnovice 12 Ž_A 1992 3 00:53:39 00:17:50
183 347 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 4 Ž_E 1963 3 00:53:40 00:17:51
184 315 BŮŽEK Jan newline 16 M_F 1957 3 00:53:41 00:17:52
185 323 STUDENÁ Jarmila 5 Ž_C 1972 3 00:53:43 00:17:54
186 327 JIRKA Pavel Slavkov u Brna 56 M_A 1980 3 00:53:51 00:18:02
187 349 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 5 Ž_B 1975 3 00:53:56 00:18:07
188 329 KOUPIL Karel newline 57 M_A 1984 3 00:53:57 00:18:08
189 83 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 3 Ž_D 1966 3 00:54:04 00:18:15
190 92 JÍLEK Radim 22 M_C 1971 3 00:54:05 00:18:16
191 89 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 13 Ž_A 1986 3 00:54:06 00:18:17
192 204 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 23 M_C 1972 3 00:54:08 00:18:19
193 63 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 10 M_E 1963 3 00:54:09 00:18:20
194 266 BŘEZINA Petr newline 10 M_G 1950 3 00:54:12 00:18:23
195 23 MATULA Jaroslav Zetor Brno 24 M_C 1970 3 00:54:17 00:18:28
196 244 KOUDELKA Jiří AP Brno 17 M_F 1957 3 00:54:20 00:18:31
197 20 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 11 M_G 1953 3 00:54:26 00:18:37
198 224 BRTNÍK Radim Blažovice 58 M_A 1980 3 00:54:28 00:18:39
199 48 KARAS Karel BK Hodonín 6 M_H 1945 3 00:54:29 00:18:40
200 96 UHLÍŘ Dalibor AT&T 59 M_A 1980 3 00:54:33 00:18:44
201 261 ŠÍMOVÁ Lucie - 14 Ž_A 1986 3 00:54:34 00:18:45
202 144 TIRPAK Onrej Senica 7 M_H 1948 3 00:54:35 00:18:46
203 219 NOVOTNÝ ST. Ondřej Triexpert team 25 M_C 1973 3 00:54:51 00:19:02
204 352 REZNER Luboš Kuřim 19 M_D 1965 3 00:54:57 00:19:08
205 201 KALÁB Alois Orel Blažovice 8 M_H 1949 3 00:54:58 00:19:09
206 299 STRÁNÍK Aleš Blansko 12 M_G 1950 3 00:55:04 00:19:15
207 108 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 4 Ž_D 1967 3 00:55:09 00:19:20
208 338 POKLUDA Tomáš CHRT Brno 26 M_C 1970 3 00:55:14 00:19:25
209 325 DOKOUPILOVÁ Markéta Brno 6 Ž_B 1977 3 00:55:25 00:19:36
210 145 ROZBOŘILOVÁ Lenka Líšeň 15 Ž_A 1989 3 00:55:31 00:19:42
211 69 KUBÍČEK František (ČR) Relax Dobré Pole 9 M_H 1946 3 00:55:33 00:19:44
212 295 TŘÍSKA Roman newline 18 M_F 1956 3 00:55:33 00:19:44
213 135 KOCÁK Ján AK Junior Holič 2 M_I 1940 3 00:55:40 00:19:51
214 289 GOTTWALD Václav Křížanovice 19 M_F 1955 3 00:55:58 00:20:09
215 124 VOLAVÁ Ivana Fit online 5 Ž_E 1964 3 00:56:04 00:20:15
216 249 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 6 Ž_C 1970 3 00:56:06 00:20:17
217 372 MITRENGA Rostislav Kometa Brno 27 M_C 1970 3 00:56:18 00:20:29
218 246 ČECH Ladislav Mokrá 28 M_C 1973 3 00:56:26 00:20:37
219 227 VEČEŘA Michal Blažovice 60 M_A 1984 3 00:56:28 00:20:39
220 276 PAVLOUŠKOVÁ Jana newline 16 Ž_A 1987 3 00:56:33 00:20:44
221 370 STRŽÍNEK Václav 61 M_A 1991 3 00:56:51 00:21:02
222 351 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 7 Ž_B 1977 3 00:57:10 00:21:21
223 313 USTOHAL Karel Zelene Rosice 21 M_B 1977 3 00:57:12 00:21:23
224 121 KROUPA Jiří newline 20 M_F 1959 3 00:57:15 00:21:26
225 354 BUKOVSKÝ Petr Jablonec nad Nisou 62 M_A 1993 3 00:57:17 00:21:28
226 237 DANĚK Roman Tvarožná 63 M_A 1981 3 00:57:19 00:21:30
227 362 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 11 M_E 1962 3 00:57:21 00:21:32
228 104 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 7 Ž_C 1971 3 00:57:24 00:21:35
229 205 MÁLKOVÁ Anna Orel Vyškov 6 Ž_E 1963 3 00:57:27 00:21:38
230 26 DVOŘÁK David newline 22 M_B 1976 3 00:57:35 00:21:46
231 155 MARŠÁLEK Jiří newline 21 M_F 1958 3 00:57:38 00:21:49
232 335 KOBYLKOVÁ Tereza Břeclav 64 M_A 1984 3 00:57:44 00:21:55
233 262 ZYCHÁČKOVÁ Lenka newline 8 Ž_B 1978 3 00:57:55 00:22:06
234 360 STUCHLÍK Radek - 65 M_A 1981 3 00:58:04 00:22:15
235 228 HÁJOŠI Miroslav Koválov 10 M_H 1946 3 00:58:04 00:22:15
236 45 SVOBODA Karel MSD J-elita 11 M_H 1945 3 00:58:08 00:22:19
237 290 BŘEZINOVÁ Renata newline 9 Ž_B 1975 3 00:58:10 00:22:21
238 49 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 13 M_G 1954 3 00:58:12 00:22:23
239 339 BIL Jaroslav newline 22 M_F 1959 3 00:58:15 00:22:26
240 232 SLÁMA Vladimír Marvan tým 14 M_G 1954 3 00:58:18 00:22:29
241 125 LENHART David newline 23 M_B 1979 3 00:58:19 00:22:30
242 33 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 1 Ž_G 1950 3 00:58:30 00:22:41
243 229 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 23 M_F 1958 3 00:58:48 00:22:59
244 254 FRANK Pavel LRS Vyškov 12 M_H 1947 3 00:59:02 00:23:13
245 206 VALTR Luboš Romza Klub Blažovice 24 M_B 1977 3 00:59:34 00:23:45
246 202 DANĚK Václav Romza Klub 29 M_C 1974 3 00:59:34 00:23:45
247 294 VODIČKOVÁ Barbora 17 Ž_A 1983 3 00:59:39 00:23:50
248 105 MOUČKA Jan newline 24 M_F 1956 3 00:59:41 00:23:52
249 208 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 15 M_G 1953 3 00:59:48 00:23:59
250 250 KOVAŘÍK František Břeclav 13 M_H 1946 3 01:00:02 00:24:13
251 258 KAPAVÍK Radim Přerov 66 M_A 1985 3 01:00:02 00:24:13
252 109 ZICHOVÁ Jana Prace 18 Ž_A 1991 3 01:00:02 00:24:13
253 240 KRIEG Petr 14 M_H 1949 3 01:00:02 00:24:13
254 52 MAIXNER Václav Tišnov 3 M_I 1941 3 01:00:05 00:24:16
255 47 KRCHÁK František Velká nad Veličkou 12 M_E 1964 3 01:00:10 00:24:21
256 56 MIKLOVIČ Igor Skalica 20 M_D 1967 3 01:00:12 00:24:23
257 126 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 16 M_G 1952 3 01:00:17 00:24:28
258 143 VAČKOVÁ Andrea Senica 8 Ž_C 1971 3 01:00:29 00:24:40
259 129 PELC Vít OZZY Brno 21 M_D 1967 3 01:00:32 00:24:43
260 252 ZEMAN Martin newline 13 M_E 1963 3 01:00:54 00:25:05
261 117 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 25 M_F 1955 3 01:00:55 00:25:06
262 281 DUDOVÁ Silvie 10 Ž_B 1979 3 01:00:56 00:25:07
263 58 TOMÁNKOVÁ Dana Orel Křenovice 11 Ž_B 1979 3 01:00:56 00:25:07
264 113 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 1 Ž_H 1946 3 01:01:01 00:25:12
265 142 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 19 Ž_A 1989 3 01:01:13 00:25:24
266 84 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 Ž_G 1954 3 01:01:21 00:25:32
267 305 DUBECKÁ Barbora Gbely 20 Ž_A 1987 3 01:01:36 00:25:47
268 306 DERMEKOVÁ Andrea TTK MR Skalica 21 Ž_A 1981 3 01:01:37 00:25:48
269 215 SOLDÁNOVÁ Helena newline 9 Ž_C 1972 3 01:01:42 00:25:53
270 374 SZÖKEOVÁ Jana newline 5 Ž_D 1965 3 01:02:00 00:26:11
271 271 DRÁPAL Ivan Jiříkovice 14 M_E 1964 3 01:02:01 00:26:12
272 256 RATAJSKÝ František newline 15 M_H 1946 3 01:02:08 00:26:19
273 80 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 4 M_I 1937 3 01:02:13 00:26:24
274 36 KALOVÁ Jana AP Brno 6 Ž_D 1966 3 01:02:33 00:26:44
275 353 HAVLÍČKOVÁ Anna VSK Univerzita Brno 22 Ž_A 1990 3 01:02:37 00:26:48
276 66 ŠTRAJT Jiří AK Drnovice 5 M_I 1944 3 01:02:44 00:26:55
277 138 ŠILHAN Vladimír 26 M_F 1957 3 01:03:14 00:27:25
278 115 WALLOVÁ Jana 10 Ž_C 1973 3 01:03:18 00:27:29
279 67 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 6 M_I 1941 3 01:03:28 00:27:39
280 14 KAŠPAŘÍKOVÁ Tereza Orel Blažovice 12 Ž_B 1977 3 01:03:36 00:27:47
281 331 KOUDELKA Tomáš 30 M_C 1970 3 01:04:13 00:28:24
282 73 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 15 M_E 1961 3 01:04:13 00:28:24
283 137 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 7 Ž_D 1965 3 01:04:19 00:28:30
284 147 FABRIKOVÁ Blanka newline 7 Ž_E 1960 3 01:04:41 00:28:52
285 283 PLÍVA Vladimír OREL Dolní Dobrouč 27 M_F 1957 3 01:04:46 00:28:57
286 371 JEŽOVÁ Martina Brno 13 Ž_B 1975 3 01:05:47 00:29:58
287 345 JASKULKA Martin Kuřimšťí inženýři 22 M_D 1968 3 01:05:52 00:30:03
288 241 MENDREKOVÁ Martina Me&My Bike 8 Ž_D 1969 3 01:05:52 00:30:03
289 363 KREJČÍŘ Jan Dědci Sobě 67 M_A 1980 3 01:05:59 00:30:10
290 322 MRŮZKOVÁ Pavlína VSK Univerzita Brno 11 Ž_C 1970 3 01:06:08 00:30:19
291 320 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 1 Jky 1999 3 01:06:41 00:30:52
292 285 HABERLOVÁ Helena Borki 12 Ž_C 1974 3 01:07:00 00:31:11
293 74 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 3 Ž_G 1953 3 01:07:34 00:31:45
294 98 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 16 M_E 1964 3 01:07:53 00:32:04
295 337 SÝKOROVÁ Monika Brno-Královo pole 13 Ž_C 1970 3 01:08:03 00:32:14
296 343 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 2 Ž_H 1947 3 01:08:27 00:32:38
297 156 VLASÁK Ota Šmeral Brno 23 M_D 1968 3 01:09:30 00:33:41
298 307 DERMEKOVÁ Janka Gbelski stríci 8 Ž_E 1961 3 01:09:55 00:34:06
299 328 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 7 M_I 1939 3 01:10:10 00:34:21
300 130 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 14 Ž_B 1975 3 01:11:08 00:35:19
301 257 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 28 M_F 1956 3 01:11:52 00:36:03
302 154 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 14 Ž_C 1973 3 01:13:49 00:38:00
303 60 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 1 Ž_I 1938 3 01:15:20 00:39:31
304 209 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 17 M_E 1960 3 01:16:41 00:40:52
305 68 HRUBÝ Milan Blansko 8 M_I 1938 3 01:17:33 00:41:44
306 82 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 9 M_I 1938 3 01:17:52 00:42:03

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice M_F 1956
DNF 207 PRÁŠEK Jiří Blažovice M_C 1974
DNF 220 AMMER Libor SC Marathon Plzeň M_B 1976
DNF 230 MALEČEK Pavel Slavkov u Brna M_A 1980
DNF 255 CAHEL Pavel Sokol Brno M_I 1938
DNF 268 ZAVADILOVÁ Božena ŠK Jablonica Ž_A 1980
DNF 303 GROSS Luděk Znojmo M_G 1953
DNF 336 ROŠKO Daniel M_A 1982
DNF 399 VÉGH Ondrej Újezd u Brna M_D 1966

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.