Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BT - 04 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m

Datum pořádání od 28.09.2013 08:00 do 28.09.2013 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůAtletika UNI CZ s.r.o.

Start: 12:45 hod

Vzdálenost (km)11,00
Počet kol1
Počet závodníků285
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 74 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M 1980 1 00:34:30
2 10 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 2 M 1981 1 00:35:56 00:01:26
3 285 KRIŽÁK Ján ASK grafobal Skalica 1 MV1 1970 1 00:36:28 00:01:57
4 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1970 1 00:36:53 00:02:22
5 12 MACHO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 3 M 1975 1 00:37:26 00:02:55
6 71 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 4 M 1977 1 00:37:32 00:03:02
7 252 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 1 00:38:18 00:03:47
8 328 DVOŘÁK Ladislav EKOL Brno 5 M 1982 1 00:38:32 00:04:01
9 310 PULICAR Kamil MK Seitl 6 M 1991 1 00:38:47 00:04:17
10 295 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 7 M 1987 1 00:39:13 00:04:42
11 61 SEDLÁČEK Josef BIKE - KAMÍK - TUČAPY 3 MV1 1970 1 00:39:17 00:04:46
12 309 KAZDA Ladislav Brno 8 M 1975 1 00:39:24 00:04:54
13 196 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 9 M 1979 1 00:39:32 00:05:01
14 110 TOMČAL Dušan Lipov 4 MV1 1973 1 00:39:35 00:05:05
15 21 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 10 M 1992 1 00:39:38 00:05:08
16 244 KLÍMA Tomáš EKOL TEAM 11 M 1980 1 00:39:40 00:05:10
17 208 KUBÍNEK František Blažovice 12 M 1988 1 00:39:50 00:05:19
18 308 SVOBODA Petr Brno 5 MV1 1968 1 00:39:52 00:05:22
19 222 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 13 M 1987 1 00:39:58 00:05:28
20 307 ČERMÁK Jan SKOL Brno 2 MV2 1963 1 00:40:09 00:05:39
21 111 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 6 MV1 1967 1 00:40:18 00:05:47
22 118 ADAMEC Milan Orel Vyškov 14 M 1977 1 00:40:26 00:05:55
23 126 BACIU Serban Romania 15 M 1980 1 00:40:40 00:06:09
24 242 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 16 M 1977 1 00:40:55 00:06:24
25 263 LYSÁK Vlastimil C BASE Brno 17 M 1986 1 00:40:57 00:06:26
26 81 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 18 M 1981 1 00:41:00 00:06:30
27 293 HOŘAVA Jiří SK Degart 19 M 1980 1 00:41:04 00:06:33
28 67 VEVERKA Josef AC Čejkovice 3 MV2 1958 1 00:41:14 00:06:43
29 28 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 20 M 1979 1 00:41:19 00:06:49
30 214 HRŮZA Pavel AC Track & Field Brno 21 M 1983 1 00:41:27 00:06:56
31 76 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 7 MV1 1968 1 00:41:40 00:07:09
32 271 NOVOTNÝ Jaroslav AC Moravská Slavia Brno 22 M 1984 1 00:41:44 00:07:13
33 193 KADLEC Petr Milotice 8 MV1 1965 1 00:41:44 00:07:14
34 123 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 9 MV1 1968 1 00:41:45 00:07:15
35 116 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:41:54 00:07:23
36 58 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 23 M 1975 1 00:41:57 00:07:26
37 68 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 4 MV2 1959 1 00:42:02 00:07:32
38 112 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 10 MV1 1971 1 00:42:16 00:07:45
39 72 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 11 MV1 1971 1 00:42:17 00:07:46
40 37 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 1 00:42:22 00:07:51
41 114 HRBÁČEK Karel Útěchov 12 MV1 1968 1 00:42:33 00:08:03
42 34 FLORIÁN Radim 13 MV1 1970 1 00:42:36 00:08:05
43 338 MATOUŠEK Denis 24 M 1988 1 00:42:36 00:08:06
44 40 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 25 M 1995 1 00:42:46 00:08:16
45 46 MIKULA Miroslav Radošovce 5 MV2 1957 1 00:42:47 00:08:17
46 41 NEHYBKA Josef Orel Židenice 26 M 1995 1 00:42:48 00:08:17
47 211 DUŠIL Jaroslav Brno 14 MV1 1970 1 00:43:13 00:08:43
48 322 POSPÍCHAL Vladimír EKOL Brno 27 M 1985 1 00:43:24 00:08:54
49 15 HALAS Petr AHA Vyškov - Orel Drnovice 15 MV1 1973 1 00:43:29 00:08:58
50 62 BULÍN Martin Přerov 28 M 1985 1 00:43:32 00:09:01
51 108 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 MV3 1950 1 00:43:33 00:09:03
52 272 ALMAN Dušan Adamov 16 MV1 1967 1 00:43:34 00:09:03
53 119 JANOŠ Pavol BK VP Malacky 29 M 1984 1 00:43:42 00:09:12
54 268 GAJDOŠOVÁ Romana Košice 2 Ž 1994 1 00:43:43 00:09:12
55 87 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 3 MV3 1953 1 00:43:51 00:09:20
56 32 KAŇA Miroslav Mikulčice 17 MV1 1968 1 00:43:56 00:09:26
57 190 AMMER Libor SC Marathon Plzeň 30 M 1976 1 00:44:04 00:09:33
58 317 PFEIFER Leon Brno 31 M 1982 1 00:44:14 00:09:44
59 210 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:44:17 00:09:46
60 223 BĚLOHOUBEK Petr Brno 18 MV1 1972 1 00:44:19 00:09:49
61 85 KOUDELKA Lukáš SK Olšany 32 M 1983 1 00:44:34 00:10:03
62 200 LUCZEWSKÝ David 19 MV1 1973 1 00:44:35 00:10:04
63 106 SLOUKA Jiří Blažovice 33 M 1983 1 00:44:37 00:10:07
64 296 RYŠAVÝ Miloš Brno 34 M 1976 1 00:44:43 00:10:12
65 265 NEMČEK Stanislav Jablonica 20 MV1 1970 1 00:44:44 00:10:14
66 292 PUČERA Pavel SK Degart 35 M 1979 1 00:44:47 00:10:17
67 247 HALOUZKA Karel Javorníky 21 MV1 1973 1 00:44:52 00:10:21
68 266 MEDLEN Marian Sekov Senica 6 MV2 1960 1 00:44:58 00:10:27
69 105 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 3 Ž 1979 1 00:45:03 00:10:33
70 227 CIBULKA Pavel Brno 22 MV1 1964 1 00:45:08 00:10:38
71 26 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 36 M 1977 1 00:45:09 00:10:39
72 48 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 7 MV2 1957 1 00:45:14 00:10:44
73 97 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 37 M 1976 1 00:45:16 00:10:45
74 31 SKYBA Martin Orel Židenice 8 MV2 1962 1 00:45:18 00:10:48
75 269 LINDOVSKÝ Daniel Tvarožná Lhota 38 M 1992 1 00:45:26 00:10:56
76 278 VINTRLÍK Martin Křepice 39 M 1977 1 00:45:28 00:10:58
77 306 ČERMÁK Martin SKOL Brno 40 M 1993 1 00:45:32 00:11:01
78 187 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 MV4 1942 1 00:45:33 00:11:02
79 305 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar 41 M 1974 1 00:45:35 00:11:05
80 43 BÁR Lukáš Brno 42 M 1974 1 00:45:40 00:11:09
81 22 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:45:42 00:11:11
82 199 ČUPR Pavel Brno 43 M 1991 1 00:45:45 00:11:14
83 201 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 44 M 1978 1 00:45:46 00:11:15
84 66 VINTR Tomáš AK Junior Holič 45 M 1983 1 00:45:46 00:11:16
85 93 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 9 MV2 1960 1 00:45:48 00:11:17
86 101 HRADIL Stanislav BK Hodonín 10 MV2 1958 1 00:45:59 00:11:29
87 90 DRAGOLOV Daniel (CZE) 23 MV1 1967 1 00:46:20 00:11:50
88 229 KUČINSKÝ Pavel Brno 11 MV2 1959 1 00:46:23 00:11:53
89 42 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie Moravský Krumlov 4 Ž 1975 1 00:46:26 00:11:56
90 192 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 24 MV1 1968 1 00:46:32 00:12:02
91 185 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 46 M 1975 1 00:46:33 00:12:03
92 130 POLÁŠEK Vít Hodonín 47 M 1976 1 00:46:34 00:12:04
93 188 KLAŠKA Michal Discokenny Blažovice 25 MV1 1969 1 00:46:40 00:12:10
94 294 FIALA Ondřej Slavkov u Brna 48 M 1976 1 00:46:41 00:12:11
95 335 VALENT Radek 26 MV1 1970 1 00:46:43 00:12:13
96 109 RERYCH Jiří Brno 49 M 1988 1 00:46:46 00:12:16
97 255 UHLÍŘ Dalibor Brno 50 M 1980 1 00:47:03 00:12:33
98 25 HORÁK Petr (CZE) Sokol Prštice 51 M 1976 1 00:47:06 00:12:35
99 91 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 52 M 1974 1 00:47:09 00:12:38
100 70 FABRIK Miroslav Brno 12 MV2 1959 1 00:47:13 00:12:42
101 264 PAPÍREK Jiří Brno 53 M 1982 1 00:47:13 00:12:43
102 216 BARTOŠ Libor Hodonín 13 MV2 1961 1 00:47:15 00:12:45
103 78 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 14 MV2 1961 1 00:47:18 00:12:48
104 89 KADLEC Jiří Sokol Radostice 54 M 1997 1 00:47:19 00:12:49
105 298 JANOTA Boris INA Skalica 55 M 1975 1 00:47:20 00:12:50
106 297 NĚMEC Roman Brno 27 MV1 1972 1 00:47:21 00:12:50
107 77 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:47:21 00:12:51
108 213 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1978 1 00:47:22 00:12:51
109 134 SMUTNÝ Zdeněk AHA Vyškov 15 MV2 1957 1 00:47:25 00:12:54
110 115 TRÁVNÍČEK Jaroslav Drnovice 28 MV1 1964 1 00:47:25 00:12:55
111 332 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 29 MV1 1965 1 00:47:26 00:12:55
112 45 MATULKA Rudolf Tragéd team 56 M 1993 1 00:47:30 00:13:00
113 291 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 30 MV1 1971 1 00:47:34 00:13:04
114 339 KOCUR Lukáš Brno 57 M 1977 1 00:47:35 00:13:04
115 92 KRÁTKÝ Ivo LRS Vyškov 31 MV1 1968 1 00:47:35 00:13:05
116 243 HRABAL Marek Rousínov 58 M 1995 1 00:47:54 00:13:24
117 27 VINTERA Petr Vyškov 59 M 1975 1 00:47:56 00:13:26
118 13 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 ŽV1 1969 1 00:47:57 00:13:27
119 326 KAŠPAR Aleš 60 M 1978 1 00:48:09 00:13:39
120 318 POKLUDA Tomáš Mokrá Hora 32 MV1 1970 1 00:48:13 00:13:42
121 95 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 4 MV3 1948 1 00:48:16 00:13:46
122 44 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 16 MV2 1958 1 00:48:17 00:13:46
123 88 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 6 Ž 1986 1 00:48:24 00:13:54
124 35 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 17 MV2 1955 1 00:48:25 00:13:54
125 98 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 4 ŽV1 1964 1 00:48:28 00:13:58
126 337 ŠOUMAL Vladimír Brno 61 M 1980 1 00:48:36 00:14:05
127 51 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 33 MV1 1964 1 00:48:41 00:14:11
128 20 MATULOVÁ Martina Brno 5 ŽV1 1972 1 00:48:56 00:14:26
129 19 MATULA Jaroslav Zetor Brno 34 MV1 1970 1 00:49:02 00:14:32
130 23 KADLECOVÁ Jana AK Hodonín 7 Ž 1977 1 00:49:06 00:14:36
131 191 ONDRÁŠOVÁ Magdaléna RUNGO.CZ 8 Ž 1978 1 00:49:08 00:14:37
132 276 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 35 MV1 1967 1 00:49:09 00:14:39
133 133 DYTRT Petr Moravany 62 M 1976 1 00:49:12 00:14:41
134 204 KLIMÁNKOVÁ Eva 6 ŽV1 1973 1 00:49:12 00:14:41
135 236 SKOTÁK Jiří SC Ráječko 36 MV1 1964 1 00:49:25 00:14:54
136 100 MIKLOVIČ Igor Skalica 37 MV1 1967 1 00:49:25 00:14:55
137 321 BŮŽEK Jan Brno 18 MV2 1957 1 00:49:26 00:14:55
138 80 HYNŠTOVÁ Marie AHA Vyškov 2 ŽV2 1957 1 00:49:31 00:15:00
139 246 ČERMÁK Jan Šlapanice 63 M 1989 1 00:49:36 00:15:05
140 50 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka (CZE) EKOL TEAM 9 Ž 1993 1 00:49:42 00:15:11
141 52 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 5 MV3 1953 1 00:49:43 00:15:12
142 331 STRŽÍNEK Václav 64 M 1991 1 00:49:58 00:15:27
143 249 VRÁNEK David Brno 65 M 1978 1 00:50:05 00:15:34
144 282 GOTTWALD Václav Křížanovice 19 MV2 1955 1 00:50:13 00:15:43
145 182 FRANK Jakub Holubice 66 M 1985 1 00:50:14 00:15:44
146 237 VŠETEČKOVÁ Pavla Brno 10 Ž 1975 1 00:50:16 00:15:45
147 129 BOHÁČ Jiří (CZ) Brno 20 MV2 1954 1 00:50:27 00:15:56
148 313 MURAVEC Pavel RED HAT 67 M 1980 1 00:50:33 00:16:02
149 135 ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 68 M 1981 1 00:50:39 00:16:08
150 334 KOUDELKA Jiří AP Brno 21 MV2 1957 1 00:50:41 00:16:10
151 113 ČADEK Martin Brno 22 MV2 1957 1 00:50:42 00:16:12
152 253 HANÁK Albín Brno 6 MV3 1951 1 00:50:48 00:16:17
153 270 MARINA Martin Brno 69 M 1985 1 00:50:54 00:16:23
154 206 KŘÍŽ Petr Blažovice 70 M 1997 1 00:51:04 00:16:33
155 274 RICHTER Ondřej Brno 71 M 1978 1 00:51:05 00:16:35
156 340 HRDLIČKA František 72 M 1993 1 00:51:07 00:16:37
157 120 KOHOUTEK Jaromír Brno 23 MV2 1955 1 00:51:08 00:16:37
158 128 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 3 ŽV2 1962 1 00:51:09 00:16:39
159 181 ČECH Ladislav Fit-OnLine 38 MV1 1973 1 00:51:13 00:16:43
160 47 MIKUŠ Miroslav Radošovce 7 MV3 1951 1 00:51:19 00:16:48
161 277 KLIMEŠ Radek Brno 39 MV1 1973 1 00:51:36 00:17:06
162 124 KRESTA Roman Zetor Brno 40 MV1 1965 1 00:51:37 00:17:06
163 224 STRÁNÍK Aleš Blansko 8 MV3 1950 1 00:51:43 00:17:12
164 202 PEŠÁKOVÁ Mirka Tetčice 11 Ž 1985 1 00:51:43 00:17:13
165 226 HABERLAND Jan Sokol Brno 2 MV4 1942 1 00:51:55 00:17:25
166 257 MARTIŠOVÁ Michala SK Jablonica 12 Ž 1983 1 00:51:59 00:17:28
167 288 ZÍŠKOVÁ Miroslava SK Jablonica 13 Ž 1975 1 00:52:18 00:17:48
168 75 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 24 MV2 1955 1 00:52:25 00:17:54
169 261 SLAVÍČKOVÁ Jarmila (CZE) 4 ŽV2 1956 1 00:52:35 00:18:05
170 121 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 7 ŽV1 1964 1 00:52:40 00:18:09
171 230 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 41 MV1 1966 1 00:52:43 00:18:13
172 63 MECL Karel BK Hodonín 25 MV2 1963 1 00:52:46 00:18:16
173 315 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 5 ŽV2 1963 1 00:52:49 00:18:18
174 286 BŘEZINA Petr Brno 9 MV3 1950 1 00:52:54 00:18:24
175 320 NEČASOVÁ Klára Brno 14 Ž 1994 1 00:52:55 00:18:24
176 319 KNAPIL Josef Brno 15 Ž 1990 1 00:52:55 00:18:25
177 228 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 26 MV2 1956 1 00:52:58 00:18:27
178 325 FIŠER ADam 73 M 1980 1 00:52:59 00:18:29
179 53 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 10 MV3 1946 1 00:53:03 00:18:33
180 281 NEŠPOR Martin 42 MV1 1973 1 00:53:28 00:18:58
181 232 BAŤA Jiří Brno 27 MV2 1960 1 00:53:31 00:19:00
182 267 JANÍKOVÁ Gabriela Malacky 8 ŽV1 1966 1 00:53:35 00:19:04
183 82 HABA Milan AC Malacky 43 MV1 1970 1 00:53:35 00:19:04
184 312 ŠŤASTNÝ Jiří SK Rouchovany 28 MV2 1960 1 00:53:35 00:19:05
185 205 MALEČEK Pavel Slavkov u Brna 74 M 1980 1 00:53:49 00:19:18
186 262 KLOFANDA Emil Sokol Pozořice 29 MV2 1956 1 00:53:50 00:19:19
187 79 VOLAVÝ Vladimír Fit online 30 MV2 1955 1 00:53:56 00:19:26
188 212 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 75 M 1984 1 00:54:03 00:19:33
189 54 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 31 MV2 1961 1 00:54:08 00:19:38
190 33 FLORIÁNOVÁ Veronika (CZE) 9 ŽV1 1973 1 00:54:18 00:19:48
191 323 MACEK David KDU-ČSL 76 M 1976 1 00:54:24 00:19:53
192 302 BRZOBOHATÝ Petr Brno 77 M 1975 1 00:54:25 00:19:54
193 194 VAVERKOVÁ Lucie Rosice 16 Ž 1985 1 00:54:27 00:19:57
194 65 KOCÁK Ján AK Junior Holič 3 MV4 1940 1 00:54:27 00:19:57
195 239 ČTVRTNÍČEK Aleš (CZE) Brünner Sport Club 32 MV2 1961 1 00:54:28 00:19:58
196 260 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 78 Ž 1986 1 00:54:43 00:20:12
197 284 KARAS Karel BK Hodonín 11 MV3 1945 1 00:54:49 00:20:18
198 107 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 33 MV2 1954 1 00:54:57 00:20:26
199 203 UBROVÁ Veronika 17 Ž 1978 1 00:55:00 00:20:30
200 240 LERCHOVÁ Martina 18 Ž 1990 1 00:55:02 00:20:32
201 248 JANKŮ Jiří Brno 44 MV1 1973 1 00:55:04 00:20:34
202 258 BRTNÍK Radim Blažovice 79 M 1980 1 00:55:08 00:20:37
203 234 HLUČIL Jiří Brno 80 M 1977 1 00:55:10 00:20:40
204 59 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 12 MV3 1951 1 00:55:16 00:20:46
205 102 TIRPAK Onrej Senica 13 MV3 1948 1 00:55:19 00:20:49
206 84 ŠITKOVÁ Terezie Drnovice u Vyškova 19 Ž 1992 1 00:55:36 00:21:06
207 195 NOVOTNÝ ST. Ondřej Triexpert team 45 MV1 1973 1 00:55:42 00:21:11
208 275 HAVLÁSEK Petr Brno 81 M 1981 1 00:55:43 00:21:13
209 273 VODIČKOVÁ Barbora Lesní Hluboké 20 Ž 1983 1 00:55:43 00:21:13
210 49 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 34 MV2 1955 1 00:55:47 00:21:16
211 287 BŘEZINOVÁ Renata Brno 21 Ž 1975 1 00:56:08 00:21:37
212 279 MICHÁLEK Juraj Brno 82 M 1982 1 00:56:09 00:21:38
213 103 VAČKOVÁ Andrea Senica 10 ŽV1 1971 1 00:56:12 00:21:41
214 14 KUNC Josef LRS Vyškov 35 MV2 1960 1 00:56:27 00:21:57
215 117 SKŘIVÁNKOVÁ Dana (CZE) Borki 11 ŽV1 1967 1 00:56:27 00:21:57
216 30 KROUPA Jiří Brno 36 MV2 1959 1 00:56:27 00:21:57
217 311 PETŘÍKOVÁ Kateřina Brno 12 ŽV1 1971 1 00:56:43 00:22:12
218 73 PELC Vít OZZY Brno 46 MV1 1967 1 00:56:48 00:22:18
219 336 WALLOVÁ Jana 13 ŽV1 1973 1 00:56:54 00:22:24
220 36 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 1 ŽV3 1950 1 00:56:58 00:22:27
221 235 KAPAVÍK Radim Přerov 83 M 1985 1 00:57:06 00:22:35
222 225 FRANK Pavel LRS Vyškov 14 MV3 1947 1 00:57:11 00:22:41
223 38 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 15 MV3 1952 1 00:57:15 00:22:44
224 131 VALOVÁ Kateřina Zbýšov 22 Ž 1977 1 00:57:40 00:23:09
225 303 PRES David Olšany 84 M 1976 1 00:57:44 00:23:13
226 314 DANĚK Libor Tvarožná Lhota 85 M 1985 1 00:57:46 00:23:15
227 250 JANKŮ Julie Brno 23 Ž 1999 1 00:57:52 00:23:21
228 218 JANČÍKOVÁ Sylvie Brno 24 Ž 1978 1 00:58:06 00:23:35
229 299 REZNER Luboš Kuřim 47 MV1 1965 1 00:58:11 00:23:41
230 301 DVOŘÁK David Brno 86 M 1976 1 00:58:22 00:23:52
231 122 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 16 MV3 1945 1 00:58:22 00:23:52
232 104 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 17 MV3 1949 1 00:58:31 00:24:00
233 86 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 6 ŽV2 1954 1 00:58:33 00:24:03
234 231 MRÁZKOVÁ Blanka Neslovice 25 Ž 1977 1 00:58:37 00:24:06
235 300 LENHART David Brno 87 M 1979 1 00:58:39 00:24:09
236 39 FORETNÍK František Krumvíř 18 MV3 1951 1 00:58:46 00:24:16
237 289 RYBANSKÁ Denisa SK Jablonica 26 Ž 1976 1 00:58:46 00:24:16
238 24 DOČKALOVÁ Věra 27 Ž 1976 1 00:58:52 00:24:21
239 219 TOMÁNKOVÁ Dana Orel Křenovice 28 Ž 1979 1 00:59:06 00:24:36
240 198 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 19 MV3 1945 1 00:59:10 00:24:39
241 183 DANĚK Václav Romza Klub Blažovice 88 M 1974 1 00:59:44 00:25:14
242 207 KŘÍŽ ST Petr Blažovice 89 M 1974 1 00:59:44 00:25:14
243 259 VEČEŘA Michal Blažovice 90 M 1984 1 00:59:44 00:25:14
244 189 VALTR Luboš Romza Klub Blažovice 91 M 1977 1 00:59:45 00:25:14
245 18 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 20 MV3 1944 1 01:00:12 00:25:42
246 184 KAŠPAŘÍKOVÁ Tereza Orel Blažovice 29 Ž 1977 1 01:00:22 00:25:52
247 125 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 21 MV3 1953 1 01:00:29 00:25:59
248 215 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 7 ŽV2 1962 1 01:00:50 00:26:20
249 333 KALOVÁ Jana AP Brno 14 ŽV1 1966 1 01:00:56 00:26:26
250 256 RATAJSKÝ František Brno 22 MV3 1946 1 01:01:01 00:26:30
251 330 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 23 MV3 1946 1 01:01:15 00:26:45
252 217 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 15 ŽV1 1965 1 01:01:28 00:26:57
253 83 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 2 ŽV3 1946 1 01:01:48 00:27:18
254 56 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 4 MV4 1941 1 01:02:00 00:27:30
255 251 BADAČOVÁ Gabriela Brno 30 Ž 1981 1 01:02:15 00:27:44
256 324 HABERLOVÁ Helena Borki 31 Ž 1974 1 01:02:42 00:28:12
257 316 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 48 MV1 1964 1 01:02:44 00:28:13
258 94 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 5 MV4 1937 1 01:02:47 00:28:16
259 254 ZICHOVÁ Jana Prace 32 Ž 1991 1 01:03:05 00:28:35
260 127 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 3 ŽV3 1953 1 01:03:09 00:28:39
261 304 KREJČÍŘ Jan Dědci Sobě 92 M 1980 1 01:03:10 00:28:40
262 64 SEDLÁČEK Josef Boleráz 6 MV4 1939 1 01:03:24 00:28:53
263 197 CUPALOVÁ Eva Bučovice 4 ŽV3 1947 1 01:03:36 00:29:06
264 57 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 1 ŽV4 1938 1 01:03:43 00:29:12
265 16 MIKUŠOVÁ Lucie JAC Brno 33 Ž 1998 1 01:04:50 00:30:20
266 69 FABRIKOVÁ Blanka Brno 8 ŽV2 1960 1 01:05:08 00:30:37
267 132 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 16 ŽV1 1973 1 01:05:14 00:30:43
268 186 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 37 MV2 1960 1 01:05:28 00:30:57
269 17 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 17 ŽV1 1967 1 01:05:54 00:31:24
270 238 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 18 ŽV1 1965 1 01:06:49 00:32:19
271 280 MICHÁLKOVÁ Eva 34 Ž 1987 1 01:07:38 00:33:08
272 283 KREJČÍ František Brno 7 MV4 1943 1 01:07:41 00:33:11
273 327 KAŠPAROVÁ Jana 35 Ž 1982 1 01:09:35 00:35:04
274 60 HRUBÝ Milan AK Junior Holič 8 MV4 1938 1 01:09:44 00:35:13
275 99 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 9 MV4 1939 1 01:09:52 00:35:22
276 96 MACHALA Jaroslav Hluk 10 MV4 1938 1 01:13:51 00:39:21
277 55 KUBÍK Josef Adamov 11 MV4 1938 1 01:13:59 00:39:29
278 245 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 9 ŽV2 1955 1 01:15:05 00:40:35
279 29 KROUPOVÁ Pavla Brno 19 ŽV1 1965 1 01:16:50 00:42:19
280 233 CAHEL Pavel Adamov 12 MV4 1938 1 01:23:23 00:48:53

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 209 VRZÁK Michael EKOL TEAM M 1992
DNF 220 DOLEŽALOVÁ Jana Brno Ž 1982
DNF 221 HOUSER Petr Brno M 1982
DNF 241 JEMELÍKOVÁ Denisa ZBM Brno Ž 1993
DNF 329 VYSLOUŽIL Libor EKOL Brno M 1989

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.