Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT - 02 Šaratice - Mohyla Míru - Seriál 12km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 02.06.2013 08:00 do 02.06.2013 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůAtletika UNI CZ s.r.o.

Start: 22:00 hod

Seriál závodůCyrilo-Metodějský maraton 2013
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)12,30
Počet kol1
Počet závodníků166
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 48 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M_A 1980 1 00:40:36
2 35 STEINER Tomáš VSK Univerzita Brno 2 M_A 1986 1 00:40:54 00:00:17
3 242 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 3 M_A 1981 1 00:41:40 00:01:03
4 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 1 M_C 1970 1 00:41:48 00:01:11
5 80 VALACHOVIČ Jakub AC Malacky 4 M_A 1985 1 00:42:48 00:02:11
6 62 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 M_B 1977 1 00:43:11 00:02:34
7 182 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 M_E 1960 1 00:43:45 00:03:08
8 17 SEDLÁČEK Josef BIKE - KAMÍK - TUČAPY 2 M_C 1970 1 00:44:07 00:03:30
9 204 TOMČAL Dušan Lipov 3 M_C 1973 1 00:44:35 00:03:58
10 14 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 5 M_A 1992 1 00:45:09 00:04:32
11 205 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 1 M_D 1967 1 00:45:17 00:04:40
12 209 KADLEC Petr Milotice 2 M_D 1965 1 00:45:35 00:04:58
13 46 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 6 M_A 1981 1 00:46:21 00:05:44
14 47 POLAKOVIČ Marek ŠK Jablonica 7 M_A 1985 1 00:46:29 00:05:52
15 218 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 3 M_D 1968 1 00:47:12 00:06:35
16 193 VEVERKA Josef AC Čejkovice 1 M_F 1958 1 00:47:19 00:06:42
17 34 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M_E 1959 1 00:47:20 00:06:43
18 235 NOVÁK Petr Viničné Šumice 2 M_B 1976 1 00:47:35 00:06:58
19 71 FLORIÁN Radim Zetor Brno 4 M_C 1970 1 00:47:53 00:07:16
20 85 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 5 M_C 1971 1 00:48:07 00:07:30
21 83 HRBÁČEK Karel Útěchov 4 M_D 1968 1 00:48:11 00:07:34
22 103 JANOŠ Pavol BK VP Malacky 8 M_A 1984 1 00:48:13 00:07:36
23 44 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 M_G 1950 1 00:48:16 00:07:39
24 187 BÍLEK Jan UNI Brno - ASC Bučovice 9 M_A 1993 1 00:48:18 00:07:41
25 92 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jun 1995 1 00:48:36 00:07:59
26 82 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 10 M_A 1982 1 00:48:52 00:08:15
27 109 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 6 M_C 1971 1 00:48:55 00:08:18
28 75 MIKULA Miroslav Radošovce 2 M_F 1957 1 00:49:04 00:08:27
29 84 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 3 M_B 1975 1 00:49:10 00:08:33
30 54 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 3 M_F 1955 1 00:49:29 00:08:52
31 100 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž_A 1986 1 00:49:31 00:08:54
32 36 KAŇA Miroslav Mikulčice 5 M_D 1968 1 00:49:46 00:09:09
33 16 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 7 M_C 1973 1 00:50:22 00:09:45
34 38 SKYBA Martin Fit online 3 M_E 1962 1 00:50:33 00:09:56
35 55 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 4 M_B 1977 1 00:50:52 00:10:15
36 76 TRNKA Roman INA Skalica 8 M_C 1972 1 00:50:53 00:10:16
37 13 NEHYBKA Josef Orel Židenice 2 Jun 1995 1 00:51:05 00:10:28
38 26 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1963 1 00:51:14 00:10:37
39 69 FABRIK Miroslav Brno 4 M_E 1959 1 00:51:20 00:10:43
40 210 KADLECOVÁ Jana AK Hodonín 1 Ž_B 1977 1 00:51:29 00:10:52
41 216 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 2 M_G 1953 1 00:51:39 00:11:02
42 78 HALAS Petr AHA Vyškov 9 M_C 1973 1 00:51:42 00:11:05
43 40 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 3 M_G 1950 1 00:51:44 00:11:07
44 99 BĚLOHOUBEK Petr Brno 10 M_C 1972 1 00:51:48 00:11:11
45 96 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 2 Ž_A 1979 1 00:51:58 00:11:21
46 32 BAJÁK Marek TJ Sokol Velké Bílovice 11 M_C 1972 1 00:52:19 00:11:42
47 188 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž_C 1970 1 00:52:19 00:11:42
48 211 BULÍN Martin Přerov 11 M_A 1985 1 00:52:23 00:11:46
49 214 VINTR Tomáš AK Junior Holič 12 M_A 1983 1 00:52:39 00:12:02
50 236 POLÁŠEK Vít Hodonín 5 M_B 1976 1 00:53:00 00:12:23
51 220 ČTVRTNÍČEK Libor Moraviamann team Otrokovice 6 M_B 1975 1 00:53:14 00:12:37
52 215 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 6 M_D 1966 1 00:53:14 00:12:37
53 56 DIVÁCKÝ Vladimír Svatobořice-Mistřín 7 M_B 1974 1 00:53:15 00:12:38
54 66 ČULEN Ivan AŠK Grafobal Skalica 5 M_E 1960 1 00:53:20 00:12:43
55 183 VINTERA Petr Vyškov 8 M_B 1975 1 00:53:28 00:12:51
56 186 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M_I 1942 1 00:53:40 00:13:03
57 53 POHANKA Pavel Lotrando Brno 12 M_C 1973 1 00:53:43 00:13:06
58 101 ADÁMKOVÁ Blanka AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1978 1 00:53:49 00:13:12
59 77 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 4 M_F 1957 1 00:53:52 00:13:15
60 25 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 7 M_D 1968 1 00:53:57 00:13:20
61 111 SMUTNÝ Zdeněk AHA Vyškov 5 M_F 1957 1 00:53:59 00:13:22
62 28 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 Ž_C 1972 1 00:54:00 00:13:23
63 105 SLOUKA Jiří Blažovice 13 M_A 1983 1 00:54:01 00:13:24
64 190 JIRÁSEK Roman Šaratice 14 M_A 1979 1 00:54:07 00:13:30
65 202 KOUDELKA Lukáš SK Olšany 15 M_A 1983 1 00:54:07 00:13:30
66 86 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie Moravský Krumlov 3 Ž_B 1975 1 00:54:12 00:13:35
67 104 RERYCH Jiří Brno 16 M_A 1988 1 00:54:25 00:13:48
68 31 MIKA Ivo Brno 8 M_D 1966 1 00:54:50 00:14:13
69 184 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 9 M_D 1968 1 00:54:51 00:14:14
70 239 VOLAVÝ Dominik Fit-OnLine 17 M_A 1988 1 00:55:01 00:14:24
71 29 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 6 M_E 1961 1 00:55:07 00:14:30
72 18 MATULOVÁ Martina AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_C 1972 1 00:55:14 00:14:37
73 63 HYNŠTOVÁ Marie AHA Vyškov 1 Ž_F 1957 1 00:55:24 00:14:47
74 30 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 6 M_F 1958 1 00:55:25 00:14:48
75 232 JANEK Petr 13 M_C 1969 1 00:55:31 00:14:55
76 221 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 9 M_B 1978 1 00:55:47 00:15:10
77 231 JANKOVÁ Magda 3 Ž_A 1980 1 00:55:53 00:15:16
78 79 HABA Milan AC Malacky 14 M_C 1970 1 00:55:58 00:15:21
79 39 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 1 Ž_D 1964 1 00:56:09 00:15:32
80 81 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 4 Ž_A 1986 1 00:56:21 00:15:44
81 12 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 4 Ž_C 1969 1 00:56:30 00:15:53
82 224 MULLEROVÁ Hana LRS Vyškov 4 Ž_B 1974 1 00:56:33 00:15:56
83 24 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 10 M_B 1974 1 00:56:43 00:16:06
84 51 ŠOHAJ Josef Uherský Brod 1 M_H 1948 1 00:57:11 00:16:34
85 225 KRÁTKÝ Ivo LRS Vyškov 10 M_D 1968 1 00:58:07 00:17:30
86 223 ČERNÝ Radim Zbýšov 11 M_B 1978 1 00:58:12 00:17:35
87 49 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 4 M_G 1953 1 00:58:23 00:17:46
88 207 BOHÁČ Jiří Brno 7 M_F 1954 1 00:58:29 00:17:52
89 65 MIKLOVIČ Igor Skalica 11 M_D 1967 1 00:58:47 00:18:10
90 67 KOHOUTEK Jaromír Brno 8 M_F 1955 1 00:58:49 00:18:12
91 240 REJLEK Tomáš Fit-OnLine 18 M_A 1991 1 00:59:02 00:18:25
92 185 MATULA Jaroslav Zetor Brno 15 M_C 1970 1 00:59:09 00:18:32
93 389 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 5 M_G 1952 1 00:59:10 00:18:33
94 73 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 9 M_F 1957 1 00:59:17 00:18:40
95 200 ŠTEKAUER Ján BBS Bratislava 6 M_G 1949 1 00:59:19 00:18:42
96 33 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 7 M_G 1951 1 00:59:22 00:18:45
97 52 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 7 M_E 1961 1 00:59:36 00:18:59
98 97 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 12 M_D 1966 1 00:59:49 00:19:12
99 238 VOLAVÝ Vladimír Fit online 10 M_F 1955 1 01:00:20 00:19:43
100 206 KLANICOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 5 Ž_A 1987 1 01:00:47 00:20:10
101 181 HRÁČEK Martin SDH Tučapy 19 M_A 1988 1 01:00:53 00:20:16
102 61 KOZEL Dušan Kroměříž 8 M_E 1963 1 01:00:58 00:20:21
103 201 KOPLINGER Erich Bratislava 2 M_I 1940 1 01:01:08 00:20:31
104 42 MECL Karel BK Hodonín 9 M_E 1963 1 01:01:22 00:20:45
105 217 JANÍKOVÁ Gabriela Palacký 2 Ž_D 1966 1 01:01:40 00:21:03
106 50 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 2 M_H 1946 1 01:01:51 00:21:14
107 43 JIRÁSEK Vladimír Relax DOBRÉ POLE 8 M_G 1953 1 01:01:59 00:21:22
108 95 TIRPAK Onrej Senica 3 M_H 1948 1 01:02:13 00:21:36
109 191 MLEJNKOVÁ Eva SKT Brankovice 5 Ž_B 1974 1 01:02:21 00:21:44
110 199 KLOFANDA Emil Sokol Pozořice 11 M_F 1956 1 01:02:27 00:21:50
111 70 FLORIÁNOVÁ Veronika AP Brno 5 Ž_C 1973 1 01:02:33 00:21:56
112 45 KOCÚRIKOVÁ Marcela ŠK Jablonica 6 Ž_A 1987 1 01:02:37 00:22:00
113 87 KLIMEŠ Petr Dolní Kounice 20 M_A 1979 1 01:02:46 00:22:09
114 90 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 21 M_A 1986 1 01:02:46 00:22:09
115 89 ŠITKOVÁ Terezie Drnovice u Vyškova 7 Ž_A 1992 1 01:02:46 00:22:09
116 64 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 8 Ž_A 1983 1 01:02:49 00:22:12
117 27 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 12 M_F 1956 1 01:02:51 00:22:14
118 198 MÁLKOVÁ Anna AHA Vyškov 2 Ž_E 1963 1 01:02:56 00:22:19
119 203 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 4 M_H 1945 1 01:03:28 00:22:51
120 229 KLIMEŠOVÁ Jana WIKI Kyjov 3 Ž_E 1963 1 01:03:42 00:23:05
121 241 MACHÁČEK Martin RC Brno 13 M_F 1955 1 01:03:54 00:23:18
122 233 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 16 M_C 1973 1 01:04:24 00:23:47
123 194 PRČÍK Antonín Město Hodonín 14 M_F 1955 1 01:04:34 00:23:57
124 213 KOCÁK Ján AK Junior Holič 3 M_I 1940 1 01:04:45 00:24:08
125 58 KRIEG Petr AŠK Grafobal Skalica 9 M_G 1949 1 01:05:23 00:24:46
126 243 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 10 M_E 1962 1 01:05:37 00:25:00
127 108 PELC Vít OZZY Brno 13 M_D 1967 1 01:06:15 00:25:38
128 59 KROUPA Jiří Brno 11 M_E 1959 1 01:06:19 00:25:42
129 37 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 15 M_F 1954 1 01:06:25 00:25:48
130 226 VAČKOVÁ Andrea Senica 6 Ž_C 1971 1 01:06:33 00:25:56
131 74 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 Ž_F 1955 1 01:06:53 00:26:16
132 228 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 1 Ž_G 1950 1 01:07:01 00:26:24
133 19 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 4 M_I 1941 1 01:07:46 00:27:09
134 222 VALOVÁ Kateřina Zbýšov 6 Ž_B 1977 1 01:07:49 00:27:12
135 98 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Borki 3 Ž_D 1967 1 01:08:08 00:27:31
136 102 KUNC Josef LRS Vyškov 12 M_E 1960 1 01:08:08 00:27:31
137 208 KAPAVÍK Radim Přerov 22 M_A 1985 1 01:08:21 00:27:44
138 21 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 5 M_H 1944 1 01:08:35 00:27:58
139 192 FORETNÍK František Město Rájec 10 M_G 1951 1 01:08:47 00:28:10
140 230 CETKOVSKÝ Vladimír Město Rájec 6 M_H 1945 1 01:09:25 00:28:49
141 110 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 11 M_G 1952 1 01:09:41 00:29:04
142 189 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 13 M_E 1963 1 01:10:19 00:29:42
143 234 POLÁK Stanislav Brno 16 M_F 1956 1 01:10:42 00:30:05
144 88 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 Ž_F 1954 1 01:10:56 00:30:19
145 41 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 5 M_I 1937 1 01:11:15 00:30:38
146 227 CUPALOVÁ Eva Bučovice 1 Ž_H 1947 1 01:12:06 00:31:29
147 197 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 12 M_G 1953 1 01:12:11 00:31:34
148 57 MARŠÁLEK Jiří Brno 17 M_F 1958 1 01:12:29 00:31:52
149 219 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 7 Ž_C 1973 1 01:13:27 00:32:50
150 106 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 1 Ž_I 1938 1 01:14:30 00:33:53
151 72 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 2 Ž_G 1953 1 01:15:49 00:35:12
152 20 SEDLÁČEK Josef Svatobořice-Mistřín 6 M_I 1939 1 01:16:04 00:35:27
153 68 FABRIKOVÁ Blanka Brno 4 Ž_E 1960 1 01:16:09 00:35:32
154 107 DRAŽAN Libor Sokol Kuničky 14 M_E 1960 1 01:17:07 00:36:30
155 212 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 7 M_I 1939 1 01:18:09 00:37:32
156 15 PROKEŠOVÁ Jana Sokolnice 8 Ž_C 1972 1 01:18:39 00:38:02
157 93 MIKUŠOVÁ Lucie JAC Brno 1 Jky 1998 1 01:18:53 00:38:16
158 94 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 4 Ž_D 1967 1 01:18:53 00:38:16
159 23 HRUBÝ Milan AK Junior Holič 8 M_I 1938 1 01:20:03 00:39:26
160 91 BĚLKA Jaroslav LRS Vyškov 13 M_G 1952 1 01:23:05 00:42:28
161 22 KUBÍK Josef Adamov 9 M_I 1938 1 01:25:03 00:44:26
162 60 KROUPOVÁ Pavla Brno 5 Ž_D 1965 1 01:26:15 00:45:38
163 195 MACHALA Jaroslav Adamov 10 M_I 1938 1 01:27:50 00:47:13
164 196 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 4 Ž_F 1955 1 01:28:11 00:47:34
165 237 CAHEL Pavel Adamov 11 M_I 1938 1 01:39:44 00:59:07

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice M_F 1956 1

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.