Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

HOLÝ Josef

Základní informace

PohlavíMuž
Rok narození (věk)1941 (83)
OddílOrel Židenice

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
06.04.2024 Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  241 63 Orel Židenice M70 16 3 01:21:26 00:48:18
24.03.2024 BBP 9 - Blanenský kros (Mistrovství JmK v krosu) - Hlavní závod 5km
  78 106 Orel Židenice MV4 7 1 00:54:41 00:33:08
17.03.2024 BBP 8 - Běh na Nový hrad - Hlavní závod 4,3km
  96 50 Orel Židenice MV4 8 1 00:35:15 00:21:19
02.03.2024 BBP 7 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  121 162 Orel Židenice MV4 11 1 00:48:33 00:28:53
24.02.2024 Rohálovská desítka - 10km
  501 149 Orel Židenice M80-84 3 3 01:23:49 00:52:58
27.01.2024 BBP 6 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  77 110 Orel Židenice MV4 9 1 00:53:49 00:33:31
20.01.2024 BBP 5 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,5 km
  93 88 Orel Židenice MV4 11 2 00:44:39 00:27:33
10.12.2023 BBP 3 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  90 51 Orel Židenice MV4 12 2 00:39:42 00:24:36
02.12.2023 BBP 2 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5,2km
  73 40 Orel Židenice MV4 6 1 00:50:06 00:29:40
13.09.2023 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  145 35 Orel Židenice M_E 9 1 00:50:17 00:29:17
06.09.2023 15. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  128 35 Orel Židenice M_E 7 1 01:10:04 00:39:03
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Celkové pořadí 10 km
  116 35 Orel Židenice M_E 7 25 01:17:41 00:43:28
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 35 Orel Židenice M_E 0 25 kol
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 1
  74 35 Orel Židenice M_E 7 25 01:17:41 00:37:02
23.08.2023 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  125 35 Orel Židenice M_E 7 1 01:34:14 00:54:03
16.08.2023 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  117 35 Orel Židenice M_E 6 1 00:59:50 00:34:02
09.08.2023 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  88 35 Orel Židenice M_E 3 1 01:12:45 00:42:52
05.08.2023 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  83 642 Orel Židenice F 13 2 00:38:09 00:20:08
02.08.2023 10. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  145 35 Orel Židenice M_E 8 1 01:09:07 00:41:28
26.07.2023 9. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  166 35 Orel Židenice M_E 7 1 00:47:16 00:27:52
19.07.2023 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  120 35 Orel Židenice M_E 6 1 00:59:59 00:34:12
28.06.2023 7. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  138 35 Orel Židenice M_E 6 1 01:32:06 00:53:50
21.06.2023 6. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,5 km
  95 35 Orel Židenice M_E 8 1 00:28:56 00:17:09
14.06.2023 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  118 35 Orel Židenice M_E 8 1 01:09:21 00:41:25
07.06.2023 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  140 35 Orel Židenice M_E 7 1 01:08:35 00:39:14
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km
  185 35 Orel Židenice M_E 10 13 00:39:00 00:22:29
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 3
  DNS 35 Orel Židenice M_E 0 13 kol
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 2
  DNS 35 Orel Židenice M_E 0 13 kol
24.05.2023 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  140 35 Orel Židenice M_E 8 1 01:01:00 00:37:01
17.05.2023 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  150 35 Orel Židenice M_E 9 1 00:48:42 00:28:22
25.02.2023 Rohálovská desítka - 10km
  430 121 Orel Židenice M70+ 17 1 01:19:15 00:46:58
04.02.2023 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  60 14 Orel Židenice MV4 8 1 00:48:33 00:27:50
15.10.2022 Krumlovský běh - 31. ročník - Hlavní závod 10,9km
  43 92 Orel Židenice D 8 5 01:30:38 00:54:27
14.09.2022 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  139 40 M_E 8 1 00:45:45 00:25:58
07.09.2022 15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou - Hlavní závod 3,5 km
  108 40 M_E 6 1 00:28:14 00:17:07
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 40 M_E 0 25 kol
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1
  93 40 M_E 8 25 01:13:25 00:33:23
24.08.2022 13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  144 40 M_E 6 1 01:05:41 00:36:38
20.08.2022 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  173 7 Orel Židenice ME 12 1 00:52:37 00:29:55
17.08.2022 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  108 40 M_E 6 1 01:00:17 00:35:02
10.08.2022 11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  127 40 M_E 2 1 01:26:10 00:46:51
06.08.2022 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  64 521 Orel Židenice F 9 2 00:35:19 00:17:00
03.08.2022 10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  103 40 M_E 5 1 01:05:10 00:36:18
27.07.2022 9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  152 40 M_E 6 1 01:03:54 00:33:30
20.07.2022 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  109 40 M_E 7 1 01:01:10 00:35:05
29.06.2022 7. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  164 40 M_E 5 1 00:43:34 00:23:13
22.06.2022 6. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  129 40 M_E 6 1 01:22:14 00:42:27
15.06.2022 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  137 40 M_E 6 1 01:08:14 00:39:53
08.06.2022 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  176 40 M_E 9 1 00:57:17 00:32:57
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  222 40 M_E 8 13 00:36:49 00:20:53
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 3
  DNS 40 M_E 0 13 kol
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 2
  DNS 40 M_E 0 13 kol
25.05.2022 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  148 40 M_E 5 1 00:58:48 00:33:02
18.05.2022 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  176 40 M_E 6 1 00:43:40 00:24:20
26.03.2022 BBP 10 - Masarykův okruh - Hlavní závod 5km
  74 343 MV4 9 1 00:44:45 00:26:55
19.03.2022 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  DNS 343 MV4 0 1 kolo
05.03.2022 Rohálovská desítka - 10km
  352 373 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M70+ 11 3 01:17:27 00:46:32
22.01.2022 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,5 km
  60 343 MV4 7 2 00:39:32 00:23:25
08.01.2022 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  89 343 MV4 7 1 00:40:07 00:22:54
26.12.2021 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km
  95 343 MV4 5 1 00:40:49 00:23:41
18.12.2021 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  75 343 Orel Židenice / AC Moravská Slavia Brno MV4 3 1 00:47:23 00:28:41
17.11.2021 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  165 343 Orel Židenice / AC Moravská Slavia Brno MV4 8 1 00:48:25 00:26:45
16.10.2021 Krumlovský běh - 30. ročník - Hlavní závod 10,9km
  29 88 Orel Židenice / AC Moravská Slavia Brno D 8 5 01:24:15 00:44:48
28.09.2021 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10km
  71 53 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 5 2 01:27:30 00:50:29
25.09.2021 Havlíčkobrodský půlmaraton - Půlmaraton
  168 1041 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M80 1 1 02:50:44 01:38:42
15.09.2021 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  179 47 M_E 7 13 00:37:33 00:21:47
08.09.2021 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km
  114 47 M_E 5 1 00:25:10 00:14:33
01.09.2021 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  167 47 M_E 7 1 01:08:10 00:40:28
25.08.2021 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  154 47 M_E 5 1 01:28:33 00:51:00
18.08.2021 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  145 47 M_E 6 1 00:59:21 00:33:11
11.08.2021 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 47 M_E 0 1 kolo
04.08.2021 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  199 47 M_E 8 1 00:43:23 00:23:35
28.07.2021 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  160 47 M_E 5 1 00:54:43 00:31:13
21.07.2021 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  178 47 M_E 6 1 01:05:52 00:36:48
14.07.2021 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  151 47 M_E 6 1 01:02:43 00:35:41
07.07.2021 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  133 47 M_E 5 1 00:47:02 00:26:00
30.06.2021 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  146 47 M_E 3 1 01:30:29 00:52:14
23.06.2021 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  178 47 M_E 6 1 00:55:03 00:32:21
16.06.2021 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  173 47 M_E 6 1 00:57:25 00:32:42
08.08.2020 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  64 602 Orel Židenice/AC Mor. SLávia Brno F 5 2 00:33:59 00:15:54
07.03.2020 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  193 45 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 10 2 00:36:46 00:21:09
22.02.2020 Rohálovská desítka - 10km
  459 134 AC Moravská Slavia Brno, spolek M70+ 13 3 01:14:07 00:43:03
25.01.2020 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  105 11 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 7 1 00:43:35 00:24:55
18.01.2020 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km
  128 187 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 6 2 00:36:48 00:21:27
11.01.2020 Uhřické kolečko - Ženy, Junioři
  36 212 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 9 3 00:29:37 00:15:13
04.01.2020 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  137 29 Orel Židenice MV4 6 1 00:36:22 00:18:57
26.12.2019 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km
  219 35 Orel Židenice MV4 8 1 00:36:39 00:21:09
14.12.2019 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  134 36 Orel Židenice MV4 7 1 00:43:18 00:24:12
30.11.2019 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 4,6km
  168 29 Orel Židenice MV4 5 1 00:37:55 00:20:49
17.11.2019 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  365 148 Orel Židenice MV4 10 1 00:46:21 00:24:48
19.10.2019 Krumlovský běh - 29. ročník - Hlavní závod 10,9km
  47 123 Orel Židenice D 8 5 01:14:54 00:37:37
10.08.2019 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  80 734 Orel Židenice F 17 2 00:36:18 00:19:55
02.06.2019 BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  154 7 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_I 6 1 01:45:42 00:58:45
02.06.2019 BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  154 7 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 6 1 01:45:42 00:58:45
27.04.2019 Jarní běh severem 2019 - Hlavní závod 5,5km
  92 311 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_E 6 1 00:40:34 00:21:06
06.04.2019 BT 2019 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  226 13 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_I 8 2 01:08:21 00:36:15
06.04.2019 BT 2019 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  226 13 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M70 8 2 01:08:21 00:36:15
16.03.2019 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  173 33 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 20 1 01:26:30 00:48:35
26.01.2019 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km
  173 36 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 20 1 01:14:45 00:39:17
19.01.2019 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km
  187 197 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 18 3 01:22:40 00:46:52
12.01.2019 Uhřické kolečko - Muži
  44 146 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 7 4 00:39:37 00:20:43
05.01.2019 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  206 124 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 17 1 01:14:14 00:41:37
26.12.2018 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  259 49 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 32 2 01:10:10 00:40:03
15.12.2018 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  192 17 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 22 1 01:13:13 00:41:21
01.12.2018 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km
  207 57 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 20 1 01:13:10 00:42:32
28.09.2018 BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  205 8 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_I 6 4 01:04:04 00:31:56
28.09.2018 BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  205 8 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 6 4 01:04:04 00:31:56
08.09.2018 BT 2018 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  174 308 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_I 6 2 00:55:59 00:27:20
08.09.2018 BT 2018 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  174 308 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M70 6 2 00:55:59 00:27:20
03.06.2018 BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  155 9 Orel Židenice M_I 6 1 01:28:37 00:41:41
03.06.2018 BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  155 9 Orel Židenice MV4 6 1 01:28:37 00:41:41
21.04.2018 Jarní běh severem 2018 - Hlavní závod 5,5km
  61 8 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_E 5 1 00:42:01 00:22:31
07.04.2018 BT 2018 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  218 100 Orel Židenice M_I 10 1 01:06:08 00:33:35
07.04.2018 BT 2018 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  218 100 Orel Židenice M70 10 2 01:06:08 00:33:35
25.03.2018 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  183 73 Orel Židenice MV3 19 1 01:23:00 00:48:42
17.03.2018 Uhřické kolečko - Muži
  26 72 Orel Židenice MV4 2 4 00:37:22 00:18:07
10.03.2018 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  196 43 Orel Židenice MV3 19 1 01:32:29 00:56:36
27.01.2018 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km
  180 111 Orel Židenice MV3 20 1 01:24:25 00:51:09
20.01.2018 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km
  195 245 Orel Židenice MV3 19 3 01:22:28 00:45:50
26.12.2017 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  272 53 Orel Židenice MV3 27 2 01:11:50 00:40:53
17.11.2017 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  346 213 Orel Židenice MV3 28 1 01:10:05 00:35:24
28.09.2017 BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  246 218 Orel Židenice M_I 7 4 01:01:03 00:28:32
28.09.2017 BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  246 218 Orel Židenice MV4 7 4 01:01:03 00:28:32
09.09.2017 BT 2017 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  183 31 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_I 9 1 00:54:04 00:24:33
09.09.2017 BT 2017 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  183 31 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M70 9 2 00:54:04 00:24:33
12.08.2017 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  64 713 Orel Židenice F 9 2 00:28:20 00:11:05
04.06.2017 BT 2017 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  173 213 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_I 5 1 01:28:58 00:42:11
04.06.2017 BT 2017 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  173 213 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 5 1 01:28:58 00:42:11
02.04.2017 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  180 22 Orel Židenice MV3 17 1 01:19:18 00:44:19
25.03.2017 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  185 23 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 21 1 01:18:57 00:43:04
04.03.2017 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  241 105 Orel Židenice MV3 24 4 01:02:37 00:31:06
11.02.2017 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 10km
  203 66 Orel Židenice MV3 14 1 01:15:32 00:39:49
21.01.2017 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  175 220 Orel Židenice MV3 16 3 01:19:03 00:41:19
07.01.2017 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  185 128 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 14 1 01:12:55 00:38:37
26.12.2016 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  286 161 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 26 2 01:03:48 00:32:21
10.12.2016 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  221 42 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 23 1 01:03:18 00:33:52
17.11.2016 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  346 156 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 28 1 01:15:24 00:38:57
15.10.2016 Krumlovský běh 26.ročník - Hlavní závod 8,5km
  50 284 Orel Židenice D 9 1 00:55:25 00:26:56
28.09.2016 BT 2016 - Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10000m
  280 231 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 11 4 01:03:19 00:31:53
28.09.2016 BT 2016 - Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  280 231 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_I 11 4 01:03:19 00:31:53
10.09.2016 BT 2016 - Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  180 143 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M70 11 2 00:55:41 00:25:41
10.09.2016 BT 2016 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  180 143 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_I 11 2 00:55:41 00:25:41
13.08.2016 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  66 132 Orel Židenice F 10 2 00:28:57 00:12:16
05.06.2016 BT 2016 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál - kategorie dle seriálu BT
  177 120 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_I 8 1 01:24:49 00:38:42
05.06.2016 BT 2016 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 13,3km
  177 120 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 8 1 01:24:49 00:38:42
07.05.2016 Letohradská 5 - Hlavní závod
  121 132 Orel Židenice E 8 1 00:33:04 00:16:28
23.04.2016 Jarní běh severem 2016 - Hlavní závod 5,5km
  82 239 Orel Židenice M_E 4 1 00:35:55 00:16:28
09.04.2016 BT 2016 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  217 25 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M_I 8 2 00:58:49 00:27:43
09.04.2016 BT 2016 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  217 25 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice M70 8 2 00:58:49 00:27:43
03.04.2016 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  199 60 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 15 1 01:08:26 00:32:54
19.03.2016 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  185 68 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 19 1 01:14:03 00:38:58
12.03.2016 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  261 86 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 27 4 00:59:25 00:28:14
27.02.2016 Rohálovská desítka - 10km
  541 563 AC Moravská Slavia Brno, spolek M70+ 9 3 01:02:05 00:31:58
06.02.2016 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 10km
  270 58 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 20 1 01:10:44 00:36:51
23.01.2016 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  188 40 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 12 3 01:08:17 00:32:58
16.01.2016 Uhřické kolečko - Muži
  34 235 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV4 3 4 00:33:52 00:14:38
09.01.2016 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  259 118 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 18 1 01:06:58 00:33:37
26.12.2015 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  316 22 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 30 2 00:58:52 00:28:48
12.12.2015 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  210 209 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 18 1 00:58:30 00:27:32
05.12.2015 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  249 24 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 24 1 00:57:21 00:28:45
17.11.2015 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  413 123 AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice MV3 25 1 01:07:07 00:32:09
17.10.2015 Krumlovský běh 25.ročník - Hlavní závod 8,5km
  54 299 Orel Židenice D 7 1 00:50:05 00:22:15
28.09.2015 BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 11km - kategorie dle BT
  311 42 Orel Židenice M_I 4 5 01:06:42 00:31:30
28.09.2015 BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  311 42 Orel Židenice MV4 4 5 01:06:42 00:31:30
15.08.2015 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  42 149 Orel Židenice F 4 2 00:29:05 00:12:15
07.06.2015 BT 2015 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 12km - kategorie dle seriálu BT
  169 220 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_I 5 1 01:17:10 00:36:37
07.06.2015 BT 2015 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 12,3km
  169 220 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 5 1 01:17:10 00:36:37
31.05.2015 Půlmaraton údolím Moravské Sázavy - Půlmaraton
  209 55 AC Moravská Slavia Brno, spolek M70 4 2 02:17:39 01:04:16
29.03.2015 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km
  184 90 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 13 1 01:12:42 00:37:03
14.03.2015 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  233 118 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 24 1 01:11:57 00:36:53
07.03.2015 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  252 88 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 15 1 00:55:30 00:24:37
28.02.2015 Rohálovská desítka - 10km
  543 529 AC Moravská Slavia Brno, spolek M 70+ 6 5 01:00:25 00:29:26
07.02.2015 BBP 7 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 10km
  233 59 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 16 1 01:11:43 00:37:59
17.01.2015 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  276 53 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 16 3 01:08:15 00:33:11
10.01.2015 Uhřické kolečko - Muži 5640m
  28 167 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 3 4 00:36:46 00:17:59
03.01.2015 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  243 156 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 15 1 01:08:26 00:36:15
26.12.2014 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  299 201 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 29 2 00:59:07 00:29:06
13.12.2014 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  241 110 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 20 1 01:00:25 00:30:30
06.12.2014 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  235 28 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 21 1 00:58:44 00:29:15
17.11.2014 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  460 144 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 32 1 01:09:25 00:34:24
28.09.2014 BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle BT
  279 67 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_I 6 3 01:03:28 00:27:39
28.09.2014 BT 2014 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  280 67 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 6 3 01:03:28 00:27:39
20.09.2014 Brněnský MASAKR - 63km jednotlivci
  183 72 AC Moravská Slavia Brno, spolek M60+ 1 2 10:23:01 05:17:25
13.09.2014 BT 2014 Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT
  128 19 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_I 3 2 00:48:14 00:18:12
13.09.2014 BT 2014 Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  128 19 AC Moravská Slavia Brno, spolek M70 3 2 00:48:14 00:18:12
16.08.2014 Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km
  39 144 AC Moravská Slavia Brno, spolek F 6 2 00:27:37 00:10:49
01.06.2014 BT 2014 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 12km - kategorie dle seriálu BT
  181 160 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_I 5 1 01:17:29 00:36:23
12.04.2014 BT 2014 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  197 102 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_I 8 1 00:55:35 00:24:01
01.06.2014 BT 2014 - Šaratice, Mohyla Míru - Hlavní závod 12,3km
  181 160 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 5 1 01:17:29 00:36:23
12.04.2014 BT 2014 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  197 102 AC Moravská Slavia Brno, spolek M70 8 2 00:55:35 00:24:01
05.04.2014 BBP 10 - SOUDEK Vinice-Hnanice - Hlavní závod 10km
  146 39 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 13 1 00:58:53 00:25:31
15.03.2014 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  237 44 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 18 1 01:09:19 00:32:53
08.03.2014 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  277 215 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 25 1 00:55:39 00:24:53
22.02.2014 Rohálovská desítka - 10km
  524 565 AC Moravská Slavia Brno, spolek M 70+ 2 5 00:58:14 00:27:06
08.02.2014 BBP 7 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 10km
  250 83 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 22 1 01:02:42 00:29:02
18.01.2014 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  310 238 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 21 3 01:03:51 00:28:10
11.01.2014 Uhřické kolečko - Muži 5640m
  36 213 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 3 4 00:31:46 00:13:09
04.01.2014 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  269 174 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 18 1 01:04:26 00:32:06
26.12.2013 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  278 32 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 25 2 00:57:54 00:27:09
14.12.2013 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  210 57 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 18 1 00:59:11 00:27:31
30.11.2013 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  288 146 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 23 1 01:30:00 01:00:48
17.11.2013 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  364 154 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 22 1 01:06:45 00:31:55
28.09.2013 BT - 04 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  254 56 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_I 4 1 01:02:00 00:27:30
28.09.2013 BT - 04 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 11000m
  254 56 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 4 1 01:02:00 00:27:30
14.09.2013 BT - 03 Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  134 66 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_I 7 2 00:50:13 00:22:19
14.09.2013 BT - 03 Velká Cena města Holíč - Hlavní závod 8895m
  134 66 AC Moravská Slavia Brno, spolek M70 7 2 00:50:13 00:22:19
17.08.2013 Vnorovská desítka - 10000m
  130 129 AC Moravská Slavia Brno, spolek MF 2 4 00:54:20 00:23:51
02.06.2013 BT - 02 Šaratice - Mohyla Míru - Seriál 12km - kategorie dle seriálu BT
  133 19 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_I 4 1 01:07:46 00:27:09
13.04.2013 BT - 01 Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  172 232 AC Moravská Slavia Brno, spolek M_I 3 1 00:53:41 00:20:51
02.06.2013 BT - 02 Šaratice - Mohyla Míru - Hlavní závod 12300m
  133 19 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV4 5 1 01:07:46 00:27:09
13.04.2013 BT - 01 Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  172 232 AC Moravská Slavia Brno, spolek M70 3 2 00:53:41 00:20:51
06.04.2013 BBP 10 - Soudek Vinice-Hnanice - Hlavní závod 10km
  137 46 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 12 1 00:57:21 00:22:51
24.03.2013 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  187 91 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 16 2 01:05:42 00:30:38
16.03.2013 Uhřické kolečko - Muži 5640m
  22 10 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 3 4 00:33:01 00:14:52
09.03.2013 BBP 7 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  192 39 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 20 1 00:59:58 00:28:41
02.02.2013 BBP 6 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 10km
  185 73 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 16 1 00:59:50 00:24:36
19.01.2013 BBP 5 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  186 222 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 19 3 01:09:05 00:30:20
05.01.2013 BBP 4 -Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  245 17 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 18 1 00:56:17 00:25:11
26.12.2012 BBP 3 - Štěpánský běh - Hlavní závod 10km
  244 229 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 16 2 00:57:49 00:25:59
01.12.2012 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 10km
  260 35 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 24 1 00:53:07 00:23:06
17.11.2012 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  333 66 AC Moravská Slavia Brno, spolek MV3 21 1 01:03:01 00:29:02

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.